Pilih satu Halaman

Pengurusan Tertinggi Jabatan

Utama » Info Korporat » Pengurusan Tertinggi » Pengurusan Tertinggi Jabatan
YBhg. Datuk Haji Mohd Sufian bin Sulaiman

YBhg. Datuk Haji Mohd Sufian bin Sulaiman

Ketua Pengarah Perikanan

Pejabat Ketua Pengarah Perikanan

03-8870 4009

sufsul@dof.gov.my

Haji Wan Muhammad Aznan bin Abdullah

Haji Wan Muhammad Aznan bin Abdullah

Timbalan Ketua Pengarah Perikanan (Pengurusan)

Pejabat Timbalan Ketua Pengarah Pengurusan

03-8870 4002

wmaznan@dof.gov.my

YBhg. Dato’ Mohd Mohtar bin Mahamud

YBhg. Dato’ Mohd Mohtar bin Mahamud

Timbalan Ketua Pengarah Perikanan (Pembangunan)

Pejabat Timbalan Ketua Pengarah Pembangunan

03-8870 4007

mohd.mohtar@dof.gov.my

YBhg. Dato’ Adnan bin Hussain

YBhg. Dato’ Adnan bin Hussain

Pengarah Kanan

Bahagian Biosekuriti Perikanan

03-8870 4705

adnan@dof.gov.my

Bohari bin Haji Leng

Bohari bin Haji Leng

Pengarah Kanan

Bahagian Konservasi Dan Perlindungan Perikanan

03-8870 2500

bohari@dof.gov.my

Zaki bin Mokri

Zaki bin Mokri

Pengarah Kanan

Bahagian Sumber Perikanan Tangkapan

03-8870 4407

zaki@dof.gov.my

Yeo Moi Eim

Yeo Moi Eim

Pengarah Bahagian

Bahagian Dasar dan Perancangan Strategik

03-8870 4208

meyeo@dof.gov.my

Khazlita Adzim binti Abdol Aziz @ Ismail

Khazlita Adzim binti Abdol Aziz @ Ismail

Pengarah Bahagian

Bahagian Pengembangan Perikanan

03-8870 4414

khazlita@dof.gov.my

Shamila binti Zainol

Shamila binti Zainol

Pengarah Bahagian

Bahagian Pembangunan Modal Insan

03-8870 4602

shamila@dof.gov.my

Mohamed Rizal bin Mustafa @ Mustapha

Mohamed Rizal bin Mustafa @ Mustapha

Pengarah Bahagian

Bahagian Khidmat Pengurusan

03-8870 4021

Munirah binti Zainol Abidin

Munirah binti Zainol Abidin

Penasihat Undang-Undang

Pejabat Undang-Undang

03-8870 4607

munirah@dof.gov.my

Dr. Azhar bin Hamzah

Dr. Azhar bin Hamzah

Pengarah Kanan Institut Penyelidikan Perikanan

Institut Penyelidikan Perikanan / FRI

04-626 2231

azhar@dof.gov.my

Ruzaidi bin Mamat

Ruzaidi bin Mamat

Pengarah Perikanan Negeri Terengganu

Pejabat Perikanan Negeri Terengganu

09-616 3416

ruzaidim02@dof.gov.my

Kosong

Kosong

Pengarah Perikanan Negeri Sarawak

Jabatan Perikanan Laut Sarawak

082-240 046

Kosong@dof.gov.my

Sukri bin Deris

Sukri bin Deris

Pengarah Perikanan Negeri Kedah

Pejabat Perikanan Negeri Kedah

04-734 2135 / 2137

sukri@dof.gov.my

Haji Zainudin bin Haji Abd Wahab

Haji Zainudin bin Haji Abd Wahab

Pengarah Perikanan Negeri Johor

Pejabat Perikanan Negeri Johor

07-510 4808 / 4722

zainudin@dof.gov.my

Hajah Noraishah binti Hashim

Hajah Noraishah binti Hashim

Pengarah Perikanan Negeri Perak

Pejabat Perikanan Negeri Perak

05-255 4061 / 4062

noraishah@dof.gov.my

Abdullah bin Jaafar

Abdullah bin Jaafar

Pengarah Perikanan Negeri Pahang

Pejabat Perikanan Negeri Pahang

09-516 1508 / 1287

abj@dof.gov.my

Noraisyah binti Abu Bakar

Noraisyah binti Abu Bakar

Pengarah Perikanan Negeri Selangor

Pejabat Perikanan Negeri Selangor

03-5519 0169 / 0170

noraisyah@dof.gov.my

Dr. Erniyta binti Osman

Dr. Erniyta binti Osman

Pengarah Perikanan Negeri Pulau Pinang

Pejabat Perikanan Negeri Pulau Pinang

04-657 2777

erniyta@dof.gov.my

Nazri bin Ishak

Nazri bin Ishak

Pengarah Perikanan Negeri Kelantan

Pejabat Perikanan Negeri Kelantan

09-741 4770 / 4771

nazriishak@dof.gov.my

Faizal Ibrahim bin Suhaili

Faizal Ibrahim bin Suhaili

Pengarah Perikanan Negeri WP Labuan

Pejabat Perikanan Wilayah Persekutuan Labuan

087-420 754 / 415 881

fis@dof.gov.my

Kassim bin Tawe

Kassim bin Tawe

Pengarah Perikanan Negeri Sembilan

Pejabat Perikanan Negeri Sembilan

06-765 6617

kassim_tawe@dof.gov.my

Mohd Fauzi bin Salehon

Mohd Fauzi bin Salehon

Pengarah Perikanan Negeri Melaka

Pejabat Perikanan Negeri Melaka

06-317 2485

mdfauzi@dof.gov.my

Abd Haris Hilmi bin Ahmad Arshad

Abd Haris Hilmi bin Ahmad Arshad

Pengarah Institut Sumber Marin Asia Tenggara (ISMAT)

SEAFDEC / MFRDMD

09-617 5940

haris_arshad@seafdec.org.my

Kosong

Kosong

Ketua Unit

Unit Biosekuriti Perikanan Sabah

088-235 966 / 245 489

Suhanah binti Kassiron

Suhanah binti Kassiron

Pengarah

Pejabat Perikanan Wilayah Persekutuan Kuala Lumpur / Putrajaya

03-8870 4233

suhanah@dof.gov.my

Portal Rasmi Jabatan Perikanan Malaysia Kementerian Pertanian & Industri Perikanan