Pilih satu Halaman

Persaraan

Utama » Warga » Persaraan
NamaJawatanDariTarikh
Yassir Azri bin Ramli 06092021Yassir Azri bin RamliPembantu Perikanan Gred 19Pejabat Perikanan Negeri Sembilan06/09/2021
Muhammad Nasrul Moorthy Bin Abdullah 2020-08-09Muhammad Nasrul Moorthy Bin AbdullahPembantu Operasi Gred N11/N14 (Tbk 13 Tahun)FRI Nafish09/08/2020
Munir bin Haji Mohd Nawi 2020-08-03Munir bin Haji Mohd NawiPegawai Perikanan Gred Utama BPejabat Ketua Pengarah03/08/2020
Mazlam bin Awi 2020-07-18Mazlam bin AwiPembantu Laut Gred A19/A22 (Tbk 13 Tahun)Pejabat Perikanan Negeri Terengganu18/07/2020
Ridzuan bin Razak 2020-07-07Ridzuan bin RazakPembantu Operasi Gred N11/N14 (Tbk 13 Tahun)Institut Penyelidikan Perikanan Batu Maung07/07/2020
Abdul Rahim bin Gapar 2020-07-05Abdul Rahim bin GaparPembantu Awam Gred H11/H14 (Tbk 13 Tahun)Jabatan Perikanan Laut Sarawak05/07/2020
Mohamed Ayub bin Syed Mashood 2020-07-05Mohamed Ayub bin Syed MashoodPembantu Awam Gred H11/H14 (Tbk 13 Tahun)Pejabat Perikanan Negeri Pulau Pinang05/07/2020
Kamal bin Atmo 2020-06-24Kamal bin AtmoPembantu Operasi Gred N11/N14 (Tbk 13 Tahun)Institut Penyelidikan Gelang Patah24/06/2020
Zaleha binti Hasan 2020-05-22Zaleha binti HasanPembantu Khas, Pembantu Setiausaha Pejabat/Setiausaha Pejabat Gred N19/N22/N29/30/N32/N36Pejabat Timbalan Ketua Pengarah (Pembangunan)22/05/2020
Zulkefli bin Yaakub 2020-05-19Zulkefli bin YaakubPenolong Pegawai Perikanan Gred G29/G32 (Tbk 13 Tahun)Bahagian Pengurusan Sumber19/05/2020
Ahmad bin Awang Noh 2020-05-09Ahmad bin Awang NohPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) Gred N19/N22 (Tbk 13 Tahun)Lantikan Negeri09/05/2020
Borhan bin Salleh 2020-05-03Borhan bin SallehPembantu Perikanan Gred G26Jabatan Perikanan Laut Sarawak03/05/2020
Abdul Razak bin Latun 2020-04-24Abdul Razak bin LatunPegawai Penyelidik Gred Q48/Q52/Q54Bahagian Pengurusan Dan Pembangunan Sumber Perikanan Marin (SEAFDEC) / Institut Sumber Marin Asia Tenggara (ISMAT)24/04/2020
Jamilkhir bin Busri 2020-04-10Jamilkhir bin BusriPengawal Keselamatan Gred KP11/KP14 (Tbk 13 Tahun)Jabatan Perikanan Laut Sarawak10/04/2020
Sargunan A/L M.Sundarajoo 2020-04-07Sargunan A/L M.SundarajooPembantu Operasi Gred N11/N14 (Tbk 13 Tahun)Institut Penyelidikan Perikanan Batu Maung07/04/2020
Musa bin Ariffin 2020-04-05Musa bin AriffinPembantu Perikanan Gred G28Pejabat Perikanan Negeri Perak05/04/2020
Musa bin Jakriah 2020-04-05Musa bin JakriahPengawal Keselamatan Gred KP11/KP14 (Tbk 13 Tahun)Institut Penyelidikan Perikanan Bintawa05/04/2020
Mohd Raffay bin Abu Bakar 2020-04-02Mohd Raffay bin Abu BakarPembantu Laut Gred A22Pejabat Perikanan Negeri Pulau Pinang02/04/2020
Zamani bin Omar 2020-03-27Zamani bin OmarPegawai Perikanan Gred G54Pejabat Perikanan Negeri Johor27/03/2020
Halim bin Said 2020-03-23Halim bin SaidPembantu Laut Gred A19/A22 (Tbk 13 Tahun)Pejabat Perikanan Negeri Pulau Pinang23/03/2020
Bah Piyan Tan 2020-03-18Bah Piyan TanPegawai Perikanan Gred Utama CPejabat Timbalan Ketua Pengarah (Pengurusan)18/03/2020
Abd Aziz bin Idris 2020-03-15Abd Aziz bin IdrisPenolong Pegawai Perikanan Gred G29/G32 (Tbk 13 Tahun)Kolej Perikanan Malaysia Lumut, Perak15/03/2020
Mohd Noor bin Jusoh 2020-03-12Mohd Noor bin JusohPemandu Kenderaan Gred H14 (Tbk 13 Tahun)Pejabat Perikanan Negeri Terengganu12/03/2020
Richard Rumpet 2020-02-28Richard RumpetPegawai PenyelidikFRI Bintawa28/02/2020
Hadil bin Rajali 2020-02-05Hadil bin RajaliTimbalan Pengarah PenyelidikanInstitut Penyelidikan Batu Maung05/02/2020
Dr. Saberi bin Mawi 2020-02-01Dr. Saberi bin MawiPegawai Penyelidik (Pengarah)Institut Penyelidikan Perikanan Gelang Patah01/02/2020
Fathil Suhairi bin Hamid 2019-12-03Fathil Suhairi bin HamidPembantu Tadbir (Kewangan) Gred W26Bahagian Khidmat Pengurusan, Ibu Pejabat Perikanan, Putrajaya03/12/2019
Dr. Alias bin Man 2019-08-01Dr. Alias bin ManPegawai Penyelidik Gred Utama CIbu Pejabat Perikanan01/08/2019
Dr. Fariduddin bin Othman 2019-06-28Dr. Fariduddin bin OthmanGred Utama C (Memangku)Institut Penyelidikan Perikanan Glami Lemi28/06/2019
Samsudin bin Basir 2019-05-15Samsudin bin BasirPegawai Penyelidik Gred Q54FRI KG ACHEH15/05/2019
Rosidi bin Ali 2019-01-01Rosidi bin AliPegawai Penyelidik Gred Q54FRI Kg. Acheh, Perak01/01/2019
Kamarudin Bin Othman 2018-12-17Kamarudin Bin OthmanPembantu Laut Gred A26Cawangan Pengurusan Dan Pemuliharaan Sumber, Terengganu17/12/2018
Muhammad Zaki Bin Ghani 2018-12-16Muhammad Zaki Bin GhaniPembantu Perikanan Gred G22Cawangan Pengurusan & Pemuliharaan Sumber, Pahang16/12/2018
Che Amir Bin Mahmud 2018-12-15Che Amir Bin MahmudPenolong Pegawai Perikanan Gred G36Cawangan Sebaran Dan Promosi, Bhg. Pengembangan & Pemindahan Teknologi, Putrajaya15/12/2018
Yusof Bin Kalam 2018-12-05Yusof Bin KalamPengawal Keselamatan Gred KP11Pusat Penyelidikan Perikanan Air Tawar Glami Lemi, Jelebu Negeri Sembilan05/12/2018
Suren Anak Sijak 2018-12-01Suren Anak SijakPembantu Perikanan Gred G22Cawangan Pengembangan Dan Pemindahan Teknologi, Sarawak01/12/2018
Pang Soo Keat 2018-11-28Pang Soo KeatPembantu Perikanan Gred G22Pejabat Perikanan Daerah Seberang Perai, Pulau Pinang28/11/2018
Malek Bin Daud 2018-11-20Malek Bin DaudPembantu Makmal Gred C22Institut Penyelidikan Perikanan Pulau Pinang20/11/2018
Che Hassan Bin Che Ali 2018-11-14Che Hassan Bin Che AliPenolong Pegawai Perikanan Gred G32Pejabat Perikanan Daerah Johor Bahru / Kulai Jaya, Johor14/11/2018
Razali Bin Ahmad 2018-11-04Razali Bin AhmadPenolong Pegawai Perikanan Gred G32Unit Penguatkuasaan Perikanan, Selangor04/11/2018
Tan Geik Hong 2018-10-30Tan Geik HongPegawai Perikanan Gred Utama CPejabat Timbalan Ketua Pengarah (Pembangunan), Putrajaya30/10/2018
Mohamad Noor Bin Hassan 2018-10-27Mohamad Noor Bin HassanPembantu Laut Gred A19Cawangan Perlindungan Sumber Kuala Kurau, Perak27/10/2018
R A Roki Bin Mohamed 2018-10-24R A Roki Bin MohamedPegawai Penyelidik Gred Q52Pusat Penyelidikan Marikultur Langkawi, Kedah24/10/2018
Mohammed Bin Mohidin 2018-10-23Mohammed Bin MohidinPegawai Penyelidik Gred Q54Institut Penyelidikan Perikanan Malaysia Cawangan Sarawak23/10/2018
Aram-Rie Anak Gingo 2018-09-25Aram-Rie Anak GingoPembantu Operasi Gred N11Institut Penyelidikan Perikanan Malaysia Cawangan Sarawak25/09/2018
Mohamad Samsi Bin Ideris 2018-09-20Mohamad Samsi Bin IderisPembantu Perikanan Gred G26Cawangan Perancangan & Pembangunan, Perak20/09/2018
Jaffar Bin Johari 2018-09-19Jaffar Bin JohariPembantu Laut Gred A19Cawangan Perlindungan Sumber Kg Acheh, Perak19/09/2018
Ibrahim Bin Mohamad 2018-09-18Ibrahim Bin MohamadPenolong Pegawai Perikanan Gred G32Pejabat Perikanan Wilayah I Kuching, Sarawak18/09/2018
Nasir Bin Lolot 2018-09-17Nasir Bin LolotPembantu Laut Gred A22Pejabat Perikanan Daerah Tg Manis, Sarawak17/09/2018
Abdul Aziz Bin Daud 2018-09-11Abdul Aziz Bin DaudPembantu Perikanan Gred G22Cawangan Pengembangan, Pulau Pinang11/09/2018
Badeli Bin Hassan 2018-09-05Badeli Bin HassanPenolong Pegawai Perikanan Gred G36Cawangan Akuakultur Dan Pengembangan, Perlis05/09/2018
Adnan Bin Ahmad 2018-08-25Adnan Bin AhmadPembantu Laut Gred A19Pangkalan Perlindungan Sumber Langkawi, Kedah25/08/2018
Monica Anak Nyaun 2018-08-08Monica Anak NyaunPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) Gred N19Cawangan Khidmat Pengurusan, Sarawak08/08/2018
Kamaludin Bin Arshad 2018-08-01Kamaludin Bin ArshadOperator Wayarles Gred N19Cawangan Pengurusan & Pemuliharaan Sumber, Kedah01/08/2018
Che Nor Zohari Bin Yahya 2018-07-23Che Nor Zohari Bin YahyaPembantu Laut Gred A19Unit Penguatkuasaan Perikanan, Selangor23/07/2018
Nor Rudin Bin Abdullah 2018-07-19Nor Rudin Bin AbdullahPembantu Kemahiran Gred H22Cawangan Khidmat Pengurusan, Rancang Dan Pembangunan, Kelantan19/07/2018
Othman Bin Ahmad 2018-07-18Othman Bin AhmadPembantu Perikanan Gred G26Ketua Daerah Perikanan Kuala Selangor18/07/2018
Mohd. Fahmi bin Ahmad 2018-07-12Mohd. Fahmi bin AhmadPembantu Operasi Gred H11FRI Batu Maung12/07/2018
Mohamad Pahmi Bin Ahmad 2018-07-12Mohamad Pahmi Bin AhmadPembantu Operasi Gred N11Institut Penyelidikan Perikanan Pulau Pinang12/07/2018
Rosdi Bin Ambok 2018-07-06Rosdi Bin AmbokPembantu Perikanan Gred G22Pusat Pengembangan Perikanan Seberang Takir, Terengganu06/07/2018
Zainudin Bin Mat Nor 2018-06-24Zainudin Bin Mat NorPembantu Awam Gred H11Pusat Pengembangan Akuakultur Perlok, Pahang24/06/2018
Shahunthala Devi A/P Ramachandran 2018-06-17Shahunthala Devi A/P RamachandranPegawai Penyelidik Gred Q54Institut Penyelidikan Perikanan Pulau Pinang17/06/2018
Kasmi Binti Shafie 2018-06-05Kasmi Binti ShafieSetiausaha Pejabat Gred N32Pejabat Ketua Pengarah, Putrajaya05/06/2018
Lim Choon Beng 2018-06-04Lim Choon BengPembantu Perikanan Gred G22Pejabat Perikanan Wilayah, Kuching04/06/2018
Sulaiman Bin Ahmad 2018-06-01Sulaiman Bin AhmadPembantu Kemahiran Gred H19Pusat Pengembangan Teknologi Tg.Sedili, Johor01/06/2018
Mohd Ali Bin Ahmad 2018-05-30Mohd Ali Bin AhmadPembantu Perikanan Gred G26KDP Jasin / Melaka Selatan30/05/2018
Ramli Bin Zakaria 2018-05-27Ramli Bin ZakariaPembantu Laut Gred A19Pangkalan Tawang, Kelantan27/05/2018
Belayong Anak Nyuak 2018-05-25Belayong Anak NyuakPegawai Perikanan Gred G54 (Pengarah)Pejabat Perikanan Laut Sarawak25/05/2018
Sharifah Khadijah Binti Wan Mustafa 2018-05-23Sharifah Khadijah Binti Wan MustafaPenolong Pegawai Perikanan Gred G32Cawangan Perancangan Dan Pembangunan, Sarawak23/05/2018
Abd Rahim Bin Ali 2018-05-17Abd Rahim Bin AliPenolong Pegawai Perikanan Gred G32Cawangan Pengembangan Dan Pemindahan Teknologi, Melaka17/05/2018
Ishak Bin Bakar 2018-05-14Ishak Bin BakarPembantu Makmal Gred C22Pusat Penyelidikan Dan Pengeluaran Benih Udang Kebangsaan Pulau Sayak, Kedah14/05/2018
Wan Teh Bin Hashim 2018-05-08Wan Teh Bin HashimPembantu Laut Gred A19Pangkalan Perlindungan Sumber, Pulau Pinang08/05/2018
Mior Azman Bin Ali 2018-05-01Mior Azman Bin AliPembantu Perikanan Gred G22Pejabat Perikanan Daerah Larut/Matang & Selama, Perak01/05/2018
Dayang Siti Jubeita Binti Abang Ibrahim 2018-04-25Dayang Siti Jubeita Binti Abang IbrahimOperator Wayarles Gred N26Cawangan Penguatkuasaan, Bhg. Perlindungan Sumber, Putrajaya25/04/2018
Zainal Abidin Bin Mohamed Sulaiman 2018-04-24Zainal Abidin Bin Mohamed SulaimanPenolong Pegawai Perikanan Gred G29Ketua Daerah Perikanan Kuala Langat/Sepang, Selangor24/04/2018
Tan Bee Chew 2018-04-20Tan Bee ChewPembantu Perikanan Gred G22Cawangan Biosekuriti, Sarawak20/04/2018
Maimunah Binti Bujang 2018-04-16Maimunah Binti BujangPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) Gred N19Pejabat Perikanan Wilayah II Sibu, Sarawak16/04/2018
Ibrahim bin Johari 2018-03-30Ibrahim bin JohariPegawai Penyelidik Gred Q48FRI Batu Maung30/03/2018
Ismail Bin Muhammad Isa 2018-03-30Ismail Bin Muhammad IsaPembantu Laut Gred A19Pangkalan Perlindungan Sumber Kuala Kedah30/03/2018
Ramley Bin Abu Bakar 2018-03-29Ramley Bin Abu BakarPembantu Penyelidik Gred Q26Pusat Penyelidikan Perikanan Air Tawar Glami Lemi, Jelebu Negeri Sembilan29/03/2018
Ramley Bin Abu Bakar 2018-03-29Ramley Bin Abu BakarPembantu Penyelidik Gred Q26Pusat Penyelidikan Perikanan Air Tawar Glami Lemi, Jelebu Negeri Sembilan29/03/2018
Zahari Bin Awang 2018-03-13Zahari Bin AwangPenolong Pegawai Penyelidik Gred Q36Pusat Biosekuriti Perikanan Klia Sepang, Selangor13/03/2018
Rosli Bin Johari 2018-03-09Rosli Bin JohariPemandu Kenderaan Gred H11Cawangan Khidmat Pengurusan, Kedah09/03/2018
Rogayah Binti Kisman 2018-03-05Rogayah Binti KismanPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) Gred N22Pusat Penyelidikan Ternakan Air Payau Gelang Patah, Johor05/03/2018
Samion Bin Ismail 2018-03-02Samion Bin IsmailOperator Wayarles Gred N22Cawangan Pengurusan Dan Pemuliharaan Sumber, Terengganu02/03/2018
Mala Binti Ibrahim 2018-03-01Mala Binti IbrahimPembantu Tadbir (Kewangan) Gred W22Cawangan Khidmat Pengurusan, Terengganu01/03/2018
Seevalingam A/L Perumal 2018-02-26Seevalingam A/L PerumalPenolong Pegawai Perikanan Gred G29Cawangan Sebaran Dan Promosi, Bhg. Pengembangan & Pemindahan Teknologi, Putrajaya26/02/2018
Mohamad Yazid Bin Yahya 2018-02-21Mohamad Yazid Bin YahyaPembantu Makmal Gred C26Pusat Biosekuriti Perikanan KLIA Sepang, Selangor21/02/2018
Nik Ab Rahman Bin Nik Ismail 2018-02-18Nik Ab Rahman Bin Nik IsmailPembantu Makmal Gred C22Departemen Pengurusan Dan Pembangunan Sumber Marin / SEAFDEC18/02/2018
Lili Fauziah Binti Ismail 2018-02-14Lili Fauziah Binti IsmailPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) Gred N26Cawangan Khidmat Pengurusan, Perak14/02/2018
Zainol Bin Chin 2018-02-11Zainol Bin ChinPembantu Laut Gred A19Cawangan Pengurusan Dan Pemuliharaan Sumber, Terengganu11/02/2018
Zaabah Bin Daud 2018-01-15Zaabah Bin DaudPembantu Kemahiran Gred H19Limbongan Perikanan Pelabuhan Klang15/01/2018
Abu Talib Bin Ahmad 2017-11-12Abu Talib Bin AhmadPengarah Kanan PenyelidikanInstitut Penyelidikan Perikanan, Batu Maung, Pulau Pinang12/11/2017
Mat Yasin bin Junus 2016-02-01Mat Yasin bin JunusPegawai Tadbir & Diplomatik Gred M54Pengarah, Bahagian Khidmat Pengurusan, Ibu Pejabat Putrajaya01/02/2016
Nasir bin Segun 2016-02-01Nasir bin SegunPembantu Perikanan Gred G22PPN Pulau Pinang01/02/2016
Abdul Mahat bin Mohamed Salleh 2016-01-31Abdul Mahat bin Mohamed SallehOperator Wayarles Gred N17PPN Pahang31/01/2016
Sani bin Mohd Isa 2016-01-31Sani bin Mohd IsaPegawai Perikanan Gred G54Pengarah, Bahagian Pengurusan Sumber, Ibu Pejabat Putrajaya31/01/2016
Seniati binti Jais 2016-01-30Seniati binti JaisPembantu Perikanan Gred G26 (Memangku)Pejabat Undang-Undang, Ibu Pejabat Putrajaya30/01/2016
Fauziah binti Ibrahim 2016-01-24Fauziah binti IbrahimPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) Gred N17PPN Kelantan24/01/2016
Inwi A/L Eh Kliyau 2016-01-07Inwi A/L Eh KliyauPenolong Pegawai Perikanan Gred G27PPN Pahang07/01/2016
Loh Siok Lan 2016-01-01Loh Siok LanPembantu Makmal Gred C22 (TBK)FRI Batu Maung01/01/2016
Mohd Johari bin Hashim 2016-01-01Mohd Johari bin HashimPembantu Operasi Gred N11PPN Perak01/01/2016
Rohani binti Abdullah 2016-01-01Rohani binti AbdullahSetiausaha Pejabat Gred N28PPN Terengganu01/01/2016
Pn. Bernice Sia Mui Kung 2013-12-21Pn. Bernice Sia Mui KungPembantu Tadbir (Kewangan) Gred W22 (KUP)IPP Cawangan Sarawak21/12/2013
En. Mohd Zubir bin Abdul Rashid 2013-12-08En. Mohd Zubir bin Abdul RashidPembantu Perikanan Gred G22Pejabat Perikanan Negeri Perak08/12/2013
En. Dzulkifli bin Ariffin 2013-11-27En. Dzulkifli bin AriffinPembantu Perikanan Gred G17Pejabat Perikanan Negeri Perak27/11/2013
En. Abd Rahman bin Jaafar 2013-11-13En. Abd Rahman bin JaafarTukang Gred R22Cawangan Penyelenggaraan Kapal (Limbongan)13/11/2013
En. Ravandran a/l Balu 2013-11-01En. Ravandran a/l BaluOperator Wayarles Gred N17Bahagian Perlindungan Sumber01/11/2013
En. Awang Alim bin Awang Damit 2013-10-21En. Awang Alim bin Awang DamitPembantu Laut Gred A22Pejabat Perikanan Laut Sarawak21/10/2013
En. Abdullah b. Mat Zain 2013-10-01En. Abdullah b. Mat ZainPembantu Perikanan Gred G26PPN Perak01/10/2013
En. Khamarludin b. Mohd Razai 2013-10-01En. Khamarludin b. Mohd RazaiPembantu Perikanan Gred G22PPN Pahang01/10/2013
Hj. Muhammad Hatta b. Mahmud 2013-10-01Hj. Muhammad Hatta b. MahmudPegawai Perikanan Gred G52Bahagian Pembangunan Akuakultur, Ibu Pejabat Perikanan01/10/2013
Pn. Wan Radziyah bt Wan Long 2013-10-01Pn. Wan Radziyah bt Wan LongPembantu Tadbir (Perkeranian) Gred N17Pejabat Perikanan Negeri Pahang01/10/2013
En. Suhaimy bin Senin 2013-09-28En. Suhaimy bin SeninPembantu Perikanan Gred G22Pejabat Perikanan Negeri Melaka28/09/2013
Oh Kim Lan 2013-09-27Oh Kim LanPembantu Makmal Gred C17IPP Pulau Pinang27/09/2013
Pn. Rokiah bt Omar 2013-09-12Pn. Rokiah bt OmarPembantu Perikanan Gred G22 (KUP)PPN Pahang12/09/2013
En. Amir b. Jerimi 2013-08-21En. Amir b. JerimiPembantu Perikanan Gred G22PPN Perak21/08/2013
En. Saad b. Mat Arit 2013-08-13En. Saad b. Mat AritPembantu Perikanan Gred G22PPN Perlis13/08/2013
En. Abdullah bin Man 2013-08-01En. Abdullah bin ManPembantu Laut Gred A17Pejabat Perikanan Negeri Kedah01/08/2013
En. Abdullah Zabwi b. Harun 2013-07-18En. Abdullah Zabwi b. HarunPembantu Am Pejabat Gred N1Pusat Pengembangan Akuakultur Jitra, Kedah18/07/2013
Hj. Hussin b. Mat Ali 2013-07-03Hj. Hussin b. Mat AliPegawai Penyelidik Gred Q54PPPBUK Pulau Sayak, Kedah03/07/2013
En. Hamzah b. Abu Bakar 2013-07-01En. Hamzah b. Abu BakarPembantu Perikanan Gred G22PPN Melaka01/07/2013
En. Abd Aziz b. Talib 2013-06-25En. Abd Aziz b. TalibPembantu Perikanan Gred G22 (KUP)PPN Johor25/06/2013
En. Saidon b. Ahmad 2013-06-25En. Saidon b. AhmadTukang K2 Gred R11Pusat Pengembangan Perikanan Laut Sitiawan, Perak25/06/2013
En. Mazlan bin Johari 2013-06-24En. Mazlan bin JohariPembantu Makmal Gred C17Pusat Kuarantin dan Kualiti Ikan Bukit Kayu Hitam24/06/2013
Pn. Rashidah bt Mat Resat 2013-06-16Pn. Rashidah bt Mat ResatPegawai Penyelidik Gred Q41PPPBUK Pulau Sayak, Kedah16/06/2013
Pn. Norhani bt Mastor 2013-06-13Pn. Norhani bt MastorPembantu Tadbir (Perkeranian) Gred N17Pusat Penyelidikan dan Pengeluaran Benih Udang Kebangsaan, Pulau Sayak13/06/2013
En. Mohd Saleh b. Mohd 2013-06-12En. Mohd Saleh b. MohdPembantu Laut Gred A22PPN Selangor12/06/2013
En. Johari b. Hassan 2013-06-08En. Johari b. HassanPekerja Awam Gred R1PPPBUK Pulau Sayak, Kedah08/06/2013
En. Kamardin b. Mohd 2013-05-25En. Kamardin b. MohdPembantu Perikanan Gred G22 (KUP)PPN Johor25/05/2013
En. Hasni b. Jamjam 2013-05-08En. Hasni b. JamjamPembantu Laut Gred A22PPN Pulau Pinang08/05/2013
En. Rajendran a/l Krishnan 2013-05-01En. Rajendran a/l KrishnanPembantu Makmal Gred C26PPL Sarawak01/05/2013
En. Ahmad Tarmizi b. Pandak Hashim 2013-04-30En. Ahmad Tarmizi b. Pandak HashimPembantu Perikanan Gred G22 (KUP)PPN Perak30/04/2013
En. Wan Mohamad bin Wan Yaacob 2013-04-23En. Wan Mohamad bin Wan YaacobPembantu Perikanan Gred G22Pejabat Perikanan Negeri Perak23/04/2013
En. Lee Soon Chin 2013-04-01En. Lee Soon ChinPenolong Pegawai Perikanan Gred G32PPL Sarawak01/04/2013
En. Rosly bin Hassan 2013-03-23En. Rosly bin HassanPegawai Penyelidik Gred Q54IPP Pulau Pinang23/03/2013
En. Md Zaki b. Mohd Zin 2013-03-10En. Md Zaki b. Mohd ZinPenolong Pegawai Perikanan Gred G27PPN Pahang10/03/2013
En. Ng Cheng Kiam 2013-03-01En. Ng Cheng KiamPembantu Perikanan Gred G26PPN Pulau Pinang01/03/2013
Pn. Samsiah bt Saleh 2013-02-13Pn. Samsiah bt SalehPembantu Perikanan Gred G22Pusat Pengembangan Akuakultur Bukit Tinggi, Pahang13/02/2013
En. Zainul Abidin b. Makhtar 2013-02-09En. Zainul Abidin b. MakhtarPembantu Perikanan Gred G22 (KUP)PPN Selangor09/02/2013
En. Rasidi b. Mamat 2013-02-01En. Rasidi b. MamatPemandu Kenderaan Gred R3PPL Sarawak01/02/2013
En. Zainal Abidin b. Hashim 2013-02-01En. Zainal Abidin b. HashimPembantu Tadbir (Perkeranian) Gred N17PPN Selangor01/02/2013
En. Wan Rossly bin Wan Yahya 2013-01-27En. Wan Rossly bin Wan YahyaPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Pejabat Perikanan Negeri Kelantan27/01/2013
En. Zakaria b. Ismail 2013-01-20En. Zakaria b. IsmailPegawai Perikanan Gred G52PPN Selangor20/01/2013
Pn. Sharipah Shakila bt Syed Abdullah 2013-01-20Pn. Sharipah Shakila bt Syed AbdullahPenolong Akauntan Gred W36Bahagian Pentadbiran dan Kewangan, Ibu Pejabat Perikanan20/01/2013
En. Nik Razali b. Nik Lah 2013-01-17En. Nik Razali b. Nik LahPegawai Penyelidik Gred Q41PPPIL Tanjung Demong, Terengganu17/01/2013
Pn. Zaleha bt Ahmad 2013-01-15Pn. Zaleha bt AhmadPembantu Perikanan Gred G22 (KUP)PPN Kedah15/01/2013
En. Hamzah bin Nayan 2012-05-28En. Hamzah bin NayanPekerja Awam Gred R1Pejabat Perikanan Negeri Kedah28/05/2012
En. Salehudin bin Ahmad 2012-05-28En. Salehudin bin AhmadPembantu Perikanan Gred G22 (KUP)Pejabat Perikanan Negeri Kedah28/05/2012
Pn. Tan Geok Hui 2012-05-02Pn. Tan Geok HuiPembantu Perikanan Gred G22Pejabat Perikanan Laut Sarawak02/05/2012
Pn. Razidah bt Budin 2012-04-18Pn. Razidah bt BudinPegawai Perikanan Gred G52Institut Perikanan Malaysia, Terengganu18/04/2012
En. Ibrahim bin Zakaria 2012-03-20En. Ibrahim bin ZakariaPembantu Perikanan Gred G22Pejabat Perikanan Negeri Melaka20/03/2012
Y.M Raja Mohamad Nordin bin Raja Omar 2012-03-20Y.M Raja Mohamad Nordin bin Raja OmarPegawai Penyelidik Gred Utama CInstitut Penyelidikan Perikanan20/03/2012
En. Azmay bin Saad 2012-03-15En. Azmay bin SaadPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Pejabat Perikanan Negeri Perak15/03/2012
En. Harun bin Majid 2012-03-06En. Harun bin MajidPembantu Perikanan Gred G22JKKP Sabah (Kader)06/03/2012
En. Muhammad Fuad bin Harun 2012-03-01En. Muhammad Fuad bin HarunPembantu Penyelidik Gred Q17Pusat Pengeluaran & Penyelidikan Udang Kebangsaan, Pulau sayak01/03/2012
En. Abdul Aziz bin Ahmad 2012-02-06En. Abdul Aziz bin AhmadPenolong Pegawai Perikanan Gred G32 (Memangku)Pusat Kuarantin Ikan, Kompleks Sultan Abu Bakar, Johor06/02/2012
En. Che Mohd Asa'ari bin Abdullah 2012-02-01En. Che Mohd Asa'ari bin AbdullahPembantu Perikanan Gred G22 (KUP)Pejabat Perikanan Negeri Kelantan01/02/2012
En. Zainuddin bin Abdullah 2012-02-01En. Zainuddin bin AbdullahPembantu Perikanan Gred G22 (KUP)Pejabat Perikanan Negeri Perak01/02/2012
Pn. Wan Noriah bt Wan Embong 2012-02-01Pn. Wan Noriah bt Wan EmbongPembantu Perikanan Gred G22Pejabat Perikanan Negeri Johor01/02/2012
Adrian Francis A/L J.J. Doss Vijiarungam 2012-01-23Adrian Francis A/L J.J. Doss VijiarungamPegawai Perikanan Gred G48Bahagian Pengurusan Maklumat Perikanan, Ibu Pejabat Perikanan23/01/2012
En. Shamsudin bin Yusof 2012-01-04En. Shamsudin bin YusofPembantu Perikanan Gred G17Pejabat Perikanan Negeri Kelantan04/01/2012
En. Mohd Sulaiman bin Abd Rahim 2012-01-03En. Mohd Sulaiman bin Abd RahimPembantu Perikanan Gred G22 (KUP)Pejabat Perikanan Negeri Selangor03/01/2012
En. Abdul Rashid bin Jusoh 2012-01-03En. Abdul Rashid bin JusohPembantu Perikanan Gred G22Pejabat Perikanan Negeri Kelantan03/01/2012
Pn. Faazaz Bt. Ab Latif 2011-11-25Pn. Faazaz Bt. Ab LatifPegawai Penyelidik Gred Q54Institut Penyelidikan Perikanan Batu Maung, Pulau Pinang25/11/2011
En. Frankie Sujang anak Sita 2011-11-12En. Frankie Sujang anak SitaPembantu Perikanan Gred G26Cawangan Perundangan12/11/2011
En. Ahmad Saktian B. Langgang 2011-11-04En. Ahmad Saktian B. LanggangPegawai Perikanan Gred G52Bahagian Pelesenan dan Pengurusan, Sumber, Ibu Pejabat Perikanan04/11/2011
Chuah Toh Thye 2011-09-27Chuah Toh ThyePegawai Penyelidik Gred Q54Institut Penyelidikan Perikanan Batu Maung, Pulau Pinang27/09/2011
Datuk Haji Suhaili bin Haji Lee 2011-08-02Datuk Haji Suhaili bin Haji LeeTimbalan Ketua Pengarah (Operasi) Gred UtamaPejabat Timbalan Ketua Pengarah Perikanan (Operasi)02/08/2011
Pn. Thalathiah bt Hj. Saidin 2011-07-07Pn. Thalathiah bt Hj. SaidinPegawai Perikanan Gred G54Bahagian Perlindungan Sumber07/07/2011
Pn. Norzah Bt. Sulaiman 2011-07-01Pn. Norzah Bt. SulaimanPegawai Penyelidik Gred Q41Pusat Biosekuriti Perikanan KLIA, Sepang, (penempatan secara pentadbiran)01/07/2011
En. Salehan bin Lamin 2011-05-18En. Salehan bin LaminPegawai Perikanan Gred G54Bahagian Pengurusan Maklumat Perikanan18/05/2011
En. Ishak bin Ismail 2011-05-04En. Ishak bin IsmailPencatit Masa Gred N14 (KUP)Bahagian Kejuruteraan04/05/2011
En. Mustapah bin Md Omar 2011-05-01En. Mustapah bin Md OmarPegawai Tadbir & Diplomatik Gred M54Bahagian Pentadbiran dan Kewangan01/05/2011
En. Fauzi B. Abdul Rahman 2011-04-01En. Fauzi B. Abdul RahmanPegawai Perikanan Gred G48Bah. Pembangunan dan Perundingan, Khidmat Teknikal, Ibu Pejabat Perikanan01/04/2011
En. Abdullah bin Jaafar 2010-12-31En. Abdullah bin JaafarPegawai Perikanan Gred G52Ibu Pejabat Perikanan, Putrajaya31/12/2010
Pn. Fatimah bt Abdullah @ Umi ak Antas 2010-12-31Pn. Fatimah bt Abdullah @ Umi ak AntasOperator Wayarles Gred N17Pejabat Perikanan Laut Sarawak31/12/2010
En. Akim Bujing @ Bakar Akim 2010-12-21En. Akim Bujing @ Bakar AkimPembantu Perikanan Gred G22Pejabat Perikanan Laut Sarawak21/12/2010
En. Othman bin Mahom 2010-12-03En. Othman bin MahomPekerja Awam Gred R4Institut Penyelidikan Perikanan Bintawa, Sarawak03/12/2010
En. Ahmad Zahari bin Mohd Jaafar 2010-12-01En. Ahmad Zahari bin Mohd JaafarPembantu Tadbir Gred N17Pejabat Perikanan Negeri Perak01/12/2010
En. Abu Mansor bin Ismail 2010-11-21En. Abu Mansor bin IsmailPekerja Awam Gred R4Pusat Pengeluaran & Penyelidikan Benih Udang Kebangsaan, Pulau Sayak, Kedah21/11/2010
En. Ahmad bin Yaakob 2010-11-15En. Ahmad bin YaakobPemandu Kenderaan Gred R6Pejabat Perikanan Negeri Kedah15/11/2010
En. Abd Hadi bin Ahmad 2010-11-14En. Abd Hadi bin AhmadPembantu Perikanan Gred G22Pejabat Perikanan Negeri Perak14/11/2010
En. Ramli bin Alias 2010-11-11En. Ramli bin AliasPekerja Awam Gred R4Pejabat Perikanan Negeri Perak11/11/2010
En. Abdul Rahman bin Bakar 2010-10-06En. Abdul Rahman bin BakarPembantu Tadbir Gred N22Pusat Pengeluaran & Penyelidikan Benih Udang Kebangsaan, Pulau Sayak, Kedah06/10/2010
En. Manukaran a/l Sinakupan 2010-10-06En. Manukaran a/l SinakupanPengawal Keselamatan Gred KP11Limbongan Pelabohan Klang, Selangor06/10/2010
En. Abd Radzak bin Mansor 2010-10-01En. Abd Radzak bin MansorPekerja Awam Gred R4Pejabat Perikanan Negeri Perak01/10/2010
Dr. Mohd Fadhil Shuhaimi bin Ramli 2010-10-01Dr. Mohd Fadhil Shuhaimi bin RamliKetua Cawangan Sumber PantaiIbu Pejabat Perikanan, Putrajaya01/10/2010
En. Muhamaad Hatta bin Nordin 2010-09-05En. Muhamaad Hatta bin NordinPembantu Laut Gred A17Pejabat Perikanan Negeri Perak05/09/2010
En. Mohd Shahar bin Md Salleh 2010-09-05En. Mohd Shahar bin Md SallehPembantu Am Pejabat Gred N1Pejabat Perikanan Negeri Perak05/09/2010
En. Ahmad Superi bin Ali 2010-08-23En. Ahmad Superi bin AliPembantu Laut Gred A17Pejabat Perikanan Negeri Selangor23/08/2010
En. Doraisamy Reddy a/l Munusamy Reddy 2010-08-21En. Doraisamy Reddy a/l Munusamy ReddyPembantu Perikanan Gred G22Pejabat Perikanan Negeri Perak21/08/2010
En. Adnan bin Sudin 2010-08-17En. Adnan bin SudinPembantu Laut Gred A17Pejabat Perikanan Negeri Selangor17/08/2010
En. Mohd Nasir bin Pawan 2010-08-13En. Mohd Nasir bin PawanPemandu Kenderaan Gred R6Pejabat Perikanan Negeri Pulau Pinang13/08/2010
En. Zulkipli bin Ahmad 2010-08-08En. Zulkipli bin AhmadPenolong Jurutera Gred J38Limbongan Pelabohan Klang, Selangor08/08/2010
Dato' Junaidi bin Che Ayub 2010-08-07Dato' Junaidi bin Che AyubKetua Pengarah PerikananIbu Pejabat Perikanan, Putrajaya07/08/2010
En. Mansor bin Abdullah 2010-08-07En. Mansor bin AbdullahPembantu Penyelidik Gred Q26PPPAT Gelami Lemi, Negeri Sembilan07/08/2010
En. Rothi bin Hassan 2010-08-02En. Rothi bin HassanPembantu Laut Gred A17Institut Penyelidikan Perikanan Pulau Pinang02/08/2010
En. Rahma bin Ishak 2010-08-01En. Rahma bin IshakPembantu Perikanan Gred G26Pejabat Perikanan Negeri Kelantan01/08/2010
En. Rasid bin Hj. Said 2010-07-30En. Rasid bin Hj. SaidPemandu Kenderaan Gred R6Institut Penyelidikan Perikanan Pulau Pinang30/07/2010
En. Md Shariff bin Mean 2010-07-21En. Md Shariff bin MeanPembantu Perikanan Gred G22Pejabat Perikanan Negeri Johor21/07/2010
En. Wan Ahmad bin Wan Sembak 2010-07-19En. Wan Ahmad bin Wan SembakPembantu Laut Gred A17Department Penyelidikan dan Pengurusan Sumber Perikanan Marin, Terengganu19/07/2010
En. Bahari bin Che Din 2010-07-14En. Bahari bin Che DinPembantu Laut Gred A17Pejabat Perikanan Negeri Pulau Pinang14/07/2010
En. Wan Khazanah @ Wan Salleh bin Mat 2010-07-02En. Wan Khazanah @ Wan Salleh bin MatPembantu Penyelidik Gred Q17Pusat Pengeluaran & Penyelidikan Benih Udang Kebangsaan, Pulau Sayak, Kedah02/07/2010
Hjh. Junaidah bt Mahamud 2010-06-17Hjh. Junaidah bt MahamudPembantu TadbirPejabat Perikanan Negeri Johor17/06/2010
En. Kamarudin bin Yaakub 2010-05-11En. Kamarudin bin YaakubPembantu Perikanan Gred G26Pejabat Perikanan Negeri Sembilan11/05/2010
En. Mansor bin Ali 2010-05-06En. Mansor bin AliPembantu Laut Gred A22Department Penyelidikan dan Pengurusan Sumber Perikanan Marin, Terengganu06/05/2010
En. Mohd Rusley bin Zakaria 2010-04-22En. Mohd Rusley bin ZakariaPembantu Perikanan Gred G17Pejabat Perikanan Negeri Kelantan22/04/2010
En. Misri bin Samingin 2010-04-16En. Misri bin SaminginPenolong Pegawai Penyelidik Gred Q36Pusat Pengeluaran & Penyelidikan Benih Udang Kebangsaan, Pulau Sayak, Kedah16/04/2010
En. Halim bin Rashid 2010-03-31En. Halim bin RashidPembantu Perikanan Gred G17Pejabat Perikanan Negeri Kedah31/03/2010
En. Nazri bin Nasir 2010-03-31En. Nazri bin NasirPemandu Kenderaan Gred R6Bahagian Pembangunan dan Perundingan Khidmat Teknikal, Ibu Pejabat31/03/2010
Pn. Fatemah bt Hassan 2010-03-20Pn. Fatemah bt HassanPembantu Tadbir (Kewangan) Gred W22Pejabat Perikanan Negeri Johor20/03/2010
En. Hussain bin Abdul Rahman 2010-01-04En. Hussain bin Abdul RahmanKetua Cawangan Sumber Perikanan DaratIbu Pejabat Perikanan, Putrajaya04/01/2010
Hj. Samsuri bin Maulud 2009-12-02Hj. Samsuri bin MauludPembantu Perikanan Gred G26Bahagian Pembangunan Perundingan Khidmat Teknikal02/12/2009
En. Rantai Anak Tungkat 2009-11-30En. Rantai Anak TungkatSerang Gred A17IPPCS Bintawa30/11/2009
En. Azizan bin Man 2009-10-24En. Azizan bin ManKelasi Gred A1IPP Pulau Pinang24/10/2009
En. Abdul Wahab bin Suhaili 2009-10-04En. Abdul Wahab bin SuhailiJuruenjin Laut Gred A11PPN Sarawak04/10/2009
En. Trisno bin Sarintana 2009-09-09En. Trisno bin SarintanaPembantu Tadbir (Kewangan) Gred W17PPN Sarawak09/09/2009
En. Safiiei bin Othman 2009-09-01En. Safiiei bin OthmanPembantu Penyelidik Gred Q17PPPBUK Pulau Sayak01/09/2009
En. Md Zaidi bin Md. Mohamed 2009-08-01En. Md Zaidi bin Md. MohamedPenolong Pegawai Penyelidik Gred Q27PPPBUK Pulau Sayak01/08/2009
En. Meno bin Abang 2009-07-08En. Meno bin AbangSerang Gred A22PPN Sarawak08/07/2009
En. Mohd Ali bin Ibramshah 2009-07-07En. Mohd Ali bin IbramshahPembantu Makmal Gred C17IPP Pulau Pinang07/07/2009
En. Zakaria bin Chik 2009-05-08En. Zakaria bin ChikPekerja Awam Gred R1PPN Terengganu08/05/2009
En. Kasim bin Rous 2009-04-11En. Kasim bin RousPemandu Kenderaan Gred R3PPN Pulau Pinang11/04/2009
En. Teoh Lai Teong 2009-04-05En. Teoh Lai TeongPembantu Penyelidik Gred Q22IPP Pulau Pinang05/04/2009
En. Hambali bin Masali 2009-04-01En. Hambali bin MasaliSerang Gred A17PPN Sarawak01/04/2009
En. Mohd Zamri bin Che Khas 2009-04-01En. Mohd Zamri bin Che KhasKelasi Gred A1Institut Perikanan Malaysia01/04/2009
En. Che Wan Maznu bin Che Wan Nawi 2009-02-28En. Che Wan Maznu bin Che Wan NawiJurumudi Gred A3PPN Terengganu28/02/2009
Ab. Samat bin Ismail 2009-02-14Ab. Samat bin IsmailPekerja Awam Gred R4PPPAT Gelami Lemi, Negeri Sembilan14/02/2009
En. Ab. Samat bin Ismail 2009-02-14En. Ab. Samat bin IsmailPekerja Awam Gred R4PPPAT Glami Lemi14/02/2009
Pn. Sholeha bt. Desa 2009-02-01Pn. Sholeha bt. DesaPembantu Penyelidik Gred Q17IPP Pulau Pinang01/02/2009
En.Ahmad Tajudin bin Mohd Noor 2009-01-01En.Ahmad Tajudin bin Mohd NoorPembantu Perikanan Gred G22PPN Perak01/01/2009
Mohd Noh bin Ahmad 2008-11-25Mohd Noh bin AhmadSerang Gred A22Pejabat Perikanan Laut Sarawak25/11/2008
Samsudin bin Samat 2008-10-30Samsudin bin SamatPekerja Awam Gred R1PPPAT Gelami Lemi, Negeri Sembilan30/10/2008
Hat bin Hoklai 2008-10-05Hat bin HoklaiPegawai Perikanan Gred G48Pejabat Perikanan Laut Sarawak05/10/2008
Salleh bin Ayub 2008-09-01Salleh bin AyubPembantu Am Pejabat Gred N1PPPAT Gelami Lemi, Negeri Sembilan01/09/2008
Manan bin Alias 2008-08-26Manan bin AliasPembantu Tadbir Gred N22Pejabat Perikanan Negeri Pahang26/08/2008
Md Noor bin Maarof 2008-08-24Md Noor bin MaarofPembantu Perikanan Gred G26Pejabat Perikanan Negeri Sembilan24/08/2008
Noriah bt Abd Rahman 2008-07-01Noriah bt Abd RahmanPembantu Tadbir (Kewangan) Gred W17Pejabat Perikanan Negeri Kelantan01/07/2008
Mohd Sultan Marican bin Ishak Marican 2008-06-19Mohd Sultan Marican bin Ishak MaricanOperator Wayarles Gred N11Institut Perikanan Malaysia, Chendering, Terengganu19/06/2008
Rosdi bin Pawi 2008-06-18Rosdi bin PawiPekerja Awam Gred R1Pejabat Perikanan Laut Sarawak18/06/2008
Ibrahim bin Deraman 2008-06-17Ibrahim bin DeramanPembantu Perikanan Gred G17Pejabat Perikanan Negeri Kelantan17/06/2008
Ismail bin Awang 2008-06-15Ismail bin AwangPembantu Perikanan Gred G17Pejabat Perikanan Negeri Kedah15/06/2008
Khalib bin Yusoff 2008-06-11Khalib bin YusoffPembantu Tadbir Gred N22Pejabat Perikanan Negeri Terengganu11/06/2008
Kamarol Aripin bin Omar 2008-06-09Kamarol Aripin bin OmarSerang Gred A17Pejabat Perikanan Negeri Johor09/06/2008
Jainal Abidin bin Kondo 2008-06-07Jainal Abidin bin KondoSerang Gred A22Institut Penyelidikan Perikanan Pulau Pinang07/06/2008
Aazizan bin Wahada 2008-05-16Aazizan bin WahadaPembantu Perikanan Gred G17Pejabat Perikanan Negeri Perak16/05/2008
Abdul Halim bin Hassan 2008-05-10Abdul Halim bin HassanPembantu Perikanan Gred G17Pejabat Perikanan Negeri Kedah10/05/2008
Haroon bin Sulong 2008-05-02Haroon bin SulongKelasi Gred A1Pejabat Perikanan Negeri Terengganu02/05/2008
Lateh bin Ibrahim 2008-04-19Lateh bin IbrahimSerang Gred A17Pejabat Perikanan Negeri Kedah19/04/2008
Sedek bin Embong 2008-04-18Sedek bin EmbongPenjaga Kolam Ikan Gred N11Pusat Pengembangan Akuakultur Jitra, Kedah18/04/2008
Mohd Rashid bin Hj Aziz 2008-04-13Mohd Rashid bin Hj AzizJuruenjin Laut Gred A22Institut Perikanan Malaysia, Chendering, Terengganu13/04/2008
Mansor bin Darus 2008-04-05Mansor bin DarusOperator Wayarles Gred N11Pejabat Perikanan Negeri Pulau Pinang05/04/2008
Jaafar bin Bidin 2008-04-04Jaafar bin BidinSerang Gred A17Pejabat Perikanan Negeri Kedah04/04/2008
Chee Phaik Ean 2008-03-25Chee Phaik EanPegawai Penyelidik Gred Q52Institut Penyelidikan Perikanan Pulau Pinang25/03/2008
Foo Ngan Shoon 2008-03-19Foo Ngan ShoonPembantu Penyelidik Gred Q22Institut Penyelidikan Perikanan Bintawa, Sarawak19/03/2008
Ab Latif bin Sulaiman 2008-03-15Ab Latif bin SulaimanPekerja Awam Gred R1PPPAT Gelami Lemi, Negeri Sembilan15/03/2008
Hj. Mohd Shah bin Abd Hamid 2008-03-11Hj. Mohd Shah bin Abd HamidPegawai Perikanan Gred G54Bahagian Pembangunan Sumber Manusia, Ibu Pejabat11/03/2008
Hj. A. Rahman bin Mohamad 2008-03-07Hj. A. Rahman bin MohamadPegawai Perikanan Gred G54Bahagian Pelesenan dan Pengurusan Sumber, Ibu Pejabat07/03/2008
Mustafa bin Bidin 2008-03-03Mustafa bin BidinPembantu Perikanan Gred G17Institut Perikanan Malaysia, Chendering, Terengganu03/03/2008
Hussin bin Isthin 2008-03-01Hussin bin IsthinPembantu Tadbir (Kewangan) Gred W17PPPAT Gelami Lemi, Negeri Sembilan01/03/2008
Kartini bt Abdullah @ Chua Lee Huang 2008-03-01Kartini bt Abdullah @ Chua Lee HuangPegawai Perikanan Gred G48Pejabat Perikanan Laut Sarawak01/03/2008
Maharuddin bin Abdul Rahman 2008-03-01Maharuddin bin Abdul RahmanKelasi Gred A1Pejabat Perikanan Negeri Melaka01/03/2008
Suut bin Padi 2008-02-22Suut bin PadiPembantu Perikanan Gred G17Pejabat Perikanan Laut Sarawak22/02/2008
Abdullah bin Shafie 2008-02-17Abdullah bin ShafiePembantu Perikanan Gred G17Pejabat Perikanan Negeri Perak17/02/2008
Othman bin Mat Yah 2008-02-15Othman bin Mat YahPekerja Awam Gred R1Pejabat Perikanan Negeri Perak15/02/2008
Lim Kheng Moi 2008-02-02Lim Kheng MoiPembantu Tadbir Rendah Gred N11Institut Penyelidikan Perikanan Bintawa, Sarawak02/02/2008
Hassan bin Rahim 2008-01-12Hassan bin RahimJuruenjin Laut Gred A11Pejabat Perikanan Negeri Kedah12/01/2008
Norlia bt Awang Sulong 2008-01-12Norlia bt Awang SulongPembantu Tadbir Rendah Gred N11Pejabat Perikanan Negeri Pahang12/01/2008
Hassan bin Mohamad 2008-01-07Hassan bin MohamadSerang Gred A17Pejabat Perikanan Negeri Selangor07/01/2008
Md Foozi bin Romli 2008-01-01Md Foozi bin RomliPembantu Perikanan Gred G22Pejabat Perikanan Negeri Selangor01/01/2008
Mohd Isa bin Abd Manap 2008-01-01Mohd Isa bin Abd ManapPembantu Makmal Gred C22Institut Penyelidikan Perikanan Pulau Pinang01/01/2008
Muhassan bin Mohamad 2008-01-01Muhassan bin MohamadPenolong Pegawai Perikanan Gred G32Pejabat Perikanan Negeri Perak01/01/2008
Mohd Nazir bin Mat Noor 2007-12-01Mohd Nazir bin Mat NoorSerang Gred A22Pejabat Perikanan Negeri Terengganu01/12/2007
Ahmad Zaidi @ Saidi bin Mahsar 2007-11-23Ahmad Zaidi @ Saidi bin MahsarPekerja Awam Gred R1Pejabat Perikanan Laut Sarawak23/11/2007
Mohamad Nazri bin Alang Ibrahim 2007-11-23Mohamad Nazri bin Alang IbrahimPemandu Kenderaan Gred R3Pusat Pengembangan Akuakultur Enggor, Perak23/11/2007
Shofiah bt Hj Man 2007-11-01Shofiah bt Hj ManPembantu Tadbir Gred N17Pejabat Perikanan Negeri Kedah01/11/2007
Zakaria bin Darus 2007-10-25Zakaria bin DarusPembantu Perikanan Gred G17Pejabat Perikanan Negeri Perlis25/10/2007
Hussin bin Ibrahim 2007-10-20Hussin bin IbrahimPembantu Perikanan Gred G22Pejabat Perikanan Negeri Kedah20/10/2007
Sulaiman bin Mohamad 2007-10-06Sulaiman bin MohamadPekerja Awam Gred R1PPPAT Gelami Lemi, Negeri Sembilan06/10/2007
Sia Khoon Eng 2007-10-01Sia Khoon EngPembantu Perikanan Gred G22Pejabat Perikanan Negeri Selangor01/10/2007
Mursidi bin Saad 2007-09-23Mursidi bin SaadPemandu Kenderaan Gred R3Pejabat Perikanan Laut Sarawak23/09/2007
Ibrahim bin Chek Chik 2007-09-16Ibrahim bin Chek ChikKelasi Gred A1Institut Penyelidikan Perikanan Pulau Pinang16/09/2007
Zainol bin Awang 2007-09-13Zainol bin AwangJuruenjin Laut Gred A11Pejabat Perikanan Negeri Pulau Pinang13/09/2007
Babujee bin Ali 2007-09-09Babujee bin AliPembantu Am Rendah Gred N1Pejabat Perikanan Negeri Sembilan09/09/2007
Sanyun ak Muhamad 2007-09-04Sanyun ak MuhamadJaga Gred R1Institut Penyelidikan Perikanan Bintawa, Sarawak04/09/2007
Zainon bt Ariffin 2007-09-01Zainon bt AriffinPekerja AwamInstitut Penyelidikan Perikanan Pulau Pinang01/09/2007
Omar bin Ahmad 2007-09-01Omar bin AhmadPembantu Perikanan Gred G17Pejabat Perikanan Negeri Pulau Pinang01/09/2007
Nordin bin Ab Rahman 2007-08-25Nordin bin Ab RahmanPemandu Kenderaan Gred R3Seafdec25/08/2007
Ariffin bin Daud 2007-08-06Ariffin bin DaudPembantu Perikanan Gred G22Pejabat Perikanan Negeri Terengganu06/08/2007
Sahri bin Hamjah 2007-07-10Sahri bin HamjahPekerja Awam Gred R4Pejabat Perikanan Negeri Sarawak10/07/2007
Mohd Razid bin Mohd Nazir 2007-07-01Mohd Razid bin Mohd NazirPembantu Perikanan Gred G17Pejabat Perikanan Negeri Pahang01/07/2007
Othman bin Bakar 2007-07-01Othman bin BakarTukang K2PPPAT Gelami Lemi, Negeri Sembilan01/07/2007
Mohamad bin Ngah 2007-07-01Mohamad bin NgahPembantu Perikanan Gred G22Pejabat Perikanan Negeri Selangor01/07/2007
Aziz bin Ibrahim 2007-06-21Aziz bin IbrahimPemandu Kenderaan Gred R3Institut Perikanan Malaysia, Chendering, Terengganu21/06/2007
Esa bin Polani 2007-06-03Esa bin PolaniPemandu Kenderaan Gred R3Ibu Pejabat Perikanan, Putrajaya03/06/2007
Abdul Talib bin Lambak 2007-06-01Abdul Talib bin LambakJuruenjin Laut Gred A12Pejabat Perikanan Negeri Selangor01/06/2007
Abdul Rashid binAbdul Shukor 2007-06-01Abdul Rashid binAbdul ShukorPembantu Am Rendah Gred N1Pejabat Perikanan Negeri Perak01/06/2007
Hashim bin Yahya 2007-05-25Hashim bin YahyaPemandu Kenderaan Gred R3Pejabat Perikanan Negeri Selangor25/05/2007
Mohd Noor bin Mat Som 2007-05-08Mohd Noor bin Mat SomSerang Gred A17Pejabat Perikanan Negeri Selangor08/05/2007
Mokhtar bin Abdullah 2007-05-03Mokhtar bin AbdullahPemandu Kenderaan Gred R3Pejabat Perikanan Negeri Perak03/05/2007
Md Khalid bin Hussin 2007-05-01Md Khalid bin HussinPembantu Perikanan Gred G17Pejabat Perikanan Negeri Johor01/05/2007
Wahid bin Md Amin 2007-05-01Wahid bin Md AminPekerja Awam Gred R1PPPAT Gelami Lemi, Negeri Sembilan01/05/2007
Puteh Aminah bt Haron 2007-05-01Puteh Aminah bt HaronPembantu Tadbir Gred N17Institut Penyelidikan Perikanan Pulau Pinang01/05/2007
Wan Mansor bin Wan Ahmad 2007-04-24Wan Mansor bin Wan AhmadSerang Gred A22Institut Perikanan Malaysia, Chendering, Terengganu24/04/2007
Baharudin bin Hj Ahmad 2007-04-10Baharudin bin Hj AhmadPembantu Tadbir Gred N22Institut Penyelidikan Perikanan Pulau Pinang10/04/2007
Salim bin Bassiron 2007-04-01Salim bin BassironPekerja Awam Gred R1PPTAP Air Tawar, Negeri Sembilan01/04/2007
Wan Ikhsan bin Tengku Ismail 2007-04-01Wan Ikhsan bin Tengku IsmailJuruenjin Laut Gred A18Pejabat Perikanan Laut Sarawak01/04/2007
Sharifah Junaidah bt Syed Mohamed 2007-03-08Sharifah Junaidah bt Syed MohamedPembantu Tadbir (Kesetiausahaan)Ibu Pejabat Perikanan, Putrajaya08/03/2007
Johari bin Sharudin 2007-03-07Johari bin SharudinPembantu Tadbir Gred N22Ibu Pejabat Perikanan, Putrajaya07/03/2007
Pn. Juliah Bt. Salim 2007-03-01Pn. Juliah Bt. SalimKetua Pembantu Tadbir (P) N22Pentadbiran Dan Kewangan01/03/2007
Tn. Hj Johari Bin Sharudin 2007-03-01Tn. Hj Johari Bin SharudinKetua Pembantu Tadbir (T) N22Pentadbiran Dan Kewangan01/03/2007
Ramli bin Md Lazim 2007-03-01Ramli bin Md LazimPembantu Tadbir (Kewangan) Gred W17Pejabat Perikanan Negeri Kedah01/03/2007
Hamidah bt Abdullaah 2007-03-01Hamidah bt AbdullaahPenolong Akauntan Gred W32Ibu Pejabat Perikanan, Putrajaya01/03/2007
Juliah bt Salim 2007-03-01Juliah bt SalimPembantu Tadbir Gred N22Ibu Pejabat Perikanan, Putrajaya01/03/2007
Maznah bt Yang Asman 2007-03-01Maznah bt Yang AsmanPembantu Perikanan Gred G17Pejabat Perikanan Negeri Perak01/03/2007
Hasemy bin Mohd Ali 2007-02-16Hasemy bin Mohd AliPembantu Tadbir Gred N17Institut Perikanan Malaysia, Chendering, Terengganu16/02/2007
Azam bin Ismail 2007-02-11Azam bin IsmailPenjaga Kolam IkanPusat Pengembangan Akuakultur Jitra, Kedah11/02/2007
Jamaludin bin Junid 2007-02-05Jamaludin bin JunidPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Pejabat Perikanan Negeri Kedah05/02/2007
Abd Latif bin Sahat 2007-02-01Abd Latif bin SahatPenolong Pegawai Teknologi Maklumat F38Bahagian Pengurusan Maklumat Perikanan, Ibu Pejabat01/02/2007
Ismail bin Sarip 2007-02-01Ismail bin SaripPenolong Pegawai Laut Gred A29Institut Perikanan Malaysia, Chendering, Terengganu01/02/2007
Md Saad bin Noor 2007-02-01Md Saad bin NoorPembantu Perikanan Gred G17Pejabat Perikanan Negeri Selangor01/02/2007
Khaidir @ Khidzir bin Othman 2007-01-25Khaidir @ Khidzir bin OthmanPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Pejabat Perikanan Negeri Kelantan25/01/2007
Tn.Hj. Abdul Latif Sahat 2007-01-25Tn.Hj. Abdul Latif SahatPPSM (Kanan)Pengurusan Maklumat Perikanan25/01/2007
Yaakob bin Ahmad 2007-01-25Yaakob bin AhmadPegawai Penyelidik Gred Q52Pusat Pengeluaran & Penyelidikan Benih Udang Kebangsaan, Pulau Sayak, Kedah25/01/2007
Rahim bin Shariff 2007-01-14Rahim bin ShariffPembantu Perikanan Gred G22Pejabat Perikanan Negeri Johor14/01/2007
Mansor bin Mat Akhir 2007-01-06Mansor bin Mat AkhirPekerja Awam Gred R1Pusat Pengeluaran & Penyelidikan Benih Udang Kebangsaan, Pulau Sayak, Kedah06/01/2007
Jamilah bt Mohamad 2007-01-01Jamilah bt MohamadPembantu Perikanan Gred G17Pusat Biosekuriti KLIA01/01/2007
Ibrahim bin Mohd Noh 2006-12-17Ibrahim bin Mohd NohJurumudi Gred A4Pejabat Perikanan Negeri Perak17/12/2006
Halimah bt Osman 2006-12-13Halimah bt OsmanPembantu Tadbir Gred N22Pejabat Perikanan Negeri Johor13/12/2006
Abd Rahman bin Ismail 2006-11-19Abd Rahman bin IsmailPengajar Rendah Gred G18Institut Perikanan Malaysia, Chendering, Terengganu19/11/2006
Dominic Ranjef Ringain 2006-11-15Dominic Ranjef RingainPembantu Juruenjin Laut A1Institut Penyelidikan Perikanan Bintawa, Sarawak15/11/2006
Md Ali bin Nuruddin 2006-11-14Md Ali bin NuruddinPencari Fail Gred N1Ibu Pejabat Perikanan, Putrajaya14/11/2006
Mat Hassan bin Bakar 2006-11-09Mat Hassan bin BakarTukang Masak Gred N1Pejabat Perikanan Negeri Terengganu09/11/2006
Mohd Yakob bin Ibrahim 2006-11-07Mohd Yakob bin IbrahimPembantu Perikanan Gred G22Pejabat Perikanan Wilayah Persekutuan Labuan07/11/2006
En. Leong Phin Feng 2006-10-18En. Leong Phin FengPegawai Perikanan Gred G54Bahagian Kejuruteraan18/10/2006
Ghazali bin Betah 2006-10-02Ghazali bin BetahPembantu Tadbir Stor Gred N17PPPAT Gelami Lemi, Negeri Sembilan02/10/2006
Wong Chieng Nieng 2006-08-15Wong Chieng NiengPembantu Makmal Gred C17Institut Penyelidikan Perikanan Bintawa, Sarawak15/08/2006
Abdul Salim bin Mohd Sharif 2006-07-18Abdul Salim bin Mohd SharifJurumudi Gred A4Pejabat Perikanan Negeri Pulau Pinang18/07/2006
Jaya bin Musa 2006-07-16Jaya bin MusaJuruenjin Laut Gred A18Pejabat Perikanan Negeri Kedah16/07/2006
Tuan Hj. Arif bin Razali 2006-07-04Tuan Hj. Arif bin RazaliPembantu Perikanan Gred G22Ibu Pejabat Perikanan, Putrajaya04/07/2006
Toh Chin Guan 2006-06-23Toh Chin GuanSerang Gred A17Pejabat Perikanan Negeri Pulau Pinang23/06/2006
Daut bin Md Ali 2006-06-12Daut bin Md AliPembantu Makmal Gred C17Pusat Pengeluaran & Penyelidikan Benih Udang Kebangsaan, Pulau Sayak, Kedah12/06/2006
Ridzuan bin Eusof 2006-06-10Ridzuan bin EusofPembantu Perikanan Gred G17Pejabat Perikanan Langkawi10/06/2006
Maksam @ Madsam bin Adan 2006-06-02Maksam @ Madsam bin AdanKelasi Gred A1Pejabat Perikanan Negeri Johor02/06/2006
Ahmad bin Saad 2006-06-01Ahmad bin SaadJuruenjin Laut Gred A12Pejabat Perikanan Negeri Pulau Pinang01/06/2006
Jalilah bt Ali 2006-05-21Jalilah bt AliPembantu Tadbir Gred N22Pejabat Perikanan Negeri Pahang21/05/2006
Lio Kee Eng @ Joseph Lio 2006-04-20Lio Kee Eng @ Joseph LioPenolong Pegawai Perikanan Gred G32Pejabat Perikanan Laut Sarawak20/04/2006
En. Abdul Hamid bin Abdul Shukor 2006-04-15En. Abdul Hamid bin Abdul ShukorPegawai Perikanan Gred G54Bahagian Pengembangan dan Pengurusan Kawalan Kualiti Ikan15/04/2006
Hussein Hamzah @ Hamjah 2006-04-03Hussein Hamzah @ HamjahJuruenjin Laut Gred A22Institut Penyelidikan Perikanan Bintawa, Sarawak03/04/2006
Safee bin Kaslan 2006-04-01Safee bin KaslanPembantu Perikanan Gred G17Pejabat Perikanan Negeri Melaka01/04/2006
N.Chet Singh a/l Naginder Singh 2006-04-01N.Chet Singh a/l Naginder SinghTukang K2 Gred R11Limbongan Pelabohan Klang, Selangor01/04/2006
Ali bin Baba 2006-04-01Ali bin BabaPekerja Awam Gred R1PPPAT Batu Berendam, Melaka01/04/2006
Hanapi bin Wahab 2006-03-30Hanapi bin WahabJaga Gred R1Pejabat Perikanan Laut Sarawak30/03/2006
Musrijan bin Sulaiman 2006-03-23Musrijan bin SulaimanJuruenjin Laut Gred A11Pejabat Perikanan Negeri Johor23/03/2006
Othman bin Mohd Salleh 2006-03-13Othman bin Mohd SallehPembantu Am Rendah Gred R1Pusat Pengembangan Akuakultur Jitra, Kedah13/03/2006
Chua Yit Peng @ Chua Kiok Phin 2006-03-12Chua Yit Peng @ Chua Kiok PhinPembantu Perikanan Gred G22Pejabat Perikanan Laut Sarawak12/03/2006
Layman bin Ali 2006-03-09Layman bin AliPemandu Kenderaan Gred R3Jabatan Perikanan Negeri Johor09/03/2006
Abd Wahab bin Saad 2006-03-05Abd Wahab bin SaadPembantu Perikanan Gred G22Pejabat Perikanan Negeri05/03/2006
Augustus Walter C.N. Jacobs 2006-03-01Augustus Walter C.N. JacobsPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Ibu Pejabat Perikanan, Putrajaya01/03/2006
Fadillah bt Noor Mohd 2006-02-20Fadillah bt Noor MohdPembantu Tadbir Gred N17Pejabat Perikanan Negeri Pulau Pinang20/02/2006
Kong Meng Choo 2006-02-18Kong Meng ChooPembantu Makmal Gred C17Institut Penyelidikan Perikanan Pulau Pinang18/02/2006
Ishak bin Hassan 2006-02-02Ishak bin HassanPembantu Am Rendah Gred R1Pusat Pengembangan Akuakultur Jitra, Kedah02/02/2006
Aini bt Mohamad 2006-02-01Aini bt MohamadPembantu Perikanan Gred G17Institut Perikanan Malaysia, Chendering, Terengganu01/02/2006
Zainab bt Osman 2006-01-31Zainab bt OsmanPembantu Tadbir Gred N17Institut Penyelidikan Perikanan Pulau Pinang31/01/2006
Ahmad Zahir bin Shahidan 2006-01-28Ahmad Zahir bin ShahidanKelasi Gred A1Institut Penyelidikan Perikanan Pulau Pinang28/01/2006
Md. Radi @ Md Rodzi bin Hj Muhamad 2006-01-15Md. Radi @ Md Rodzi bin Hj MuhamadPemandu Kenderaan Gred R3Institut Penyelidikan Perikanan Pulau Pinang15/01/2006
Sablee bin Sulong 2006-01-14Sablee bin SulongPembantu Am Rendah Gred R1Pejabat Perikanan Laut Sarawak14/01/2006
Arif bin Zin 2006-01-13Arif bin ZinJaga Gred R1Institut Penyelidikan Perikanan Pulau Pinang13/01/2006
Khadijah bt Mohd Shah 2006-01-01Khadijah bt Mohd ShahPembantu Tadbir Rendah Gred N11PPPAT Batu Berendam, Melaka01/01/2006
Mohamad bin Ishak 2006-01-01Mohamad bin IshakPembantu Teknik Gred J36Pusat Pengeluaran & Penyelidikan Benih Udang Kebangsaan, Pulau Sayak, Kedah01/01/2006
Mohamad bin Kudus 2006-01-01Mohamad bin KudusPembantu Am Rendah Gred N1PPPAT Batu Berendam, Melaka01/01/2006
Rokiah bt Abdul Latif 2006-01-01Rokiah bt Abdul LatifPembantu Penyelidik Gred Q22PPPAT Batu Berendam, Melaka01/01/2006
Silvarasan a/l Muthusamy 2006-01-01Silvarasan a/l MuthusamyPembantu Perikanan Gred G17Ibu Pejabat Perikanan, Putrajaya01/01/2006
Portal Rasmi Jabatan Perikanan Malaysia Kementerian Pertanian & Industri Perikanan