Pilih satu Halaman

Pelantikan Baharu

Utama » Warga » Pelantikan Baharu
NamaJawatanPenempatanTarikh
Mohd Rafi Bin Hassan 2007-04-23Mohd Rafi Bin HassanPenolong Pegawai Perikanan Gred G32 (KDP)Pejabat Daerah Perikanan Manjung, Perak23/04/2007
Nor Azizah Binti Kemat 2007-05-02Nor Azizah Binti KematPenolong Pegawai Perikanan Gred G32Majlis Latihan Pertanian Kebangsaan (NATC) Kementerian Pertanian dan Industri Asas Tani02/05/2007
En. Edwin Linggang @ Edward 2008-03-03En. Edwin Linggang @ EdwardJuruenjin Laut Gred A11Pejabat Perikanan Negeri Terengganu03/03/2008
En. Mohamad Zahid bin Soran 2008-03-03En. Mohamad Zahid bin SoranPembantu Juruenjin Laut Gred A1Institut Penyelidikan Perikanan Cawangan Sarawak03/03/2008
En. Mohd Hafizul bin Jusoh 2008-03-03En. Mohd Hafizul bin JusohTukang Masak Gred N1Pejabat Perikanan Negeri Terengganu03/03/2008
En. Mohd Rashidi bin Abdul Rashid 2008-03-03En. Mohd Rashidi bin Abdul RashidTukang Masak Gred N1Institut Penyelidikan Perikanan Batu Maung, Pulau Pinang03/03/2008
En. Raden bin Khalid 2008-03-03En. Raden bin KhalidJuruenjin Laut Gred A11Pejabat Perikanan Negeri Kedah03/03/2008
En. Tengku Mohd Khir bin Tengku Abdullah 2008-03-03En. Tengku Mohd Khir bin Tengku AbdullahTukang Masak Gred N1Institut Perikanan Malaysia Chendering, Terengganu03/03/2008
En. Wan Yusup bin Wan Alla 2008-03-03En. Wan Yusup bin Wan AllaJuruenjin Laut Gred A11Pejabat Perikanan Negeri Johor03/03/2008
Hii Poung Ing 2008-03-24Hii Poung IngPegawai Teknologi Maklumat Gred F41Pejabat Perikanan Laut Sarawak24/03/2008
Cik Rozhana binti Mahat 2008-09-03Cik Rozhana binti MahatPegawai Tadbir dan Diplomatik Gred M41Bahagian Pentadbiran dan Kewangan, Ibu Pejabat Perikanan Putrajaya03/09/2008
Mohd Ghazali B. A. Manap 2008-10-01Mohd Ghazali B. A. ManapPegawai Perikanan Gred G41Cawangan Perancangan dan Penilaian, Pejabat Perikanan Negeri Pahang Gred G4401/10/2008
En Razali b Ahmad 2008-10-15En Razali b AhmadPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Cawangan Pengembangan dan Latihan, Pejabat Perikanan Negeri Selangor15/10/2008
En. Nazrul bin Ahmad Zaidi 2008-12-01En. Nazrul bin Ahmad ZaidiPembantu Juruenjin Laut Gred A1Institut Penyelidikan Perikanan Cawangan Sarawak01/12/2008
En. Mohamad Azlan bin Mansor 2008-12-01En. Mohamad Azlan bin MansorKelasi Gred A1Pejabat Perikanan Negeri Johor01/12/2008
En. Jumaadi bin MatRagis 2008-12-01En. Jumaadi bin MatRagisPembantu Juruenjin Laut Gred A1Pejabat Perikanan Laut Sarawak01/12/2008
En. Ahmad Fadillah bin Bonhok 2008-12-01En. Ahmad Fadillah bin BonhokPembantu Juruenjin Laut Gred A1Pejabat Perikanan Laut Sarawak01/12/2008
Pn. Marina bt Ibrahim 2009-02-03Pn. Marina bt IbrahimPembantu Tadbir Rendah (Jurutaip) Gred N11Cawangan Pengurusan Maklumat Perikanan, Ibu Pejabat Perikanan Putrajaya03/02/2009
Pn. Rohaiza bt Md Radzi 2009-02-04Pn. Rohaiza bt Md RadziPembantu Tadbir Rendah (Jurutaip) Gred N11Pejabat Perikanan Negeri Kedah04/02/2009
En. Ahmad Fadillah bin Bonhok 2009-02-16En. Ahmad Fadillah bin BonhokPembantu Juruenjin Laut Gred A1Pejabat Perikanan Laut Sarawak16/02/2009
En. Azlan bin Hamdani 2009-02-16En. Azlan bin HamdaniPembantu Juruenjin Laut Gred A1Pejabat Perikanan Negeri Terengganu16/02/2009
En. Mohamad Iswandy bin Abdul Manan 2009-02-16En. Mohamad Iswandy bin Abdul MananPembantu Juruenjin Laut Gred A1Institut Penyelidikan Perikanan Cawangan Sarawak16/02/2009
En. Morzaid bin Sauni 2009-02-16En. Morzaid bin SauniPembantu Juruenjin Laut Gred A1Pejabat Perikanan Negeri Selangor16/02/2009
Pn. Norhafiza bt Ramli 2009-03-16Pn. Norhafiza bt RamliPembantu Tadbir Rendah (Jurutaip) Gred N11Bahagian Perancangan, Pembangunan dan Antarabangsa, Ibu Pejabat Perikanan Putrajaya16/03/2009
Pn. Noraina bt Ab Rahaman 2009-04-01Pn. Noraina bt Ab RahamanPembantu Tadbir Rendah (Jurutaip) Gred N11Cawangan Penyelenggaraan Kapal, Limbongan Perikanan Pelabuhan Klang, Selang01/04/2009
Pn. Sarena bt Idris 2009-04-01Pn. Sarena bt IdrisPembantu Tadbir Rendah (Jurutaip) Gred N11Pusat Penyelidikan Air Tawar Glami Lemi, Negeri Sembilan01/04/2009
En. Bakri bin Saad 2009-04-15En. Bakri bin SaadPenolong Pegawai Sains Gred C27Makmal Rujukan Biosekuriti Perikanan Kuantan, Pahang15/04/2009
En. Nor Isyam bin A Rahman 2009-04-15En. Nor Isyam bin A RahmanPenolong Pegawai Sains Gred C27Makmal Rujukan Biosekuriti Perikanan Kuantan, Pahang15/04/2009
En. Shaharil bin Ahmad 2009-04-15En. Shaharil bin AhmadPenolong Pegawai Sains Gred C27Makmal Rujukan Biosekuriti Perikanan Bintawa Sarawak, Pejabat Perikanan Laut Sarawak15/04/2009
Pn. Noor Aishah bt Wahab 2009-04-15Pn. Noor Aishah bt WahabPenolong Pegawai Sains Gred C27Makmal Rujukan Biosekuriti Perikanan Kuantan, Pahang15/04/2009
Pn. Siti Sutina bt Omar 2009-04-15Pn. Siti Sutina bt OmarPenolong Pegawai Sains Gred C27Makmal Rujukan Biosekuriti Perikanan Kuantan, Pahang15/04/2009
Pn. Nurul Izzah bt Abd Rashid 2009-05-28Pn. Nurul Izzah bt Abd RashidPembantu Tadbir Rendah (Jurutaip) Gred N11Pejabat Perikanan Negeri Kedah (secara pentadbiran di Pejabat Perikanan Negeri Keddah)28/05/2009
Pn. Siti Norazliza bt Zakaria 2009-05-28Pn. Siti Norazliza bt ZakariaPembantu Tadbir Rendah (Jurutaip) Gred N11Seksyen Kompetensi, Bahagian Pentadbiran dan Kewangan, Ibu Pejabat Perikanan28/05/2009
Pn. Nur Faradilla bt Rosli 2009-05-28Pn. Nur Faradilla bt RosliPembantu Tadbir Rendah (Jurutaip) Gred N11Seksyen Pentadbiran Am, Bahagian Pentadbiran dan Kewangan, Ibu Pejabat Perikanan28/05/2009
Pn. Faridah bt Haron 2009-05-28Pn. Faridah bt HaronPembantu Tadbir Rendah (Jurutaip) Gred N11Bahagian Perancangan, Pembangunan dan Antarabangsa, Ibu Pejabat Perikanan Putrajaya28/05/2009
Pn. Siti Suharnie bt Ahmad Jalaludin 2009-05-28Pn. Siti Suharnie bt Ahmad JalaludinPembantu Tadbir Rendah (Jurutaip) Gred N11Pejabat Perikanan Negeri Selangor28/05/2009
Pn. Nur Fadhlina Chan bt Mahadie Chan 2009-06-15Pn. Nur Fadhlina Chan bt Mahadie ChanPegawai Perikanan Gred G41Makmal Rujukan Biosekuriti Perikanan Bintawa Aarawak, Pejabat Perikanan Laut Sarawak15/06/2009
Pn. Janet Ng Cheak Lee 2009-06-15Pn. Janet Ng Cheak LeePegawai Perikanan Gred G41Bahagian Biosekuriti Perikanan, Pejabat Perikanan Laut Sarawak15/06/2009
Kon Yeu Hooi 2009-06-15Kon Yeu HooiPegawai Perikanan Gred G41Perancangan & Penilaian, Pejabat Perikanan Laut Sarawak15/06/2009
Encik Ahmad Razimi bin A. Rahman 2009-10-15Encik Ahmad Razimi bin A. RahmanKelasi Gred A1Unit Kawalselia & Perlindungan Sumber, Jabatan Perikanan Negeri Pulau Pinang15/10/2009
Encik Hafifi bin Abd Halim 2009-10-15Encik Hafifi bin Abd HalimKelasi Gred A1Unit Kawalselia & Perlindungan Sumber, Jabatan Perikanan Negeri Pulau Pinang15/10/2009
En. Abdul Mutalib bin Mohamad 2010-01-04En. Abdul Mutalib bin MohamadPembantu Perikanan Gred G17Pejabat Perikanan Laut Sarawak04/01/2010
En. Abdul Razak bin Man 2010-01-04En. Abdul Razak bin ManPembantu Perikanan Gred G17Pejabat Perikanan Negeri Kedah04/01/2010
En. Abdullah bin Daud 2010-01-04En. Abdullah bin DaudPembantu Perikanan Gred G17Pejabat Perikanan Negeri Terengganu04/01/2010
En. Ahmad Hakimi bin Mohd Zubir 2010-01-04En. Ahmad Hakimi bin Mohd ZubirPembantu Makmal Gred C17Pusat Pengeluaran & Penyelidikan Benih Udang Kebangsaan, Pulau Sayak, Kedah04/01/2010
En. Che Shahidi bin Che Mod 2010-01-04En. Che Shahidi bin Che ModPembantu Penyelidik Gred Q17Pusat Pengeluaran & Penyelidikan Benih Udang Kebangsaan, Pulau Sayak, Kedah04/01/2010
En. Hamjah bin Kassim 2010-01-04En. Hamjah bin KassimPembantu Am Pejabat Gred N1Makmal Rujukan Biosekuriti Perikanan Bintawa, Sarawak04/01/2010
En. Hassanal bin Salim 2010-01-04En. Hassanal bin SalimPembantu Penyelidik Gred Q17Pusat Penyelidikan Perikanan Air Tawar Glami Lemi, Negeri Sembilan04/01/2010
En. Mohamad Dzulardfi Nazree bin Mohamad 2010-01-04En. Mohamad Dzulardfi Nazree bin MohamadPembantu Am Pejabat Gred N1Bahagian Pentadbiran dan Kewangan, Ibu Pejabat Perikanan Putrajaya04/01/2010
En. Mohd Azhan bin Mat Daud 2010-01-04En. Mohd Azhan bin Mat DaudPembantu Perikanan Gred G17Pusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan KLIA, Sepang Selangor04/01/2010
En. Mohd Effendi bin Safie 2010-01-04En. Mohd Effendi bin SafiePembantu Am Pejabat Gred N1Bahagian Penyelidikan , Institut Penyelidikan Perikanan Pulau Pinang04/01/2010
En. Mohd Satra bin Alimuddin 2010-01-04En. Mohd Satra bin AlimuddinPembantu Perikanan Gred G17Pejabat Perikanan Derah Tuaran, Sabah04/01/2010
En. Mohd Zahiruddin bin Daud 2010-01-04En. Mohd Zahiruddin bin DaudJuruteknik (Mekanikal) Gred J17Pusat Penyu dan Ekosistem Marin (TUMEC) Rantau Abang, Terengganu04/01/2010
En. Muhammad Sakani bin Sazulkafli 2010-01-04En. Muhammad Sakani bin SazulkafliPembantu Penyelidik Gred Q17Pusat Pengeluaran & Penyelidikan Benih Udang Kebangsaan, Pulau Sayak, Kedah04/01/2010
En. Noorakmal bin Rosli 2010-01-04En. Noorakmal bin RosliPembantu Makmal Gred C17Institut Penyelidikan Perikanan Pulau Pinang04/01/2010
En. Norfaizal Azli bin Mat Nor 2010-01-04En. Norfaizal Azli bin Mat NorPembantu Penyelidik Gred Q17Department Penyelidikan dan Pengurusan Sumber Perikanan Marin, Terengganu04/01/2010
En. Rizuan bin Ramli 2010-01-04En. Rizuan bin RamliPembantu Perikanan Gred G17Cawangan Biosekuriti Negeri (Unit Biosekuriti Perikanan Melaka)04/01/2010
En. Sazali bin Sahali 2010-01-04En. Sazali bin SahaliPembantu Perikanan Gred G17Bahagian Biosekuriti Perikanan, Ibu Pejabat Perikanan Putrajaya04/01/2010
En. Shahril bin Aziz 2010-01-04En. Shahril bin AzizPembantu Perikanan Gred G17Pejabat Perikanan Negeri Kedah04/01/2010
En. Sheikh Mohamad Affaan bin Sheikh Abdul Rahim 2010-01-04En. Sheikh Mohamad Affaan bin Sheikh Abdul RahimPembantu Penyelidik Gred Q17Pusat Penyelidikan Perikanan Air Tawar Glami Lemi, Negeri Sembilan04/01/2010
En. Zulsam Zulkiflie bin Mat Nor 2010-01-04En. Zulsam Zulkiflie bin Mat NorPembantu Perikanan Gred G17Cawangan Biosekuriti Negeri (Unit Biosekuriti Perikanan)04/01/2010
Pn. Nurhidayati bt Ahmad Sobri 2010-01-04Pn. Nurhidayati bt Ahmad SobriPembantu Makmal Gred C17Institut Penyelidikan Perikanan Pulau Pinang04/01/2010
En. Paul Anak Ngalih 2010-01-04En. Paul Anak NgalihPembantu Perikanan Gred G17Pejabat Perikanan Laut Sarawak04/01/2010
En. Rismayuddin bin Idris 2010-01-04En. Rismayuddin bin IdrisPembantu Perikanan Gred G17Cawangan Biosekuriti Negeri (Unit Biosekuriti Perikanan Pahang)04/01/2010
En. Mohd Farurrazi bin Mat Yassin 2010-01-11En. Mohd Farurrazi bin Mat YassinJuruteknik (Awam) Gred J17Cawangan Pelaksanaan Projek Infrastruktur Perikanan, Bahagian Kejuruteraan11/01/2010
Pn. Haslinda bt Hussin 2010-01-11Pn. Haslinda bt HussinPenolong Juruukur J29Bahagian Kejuruteraan, Ibu Pejabat Perikanan Putrajaya11/01/2010
En. Mohd Azizul bin Aziz 2010-01-18En. Mohd Azizul bin AzizPembantu Am Pejabat Gred N1Pusat Penyelidikan Perikanan Air Tawar Glami Lemi, Negeri Sembilan18/01/2010
En. Mohd Mujahiddin bin Che Sulaiman 2010-01-20En. Mohd Mujahiddin bin Che SulaimanPembantu Perikanan Gred G17Pejabat Perikanan Negeri Perak20/01/2010
Pn. Siti Nadirah bt Abdullah 2010-01-22Pn. Siti Nadirah bt AbdullahPenolong Pegawai Sains Gred C27Makmal Rujukan Biosekuriti Perikanan Bintawa, Sarawak22/01/2010
En. Mohd Azhar bin Mohd Zin 2010-02-08En. Mohd Azhar bin Mohd ZinPegawai Perikanan Gred G41Bahagian Pelesenan dan Pengurusan Sumber, Ibu Pejabat Perikanan Putrajaya08/02/2010
En. Mohd Sobri Amri bin Mohd Noor 2010-02-08En. Mohd Sobri Amri bin Mohd NoorPegawai Perikanan Gred G41Institut Perikanan Malaysia, Chendering Terengganu08/02/2010
En. Sallehuddin bin Ismail 2010-02-08En. Sallehuddin bin IsmailPegawai Perikanan Gred G41Bahagian Pentadbiran dan Kewangan, Jabatan Perikanan Negeri Perak08/02/2010
En. Nazuki bin Sulong 2010-02-22En. Nazuki bin SulongPegawai Penyelidik Gred Q41Pusat Penyu dan Ekosistem Marin (TUMEC) Rantau Abang, Terengganu22/02/2010
Pn. Intan Nurlemsha bt Baharom 2010-02-22Pn. Intan Nurlemsha bt BaharomPegawai Penyelidik Gred Q41Institut Penyelidikan Perikanan Batu Maung, Pulau Pinang22/02/2010
Pn. Noorul Azliana bt Jamaludin 2010-02-22Pn. Noorul Azliana bt JamaludinPegawai Penyelidik Gred Q41Department Penyelidikan dan Pengurusan Sumber Perikanan Marin, Terengganu22/02/2010
Pn. Nor Haida bt Ishak 2010-02-22Pn. Nor Haida bt IshakPegawai Perikanan Gred G41Pusat Kesihatan dan Kuarantin Ikan Gelugor, Pulau Pinang22/02/2010
Pn. Rathi Sai a/p Muniandy 2010-02-22Pn. Rathi Sai a/p MuniandyPegawai Perikanan Gred G41Pusat Penetasan Udang Galah, Setiawan Perak22/02/2010
Pn. Rosmaria bt Abu Darim 2010-02-22Pn. Rosmaria bt Abu DarimPegawai Penyelidik Gred Q41Pusat Penyelidikan Ternakan Air Payau, Gelang Patah, Johor22/02/2010
Pn. Rozana bt Johari 2010-02-22Pn. Rozana bt JohariPegawai Penyelidik Gred Q41Pusat Penyelidikan Perikanan Air Tawar Glami Lemi, Negeri Sembilan22/02/2010
En. Mohd Tamimi bin Ali Ahmad 2010-02-22En. Mohd Tamimi bin Ali AhmadPegawai Penyelidik Gred Q41Department Penyelidikan dan Pengurusan Sumber Perikanan Marin, Terengganu22/02/2010
En. Muhammad Redzwan bin Sidik 2010-02-22En. Muhammad Redzwan bin SidikPenolong Pegawai Sains Gred C27Makmal Rujukan Biosekuriti Perikanan Bintawa, Sarawak22/02/2010
En. Mohd Syairazi bin Ishak 2010-02-22En. Mohd Syairazi bin IshakPembantu Perikanan Gred G17Pejabat Perikanan Negeri Perak (PSP di Pejabat Perikanan Daerah Banding)22/02/2010
En. Mohd Faizal bin Abdul Rahim @ Yaacub 2010-02-22En. Mohd Faizal bin Abdul Rahim @ YaacubPembantu Perikanan Gred G17PSP di Pejabat Perikanan Negeri Sembilan22/02/2010
En. Abdul Rahim bin Abu Bakar 2010-02-22En. Abdul Rahim bin Abu BakarJuruteknik (Mekanikal) Gred J17Pusat Penyu dan Ekosistem Marin (TUMEC) Rantau Abang, Terengganu22/02/2010
En. Balton Martin 2010-03-01En. Balton MartinPenolong Pegawai Penyelidik Gred Q27Pusat Pengeluaran & Penyelidikan Benih Udang Kebangsaan, Pulau Sayak, Kedah01/03/2010
En. Mohd Zul Helmi bin Ghazali 2010-03-01En. Mohd Zul Helmi bin GhazaliPembantu Perikanan Gred G17Pejabat Perikanan Negeri Terengganu01/03/2010
En. Mohd Fairuz bin Mohd Sobri 2010-03-02En. Mohd Fairuz bin Mohd SobriPembantu Perikanan Gred G17Pejabat Perikanan Negeri Perak02/03/2010
Pn. Effarina bt Mohd Faizal Abdullah 2010-03-15Pn. Effarina bt Mohd Faizal AbdullahPegawai Penyelidik Gred Q41Institut Penyelidikan Perikanan Batu Maung, Pulau Pinang (PSP FRI Kg Acheh)15/03/2010
En. Abdul Wahid bin Muhammad Zin 2010-04-05En. Abdul Wahid bin Muhammad ZinPembantu Perikanan Gred G17Pejabat Perikanan Negeri Johor05/04/2010
En. Chandramohan a/l Suppuramaniyam 2010-04-05En. Chandramohan a/l SuppuramaniyamPembantu Perikanan Gred G17Pejabat Perikanan Negeri Melaka05/04/2010
En. Huzaini bin Abd Hamid 2010-04-05En. Huzaini bin Abd HamidPembantu Perikanan Gred G17Pejabat Perikanan Negeri Pulau Pinang05/04/2010
En. Jafri bin Tar 2010-04-05En. Jafri bin TarPembantu Perikanan Gred G17FRI Likas05/04/2010
En. Mohd Nazif bin Mahpin 2010-04-05En. Mohd Nazif bin MahpinPembantu Perikanan Gred G17Pejabat Perikanan Negeri Selangor05/04/2010
En. Mohd Syapul bin Othman 2010-04-05En. Mohd Syapul bin OthmanPembantu Perikanan Gred G17Pusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan, Kompleks Sultan Abu Bakar (KSAB)05/04/2010
En. Muhammad Nizam bin Samsudin 2010-04-05En. Muhammad Nizam bin SamsudinPembantu Perikanan Gred G17Bahagian Pelesenan dan Pengurusan Sumber, Ibu Pejabat Perikanan Putrajaya05/04/2010
En. Rosdi bin Salleh 2010-04-05En. Rosdi bin SallehPembantu Perikanan Gred G17Pejabat Perikanan Negeri Perak05/04/2010
En. Zainuddin bin Ibrahim 2010-04-05En. Zainuddin bin IbrahimPembantu Perikanan Gred G17Pejabat Perikanan Negeri Pulau Pinang05/04/2010
Pn. Samtina bt Zamri 2010-04-05Pn. Samtina bt ZamriPembantu Perikanan Gred G17Bahagian Perancang dan Antarabangsa, Ibu Pejabat Perikanan Putrajaya05/04/2010
Pn. Norul Azis bin Summat 2010-04-05Pn. Norul Azis bin SummatPembantu Makmal Gred C17Institut Penyelidikan Perikanan Cawangan Sarawak05/04/2010
Pn. Nooridah bt Mohd Abidin 2010-04-05Pn. Nooridah bt Mohd AbidinPembantu Perikanan Gred G17Pejabat Perikanan Negeri Terengganu05/04/2010
Pn. Nazariah bt Mohd Nazri 2010-04-05Pn. Nazariah bt Mohd NazriPembantu Makmal Gred C17Makmal Rujukan Biosekuriti Perikanan Bintawa, Sarawak05/04/2010
Pn. Fatimah bt Razak 2010-04-05Pn. Fatimah bt RazakPembantu Perikanan Gred G17Pejabat Perikanan Negeri Johor05/04/2010
Goh Kok Lui 2010-04-05Goh Kok LuiPembantu Perikanan Gred G17Pusat Biosekuriti Perikanan Petaling Jaya (ditempatkan di MAQIS, KLIA)05/04/2010
Pn. Nor Khazana Farekhan bt Hassan 2010-04-20Pn. Nor Khazana Farekhan bt HassanPembantu Makmal Gred C17Makmal Rujukan Biosekuriti Perikanan Bintawa, Sarawak20/04/2010
En. Mohd Nurul Zulfaizal bin Ibrahim 2010-04-20En. Mohd Nurul Zulfaizal bin IbrahimPembantu Makmal Gred C17Institut Perikanan Malaysia, Chendering Terengganu20/04/2010
En. Rizwan bin Nordin 2010-05-03En. Rizwan bin NordinPegawai Perikanan Gred G41Jabatan Perikanan Laut Sarawak03/05/2010
Pn. Azura bt Markus 2010-05-03Pn. Azura bt MarkusPegawai Perikanan Gred G41Cawangan Pengurusan & Pelaburan Akuakultur, Bahagian Pembangunan Akuakultur03/05/2010
En. Nordiskandar bin Nor Tajudin 2010-05-03En. Nordiskandar bin Nor TajudinPegawai Perikanan Gred G41Bahagian Kejuruteraan, Ibu Pejabat Perikanan Putrajaya03/05/2010
En. Ahmad Fa'idzi bin Kastolany 2010-05-03En. Ahmad Fa'idzi bin KastolanyPegawai Perikanan Gred G41Bahagian Kejuruteraan, Ibu Pejabat Perikanan Putrajaya03/05/2010
En. Mohd Tarmezi bin Abdul Rahim 2010-05-10En. Mohd Tarmezi bin Abdul RahimPenjaga Jentera ElektrikPusat Penyelidikan Ternakan Air Payau, Gelang Patah Johor10/05/2010
En. Ishar Hani bin Ishak 2010-05-10En. Ishar Hani bin IshakPembantu Perikanan Gred G17Pejabat Perikanan Negeri Perak10/05/2010
Pn. Lizawati bt Mohamed 2010-06-01Pn. Lizawati bt MohamedPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Unit Pengembangan dan Latihan, Pejabat Perikanan Negeri Melaka01/06/2010
Pn. Rahimah bt Osman 2010-06-01Pn. Rahimah bt OsmanPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Cawangan Biosekuriti Negeri (Unit Biosekuriti Melaka)01/06/2010
Pn. Raja Noradawiah bt Raja Muhamad 2010-06-01Pn. Raja Noradawiah bt Raja MuhamadPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Unit Pentadbiran dan Kewangan, Pejabat Perikanan Negeri Melaka01/06/2010
Pn. June Moh Hwei Yieng 2010-06-15Pn. June Moh Hwei YiengPegawai Perikanan Gred G41Makmal Rujukan Biosekuriti Perikanan Bintawa, Sarawak15/06/2010
En. Muhammad Firdaus bin A Hamid 2010-06-15En. Muhammad Firdaus bin A HamidPembantu Makmal Gred C17Institut Penyelidikan Perikanan Cawangan Sarawak15/06/2010
En. Prabu a/l Sukurmany 2010-07-01En. Prabu a/l SukurmanyPembantu Perikanan Gred G17Pejabat Perikanan Negeri Pulau Pinang01/07/2010
En. Ramesthas a/l Thanimalai 2010-07-01En. Ramesthas a/l ThanimalaiPembantu Perikanan Gred G17Pejabat Perikanan Negeri Johor01/07/2010
En. Mohd Fazlysham bin Zakaria 2010-07-01En. Mohd Fazlysham bin ZakariaPembantu Perikanan Gred G17Pejabat Perikanan Negeri Pahang01/07/2010
En. Khairul Harimee bin Md Nasir 2010-07-01En. Khairul Harimee bin Md NasirPembantu Perikanan Gred G17Bahagian Pengurusan Maklumat Perikanan, Ibu Pejabat Perikanan Putrajaya01/07/2010
En. Jai Ganesh a/l Raja Gopal 2010-07-01En. Jai Ganesh a/l Raja GopalPembantu Perikanan Gred G17Pejabat Perikanan Negeri Kedah01/07/2010
En. Harman bin Che Awang 2010-07-01En. Harman bin Che AwangPembantu Perikanan Gred G17Institut Perikanan Malaysia, Chendering, Terengganu01/07/2010
En. Annathan a/l Munipen 2010-07-01En. Annathan a/l MunipenPembantu Perikanan Gred G17Pejabat Perikanan Negeri Johor01/07/2010
En. Abdul Halim bin Nayan 2010-07-01En. Abdul Halim bin NayanPembantu Perikanan Gred G17Pejabat Perikanan Negeri Pulau Pinang01/07/2010
En. Kiew Chiew Phang 2010-07-01En. Kiew Chiew PhangPembantu Perikanan Gred G17Pejabat Perikanan Laut Sarawak01/07/2010
En. Nurul Eqram bin Yusoff 2010-07-01En. Nurul Eqram bin YusoffPembantu Perikanan Gred G17Pejabat Perikanan Negeri Pahang01/07/2010
En. Norhairul bin Nordin 2010-07-01En. Norhairul bin NordinPembantu Perikanan Gred G17Pejabat Perikanan Derah Tuaran, Sabah01/07/2010
En. Muhamad Saufi bin Ahmad Khairuddin 2010-07-01En. Muhamad Saufi bin Ahmad KhairuddinPembantu Perikanan Gred G17Pejabat Perikanan Negeri Johor01/07/2010
En. Mohd Syahrulnizam bin Ismail 2010-07-01En. Mohd Syahrulnizam bin IsmailPembantu Perikanan Gred G17Pejabat Perikanan Negeri Pulau Pinang01/07/2010
En. Mohd Suhaimy bin Abdulah 2010-07-01En. Mohd Suhaimy bin AbdulahPembantu Perikanan Gred G17Pejabat Perikanan Negeri Johor01/07/2010
En. Mohd Hafizal bin Mustapha 2010-07-01En. Mohd Hafizal bin MustaphaPembantu Perikanan Gred G17Pejabat Perikanan Negeri Johor01/07/2010
En. Pravin a/l Selvaraja 2010-07-16En. Pravin a/l SelvarajaPembantu Perikanan Gred G17Pejabat Perikanan Negeri Johor16/07/2010
En. Jackson Anak Kaem 2010-10-01En. Jackson Anak KaemPembantu Perikanan Gred G17Pejabat Perikanan Laut Sarawak01/10/2010
Pn. Nor Khalilaah bt Zainuddin 2010-10-18Pn. Nor Khalilaah bt ZainuddinPegawai Perikanan Gred G41Cawangan Komunikasi, Bahagian Pengurusan Maklumat Perikanan, Ibu Pejabat18/10/2010
En. Rosliadi bin Rahim 2010-10-18En. Rosliadi bin RahimPegawai Perikanan Gred G41Unit Biosekuriti Negeri, Pejabat Perikanan Negeri Johor18/10/2010
En. Mohamad Nazri bin Puasa 2010-10-18En. Mohamad Nazri bin PuasaPegawai Perikanan Gred G41Pusat Pengembangan Akuakultur Perlok, Pahang18/10/2010
En. Ahmad Saifullah bin Mohammad 2010-10-18En. Ahmad Saifullah bin MohammadPegawai Perikanan Gred G41Makmal Rujukan Biosekuriti Perikanan Bintawa, Sarawak18/10/2010
En. Mohd Shubli bin Md Saad 2010-10-18En. Mohd Shubli bin Md SaadPegawai Perikanan Gred G41Pejabat Perikanan Negeri Terengganu (PSP di PPN Negeri Sembilan)18/10/2010
En. Ahmad Zuwairi bin Zainudin 2010-10-18En. Ahmad Zuwairi bin ZainudinPegawai Perikanan Gred G41Cawangan Pemuliharaan Sumber dan Rekreasi, Bahagian Pelesenan dan Pengurusan18/10/2010
En. Mohd Husaini bin Rosli 2010-11-01En. Mohd Husaini bin RosliPembantu Perikanan Gred G17Pejabat Perikanan Negeri Kedah01/11/2010
En. Mohd Suhaimi bin Ramia 2010-11-01En. Mohd Suhaimi bin RamiaPembantu Perikanan Gred G17Bahagian Perlindungan Sumber, Ibu Pejabat Perikanan Putrajaya01/11/2010
Pn. Almina bt Espin 2010-11-01Pn. Almina bt EspinPembantu Perikanan Gred G17Pejabat Perikanan Derah Tuaran, Sabah01/11/2010
Pn. Liliana Joseph Abbie 2010-11-01Pn. Liliana Joseph AbbiePembantu Perikanan Gred G17Pejabat Perikanan Derah Tuaran, Sabah01/11/2010
Pn. Norfadilah bt Jalali 2010-11-01Pn. Norfadilah bt JalaliPembantu Perikanan Gred G17IAM Pulau Sayak01/11/2010
Pn. Norida bt Mohamad Noor 2010-11-01Pn. Norida bt Mohamad NoorPembantu Perikanan Gred G17Department Penyelidikan dan Pengurusan Sumber Perikanan Marin, Terengganu01/11/2010
Pn. Nurazlina bt Abdul Aziz 2010-11-01Pn. Nurazlina bt Abdul AzizPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Unit Pengembangan dan Latihan, Pejabat Perikanan Negeri Pahang01/11/2010
Pn. Nurul Nadia bt Abdul Rahman 2010-11-01Pn. Nurul Nadia bt Abdul RahmanPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Bahagian Biosekuriti Perikanan, (Makmal Biosekuriti Perikanan Kuantan, Pahang01/11/2010
Pn. Siti Farhana bt Adnan 2010-11-01Pn. Siti Farhana bt AdnanPembantu Perikanan Gred G17Bahagian Pembangunan Sumber Manusia, Ibu Pejabat Perikanan Putrajaya01/11/2010
Pn. Siti Rahaizah bt Yahuda 2010-11-01Pn. Siti Rahaizah bt YahudaPembantu Perikanan Gred G17Institut Perikanan Malaysia, Chendering Terengganu01/11/2010
Pn. Sumawati bt Amad Bugis 2010-11-01Pn. Sumawati bt Amad BugisPegawai Perikanan Gred G41Cawangan Kejuruteraan Akuakultur, Bahagian Kejuruteraan, Ibu Pejabat Perikanan01/11/2010
Royenddy Sulakoi 2010-11-01Royenddy SulakoiPembantu Perikanan Gred G17FRI Likas01/11/2010
En. Syed Ahmad Syafiq Hadi bin Syed Abdullah 2010-11-01En. Syed Ahmad Syafiq Hadi bin Syed AbdullahPembantu Perikanan Gred G17Institut Perikanan Malaysia, Chendering Terengganu01/11/2010
En. Mohd Firdhaus Khan bin Osman 2010-11-01En. Mohd Firdhaus Khan bin OsmanPembantu Perikanan Gred G17Bahagian Perlindungan Sumber, Ibu Pejabat Perikanan Putrajaya01/11/2010
En. Mohd Azmi bin Nor @ Md Nor 2010-11-01En. Mohd Azmi bin Nor @ Md NorPembantu Perikanan Gred G17Pejabat Perikanan Negeri Terengganu01/11/2010
En. Bakri bin Abu Bakar 2010-11-01En. Bakri bin Abu BakarPembantu Perikanan Gred G17FRI Likas01/11/2010
En. Azrul Hakim bin Aziz 2010-11-01En. Azrul Hakim bin AzizPembantu Perikanan Gred G17Pejabat Perikanan Negeri Kedah01/11/2010
En. Ariff bin Abdul Sabal 2010-11-01En. Ariff bin Abdul SabalPembantu Perikanan Gred G17Pejabat Perikanan Wilayah Persekutuan Labuan01/11/2010
Benya Anak Libau 2010-11-01Benya Anak LibauPembantu Perikanan Gred G17Pejabat Perikanan Laut Sarawak01/11/2010
En. Zakri bin Omar 2010-11-08En. Zakri bin OmarPembantu Perikanan Gred G17Pejabat Perikanan Negeri Pulau Pinang08/11/2010
Pn. Normaliana bt Ismail 2010-12-01Pn. Normaliana bt IsmailPenolong Pegawai Sains Gred C27Makmal Rujukan Biosekuriti Perikanan Bintawa, Sarawak01/12/2010
En. Mohd Sabry bin Saidin 2011-01-03En. Mohd Sabry bin SaidinPembantu Penyelidik Gred Q17Institut Penyelidikan Perikanan Cawangan Sarawak (IPPCS), Bintawa Sarawak03/01/2011
Mohamad Hafiz Murshidi bin Shakori 2011-01-03Mohamad Hafiz Murshidi bin ShakoriPegawai Perikanan Gred G41Cawangan Pemuliharaan Sumber dan Perikanan Rekreasi03/01/2011
Nawar bin A. Karim 2011-01-03Nawar bin A. KarimPegawai Perikanan Gred G41Pusat Ikan Hiasan, Port Dickson Negeri Sembilan03/01/2011
Pn. Mariam bt Marip 2011-01-03Pn. Mariam bt MaripPegawai Perikanan Gred G41Unit Pentadbiran dan Kewangan, Pejabat Perikanan Negeri Terengganu03/01/2011
En. Muhammad bin Mat Jamal 2011-01-03En. Muhammad bin Mat JamalPembantu Penyelidik Gred Q17Pusat Penyelidikan Perikanan Air Tawar (PPPAT) Glami Lemi, Negeri Sembilan03/01/2011
En. Muhamad Abdul Rauf bin Abdullah 2011-01-03En. Muhamad Abdul Rauf bin AbdullahPegawai Perikanan Gred G41Cawangan Logistik, Bahagian Perlindungan Sumber, Ibu Pejabat Perikanan Putrajaya03/01/2011
En. Muhammad Hanaffi bin Ayob 2011-01-03En. Muhammad Hanaffi bin AyobPembantu Penyelidik Gred Q17Pusat Pengeluaran dan Penyelidikan Ikan Laut (PPPIL), Tanjung Demong Terengganu03/01/2011
En. Affany bin Ariffin 2011-01-17En. Affany bin AriffinPembantu Perikanan Gred G17Cawangan Kawalselia dan Perlindungan Sumber, Pejabat Perikanan Laut Sarawak17/01/2011
En. Azizul bin Abu Hasan 2011-01-17En. Azizul bin Abu HasanPembantu Perikanan Gred G17Unit Biosekuriti Perikanan, Pusat Kesihatan dan Kuarantin Ikan17/01/2011
En. Azlan Shah bin Yacop 2011-01-17En. Azlan Shah bin YacopPembantu Perikanan Gred G17Unit Biosekuriti Perikanan, Pusat Kesihatan dan Kuarantin Ikan, Kompleks Sultan Abu Bakar17/01/2011
En. Dediantino bin Asak 2011-01-17En. Dediantino bin AsakPembantu Perikanan Gred G17Cawangan Kawalselia dan Perlindungan Sumber, Pejabat Perikanan Laut Sarawak17/01/2011
En. Egol Anak Terifin 2011-01-17En. Egol Anak TerifinPembantu Perikanan Gred G17Cawangan Kawalselia dan Perlindungan Sumber, Pejabat Perikanan Laut Sarawak17/01/2011
En. Indrashaffil bin Lan 2011-01-17En. Indrashaffil bin LanPembantu Perikanan Gred G17Cawangan Audit dan Pensijilan, Bahagian Biosekuriti Perikanan, Ibu Pejabat17/01/2011
En. Mazrulhasan bin Mohd Myhaudin 2011-01-17En. Mazrulhasan bin Mohd MyhaudinPembantu Perikanan Gred G17Cawangan Kawalselia dan Perlindungan Sumber (Pelesenan Daerah Langkawi)17/01/2011
En. Mohamad Sayuti bin Yahya 2011-01-17En. Mohamad Sayuti bin YahyaPembantu Perikanan Gred G17Cawangan Operasi, Bahagian Perlindungan Sumber, Ibu Pejabat Perikanan Putrajaya17/01/2011
En. Mohd Asrul bin Ab Rahman 2011-01-17En. Mohd Asrul bin Ab RahmanPembantu Perikanan Gred G17Cawangan Pengembangan dan Latihan, Pejabat Perikanan Negeri Perak17/01/2011
En. Mohd Sabri bin Mustafa 2011-01-17En. Mohd Sabri bin MustafaPembantu Perikanan Gred G17Cawangan Kawalselia dan Perlindungan Sumber, Pejabat Perikanan Negeri Terengganu17/01/2011
En. Mohd Ruslan bin Jusoh 2011-01-17En. Mohd Ruslan bin JusohPembantu Perikanan Gred G17Cawangan Perancangan dan Penilaian, Pejabat Perikanan Negeri Perak17/01/2011
En. Mohd Rashid bin Md Yusof 2011-01-17En. Mohd Rashid bin Md YusofPembantu Perikanan Gred G17Cawangan Kawalselia dan Perlindungan Sumber, Pejabat Perikanan Negeri Melaka17/01/2011
En. Mohd Hardy Jelany 2011-01-17En. Mohd Hardy JelanyPembantu Perikanan Gred G17Pusat Pengembangan Perikanan Laut Tanjung Sedili, Johor (PSP di Pusat Pengembangan)17/01/2011
En. Mohd Azahari bin Awang 2011-01-17En. Mohd Azahari bin AwangPembantu Perikanan Gred G17Pusat Pengembangan Akuakultur, Bukit Tinggi, Pahang17/01/2011
En. Ardi bin Beddu 2011-02-14En. Ardi bin BedduPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Unit Pengembangan dan Latihan, Pejabat Perikanan Laut Sarawak14/02/2011
En. Mohd Asfarizal bin Mohd Mamok 2011-02-14En. Mohd Asfarizal bin Mohd MamokPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Unit Pengembangan dan Latihan, Pejabat Perikanan Negeri Selangor14/02/2011
En. Mohd Hasnadi bin Ab Hadi 2011-02-14En. Mohd Hasnadi bin Ab HadiPembantu Penyelidik Gred Q17Pusat Penyelidikan Perikanan Air Tawar (PPPAT) Glami Lemi, Negeri Sembilan14/02/2011
En. Muhamad Idham bin Legiman 2011-02-14En. Muhamad Idham bin LegimanPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Unit Pengembangan dan Latihan, Pejabat Perikanan Negeri Perak14/02/2011
En. Noorazlan Shah bin Abd Rahim 2011-02-14En. Noorazlan Shah bin Abd RahimPembantu Penyelidik Gred Q17Pusat Penyelidikan Perikanan Air Tawar (PPPAT) Glami Lemi, Negeri Sembilan14/02/2011
En. Wan Muhd Hafizi bin Wan Mustapa 2011-02-14En. Wan Muhd Hafizi bin Wan MustapaPembantu Penyelidik Gred Q17Pusat Penyelidikan dan Pengeluaran Benih Udang Kebangsaan (PPPBUK) Pulau Sayak14/02/2011
Pn. Kakak ak Luhin 2011-02-14Pn. Kakak ak LuhinPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Unit Pengembangan dan Latihan, Pejabat Perikanan Laut Sarawak14/02/2011
En. A. Majid bin Salleh 2011-02-14En. A. Majid bin SallehPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Pusat Pengurusan Kuarantin dan Kesihatan Ikan, Kompleks Sultan Abu Bakar14/02/2011
Hazeelia bt. Muhammad 2011-05-09Hazeelia bt. MuhammadPegawai Undang-Undang Gred L48Pejabat Penasihat Undang-Undang Negeri Terengganu09/05/2011
Rosmaria Binti Abu Bakar 2011-07-18Rosmaria Binti Abu BakarPembantu Tadbir (Kewangan) Gred W17Pusat Penyelidikan Perikanan dan Pengeluaran Benih Udang Kebangsaan Pulau Sayak18/07/2011
En. Nazli Effenddy bin Ramli 2011-09-19En. Nazli Effenddy bin RamliPegawai Penyelidik Gred Q41Pusat Penyelidikan dan Pengeluaran Benih Udang Kebangsaan (PPPBUK) Pulau Sayak19/09/2011
Pn. Sharifah Shakila Bt. Syed Abdullah 2012-04-01Pn. Sharifah Shakila Bt. Syed AbdullahPenolong Akauntan Gred W36Cawangan Pengurusan Kewangan01/04/2012
Pn. Norhafida bt Mohd Izani 2012-05-27Pn. Norhafida bt Mohd IzaniPenolong Pegawai Tadbir Gred N27Cawangan Pentadbiran Am, Bahagian Pentadbiran dan Kewangan27/05/2012
En. Mohd Johanis Sabirin bin Yahaya 2012-06-01En. Mohd Johanis Sabirin bin YahayaPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Pusat Pengembangan Teknologi Produk Perikanan Lenggong, Perak01/06/2012
En. Mohd Roslan bin Che Noh 2012-06-01En. Mohd Roslan bin Che NohPembantu Penyelidik Gred Q17Pusat Penyelidikan Benih Udang Kebangsaan Pulau Sayak, Kedah01/06/2012
En. Norazman bin Nordin 2012-06-01En. Norazman bin NordinPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Unit Pengembangan dan Latihan, Pejabat Perikanan Laut Sarawak01/06/2012
Pn. Herlina bt Abdul Ghani 2012-06-01Pn. Herlina bt Abdul GhaniPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Unit Pengembangan dan Latihan, Pejabat Perikanan Negeri Selangor01/06/2012
Pn. Nadiha bt Raduan 2012-06-01Pn. Nadiha bt RaduanPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Unit Pentadbiran dan Kewangan, Pejabat Perikanan Laut Sarawak01/06/2012
Pn. Nurul Izzah bt Halim 2012-06-01Pn. Nurul Izzah bt HalimPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Unit Pengembangan dan Latihan, Pejabat Perikanan Negeri Melaka01/06/2012
Pn. Sazila bt Zulkifli 2012-06-01Pn. Sazila bt ZulkifliPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Pusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan, Bukit Kayu Hitam, Kedah01/06/2012
Pn. Maidatul Suhana bt Mohd 2012-06-18Pn. Maidatul Suhana bt MohdPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Cawangan Pengembangan Pemprosesan dan Pengendalian Hasil Perikanan18/06/2012
Pn. Nor Affizah bt Bujang Saili 2012-07-02Pn. Nor Affizah bt Bujang SailiPegawai Perikanan Gred G41Cawangan Operasi, Bahagian Perlindungan Sumber, Ibu Pejabat Perikanan Putrajaya02/07/2012
Pn. Nur Shazwani bt Mohd Ghazali 2012-07-02Pn. Nur Shazwani bt Mohd GhazaliPegawai Perikanan Gred G41Unit Biosekuriti Negeri Pahang (Makmal Biosekuriti Perikanan Kuantan, Pahang02/07/2012
En. Kamarol Hakim bin Khairuddin 2012-08-13En. Kamarol Hakim bin KhairuddinPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) Gred N17Cawangan Pentadbiran Am, (Seksyen Kompetensi) Bahagian Pentadbiran dan Kewangan13/08/2012
Pn. SIti Ummi Hafidzah bt Ibrahim 2012-09-24Pn. SIti Ummi Hafidzah bt IbrahimPembantu Tadbir (Kewangan) Gred W17Cawangan Pengurusan Kewangan, Bahagian Pentadbiran dan Kewangan, Putrajaya24/09/2012
En. Abdul Hafis bin Abdul Rashid 2012-11-01En. Abdul Hafis bin Abdul RashidPenolong Pegawai Sains Gred C27Makmal Rujukan Biosekuriti Perikanan Bintawa, Sarawak (Pusat Biosekuriti Perikanan)01/11/2012
En. Adam Luke Anak Pugas 2012-11-01En. Adam Luke Anak PugasPenolong Pegawai Penyelidik Gred Q27Cawangan Penerokaan Sumber, Department Pembangunan dan Pengurusan Sumber Perikanan01/11/2012
En. Rosdi bin Kerisim 2012-11-01En. Rosdi bin KerisimPenolong Pegawai Penyelidik Gred Q27Pusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan, Bukit Kayu Hitam, Kedah01/11/2012
Pn. Aznaliza bt Yahya 2012-11-01Pn. Aznaliza bt YahyaPembantu Penyelidik Gred Q17Pusat Penyelidikan Perikanan Air Tawar Glami Lemi, Negeri Sembilan01/11/2012
Pn. Irain bt Bahari 2012-11-01Pn. Irain bt BahariPenolong Pegawai Sains Gred C27Makmal Rujukan Biosekuriti Perikanan Bintawa, Sarawak (Pusat Biosekuriti Perikanan)01/11/2012
Pn. Nur Aqilah bt Che Man 2012-11-01Pn. Nur Aqilah bt Che ManPenolong Pegawai Penyelidik Gred Q27Pusat Penyu dan Ekosistem Marin (TUMEC) Dungun, Terengganu01/11/2012
Pn. Nur Awatif bt Othman 2012-11-01Pn. Nur Awatif bt OthmanPembantu Makmal Gred C17Pusat Penyelidikan dan Pengeluaran Benih Udang Kebangsaan Pulau Sayak, Kedah01/11/2012
Pn. Shafarizan bt Mohd Shatar 2012-11-01Pn. Shafarizan bt Mohd ShatarPembantu Penyelidik Gred Q17Institut Penyelidikan Perikanan Cawangan Sarawak01/11/2012
Pn. Siti Hawa bt Mohamad Ali 2012-11-01Pn. Siti Hawa bt Mohamad AliPegawai Penyelidik Gred Q41Institut Penyelidikan Perikanan Batu Maung, Pulau Pinang01/11/2012
Pn. Siti Arbaiyah bt Bokhri 2012-11-01Pn. Siti Arbaiyah bt BokhriPenolong Pegawai Penyelidik Gred Q27Pusat Kesihatan dan Kuarantin Ikan, Gelugor, Pulau Pinang01/11/2012
Mohd Faizal Azuan b. Hussin 2012-11-02Mohd Faizal Azuan b. HussinPembantu Perikanan Gred G17Pejabat Perikanan Negeri Pulau Pinang02/11/2012
Mohd Safuan b. Hamid 2012-11-02Mohd Safuan b. HamidPembantu Perikanan Gred G17Pejabat Perikanan Negeri Pulau Pinang02/11/2012
Rayn Cosmas Robert 2012-11-02Rayn Cosmas RobertPembantu Perikanan Gred G17Pejabat Perikanan Negeri Pulau Pinang02/11/2012
Shahrul Naim bin Abdul Razak 2012-11-02Shahrul Naim bin Abdul RazakPembantu Perikanan Gred G17Pejabat Perikanan Negeri Pulau Pinang02/11/2012
Siti Arbaiyah bt Bokhri 2012-11-02Siti Arbaiyah bt BokhriPenolong Pegawai Penyelidik Gred Q27Pejabat Perikanan Negeri Pulau Pinang02/11/2012
Nik Mohd Zafrie b. Nik Abdul Khalil 2012-11-02Nik Mohd Zafrie b. Nik Abdul KhalilPembantu Perikanan Gred G17Pejabat Perikanan Negeri Pulau Pinang02/11/2012
Mazrol b. Yusop 2012-11-02Mazrol b. YusopPembantu Perikanan Gred G17Pejabat Perikanan Negeri Pulau Pinang02/11/2012
Tuan Rohayu bt Tuan Yusoff 2012-11-04Tuan Rohayu bt Tuan YusoffPembantu Tadbir (Kewangan) Gred W17Unit Pentadbiran dan Kewangan, Pejabat Perikanan Negeri Perak04/11/2012
Pn Norfarahin bt Md. Hashim 2012-11-04Pn Norfarahin bt Md. HashimPembantu Tadbir (Kewangan) Gred W17Cawangan Pengurusan Kewangan, Bahagian Pentadbiran dan Kewangan, Putrajaya04/11/2012
Dr Zaharah Binti Abdullah 2012-11-15Dr Zaharah Binti AbdullahPegawai Penyelidik Gred Q52Institut Penyelidikan Perikanan Batu Maung, Pulau Pinang15/11/2012
Cik Yong Ai Hua 2012-11-15Cik Yong Ai HuaPegawai Penyelidik Gred Q52Institut Penyelidikan Perikanan Cawangan Sarawak15/11/2012
En. Shamsul Anuar Bin Husin 2012-11-19En. Shamsul Anuar Bin HusinPembantu Tadbir (Kewangan) Gred W17Unit pentadbiran dan kewangan, Pejabat Perikanan Negeri Kelantan19/11/2012
Pn. Amatul Samahah Md Ali 2012-12-03Pn. Amatul Samahah Md AliPegawai Penyelidik Gred Q41Pusat Penyelidikan Ternakan Air Payau, Gelang Patah Johor03/12/2012
Pn. Kho Li Yung 2012-12-03Pn. Kho Li YungPegawai Penyelidik Gred Q41Pusat Pengeluaran dan Penyelidikan Ikan Laut Tg. Demong, Terengganu03/12/2012
Pn. Sridevi a/p Devadas 2012-12-03Pn. Sridevi a/p DevadasPegawai Penyelidik Gred Q41Pusat Penyelidikan Perikanan Air Tawar Glami Lemi, Negeri Sembilan03/12/2012
Pn.Lee Woon hang 2012-12-03Pn.Lee Woon hangPegawai Penyelidik Gred Q41Pusat Penyu Dan Ekosistem Marin Rantau Abang,Terengganu03/12/2012
En Saberi b Mawi 2012-12-11En Saberi b MawiPegawai Penyelidik Gred Q44Pusat Penyelidikan Ternakan Air Payau Gelang Patah, Johor11/12/2012
En Khairul Nizam b Ghazali 2013-01-02En Khairul Nizam b GhazaliPembantu Am Pejabat Gred N1Pusat Biosekuriti Perikanan Kuala Lumpur02/01/2013
En Jamaludin b Ibrahim 2013-01-03En Jamaludin b IbrahimPegawai Penyelidik Gred Q52Pusat Penyelidikan Perikanan Air Tawar Glemi Lemi, Jelebu, Negeri Sembilan03/01/2013
Pn Annie Nunis Anak Billy 2013-01-03Pn Annie Nunis Anak BillyPegawai Penyelidik Gred Q41Pusat Penyu dan Ekosistem Marin Rantau Abang, Terengganu03/01/2013
En. Gerald N Misol Jr. 2013-01-15En. Gerald N Misol Jr.Pegawai Perikanan Gred G41Cawangan Teknologi Perikanan Laut Dan Komuniti Nelayan, Bahagian Pengembangan15/01/2013
En. Bunyamin b Halim 2013-01-15En. Bunyamin b HalimPegawai Perikanan Gred G41Unit Pengembangan dan Latihan, Pejabat Perikanan Negeri Pahang15/01/2013
Pn Hamimah bt Alwi 2013-02-18Pn Hamimah bt AlwiPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) Gred N22Pejabat Perikanan Negeri Selangor18/02/2013
Pn. Fauziah bt Sudin 2013-02-18Pn. Fauziah bt SudinPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) Gred N22Pejabat Perikanan Negeri Pahang18/02/2013
Pn. Faridah bt Jusoh 2013-02-20Pn. Faridah bt JusohPenolong Pegawai Tadbir Gred N27Institut Perikanan Malaysia Chendering, Terengganu20/02/2013
Pn Iswani bt Ismail 2013-02-24Pn Iswani bt IsmailPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) Gred N17Cawangan Pentadbiran Am, Bahagian Pentadbiran dan Kewangan, Putrajaya24/02/2013
En. Muhamad Farid bin Abu Kassim 2013-02-24En. Muhamad Farid bin Abu KassimPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) Gred N17Pejabat Perikanan Negeri Kedah24/02/2013
Pn. Aminah bt Ignasius 2013-03-11Pn. Aminah bt IgnasiusPenolong Pegawai Sains Gred C27Makmal Rujukan Biosekuriti Perikanan Bintawa, Sarawak (Pusat Biosekuriti Perikanan)11/03/2013
Pn. Noor Fadilah bt Abdul Latif 2013-05-12Pn. Noor Fadilah bt Abdul LatifPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) Gred N17Pejabat Perikanan Negeri Melaka12/05/2013
Pn. Siti Zubaidah bt Md Zain 2013-05-12Pn. Siti Zubaidah bt Md ZainPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) Gred N17Cawangan Pengurusan Personel (Unit HRMIS), Bahagian Pentadbiran dan Kewangan12/05/2013
Pn. Zuhana bt Mohamed Noordin 2013-05-12Pn. Zuhana bt Mohamed NoordinPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) Gred N17Cawangan Pengurusan Personel (Unit HRMIS), Bahagian Pentadbiran dan Kewangan12/05/2013
Pn. Noor Asmidar bt Azanan 2013-05-12Pn. Noor Asmidar bt AzananPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) Gred N17Pejabat Perikanan Negeri Pulau Pinang12/05/2013
En. Arnel Holister J Kilik 2013-06-03En. Arnel Holister J KilikPembantu Perikanan Gred G17Unit Kawalselia dan Perlindungan Sumber, Pejabat Perikanan Laut Sarawak03/06/2013
En. Asrudi Hartono B Aziz 2013-06-03En. Asrudi Hartono B AzizPembantu Perikanan Gred G17Unit Pengembangan dan Latihan, Pejabat Perikanan Laut Sarawak03/06/2013
En. Azizul bin Ros 2013-06-03En. Azizul bin RosPembantu Perikanan Gred G17Bahagian Pelesenan dan Pengurusan Sumber, Ibu Pejabat Perikanan Putrajaya03/06/2013
En. Faizan bin Aslan 2013-06-03En. Faizan bin AslanPembantu Perikanan Gred G17Unit Kawalselia dan Perlindungan Sumber, Pejabat Perikanan Negeri Pahang03/06/2013
En. Hamzah bin Rahim 2013-06-03En. Hamzah bin RahimPembantu Perikanan Gred G17Cawangan Pengutipan Data Perikanan, Bahagian Pengurusan Maklumat Perikanan03/06/2013
En. Jusrie bin Gembokok @ Abdul Rahman 2013-06-03En. Jusrie bin Gembokok @ Abdul RahmanPembantu Perikanan Gred G17Unit Pengembangan dan Latihan, Pejabat Perikanan Laut Sarawak03/06/2013
En. Marzuki bin Morad 2013-06-03En. Marzuki bin MoradPembantu Perikanan Gred G17Kawalselia dan Perlindungan Sumber, Pejabat Perikanan Negeri Kedah03/06/2013
En. Matthew Tan Wei Wei 2013-06-03En. Matthew Tan Wei WeiPembantu Perikanan Gred G17Unit Kawalselia dan Perlindungan Sumber, Pejabat Perikanan Laut Sarawak03/06/2013
En. Mohamad Zahiruddin bin Alwei 2013-06-03En. Mohamad Zahiruddin bin AlweiPembantu Perikanan Gred G17Jabatan Perkhidmatan Kuarantin dan Pemeriksaan Malaysia (MAQIS Johor)03/06/2013
En. Mohd Anuar bin Haji Ibrahim 2013-06-03En. Mohd Anuar bin Haji IbrahimPembantu Perikanan Gred G17Institut Perikanan Malaysia, Chendering Terengganu03/06/2013
En. Mohd Asri bin Zulkifli 2013-06-03En. Mohd Asri bin ZulkifliPembantu Perikanan Gred G17Institut Perikanan Malaysia, Chendering Terengganu03/06/2013
En. Mohd Asyraf bin Abdullah 2013-06-03En. Mohd Asyraf bin AbdullahPembantu Perikanan Gred G17Jabatan Perkhidmatan Kuarantin dan Pemeriksaan Malaysia (MAQIS Pulau Pinang)03/06/2013
En. Mohd Azhan b Che Omar 2013-06-03En. Mohd Azhan b Che OmarPembantu Perikanan Gred G17Cawangan Komunikasi, Bahagian Pengurusan Maklumat Perikanan, Ibu Pejabat Perikanan03/06/2013
En. Mohd Izlan bin Yazib 2013-06-03En. Mohd Izlan bin YazibPembantu Perikanan Gred G17Kawalselia dan Perlindungan Sumber, Pejabat Perikanan Negeri Selangor03/06/2013
En. Mohd Khairul Amir bin Ismail 2013-06-03En. Mohd Khairul Amir bin IsmailPembantu Perikanan Gred G17Unit Biosekuriti Perikanan Negeri Terengganu03/06/2013
En. Mohd Noorhasyimi bin Awang 2013-06-03En. Mohd Noorhasyimi bin AwangPembantu Perikanan Gred G17Bahagian Perlindungan Sumber, Ibu Pejabat Perikanan Putrajaya03/06/2013
En. Mohd Zafleen bin Mokhtar 2013-06-03En. Mohd Zafleen bin MokhtarPembantu Perikanan Gred G17Unit Pengembangan dan Latihan, Pejabat Perikanan Negeri Melaka03/06/2013
En. Muhammad Nakiee bin Alias 2013-06-03En. Muhammad Nakiee bin AliasPembantu Perikanan Gred G17Jabatan Perkhidmatan Kuarantin dan Pemeriksaan Malaysia (MAQIS Pulau Pinang)03/06/2013
En. Renny a/l Sulaiman 2013-06-03En. Renny a/l SulaimanPembantu Perikanan Gred G17Unit Pentadbiran dan Kewangan, Pejabat Perikanan Negeri Pahang03/06/2013
En. Roskanda bin Ramle 2013-06-03En. Roskanda bin RamlePembantu Perikanan Gred G17Bahagian Pembangunan Sumber Manusia, Ibu Pejabat Perikanan Putrajaya03/06/2013
En. Sani bin Kimsun 2013-06-03En. Sani bin KimsunPembantu Perikanan Gred G17Unit Kawalselia dan Perlindungan Sumber, Pejabat Perikanan Laut Sarawak03/06/2013
En. Sazali bin Mohamad Nor 2013-06-03En. Sazali bin Mohamad NorPembantu Perikanan Gred G17Institut Perikanan Malaysia, Chendering Terengganu03/06/2013
En. Suehairie B Dari 2013-06-03En. Suehairie B DariPembantu Perikanan Gred G17Unit Kawalselia dan Perlindungan Sumber, Pejabat Perikanan Laut Sarawak03/06/2013
Pn. Chiw Siew Ching 2013-06-03Pn. Chiw Siew ChingPembantu Perikanan Gred G17Unit Pengembangan dan Latihan, Pejabat Perikanan Laut Sarawak03/06/2013
En. Mohd Shahril bin Mohamad 2013-06-03En. Mohd Shahril bin MohamadPembantu Perikanan Gred G17Unit Kawalselia dan Perlindungan Sumber, Pejabat Perikanan Laut Sarawak03/06/2013
En. Mohd Syarizal bin Samsuri 2013-06-03En. Mohd Syarizal bin SamsuriPembantu Perikanan Gred G17Jabatan Perkhidmatan Kuarantin dan Pemeriksaan Malaysia (MAQIS Pulau Pinang)03/06/2013
Pn. Nor Farah Ain bt Mohamad Nazri 2013-06-03Pn. Nor Farah Ain bt Mohamad NazriPenolong Pegawai Sains Gred C27Makmal Rujukan Biosekuriti Perikanan Bintawa, Sarawak03/06/2013
Pn. Farzana bt Ismail 2013-06-03Pn. Farzana bt IsmailPembantu Perikanan Gred G17Cawangan Pengutipan Data Perikanan, Bahagian Pengurusan Maklumat Perikanan03/06/2013
Pn. Musliha bt Namat 2013-06-10Pn. Musliha bt NamatSetiausaha Pejabat Gred N27Bahagian Pengembangan Perikanan, Putrajaya10/06/2013
En. Mohd Asri bin Abdul Khail 2013-06-11En. Mohd Asri bin Abdul KhailPembantu Perikanan Gred G17Bahagian Pembangunan Sumber Manusia, Ibu Pejabat Perikanan, Putrajaya11/06/2013
Pn. Norliah bt Yusoff 2013-07-01Pn. Norliah bt YusoffPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) Gred N22Institut Penyelidikan Perikanan Batu Maung, Pulau Pinang01/07/2013
Pn. Nurain bt Mohd Yusof 2013-07-04Pn. Nurain bt Mohd YusofPembantu Tadbir (Kewangan) Gred W17Pusat Penyelidikan Perikanan Air Tawar, Glami Lemi, Negeri Sembilan04/07/2013
Aktar Rasull b. Mohamad 2013-07-29Aktar Rasull b. MohamadPembantu Perikanan Gred G22 (Memangku)Pejabat Perikanan Laut Daerah Miri, Sarawak29/07/2013
Pn. Zalila bt Mohd Ali 2013-09-23Pn. Zalila bt Mohd AliPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) Gred N17Cawangan Personel (Unit HRMIS), Bahagian Pentadbiran dan Kewangan23/09/2013
En. Mohd Yusri b. Zainudin 2013-10-01En. Mohd Yusri b. ZainudinPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) Gred N17Cawangan Personel (Unit HRMIS), Bahagian Pentadbiran dan Kewangan01/10/2013
Pn. Lizah bt Hussin 2013-12-18Pn. Lizah bt HussinPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) Gred N17Cawangan Pengurusan Personel, Bahagian Pentadbiran dan Kewangan18/12/2013
En. Mohd Syafiq bin Mohammad Ridzuan 2014-02-17En. Mohd Syafiq bin Mohammad RidzuanPegawai Penyelidik Gred Q41Institut Penyelidikan Perikanan, FRI Batu Maung, Pulau Pinang17/02/2014
Pn. Faizatul Akmal bt Mehamod 2014-02-17Pn. Faizatul Akmal bt MehamodPembantu Tadbir (Kewangan) Gred W17Cawangan Pengurusan Kewangan, Bahagian Pentadbiran dan Kewangan17/02/2014
Pn. Siti Syazwani bt Che Manan 2014-02-17Pn. Siti Syazwani bt Che MananPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) Gred N17Seksyen Pentadbiran Am, Bahagian Pentadbiran dan Kewangan17/02/2014
En. Izri Sharif bin Ishak 2014-05-05En. Izri Sharif bin IshakPenolong Pegawai Tadbir Gred N27Seksyen Pentadbiran Am, Bahagian Khidmat Pengurusan05/05/2014
Pn. Siti Norzila bt Khairi 2014-07-01Pn. Siti Norzila bt KhairiPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) Gred N17Bahagian Perlindungan Sumber01/07/2014
En. Mohd Fatullah bin Mat Ali 2014-09-02En. Mohd Fatullah bin Mat AliPembantu Awam Gred H11Pusat Pengembangan Akuakultur, Perlok, Jerantut, Pahang02/09/2014
En. Ibrahim bin Roslan 2014-09-03En. Ibrahim bin RoslanPembantu Awam Gred H11Pejabat Perikanan Negeri Terengganu03/09/2014
Abdul Ghani b. Abdul Karim 2015-01-06Abdul Ghani b. Abdul KarimPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Pejabat Perikanan Daerah Padang Terap, Kedah06/01/2015
Ahmad Helmi b. Hj. Chik 2015-01-06Ahmad Helmi b. Hj. ChikPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Jabatan Pemeriksaan dan Perkhidmatan Kuarantin Malaysia06/01/2015
Ahmad Rashid Affendi b. Ahmad Razali 2015-01-06Ahmad Rashid Affendi b. Ahmad RazaliPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Bahagian Perlindungan Sumber06/01/2015
Amir Firdaus b. Mohd Nasir 2015-01-06Amir Firdaus b. Mohd NasirPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Pejabat Undang-Undang, Ibu Pejabat Perikanan06/01/2015
Azrim b. Sulong 2015-01-06Azrim b. SulongPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Jabatan Pemeriksaan dan Perkhidmatan Kuarantin Malaysia06/01/2015
Che Zaid b Musa 2015-01-06Che Zaid b MusaPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Pejabat Perikanan Negeri Kelantan06/01/2015
Dasuki b. Awang Hamat 2015-01-06Dasuki b. Awang HamatPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Jabatan Pemeriksaan dan Perkhidmatan Kuarantin Malaysia06/01/2015
Huzaifah b Jaafar 2015-01-06Huzaifah b JaafarPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Jabatan Pemeriksaan dan Perkhidmatan Kuarantin Malaysia06/01/2015
Jamali b Muslim 2015-01-06Jamali b MuslimPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Pejabat Perikanan Daerah Kuala Kangsar, Perak06/01/2015
Masoffi b. Ab Karim 2015-01-06Masoffi b. Ab KarimPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Jabatan Pemeriksaan dan Perkhidmatan Kuarantin Malaysia06/01/2015
Masri b. Anah 2015-01-06Masri b. AnahPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Pejabat Perikanan Daerah Segamat, Johor06/01/2015
Mohamad Ikraf b Mohamad Sharif 2015-01-06Mohamad Ikraf b Mohamad SharifPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Bahagian Pembangunan Akuakultur, Putrajaya06/01/2015
Mohd Akmal b. M. Kamel 2015-01-06Mohd Akmal b. M. KamelPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Pejabat Perikanan Daerah tanah Merah, Kelantan06/01/2015
Mohd Faliq b. Chek Musa 2015-01-06Mohd Faliq b. Chek MusaPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Jabatan Pemeriksaan dan Perkhidmatan Kuarantin Malaysia06/01/2015
Mohd Ismail b Mohd Noor 2015-01-06Mohd Ismail b Mohd NoorPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Jabatan Pemeriksaan dan Perkhidmatan Kuarantin Malaysia06/01/2015
Mohd Zaim b. Samuri 2015-01-06Mohd Zaim b. SamuriPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Bahagian Perancangan dan Pembangunan06/01/2015
Mohd Zamili b. Zakaria 2015-01-06Mohd Zamili b. ZakariaPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Jabatan Pemeriksaan dan Perkhidmatan Kuarantin Malaysia06/01/2015
Muslim b. Yahya 2015-01-06Muslim b. YahyaPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Jabatan Pemeriksaan dan Perkhidmatan Kuarantin Malaysia06/01/2015
Nor Aini bt Ismail 2015-01-06Nor Aini bt IsmailPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Akademi Perikanan Malaysia06/01/2015
Nurul Farah Ainaa bt Abdullah 2015-01-06Nurul Farah Ainaa bt AbdullahPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Pejabat Perikanan Daerah Temerloh,Pahang06/01/2015
Priscilla Puyang 2015-01-06Priscilla PuyangPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Pejabat Perikanan Laut Sarawak06/01/2015
Raabiatul Adawiah bt Ishak 2015-01-06Raabiatul Adawiah bt IshakPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Jabatan Pemeriksaan dan Perkhidmatan Kuarantin Malaysia06/01/2015
Muhammad Anas bin Shaidin 2015-01-06Muhammad Anas bin ShaidinPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Jabatan Pemeriksaan dan Perkhidmatan Kuarantin Malaysia06/01/2015
Muhammad Adi Syarqawi b Shaefe 2015-01-06Muhammad Adi Syarqawi b ShaefePenolong Pegawai Perikanan Gred G27Pejabat Perikanan Daerah Sik, Kedah06/01/2015
Muhamad Shukor b. Adam 2015-01-06Muhamad Shukor b. AdamPenolong Pegawai Perikanan Gred G27 (KDP)Pejabat Perikanan Daerah Pendang, Kedah06/01/2015
Zulkifli b. Alias 2015-01-06Zulkifli b. AliasPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Jabatan Pemeriksaan dan Perkhidmatan Kuarantin Malaysia06/01/2015
Roslan b. Tili 2015-01-06Roslan b. TiliPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Pejabat Perikanan Laut Sarawak06/01/2015
Wan Amizan b. Wan Ahmad 2015-01-06Wan Amizan b. Wan AhmadPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Pejabat Perikanan Negeri Terengganu06/01/2015
Tuan Mohd Hakimi b. Tuan Mood 2015-01-06Tuan Mohd Hakimi b. Tuan MoodPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Jabatan Pemeriksaan dan Perkhidmatan Kuarantin Malaysia06/01/2015
Syarifah Shafura bt Wan Abdul Molok 2015-01-06Syarifah Shafura bt Wan Abdul MolokPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Jabatan Pemeriksaan dan Perkhidmatan Kuarantin Malaysia06/01/2015
Sitiafiradiza bt Othman 2015-01-06Sitiafiradiza bt OthmanPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Pejabat Perikanan Laut Sarawak06/01/2015
Mohd Asmadi b. Alawi 2015-01-06Mohd Asmadi b. AlawiPenolong Pegawai Perikanan Gred G27 (KDP)Pejabat Perikanan Daerah Maran, Pahang06/01/2015
Abdul Taib b. Japar 2015-01-06Abdul Taib b. JaparPenolong Pegawai Perikanan Gred G27 (KDP)Pejabat Perikanan Daerah Pontian, Johor06/01/2015
Muhammad Amirul b. Razak 2015-01-26Muhammad Amirul b. RazakPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Pusat Biosekuriti Perikanan KLIA Sepang, Selangor26/01/2015
Nor Atiqah binti Mohamad Apandi 2015-02-25Nor Atiqah binti Mohamad ApandiJuruteknik Komputer Gred FT17Bahagian Pengurusan Maklumat25/02/2015
Amir Hashimi b. Hashim 2015-03-09Amir Hashimi b. HashimPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Jabatan Pemeriksaan dan Perkhidmatan Kuarantin Malaysia (MAQIS)09/03/2015
Anuwar b Nik Mohd Nor 2015-03-09Anuwar b Nik Mohd NorPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Pejabat Perikanan Daerah Petaling / Shah Alam / Gombak, Selangor09/03/2015
Elianor Daniella bt Lokman 2015-03-09Elianor Daniella bt LokmanPegawai Penyelidik Gred Q41Pusat penyelidikan Perikanan Air Tawar, FRI Gelami Lemi, Jelebu09/03/2015
Hasyarudin b. Abd Halim 2015-03-09Hasyarudin b. Abd HalimPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Jabatan Pemeriksaan dan Perkhidmatan Kuarantin Malaysia (MAQIS)09/03/2015
Mohd Johari b. Hj. A. Latif 2015-03-09Mohd Johari b. Hj. A. LatifPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Pejabat Perikanan Daerah Alor Gajah, Melaka09/03/2015
Mohd Sharifuddin b. Abdul Manan 2015-03-09Mohd Sharifuddin b. Abdul MananPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Cawangan Biosekuriti, Pejabat Perikanan Negeri Perak09/03/2015
Muhammad Hazizi b. Ismail 2015-03-09Muhammad Hazizi b. IsmailPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Pejabat Perikanan Daerah Gua Musang, Kelantan09/03/2015
Normadiha bt Mat Nor 2015-03-09Normadiha bt Mat NorPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Bahagian Pembangunan Akuakultur, Putrajaya09/03/2015
Ros Rozita bt Mohd Zain 2015-03-09Ros Rozita bt Mohd ZainPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Jabatan Pemeriksaan dan Perkhidmatan Kuarantin Malaysia (MAQIS)09/03/2015
Rosmiati bt Ahmad 2015-03-16Rosmiati bt AhmadPegawai Tadbir Dan Diplomatik Gred M44Cawangan Pengurusan Kewangan, Bahagian Khidmat Pengurusan16/03/2015
Khairunnisa Hazwani bt Omar 2015-04-01Khairunnisa Hazwani bt OmarPegawai Undang-Undang Gred L44Pejabat Undang-Undang01/04/2015
Dr. Zainoddin b Jamari 2015-04-20Dr. Zainoddin b JamariPegawai Penyelidik Gred Q54FRI Batu Maung, Pulau Pinang20/04/2015
Siti Nor Fatihah bt Zahari 2015-05-11Siti Nor Fatihah bt ZahariPembantu Perikanan Gred G17Pejabat Perikanan Negeri Pahang11/05/2015
Siti Aishah binti Mat Hassan 2015-05-11Siti Aishah binti Mat HassanPembantu Perikanan Gred G17Pejabat Perikanan Negeri Kedah11/05/2015
Roslina bt Usof 2015-05-11Roslina bt UsofPembantu Perikanan Gred G17Pejabat Perikanan Daerah Besut, Terengganu11/05/2015
Raja Noor Syuhada bt Raja Awang 2015-05-11Raja Noor Syuhada bt Raja AwangPembantu Perikanan Gred G17Pejabat Perikanan Daerah Hulu Terengganu11/05/2015
Nurul Nadia bt Mamat 2015-05-11Nurul Nadia bt MamatPembantu Perikanan Gred G17Pejabat Perikanan Negeri Kedah11/05/2015
Nur Farahain bt Abu Kaseh 2015-05-11Nur Farahain bt Abu KasehPembantu Perikanan Gred G17Pejabat Perikanan Negeri Melaka11/05/2015
Nur Farah Najiha @ Nor Jihan Harun 2015-05-11Nur Farah Najiha @ Nor Jihan HarunPembantu Perikanan Gred G17Pejabat Perikanan Daerah Setiu11/05/2015
Norshuhada bt Hassan 2015-05-11Norshuhada bt HassanPembantu Perikanan Gred G17Pejabat Perikanan Negeri Pulau Pinang11/05/2015
Nordiana bt Ibrahim 2015-05-11Nordiana bt IbrahimPembantu Perikanan Gred G17Pejabat Perikanan Daerah Kuala Selangor11/05/2015
Noorliana Wani bt Rafeei 2015-05-11Noorliana Wani bt RafeeiPembantu Perikanan Gred G17Pejabat Perikanan Negeri Perlis11/05/2015
Mohd Syairazi b Samsudin 2015-05-11Mohd Syairazi b SamsudinPembantu Perikanan Gred G17Pejabat Perikanan Negeri Perak (PSP di Pejabat Perikanan Daerah Banding)11/05/2015
Mohd Shahril b Mazlan 2015-05-11Mohd Shahril b MazlanPembantu Perikanan Gred G17Bahagian Perlindungan Sumber, Ibu Pejabat Perikanan Putrajaya11/05/2015
Mohamad Suhaimi b Mohamad Salleh 2015-05-11Mohamad Suhaimi b Mohamad SallehPembantu Perikanan Gred G17Jabatan Pemeriksaan dan Perkhidmatan Kuarantin Malaysia (MAQIS)11/05/2015
Mohamad Risham b Taip 2015-05-11Mohamad Risham b TaipPembantu Perikanan Gred G17Pejabat Perikanan Laut Sarawak11/05/2015
Meanzaamie b Men 2015-05-11Meanzaamie b MenPembantu Perikanan Gred G17Pejabat Perikanan Daerah Rompin, Pahang11/05/2015
Maizatuakma bt Asari 2015-05-11Maizatuakma bt AsariPembantu Perikanan Gred G17Pusat Pengembangan Kg Acheh, Manjung, Perak11/05/2015
Latip b Rahim 2015-05-11Latip b RahimPembantu Perikanan Gred G17Pejabat Perikanan Laut Sarawak11/05/2015
Huzairie b Hassan 2015-05-11Huzairie b HassanPembantu Perikanan Gred G17Pejabat Perikanan Daerah Gerik, Perak11/05/2015
Haniza bt Muda 2015-05-11Haniza bt MudaPembantu Perikanan Gred G17Pejabat Perikanan Negeri Pahang11/05/2015
Anisa bt Ahmad 2015-05-11Anisa bt AhmadPembantu Perikanan Gred G17Pejabat Perikanan Negeri Pahang11/05/2015
Ahmad Sabri b Katiman 2015-05-11Ahmad Sabri b KatimanPembantu Perikanan Gred G17Pejabat Perikanan Daerah Port Dickson11/05/2015
Khairul Nizam b Japar 2015-07-06Khairul Nizam b JaparPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Jabatan Pemeriksaan dan Perkhidmatan Kuarantin Malaysia (MAQIS)06/07/2015
Mohd Taufiq b. Md Nordin 2015-07-06Mohd Taufiq b. Md NordinPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Pejabat Perikanan Daerah Batang Padang, Perak06/07/2015
Nor Azizah Samsudin 2015-07-06Nor Azizah SamsudinPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Jabatan Pemeriksaan dan Perkhidmatan Kuarantin Malaysia (MAQIS)06/07/2015
Nur Afidzah bt Zairi 2015-07-06Nur Afidzah bt ZairiPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Jabatan Pemeriksaan dan Perkhidmatan Kuarantin Malaysia (MAQIS)06/07/2015
Nur Farihah bt ABdul Rahman 2015-07-06Nur Farihah bt ABdul RahmanPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Jabatan Pemeriksaan dan Perkhidmatan Kuarantin Malaysia (MAQIS)06/07/2015
Nurfadilah bt Zainal Abidin 2015-07-06Nurfadilah bt Zainal AbidinPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Jabatan Pemeriksaan dan Perkhidmatan Kuarantin Malaysia (MAQIS)06/07/2015
Nurrul Aliaa bt Abdul Kader 2015-07-06Nurrul Aliaa bt Abdul KaderPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Pejabat Perikanan Daerah Jerantut, Pahang06/07/2015
Nurul Hafizah bt Mohamad 2015-07-06Nurul Hafizah bt MohamadPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Jabatan Pemeriksaan dan Perkhidmatan Kuarantin Malaysia (MAQIS)06/07/2015
Shafie b. Ismail 2015-07-06Shafie b. IsmailPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Jabatan Pemeriksaan dan Perkhidmatan Kuarantin Malaysia (MAQIS)06/07/2015
Siti Aimuni bt Hashim 2015-07-06Siti Aimuni bt HashimPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Jabatan Pemeriksaan dan Perkhidmatan Kuarantin Malaysia (MAQIS)06/07/2015
Wan Mohd Hafizi b Wan Hussin 2015-07-06Wan Mohd Hafizi b Wan HussinPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Jabatan Pemeriksaan dan Perkhidmatan Kuarantin Malaysia (MAQIS)06/07/2015
Wan Nurshamimi bt Wan Ab Ghani 2015-07-06Wan Nurshamimi bt Wan Ab GhaniPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Jabatan Pemeriksaan dan Perkhidmatan Kuarantin Malaysia (MAQIS)06/07/2015
Zaki b Ali 2015-07-06Zaki b AliPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Pejabat Perikanan Daerah Kluang, Johor06/07/2015
Hani Nadhirah bt Zainoddin 2015-07-06Hani Nadhirah bt ZainoddinPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Jabatan Pemeriksaan dan Perkhidmatan Kuarantin Malaysia (MAQIS)06/07/2015
Hamzah b Hassan 2015-07-06Hamzah b HassanPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Jabatan Pemeriksaan dan Perkhidmatan Kuarantin Malaysia (MAQIS)06/07/2015
Azri b Kallam 2015-07-06Azri b KallamPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Unit Biosekuriti Perikanan Sabah06/07/2015
Abd Aziz bin Idris 2015-07-06Abd Aziz bin IdrisPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Jabatan Pemeriksaan dan Perkhidmatan Kuarantin Malaysia (MAQIS)06/07/2015
Noridayu bt Alias 2015-07-06Noridayu bt AliasPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Jabatan Pemeriksaan dan Perkhidmatan Kuarantin Malaysia (MAQIS)06/07/2015
Nora Dinah bt Abdul Rahman 2015-07-06Nora Dinah bt Abdul RahmanPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Jabatan Pemeriksaan dan Perkhidmatan Kuarantin Malaysia (MAQIS)06/07/2015
Nor Hafizah bt Ngah 2015-07-06Nor Hafizah bt NgahPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Jabatan Pemeriksaan dan Perkhidmatan Kuarantin Malaysia (MAQIS)06/07/2015
Mohd Shahidan b Roslan 2015-07-06Mohd Shahidan b RoslanPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Pejabat Perikanan Daerah Temerloh06/07/2015
Mohd Nor Effendi b Abd Aziz 2015-07-06Mohd Nor Effendi b Abd AzizPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Pejabat Perikanan Daerah Gombak / Petaling / Shah Alam, Selangor06/07/2015
Johnny Anak Kuntel 2015-07-06Johnny Anak KuntelPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Jabatan Pemeriksaan dan Perkhidmatan Kuarantin Malaysia (MAQIS)06/07/2015
Izzudin b Isa 2015-07-06Izzudin b IsaPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Pejabat Perikanan Daerah Hulu Perak06/07/2015
Muhamad Fadzli bin Mejah 2015-08-03Muhamad Fadzli bin MejahPembantu Laut Gred A17Pejabat Perikanan Negeri Perak03/08/2015
Muhammad Hafiz bin A'Aksah 2015-08-03Muhammad Hafiz bin A'AksahPembantu Laut Gred A17Pejabat Perikanan Negeri Selangor03/08/2015
Muhammad Saffuan bin Muzita 2015-08-03Muhammad Saffuan bin MuzitaPembantu Laut Gred A17Pejabat Perikanan Negeri Kedah03/08/2015
Syamrizan bin Azmi 2015-08-03Syamrizan bin AzmiPembantu Laut Gred A17FRI Kampung Acheh, Perak03/08/2015
Mohd Shaifuldin bin Ismail 2015-08-03Mohd Shaifuldin bin IsmailPembantu Laut Gred A17Pejabat Perikanan Negeri Perak03/08/2015
Mohd Hidayat bin Zainol Abidin 2015-08-03Mohd Hidayat bin Zainol AbidinPembantu Laut Gred A17Pejabat Perikanan Negeri Pulau Pinang03/08/2015
Mohd Farazul Bahari bin Yusoff 2015-08-03Mohd Farazul Bahari bin YusoffPembantu Laut Gred A17Pejabat Perikanan Negeri Sembilan03/08/2015
Mohd Syafiqqusyairi bin Zulkapli 2015-08-03Mohd Syafiqqusyairi bin ZulkapliPembantu Laut Gred A17Pejabat Perikanan Negeri Perak03/08/2015
Juninho Anak Patharus 2015-08-03Juninho Anak PatharusPembantu Laut Gred A17Pejabat Perikanan Negeri Sarawak03/08/2015
Zhafran bin Abdul Rahman 2015-08-03Zhafran bin Abdul RahmanPembantu Laut Gred A17Pejabat Perikanan Negeri Sarawak03/08/2015
Clive Stephen 2015-08-03Clive StephenPembantu Laut Gred A17Pejabat Perikanan Negeri Sarawak03/08/2015
Amirol bin Abd Rahim 2015-08-03Amirol bin Abd RahimPembantu Laut Gred A17Pejabat Perikanan Negeri Pulau Pinang03/08/2015
Abu Hanifa bin Abas 2015-08-03Abu Hanifa bin AbasPembantu Laut Gred A17FR Kg Acheh, Perak03/08/2015
Yusof bin Salim 2015-08-03Yusof bin SalimPembantu Laut Gred A17Pejabat Perikanan Negeri Perak03/08/2015
Syamsul Kamar bin Zaharin 2015-08-03Syamsul Kamar bin ZaharinPembantu Laut Gred A17Pejabat Perikanan Negeri Kedah03/08/2015
Muhammad Azan bin Hamdan 2015-08-03Muhammad Azan bin HamdanPembantu Laut Gred A17Pejabat Perikanan Negeri Johor03/08/2015
Mohd Syufri bin Suandee 2015-08-03Mohd Syufri bin SuandeePembantu Laut Gred A17Pejabat Perikanan Negeri Sembilan03/08/2015
Kon Yeu Hooi 2015-08-14Kon Yeu HooiPegawai Perikanan Gred G41Pejabat Perikanan Negeri Johor14/08/2015
DG Ku Noraziah Binti Ab Kipli 2016-04-28DG Ku Noraziah Binti Ab KipliPembantu Perikanan Gred G17Bahagian Biosekuriti Perikanan28/04/2016
DG. Hussind Bin Shuti 2016-04-28DG. Hussind Bin ShutiPembantu Perikanan Gred G17PPN Pulau Pinang28/04/2016
Faridah Binti Saruddin 2016-04-28Faridah Binti SaruddinPembantu Perikanan Gred G17PPN Sembilan28/04/2016
Siti Qhairun Nisa Rahman 2016-04-28Siti Qhairun Nisa RahmanPembantu Perikanan Gred G17JPL Sarawak28/04/2016
Rozaidi Bin Awang 2016-04-28Rozaidi Bin AwangPembantu Perikanan Gred G17PPN Perak28/04/2016
J. Andy Bin Tuin 2016-04-28J. Andy Bin TuinPembantu Perikanan Gred G17PP WP Labuan28/04/2016
Zainal Abidin Bin Suari 2016-04-28Zainal Abidin Bin SuariPembantu Perikanan Gred G17Bahagian Perlindungan Sumber28/04/2016
Mohamed Yusri Bin Mohamed Yusoff 2016-04-28Mohamed Yusri Bin Mohamed YusoffPembantu Perikanan Gred G17PPN Pulau Pinang28/04/2016
Norziana Binti Mat Daud 2016-04-28Norziana Binti Mat DaudPembantu Perikanan Gred G17Bahagian Biosekuriti Perikanan28/04/2016
Mohd Zahid Bin Taharin 2016-04-28Mohd Zahid Bin TaharinPembantu Perikanan Gred G17PPN Perak28/04/2016
Mohd Fauzi Bin Ismail 2016-04-28Mohd Fauzi Bin IsmailPembantu Perikanan Gred G17Bahagian Perlindungan Sumber28/04/2016
Mohamad Azlan Bin Amran 2016-06-20Mohamad Azlan Bin AmranPegawai Perikanan Gred G41Pejabat Undang-Undang20/06/2016
Mohd Faizrus Anwar Bin Roslan 2016-06-20Mohd Faizrus Anwar Bin RoslanPegawai Perikanan Gred G41Bahagian Pengurusan Sumber20/06/2016
Kasmi binti Shafie 2016-07-01Kasmi binti ShafieSetiausaha Pejabat Gred N32Pejabat Ketua Pengarah01/07/2016
Norliah binti Hashim 2016-07-01Norliah binti HashimSetiausaha Pejabat Gred N32Pejabat Timbalan Ketua Pengarah Pengurusan01/07/2016
Zaleha binti Hassan 2016-07-01Zaleha binti HassanSetiausaha Pejabat Gred N32Pejabat Timbalan Ketua Pengarah Pembangunan01/07/2016
Abdul Khalil bin Abdul Karim 2016-11-01Abdul Khalil bin Abdul KarimPegawai Perikanan Gred Utama CBahagian Pembangunan Latihan dan Kemajuan Kerjaya01/11/2016
Ahmad Tarmidzi bin Ramly 2016-11-01Ahmad Tarmidzi bin RamlyPegawai Perikanan Gred Utama CBahagian Kejuruteraan01/11/2016
Tuan Haji Azlisha bin Ab. Aziz 2016-11-01Tuan Haji Azlisha bin Ab. AzizPegawai Perikanan Gred Utama CPPN Selangor01/11/2016
YBrs. Dr. Bah Piyan Tan 2016-11-01YBrs. Dr. Bah Piyan TanPegawai Perikanan Gred Utama CPPN Perak01/11/2016
Teo Siong Wan 2016-11-01Teo Siong WanPegawai Perikanan Gred Utama CPPN Kedah01/11/2016
Rohani binti Mohd Rose 2016-11-03Rohani binti Mohd RosePegawai Perikanan Gred G54Bahagian Perancangan dan Pembangunan03/11/2016
Ahamad Amer Abdussalam bin Abd Rahman 2017-02-02Ahamad Amer Abdussalam bin Abd RahmanPemandu Kenderaan Gred H11Bahagian Khidmat Pengurusan02/02/2017
Ahmed Amer Abdussalam bin Abd Rahman 2017-02-02Ahmed Amer Abdussalam bin Abd RahmanPemandu Kenderaan Gred H11Bahagian Khidmat Pengurusan02/02/2017
Haree Afza bin Mamad 2017-02-02Haree Afza bin MamadPemandu Kenderaan Gred H11Pejabat Perikanan Negeri Terengganu02/02/2017
Izzul Haziq bin Ismail 2017-02-02Izzul Haziq bin IsmailPembantu Awam Gred H11Pusat Biosekuriti Perikanan Selangor, KLIA02/02/2017
Mohd Fikran bin Noor Azli 2017-02-02Mohd Fikran bin Noor AzliPemandu Kenderaan Gred H11Bahagian Pembangunan Akuakultur02/02/2017
Mohd Saufinizam bin Ahmad 2017-02-02Mohd Saufinizam bin AhmadPemandu Kenderaan Gred H11Pejabat Perikanan Negeri Pahang02/02/2017
Muhammad Husin bin Abd Aziz 2017-02-02Muhammad Husin bin Abd AzizPembantu Awam Gred H11Institut Penyelidikan Perikanan Tanjong Demong, Terengganu02/02/2017
Muhammad Sabri bin Abu Bakar 2017-02-02Muhammad Sabri bin Abu BakarPembantu Awam Gred H11Pejabat Perikanan Negeri Kedah02/02/2017
Saiful Hairi bin Saad 2017-02-02Saiful Hairi bin SaadPembantu Operasi Gred N11Pejabat Perikanan Negeri Kedah02/02/2017
Selamat bin Ismail 2017-02-02Selamat bin IsmailPembantu Awam Gred H11Pejabat Perikanan Negeri Melaka02/02/2017
Syaiful Fadlin bin Hasimon 2017-02-02Syaiful Fadlin bin HasimonPembantu Awam Gred H11Pusat Penyelidikan Akuakultur Gelang Patah, Johor02/02/2017
Wan Mohd Faisal Iskandar 2017-02-02Wan Mohd Faisal IskandarPembantu Awam Gred H11Institut Penyelidikan Perikanan Tanjong Demong, Terengganu02/02/2017
Zawawi bin Zulkepli 2017-02-02Zawawi bin ZulkepliPemandu Kenderaan Gred H11Pejabat Perikanan Negeri Perak02/02/2017
Mohd Azri bin Abang 2017-02-02Mohd Azri bin AbangPemandu Kenderaan Gred H11Pejabat Perikanan Negeri Sarawak02/02/2017
Mohammad Fahmi Ashraf bin Ghazali 2017-02-02Mohammad Fahmi Ashraf bin GhazaliPembantu Awam Gred H11Pejabat Perikanan Negeri Kedah02/02/2017
Malzadi bin Dingin 2017-02-02Malzadi bin DinginPembantu Operasi Gred N11Akademi Perikanan Malaysia, Terengganu02/02/2017
Seldar Anak Sollow 2017-03-27Seldar Anak SollowPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) Gred N19FRI Bintawa, Sarawak27/03/2017
Rozeda binti Mamat @ Ali 2017-03-27Rozeda binti Mamat @ AliPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) Gred N19Akademi Perikanan Malaysia, Chendering, Terengganu27/03/2017
Ros Hafiza binti Abdul Ghani 2017-03-27Ros Hafiza binti Abdul GhaniPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) Gred N19FRI Rantau Abang, Terengganu27/03/2017
Perceval Conder 2017-07-20Perceval ConderPegawai Penyelidik Gred Q41FRI Glami-Lemi20/07/2017
Muhammad Farouk Bin Harman 2017-07-20Muhammad Farouk Bin HarmanPegawai Penyelidik Gred Q41FRI Batu Maung, Pulau Pinang20/07/2017
Mohd Sufiyan Bin Salmi 2017-07-20Mohd Sufiyan Bin SalmiPegawai Penyelidik Gred Q41FRI Glami-Lemi20/07/2017
Mohd Khairudin Bin Mohamad 2017-07-20Mohd Khairudin Bin MohamadPegawai Penyelidik Gred Q41FRI Tanjong Demong, Terengganu20/07/2017
Hazaliza BInti Juhari 2018-01-15Hazaliza BInti JuhariPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) Gred N22 (Memangku)Pejabat Perikanan Negeri Selangor15/01/2018
Iskandar Zulkernain Bin Shaharuddin 2018-02-02Iskandar Zulkernain Bin ShaharuddinPembantu Laut Gred A19Pengkalan Kuala Kurau, Pejabat Perikanan Negeri Perak02/02/2018
Mohd Fakrorazi Bin Arshad 2018-02-02Mohd Fakrorazi Bin ArshadPembantu Laut Gred A19Pejabat Perikanan Negeri Perlis02/02/2018
Mohd Farhan Bin Mazlan 2018-02-02Mohd Farhan Bin MazlanPembantu Laut Gred A19Pejabat Perikanan Negeri Melaka02/02/2018
Mohd Haffezan Bin Aziz 2018-02-02Mohd Haffezan Bin AzizPembantu Laut Gred A19Pejabat Perikanan Negeri Terengganu02/02/2018
Muhamad Faiz Bin Mohd Amin 2018-02-02Muhamad Faiz Bin Mohd AminPembantu Laut Gred A19Pejabat Perikanan Negeri Kelantan02/02/2018
Shahrul Nizam Bin Sohaimi 2018-02-02Shahrul Nizam Bin SohaimiPembantu Laut Gred A19Pejabat Perikanan Negeri Kedah02/02/2018
Muhammad Zaki Bin Saad 2018-02-02Muhammad Zaki Bin SaadPembantu Laut Gred A19Pejabat Perikanan Negeri Pahang02/02/2018
Muhammad Norazli Bin Mohd Tumiri 2018-02-02Muhammad Norazli Bin Mohd TumiriPembantu Laut Gred A19Pangkalan Kuala Kurau, Pejabat Perikanan Negeri Perak02/02/2018
Muhamad Farez Izuan Bin Yusuf 2018-02-02Muhamad Farez Izuan Bin YusufPembantu Laut Gred A19Pengkalan Kuala Kurau, Pejabat Perikanan Negeri Perak02/02/2018
Muhammad khairil Qadary Bin Soli 2018-02-02Muhammad khairil Qadary Bin SoliPembantu Laut Gred A19Pejabat Perikanan Negeri Selangor02/02/2018
Mohd Riduan Bin Mohd Yusoff 2018-02-05Mohd Riduan Bin Mohd YusoffPenolong Jurutera Elektrik Gred JA29Bahagian Kejuruteraan, Putrajaya05/02/2018
Noor Faizah Binti Ismail 2018-02-05Noor Faizah Binti IsmailPegawai Penyelidik Gred Q41FRI Glemi Lemi05/02/2018
Noor Hanis Binti Abu Halim 2018-02-05Noor Hanis Binti Abu HalimPegawai Penyelidik Gred Q41FRI Kampung Acheh, Perak05/02/2018
Nur Fatin Afifah Binti Osman 2018-02-05Nur Fatin Afifah Binti OsmanPegawai Penyelidik Gred Q41FRI Tanjong Demong, Terengganu05/02/2018
Nur Hidayah Binti Asgnari 2018-02-05Nur Hidayah Binti AsgnariPegawai Penyelidik Gred Q41FRI Kampung Acheh05/02/2018
Rohaiza Asmini Binti Yahya 2018-02-05Rohaiza Asmini Binti YahyaPegawai Penyelidik Gred Q41FRI Batu Maung, Pulau Pinang05/02/2018
Wan Muhamad Luqman Bin Wan Rosdi 2018-02-05Wan Muhamad Luqman Bin Wan RosdiPegawai Penyelidik Gred Q41FRI Kampung Acheh05/02/2018
Mohd Fathullah Bin Ruslan 2018-02-05Mohd Fathullah Bin RuslanPegawai Penyelidik Gred Q41FRI Rantau Abang05/02/2018
Marjorie Anak Charam 2018-02-05Marjorie Anak CharamPegawai Penyelidik Gred Q41FRI Batu Maung05/02/2018
Liyana Binti Ramli 2018-02-05Liyana Binti RamliPegawai Penyelidik Gred Q41FRI Batu Maung05/02/2018
Hamizah Nadia Binti Alias @ Yusof 2018-02-05Hamizah Nadia Binti Alias @ YusofPegawai Penyelidik Gred Q41FRI Kampung Acheh05/02/2018
Afzan Muntaziana Binti Mohd Pazai 2018-02-05Afzan Muntaziana Binti Mohd PazaiPegawai Penyelidik Gred Q41FRI Batu Maung05/02/2018
Najihah Mohamad 2018-02-19Najihah MohamadPegawai Penyelidik Gred Q41FRI Batu Maung, Pulau Pinang19/02/2018
Syed Mohamad Azim Bin Syed Mahiyuddin 2018-02-19Syed Mohamad Azim Bin Syed MahiyuddinPegawai Penyelidik Gred Q41FRI Langkawi, Kedah19/02/2018
Nur Nasuha binti Mohd Tarmizi 2018-04-09Nur Nasuha binti Mohd TarmiziPembantu Makmal Gred C19FRI Batu Maung09/04/2018
Nur Nasuha binti Mohd. Tarmizi 2018-04-09Nur Nasuha binti Mohd. TarmiziPembantu Makmal Gred C19FRI Batu Maung09/04/2018
Azizi Bin Khalit 2018-04-16Azizi Bin KhalitPembantu Perikanan Gred G19Pejabat Perikanan Negeri Kedah16/04/2018
Munira Binti Nordin 2018-04-23Munira Binti NordinPembantu Perikanan Gred G19Cawangan Perancangan dan Pembangunan Ipoh, Perak23/04/2018
Muhammad Zaim Bin Zulkifli 2018-04-23Muhammad Zaim Bin ZulkifliPembantu Perikanan Gred G19Pejabat Perikanan Daerah Larut Matang dan Selama, Perak23/04/2018
Muhammad Afif Abqori Bin Mat Kasim 2018-04-23Muhammad Afif Abqori Bin Mat KasimPembantu Perikanan Gred G19Pejabat Perikanan Daerah Hilir Perak (Unit Perancangan dan Pembangunan)Perak23/04/2018
Mohd Haris Fadhilah Bin Ahmad Fazhil 2018-04-23Mohd Haris Fadhilah Bin Ahmad FazhilPembantu Perikanan Gred G19Pejabat Perikanan Daerah Perak Tengah (Unit Akuakultur) Perak23/04/2018
Mohd Fauzan Bin Rusli 2018-04-23Mohd Fauzan Bin RusliPembantu Perikanan Gred G19Pusat Pengembangan Perikanan Laut Sitiawan Perak23/04/2018
Mohamad Imran Bin Afendi 2018-04-23Mohamad Imran Bin AfendiPembantu Perikanan Gred G19Pejabat Perikanan Daerah Hulu Perak, (Unit Pengembangan) Gerik, Perak23/04/2018
Abdullah Bin Mat Nor 2018-04-23Abdullah Bin Mat NorPembantu Perikanan Gred G19Pejabat Perikanan Daerah Kinta dan Kampar (Unit Akuakultur) Perak23/04/2018
Khairul Ikhsan Bin Aziz 2018-04-24Khairul Ikhsan Bin AzizPembantu Perikanan Gred G19Cawangan Perlesenan dan Pengurusan Sumber, Pejabat Perikanan Daerah Pontian, Johor24/04/2018
Mohamad Arif Bin Husaini 2018-04-24Mohamad Arif Bin HusainiPembantu Perikanan Gred G19Cawangan Pengembangan dan Pemindahan Teknologi, Pejabat Perikanan Daerah Pengerang, Johor24/04/2018
Nurassyaima Binti Kamari 2018-04-24Nurassyaima Binti KamariPembantu Perikanan Gred G19Cawangan Pembangunan Akuakutur, Pejabat Perikanan Daerah Pontian, Johor24/04/2018
Nurdiatul Hafawani Binti Ab Halim 2018-04-24Nurdiatul Hafawani Binti Ab HalimPembantu Perikanan Gred G19Cawangan Perancang dan Pembangunan, Pejabat Perikanan Daerah Mersing, Johor24/04/2018
Rus Izzatie binti Ruszalan 2018-04-24Rus Izzatie binti RuszalanPembantu Makmal Gred C19Cawangan Biosekuriti Perikanan, Gelang Patah24/04/2018
Siti Nabila Binti Nor Apendi 2018-04-24Siti Nabila Binti Nor ApendiPembantu Perikanan Gred G19Cawangan Biosekuriti Perikanan, Gelang Patah, Johor24/04/2018
Ahmad Sani Bin Ahmad Razali 2018-05-14Ahmad Sani Bin Ahmad RazaliOperator Wayerles Gred N19Bahagian Perlindungan Sumber14/05/2018
Ahmad Faudzan Bin Fauzi 2018-05-14Ahmad Faudzan Bin FauziPembantu Laut Gred A19Pejabat Perikanan Negeri Pulau Pinang14/05/2018
Ahmad Redzwan Bin Shah mat 2018-05-14Ahmad Redzwan Bin Shah matOperator Wayerles Gred N19Jabatan Laut Sarawak14/05/2018
Moehammed Hafeez Iquebhal Bin Mohd Zahid 2018-05-14Moehammed Hafeez Iquebhal Bin Mohd ZahidPembantu Laut Gred A19Pejabat Perikanan Negeri Johor14/05/2018
Mohamad Faidzul Bin Taib 2018-05-14Mohamad Faidzul Bin TaibOperator Wayerles Gred N19Perlindungan Sumber Kuching, Jabatan Perikanan Laut Sarawak14/05/2018
Mohamad Hafishzudin Bin Muhamad Hanafi 2018-05-14Mohamad Hafishzudin Bin Muhamad HanafiOperator Wayerles Gred N19Bahagian Perlindungan Sumber14/05/2018
Mohamad Hafishzudin Bin Muhamad Hanafi 2018-05-14Mohamad Hafishzudin Bin Muhamad HanafiOperator Wayerles Gred N19Bahagian Perlindungan Sumber14/05/2018
Mohd Arif Bin Rosli 2018-05-14Mohd Arif Bin RosliPembantu Laut Gred A19Pejabat Perikanan Pulau Pinang14/05/2018
Mohd Ikhwan Bin Jeraie 2018-05-14Mohd Ikhwan Bin JeraieOperator Wayerles Gred N19Pejabat Perikanan Laut Miri, Jabatan Perikanan Laut Sarawak14/05/2018
Muhamad Nazree Bin Mat Ruzaman 2018-05-14Muhamad Nazree Bin Mat RuzamanPembantu Laut Gred A19Pejabat Perikanan Negeri Perak14/05/2018
Muhammad Sufi Bin Zamri 2018-05-14Muhammad Sufi Bin ZamriOperator Wayerles Gred N19Bahagian Perlindungan Sumber14/05/2018
Syarifah Nur Atiqah Binti Syed Sayful Bahari 2018-05-16Syarifah Nur Atiqah Binti Syed Sayful BahariPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) Gred N19Bahagian Khidmat Pengurusan16/05/2018
Shasha Afiqah Binti Mohd Arif 2018-05-16Shasha Afiqah Binti Mohd ArifPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) Gred N19Jabatan Perikanan Laut Sarawak (Penempatan Secara Pentadbiran di Bahagian Khidmat Pengurusan Putrajaya)16/05/2018
Nur Azira Binti Mohamad Nazri 2018-05-16Nur Azira Binti Mohamad NazriPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) Gred N19Jabatan Laut Sarawak (Penempatan Secara Pentadbiran di Bahagian Khidmat Pengurusan Putrajaya)16/05/2018
Nor Fatin Atiqah Binti Mohd Rashidi 2018-05-16Nor Fatin Atiqah Binti Mohd RashidiPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) Gred N19Unit Biosekuriti Perikanan Sabah (Penempatan Secara Pentadbiran di Bahagian Khidmat Pengurusan Putrajaya)16/05/2018
Nazreen Binti Azwarman Shah 2018-05-16Nazreen Binti Azwarman ShahPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) Gred N19Jabatan Perikanan Laut Sarawak (Penempatan Secara Pentadbiran di Bahagian Khidmat Pengurusan Putrajaya)16/05/2018
Farah 'Ainaa Binti Kamarudin 2018-05-16Farah 'Ainaa Binti KamarudinPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) Gred N19Jabatan Laut Sarawak (Penempatan Secara Pentadbiran di Bahagian Khidmat Pengurusan Putrajaya)16/05/2018
Ro Aida Binti Ramli 2018-05-21Ro Aida Binti RamliPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) Gred N19Pejabat Perikanan Negeri Perak21/05/2018
Hafiq Afizan Bin Ismail 2018-08-06Hafiq Afizan Bin IsmailPembantu Perikanan Gred G19Pejabat Perikanan Laut Sarawak06/08/2018
Hatim Fatimi Binti Dzulkifli 2018-08-06Hatim Fatimi Binti DzulkifliPembantu Makmal Gred C19FRI Batu Maung06/08/2018
Hatim Fatimi binti Zulkifli 2018-08-06Hatim Fatimi binti ZulkifliPembantu Makmal Gred C19FRI Batu Maung06/08/2018
Mohamad Amir Syazwan Bin Janudin 2018-08-06Mohamad Amir Syazwan Bin JanudinPembantu Perikanan Gred G19Pejabat Perikanan Negeri Pulau Pinang06/08/2018
Mohamad Firdaus Bin Elias 2018-08-06Mohamad Firdaus Bin EliasPegawai Perikanan Gred G41Bahagian Perancangan dan Pembangunan Putrajaya06/08/2018
Mohamad Firdaus Bin Elias 2018-08-06Mohamad Firdaus Bin EliasPegawai Perikanan Gred G41Perancangan dan Pembangunan06/08/2018
Mohd Johanis Sabirin Bin Yahya 2018-08-06Mohd Johanis Sabirin Bin YahyaPegawai Perikanan Gred G41Bahagian Pembangunan Akuakultur06/08/2018
Mohd Nasir Bin Mohd Suhaimi 2018-08-06Mohd Nasir Bin Mohd SuhaimiPemandu Kenderaan Gred H11Bahagian Khidmat Pengurusan, Jabatan Perikanan Malaysia06/08/2018
Mohd Nor Ramzan Bin Rohim 2018-08-06Mohd Nor Ramzan Bin RohimPegawai Perikanan Gred G41Pejabat Perikanan Negeri Kelantan06/08/2018
Mohd Zilfadli Bin Mohd Jaafar 2018-08-06Mohd Zilfadli Bin Mohd JaafarPembantu Makmal Gred C19FRI Pulau Sayak, Kedah06/08/2018
Muhamad Amirul Muhaimie Bin Mat Rafee 2018-08-06Muhamad Amirul Muhaimie Bin Mat RafeePembantu Perikanan Gred G19Pejabat Perikanan Negeri Melaka06/08/2018
Muhamad Zulhelmi Bin Nazardin 2018-08-06Muhamad Zulhelmi Bin NazardinPembantu Perikanan Gred G19Pejabat Perikanan Negeri Johor06/08/2018
Muhammad Anas Bin Razali 2018-08-06Muhammad Anas Bin RazaliPegawai Perikanan Gred G41Bahagian Pembangunan Akuakultur06/08/2018
Muhammad Ariff Bin Zulkifli 2018-08-06Muhammad Ariff Bin ZulkifliPembantu Perikanan Gred G19Pejabat Perikanan Negeri Perak06/08/2018
Muhammad Asraf Bin Mohd Ghaus 2018-08-06Muhammad Asraf Bin Mohd GhausPegawai Perikanan Gred G41Bahagian Pengurusan Sumber06/08/2018
Muhammad Hafizudin Bin Mohd Salleh 2018-08-06Muhammad Hafizudin Bin Mohd SallehPembantu Perikanan Gred G19Bahagian Perlindungan Sumber06/08/2018
Muhammad Nur Hakim Bin Abdullah 2018-08-06Muhammad Nur Hakim Bin AbdullahPegawai Perikanan Gred G41Bahagian Perlindungan Sumber06/08/2018
Muhammad Safwan Bin Othman 2018-08-06Muhammad Safwan Bin OthmanPegawai Perikanan Gred G41Pejabat Perikanan Negeri Perak06/08/2018
Fardiyus Anak Bawin 2018-08-06Fardiyus Anak BawinPembantu Perikanan Gred G19Pejabat Perikanan Laut Sarawak06/08/2018
Ahmad Romandoni b. Md. Sabron 2018-08-06Ahmad Romandoni b. Md. SabronPembantu Makmal Gred C19FRI Batu Maung06/08/2018
Ahmad Romadoni Bin MD Sabron 2018-08-06Ahmad Romadoni Bin MD SabronPembantu Makmal Gred C19FRI Batu Maung06/08/2018
Mohd Ridzaham Bin Mahadzir 2018-08-06Mohd Ridzaham Bin MahadzirPembantu Perikanan Gred G19Pejabat Perikanan Negeri Pulau Pinang06/08/2018
Muhammad Izzat Bin Safri 2018-08-06Muhammad Izzat Bin SafriPembantu Perikanan Gred G19Pejabat Perikanan Negeri Sembilan06/08/2018
Muhammad Rahimi Bin Che Haron 2018-08-06Muhammad Rahimi Bin Che HaronPembantu Perikanan Gred G19Pejabat Perikanan Negeri Perak06/08/2018
Nur Qadra Zahra Binti Zaini 2018-08-06Nur Qadra Zahra Binti ZainiPembantu Perikanan Gred G19Pejabat Perikanan Laut Sarawak06/08/2018
Norjerina Binti Sayidina Ali 2018-08-06Norjerina Binti Sayidina AliPembantu Perikanan Gred G19Pejabat Perikanan Laut Sarawak06/08/2018
Norhaizal Bin Zulkifli 2018-08-06Norhaizal Bin ZulkifliPembantu Perikanan Gred G19Pejabat Perikanan Negeri Sembilan06/08/2018
Nor Syuhada Binti Othman 2018-08-06Nor Syuhada Binti OthmanPembantu Penyelidik Gred Q19FRI Rantau Abang Terengganu06/08/2018
Nor Azman Fitri Bin Ahya 2018-08-06Nor Azman Fitri Bin AhyaPegawai Perikanan Gred G41Pusat Biosekuriti Perikanan Kuala Lumpur06/08/2018
Noor Shafida Binti Mohamad Tarmizi 2018-08-06Noor Shafida Binti Mohamad TarmiziPembantu Penyelidik Gred Q19FRI Pulau Sayak, Kedah06/08/2018
Muhammad Shahrulnizam Bin Anuar 2018-08-06Muhammad Shahrulnizam Bin AnuarPemandu Kenderaan Gred H11FRI Pulau Sayak Kedah06/08/2018
Muhammad Shahrulnizam bin Anuar 2018-08-08Muhammad Shahrulnizam bin AnuarPemandu Kenderaan Gred H11FRI Pulau Sayak08/08/2018
Noor Shafida binti Mohamad 2018-08-12Noor Shafida binti MohamadPembantu Penyelidik Gred Q19FRI Pulau Sayak12/08/2018
Mohd. Zulfadzhli bin Mohd. Jaafar 2018-08-13Mohd. Zulfadzhli bin Mohd. JaafarPembantu Makmal Gred C19FRI Pulau Sayak13/08/2018
Norazizah binti Keramat 2018-09-06Norazizah binti KeramatPegawai Perikanan Gred G41/G44Pejabat Perikanan Negeri Pahang06/09/2018
Afiq bin Mohd Diah 2018-09-25Afiq bin Mohd DiahPemandu Kenderaan Gred H11FRI Glami Lemi, Negeri Sembilan25/09/2018
Ahmad Faisal bin Shuhaimi 2018-09-25Ahmad Faisal bin ShuhaimiPemandu Kenderaan Gred H11Pusat Biosekuriti Perikanan KLIA, Selangor25/09/2018
Ahmad Saiful Hasri bin Mohd Zimi 2018-09-25Ahmad Saiful Hasri bin Mohd ZimiPemandu Kenderaan Gred H11FRI Pulau Sayak25/09/2018
Mohamad Rizuan bin Zakaria 2018-09-25Mohamad Rizuan bin ZakariaPemandu Kenderaan Gred H11FRI Tanjung Demong, Terengganu25/09/2018
Mohd Faiz bin Che Ismail 2018-09-25Mohd Faiz bin Che IsmailPemandu Kenderaan Gred H11Pusat Biosekuriti Perikanan Kuala Lumpur25/09/2018
Razis bin Ramli 2018-09-25Razis bin RamliPemandu Kenderaan Gred H11FRI Rantau Abang25/09/2018
Muhammad Izwan bin Azmi 2019-01-02Muhammad Izwan bin AzmiPembantu Awam Gred H11Bahagian Penyelidikan (FRI Batu Maung, Pulau Pinang)02/01/2019
Muhamad Farhan Syafiq bin Razak 2019-01-02Muhamad Farhan Syafiq bin RazakPembantu Awam Gred H11Pejabat Perikanan Negeri Melaka02/01/2019
Muhamad Afdzan bin Hussain 2019-01-02Muhamad Afdzan bin HussainPembantu Awam Gred H11Bahagian Penyelidikan (NaFisH, Batu Maung, Pulau Pinang)02/01/2019
Muhamad Anwar bin Che Azmi 2019-01-02Muhamad Anwar bin Che AzmiPembantu Awam Gred H11Pejabat Perikanan Negeri Kedah02/01/2019
Osman bin Daud 2019-01-02Osman bin DaudPembantu Awam Gred H11Bahagian Penyelidikan (FRI Batu Maung, Pulau Pinang)02/01/2019
Wan Hazwan bin Wan Naim 2019-01-02Wan Hazwan bin Wan NaimPembantu Awam Gred H11Pejabat Perikanan Negeri Terengganu02/01/2019
Mohd Siraajuddin bin Moktaruddin 2019-01-02Mohd Siraajuddin bin MoktaruddinPembantu Awam Gred H11Pejabat Perikanan Negeri Pahang02/01/2019
Mohd Johari bin Abdullah 2019-01-02Mohd Johari bin AbdullahPembantu Awam Gred H11Bahagian Penyelidikan FRI Gelami Lemi, Negeri Sembilan02/01/2019
Mohd Zulkifli bin Samsudin 2019-01-02Mohd Zulkifli bin SamsudinPembantu Awam Gred H11Pejabat Perikanan Negeri Pulau Pinang02/01/2019
Abdul Mutalib bin Azahar 2019-01-02Abdul Mutalib bin AzaharPembantu Awam Gred H11Pejabat Perikanan Negeri Pahang02/01/2019
Mohamad bin Nasrul bin AB Aziz 2019-01-02Mohamad bin Nasrul bin AB AzizPembantu Awam Gred H11Bahagian Biosekuriti Perikanan02/01/2019
Khairul Ezwadi bin Sulaiman 2019-01-02Khairul Ezwadi bin SulaimanPembantu Awam Gred H11Pejabat Perikanan Negeri Perak02/01/2019
Muhamad Afdzan bin Hussain 2019-01-07Muhamad Afdzan bin HussainPembantu Awam Gred H11FRI Batu Maung, Pulau Pinang07/01/2019
Muhammad Izwan bin Azmi 2019-01-07Muhammad Izwan bin AzmiPembantu Awam Gred H11FRI Batu Maung, Pulau Pinang07/01/2019
Osman bin Ishak 2019-01-07Osman bin IshakPembantu Awam Gred H11FRI Batu Maung, Pulau Pinang07/01/2019
Mohd Hafiz bin Mohd Safian 2019-03-04Mohd Hafiz bin Mohd SafianPembantu Operasi Gred N11Pejabat Perikanan Negeri Perak04/03/2019
Mohd Sobri Amri bin Mohd Noor 2019-05-27Mohd Sobri Amri bin Mohd NoorPegawai Perikanan Gred G44Pembangunan Latihan dan Kemajuan Kerjaya27/05/2019
Dr. Siti Norita binti Mohamad 2019-09-23Dr. Siti Norita binti MohamadPegawai Penyelidik Gred Q52FRI Glami Lemi23/09/2019
Nor Amirah binti Abd. Manaf 2020-11-09Nor Amirah binti Abd. ManafPembantu Penyelidik Gred Q19FRI Batu Maung, Pulau Pinang09/11/2020
Muhammad Fadhlan bin Yusoff 02-08-2021Muhammad Fadhlan bin YusoffOperator Wayarles Gred N19Pejabat Perikanan Negeri Kedah02/08/2021
Pinnana A/P Bah Angan 02-08-2021Pinnana A/P Bah AnganOperator Wayarles Gred N19Jabatan Kemajuan Orang Asli (JAKOA)02/08/2021
Muhammad Hazim bin Rahmad 02-08-2021Muhammad Hazim bin RahmadOperator Wayarles Gred N19Bahagian Perlindungan Sumber, Pejabat Perikanan Putrajaya02/08/2021
Zamlizawati binti Mohd Zain 02-08-2021Zamlizawati binti Mohd ZainPenolong Pegawai Perikanan Gred 29Pejabat Perikanan Negeri Kedah02/08/2021
Marzie Ryn Romin 02-08-2021Marzie Ryn RominPenolong Pegawai Perikanan Gred 29Pejabat Perikanan Laut Sarawak02/08/2021
Nor Amira binti Muslim 02-08-2021Nor Amira binti MuslimPenolong Pegawai Perikanan Gred 29Kolej Perikanan Sultan Nazrin02/08/2021
Muhammad Nai'm Syafiq bin Othman 02-08-2021Muhammad Nai'm Syafiq bin OthmanPenolong Pegawai Perikanan Gred 29Bahagian Akuakultur02/08/2021
Amir Hamzah bin Ramli 02-08-2021Amir Hamzah bin RamliPenolong Pegawai Perikanan Gred 29Pejabat Perikanan Laut Sarawak02/08/2021
Zahiddin Hakimi bin ZakariaZahiddin Hakimi bin ZakariaPenolong Pegawai Perikanan Gred 29Kolej Perikanan Sultan Nazrin02/08/2021
YM Tengku Mohd Mazwan bin Tengku Razali 02-08-2021YM Tengku Mohd Mazwan bin Tengku RazaliPenolong Pegawai Perikanan Gred 29Pejabat Perikanan Negeri Johor02/08/2021
Rosli bin Ismail 02-08-2021Rosli bin IsmailPenolong Pegawai Perikanan Gred 29Pejabat Perikanan Negeri Pahang02/08/2021
Rosman bin Abd Wahab 02-08-2021Rosman bin Abd WahabPenolong Pegawai Perikanan Gred 29Pejabat Perikanan Negeri Selangor02/08/2021
Mohd Yafizal bin MD Yasin 02-08-2021Mohd Yafizal bin MD YasinPenolong Pegawai Perikanan Gred 29Pejabat Perikanan Negeri Selangor02/08/2021
Muhammad Jamal bin Ahsan 02-08-2021Muhammad Jamal bin AhsanPenolong Pegawai Perikanan Gred 29Pejabat Perikanan Negeri Perak02/08/2021
Abdullah Aidilihsan bin Mohamad Nor 02-08-2021Abdullah Aidilihsan bin MohamadPenolong Pegawai Perikanan Gred 29FRI Gelang Patah, Johor02/08/2021
Mohammad Khalis Imran bin Mat Yazid 06092021Mohammad Khalis Imran bin Mat YazidPembantu Perikanan Gred 19Pejabat Perikanan Negeri Perak06/09/2021
Nik Amirul bin Azman 06092021Nik Amirul bin AzmanPembantu Perikanan Gred 19Pejabat Perikanan Negeri Perak06/09/2021
Khairul Bariyah binti Muhaiden 06092021Khairul Bariyah binti MuhaidenPembantu Perikanan Gred 19Pejabat Perikanan Negeri Perak
Muhammad Faiz Fahmi bin Abdul Mutalib 06092021Muhammad Faiz Fahmi bin Abdul MutalibPembantu Perikanan Gred 19Pejabat Perikanan Negeri Perlis06/09/2021
Mohamad Fadzil bin Ghazali 06092021Mohamad Fadzil bin GhazaliPembantu Perikanan Gred 19Pejabat Perikanan Negeri Pulau Pinang06/09/2021
Nuzul Haqimi bin Johar 06092021Nuzul Haqimi bin JoharPembantu Perikanan Gred 19Pejabat Perikanan Negeri Pulau Pinang06/09/2021
Nurul Izzah binti Ismail 06092021Nurul Izzah binti IsmailPembantu Perikanan Gred 19Pejabat Perikanan Negeri Pulau Pinang06/09/2021
Hakiemi Aimal Aizad bin Ahmad Khair 06092021Hakiemi Aimal Aizad bin Ahmad KhairPembantu Perikanan Gred 19Pejabat Perikanan Negeri Pulau Pinang06/09/2021
Mohd Saiful Hanifi bin Abdullah 06092021Mohd Saiful Hanifi bin AbdullahPembantu Perikanan Gred 19Bahagian Pembangunan Latihan & Kemajuan Kerjaya, Ibu Pejabat Perikanan Putrajaya06/09/2021
Nur'Asyikin binti MD Mustafa 06092021Nur'Asyikin binti MD MustafaPembantu Perikanan Gred 19Pejabat Perikanan Negeri Terengganu06/09/2021
Putri Nurul Sikira binti Mustaffa 06092021Putri Nurul Sikira binti MustaffaPembantu Perikanan Gred 19Bahagian Pengembangan & Pemindahan Teknologi, Ibu Pejabat Perikanan06/09/2021
Mohd Shihabuddin bin Abdull Rahman 06092021Mohd Shihabuddin bin Abdull RahmanPembantu Perikanan Gred 19Pejabat Perikanan Negeri Pahang06/09/2021
Nadiah Syahirah binti Roslan 06092021Nadiah Syahirah binti RoslanPembantu Perikanan Gred 19Pejabat Perikanan Negeri Selangor06/09/2021
Nur Hamizah binti Idris 06092021Nur Hamizah binti IdrisPembantu Perikanan Gred 19Bahagian Perancangan dan Pembangunan, Pejabat Perikanan Putrajaya06/09/2021
Muhammad Rozaiman bin Rozaini 06092021Muhammad Rozaiman bin RozainiPembantu Perikanan Gred 19Pejabat Perikanan Negeri Johor06/09/2021
Nurul Sazwani binti Matusin 06092021Nurul Sazwani binti MatusinPembantu Perikanan Gred 19Pejabat Perikanan Laut Sarawak06/09/2021
Nur Shahirah Atikah binti Mohd Rosdy 06092021Nur Shahirah Atikah binti Mohd RosdyPembantu Perikanan Gred 19Pejabat Perikanan Negeri Johor06/09/2021
Nur Fatihah binti Zainol 06092021Nur Fatihah binti ZainolPembantu Perikanan Gred 19Pejabat Perikanan Negeri Kedah06/09/2021
Irsyad bin Ibrahim 06092021Irsyad bin IbrahimPembantu Perikanan Gred 19Pejabat Perikanan Negeri Johor06/09/2021
Muhammad Afif bin Soid 06092021Muhammad Afif bin SoidPembantu Perikanan Gred 19Pejabat Perikanan Negeri Kedah06/09/2021
Mohammad khalis Imran bin Mat Zaid 06092021Mohammad khalis Imran bin Mat ZaidPembantu Perikanan Gred 19Pejabat Perikanan Negeri Perak06/09/2021
Khairul Azizi bin Muhamad 06092021Khairul Azizi bin MuhamadPembantu Perikanan Gred 19Pejabat Perikanan Negeri Pahang06/09/2021
Mohd Hanif bin Hassan 06092021Mohd Hanif bin HassanPembantu Perikanan Gred 19Pejabat Perikanan Negeri Melaka06/09/2021
Mohd Saleh bin Ahmad 06092021Mohd Saleh bin AhmadPembantu Perikanan Gred 19Bahagian Taman Laut dan Pengurusan Sumber, Pejabat Perikanan Putrajaya06/09/2021
Mohd Ashraf Hazwan bin Mohamad Azlan 06092021Mohd Ashraf Hazwan bin Mohamad AzlanPembantu Perikanan Gred 19Bahagian Perlindungan Sumber, Ibu Pejabat Perikanan Putrajaya06/09/2021
Norliyana binti MD Mutakaliman 09062021Norliyana binti MD MutakalimanPembantu Perikanan Gred 19Pejabat Perikanan Negeri Johor06/09/2021
Nurrol Azura binti Ghazalli 09062021Nurrol Azura binti GhazalliPembantu Perikanan Gred 19Pejabat Perikanan Negeri Sembilan06/09/2021
Abdulrahman bin nik mansor 06092021Abdulrahman bin nik mansorPembantu Perikanan Gred 19Pejabat Perikanan Negeri Terengganu06/09/2021
Maechavelie Jabbo Anak Jidy 06092021Maechavelie Jabbo Anak JidyPembantu Perikanan Gred 19Pejabat Perikanan Laut Sarawak06/09/2021
Nuzul Haqimi bin Johar 06092021Nuzul Haqimi bin JoharPembantu Perikanan Gred 19Pejabat Perikanan Negeri Pulau Pinang06/09/2021
Mohamad Khairani bin Gesly 06092021Mohamad Khairani bin GeslyPembantu Perikanan Gred 19Pejabat Perikanan Negeri Terengganu07/09/2021
Ahmad Al-Faruq bin Asri 06092021Ahmad Al-Faruq bin AsriPembantu Perikanan Gred 19Pejabat Perikanan Laut Sarawak06/09/2021
Mohd Amir Firdaus bin Mohd Nasir 06092021Mohd Amir Firdaus bin Mohd NasirPembantu Perikanan Gred 19Pejabat Perikanan Negeri Terengganu06/09/2021
Abdul Karim Arrafi bin Alwi 06092021Abdul Karim Arrafi bin AlwiPembantu Perikanan Gred 19Bahagian Taman Laut dan Pengurusan Sumber, Pejabat Perikanan Putrajaya06/09/2021
Muhammad Hafiz bin Arshad 06092021Muhammad Hafiz bin ArshadPembantu Perikanan Gred 19Pejabat Perikanan Negeri Selangor06/09/2021
Mohamad Fitri bin Arris 06092021Mohamad Fitri bin ArrisPembantu Perikanan Gred 19Pejabat Perikanan Negeri Pahang06/09/2021
Mohamad Fadzil bin Ghazali 06092021Mohamad Fadzil bin GhazaliPembantu Perikanan Gred 19Pejabat Perikanan Negeri Pulau Pinang06/09/2021
Muhamad Faiz Fahmi bin Abdul mutalib 06092021Muhamad Faiz Fahmi bin Abdul mutalibPembantu Perikanan Gred 19Pejabat Perikanan Negeri Perlis06/09/2021
Nurul Atikah binti Badrol 06092021Nurul Atikah binti BadrolPembantu Perikanan Gred 19Pejabat Perikanan Negeri Kedah06/09/2021
Syakinah binti Senak 06092021Syakinah binti SenakPembantu Perikanan Gred 19Pejabat Perikanan Laut Sarawak06/09/2021
Asma binti Isa 06092021Asma binti IsaPembantu Perikanan Gred 19Pejabat Perikanan Negeri Pahang06/09/2021
Nik Amirul Aiman bin Azman 06092021Nik Amirul Aiman bin AzmanPembantu Perikanan Gred 19Pejabat Perikanan Negeri Perak06/09/2021
Muhammad Ridhawan bin Saiful Bahron 06092021Muhammad Ridhawan bin Saiful Bahron 06092021Pembantu Perikanan Gred 19Pejabat Perikanan Negeri Selangor06/09/2021
Suzanna Anak John 06092021Suzanna Anak JohnPembantu Perikanan Gred 19Pejabat Perikanan Negeri Melaka06/09/2021
Mohamad Norisyabil bin Izneil bin Usop 06092021Mohamad Norisyabil bin Izneil bin UsopPembantu Perikanan Gred 19Pejabat Perikanan Laut Sarawak06/09/2021
Muhammad Arif bin Abdullah 06092021Muhammad Arif bin AbdullahPembantu Perikanan Gred 19Pejabat Perikanan Negeri Johor06/09/2021
Portal Rasmi Jabatan Perikanan Malaysia Kementerian Pertanian & Industri Perikanan