Select Page

Transfers

Home » Staff » Transfers
NamePositionFromToDate
Muhammad Afiq Muhaimin bin Mohd Ashhar Amin6122021Muhammad Afiq Muhaimin bin Mohd Ashhar AminPembantu Perikanan G19Unit Komunikasi KorporatPejabat Perikanan Negeri Perak06/12/2021
Puan Raziyani binti Ibrahim23112021Puan Raziyani binti IbrahimPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) Gred N22 (TBK)Pejabat Perikanan Negeri Kedah23/11/2021
Mohamad Sayuti bin Yahya26102021Mohamad Sayuti bin YahyaPembantu Perikanan G19Pejabat Perikanan Negeri PahangPejabat Perikanan Negeri Terengganu26/10/2021
Maya Marini Kali20102021Maya Marini KaliPembantu Perikanan Gred G26 (Memangku)Pejabat Perikanan Negeri SelangorPejabat Perikanan Negeri Sarawak20/10/2021
Mohd Fauzie bin Jaafar01112021Mohd Fauzie bin JaafarPembantu Operasi Gred N11Bahagian Pengembangan dan Pemindahan Teknologi, Ibu Pejabat Perikanan PutrajyaPejabat Perikanan Negeri Perak01/11/2021
Mohd Yusof bin Said01112021Mohd Yusof bin SaidPembantu Operasi Gred N14Pejabat Perikanan Negeri KelantanFRI Tanjung Demong01/11/2021
Mohd Zaidi bin Che Yahya01112021Mohd Zaidi bin Che YahyaPembantu Operasi Gred N11FRI Tanjung DemongPejabat Perikanan Negeri Kelantan01/11/2021
Amatul Samahah binti Mohd Ali11102021Amatul Samahah binti Mohd AliPegawai Penyelidik Gred Q44FRI Gelang PatahFRI Glami Lemi11/10/2021
Saadiah binti Ibrahim15122021Saadiah binti IbrahimPegawai Penyelidik Gred Q48FRI Glami LemiFRI Pulau Sayak15/12/2021
Puan Nur Aqilah binti Che Man18102021Puan Nur Aqilah binti Che ManPenolong Pegawai Penyelidik Q29FRI Rantau AbangPusat Biosekuriti Perikanan KLIA. Pejabat Perikanan Negeri Selangor18/10/2021
Endra bin Irwan 27092021Endra bin IrwanPembantu Kemahiran H19Pusat Transformasi Perikanan, Jabatan Perikanan Laut Sarawak27/09/2021
Muhammad Hazizi bin Hamdan 22092021Muhammad Hazizi bin HamdanPembantu Kemahiran H19Pusat Hiasan Ikan Port Dickson, Pejabat Perikanan Negeri Sembilan27/09/2021
Mohd Baihari bin Md Noor 06122021Mohd Baihari bin Md NoorPegawai Perikanan G44Pejabat Perikanan Negeri Pulau PinangPejabat Perikanan Negeri Kedah06/12/2021
Wan Mohd Hafizi bin Wan Hussin 11Oktober2021Wan Mohd Hafizi bin Wan HussinPenolong Pegawai Penyelidik Gred Q29 (KUP)FRI Pulau SayakFRI Tanjung Demong11/10/2021
Saniah binti Saidin28092021Saniah binti SaidinPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) N22Kolej Perikanan Malaysia, Lumut28/09/2021
Munirah binti Zainol Abidin 15092021Munirah binti Zainol AbidinPenasihat Undang - Undang L52Pejabat Undang - undang, Ibu Pejabat Perikanan Putrajaya15/09/2021
Anathan A/L Muni Pen 01112021Anathan A/L Muni PenPenolong Pegawai Perikanan Gred 22Pejabat Perikanan Negeri JohorPejabat Perikanan Negeri Selangor01/11/2021
Mazayu binti Mohamad 17102021Mazayu binti MohamadPegawai Perikanan Gred G52Bahagian Akuakultur, Pejabat Perikanan PutrajayaPengarah Kolej Pertanian Malaysia, Kementerian Pertanian dan Indsutri Makanan17/10/2021
Norijah binti Jima'an 03092021Norijah binti Jima'anPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) Gred N26Pejabat Perikanan Negeri Johor03/09/2021
Mohd Yusof bin Yunus 04102021Mohd Yusof bin YunusPenolong Jurutera Gred JA29Bahagian Kejuruteraan, Ibu Pejabat Perikanan PutrajayaPejabat Perikanan Negeri Terengganu04/10/2021
Muhamad Zulhelmi bin Nazardin 01092021Muhamad Zulhelmi bin NazardinPembantu Perikanan Gred G19Pejabat Perikanan Negeri JohorBahagian Pengembangan & Pemindahan Teknologi, Ibu Pejabat Perikanan01/09/2021
Jason Martin 01092021Jason MartinPembantu Perikanan Gred G19Pejabat Perikanan Negeri SelangorPejabat Perikanan Wilayah Persekutuan Labuan01/09/2021
Mohd Anuar bin Mohd Noor 01092021Mohd Anuar bin Mohd NoorPembantu Perikanan Gred G19Pejabat Perikanan Negeri TerengganuAkademi Perikanan Malaysia01/09/2021
Ramli bin Jalili 01092021Ramli bin JaliliPembantu Perikanan Gred G19Pejabat Perikanan Negeri SembilanPejabat Perikanan Laut Sarawak01/09/2021
Abd Aziz bin Mamat 01092021Abd Aziz bin MamatPembantu Perikanan Gred G22Akademi Perikanan MalaysiaPejabat Perikanan Negeri Terengganu01/09/2021
Amzaruddin bin Abdullah 01092021Muhammad Firdaus bin Abd RohmanPembantu Perikanan Gred G19Pejabat Perikanan Negeri Pulau PinangPejabat Perikanan Negeri Pahang01/09/2021
Muhammad Firdaus bin Abd Rohman 01092021Muhammad Firdaus bin Abd RohmanPembantu Perikanan Gred G19Bahagian Perlindungan SumberCawangan Perlindungan Sumber, Pejabat Perikanan Negeri Perlis01/09/2021
Mohd Fakeri bin Ramli 16082021Mohd Fakeri bin RamliPenolong Jurutera (Awam) Gred JA29Kementerian Pertanian dan Industri MakananKPSN Lumut16/08/2021
Muhammad Hafiezan bin Nik Abdullah 01092021Muhammad Hafiezan bin Nik AbdullahPembantu Laut Gred A19Jabatan Laut MalaysiaKPSN Lumut01/09/2021
Sha'ari bin Harun 01092021Sha'ari bin HarunPembantu Awam Gred H11Akademi Perikanan MalaysiaFRI Rantau Abang, Bahagian Penyelidikan01/09/2021
Mohd Syairazi bin Samsudin 01092021Mohd Syairazi bin SamsudinPembantu Perikanan Gred G19KPSN LumutPejabat Perikanan Negeri Terengganu01/09/2021
Noorliana Wani binti Rafeei 01092021Noorliana Wani binti RafeeiPembantu Perikanan Gred G19KPSN LumutPejabat Perikanan Negeri Terengganu01/09/2021
Mohd Faris Fadhilah bin Ahmad Fazhil 01092021Mohd Faris Fadhilah bin Ahmad FazhilPembantu Perikanan Gred G19PPN PerakPPN Kedah01/09/2021
Mohd Hakimi bin Ghazali 01092021Mohd Hakimi bin GhazaliPembantu Perikanan Gred G19Kolej Perikanan Malaysia LumutPejabat Perikanan Negeri Selangor01/09/2021
Farhan binti Ramly 26072021Farhan binti RamlyPegawai Tadbir dan Diplomatik Gred M48Kementerian Pertanian dan Industri MakananKetua Cawangan / Pegawai Tadbir dan Diplomatik Bahagian Khidmat Pengurusan26/07/2021
Mohammed Suhaimee bin Abd Manaf 09082021Mohammed Suhaimee bin Abd ManafPegawai Penyelidik Gred Q52Bahagian Penyelidikan PerikananPengarah Penyelidikan Pulau Sayak (FRI Pulau Sayak)09/08/2021
Norhabina binti Abd Aris 16082021Norhabina binti Abd ArisPenolong Pegawai Perikanan Gred 32Bahagian Pengembangan & Pemindahan Teknologi, Ibu Pejabat PerikananBahagian Biosekuriti, Ibu Pejabat Perikanan16/08/2021
Noor Azean binti MD Suhimi 16-08-2021Noor Azean binti MD SuhimiPenolong Pegawai Perikanan Gred 32Bahagian Biosekuriti, Pejabat Perikanan PutrajayaBahagian Pengembangan & Pemindahan Teknologi, Ibu Pejabat Perikanan16/08/2021
Mohd Nazuri Rudin bin Jali 16-08-2021Mohd Nazuri Rudin bin JaliPembantu Perikanan Gred 19Pejabat Perikanan Negeri JohorBahagian Biosekuriti, Ibu Pejabat Perikanan16/08/2021
Rasimin bin Ibrahim 16-08-2021Rasimin bin IbrahimPembantu Laut Gred A22Akademi Perikanan MalaysiaPejabat Perikanan Negeri Terengganu16/08/2021
Mohamad Affendi bin Ngah 02-08-2021Mohamad Affendi bin NgahPembantu Laut Gred A22Pejabat Perikanan Negeri TerengganuAkademi Perikanan Malaysia16/08/2021
Nik Daud bin Nik Sin 09-08-2021Nik Daud bin Nik SinPegawai Penyelidik Gred Q54FRI Pulau SayakFRI Tanjung Demong09/08/2021
Noor Hanis binti Abu Halim 02-08-2021Noor Hanis binti Abu HalimPegawai Penyelidik Gred Q41FRI Kampung AchehNAfish02/08/2021
Afzan Muntaziana binti Mohd Pazai 02-08-2021Afzan Muntaziana binti Mohd PazaiPegawai Penyelidik Gred Q41NaFishFRI Glami Lemi02/08/2021
Mohd Tamimi bin Ali Ahmad 02-08-2021Mohd Tamimi bin Ali AhmadPegawai Penyelidik Gred Q44FRI Rantau AbangInstitut Sumber Marin Asia Tenggara02/08/2021
Perceval Anak Conder 02-08-2021Perceval Anak ConderPegawai Penyelidik Gred Q44FRI Glami LemiFRI Bintawa03/08/2021
Norazlina binti Nordin 02-08-2021Norazlina binti NordinPenolong Pegawai Perikanan Gred 29Kolej Perikanan Sultan NazrinPejabat Perikanan Negeri Perak02/08/2021
Wan Amizan bin Wan Ahmad 02-08-2021Wan Amizan bin Wan AhmadPenolong Pegawai Perikanan Gred 29Akademi Perikanan MalaysiaPejabat Perikanan Negeri Kedah02/08/2021
Eleanor Daniella binti Lokman 02-08-2021Eleanor Daniella binti LokmanPegawai Penyelidik Gred Q44Bahagian Biosekuriti, Pejabat Perikanan PutrajayaBahagian Taman Laut dan Pengurusan Sumber, Pejabat Perikanan Putrajaya02/08/2021
Yusri bin Yusof 28-07-2021Zamlizawati binti Mohd ZainPegawai Perikanan Gred G44Bahagian Pembangunan Latihan & Kemajuan Kerjaya, Ibu Pejabat Perikanan PutrajayaBahagian Pembangunan Kapasiti dan Latihan Pertanian, MAFI28/07/2021
Noraishah binti Hashim 27-07-2021Noraishah binti HashimPegawai Perikanan Gred G54Pejabat Perikanan Negeri JohorPejabat Perikanan Negeri Perak27/07/2021
Zaki bin Mokri 27-07-2021Zaki bin MokriPPegawai Perikanan Gred G54Pejabat Perikanan Negeri PerakBahagian Taman Laut dan Pengurusan Sumber, Pejabat Perikanan Putrajaya27/07/2021
Siti Hajar binti Ma'erat 26-07-2021Siti Hajar binti Ma'eratPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) Gred N22Jabatan Pengangkutan Jalan Negeri MelakaPejabat Perikanan Negeri Melaka26/07/2021
Rahmah binti Abdul Razab 06-07-2021Rahmah binti Abdul RazabPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) Gred N22Jabatan Perkhidmatan AwamPejabat Perikanan Negeri Pahang06/07/2021
Norul Fahiezah binti Salehhuddin 05-07-2021Norul Fahiezah binti SalehhuddinPegawai Perikanan Gred G44Pejabat Perikanan Negeri PerakCawangan Pengurusan dan Perlindungan Sumber, Pejabat Perikanan Negeri Perak05/07/2021
Abdul Hakim bin Abdul Karim 05-07-2021Abdul Hakim bin Abdul KarimPegawai Perikanan Gred G44 FleksiPejabat Perikanan Negeri PerakCawangan Biosekuriti, Pejabat Perikanan Negeri Perak05/07/2021
Puan Ong See Ling 2021-07-05Puan Ong See LingPegawai Perikanan Gred G44Bahagian Pembangunan Latihan & Kemajuan KerjayaCawangan Latihan, Kemahiran & Pengurusan Kualiti, Bahagian Pembangunan Latihan & Kemajuan Kerjaya05/07/2021
Puan Norul Fahiezah binti Salehhuddin 2021-07-05Puan Norul Fahiezah binti SalehhuddinPegawai Perikanan Gred G44Pejabat Perikanan Negeri PerakCawangan Biosekuriti, Pejabat Perikanan Negeri Perak05/07/2021
Puan Nor Mastura binti Hasan 2021-07-05Puan Nor Mastura binti HasanPegawai Perikanan Gred G44 FleksiPejabat Perikanan Negeri PerakKolej Perikanan Sultan Nazrin05/07/2021
Puan Nor Farahiyah binti A. Aziz 2021-07-05Puan Nor Farahiyah binti A. AzizPegawai Perikanan Gred G44 FleksiBahagian Pembangunan Latihan & Kemajuan KerjayaCawangan Perancangan & Pembangunan, Pejabat Perikanan Negeri Selangor05/07/2021
Puan Farah Shahirah binti Hashim 2021-07-05Puan Farah Shahirah binti HashimPegawai Perikanan Gred G41Bahagian Perikanan Tangkapan & PelesenanPejabat Perikanan Negeri Kelantan05/07/2021
Encik Yusri bin Yusof 2021-07-05Encik Yusri bin YusofPegawai Perikanan Gred G44Bahagian Pembangunan Latihan & Kemajuan KerjayaKolej Perikanan Sultan Nazrin05/07/2021
Encik Sallehudin bin Ismail 2021-07-05Encik Sallehudin bin IsmailPegawai Perikanan Gred G44Pejabat Perikanan Negeri PerakCawangan Pengembangan, Pejabat Perikanan Negeri Perak05/07/2021
Encik Muhammad Zahir bin Zakaria 2021-07-05Encik Muhammad Zahir bin ZakariaPegawai Perikanan Gred G44 FleksiBahagian AkuakulturBahagian Pengembangan dan Pemindahan Teknologi05/07/2021
Encik Mohd Yusuf bin Ismail 2021-07-05Encik Mohd Yusuf bin IsmailPegawai Perikanan Gred G41Pejabat Perikanan Negeri JohorKetua Cawangan Perancangan & Pembangunan, Pejabat Perikanan Negeri Johor05/07/2021
Encik Mohd Saiful Ridhwan bin Zakaria 2021-07-05Encik Mohd Saiful Ridhwan bin ZakariaPegawai Perikanan Gred G44 FleksiPejabat Perikanan Negeri KelantanKetua Cawangan Pengembangan, Pejabat Perikanan Negeri Kelantan05/07/2021
Encik Mohd Rozhan bin Zakaria 2021-07-05Encik Mohd Rozhan bin ZakariaPegawai Perikanan Gred G41Pejabat Perikanan Negeri SelangorBahagian Pembangunan Latihan & Kerjaya, Ibu Pejabat Perikanan05/07/2021
Encik Mohd Johanis Sabirin bin Yahaya 2021-07-05Encik Mohd Johanis Sabirin bin YahayaPegawai Perikanan Gred G41Bahagian Pengembangan dan Pemindahan TeknologiPejabat Perikanan Negeri Perlis05/07/2021
Encik Mohammed Roshaizat bin Mustaffa 2021-07-05Encik Mohammed Roshaizat bin MustaffaPegawai Perikanan Gred G44 FleksiPejabat Perikanan Negeri PerlisKolej Pertanian Malaysia Bukit Tangga Kedah05/07/2021
Encik Mohamad Nazri bin Puasa 2021-07-05Encik Mohamad Nazri bin PuasaPegawai Perikanan Gred G44Pejabat Perikanan Negeri PerakCawangan Akuakultur, Pejabat Perikanan Negeri Perak05/07/2021
Encik Lindy Enggong 2021-07-05Encik Lindy EnggongPegawai Perikanan Gred G44 FleksiPejabat Perikanan Negeri SarawakKetua Cawangan Perancangan & Pembangunan, Pejabat Perikanan Negeri Sarawak05/07/2021
Encik Kon Yeu Hooi 2021-07-05Encik Kon Yeu HooiPegawai Perikanan Gred G44 FleksiPejabat Perikanan Negeri JohorKetua Cawangan Biosekuriti, Pejabat Perikanan Negeri Johor05/07/2021
Encik Dokanaer Kasto Anak Muning 2021-07-05Encik Dokanaer Kasto Anak MuningPegawai Perikanan Gred G44 FleksiPejabat Perikanan Negeri SarawakCawangan Perlindungan, Pejabat Perikanan Negeri Sarawak05/07/2021
Encik Azrim bin Sulong 2021-07-05Encik Azrim bin SulongPegawai Perikanan Gred G41Pejabat Perikanan Negeri SarawakCawangan Perlindungan Sumber, Pejabat Perikanan Negeri Sarawak05/07/2021
Encik Albert Apollo Chan 2021-07-05Encik Albert Apollo ChanPegawai Perikanan Gred G44Bahagian Taman Laut & Pengurusan SumberBahagian Perancangan & Pembangunan05/07/2021
Encik Ahmad Saifullah bin Mohammad 2021-07-05Encik Ahmad Saifullah bin MohammadPegawai Perikanan Gred G44 FleksiPejabat Perikanan Negeri PahangBahagian Akuakultur, Ibu Pejabat Perikanan05/07/2021
Encik Abdul Jabbar bin Mohamad Yusuff 2021-07-05Encik Abdul Jabbar bin Mohamad YusuffPegawai Perikanan Gred G44 FleksiKolej Perikanan Sultan NazrinPejabat Perikanan Negeri Kedah05/07/2021
Encik Abdul Hakim bin Abdul Karim 2021-07-05Encik Abdul Hakim bin Abdul KarimPegawai Perikanan Gred G44 FleksiPejabat Perikanan Negeri PerakKetua Cawangan Pengurusan & Perlindungan Sumber, Pejabat Perikanan Negeri Perak05/07/2021
Puan Nusrah Alifah binti Ahmad 2021-07-05Puan Nusrah Alifah binti AhmadPegawai Perikanan Gred G44 FleksiPejabat Perikanan Negeri SelangorCawangan Akuakultur, Pejabat Perikanan Negeri Selangor05/07/2021
Puan Roziah binti Mat Zin 2021-07-05Puan Roziah binti Mat ZinPegawai Perikanan Gred G44 FleksiPejabat Perikanan Negeri PahangKetua Cawangan Perancangan & Pembangunan, Pejabat Perikanan Negeri Pahang05/07/2021
Ainul Maria binti Abu Bakar 01-07-2021Ainul Maria binti Abu BakarPegawai Tadbir dan Diplomatik Gred M48Kementerian Pertanian dan Industri MakananKetua Cawangan Pengurusan Aset dan Pentadbiran, Bahagian Khidmat Pengurusan, Jabatan Perikanan Malaysia01/07/2021
Puan Nurhidayati binti Ahmad Sobri 2021-06-15Puan Nurhidayati binti Ahmad SobriPembantu Makmal Gred C19Pejabat Perikanan Negeri KedahBahagian Penyelidikan, (Nafish)15/06/2021
Encik Mohamad Shauqi bin Ab Jalil 2021-06-15Encik Mohamad Shauqi bin Ab JalilPembantu Makmal Gred C19FRI BintawaFRI Pulau Sayak15/06/2021
Encik Fahmi bin Sudirwan 2021-06-15Encik Fahmi bin SudirwanPembantu Makmal Gred C19FRI Batu MaungPejabat Perikanan Negeri Kedah15/06/2021
Chai Pui Shan 14-06-2021Chai Pui ShanPegawai Perikanan Gred G44 FleksiPejabat Perikanan Laut Sarawakcawangan Pengembangan dan Pemindahan Teknologi, Pejabat Perikanan Negeri Sarawak14/06/2021
Puan Yazeereen binti A. Bakar 2021-06-14Puan Yazeereen binti A. BakarPegawai Perikanan Gred G52Bahagian Perancangan & PembangunanKetua Cawangan Perancangan, Bahagian Perancangan dan Pembangunan, Ibu Pejabat Perikanan Malaysia14/06/2021
Puan Shireen Hing Chen Huey 2021-06-14Puan Shireen Hing Chen HueyPegawai Perikanan Gred G44 FleksiPejabat Perikanan Negeri TerengganuAkademi Perikanan Malaysia, Chendering, Terengganu14/06/2021
Puan Shamila binti Zainol 2021-06-14Puan Shamila binti ZainolPegawai Perikanan Gred G54Bahagian Taman Laut & Pengurusan SumberPengarah Bahagian Pembangunan Latihan & Kemajuan Kerjaya, Ibu Pejabat Perikanan14/06/2021
Puan Norbaya binti Jusoh 2021-06-14Puan Norbaya binti JusohPegawai Perikanan Gred G44 FleksiAkademi Perikanan MalaysiaPejabat Perikanan Negeri Terengganu14/06/2021
Puan Nor Khalilah binti Zainuddin 2021-06-14Puan Nor Khalilah binti ZainuddinPegawai Perikanan Gred G44 FleksiBahagian Pengembangan dan Pemindahan TeknologiCawangan Pembangunan Taman Laut dan Perlindungan Marin, Bahagian Taman Laut & Pengurusan Sumber, Ibu Pejabat Perikanan Malaysia14/06/2021
Puan Nor Haida binti Ishak 2021-06-14Puan Nor Haida binti IshakPegawai Perikanan Gred G44 FleksiPejabat Perikanan Negeri PerlisPejabat Perikanan Negeri Pulau Pinang14/06/2021
Puan Noor Ikhwanie binti Zainal 2021-06-14Puan Noor Ikhwanie binti ZainalPegawai Perikanan Gred G44 FleksiBahagian Taman Laut & Pengurusan SumberCawangan Promosi & Informasi Perikanan, Bahagian Pengembangan dan Pemindahan Teknologi, Ibu Pejabat Perikanan14/06/2021
Puan Noor Hasmayana binti Yahaya 2021-06-14Puan Noor Hasmayana binti YahayaPegawai Perikanan Gred G52Bahagian Taman Laut & Pengurusan SumberBahagian Akuakultur, Ibu Pejabat Perikanan14/06/2021
Puan Noor Asma binti Mohammad 2021-06-14Puan Noor Asma binti MohammadPegawai Perikanan Gred G41Bahagian KejuruteraanCawangan Kejuruteraan Perikanan Tangkapan & Perlindungan Marin, Bahagian Kejuruteraan, Ibu Pejabat Perikanan14/06/2021
Puan Lim Ai Gaik 2021-06-14Puan Lim Ai GaikPegawai Perikanan Gred G52Bahagian Perancangan & PembangunanBahagian Taman Laut & Pengurusan Sumber, Ibu Pejabat Perikanan Malaysia14/06/2021
Puan Chai Pui Shan 2021-06-14Puan Chai Pui ShanPegawai Perikanan Gred G44 FleksiPejabat Perikanan Negeri SarawakKetua Cawangan Pengembangan & Pemindahan Teknologi, Pejabat Perikanan Negeri Sarawak14/06/2021
Puan Azwa binti Haji Abdul Hamid 2021-06-14Puan Azwa binti Haji Abdul HamidPegawai Perikanan Gred G52Bahagian KejuruteraanBahagian Pembangunan Latihan & Kerjaya, Ibu Pejabat Perikanan14/06/2021
Puan Aishah binti Yusoff 2021-06-14Puan Aishah binti YusoffPegawai Perikanan Gred G52Bahagian Taman Laut & Pengurusan SumberKetua Cawangan Pengutipan Data, Bahagian Perancangan & Pembangunan, Ibu Pejabat Perikanan Malaysia14/06/2021
Puan Adillah binti Ibrahim 2021-06-14Puan Adillah binti IbrahimPegawai Perikanan Gred G44 FleksiPejabat Perikanan Negeri TerengganuAkademi Perikanan Malaysia, Chendering, Terengganu14/06/2021
Encik Roslan bin Abu Hasan 2021-06-14Encik Roslan bin Abu HasanPegawai Perikanan Gred G52Bahagian Pembangunan Latihan & Kemajuan KerjayaBahagian Biosekuriti, Ibu Pejabat Perikanan14/06/2021
Encik Muhammad Yusof Nor bin Jasman 2021-06-14Encik Muhammad Yusof Nor bin JasmanPegawai Perikanan Gred G44 FleksiPejabat Perikanan Negeri Pulau PinangPejabat Perikanan Negeri Kedah14/06/2021
Encik Mohd Zaki bin Harun 2021-06-14Encik Mohd Zaki bin HarunPegawai Perikanan Gred G44 FleksiPejabat Perikanan Negeri SelangorCawangan Pembangunan Taman Laut dan Perlindungan Marin, Bahagian Taman Laut & Pengurusan Sumber, Ibu Pejabat Perikanan Malaysia14/06/2021
Encik Mohd Redhvan bin Arif 2021-06-14Encik Mohd Redhvan bin ArifPegawai Perikanan Gred G41Bahagian Taman Laut & Pengurusan SumberCawangan Pemuliharaan Sumber & Rekreasi, Bahagian Perikanan Tangkapan & Pelesenan, Ibu Pejabat Perikanan14/06/2021
Encik Mohd Mohtar bin Mahamud 2021-06-14Encik Mohd Mohtar bin MahamudPegawai Perikanan Gred G54Bahagian Pembangunan Latihan & Kemajuan KerjayaBahagian Taman Laut & Pengurusan Sumber, Ibu Pejabat Perikanan Malaysia14/06/2021
Encik Mohd Faizal bin Mat Ahan 2021-06-14Encik Mohd Faizal bin Mat AhanPegawai Perikanan Gred G44 FleksiAkademi Perikanan MalaysiaPejabat Perikanan Negeri Terengganu14/06/2021
Encik Mohammed Roshaizat bin Mustaffa 2021-06-14Encik Mohammed Roshaizat bin MustaffaPegawai Perikanan Gred G44 FleksiPejabat Perikanan Negeri KedahPejabat Perikanan Negeri Perlis14/06/2021
Encik Fairol Tajuddin bin Suhaili 2021-06-14Encik Fairol Tajuddin bin SuhailiPegawai Perikanan Gred G44 FleksiPejabat Perikanan Negeri SarawakPusat Biosekuriti (Makmal), Pejabat Perikanan Negeri Sarawak14/06/2021
Encik Bunyamin bin Halim 2021-06-14Encik Bunyamin bin HalimPegawai Perikanan Gred G41Pejabat Perikanan Negeri PahangPejabat Perikanan Negeri Terengganu14/06/2021
Encik Anuar Salam bin Sulaiman 2021-06-14Encik Anuar Salam bin SulaimanPegawai Perikanan Gred G52Bahagian AkuakulturBahagian Taman Laut & Pengurusan Sumber, Ibu Pejabat Perikanan Malaysia14/06/2021
Encik Ahmad Zuwairi bin Zainudin 2021-06-14Encik Ahmad Zuwairi bin ZainudinPegawai Perikanan Gred G44 FleksiBahagian Perikanan Tangkapan & PelesenanPejabat Perikanan Negeri Selangor14/06/2021
Khalilah binti Ali 31-05-2021Khalilah binti AliPembantu Tadbir (Kewangan) Gred W19Parlimen Malaysia, Kuala LumpurPejabat Perikanan Negeri Melaka31/05/2021
Encik Mohd Nor Ramzan bin Rohim 2021-05-31Encik Mohd Nor Ramzan bin RohimPegawai Perikanan Gred G41Pejabat Perikanan Negeri KelantanPejabat Perikanan Negeri Pahang31/05/2021
Mohd. Sufi bin Mat Saman 2021-01-18Mohd. Sufi bin Mat SamanPembantu Tadbir (Kewangan) Gred W19Pusat Serantau Asia Tenggara Bagi Mencegah Keganasan, Kuala Lumpur, Kementerian Luar NegeriInstitut Penyelidikan Perikanan Batu Maung, Pulau Pinang18/01/2021
Norihan binti Arshad 2021-01-11Norihan binti ArshadPembantu Tadbir Gred N22Jabatan Pendaftaran Pulau PinangInstitut Penyelidikan Perikanan Batu Maung, Pulau Pinang11/01/2021
Najmiatun Najwa binti Abdullah 2021-01-04Najmiatun Najwa binti AbdullahPembantu Perikanan Gred G26Pejabat Perikanan Negeri KedahPejabat Perikanan Negeri Pulau Pinang04/01/2021
Zeti Hafiza binti Zakaria 2020-12-14Zeti Hafiza binti ZakariaPegawai Perikanan Gred G44Pusat Biosekuriti KLIA, Pejabat Perikanan Negeri SelangorBahagian Biosekuriti Perikanan, Ibu Pejabat Perikanan Malaysia14/12/2020
Siti Hasshura binti Hashim 2020-12-14Siti Hasshura binti HashimPegawai Perikanan Gred G44Bahagian Biosekuriti Perikanan, Ibu Pejabat Perikanan MalaysiaPusat Biosekuriti KLIA, Pejabat Perikanan Negeri Selangor14/12/2020
Rizwan bin Nordin 2020-12-14Rizwan bin NordinPegawai Perikanan Gred G44 FleksiBahagian Pengembangan dan Pemindahan TeknologiKetua Wilayah Miri, Pejabat Perikanan Sarawak14/12/2020
Adilah Hani binti Yusuf 2020-12-14Adilah Hani binti YusufPegawai Perikanan Gred G44Bahagian Biosekuriti PerikananBahagian Latihan dan Kemahiran Pertanian dan Industri Makanan14/12/2020
Nur Najmi Basyeer binti Abdul Karim 2020-12-14Nur Najmi Basyeer binti Abdul KarimPegawai Perikanan Gred G44 FleksiBahagian Latihan dan Kemahiran Pertanian Kementerian Pertanian dan Industri MakananPusat Biosekuriti Perikanan Kuala Lumpur14/12/2020
Mohd Shahrizal bin Kamaruzaman 2020-12-08Mohd Shahrizal bin KamaruzamanPenolong Jurutera (Elektrik) Gred JA29Kementerian Kerja RayaBahagian Kejuruteraan, Ibu Pejabat Perikanan Malaysia08/12/2020
Shadiah binti Mohamad 2020-11-18Shadiah binti MohamadPegawai Perikanan Gred G44Kolej Perikanan Sultan Nazrin Muizzuddin Syah (KPSN)Kolej Perikanan Sultan Nazrin Muizzuddin Syah (KPSN)18/11/2020
Tajul Amal bin Dolah 2020-11-02Tajul Amal bin DolahPemandu Kenderaan Gred H11Pusat Biosekuriti Perikanan KLIA, Pejabat Perikanan Negeri SelangorBahagian Pembangunan Latihan dan Kemajuan Kerjaya02/11/2020
Norlizawati bin Ibrahim 2020-11-02Norlizawati bin IbrahimPegawai Perikanan Gred G44Cawangan Pengembangan Perikanan, Pejabat Perikanan Negeri terengganuCawagan Taman Laut, Pengurusan dan Perlindungan Sumber02/11/2020
Mohd Khairul Idlan bin Norull Bahri Saiful Abadi 2020-11-02Mohd Khairul Idlan bin Norull Bahri Saiful AbadiPemandu Kenderaan Gred H11Bahagian Pembangunan Latihan dan Kemajuan KerjayaPusat Biosekuriti Perikanan KLIA, Pejabat Perikanan Negeri Selangor02/11/2020
Faizah binti Ismail 2020-11-02Faizah binti IsmailPegawai Perikanan Gred G44Bahagian Taman Laut dan Pengurusan SumberBahagian Taman Laut dan Pengurusan Sumber02/11/2020
Fairol Tajuddin bin Suhaili 2020-11-02Fairol Tajuddin bin SuhailiPegawai Perikanan Gred G44 FleksiPejabat Perikanan Laut SarawakKetua Cawangan Pengembangan dan Pemindahan Teknologi di Pejabat Perikanan Laut Sarawak02/11/2020
Dr. Azhar bin Hamzah 2020-11-02Dr. Azhar bin HamzahTimbalan Pengarah Kanan Bahagian PenyelidikanInstitut Penyelidikan Perikanan Pulau SayakBahagian Penyelidikan Perikanan02/11/2020
Abd Haris Hilmi bin Ahmad Arshad 2020-11-02Abd Haris Hilmi bin Ahmad ArshadPegawai Penyelidik Gred Q52FRI Kampung AchehInstitut Sumber Marin Asia Tenggara (ISMAT)02/11/2020
Salbiah binti Abdul Malik 2020-10-28Salbiah binti Abdul MalikPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) Gred N26 (Memangku)Jabatan Perkhidmatan AwamPejabat Perikanan Negeri Perak28/10/2020
Sia Gee Wei 2020-10-22Sia Gee WeiPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) Gred N22 (TBK)Jabatan Perkhidmatan AwamPejabat Perikanan Laut Sarawak22/10/2020
Dr. Ahmad Daud bin Om 2020-10-16Dr. Ahmad Daud bin OmPegawai Penyelidik Gred Q52Institut Penyelidikan Perikanan Tanjung DemongInstitut Penyelidikan Perikanan Tanjung Demong16/10/2020
Nuraida binti Zulkifli 2020-10-12Nuraida binti ZulkifliPegawai Perikanan Gred G41Bahagian Pembangunan Latihan dan Kemajuan KerjayaCawangan Perancangan, Bahagian Perancangan dan Pembangunan12/10/2020
Norashikin binti Daliyana 2020-10-12Norashikin binti DaliyanaPegawai Perikanan Gred G44 FleksiBahagian Biosekuriti PerikananBahagian Akuakultur12/10/2020
Nor Farahiyah binti A. Aziz 2020-10-12Nor Farahiyah binti A. AzizPegawai Perikanan Gred G44 FleksiUnit Komunikasi KorporatCawangan Pengurusan Kualiti, Bahagian Pembangunan Latihan & Kemajuan Kerjaya12/10/2020
Mohd Azhar bin Mohd Zin 2020-10-12Mohd Azhar bin Mohd ZinPegawai Perikanan Gred G44Bahagian Pembangunan Latihan dan Kemajuan KerjayaUnit Komunikasi Korporat12/10/2020
Gerald N. Misol JR 2020-10-12Gerald N. Misol JRPegawai Perikanan Gred G41Bahagian AkuakulturCawangan Taman Laut dan Pengurusan Sumber, Pejabat Perikanan Negeri Johor12/10/2020
Muhammad Abdul Rauf bin Abdullah 2020-10-12Muhammad Abdul Rauf bin AbdullahPegawai Perikanan Gred G44 Fleksi (Memangku)Bahagian Perlindungan SumberAgensi Penguatkuasaan Maritim Malaysia12/10/2020
Muhammad Syazwanuddin bin Jamaludin 2020-10-05Muhammad Syazwanuddin bin JamaludinPegawai Perikanan Gred G41Cawangan Taman Laut dan Pengurusan Sumber, Pejabat Perikanan Negeri TerengganuCawangan Dasar dan Perancangan Strategik, Pejabat Perikanan Negeri Terengganu05/10/2020
Hairul Effendy bin Adzmi 2020-10-05Hairul Effendy bin AdzmiPegawai Perikanan Gred G41Pangkalan Perlindungan Sumber, Pejabat Perikanan Negeri TerengganuCawangan Taman Laut dan Pengurusan Sumber, Pejabat Perikanan Negeri Terengganu05/10/2020
Buniamin bin Kiprawi 2020-10-05Buniamin bin KiprawiPegawai Perikanan Gred G44Ketua Wilayah III MiriKetua Wilayah I Kuching, Pejabat Perikanan Negeri Sarawak05/10/2020
Abu Bakar bin Mohd Ali 2020-09-23Abu Bakar bin Mohd AliPegawai Perikanan Gred G54Bahagian Perlindungan SumberJawatan dalam Kumpulan, Pejabat ketua Pengarah Perikanan23/09/2020
Saffarroli bin Muhamad Nordin 2020-08-19Saffarroli bin Muhamad NordinPembantu Kemahiran Gred H19Bahagian Pengurusan Sumber ManusiaPejabat Perikanan Negeri Pahang19/08/2020
Nur Habibah binti Abu Talib 2020-08-04Nur Habibah binti Abu TalibPembantu Makmal Gred C19Institut Sumber Marin Asia Tenggara (ISMAT)Bahagian Penyelidikan Perikanan04/08/2020
Y.M Raja Yana Melessa binti Raja Haroon 2020-07-30Y.M Raja Yana Melessa binti Raja HaroonPegawai Perikanan Gred G44Bahagian Perancangan dan PembangunanBahagian Biosekuriti Perikanan, Ibu Pejabat Perikanan Malaysia30/07/2020
Vaani a/p Muniandy 2020-07-30Vaani a/p MuniandyPegawai Perikanan Gred G44Bahagian Taman Laut dan Pengurusan SumberBahagian Perancang dan Pembangunan, Ibu Pejabat Perikanan Malaysia30/07/2020
Mohd Shahril bin Mazlan 2020-07-30Mohd Shahril bin MazlanPembantu Perikanan Gred G19Bahagian Perlindungan SumberPejabat Perikanan Negeri Terengganu30/07/2020
Gerald N. Misol Jr 2020-07-30Gerald N. Misol JrPegawai Perikanan Gred G41Bahagian Biosekuriti PerikananBahagian Akuakultur, Ibu Pejabat Perikanan Malaysia30/07/2020
Mohd Asri bin Awaluddin 2020-07-28Mohd Asri bin AwaluddinPenolong Pegawai Perikanan Gred G32Pejabat Perikanan Negeri JohorPejabat Perikanan Negeri Pahang28/07/2020
Muhamad Ridzuan bin Mat Nayan 2020-07-28Muhamad Ridzuan bin Mat NayanPembantu Perikanan Gred G19Bahagian Taman Laut dan Pengurusan SumberPejabat Perikanan Negeri Pulau Pinang28/07/2020
Mohd Shufadrulnizam bin Shukor 2020-07-28Mohd Shufadrulnizam bin ShukorPembantu Laut Gred A19Pejabat Perikanan Negeri JohorPejabat Perikanan Negeri Pulau Pinang28/07/2020
Muhamad Saiful Azuan bin Zakaria 2020-07-28Muhamad Saiful Azuan bin ZakariaPembantu Laut Gred A19Pejabat Perikanan Negeri PahangPejabat Perikanan Negeri Perlis28/07/2020
Mohd Aspani bin Othman 2020-07-28Mohd Aspani bin OthmanPembantu Laut Gred A19Pejabat Perikanan Negeri KedahPejabat Perikanan Negeri Terengganu28/07/2020
Mohd Ridzuan bin Zainudin 2020-07-28Mohd Ridzuan bin ZainudinPembantu Laut Gred A19Pejabat Perikanan Negeri PahangPejabat Perikanan Negeri Perak28/07/2020
Mohd Nazarudin bin Masrom 2020-07-28Mohd Nazarudin bin MasromPembantu Laut Gred A19Pejabat Perikanan Negeri PahangPejabat Perikanan Negeri Johor28/07/2020
Mohd Hasrul bin Jali 2020-07-28Mohd Hasrul bin JaliPembantu Laut Gred A19Pejabat Perikanan Negeri TerengganuPejabat Perikanan Negeri Kedah28/07/2020
Mohd Fairuz bin Mohd Sobri 2020-07-28Mohd Fairuz bin Mohd SobriPembantu Perikanan Gred G19Pejabat Perikanan Negeri PerakPejabat Perikanan Negeri Kedah28/07/2020
Muhamad Faiz bin Mohd Amin 2020-07-28Muhamad Faiz bin Mohd AminPembantu Laut Gred A19Pejabat Perikanan Negeri KelantanPejabat Perikanan Negeri Pahang28/07/2020
Azrul hakim bin Aziz 2020-07-28Azrul hakim bin AzizPembantu Perikanan Gred G19Pejabat Perikanan Negeri KedahPejabat Perikanan Negeri Kelantan28/07/2020
Hamizi bin Ismail 2020-07-28Hamizi bin IsmailPembantu Perikanan Gred G22 (TBK)Pejabat Perikanan Negeri SelangorPejabat Perikanan Negeri Kelantan28/07/2020
Hanuna Noor binti Ramle 2020-07-28Hanuna Noor binti RamlePembantu Perikanan Gred G19Pejabat Perikanan Negeri PerakBahagian Perlindungan Sumber, Ibu Pejabat Perikanan28/07/2020
Hassanal bin Salim 2020-07-28Hassanal bin SalimPenolong Pegawai Penyelidik Gred Q29 (KUP)Institut Penyelidikan Perikanan Glami LemiInstitut Penyelidikan Perikanan Bintawa28/07/2020
Haszilan bin Abdul Latif 2020-07-28Haszilan bin Abdul LatifPenolong Pegawai Perikanan Gred G29Bahagian Perikanan Tangkapan dan PelesenanBahagian Perancangan dan Pembangunan28/07/2020
Hatim Fatimi binti Dzulkifli 2020-07-28Hatim Fatimi binti DzulkifliPembantu Makmal Gred C19Institut Penyelidikan Perikanan MalaysiaPejabat Perikanan Negeri Pahang28/07/2020
Indrashaffil bin Lan 2020-07-28Indrashaffil bin LanPembantu Perikanan Gred G19Pejabat Perikanan Negeri SelangorPejabat Perikanan Negeri Sembilan28/07/2020
Lizawati binti Mohamed 2020-07-28Lizawati binti MohamedPenolong Pegawai Perikanan Gred G29Pejabat Perikanan Negeri PahangBahagian Perikanan Tangkapan dan Pelesenan, Ibu Pejabat Perikanan28/07/2020
Mad Asri bin Yakob 2020-07-28Mad Asri bin YakobPembantu Operasi Gred N14FRI Tanjong Demong, Besut TerengganuPejabat Perikanan Negeri Kelantan28/07/2020
Mazlan bin Wahab 2020-07-28Mazlan bin WahabPembantu Laut Gred A19Pejabat Perikanan Negeri PahangPejabat Perikanan Negeri Kedah28/07/2020
Mohamad Nordin bin Mohd Nor 2020-07-28Mohamad Nordin bin Mohd NorPembantu Perikanan Gred G26Pejabat Perikanan Negeri TerengganuPejabat Perikanan Negeri Kelantan28/07/2020
Mohd Asmadi bin Alawi 2020-07-28Mohd Asmadi bin AlawiPenolong Pegawai Perikanan Gred G29Pejabat Perikanan Negeri PahangCawangan Taman Laut, Pejabat Perikanan Negeri Pahang28/07/2020
Mohammad Rizal bin Abu Yaziz 2020-07-28Mohammad Rizal bin Abu YazizPembantu Laut Gred A19Pejabat Perikanan Negeri PerakPejabat Perikanan Negeri Pulau Pinang28/07/2020
Zakaria bin Tayib 2020-07-28Zakaria bin TayibPembantu Perikanan Gred G26Pejabat Perikanan Negeri JohorPejabat Perikanan Negeri Kedah28/07/2020
Wan Nuurhazir bin Wan Nordin 2020-07-28Wan Nuurhazir bin Wan NordinPembantu Laut Gred A19Pejabat Perikanan Negeri PahangPejabat Perikanan Negeri Kelantan28/07/2020
Shukri bin Mohammad Aris 2020-07-28Shukri bin Mohammad ArisPembantu Laut Gred A22Akademi Perikanan Malaysia, Chendering Kuala TerengganuPejabat Perikanan Negeri Pulau Pinang28/07/2020
Safaiz A/l Uda Mat 2020-07-28Safaiz A/l Uda MatPembantu Perikanan Gred G19Pejabat Perikanan Negeri TerengganuPejabat Perikanan Negeri Perak28/07/2020
Rayn Cosmas Robert 2020-07-28Rayn Cosmas RobertPembantu Perikanan Gred G19Pejabat Perikanan Negeri Pulau PinangPejabat Perikanan Negeri Wilayah Persekutuan Labuan28/07/2020
Nur Farris binti Md. Esa 2020-07-28Nur Farris binti Md. EsaPembantu Perikanan Gred G19Pejabat Perikanan Negeri SelangorPejabat Perikanan Negeri Johor28/07/2020
Normayati binti Kamaruddin 2020-07-28Normayati binti KamaruddinPembantu Perikanan Gred G19Pejabat Perikanan Negeri SembilanPejabat Perikanan Negeri Perlis28/07/2020
Muhd Mutalib bin Sapie 2020-07-28Muhd Mutalib bin SapiePenolong Pegawai Perikanan Gred G29Pejabat Perikanan Negeri PahangPejabat Perikanan Daerah Maran, Pahang28/07/2020
Muhammad Zulfadli bin Mohd Fadzil 2020-07-28Muhammad Zulfadli bin Mohd FadzilPembantu Laut Gred A19Pejabat Perikanan Negeri PahangPejabat Perikanan Negeri Melaka28/07/2020
Muhammad Nor Azril bin Mat Saad 2020-07-28Muhammad Nor Azril bin Mat SaadPembantu Laut Gred A19Pejabat Perikanan Negeri PahangPejabat Perikanan Negeri Kedah28/07/2020
Mohd Azelin bin Husain 2020-07-28Mohd Azelin bin HusainPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) Gred N19Bahagian Pembangunan Latihan dan Kemajuan KerjayaPejabat Undang-Undang, Ibu Pejabat Perikanan Malaysia28/07/2020
Ainon Mardiah binti Mahidin 2020-07-28Ainon Mardiah binti MahidinPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) Gred N19Kementerian Perumahan dan Kerajaan Tempatan, PutrajayaBahagian Khidmat Pengurusan (Seksyen Perkhidmatan dan Perjawatan)28/07/2020
Maziatul Maliza binti Akhir Juhari 2020-07-28Maziatul Maliza binti Akhir JuhariPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) Gred N19Jabatan Pengangkutan Jalan, PutrajayaBahagian Khidmat Pengurusan (Seksyen Perolehan)28/07/2020
Shuhaida binti Saidin 2020-07-28Shuhaida binti SaidinPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) Gred N22 (TBK)Jabatan Peguam NegaraBahagian Kejuruteraan, Ibu Pejabat Perikanan Malaysia28/07/2020
Rozilah binti Arib @ Arif 2020-07-28Rozilah binti Arib @ ArifPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) Gred N19Kementerian Pembangunan Luar BandarBahagian Khidmat Pengurusan ( Seksyen Perkhidmatan dan Perjawatan)28/07/2020
Rozila binti Mohamad Ramly 2020-07-28Rozila binti Mohamad RamlyPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) Gred N19Jabatan Perumahan Negara, PutrajayaBahagian Khidmat Pengurusan (Seksyen Kompetensi)28/07/2020
Norhamiza binti Mohamad Nor 2020-07-28Norhamiza binti Mohamad NorPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) Gred N22 (TBK)Jabatan Peguam Negara, PutrajayaBahagian Pembangunan Latihan dan Kemajuan Kerjaya, Jabatan Perikanan Malaysia28/07/2020
Afifah binti Hamid 2020-07-14Afifah binti HamidPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) Gred N19Jabatan Peguam NegaraBahagian Khidmat Pengurusan (Seksyen Pentadbiran Am)14/07/2020
Mohd Azelin bin Husain 2020-07-14Mohd Azelin bin HusainPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) Gred N19Kementerian Perumahan dan Kerajaan Tempatan, PutrajayaBahagian Pembangunan Latihan dan Kemajuan Kerjaya14/07/2020
Ak Mohd Azrie bin Mustapha 2020-06-22Ak Mohd Azrie bin MustaphaPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) Gred N19Jabatan Penyiaran Malaysia SabahPejabat Perikanan Wilayah Persekutuan Labuan22/06/2020
Azlina binti Baharom 2020-06-22Azlina binti BaharomPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) Gred N19Jabatan Peguam Negara, PutrajayaBahagian Khidmat Pengurusan (cawangan Aset dan Perolehan)22/06/2020
Faradila Laila binti Jun 2020-06-22Faradila Laila binti JunPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) Gred N19Jabatan Perumahan Negara, PutrajayaBahagian Khidmat Pengurusan (Seksyen Kompetensi)22/06/2020
Sharifah Diyana binti Syed Mokhtar 2020-06-22Sharifah Diyana binti Syed MokhtarPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) Gred N19Jabatan Pengangkutan Jalan, PutrajayaBahagian Khidmat Pengurusan (Seksyen Pentadbiran Am)22/06/2020
Ahmad Nazri bin Hamzah 2020-06-02Ahmad Nazri bin HamzahPenolong Pegawai Tadbir Gred N29Jabatan Pengangkutan Jalan, PutrajayaSeksyen Perkhidmatan, Bahagian Khidmat Pengurusan, Ibu Pejabat Perikanan Putrajaya02/06/2020
Zahrullail bin Abd Halim 2020-06-01Zahrullail bin Abd HalimPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) Gred N22 (TBBK)Seksyen Perkhidmatan, Bahagian Khidmat Pengurusan, Ibu Pejabat Perikanan PutrajayaSeksyen Aset, Bahagian Khidmat Pengurusan, Ibu Pejabat Perikanan Putrajaya01/06/2020
Puan Herriani binti Abdul Rashid 2020-02-25Puan Herriani binti Abdul RashidPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) Gred N19Ibu Pejabat Polis Diraja Kontijen KedahPejabat Perikanan Negeri Kedah25/02/2020
Puan Nurun Najmee binti Hassan 2020-02-25Puan Nurun Najmee binti HassanPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) Gred N19Kementerian Perdagangan Dalam Negeri dan Hal Ehwal Pengguna Negeri JohorPejabat Perikanan Negeri Johor25/02/2020
Kamarol Hakim bin Khairuddin 2020-02-15Kamarol Hakim bin KhairuddinPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) Gred N22Seksyen HRMIS, Cawangan Personel, Bahagian Khidmat Pengurusan, Ibu Pejabat Perikanan PutrajayaUnit Penyelarasan Pelaksanaan, Jabatan Perdana Menteri, Putrajaya15/02/2020
Intan Mawarni binti Mohamed Zain 2020-02-03Intan Mawarni binti Mohamed ZainPegawai Perikanan Gred G44Jawatan Dalam Kumpulan (Cuti Belajar Bergaji Penuh)Bahagian Pembangunan Latihan dan Kemajuan Kerjaya, Ibu Pejabat Perikanan, Putrajaya03/02/2020
Radhuhaida binti Ramli 2020-02-03Radhuhaida binti RamliPegawai Perikanan Gred G44Bahagian Pembangunan Latihan dan Kemajuan Kerjaya, Ibu Pejabat Perikanan, PutrajayaBahagian Biosekuriti Perikanan, Ibu Pejabat Perikanan, Putrajaya03/02/2020
Puan Faridatul Ashikin binti Dahlan 2020-02-01Puan Faridatul Ashikin binti DahlanPenolong Akauntan Gred W29 (KUP)Lembaga Peperiksaan Malaysia, Kementerian Pendidikan MalaysiaBahagian Khidmat Pengurusan, Ibu Pejabat Perikanan, Putrajaya01/02/2020
Puan Salasiah binti Che Mood 2020-01-28Puan Salasiah binti Che MoodPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) Gred N19Jabatan Keselamatan dan Kesihatan Pekerjaan KelantanJabatan Perikanan Negeri Kelantan28/01/2020
Rasdi bin Ali Napiah 2020-01-15Rasdi bin Ali NapiahAkauntan Gred WA41Seksyen Akaun, Cawangan Kewangan, Bahagian Khidmat Pengurusan, Ibu Pejabat Perikanan PutrajayaJabatan Kastam DiRaja Malaysia15/01/2020
Mazni binti Zainal 2020-01-06Mazni binti ZainalPenolong Pegawai Tadbir Gred N32Pejabat Setiausaha Kerajaan Negeri Pulau PinangFRI Batu Maung, Pulau Pinang06/01/2020
Zuhana binti Mohamed Noordin 2019-12-03Zuhana binti Mohamed NoordinPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) Gred N22 (TBBK)Seksyen Pengurusan Aset, Cawangan Pengurusan Kewangan, Bahagian Khidmat Pengurusan, Ibu Pejabat Perikanan, PutrajayaKementerian Kewangan03/12/2019
Mohamad Asri bin Abd Rahman 2019-12-02Mohamad Asri bin Abd RahmanPenolong Pegawai Perikanan Gred G32Pejabat Perikanan Negeri KedahJabatan Keselamatan dan Kesihatan Pekerjaan, Pulau Pinang02/12/2019
Tuan Haji Mohd Sufian bin Sulaiman 2019-12-02Tuan Haji Mohd Sufian bin SulaimanPengarah KananBahagian Latihan Kemahiran Pertanian (BLKP), Kementerian Pertanian dan Industri Asas TaniBahagian Taman Laut dan Pengurusan Sumber, Ibu Pejabat Perikananan, Putrajaya02/12/2019
Kamarol Hakim bin Khairuddin 2019-11-19Kamarol Hakim bin KhairuddinPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) Gred N22 (TBBK)Seksyen Aset, Cawangan Kewangan, Bahagian Khidmat Pengurusan, Ibu Pejabat Perikanan, PutrajayaUnit HRMIS, Cawangan Pengurusan Personel, Bahagian Khidmat Pengurusan, Ibu Pejabat Perikanan, Putrajaya19/11/2019
Siti Noor Shafina binti Mohamat 2019-11-19Siti Noor Shafina binti MohamatPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) Gred N22 (Memangku)Jabatan Laut MalaysiaLimbongan Perikanan Pelabuhan Klang, Selangor19/11/2019
Muhammad Bakri bin Nadari 2019-11-08Muhammad Bakri bin NadariPenolong Pegawai Tadbir Gred N29Cawangan Personel, Bahagian Khidmat Pengurusan, Ibu Pejabat Perikanan, PutrajayKementerian Pendidikan Malaysia08/11/2019
Fathil Suhairi bin Hamid 2019-10-29Fathil Suhairi bin HamidPembantu Tadbir (Kewangan) Gred W26Jabatan Audit NegaraCawangan Pengurusan Kewangan, Bahagian Khidmat Pengurusan, Ibu Pejabat Perikanan, Putrajaya29/10/2019
Mohd Yusri bin Zainuddin 2019-10-22Mohd Yusri bin ZainuddinPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) Gred N22 (TBBK)Bahagian Taman Laut dan Pengurusan Sumber, Ibu Pejabat Perikanan PutrajayaKementerian Pembangunan Wanita, Keluarga dan Masyarakat22/10/2019
Siti Nursyahira binti Mohamad Rashid 2019-10-22Siti Nursyahira binti Mohamad RashidPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) Gred N19Kementerian Pembangunan Wanita, Keluarga dan MasyarakatTaman Laut dan Pengurusan Sumber, Ibu Pejabat Perikanan, Putrajaya22/10/2019
Abdul Mutalib bin Matt Isa 2019-10-18Abdul Mutalib bin Matt IsaPembantu Tadbir (Kewangan) Gred W22 (TBBK)Seksyen Perolehan, Cawangan Pengurusan Kewangan, Bahagian Khidmat Pengurusan, Ibu Pejabat Perikanan, PutrajayaKementerian Kewangan18/10/2019
Zailiana binti Zainudin 2019-10-17Zailiana binti ZainudinJurutera (Awam) Gred J44Jabatan Pengairan dan Saliran MalaysiaBahagian Kejuruteraan, Ibu Pejabat Perikanan, Putrajaya17/10/2019
Anuar Salam bin Sulaiman 2019-10-15Anuar Salam bin SulaimanPegawai Perikanan Gred G52Bahagian Kejuruteraan, Ibu Pejabat Perikanan, PutrajayaBahagian Pembangunan Akuakultur, Ibu Pejabat Perikanan, Putrajaya15/10/2019
Arief Dharmawijaya bin M Sharipudin 2019-10-15Arief Dharmawijaya bin M SharipudinPegawai Perikanan Gred G44Bahagian Latihan dan Kemajuan KerjayaKetua Wilayah I, Pejabat Perikanan Negeri Sarawak15/10/2019
Azlan bin Md Nor 2019-10-15Azlan bin Md NorPegawai Perikanan Gred G52Bahagian Pembangunan Akuakultur, Ibu Pejabat Perikanan, PutrajayaBahagian Taman Laut dan Pengurusan Sumber, Ibu Pejabat Perikanan, Putrajaya15/10/2019
Rosmawati binti Ghazali 2019-10-15Rosmawati binti GhazaliPegawai Perikanan Gred G52Bahagian Pembangunan Latihan dan Kemajuan Kerjaya, Ibu Pejabat Perikanan, PutrajayaBahagian Pembangunan Akuakultur, Ibu Pejabat Perikanan, Putrajaya15/10/2019
Md Nizam bin Ismail 2019-10-01Md Nizam bin IsmailPegawai Penyelidik Gred Q44Bahagian Perancangan dan Pembangunan, Ibu Pejabat Perikanan, PutrajayaPusat Penyelidikan Taman Laut Negara, FRI Batu Maung, Pulau Pinang01/10/2019
Mohamad Saupi bin Ismail 2019-10-01Mohamad Saupi bin IsmailPegawai Penyelidik Gred Q54Akuarium Batu Maung, FRI Batu Maung, Pulau PinangPusat Penyelidikan Taman Laut Negara, FRI Batu Maung, Pulau Pinang01/10/2019
Mohd Fazli bin Long 2019-10-01Mohd Fazli bin LongPegawai Perikanan Gred G44Ketua Cawangan Taman Laut, Pejabat Perikanan Negeri PahangKetua Cawangan Pengurusan Sumber, Pejabat Perikanan Negeri Pahang01/10/2019
Mohd Sobri Amri bin Mohd Noor 2019-10-01Mohd Sobri Amri bin Mohd NoorPegawai Perikanan Gred G44Bahagian Pembangunan Latihan dan Kemajuan Kerjaya, Ibu Pejabat Perikanan, PutrajayaCawangan Perikanan Tangkapan dan Pelesenan, Pejabat Perikanan Negeri Kelantan01/10/2019
Zaidnuddin bin Ilias 2019-10-01Zaidnuddin bin IliasPegawai Penyelidik Gred Q48FRI LangkawiPusat Penyelidikan Taman Laut Negara, FRI Pulau Pinang01/10/2019
Haszilan bin Abd Latiff 2019-09-23Haszilan bin Abd LatiffPenolong Pegawai Perikanan Gred G29Bahagian Perancangan dan Pembangunan, Ibu Pejabat PerikananBahagian Perikanan Tangkapan dan Pelesenan, Ibu Pejabat Perikanan23/09/2019
Zulkefli bin Yaakub 2019-09-23Zulkefli bin YaakubPenolong Pegawai Perikanan Gred G32 (KUP)Bahagian Perikanan Tangkapan dan Pelesenan, Ibu Pejabat Perikanan, PutrajayaBahagian Perancangan dan Pembangunan, Ibu Pejabat Perikanan, Putrajaya23/09/2019
Azrezan binti Mohd Azmi 2019-09-15Azrezan binti Mohd AzmiPenolong Akauntan Gred W29Bahagian Khidmat Pengurusan, Ibu Pejabat Perikanan, PutrajayaKementerian Pelancongan, Seni dan Budaya Malaysia15/09/2019
Norasimah binti Ismail 2019-09-15Norasimah binti IsmailPenolong Akauntan Gred W29Kementerian Pelancongan, Seni dan Budaya MalaysiaBahagian Khidmat Pengurusan, Ibu Pejabat Perikanan, Putrajaya15/09/2019
Azaharie bin Anuar 2019-09-03Azaharie bin AnuarPenolong Pegawai Perikanan Gred G29Bahagian Biosekuriti Perikanan, Ibu Pejabat Perikanan, PutrajayaUnit Biosekuriti Perikanan Sabah03/09/2019
Hamidon bin Ahmad 2019-09-03Hamidon bin AhmadPenolong Pegawai Perikanan Gred G36Bahagian Pengembangan dan Pemindahan Teknologi, Ibu Pejabat Perikanan, PutrajayaBahagian Biosekuriti Perikanan, Ibu Pejabat Perikanan, Putrajaya03/09/2019
Mohd Ariffin bin Mohd Tajuddin 2019-09-03Mohd Ariffin bin Mohd TajuddinPenolong Jurutera (Mekanikal) Gred JA29Kementerian Kerja RayaLimbongan Perikanan Pelabuhan Klang, Selangor03/09/2019
Mohd Azhar bin Abd Razak 2019-09-03Mohd Azhar bin Abd RazakPenolong Jurutera (Mekanikal) Gred JA36Kementerian Kerja RayaBahagian Kejuruteraan, Ibu Pejabat Perikanan, Putrajaya03/09/2019
Syed Ahmad Nadzif bin Sayed Abdullah 2019-09-03Syed Ahmad Nadzif bin Sayed AbdullahPenolong Jurutera (Elektrik) Gred JA29Kementerian Kerja RayaAkademi Perikanan Malaysia, Chendering, Terengganu03/09/2019
Sallehudin bin Jamon 2019-07-08Sallehudin bin JamonPegawai Penyelidik Gred Q52FRIFRI Kampung Acheh08/07/2019
David bin Yambun 2019-07-01David bin YambunPenolong Pegawai Penyelidik Gred Q32FRI Batu Maung, Pulau PinangFRI Bintawa01/07/2019
Sai-Fulhak bin Yahya 2019-07-01Sai-Fulhak bin YahyaPenolong Pegawai Penyelidik Gred Q29FRI Batu Maung, Pulau PinangFRI Kampung Acheh01/07/2019
Noor Arpah bt Mohd Noor 2019-06-17Noor Arpah bt Mohd NoorPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) Gred N22Pejabat Perikanan Negeri SelangorPejabat Perikanan Negeri Sembilan17/06/2019
Abdul Jabbar bin Mohamad Yusuff 2019-06-10Abdul Jabbar bin Mohamad YusuffPegawai Perikanan Gred G44Pembangunan Latihan dan Kemajuan KerjayaKolej Perikanan Sultan Nazrin Muizuddin Shah, Perak10/06/2019
Norazman bin Nordin 2019-05-02Norazman bin NordinPenolong Pegawai Perikanan Gred G32Jabatan Perikanan Laut SarawakPejabat Perikanan Negeri Selangor02/05/2019
Mohd Idham bin Legiman 2019-04-01Mohd Idham bin LegimanPenolong Pegawai Perikanan Gred G32Jabatan Perikanan Laut SarawakPejabat Perikanan Negeri Johor01/04/2019
Mohd Yusri bin Zainudin 2019-04-01Mohd Yusri bin ZainudinPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) Gred N19Bahagian Khidmat PengurusanBahagian Taman Laut dan Pengurusan Sumber01/04/2019
Radhuhaida bt Ramli 2019-04-01Radhuhaida bt RamliPegawai Perikanan Gred G44Bahagian Latihan dan Khidmat PengurusanBahagian Pembangunan Latihan dan Kemajuan Kerjaya01/04/2019
Norbalqis bt Hamzah 2019-03-26Norbalqis bt HamzahPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) Gred N19Kementerian Perdagangan Dalam Negeri dan Hal Ehwal PenggunaPejabat Perikanan Negeri Perak26/03/2019
Umi Hazirah binti Deraman 2019-03-26Umi Hazirah binti DeramanPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) Gred N19Pusat Latihan Kemas TerengganuPejabat Perikanan Negeri Terengganu26/03/2019
Nur Farahin binti Safar 2019-03-25Nur Farahin binti SafarPegawai Perikanan Gred G41Pejabat Perikanan Negeri PahangBahagian Perancangan dan Pembangunan25/03/2019
Kamaruzaman bin Ismail 2019-03-18Kamaruzaman bin IsmailPembantu Makmal Gred C26FRI Batu Maung, Pulau PinangPusat Biosekuriti Perikanan, Kuala Lumpur18/03/2019
Norazlinda binti Dato' Hj. Abdul Shukor 2019-03-11Norazlinda binti Dato' Hj. Abdul ShukorSetiausaha Pejabat Gred N29Jabatan Kastam Diraja MalaysiaPejabat Perikanan Negeri Pahang11/03/2019
Faizah binti Ismail 2019-03-04Faizah binti IsmailPegawai Perikanan Gred G44Pengurusan SumberTaman Laut dan Pengurusan umber04/03/2019
Haryati bt Abd Wahab 2019-03-04Haryati bt Abd WahabPegawai Perikanan Gred G44Pengurusan SumberTaman Laut dan Pengurusan Sumber04/03/2019
Kamaruzaman bin Ismail 2019-03-04Kamaruzaman bin IsmailPembantu Makmal Gred C26FRI Batu Maung, Pulau PinangPusat Biosekuriti Perikanan Kuala Lumpur04/03/2019
Mohd Daud bin Keling 2019-03-04Mohd Daud bin KelingPembantu Perikanan Gred G26Pengurusan SumberTaman Laut dan Pengurusan Sumber04/03/2019
Noor Hasmayana bt Yahaya 2019-03-04Noor Hasmayana bt YahayaPegawai Perikanan Gred G52Bahagian Pengurusan SumberBahagian Taman Laut dan Pengurusan Sumber04/03/2019
Puan Nurdiatul Hafawani bt Ab Halim 2019-03-04Puan Nurdiatul Hafawani bt Ab HalimPembantu Perikanan Gred G19Pengurusan SumberTaman Laut dan Pengurusan sumber04/03/2019
Shifak binti Paharuddin 2019-03-04Shifak binti PaharuddinPembantu Makmal Gred C26Pejabat Perikanan Negeri SelangorPusat Biosekuriti Perikanan KLIA04/03/2019
Hamid bin Hassan 2019-02-25Hamid bin HassanPenolong Pegawai Perikanan Gred G36Bahagian Taman LautPejabat Perikanan Negeri Pulau Pinang25/02/2019
Hilal bin Abd Aziz 2019-02-25Hilal bin Abd AzizPenolong Pegawai Perikanan Gred G36Pejabat Perikanan Negeri PerakBahagian Latihan dan Kemahiran Pertanian25/02/2019
M Sahiburrahman bin Ahmad 2019-02-25M Sahiburrahman bin AhmadPenolong Pegawai Perikanan Gred G36Pejabat Perikanan Negeri PerlisPejabat Perikanan Negeri Perak25/02/2019
M. Shahiburrahman bin Ahmad 2019-02-25M. Shahiburrahman bin AhmadPenolong Pegawai Perikanan Gred G36Pejabat Perikanan Negeri PerlisPejabat Perikanan Negeri Perak25/02/2019
Ezwan Rahifee bin Naharawi 2019-02-11Ezwan Rahifee bin NaharawiPembantu Kemahiran Gred H19Kementerian Kerja RayaKejuruteraan (Limbongan Perikanan Pelabuhan Klang)11/02/2019
Razmasuhaiza binti Razali 2019-02-11Razmasuhaiza binti RazaliPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) Gred N19Kementerian Perumahan Kerajaan TempatanPerancangan dan Pembangunan, Jabatan Perikanan Malaysia11/02/2019
Ismail bin Abdullah 2019-01-29Ismail bin AbdullahPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) Gred N19Jabatan Perkhidmatan AwamTaman Laut Daerah Besut, Pejabat Perikanan Negeri Terengganu29/01/2019
Noridayu binti Alias 2019-01-02Noridayu binti AliasPenolong Pegawai Perikanan Gred G29 (KDP)Pejabat Perikanan Daerah PontianPejabat Perikanan Daerah Segamat02/01/2019
Richard Rumpat 2019-01-02Richard RumpatPengarahFRI Bintawa, Kuching SarawakFRI Bintawa, Kuching Sarawak02/01/2019
Mohd Mohtar bin Mahamud 2019-01-02Mohd Mohtar bin MahamudPengarahBahagian Biosekuriti PerikananBahagian Pembangunan Latihan dan Kemajuan Kerjaya02/01/2019
Masri bin Anah 2019-01-02Masri bin AnahPenolong Pegawai Perikanan Gred G29 (KDP)Pejabat Perikanan Daerah SegamatPejabat Perikanan Daerah Pontian02/01/2019
Ahmad Rashid Affendi bin Ahmad Razali 2019-01-02Ahmad Rashid Affendi bin Ahmad RazaliPenolong Pegawai Perikanan Gred G29Pejabat Perikanan Negeri KelantanPejabat Perikanan Daerah Bachok02/01/2019
Bohari bin Leng 2018-12-24Bohari bin LengPengarah Jabatan Perikanan Laut SarawakPengurusan SumberJabatan Perikanan Laut Sarawak24/12/2018
Tuan Syed Abdullah bin Syed Abdul Kadir 2018-12-03Tuan Syed Abdullah bin Syed Abdul KadirPegawai Penyelidik Gred Q54FRI Rantau Abang, TerengganuFRI Kampung Acheh03/12/2018
Sharum bin Yusof 2018-12-03Sharum bin YusofPegawai Penyelidik Gred Q52FRI Kg. Acheh, PerakFRI Rantau Abang, Terengganu03/12/2018
Hamizah Nadia binti Alias 2018-10-15Hamizah Nadia binti AliasPegawai PenyelidikFRI Kg Acheh, perakISMAT, Terengganu15/10/2018
Hadil bin Rajali 2018-10-09Hadil bin RajaliPegawai Penyelidik Gred Khas C (KUP) (Memangku)FRI Bintawa, SarawakFRI Batu Maung, Pulau Pinang09/10/2018
Abdul Taib bin Japar 2018-10-01Abdul Taib bin JaparPenolong Pegawai Perikanan Gred G29Pejabat Perikanan Negeri PahangPembangunan Akuakultur, Jabatan Perikanan Malaysia01/10/2018
Basiron bin Mustafa 2018-10-01Basiron bin MustafaPembantu Operasi Gred H11FRI Batu Maung, Pulau PinangFRI Pulau Sayak, Kedah01/10/2018
Jamalukhair bin Tukichan 2018-10-01Jamalukhair bin TukichanPembantu Awam Gred H11Bahagian Biosekuriti PerikananLimbongan Perikanan Pelabuhan Klang, Bahagian Kejuruteraan, Jabatan Perikanan Malaysia01/10/2018
Tn. Hj. Nadzri Seman 2018-10-01Tn. Hj. Nadzri SemanPegawai PenyelidikISMAT, TerengganuFRI Kg Acheh, Perak01/10/2018
Nor Safiol Bahari bin Ahmad 2018-10-01Nor Safiol Bahari bin AhmadPemandu Kenderaan Gred H11Biosekuriti PerikananPejabat Perikanan Negeri Selangor01/10/2018
Nadzri bin Seman 2018-10-01Nadzri bin SemanPenolong Pegawai Penyelidik Gred Q36Institut Penyelidikan Perikanan Kampung AchehInstitut Sumber Marin Asia Tenggara,Terengganu01/10/2018
Muhammad Amir Rullah bin Marabi 2018-10-01Muhammad Amir Rullah bin MarabiPenolong Pegawai Perikanan Gred G32Cawangan Biosekuriti Pejabat Perikanan Negeri PerakKetua Pusat Pengembangan Teknologi Perikanan Lenggong, Pejabat Perikanan Negeri Perak01/10/2018
Shamsul Amri bin Abdullah@ Abd Karim 2018-09-26Shamsul Amri bin Abdullah@ Abd KarimPemandu Kenderaan Gred H11FRI Batu Maung Pulau PinangPejabat Perikanan Negeri Terengganu26/09/2018
Nur' Shazwana Mastura binti Abdul Raof 2018-09-18Nur' Shazwana Mastura binti Abdul RaofPembantu Tadbir (Kewangan) Gred W19Pejabat Perikanan Negeri Kelantan18/09/2018
Arbaiah binti Ujud 2018-09-17Arbaiah binti UjudPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) Gred N22Kementerian Pertanian dan Industri Asas TaniSeksyen Pentadbiran Am, Bahagian Khidmat Pengurusan, Jabatan Perikanan Putrajaya17/09/2018
Vajanthaa Jothi A/P Subramaniam 2018-09-15Vajanthaa Jothi A/P SubramaniamPenolong Akauntan Gred W29 (KUP)Jabatan Akauntan Negara MalaysiaPejabat Perikanan Negeri Perak15/09/2018
Azizin Bin Saad 2018-08-13Azizin Bin SaadPemandu Kenderaan Gred H11FRI Batu MaungPejabat Perikanan Negeri Kedah13/08/2018
Nurdiatul Hafawani Binti Ab Halim 2018-08-13Nurdiatul Hafawani Binti Ab HalimPembantu Perikanan Gred G19Pejabat Perikanan Negeri JohorBahagian Pengurusan Sumber, Pejabat Perikanan Putrajaya13/08/2018
Mohd Noorhasyimi 2018-08-13Mohd NoorhasyimiPembantu Perikanan Gred G19Pejabat Perikanan PutrajayaPejabat Perikanan Negeri Kelantan13/08/2018
Ahmad Muhaimin bin Mohd Zain 2018-08-06Ahmad Muhaimin bin Mohd ZainPemandu Kenderaan Gred H11Pejabat Perikanan Negeri Kelantan06/08/2018
Rasdi Bin Ali Napiah 2018-07-23Rasdi Bin Ali NapiahAkauntan Gred WA41Jabatan Akauntan Negara MalaysiaCawangan Pengurusan Kewangan, Bahagian Khidmat Pengurusan, Jabatan Perikanan Malaysia23/07/2018
Mohd Lazim Bin Mohd Saif 2018-07-16Mohd Lazim Bin Mohd SaifPegawai Penyelidik Gred Q48FRI Batu MaungBahagian Penyelidikan FRI Gelang Patah16/07/2018
Azlina Binti Apandi 2018-07-16Azlina Binti ApandiPenolong Pegawai Penyelidik Gred Q32FRI Batu MaungBahagian Penyelidikan, FRI Gelang Patah, Johor16/07/2018
Dona anak Bajug 2018-07-02Dona anak BajugPembantu Perikanan Gred G22Pejabat Perikanan Wilayah Persekutuan LabuanPejabat Perikanan Negeri Sarawak02/07/2018
Hafis Shafiq Bin M.Azmi 2018-07-02Hafis Shafiq Bin M.AzmiPenolong Pegawai Perikanan Gred G29Pejabat Perikanan Negeri KelantanKetua Pangkalan Perlindungan Sumber Tawang, Perikanan Negeri Kelantan02/07/2018
Mamat Amin Bin Abd Rahman 2018-07-02Mamat Amin Bin Abd RahmanPembantu Perikanan Gred G17Pejabat Perikanan Negeri TerengganuPejabat Perikanan Daerah Hulu Terengganu02/07/2018
Wan Mohd Rosdi Bin Wan Yusoff 2018-07-02Wan Mohd Rosdi Bin Wan YusoffPembantu Perikanan Gred G26Pejabat Perikanan Negeri TerengganuCawangan Perlesenan dan Pengurusan, Pejabat Perikanan Negeri Terengganu02/07/2018
Suhaila Binti Sulaiman 2018-07-02Suhaila Binti SulaimanJawatan Dalam Kumpulan Pejabat Ketua Pengarah PerikananBahagian Latihan Kemahiran PertanianJabatan Perikanan Malaysia02/07/2018
Suhaidi Bin Mat Saleh 2018-07-02Suhaidi Bin Mat SalehPenolong Pegawai Perikanan Gred G32 (KDP)Perikanan Negeri SelangorPejabat Perikanan Daerah Sabak Bernam, Perikanan Neger Selangor02/07/2018
Shamimi Bin Ali 2018-07-02Shamimi Bin AliPenolong Pegawai Perikanan Gred G32 (KDP)Pejabat Perikanan Negeri KelantanPejabat Perikanan Daerah Tanah Merah, Pejabat Perikanan Negeri Kelantan02/07/2018
Rosalina Binti Roslan 2018-07-02Rosalina Binti RoslanPembantu Perikanan Gred G22Pejabat Perikanan Negeri Pulau PinangPejabat Perikanan Negeri Perak02/07/2018
Muhd Sharir bin Sha' arani 2018-07-02Muhd Sharir bin Sha' araniPenolong Pegawai Perikanan Gred G32 (KDP)Perkhidmatan Kuarantin dan Pemeriksaan Malaysia (MAQIS)Pejabat Perikanan Daerah Klang, Perikanan Negeri Selangor02/07/2018
Mansor Bin Hamzah 2018-07-02Mansor Bin HamzahPembantu Laut Gred A22Akademi Perikanan MalaysiaPejabat Perikanan Negeri Perak02/07/2018
Abdul Taib Bin Japar 2018-06-25Abdul Taib Bin JaparPenolong Pegawai Perikanan Gred G29Perikanan Negeri JohorPerlindungan Sumber, Jabatan Perikanan Malaysia25/06/2018
Noridayu Binti Alias 2018-06-25Noridayu Binti AliasPenolong Pegawai Perikanan Gred G29 (KDP)Pejabat Perikanan Negeri PahangPejabat Perikanan Daerah Pontian, Pejabat Perikanan Negeri Pahang25/06/2018
Zaidil Abdila Bin Ahmad Salehhudin 2018-06-04Zaidil Abdila Bin Ahmad SalehhudinPegawai Perikanan Gred G44Kejuruteraan Jabatan Perikanan MalaysiaKejuruteraan Jabatan Perikanan Malaysia04/06/2018
Suriani Binti Shahar Zaman 2018-06-04Suriani Binti Shahar ZamanPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) Gred N19Jabatan Pengangkutan Jalan, Cawangan TaipingPejabat Perikanan Negeri Pulau Pinang04/06/2018
Noor Shahidah Binti Abdul Aziz 2018-06-01Noor Shahidah Binti Abdul AzizPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) Gred N19Bahagian Khidmat Pengurusan, Jabatan Perikanan MalaysiaMahkamah Tinggi Ipoh Perak01/06/2018
Yusof Bin Salim 2018-05-21Yusof Bin SalimPembantu Laut Gred A19Pejabat Perikanan Negeri PerakPejabat Perikanan Negeri Pulau Pinang21/05/2018
Mohd Shaifuldin Bin Ismail 2018-05-21Mohd Shaifuldin Bin IsmailPembantu Laut Gred A19Pejabat Perikanan Negeri PerakPejabat Perikanan Negeri Terengganu21/05/2018
Puteri Saidatul Shahirah Binti Amer 2018-05-17Puteri Saidatul Shahirah Binti AmerPembantu Tadbir (Kewangan) Gred W19Jabatan Perikanan Malaysia (Putrajaya)Unit Biosekuriti Perikanan Sabah (Penempatan secara pentadbiran di cawangan Pengurusan Personal, Bahagian Khidmat Pengurusan, Putrajaya)17/05/2018
Hafifi Bin Abdul Halim 2018-05-16Hafifi Bin Abdul HalimPembantu Laut Gred A19Pejabat Perikanan Negeri Pulau PinangPejabat Perikanan Negeri Kedah16/05/2018
Siti Noor Binti Che Mohamed 2018-05-06Siti Noor Binti Che MohamedPembantu Tadbir (Kewangan) Gred W22 (TBK)Jabatan Akauntan Negara MalaysiaPejabat Perikanan Negeri Terengganu06/05/2018
Chrysostom Anak Thomas 2018-04-30Chrysostom Anak ThomasPegawai Teknologi Maklumat Gred F41Jabatan Tenaga SarawakPejabat Perikanan Laut Sarawak30/04/2018
Siti Nasrah Binti Mustaffa 2018-04-30Siti Nasrah Binti MustaffaPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) Gred N19Taman Botani Negara Shah AlamLimbongan Perikanan Pelabuhan Klang, Jabatan Perikanan Malaysia30/04/2018
Suraya Binti Ridzuwan 2018-04-30Suraya Binti RidzuwanPembantu Tadbir (Kewangan) Gred W22 (KUP)Agensi Anti Dadah Kebangsaan Pulau PinangPejabat Perikanan Malaysia, Pusat Pengeluaran & Penyelidikan Benih Udang Kebangsaan, Kg Pulau Sayak, Kota Kuala Muda Kedah30/04/2018
Shafariza Binti Iboi 2018-04-21Shafariza Binti IboiPembantu Tadbir (Kewangan) Gred W19Jabatan Perikanan Malaysia (Putrajaya)Jabatan Perikanan Laut Sarawak21/04/2018
Farah Wahidah Binti Ismail 2018-04-21Farah Wahidah Binti IsmailPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) Gred N19Kementerian Pertanian dan Industri Asas TaniPejabat Perikanan Negeri Johor21/04/2018
Abdul Mutalib Bin Matt Isa 2018-04-21Abdul Mutalib Bin Matt IsaPembantu Tadbir (Kewangan) Gred W22 (TBK)Kementerian Pertanian dan Industri TaniCawangan Pengurusan Kewangan, Bahagian Khidmat Pengurusan21/04/2018
Haniza Binti Muda 2018-04-16Haniza Binti MudaPembantu Perikanan Gred G19Pejabat Perikanan Negeri PahangPejabat Perikanan Negeri Terengganu16/04/2018
Khairul Bin Ahok 2018-04-16Khairul Bin AhokPembantu Perikanan Gred G19Jabatan Perikanan Laut SarawakPejabat Perikanan Negeri Johor16/04/2018
Khairul Harimee Bin Md Nasir 2018-04-16Khairul Harimee Bin Md NasirPembantu Perikanan Gred G19Pejabat Perikanan Negeri KelantanPejabat Perikanan Negeri Pahang16/04/2018
Indrashaffil Bin Lan 2018-04-16Indrashaffil Bin LanPembantu Perikanan Gred G19Pejabat Perikanan Daerah Sabak BernamUnit Biosekuriti Peirkanan KLIA16/04/2018
Nur Awatif Binti Othman 2018-04-16Nur Awatif Binti OthmanPembantu Makmal Gred C19Kota Kuala Muda KedahInstitut Penyelidikan Tanjong Demong16/04/2018
Muhd Suhaimy Bin Abdullah 2018-04-16Muhd Suhaimy Bin AbdullahPembantu Perikanan Gred G19Pejabat Perikanan Negeri JohorPejabat Perikanan Negeri Kedah16/04/2018
Mohd SyahrulNizam Bin Ismail 2018-04-16Mohd SyahrulNizam Bin IsmailPembantu Perikanan Gred G19Pejabat Perikanan Pulau PinangPejabat Perikanan Negeri Terengganu16/04/2018
MOhd Sukri Bin jusoh 2018-04-16MOhd Sukri Bin jusohPembantu Perikanan Gred G19Pejabat Perikanan Negeri JohorPejabat Perikanan Negeri Terengganu16/04/2018
Mohd Ruslan Bin Jusoh 2018-04-16Mohd Ruslan Bin JusohPembantu Perikanan Gred G19Pejabat Perikanan Negeri PerakPejabat Perikanan Negeri Kelantan16/04/2018
Mohd Faizal Bin Othman 2018-04-16Mohd Faizal Bin OthmanPembantu Perikanan Gred G19Pejabat Perikanan Negeri JohorPejabat Perikanan Negeri Pahang16/04/2018
Mohd Azhan Bin Mat Daud 2018-04-16Mohd Azhan Bin Mat DaudPembantu Perikanan Gred G19Pejabat Perikanan Negeri SelangorPusat Perikanan Negeri Kelantan16/04/2018
Raja Noradawiah Binti Raja Muhamad 2018-04-09Raja Noradawiah Binti Raja MuhamadPenolong Pegawai Perikanan Gred G32Perikanan Negeri TerengganuPengembangan dan Pemindahan Teknologi, Perikanan Negeri Terengganu09/04/2018
Roshaiza Aini Binti Abu Bakar 2018-04-09Roshaiza Aini Binti Abu BakarPenolong Pegawai Perikanan Gred G32Perikanan Negeri TerengganuUnit Biosekuriti, Pejabat Perikanan Negeri Terengganu09/04/2018
Ruhaya Binti Puteh 2018-04-09Ruhaya Binti PutehPenolong Pegawai Perikanan Gred G29Pejabat Perikanan Negeri TerengganuAkademi Perikanan Malaysia, Terengganu09/04/2018
Siti Asiah Binti Awang 2018-04-09Siti Asiah Binti AwangPenolong Pegawai Perikanan Gred G29Pejabat Perikanan Negeri TerengganuUnit Pengembangan Seberang Takir, Kuala Terengganu09/04/2018
Hasnani Binti Che Halim 2018-03-23Hasnani Binti Che HalimPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) Gred N22 (Memangku)Jabatan Perdana MenteriInstitut Penyelidikan Perikanan Pulau Pinang23/03/2018
Nazrin Bin Arbak 2018-03-22Nazrin Bin ArbakPenolong Pegawai Perikanan Gred G29Pejabat Perikanan Daerah Melaka TengahPejabat Perikanan Daerah Jasin, Melaka22/03/2018
Mohd Yusuf Bin Ismail 2018-03-05Mohd Yusuf Bin IsmailPegawai Perikanan Gred G41Perikanan Negeri JohorBiosekuriti Perikanan Gelang Patah, Pejabat Perikanan Negeri Johor05/03/2018
Mohamad Azlan Bin Azman 2018-03-05Mohamad Azlan Bin AzmanPegawai Perikanan Gred G41Perikanan Negeri PerakAkuakultur Pusat Penetasan Udang Galah, Perikanan Negeri Perak05/03/2018
Azlan Bin Amran 2018-03-05Azlan Bin AmranPegawai Perikanan Gred G41Akuakultur Jabatan Perikanan MalaysiaPusat Penetasan Udang Galah Pejabat Perikanan Negeri Perak05/03/2018
Adibi Rahiman Bin Md Nor 2018-03-01Adibi Rahiman Bin Md NorPegawai Perikanan Gred G44Pembangunan Latihan dan Kemajuan KerjayaPerancangan dan Pembangunan01/03/2018
Nornazreen Hasli Binti Mohd Rosli 2018-02-25Nornazreen Hasli Binti Mohd RosliPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) Gred N19Pejabat Perikanan Malaysia (Putrajaya)Pejabat Perikanan Negeri Kedah25/02/2018
Nurul Hafinas Binti Ahmad 2018-02-25Nurul Hafinas Binti AhmadPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) Gred N19Jabatan Perdana Menteri (Putrajaya)Cawangan Pengurusan Kewangan, Bahagian Khidmat Pengurusan, Jabatan Perikanan Malaysia Putrajaya25/02/2018
Muhammad Danial Bin Abdullah 2018-02-23Muhammad Danial Bin AbdullahPegawai Perikanan Gred G44Pembangunan Latihan dan Kemajuan KerjayaPerancangan dan Pembangunan23/02/2018
Mazniza Binti Othman 2018-02-22Mazniza Binti OthmanJawatan Dalam KumpulanJabatan Perikanan MalaysiaBahagian Pembangunan Latihan dan Kemajuan Kerjaya, Jabatan Perikanan Malaysia22/02/2018
Abdullah Bin Jaafar 2018-02-19Abdullah Bin JaafarPegawai Perikanan Gred G52Perlindungan SumberPerancangan dan Pembangunan19/02/2018
Adilah Hani Binti Yusuf 2018-02-19Adilah Hani Binti YusufPegawai Perikanan Gred G44Perlindungan SumberPusat Biosekuriti Perikanan19/02/2018
Aishah Binti Yusoff 2018-02-19Aishah Binti YusoffPegawai Perikanan Gred G48Pembangunan Latihan dan Kemajuan KerjayaBahagian Latihan dan Kementerian Pertanian19/02/2018
Azimah Binti Jumati 2018-02-19Azimah Binti JumatiPegawai Perikanan Gred G48Pengembangan dan Pemindahan TeknologiKetua Cawangan Pembangunan Akuakultur, Pejabat Perikanan Negeri Selangor19/02/2018
Bakri Bin Miswan 2018-02-19Bakri Bin MiswanPegawai Perikanan Gred G52Pengurusan SumberKetua Cawangan Perlesenan dan Pembangunan Laut Dalam, Pengurusan Sumber19/02/2018
Bakri Bin Miswan 2018-02-19Bakri Bin MiswanPegawai Perikanan Gred G52Pejabat Perikanan Negeri PerlisKetua Cawangan Perlesenan dan Pembangunan Laut Dalam, Bahagian Pengurusan Sumber19/02/2018
Dr. Siti Dina Binti Razman Pahri 2018-02-19Dr. Siti Dina Binti Razman PahriPegawai Perikanan Gred G44Perancangan dan PembangunanBiosekuriti Perikanan19/02/2018
Halina Binti Hashim 2018-02-19Halina Binti HashimPegawai Perikanan Gred G44Perikanan Negeri PahangKetua Cawangan Pengurusan dan Pemuliharaan Sumber, Pejabat Perikanan Negeri Terengganu19/02/2018
Hasniah Binti Othman 2018-02-19Hasniah Binti OthmanPegawai Perikanan Gred G48Bahagian Latihan dan Kementerian PertanianKetua Cawangan Kemajuan Kerjaya dan Kompetensi, Bahagian Pembangunan Latihan dan Kemajuan Kerjaya19/02/2018
Kasim Bin Tawe 2018-02-19Kasim Bin TawePegawai Perikanan Gred G44Pejabat Perikanan Negeri PerakCawangan Sebaran dan Promosi, Bahagian Pengembangan dan Pemindahan Teknologi19/02/2018
Khazlita Adzim Binti Abdol Aziz 2018-02-19Khazlita Adzim Binti Abdol AzizPegawai Perikanan Gred G52Pengembangan dan Pemindahan TeknologiPengutipan Data, Bahagian Perancangan dan Pembangunan19/02/2018
Luther Moguup @John 2018-02-19Luther Moguup @JohnPegawai Perikanan Gred G48Perlindungan SumberKetua Cawangan Pembangunan Akuakultur, Pejabat Perikanan Negeri Kedah19/02/2018
Mohd Fariz bin Abdul Kadir 2018-02-19Mohd Fariz bin Abdul KadirPegawai Perikanan Gred G48Perikanan Negeri SelangorKetua Cawangan Perikanan Darat, Perlindungan Sumber19/02/2018
Nazri Bin Ishak 2018-02-19Nazri Bin IshakPegawai Perikanan Gred G52Biosekuriti PerikananKetua cawangan Pemindahan Teknologi, Bahagian Pengembangan dan Pemindahan Teknologi19/02/2018
Noor Hasmayana Binti Yahaya 2018-02-19Noor Hasmayana Binti YahayaPegawai Perikanan Gred G52Perancangan dan PembangunanKetua Cawangan Pengurusan dan Pemuliharaan Sumber Marin, Bahagian Pengurusan Sumber19/02/2018
Numeeran Bin Nordin 2018-02-19Numeeran Bin NordinPegawai Perikanan Gred G48Bahagian Latihan dan Kementerian PertanianKetua Cawangan Sebaran dan Promosi, Bahagian Pengembangan dan Pemindahan Teknologi19/02/2018
Nur Shazwani Binti Mohd Ghazali 2018-02-19Nur Shazwani Binti Mohd GhazaliPegawai Perikanan Gred G41Pengembangan Pemindahan dan TeknologiPerikanan Negeri Pahang19/02/2018
Pang Ak Nyukang 2018-02-19Pang Ak NyukangPenguasa Limbongan Pelabuhan Klang, Bahagian KejuruteraanKetua Cawangan Standard dan Perkhidamatan Makmal, Bahagian Biosekuriti Perikananan19/02/2018
Uraini Binti Ujang 2018-02-19Uraini Binti UjangPegawai Perikanan Gred G52KejuruteraanKetua Cawangan Penguatkuasaan, Bahagian Perlindungan Sumber19/02/2018
Eleanor Daniella Binti Lokman 2018-01-15Eleanor Daniella Binti LokmanPegawai Penyelidik Gred Q44Pusat Biosekuriti Kuala LumpurBahagian Biosekuriti Perikanan, Putrajaya15/01/2018
Haji Umar Shaifudin Bin Muhamad 2018-01-15Haji Umar Shaifudin Bin MuhamadPegawai Perikanan Gred G54Pejabat Perikanan Negeri PerakBahagian Pengembangan dan Pemindahan Teknologi, Jabatan Perikanan Malaysia15/01/2018
Hasimah Binti Saiden 2018-01-02Hasimah Binti SaidenPembantu Tadbir (Kewangan) Gred W19Pejabat Timbalan Menteri, Kementerian Pertanian Indsutri Asas TaniBahagian Khidmat Pengurusan, Jabatan Perikanan Malaysia02/01/2018
Sharon Shamini A/P Adikalsam 2018-01-02Sharon Shamini A/P AdikalsamPegawai Teknologi Maklumat Gred F48Kementerian Pendidikan Tinggi MalaysiaBahagian Pengurusan Maklumat, Jabatan Perikanan Malaysia02/01/2018
Iftikhar Ahmad Bin Abdul Rafi 2017-12-01Iftikhar Ahmad Bin Abdul RafiPegawai Penyelidik Gred Q48NaFISHFRI Glami-Lemi01/12/2017
Azlan bin Md Nor 2017-10-05Azlan bin Md NorPegawai Perikanan Gred G52Pejabat Perikanan Negeri PahangBahagian Pembangunan Akuakultur, Putrajaya05/10/2017
Mazayu binti Mohamad 2017-10-05Mazayu binti MohamadPegawai Perikanan Gred G52Pejabat Perikanan Negeri KedahBahagian Pembangunan Akuakultur, Putrajaya05/10/2017
Pang Ak Nyukang 2017-10-05Pang Ak NyukangPegawai Perikanan Gred G52Jabatan Perikanan Laut SarawakPejabat Perikanan Daerah Klang05/10/2017
Uraini binti Ujang 2017-10-05Uraini binti UjangPegawai Perikanan Gred G52Bahagian Perlindungan SumberBahagian Kejuruteraan05/10/2017
Badrulnizam bin Basri 2017-10-02Badrulnizam bin BasriPegawai Penyelidik Gred Q52FRI Pulau Sayak, KedahFRI Pulau Sayak, Kedah02/10/2017
Daud bin Awang@David 2017-10-02Daud bin Awang@DavidPegawai Penyelidik Gred Q54FRI Bintawa, SarawakFRI Bintawa, Sarawak02/10/2017
Dr. Ahmad bin Ali 2017-10-02Dr. Ahmad bin AliPegawai Penyelidik Gred Q54SEAFDEC, TerengganuSEAFDEC, Terengganu02/10/2017
Dr. Ahmad Daud bin Om 2017-10-02Dr. Ahmad Daud bin OmPegawai Penyelidik Gred Q52FRI Tanjong Demong, TerengganuFRI Tanjong Demong, Terengganu02/10/2017
Dr. Azhar bin Hamzah 2017-10-02Dr. Azhar bin HamzahPegawai Penyelidik Gred Q54FRI Pulau Sayak, KedahFRI Pulau Sayak, Kedah02/10/2017
Dr. Azila binti Abdullah 2017-10-02Dr. Azila binti AbdullahPegawai Penyelidik Gred Q54FRI Batu Maung, Pualau PinangNAFISH Batu Maung, Pulau Pinang02/10/2017
Dr. Haslawati binti Baharudin 2017-10-02Dr. Haslawati binti BaharudinPegawai Penyelidik Gred Q54FRI Glami Lemi, Negeri SembilanFRI Glami Lemi, Negeri Sembilan02/10/2017
Dr. Kua Beng Chu 2017-10-02Dr. Kua Beng ChuPegawai Penyelidik Gred Q54FRI Batu Maung, Pulau PinangNAFISH Batu Maung, Pulau Pinang02/10/2017
Dr. Shaharah binti Mohd Idris 2017-10-02Dr. Shaharah binti Mohd IdrisPegawai Penyelidik Gred Q52FRI Tanjong Demong, TerengganuFRI Tanjong Demong, Terengganu02/10/2017
Dr. Siti Norita binti Mohamad 2017-10-02Dr. Siti Norita binti MohamadPegawai Penyelidik Gred Q52FRI Glami Lemi, Negeri SembilanFRI Glami Lemi, Negeri Sembilan02/10/2017
Dr. Wan Norhana binti Md Noordin 2017-10-02Dr. Wan Norhana binti Md NoordinPegawai Penyelidik Gred Q54FRI Batu Maung, Pulau PinangFRI Batu Maung, Pulau Pinang02/10/2017
Fadzilah binti Yusof 2017-10-02Fadzilah binti YusofPegawai Penyelidik Gred Q52FRI Gelang Patah, JohorFRI Gelang Patah, Johor02/10/2017
Halimah binti Mohamed 2017-10-02Halimah binti MohamedPegawai Penyelidik Gred Q52FRI Batu Maung, Pulau PinangFRI Batu Maung, Pulau Pinang02/10/2017
Hjh. Nik Haiha binti Nik Yusoff 2017-10-02Hjh. Nik Haiha binti Nik YusoffPegawai Penyelidik Gred Q54FRI Tanjong Demong, TerengganuFRI Tanjong Demong, Terengganu02/10/2017
Ibrahim bin Johari 2017-10-02Ibrahim bin JohariPegawai Penyelidik Gred Q52FRI Batu Maung, Pulau PinangFRI Batu Maung, Pulau Pinang02/10/2017
Jamil bin Musel 2017-10-02Jamil bin MuselPegawai Penyelidik Gred Q54FRI Bintawa, SarawakFRI Bintawa, Sarawak02/10/2017
Nik Daud bin Nik Sin 2017-10-02Nik Daud bin Nik SinPegawai Penyelidik Gred Q54FRI Langkawi, KedahFRI Langkawi, Kedah02/10/2017
Nik Nazli Effendy bin Ramli 2017-10-02Nik Nazli Effendy bin RamliPegawai Penyelidik Gred Q44FRI Langkawi, KedahFRI Langkawi, Kedah02/10/2017
Norhanida binti Daud 2017-10-02Norhanida binti DaudPegawai Penyelidik Gred Q52FRI Batu Maung, Pulau PinangFRI Batu Maung, Pulau Pinang02/10/2017
R A Roki bin Mohamed 2017-10-02R A Roki bin MohamedPegawai Penyelidik Gred Q52FRI Langkawi, KedahFRI Langkawi, Kedah02/10/2017
Rimatulhana binti Ramly 2017-10-02Rimatulhana binti RamlyPegawai Penyelidik Gred Q52FRI Batu Maung, Pulau PinangNAFISH Batu Maung, Pulau Pinang02/10/2017
Saberi bin Mawi 2017-10-02Saberi bin MawiPegawai Penyelidik Gred Q52FRI Gelang Patah, JohorFRI Gelang Patah, Johor02/10/2017
Sallehudin bin Jamon 2017-10-02Sallehudin bin JamonPegawai Penyelidik Gred Q52FRI Kg. Acheh, PerakFRI Kg. Acheh, Perak02/10/2017
Sufian bin Mustafa 2017-10-02Sufian bin MustafaPegawai Penyelidik Gred Q52FRI Tanjong Demong, TerengganuFRI Tanjong Demong, Terengganu02/10/2017
Yusri Bin Atan 2017-10-02Yusri Bin AtanPegawai Penyelidik Gred Q52FRI Batu Maung, Pulau PinangFRI Batu Maung, Pulau Pinang02/10/2017
Mohd Saleh bin Mohd Taha 2017-10-02Mohd Saleh bin Mohd TahaPegawai Penyelidik Gred Q54FRI Pulau Sayak, KedahFRI Pulau Sayak, Kedah02/10/2017
Abd Haris Hilmi bin Ahmad Arshad 2017-10-02Abd Haris Hilmi bin Ahmad ArshadPegawai Penyelidik Gred Q52FRI Kg. Acheh, PerakFRI Kg. Acheh, Perak02/10/2017
Mohammed Suhaimee bin Abd Manaf 2017-10-02Mohammed Suhaimee bin Abd ManafPegawai Penyelidik Gred Q52FRI Pulau Sayak, KedahFRI Pulau Sayak, Kedah02/10/2017
Azmi bin Rani 2017-10-02Azmi bin RaniPegawai Penyelidik Gred Q52FRI Gelang Patah, JohorFRI Gelang Patah, Johor02/10/2017
Mohamad Saupi bin Ismail 2017-10-02Mohamad Saupi bin IsmailPegawai Penyelidik Gred Q54FRI Batu Maung, Pulau PinangFRI Batu Maung, Pulau Pinang02/10/2017
Ku Kassim bin Ku Yaacob 2017-10-02Ku Kassim bin Ku YaacobPegawai Penyelidik Gred Q54FRI Batu Maung, Pulau PinangFri Batu Maung, Pulau Pinang02/10/2017
Kaharudin bin Md Salleh 2017-10-02Kaharudin bin Md SallehPegawai Penyelidik Gred Q52FRI Glami Lemi, Negeri SembilanFRI Glami Lemi, Negeri Sembilan02/10/2017
Azrim bin Sulong 2017-04-03Azrim bin SulongPenolong Pegawai Perikanan Gred G29Jabatan Perkhidmatan Kuarantin & Pemeriksaan Malaysia (MAQIS)Pejabat Perikanan Negeri Pahang03/04/2017
Hamzah bin Hassan 2017-04-03Hamzah bin HassanPenolong Pegawai Perikanan Gred G29Jabatan Perkhidmatan Kuarantin & Pemeriksaan Malaysia (MAQIS)Pejabat Perikanan Negeri Perak03/04/2017
Masitah binti Ibrahim 2017-04-03Masitah binti IbrahimPenolong Pegawai Perikanan Gred G29Pejabat Perikanan Negeri PerakPejabat Perikanan Negeri Pulau Pinang03/04/2017
Mohd Sofi bin Yaakob 2017-04-03Mohd Sofi bin YaakobPembantu Perikanan Gred G19Bahagian Pembangunan Akuakultur, PutrajayaBahagian Pengembangan dan Pemindahan Teknologi, Putrajaya03/04/2017
Nurfadilah binti Zainal Abidin 2017-04-03Nurfadilah binti Zainal AbidinPenolong Pegawai Perikanan Gred G29Jabatan Perkhidmatan Kuarantin & Pemeriksaan Malaysia (MAQIS)Pejabat Perikanan Labuan03/04/2017
Syarifah Syafura binti Wan Abdul Mulok 2017-04-03Syarifah Syafura binti Wan Abdul MulokPenolong Pegawai Perikanan Gred G29Jabatan Perkhidmatan Kuarantin & Pemeriksaan Malaysia (MAQIS)Pusat Biosekuriti KLIA, Pejabat Perikanan Negeri Selangor03/04/2017
Abdul Aziz bin Ibrahim 2017-04-03Abdul Aziz bin IbrahimPembantu Perikanan Gred G19Jabatan Perkhidmatan Kuarantin & Pemeriksaan Malaysia (MAQIS)Bahagian Pembangunan Akuakultur, Putrajaya03/04/2017
Norhazah binti Abd Aziz 2017-04-03Norhazah binti Abd AzizPembantu Perikanan Gred G22Jabatan Perkhidmatan Kuarantin dan Pemeriksaan Malaysia (MAQIS)Bahagian Pembangunan Akuakultur, Putrajaya03/04/2017
Mohd Taufiq bin Md Nordin 2017-04-03Mohd Taufiq bin Md NordinPenolong Pegawai Perikanan Gred G29Pejabat Perikanan Negeri PerakPejabat Perikanan Negeri Selangor03/04/2017
Zaihani binti Abdullah 2017-04-03Zaihani binti AbdullahPenolong Pegawai Perikanan Gred G32Jabatan Perkhidmatan Kuarantin & Pemeriksaan Malaysia (MAQIS)Pusat Biosekuriti KLIA, Pejabat Perikanan Negeri Selangor03/04/2017
Anuwar bin Nik Mohd Nor @ Nik Halim 2017-04-03Anuwar bin Nik Mohd Nor @ Nik HalimPenolong Pegawai Perikanan Gred G29Jabatan Perkhidmatan Kuarantin & Pemeriksaan Malaysia (MAQIS)Pejabat Perikanan Negeri Perak03/04/2017
Imalistya Husnanda binti Mat Hussin 2017-04-03Imalistya Husnanda binti Mat HussinPembantu Perikanan Gred G22Jabatan Perkhidmatan Kuarantin dan Pemeriksaan Malaysia (MAQIS)Agensi Penguatkuasaan Maritim Malaysia, Putrajaya03/04/2017
Zatul Himmah binti Hassan 2017-04-02Zatul Himmah binti HassanPembantu Perikanan Gred G22Pejabat Perikanan Negeri SarawakPejabat Perikanan Negeri Kedah02/04/2017
Rasimin bin Ibrahim 2017-04-02Rasimin bin IbrahimPembantu Laut Gred A22Pejabat Perikanan Negeri JohorPejabat Perikanan Negeri Kelantan02/04/2017
Rajab bin Daud 2017-04-02Rajab bin DaudPembantu Laut Gred A22Pejabat Perikanan Negeri KelantanPejabat Perikanan Negeri Johor02/04/2017
Encik Syed Fahami bin Syed Fadzil 2017-03-15Encik Syed Fahami bin Syed FadzilPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) Gred N19Jabatan Perikanan MalaysiaPenyelidikan, FRI Pulau Sayak, Kedah15/03/2017
Ahmad Helmi bin Hj. Chik 2017-02-15Ahmad Helmi bin Hj. ChikPenolong Pegawai Perikanan Gred G29Jabatan Perkhidmatan Kuarintin dan Pemeriksaan Malaysia (MAQIS)Pejabat Perikanan Negeri Kedah15/02/2017
Maizatuakma binti Asari 2017-02-15Maizatuakma binti AsariPembantu Perikanan Gred G19Pejabat Perikanan Negeri PerakPejabat Perikanan Negeri Pahang15/02/2017
Mohd Ali bin Ahmad 2017-02-15Mohd Ali bin AhmadPembantu Perikanan Gred G26Pejabat Perikanan Negeri SembilanPejabat Perikanan Negeri Melaka15/02/2017
Mohd Hazrul bin Mohammad 2017-02-15Mohd Hazrul bin MohammadPegawai Perikanan Gred G44Pejabat Perikanan Negeri KelantanBahagian Pembangunan Akuakultur, Putrajaya15/02/2017
Mohd Zuraidi bin Zakaria 2017-02-15Mohd Zuraidi bin ZakariaPenolong Pegawai Perikanan Gred G29Pejabat Perikanan Negeri SelangorPejabat Perikanan Negeri Terengganu15/02/2017
Muhamad bin Suhud 2017-02-15Muhamad bin SuhudPembantu Perikanan Gred G19Bahagian Perlindungan Sumber, Jabatan Perikanan MalaysiaPejabat Perikanan Negeri Selangor15/02/2017
Muhamad Yusof bin Jasman 2017-02-15Muhamad Yusof bin JasmanPegawai Perikanan Gred G41Bahagian Pengembangan dan Pemindahan Teknologi, PutrajayaPejabat Perikanan Negeri Pulau Pinang15/02/2017
Muhammad Anas bin Shaidin 2017-02-15Muhammad Anas bin ShaidinPenolong Pegawai Perikanan Gred G29Jabatan Perkhidmatan Kuarintin dan Pemeriksaan Malaysia (MAQIS)Pejabat Perikanan Negeri Melaka15/02/2017
Muslihah binti Abdul Rahman 2017-02-15Muslihah binti Abdul RahmanPegawai Perikanan Gred G41Pejabat Perikanan Negeri SelangorPejabat Perikanan Negeri Pulau Pinang15/02/2017
Norfatmawati binti Yakub 2017-02-15Norfatmawati binti YakubPegawai Perikanan Gred G41Jabatan Perkhidmatan Kuarantin & Pemeriksaan Malaysia (MAQIS)Bahagian Pengembangan dan Pemindahan Teknologi, Putrajaya15/02/2017
Zulkafli bin Ahmad 2017-02-15Zulkafli bin AhmadPembantu Perikanan Gred G19Pejabat Perikanan Negeri PahangPejabat Perikanan Negeri Johor15/02/2017
Wan Azman bin Wan Safie 2017-02-15Wan Azman bin Wan SafiePembantu Perikanan Gred G26Pejabat Undang-Undang, Jabatan Perikanan MalaysiaPejabat Perikanan Negeri Kelantan15/02/2017
Wan Amizan bin Wan Ahmad 2017-02-15Wan Amizan bin Wan AhmadPenolong Pegawai Perikanan Gred G29Pejabat Perikanan Negeri TerengganuAkademi Perikanan Malaysia15/02/2017
Thanaletchumy a/p Chandrasegar 2017-02-15Thanaletchumy a/p ChandrasegarPegawai Perikanan Gred G41Pejabat Perikanan Negeri Pulau PinangPejabat PErikanan Negeri Selangor15/02/2017
Siti Asia binti Awang 2017-02-15Siti Asia binti AwangPenolong Pegawai Perikanan Gred G29Pejabat Perikanan Negeri MelakaPejabat Perikanan Negeri Terengganu15/02/2017
Saliza binti Zulkifli 2017-02-15Saliza binti ZulkifliPenolong Pegawai Perikanan Gred G29Pejabat Perikanan Negeri KedahPejabat Perikanan Daerah Bandar Baharu, Kedah15/02/2017
Paul Ceylon 2017-02-15Paul CeylonPembantu Perikanan Gred G22Pejabat Perikanan Laut LawasBahagian Pengurusan Sumber, Putrajaya15/02/2017
Ahmad Ithairi bin Awang 2017-02-02Ahmad Ithairi bin AwangPemandu Kenderaan Gred H11Bahagian Khidmat PengurusanBahagian Pembangunan Akuakultur, Jabatan Perikanan Malaysia02/02/2017
Mohd Fikran bin Noor Azli 2017-02-02Mohd Fikran bin Noor AzliPemandu Kenderaan Gred H11Bahagian Pembangunan AkuakulturBahagian Khidmat Pengurusan, Jabatan Perikanan Malaysia02/02/2017
Encik Rahimin bin Yaakub 2016-12-15Encik Rahimin bin YaakubPembantu Perikanan Gred G22MAQISPejabat Perikanan Negeri Kelantan15/12/2016
Bohari bin Leng 2016-12-01Bohari bin LengPegawai Perikanan Gred G52Jabatan Perikanan Laut SarawakBahagian Pembangunan Akuakultur01/12/2016
Dr. Zainoddin bin Jamari 2016-12-01Dr. Zainoddin bin JamariPegawai Penyelidik Gred Q54Bahagian Penyelidikan PerikananBahagian Penyelidikan Perikanan01/12/2016
Nik Daud bin Nik Sin 2016-12-01Nik Daud bin Nik SinPegawai Penyelidik Gred Q52FRI Tg. DemongFRI Langkawi01/12/2016
Ruzaidi bin Mamat 2016-12-01Ruzaidi bin MamatPegawai Perikanan Gred G52Bahagian Pembangunan AkuakulturAkademi Perikanan Malaysia01/12/2016
Nur Ilyani binti Md Aris 2016-11-15Nur Ilyani binti Md ArisPegawai Tadbir Dan Diplomatik Gred M48 (Memangku)Kementerian Pendidikan TinggiCawangan Personel, Bahagian Khidmat Pengurusan, Jabatan Perikanan Malaysia15/11/2016
Zawawi bin Ali 2016-11-03Zawawi bin AliPegawai Perikanan Gred G54Akademi Perikanan MalaysiaPPN Terengganu03/11/2016
Norhafizah binti Jasmin 2016-11-01Norhafizah binti JasminPembantu Tadbir (Kewangan) Gred W19Pejabat Perikanan Negeri TerengganuAkademi Perikanan Malaysia01/11/2016
Norziana binti Mat Daud 2016-11-01Norziana binti Mat DaudPembantu Perikanan Gred G17Bahagian Biosekuriti PerikananPejabat Perikanan Negeri Selangor01/11/2016
YBrs. Dr. Mazuki bin Hashim 2016-11-01YBrs. Dr. Mazuki bin HashimPegawai Perikanan Gred Utama CBahagian Pembangunan AkuakulturBahagian Biosekuriti Perikanan01/11/2016
Tuan Haji Munir bin Mohd Nawi 2016-11-01Tuan Haji Munir bin Mohd NawiPegawai Perikanan Gred Utama CBahagian Perancang dan PembangunanPejabat Timbalan Ketua Pengarah Pengurusan01/11/2016
Mohammad Ziad Harith Bin Ahmad Fodzi 2016-10-04Mohammad Ziad Harith Bin Ahmad FodziPembantu Perikanan Gred G19Pejabat Perikanan Negeri PerakPejabat Perikanan Negeri Pulau Pinang04/10/2016
Mohd Azlan B Amran 2016-10-04Mohd Azlan B AmranPegawai Perikanan Gred G41Pejabat Undang-UndangPejabat Perikanan Negeri Perak04/10/2016
Rathi Sai A/P Muniandy 2016-10-04Rathi Sai A/P MuniandyPegawai Perikanan Gred G41Pejabat Perikanan Negeri PerakPejabat Undang-Undang04/10/2016
Vaani A/P Muniandy 2016-10-04Vaani A/P MuniandyPegawai Perikanan Gred G41Jawatan Kumpulan, Pejabat Ketua Pengarah PerikananBahagan Perancangan dan Pembangunan, Jabatan Perikanan Malaysia04/10/2016
Mohd Hakman bin Hanafi 2016-09-01Mohd Hakman bin HanafiPembantu Perikanan Gred G19Pejabat Perikanan Negeri MelakaPejabat Perikanan Negeri Johor01/09/2016
Abdul Rahim Bin Isa 2016-09-01Abdul Rahim Bin IsaPenolong Pegawai Perikanan Gred G32 (Memangku)JKKP Pulau PinangPPN Kedah01/09/2016
Muhamad Amir Rullah Bin Marabi 2016-09-01Muhamad Amir Rullah Bin MarabiPenolong Pegawai Perikanan Gred G32 (Memangku)JKKP Pulau PinangPPN Perak01/09/2016
Ruhidah Binti Husnon 2016-09-01Ruhidah Binti HusnonPenolong Pegawai Perikanan Gred G32JKKP TerengganuPPN Terengganu01/09/2016
Azahari Bin Othman 2016-08-15Azahari Bin OthmanPegawai Perikanan Gred G52Pejabat Perikanan Negeri Pulau PinangBahagian Biosekuriti Perikanan15/08/2016
Siti Hawa Binti Mohamad Ali 2016-08-15Siti Hawa Binti Mohamad AliPegawai Penyelidik Gred Q41FRI Batu MaungFRI Bintawa15/08/2016
Hamimah Binti Alwi 2016-08-08Hamimah Binti AlwiPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) Gred N22PPN SelangorPDRM08/08/2016
En. Nazrin bin Arbak 2016-08-01En. Nazrin bin ArbakPenolong Pegawai Perikanan Gred G29Pejabat Perikanan Negeri LabuanPejabat Perikanan Negeri Melaka01/08/2016
Abdul Razak bin Buang 2016-07-25Abdul Razak bin BuangPegawai Perikanan Gred G52Bahagian Pembangunan AkuakulturBahagian Biosekuriti25/07/2016
Ahmad Faizul Fahmi Bin Mohd 2016-07-01Ahmad Faizul Fahmi Bin MohdPegawai Perikanan Gred G41APM, ChenderingKejuruteraan01/07/2016
Ahmad Sabri bin Ibrahim 2016-07-01Ahmad Sabri bin IbrahimPegawai Perikanan Gred G44Pejabat Perikanan Negeri PerlisAPM Chendering01/07/2016
En. Razuandy bin Ab Razak 2016-07-01En. Razuandy bin Ab RazakPembantu Perikanan Gred G19PPN JohorPPN Kelantan01/07/2016
Nor Haida Binti Ishak 2016-07-01Nor Haida Binti IshakPegawai Perikanan Gred G41PPN Pulau PinangPPN Perlis01/07/2016
Zuraidah Binti Zulkifli 2016-06-27Zuraidah Binti ZulkifliPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) Gred N19PPN PerakKPDNKK Perak27/06/2016
Hasyarudin Bin Abd Halim 2016-06-15Hasyarudin Bin Abd HalimPenolong Pegawai Perikanan Gred G29PPN KedahPPN Pulau Pinang15/06/2016
Adura Fairus Binti Che Sha'ari 2016-06-14Adura Fairus Binti Che Sha'ariPembantu Perikanan Gred G22PPN Terengganu14/06/2016
Rahimin Bin Yaakub 2016-06-14Rahimin Bin YaakubPembantu Perikanan Gred G22PPN PahangMAQIS Pengkalan Kubor, Kelantan14/06/2016
Masoffi Bin Ab Karim 2016-06-01Masoffi Bin Ab KarimPenolong Pegawai Perikanan Gred G29PPN Perlis01/06/2016
Rosmawati Binti Ghazali 2016-06-01Rosmawati Binti GhazaliPegawai Perikanan Gred G48PPN MelakaBahagian Pengurusan Sumber01/06/2016
Mohd Ghazali Bin A Manap 2016-06-01Mohd Ghazali Bin A ManapPegawai Perikanan Gred G48Bahagian Pengurusan SumberPPN Melaka01/06/2016
Muhd Ariff Bin Abdullah 2016-06-01Muhd Ariff Bin AbdullahPenolong Pegawai Perikanan Gred G32PPN SelangorJKKP Pulau Pinang01/06/2016
Rozieyana Binti Rais 2016-06-01Rozieyana Binti RaisPegawai Tadbir dan Diplomatik Gred M44Bahagian Khidmat PengurusanMAMPU Sarawak01/06/2016
Syarifah Afzan Binti Said 2016-05-16Syarifah Afzan Binti SaidPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) Gred N19FRI Pulau SayakKementerian Pertahanan16/05/2016
Roshilawati Binti Bidin 2016-05-09Roshilawati Binti BidinPembantu Perikanan Gred G17Bahagian Biosekuriti PerikananPPN Perlis09/05/2016
Tuan Sabri bin Tuan Abdul Rahman 2016-05-09Tuan Sabri bin Tuan Abdul RahmanPembantu Perikanan Gred G17Bahagian Biosekuriti PerikananPPN Kelantan09/05/2016
Wan Mohd Rosdi Bin Wan Yusoff 2016-05-09Wan Mohd Rosdi Bin Wan YusoffPembantu Perikanan Gred G26PPN PahangPPN Terengganu09/05/2016
Anisah Binti Embok 2016-05-09Anisah Binti EmbokPembantu Perikanan Gred G17PPN SembilanPP WP Labuan09/05/2016
Ramesthas A/L Thanimalai 2016-05-09Ramesthas A/L ThanimalaiPembantu Perikanan Gred G17MAQISPPN Sembilan09/05/2016
Mohd Faizal Bin Othman 2016-05-09Mohd Faizal Bin OthmanPembantu Perikanan Gred G17MAQISPPN Johor09/05/2016
Mohd Asyraf Bin Abdullah 2016-05-09Mohd Asyraf Bin AbdullahPembantu Perikanan Gred G17MAQISPPN Kedah09/05/2016
Khairul Asmak Binti Yahaya 2016-05-09Khairul Asmak Binti YahayaPembantu Perikanan Gred G17MAQISPPN Kedah09/05/2016
Kartini Bin Ab Halim 2016-05-09Kartini Bin Ab HalimPembantu Perikanan Gred G17MAQISPPN Johor09/05/2016
Kamaruzaman Bin Mohd Ming 2016-05-09Kamaruzaman Bin Mohd MingPembantu Perikanan Gred G22JPL SarawakPPN Melaka09/05/2016
Jamari Bin Abu Bakar 2016-05-09Jamari Bin Abu BakarPembantu Perikanan Gred G17PP WP LabuanJPL Sarawak09/05/2016
Hazir Bin Masud 2016-05-09Hazir Bin MasudPembantu Perikanan Gred G17MAQISPPN Johor09/05/2016
Faridah Binti Zulkefly 2016-05-09Faridah Binti ZulkeflyPembantu Perikanan Gred G17PPN SembilanPPN Kedah09/05/2016
Razuandy Bin Ab Razak 2016-05-09Razuandy Bin Ab RazakPembantu Perikanan Gred G17MAQISPPN Johor09/05/2016
Azlina Binti Apandi 2016-05-03Azlina Binti ApandiPenolong Pegawai Penyelidik Gred Q27PPN JohorHatcheri Ikan Marin National, Rompin03/05/2016
Siti Syuhaidah Binti Abdullah 2016-05-03Siti Syuhaidah Binti AbdullahPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) Gred N19FRI BintawaSEL Berek Sarawak03/05/2016
Ellysawani Binti Ariffin 2016-05-03Ellysawani Binti AriffinPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) Gred N17Akademi Perikanan Malaysia03/05/2016
Nor Farahiyah Binti A. Aziz 2016-05-02Nor Farahiyah Binti A. AzizPegawai Perikanan Gred G44 FleksiMajlis Latihan Pertanian Kebangsaan, MOAUnit Komunikasi Korporat02/05/2016
Mohd Zaki Bin Harun 2016-05-02Mohd Zaki Bin HarunPegawai Perikanan Gred G44MAQISPPN Selangor02/05/2016
Mazidah Binti Ab Hamid 2016-05-02Mazidah Binti Ab HamidPegawai Perikanan Gred G44PPN SelangorBahagian Pengurusan Sumber02/05/2016
Zamani Bin Omar 2016-05-01Zamani Bin OmarPegawai Perikanan Gred G54Bahagian Biosekuriti PerikananPPN Johor01/05/2016
Haji Munir Bin Haji Mohd Nawi 2016-05-01Haji Munir Bin Haji Mohd NawiPegawai Perikanan Gred G54PPN JohorBahagian Perancangan & Pembangunan01/05/2016
Siti Sahara Binti Norhikdmi 2016-04-24Siti Sahara Binti NorhikdmiPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) Gred N17FRI Batu Maung24/04/2016
Mohd Safuan Bin Hamid 2016-04-14Mohd Safuan Bin HamidPembantu Perikanan Gred G17PPN Pulau PinangBahagian Pengembangan & Pemindahan Teknologi14/04/2016
Nor Shahbani Bin Nordin 2016-04-06Nor Shahbani Bin NordinPegawai Tadbir Dan Diplomatik Gred M52Kementerian Pendidikan MalaysiaBahagian Khidmat Pengurusan06/04/2016
Mohd Hasnadi Bin Ab Hadi 2016-04-04Mohd Hasnadi Bin Ab HadiPembantu Penyelidik Gred Q17FRI Gelang PatahHatcheri Ikan Marin National, Rompin04/04/2016
Mohd Lazim Bin Mohd Saif 2016-04-04Mohd Lazim Bin Mohd SaifPegawai Penyelidik Gred Q48FRI Gelang PatahHatcheri Ikan Marin National, Rompin04/04/2016
Noor Adilah Binti Isa 2016-04-04Noor Adilah Binti IsaPenolong Pegawai Tadbir Gred N27Bahagian Biosekuriti PerikananKementerian Kesejahteraan Bandar, Perumahan & Kerajaan Tempatan04/04/2016
Zalina Binti Md. Jalil 2016-04-04Zalina Binti Md. JalilPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) Gred N17Akademi Perikanan MalaysiaPejabat Kebajikan Masyarakat Terengganu04/04/2016
Noor Arpah Binti Mohd Noor 2016-04-04Noor Arpah Binti Mohd NoorPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) Gred N22PPN Selangor04/04/2016
Abd Aziz Bin Idris 2016-04-01Abd Aziz Bin IdrisPenolong Pegawai Perikanan Gred G27PPN PerakKolej Perikanan Lumut, Perak01/04/2016
Abdul Aziz Bin Muda 2016-04-01Abdul Aziz Bin MudaPenolong Pegawai Laut Gred A36 (TBK)Akademi Perikanan MalaysiaKolej Perikanan Lumut, Perak01/04/2016
Abdul Khalil Bin Abdul Karim 2016-04-01Abdul Khalil Bin Abdul KarimPegawai Perikanan Gred G54PPN TerengganuBahagian Pembangunan Latihan & Kemajuan Kerjaya01/04/2016
Kamarul Ariffin Bin Musa 2016-04-01Kamarul Ariffin Bin MusaPegawai Perikanan Gred G44Majlis Latihan Pertanian Kebangsaan, MOAKolej Perikanan Lumut, Perak01/04/2016
Mohd Faliq Bin Chek 2016-04-01Mohd Faliq Bin ChekPenolong Pegawai Perikanan Gred G27MAQISPejabat Undang-Undang01/04/2016
Mohd Syairazi Bin Samsudin 2016-04-01Mohd Syairazi Bin SamsudinPembantu Perikanan Gred G17PPN PerlisKolej Perikanan Lumut, Perak01/04/2016
Muhammad Safwan Bin Othman 2016-04-01Muhammad Safwan Bin OthmanPenolong Pegawai Perikanan Gred G27PPN PerakKolej Perikanan Lumut, Perak01/04/2016
Noorliana Wani Binti Rafeei 2016-04-01Noorliana Wani Binti RafeeiPembantu Perikanan Gred G17PPN PerlisKolej Perikanan Lumut, Perak01/04/2016
Nor Fadilah Binti Jalali 2016-04-01Nor Fadilah Binti JalaliPembantu Perikanan Gred G17Bahagian Pembangunan Latihan & Kemajuan KerjayaKolej Perikanan Lumut, Perak01/04/2016
Norazlina Binti Nordin 2016-04-01Norazlina Binti NordinPenolong Pegawai Perikanan Gred G27PPN JohorKolej Perikanan Lumut, Perak01/04/2016
Norsharuddin Bin Sapian 2016-04-01Norsharuddin Bin SapianPembantu Perikanan Gred G22 (TBK)PPN PerakKolej Perikanan Lumut, Perak01/04/2016
Rosly Bin Abdul Jalil 2016-04-01Rosly Bin Abdul JalilPembantu Perikanan Gred G22 (TBK)PPN KedahKolej Perikanan Lumut, Perak01/04/2016
Shadiah Binti Mohamad 2016-04-01Shadiah Binti MohamadPegawai Perikanan Gred G44 FleksiPPN KelantanKolej Perikanan Lumut, Perak01/04/2016
Sukri Bin Deris 2016-04-01Sukri Bin DerisPegawai Perikanan Gred G48Bahagian Perlindungan SumberKolej Perikanan Lumut, Perak01/04/2016
Wan Ikram Bin Wan Ibrahim 2016-04-01Wan Ikram Bin Wan IbrahimPembantu Perikanan Gred G22PPN KelantanKolej Perikanan Lumut, Perak01/04/2016
Nazri Bin Yaacob 2016-04-01Nazri Bin YaacobPembantu Perikanan Gred G22 (TBK)PPN PerakKolej Perikanan Lumut, Perak01/04/2016
Mohd Akmal Bin Mohd Kamel 2016-04-01Mohd Akmal Bin Mohd KamelPenolong Pegawai Perikanan Gred G27PPN KelantanPPN Kedah01/04/2016
Amir Firdaus Bin Mohd Nasir 2016-04-01Amir Firdaus Bin Mohd NasirPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Pejabat Undang-UndangPPN Pahang01/04/2016
Afizah Binti Halim 2016-04-01Afizah Binti HalimPembantu Perikanan Gred G22Agensi Penguatkuasaan Maritim MalaysiaKolej Perikanan Lumut, Perak01/04/2016
yuniza binti baharom 2016-03-21yuniza binti baharomPembantu Setiausaha Pejabat Gred N17Bahagian Khidmat Pengurusan21/03/2016
Sukiman Bin Hassan 2016-03-16Sukiman Bin HassanPegawai Teknologi Maklumat Gred F52 (Memangku)Bahagian Pengurusan Maklumat16/03/2016
Norhafizah Binti Seman 2016-03-15Norhafizah Binti SemanPembantu Tadbir (Kewangan) Gred W17Akademi Perikanan MalaysiaPejabat Perdagangan Dalam Negeri, Koperasi & Kepenggunaan Terengganu15/03/2016
Zulkifli Bin Abdullah @ Shafiee 2016-03-15Zulkifli Bin Abdullah @ ShafieePembantu Tadbir (Kewangan) Gred W17Akademi Perikanan Malaysia15/03/2016
Hardiana Adib Binti Mohd Wasian 2016-03-14Hardiana Adib Binti Mohd WasianSetiausaha Pejabat Gred N27PPN Johor14/03/2016
Rosli Bin Mat Som 2016-03-02Rosli Bin Mat SomPembantu Perikanan Gred G26Bhg Perlindungan SumberPPN Pulau Pinang02/03/2016
Mohd Azizul Bin Aziz 2016-02-22Mohd Azizul Bin AzizPembantu Operasi Gred N11FRI Glami LemiJabatan Perkhidmatan Veterinar22/02/2016
Mohd Fadhil Bin Adnan 2016-02-15Mohd Fadhil Bin AdnanPenolong Pegawai Perikanan Gred G27MAQISPPN Perak15/02/2016
Tuan Mohd Hakimi Bin Tuan Mood 2016-02-15Tuan Mohd Hakimi Bin Tuan MoodPenolong Pegawai Perikanan Gred G27MAQISPPN Perak15/02/2016
Lindy Enggong 2016-01-18Lindy EnggongPegawai Perikanan Gred G44 FleksiBhg KejuruteraanJPL Sarawak18/01/2016
Nur Shazwani Binti Mohd Ghazali 2016-01-04Nur Shazwani Binti Mohd GhazaliPegawai Perikanan Gred G41PPN SelangorBhg Pengembangan & Pemindahan Teknologi04/01/2016
Ramli b Ismail 2015-12-01Ramli b IsmailPembantu Perikanan Gred G26Jabatan PerhilitanCawangan Perlindungan Sumber, Pejabat Perikanan Negeri Kedah01/12/2015
Wan Mohd Sis b Salleh 2015-12-01Wan Mohd Sis b SallehPembantu Perikanan Gred G26Akademi Perikanan MalaysiaPejabat Perikanan Negeri Terengganu01/12/2015
Chandrasegaran A/L Tharunalingam 2015-12-01Chandrasegaran A/L TharunalingamPembantu Perikanan Gred G26Bahagian Perlindungan SumberPejabat Perikanan Negeri Pulau Pinang01/12/2015
Mohd Khaidzir b Ahmad 2015-11-30Mohd Khaidzir b AhmadPembantu Perikanan Gred G22Jabatan Perikanan Laut SarawakPejabat Perikanan Negeri Terengganu30/11/2015
Mohamad Zahiruddin b Alwei 2015-11-02Mohamad Zahiruddin b AlweiPembantu Perikanan Gred G17MAQISPejabat Perikanan Daerah Rompin, Pahang02/11/2015
Siti Hasshura bt Hashim 2015-10-15Siti Hasshura bt HashimPegawai Perikanan Gred G41Bahagian Pembangunan Latihan dan Kemajuan KerjayaBahagian Biosekuriti Perikanan15/10/2015
Yuzlina bt Mohamad Yusoff 2015-10-15Yuzlina bt Mohamad YusoffPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) Gred N17SEAFDECPejabat Perikanan Negeri Terengganu15/10/2015
Rizwan b Nordin 2015-10-15Rizwan b NordinPegawai Perikanan Gred G41Unit Komunikasi KorporatBahagian Pengembangan dan Pemindahan Teknologi15/10/2015
Nor Affizah bt Bujang Saili 2015-10-15Nor Affizah bt Bujang SailiPegawai Perikanan Gred G41Bahagian Pembangunan AkuakulturBahagian Biosekuriti Perikanan15/10/2015
Mazlan b Wahid 2015-10-15Mazlan b WahidPegawai Perikanan Gred G41Bahagian Pengembangan dan Pemindahan TeknologiPejabat Undang Undang15/10/2015
En Zuklfly b Deris 2015-10-15En Zuklfly b DerisPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) Gred N17Pejabat Perikanan Negeri TerengganuSEAFDEC15/10/2015
Sazali b Sahali 2015-10-07Sazali b SahaliPembantu Perikanan Gred G17Bahagian Biosekuriti PutrajayaBahagian Perlindungan Sumber Putrajaya07/10/2015
Mohd Hidayat b Zainol Abidin 2015-10-01Mohd Hidayat b Zainol AbidinPembantu Laut Gred A17Pejabat Perikanan Negeri Pulau PinangPejabat Perikanan Negeri Selangor01/10/2015
Gerald N Misol Jr 2015-10-01Gerald N Misol JrPegawai Perikanan Gred G41Pejabat Perikanan Negeri SelangorBahagian Biosekuriti Perikanan Ibu Pejabat01/10/2015
Abd Khoder b Abd Ghani 2015-10-01Abd Khoder b Abd GhaniPembantu Laut Gred A17Pejabat Perikanan Negeri SelangorPejabat Perikanan Negeri Pulau Pinang01/10/2015
Wan Ahmad Nasaruddin b W. Ibrahim 2015-10-01Wan Ahmad Nasaruddin b W. IbrahimPembantu Perikanan Gred G17Pejabat Perikanan Negeri SelangorBahagian Perlindungan Sumber Putrajaya01/10/2015
Noor Azaman b Othman 2015-10-01Noor Azaman b OthmanPenolong Pegawai Perikanan Gred G36Jabatan Pemeriksaan dan Pemeriksaan Kuarantin MalaysiaPejabat Perikanan Negeri Selangor01/10/2015
Kho Li Yung 2015-08-17Kho Li YungPegawai Penyelidik Gred Q41FRI Tg Demong, TerengganuFRI Bintawa, Sarawak17/08/2015
Julaiha bt Shaari 2015-08-03Julaiha bt ShaariPembantu Perikanan Gred G22Bahagian Pembangunan AkuakulturBahagian Biosekuriti Perikanan03/08/2015
En. Wan Omar bin Wan Abdullah 2015-08-03En. Wan Omar bin Wan AbdullahPembantu Laut Gred A17Pejabat Perikanan Negeri Pulau PinangPejabat Perikanan Negeri Kelantan03/08/2015
En. Mohd Ayob bin Bakar 2015-08-03En. Mohd Ayob bin BakarPembantu Laut Gred A17Pejabat Perikanan Negeri Pulau PinangPejabat Perikanan Negeri Kedah03/08/2015
En. Abang Zawawi bin Abang Ismail 2015-08-01En. Abang Zawawi bin Abang IsmailPembantu Laut Gred A17Pejabat Perikanan Daerah Tanjung ManisPejabat Perikanan Daerah Santubong01/08/2015
En. Affany bin Ariffin 2015-08-01En. Affany bin AriffinPembantu Perikanan Gred G17Pejabat Perikanan Daerah LawasPejabat Perikanan Daerah Tanjung Manis01/08/2015
En. Ahmad Shah bin Ruji 2015-08-01En. Ahmad Shah bin RujiPembantu Perikanan Gred G22Pusat Pengeluaran Benih Udang BelawaiPejabat Perikanan Daerah Tanjung Manis01/08/2015
En. Ardi bin Beddu 2015-08-01En. Ardi bin BedduPenolong Pegawai Perikanan G27Pusat Pengeluaran Benih Udang BelawaiPejabat Perikanan Daerah Tanjung Manis01/08/2015
En. Matthew Tan Wei Wei 2015-08-01En. Matthew Tan Wei WeiPembantu Perikanan Gred G17Pejabat Perikanan Daerah Tanjung ManisPejabat Perikanan Daerah Mukah01/08/2015
En. Mohamad Othman bin Blukok 2015-08-01En. Mohamad Othman bin BlukokPembantu Laut Gred A17Pejabat Perikanan Daerah Tanjung ManisPejabat Perikanan Daerah Mukah01/08/2015
En. Mustapha bin Putit 2015-08-01En. Mustapha bin PutitPembantu Laut Gred A17Pejabat Perikanan Daerah SantubongPejabat Perikanan Daerah Tanjung Manis01/08/2015
En. Nasir bin Lolot 2015-08-01En. Nasir bin LolotPembantu Laut Gred A17Pejabat Perikanan Daerah SantubongPejabat Perikanan Daerah Tanjung Manis01/08/2015
En.Musa bin Johan 2015-08-01En.Musa bin JohanPembantu Perikanan Gred G26Pejabat Perikanan Daerah Tanjung ManisPusat Pengeluaran Benih Udang Belawai01/08/2015
En. Zulhazmi bin Junaidi 2015-08-01En. Zulhazmi bin JunaidiPembantu Perikanan Gred G22Pejabat Perikanan Daerah Tanjung ManisPusat Pengeluaran Benih Udang Belawai01/08/2015
En. Syed Mohd Buana bin Wan Bujang 2015-08-01En. Syed Mohd Buana bin Wan BujangPembantu Awam Gred H11Pusat Pengeluaran Benih Udang BelawaiPejabat Perikanan Daerah Tanjung Manis01/08/2015
En. Shahfudin bin Jak'ba 2015-08-01En. Shahfudin bin Jak'baPembantu Laut Gred A17Pejabat Perikanan Laut Wilayah III MiriPejabat Perikanan Daerah Tanjung Manis01/08/2015
En. Sawal bin Matragis 2015-08-01En. Sawal bin MatragisPembantu Laut Gred A17Pejabat Perikanan Daerah MukahPejabat Perikanan Daerah Tanjung Manis01/08/2015
En. Ramli bin Usu 2015-08-01En. Ramli bin UsuPembantu Perikanan Gred G17Pejabat Perikanan Daerah DaroPejabat Perikanan Daerah Tanjung Manis01/08/2015
En. Mohd Ismadi bin Abang Ismail 2015-08-01En. Mohd Ismadi bin Abang IsmailPembantu Laut Gred A17Pejabat Perikanan Daerah Tanjung ManisPejabat Perikanan Laut Wilayah III Miri01/08/2015
En.Suehairie bin Dari 2015-08-01En.Suehairie bin DariPembantu Perikanan Gred G17Pejabat Perikanan Daerah MukahPejabat Perikanan Daerah Tanjung Manis01/08/2015
En. Moliadi bin Abdul Samat 2015-08-01En. Moliadi bin Abdul SamatPembantu Perikanan Gred G22 (KUP)Pejabat Perikanan Daerah Tanjung ManisPejabat Perikanan Daerah Daro01/08/2015
En. Mastodi bin Joret 2015-08-01En. Mastodi bin JoretPembantu Awam Gred H11Pejabat Perikanan Daerah Tanjung ManisPusat Pengeluaran Benih Udang Belawai01/08/2015
En. Lucas Ludan ak Ason 2015-08-01En. Lucas Ludan ak AsonPembantu Perikanan Gred G17Pejabat Perikanan Daerah Tanjung ManisPejabat Perikanan Laut Wilayah II Sibu (Biosekuriti)01/08/2015
En. Latip bin Brahim 2015-08-01En. Latip bin BrahimPembantu Perikanan Gred G17Pejabat Perikanan Daerah MukahPejabat Perikanan Daerah Tanjung Manis01/08/2015
En. Jumaadi bin Matarais 2015-08-01En. Jumaadi bin MataraisPembantu Laut Gred A17Pejabat Perikanan Daerah Tanjung ManisPejabat Perikanan Daerah Mukah01/08/2015
En. Gani bin Japri 2015-08-01En. Gani bin JapriPembantu Perikanan Gred G17Pwjabat Perikanan Daerah Tanjung ManisPusat Pengeluaran Benih Udang Belawai01/08/2015
En. Abdul Talip bin Bompery 2015-08-01En. Abdul Talip bin BomperyPembantu Awam Gred H11Pejabat Perikanan Daerah Tanjung ManisPusat Pengeluaran Benih Udang Belawai01/08/2015
En. Abdul Rahman bin Zainal 2015-08-01En. Abdul Rahman bin ZainalPembantu Laut Gred A17Pejabat Perikanan Daerah MukahPejabat Perikanan Daerah Tanjung Manis01/08/2015
En. Abdul Rahman bin Abdullah 2015-08-01En. Abdul Rahman bin AbdullahPembantu Awam Gred H11Pusat Pengeluaran Benih Udang BelawaiPejabat Perikanan Daerah Tanjung Manis01/08/2015
En. Abdul Hadi bin Tafsir 2015-08-01En. Abdul Hadi bin TafsirPembantu Laut Gred A17Pejabat Perikanan Daerah Tanjung ManisPejabat Perikanan Daerah Santubong01/08/2015
Mohd Yusof b. Said 2015-07-13Mohd Yusof b. SaidPembantu Operasi Gred N11Akademi Perikanan MalaysiaPejabat Perikanan Negeri Terengganu13/07/2015
Cik Hanizah bt Azmi 2015-07-01Cik Hanizah bt AzmiPenolong Pegawai Penyelidik Gred Q27Pusat Penyelidikan Perikanan Pulau SayakPejabat Perikanan Negeri Kedah01/07/2015
En Norrudin bin Abdullah 2015-06-15En Norrudin bin AbdullahPembantu Kemahiran Gred H22Limbongan Perikanan Pelabuhan KlangJabatan Perikanan Negeri Kelantan15/06/2015
Muhammad Nakiee b Alias 2015-05-11Muhammad Nakiee b AliasPembantu Perikanan Gred G17Pejabat MAQIS, Wilayah UtaraPejabat Perikanan Negeri Pulau Pinang11/05/2015
Khairul Nizam b Japar 2015-05-11Khairul Nizam b JaparPembantu Perikanan Gred G17Pejabat Perikanan Negeri JohorPejabat Perikanan Negeri Sembilan11/05/2015
Hamzah b Rahim 2015-05-11Hamzah b RahimPembantu Perikanan Gred G17Pejabat Perikanan Negeri MelakaPejabat Perikanan Negeri Selangor11/05/2015
Ahmad Fadli b Abdul Rahman 2015-05-11Ahmad Fadli b Abdul RahmanPembantu Perikanan Gred G17Bahagian Perlindungan Sumber , Ibu Pejabat PerikananPejabat Perikanan Negeri Johor11/05/2015
Simon Anak Julius Nanta 2015-05-05Simon Anak Julius NantaPembantu Perikanan Gred G22Pejabat Perikanan Wilayah Persekutuan LabuanPangkalan Kecil Perlindungan Sumber Awat-awat, Lawas, JPLS05/05/2015
Mohd Azri b Kalam 2015-05-05Mohd Azri b KalamPembantu Perikanan Gred G22Pangkalan Kecil Perlindungan Sumber Awat-awat, Lawas, JPLSPejabat Perikanan Wilayah Persekutuan Labuan05/05/2015
En. NIk Nazli Effendy bin Ramli 2015-04-20En. NIk Nazli Effendy bin RamliPegawai Penyelidik Gred Q44Bahagian PenyelidikanFRI Langkawi, Kedah20/04/2015
En. Zainuddin bin Ilyas 2015-04-20En. Zainuddin bin IlyasPegawai Penyelidik Gred Q44Bahagian PenyelidikanPusat Penyelidikan Marikultur Langkawi, Kedah20/04/2015
Idris b. Ahmad 2015-04-20Idris b. AhmadPembantu Penyelidik Gred Q26Bahagian PenyelidikanPusat Penyelidikan Marikultur Langkawi, Kedah20/04/2015
Sabri b Man 2015-04-20Sabri b ManPembantu Operasi Gred H11Bahagian PenyelidikanPusat Penyelidikan Marikultur Langkawi, Kedah20/04/2015
En. Mohd Saleh bin Mohd Taha 2015-04-20En. Mohd Saleh bin Mohd TahaPegawai Penyelidik Gred Q52Bahagian PenyelidikanPusat Penyelidikan Marikultur Langkawi, Kedah20/04/2015
Dr. Zainoddin bin Jamari 2015-04-20Dr. Zainoddin bin JamariPegawai Penyelidik Gred Q54Bahagian PenyelidikanPusat Penyelidikan Marikultur Langkawi, Kedah20/04/2015
Abdul Wahid b. Muhamad Zin 2015-04-15Abdul Wahid b. Muhamad ZinPembantu Perikanan Gred G17Pangkalan Kecil Perlindungan Sumber Tg SediliPejabat Perikanan Negeri Kelantan15/04/2015
Annie Nunis Anak Billy 2015-04-01Annie Nunis Anak BillyPegawai Penyelidik Gred Q41Bahagian PenyelidikanSEAFDEC01/04/2015
Ahmad Sabri b. Ibrahim 2015-04-01Ahmad Sabri b. IbrahimPegawai Perikanan Gred G41Bahagian Pembangunan AkuakulturPejabat Perikanan Negeri Perlis01/04/2015
Pn. Cendrawati bt Gohuk 2015-04-01Pn. Cendrawati bt GohukPembantu Perikanan Gred G17Pejabat Perikanan Negeri MelakaPejabat Perikanan Wilayah Persekutuan Labuan01/04/2015
Ong See Ling 2015-04-01Ong See LingPegawai Perikanan Gred G41Bahagian Pembangunan AkuakulturBahagian Biosekuriti Perikanan01/04/2015
Muhammad Zahir b Zakaria 2015-04-01Muhammad Zahir b ZakariaPegawai Perikanan Gred G41Pejabat Perikanan Negeri PerlisBahagian Pembangunan Akuakultur, Putrajaya01/04/2015
Mohd Tamimi b Ali Ahmad 2015-04-01Mohd Tamimi b Ali AhmadPegawai Penyelidik Gred Q41Bahagian PenyelidikanFRI Rantau Abang, Terengganu01/04/2015
Abdul Razak b Mat Aini 2015-03-16Abdul Razak b Mat AiniPembantu Perikanan Gred G22 (KUP)Pejabat Perikanan Negeri SelangorBahagian Pembangunan Latihan Kemajuan dan Kerjaya16/03/2015
Zatul Himmah bt Hassan 2015-03-09Zatul Himmah bt HassanPembantu Perikanan Gred G22Institut Akuakultur Marin, Pulau SayakPejabat Perikanan Laut Sarawak09/03/2015
Nor Azmahani bt Mohd Nasir 2015-03-08Nor Azmahani bt Mohd NasirPembantu Perikanan Gred G17Pejabat Perikanan Negeri TerengganuPejabat Perikanan Negeri Kelantan08/03/2015
Rosmaliza bt Othman 2015-03-03Rosmaliza bt OthmanPenolong Pegawai Perikanan Gred G32 (Memangku)Jabatan Perikanan Laut SarawakMajlis Latihan Pertanian Kebangsaan (NATC)03/03/2015
Muhammad Nazri b. Ismail 2015-02-15Muhammad Nazri b. IsmailPembantu Perikanan Gred G17Pejabat Perikanan Negeri PahangPejabat Perikanan Negeri Kelantan15/02/2015
Mohamad Hafiz bin Hamdan 2015-02-04Mohamad Hafiz bin HamdanPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Pejabat Perikanan Negeri JohorBahagian Biosekuriti Perikanan04/02/2015
Rahimah bt Majid 2015-02-02Rahimah bt MajidPembantu Perikanan Gred G26Akademi Perikanan MalaysiaPejabat Perikanan Negeri Terengganu02/02/2015
Aziz bin Mohd Dagang 2015-02-02Aziz bin Mohd DagangPembantu Perikanan Gred G26Pejabat Perikanan Negeri TerengganuAkademi Perikanan Malaysia, Chendering, Terengganu02/02/2015
Hadini b Mahidi 2015-01-19Hadini b MahidiOperator Wayarles Gred N22Pejabat Perikanan Negeri PerakPejabat Perikanan Negeri Johor19/01/2015
Wan Mohd Sis b. Wan Salleh 2015-01-19Wan Mohd Sis b. Wan SallehPembantu Perikanan Gred G26Pejabat Perikanan Negeri PahangAkademi Perikanan Malaysia, Chendering, Terengganu19/01/2015
Mohd Hairil Faizal b. Zakaria 2015-01-19Mohd Hairil Faizal b. ZakariaPembantu Perikanan Gred G22Pejabat Perikanan Negeri PerlisPejabat Perikanan Negeri Terengganu19/01/2015
Mesran bin Surip 2015-01-19Mesran bin SuripPembantu Perikanan Gred G22Pejabat Perikanan Negeri MelakaJabatan Pemeriksaan dan Perkhidmatan Kuarantin Malaysia, Johor19/01/2015
Hadini b Mahidi 2015-01-19Hadini b MahidiOperator Wayarles Gred N22Pejabat Perikanan Negeri PerakPejabat Perikanan Negeri Johor19/01/2015
Mohd Supian b Ahmad Sanusi 2015-01-19Mohd Supian b Ahmad SanusiOperator Wayarles Gred N17Bahagian Perlindungan SumberJabatan Alam Sekitar, Kementerian Sumber Asli & Alam Sekitar19/01/2015
Mohd Supian b Ahmad Sanusi 2015-01-19Mohd Supian b Ahmad SanusiOperator Wayarles Gred N17Bahagian Perlindungan SumberJabatan Alam Sekitar, Kementerian Sumber Asli & Alam Sekitar19/01/2015
Abdul Samad bin. A Rahman 2015-01-19Abdul Samad bin. A RahmanOperator Wayarles Gred N17Pejabat Perikanan Negeri PerakJabatan Kemajuan Orang Asli Negeri Perak19/01/2015
Abdul Samad bin. A Rahman 2015-01-19Abdul Samad bin. A RahmanOperator Wayarles Gred N17Pejabat Perikanan Negeri PerakJabatan Kemajuan Orang Asli Negeri Perak19/01/2015
YM Tengku Balkhis bt Tunku Shahar 2015-01-16YM Tengku Balkhis bt Tunku ShaharPegawai Perikanan Gred G44Pengarah Perikanan Negeri SembilanBahagian Pengurusan Sumber, Putrajaya16/01/2015
Hj. Razali bin Lajis 2015-01-16Hj. Razali bin LajisPegawai Perikanan Gred G54Pengarah Bahagian Pengembangan dan Pemindahan Teknologi , PutrajayaBahagian Biosekuriti Perikanan16/01/2015
Abdul Razak b. Mohamad 2015-01-06Abdul Razak b. MohamadPembantu Perikanan Gred G17Bahagian Pembangunan Latihan dan Kemajuan KerjayaPejabat Perikanan Negeri Pahang06/01/2015
Nur Shazwani bt Mohd Ghazali 2015-01-04Nur Shazwani bt Mohd GhazaliPegawai Perikanan Gred G41Pejabat Perikanan Negeri SelangorBahagian Pengembangan dan Pemindahan Teknologi04/01/2015
Mohamad Affendi bin Ngah 2015-01-02Mohamad Affendi bin NgahPembantu Laut Gred A17FRI Rantau Abang, TerengganuPangkalan Perlindungan Sumber Kuala Terengganu02/01/2015
Mohamad Zamzami bin Yaakob 2015-01-02Mohamad Zamzami bin YaakobPemandu Kenderaan Gred H11Bahagian Pembangunan Latihan dan Kemajuan KerjayaPejabat Perikanan Negeri Kelantan02/01/2015
Mohd Aminuddin bin Ali 2015-01-02Mohd Aminuddin bin AliPembantu Perikanan Gred G22Pejabat Perikanan Negeri SembilanPejabat Perikanan Negeri Kelantan02/01/2015
Norliah bt Hashim 2014-12-02Norliah bt HashimSetiausaha Pejabat Gred N28Bahagian Pengurusan SumberPejabat Timbalan Ketua Pengarah (Pengurusan)02/12/2014
Abdul Razak Mat Aini 2014-12-01Abdul Razak Mat AiniPembantu Perikanan Gred G22Bahagian Pengembangan dan Pemindahan TeknologiPejabat Perikanan Negeri Selangor01/12/2014
Azhan bin Che Omar 2014-12-01Azhan bin Che OmarPembantu Perikanan Gred G17Bahagian Pengembangan dan Pemindahan TeknologiPejabat Perikanan Daerah Besut, Terengganu01/12/2014
Azlan Shah bin Yacop 2014-12-01Azlan Shah bin YacopPembantu Perikanan Gred G17Pejabat Perikanan Negeri JohorPejabat Perikanan Daerah Hilir Perak01/12/2014
Fatihah bt Abdull Patah 2014-12-01Fatihah bt Abdull PatahPembantu Perikanan Gred G17Bahagian Pengurusan SumberBahagian Perancang dan Pembangunan01/12/2014
Hilman Abdul Halim 2014-12-01Hilman Abdul HalimPembantu Perikanan Gred G17Perancang dan PembangunanPejabat Perikanan Daerah Hulu Langat01/12/2014
Indrashaffil b. Lan 2014-12-01Indrashaffil b. LanPembantu Perikanan Gred G17Pejabat Perikanan Negeri JohorPejabat Perikanan Negeri Selangor01/12/2014
Lucas Ludan Anak Ason 2014-12-01Lucas Ludan Anak AsonPembantu Perikanan Gred G17Bahagian Pembangunan AkuakulturPejabat Perikanan Negeri Sarawak01/12/2014
Mohd Pakarruzi bin Abdullah 2014-12-01Mohd Pakarruzi bin AbdullahPembantu Perikanan Gred G17Pejabat Perikanan Negeri JohorPusat Pengembangan Akuakultur, Perlok, Jerantut, Pahang01/12/2014
Mustafai bin Sulong 2014-12-01Mustafai bin SulongPembantu Perikanan Gred G22Pejabat Perikanan Daerah Bachok, KelantanPejabat Perikanan Negeri Terengganu01/12/2014
Nik Soh bin Junoh 2014-12-01Nik Soh bin JunohPembantu Perikanan Gred G22Bahagian Pengurusan SumberPejabat Perikanan Daerah Petaling / Shah Alam / Gombak, Selangor01/12/2014
Noor Hairanny bt M. Tajudeen 2014-12-01Noor Hairanny bt M. TajudeenPenolong Pegawai Perikanan Gred G32Jabatan Pemeriksaan dan Perkhidmatan Kuarantin MalaysiaBahagian Biosekuriti Perikanan01/12/2014
Norida bt Mohamad Noor 2014-12-01Norida bt Mohamad NoorPembantu Perikanan Gred G17Department Pengurusan dan Pembangunan Sumber Perikanan MarinPejabat Perikanan Daerah Setiu, Terengganu01/12/2014
Nur Farris bt Md. Esa 2014-12-01Nur Farris bt Md. EsaPembantu Perikanan Gred G17Pejabat Perikanan Negeri JohorPejabat Perikanan Negeri Selangor01/12/2014
Salman Faris bin Zaharin 2014-12-01Salman Faris bin ZaharinPembantu Perikanan Gred G17Pejabat Perikanan Negeri JohorPusat Pengembangan Akuakultur, Perlok, Jerantut, Pahang01/12/2014
Samtina bt Zamri 2014-12-01Samtina bt ZamriPembantu Perikanan Gred G17Bahagian Perancang dan PembangunanPejabat Perikanan Daerah Kuantan, Pahang01/12/2014
Zainuddin bin Yaacob 2014-12-01Zainuddin bin YaacobPembantu Perikanan Gred G22 (KUP)Pejabat Perikanan Daerah Gerik, PerakCawangan Biosekuriti, Pejabat Perikanan Negeri Perak01/12/2014
Zakri bin Omar 2014-12-01Zakri bin OmarPembantu Perikanan Gred G17Pejabat Perikanan Negeri Pulau PinangPejabat Perikanan Negeri Kuala Muda / Yan, Kedah01/12/2014
Tuan Shukri Tuan Embong 2014-12-01Tuan Shukri Tuan EmbongPenolong Pegawai Perikanan Gred G32 (KDP)Akademi Perikanan MalaysiaKetua Daerah Perikanan Besut01/12/2014
Zurman bin Ramli 2014-12-01Zurman bin RamliPembantu Perikanan Gred G17Pejabat Perikanan Negeri Pulau PinangPejabat Perikanan Daerah Pendang, Kedah01/12/2014
Hamzah bin Rahim 2014-12-01Hamzah bin RahimPembantu Perikanan Gred G17Bahagian Pengurusan MaklumatPejabat Perikanan Negeri Melaka01/12/2014
Ruslan bin Muhid 2014-12-01Ruslan bin MuhidPenolong Pegawai Perikanan Gred G32 (Memangku)Pejabat Perikanan Negeri SelangorMajlis Latihan Pertanian Kebangsaan01/12/2014
Ismail bin Husin 2014-12-01Ismail bin HusinPembantu Perikanan Gred G22Pejabat Kawasan Pembangunan Pertanian BersepaduPejabat Perikanan Daerah Bachok, Kelantan01/12/2014
Ahmad Hazizi bin Aziz 2014-11-24Ahmad Hazizi bin AzizPegawai Perikanan Gred G54Bahagian Biosekuriti PerikananBahagian Perancangan dan Pembangunan24/11/2014
Roskanda bin Ramle 2014-11-14Roskanda bin RamlePembantu Perikanan Gred G17Bahagian Pembangunan Latihan dan Kemajuan KerjayaPejabat Perikanan Negeri Selangor14/11/2014
Mohamad Azahari b. Ali Basah 2014-11-10Mohamad Azahari b. Ali BasahPembantu Perikanan Gred G26PPN PerakCaw PP Sumber, PPN Perak10/11/2014
Mohd Saad b Sapri 2014-11-10Mohd Saad b SapriPembantu Perikanan Gred G26PPN SelangorCaw. PP Sumber, PPN Johor10/11/2014
Mohd Sis b. Mohd Salleh 2014-11-10Mohd Sis b. Mohd SallehPembantu Perikanan Gred G26PPN KelantanPPD Rompin, PPN Pahang10/11/2014
Rahimah bt Majid 2014-11-10Rahimah bt MajidPembantu Perikanan Gred G26PPN TerengganuAkademi Perikanan Malaysia, Chendering, Terengganu10/11/2014
Salmin b Talip 2014-11-10Salmin b TalipOperator Wayarles Gred N22PPN SarawakPPN Johor10/11/2014
Samion b. Ismail 2014-11-10Samion b. IsmailOperator Wayarles Gred N22PPN TerengganuPPN Terengganu10/11/2014
Zakaria bin Salleh 2014-11-10Zakaria bin SallehPembantu Perikanan Gred G26PPN Negeri SembilanPPD Kuala Pilah / Jempol10/11/2014
Zul Fadli b. Mohamed 2014-11-10Zul Fadli b. MohamedPembantu Makmal Gred C22PBP Kuala LumpurPBP Kuantan, PPN Pahang10/11/2014
Yusni b. Mohd Yusoh 2014-11-10Yusni b. Mohd YusohPenolong Pegawai Perikanan Gred G36Pusat Biosekuriti Perikanan KLIACawangan PP Sumber, PPN Johor10/11/2014
Mansor bin Yobe 2014-11-10Mansor bin YobePembantu Perikanan Gred G26PPN Pulau PinangKetua Pangkalan PS Kg. Acheh, PPN Perak10/11/2014
Kamaruddin b Che Hat 2014-11-10Kamaruddin b Che HatPembantu Perikanan Gred G26PPN KelantanCaw. Perancangan, Pembangunan dan Khidmat Pengurusan, PPN Kelantan10/11/2014
Hamidon b. Ahmad 2014-11-10Hamidon b. AhmadPenolong Pegawai Perikanan Gred G36 (KDP)Bahagian Biosekuriti PerikananKDP Kerian, PPN Perak10/11/2014
Hadini b Mahidi 2014-11-10Hadini b MahidiOperator Wayarles Gred N22PPN SarawakPPN Perak10/11/2014
Chia Kui Heng 2014-11-10Chia Kui HengPembantu Perikanan Gred G26PPN SarawakPPD Kuantan, PPN Pahang10/11/2014
Azizah binti Sada 2014-11-10Azizah binti SadaPembantu Perikanan Gred G26Bahagian Perancang dan PembangunanUnit Integriti, Pejabat Ketua Pengarah, Putrajaya10/11/2014
Affandi b. Bujang 2014-11-10Affandi b. BujangPembantu Perikanan Gred G26PPN SarawakPPWP Labuan10/11/2014
Teo Geok Hong 2014-11-10Teo Geok HongPembantu Perikanan Gred G26PPN SarawakTapak Ramsar, Tasik Bera10/11/2014
Ajaman b Mat Kassim 2014-11-10Ajaman b Mat KassimOperator Wayarles Gred N22PPN SarawakBhg. Penguatkuasaaan, Jabatan Alam Sekitar10/11/2014
Rohani bt Abdullah 2014-11-02Rohani bt AbdullahSetiausaha Pejabat Gred N27Akademi Perikanan MalaysiaPPN Terengganu02/11/2014
Kaman bin Nayan 2014-11-01Kaman bin NayanPembantu Awam Gred H11Jabatan Pemeriksaan dan Perkhidmatan Kuarantin MalaysiaPusat Pengurusan Kesihatan dan Kuarantin Ikan, Gelugor, Pulau Pinang01/11/2014
Mohamad Hafiz bin Hamdan 2014-10-27Mohamad Hafiz bin HamdanPembantu Perikanan Gred G27 (KDP)Jabatan Pemeriksaan dan Perkhidmatan Kuarantin MalaysiaPejabat Perikanan Daerah Kluang, Johor27/10/2014
Mohd Syarizal bin Samsuri 2014-10-27Mohd Syarizal bin SamsuriPembantu Perikanan Gred G17Jabatan Pemeriksaan dan Perkhidmatan Kuarantin MalaysiaPejabat Perikanan Negeri Pulau Pinang27/10/2014
Zulkafli bin Ahmad 2014-10-27Zulkafli bin AhmadPembantu Perikanan Gred G17Jabatan Pemeriksaan dan Perkhidmatan Kuarantin MalaysiaPejabat Perikanan Daerah Temerloh, Pahang27/10/2014
Kamarulhalim bin Salleh 2014-10-27Kamarulhalim bin SallehPembantu Perikanan Gred G17Jabatan Pemeriksaan dan Perkhidmatan Kuarantin MalaysiaPejabat Perikanan Daerah Santubong, Sarawak27/10/2014
Abdul Hakim bin Abdul Karim 2014-10-20Abdul Hakim bin Abdul KarimPegawai Perikanan Gred G41Pejabat Perikanan Negeri PerakPusat Pengembangan Tapah, Pejabat Perikanan Negeri Perak20/10/2014
Adura Fairus binti CHe Sha'ari 2014-10-20Adura Fairus binti CHe Sha'ariPembantu Perikanan Gred G22Pejabat Perikanan Negeri JohorJabatan Perkhidmatan Kuarantin dan Pemeriksaan Malaysia, Wilayah Timur20/10/2014
Ahmad Saifullah bin Mohammad 2014-10-20Ahmad Saifullah bin MohammadPegawai Perikanan Gred G41Pejabat Perikanan Negeri PahangPusat Pengembangan Akuakultur Bukit Tinggi, Bentong, Pahang20/10/2014
Aminuddin bin Ali 2014-10-20Aminuddin bin AliPembantu Perikanan Gred G22Pejabat Perikanan Negeri JohorPejabat Perikanan Negeri Sembilan20/10/2014
Gerald N. Misol Jr. 2014-10-20Gerald N. Misol Jr.Pegawai Perikanan Gred G41Bahagian Pengembangan dan Pemindahan TeknologiPejabat Perikanan Negeri Selangor20/10/2014
Keni Anak Ngiwol 2014-10-20Keni Anak NgiwolPegawai Perikanan Gred G41Perancang dan PembangunanPejabat Perikanan Negeri Sarawak20/10/2014
Muhammad Yusof Nor bin Jasman 2014-10-20Muhammad Yusof Nor bin JasmanPegawai Perikanan Gred G41Pejabat Perikanan Negeri TerengganuBahagian Pengembangan dan Pemindahan Teknologi, Putrajaya20/10/2014
Zaki bin Harun 2014-10-20Zaki bin HarunPegawai Perikanan Gred G41Bahagian Perlindungan SumberJabatan Pemeriksaan dan Perkhidmatan Kuarantin Malaysia20/10/2014
Zainuddin bin Ali 2014-10-20Zainuddin bin AliPembantu Perikanan Gred G22Pejabat Perikanan Negeri JohorPejabat Perikanan Negeri Terengganu20/10/2014
Siti Hasshura binti Hashim 2014-10-20Siti Hasshura binti HashimPegawai Perikanan Gred G41Bahagian Biosekuriti Perikanan, Ibu Pejabat Perikanan MalaysiaBahagian Pembangunan Latihan dan Kemajuan Kerjaya20/10/2014
Norfatmawati binti Yaakub @ John 2014-10-20Norfatmawati binti Yaakub @ JohnPegawai Perikanan Gred G41Pejabat Perikanan Negeri SarawakJabatan Pemeriksaan dan Perkhidmatan Kuarantin Malaysia Negeri Johor20/10/2014
Muslihah binti Abdul Rahman 2014-10-20Muslihah binti Abdul RahmanPegawai Perikanan Gred G41Pejabat Perikanan Negeri TerengganuPejabat Perikanan Negeri Selangor20/10/2014
Muhammad Zahir bin Zakaria 2014-10-20Muhammad Zahir bin ZakariaPegawai Perikanan Gred G41Pejabat Perikanan Negeri SelangorPejabat Perikanan Negeri Perlis20/10/2014
Mohd Hairil Faizal bin Zakaria 2014-10-20Mohd Hairil Faizal bin ZakariaPembantu Perikanan Gred G22Pejabat Perikanan Negeri JohorPejabat Perikanan Negeri Perlis20/10/2014
Mohd Farid bin Abdullah 2014-10-20Mohd Farid bin AbdullahPegawai Perikanan Gred G41Jabatan Keselamatan dan Kesihatan PekerjaanPejabat Perikanan Negeri Terengganu20/10/2014
Mohammed Roshaizat bin Mustaffa 2014-10-20Mohammed Roshaizat bin MustaffaPegawai Perikanan Gred G41Pejabat Perikanan Negeri PerakPejabat Perikanan Negeri Kedah20/10/2014
Mesran bin Surip 2014-10-20Mesran bin SuripPembantu Perikanan Gred G22Pejabat Perikanan Negeri JohorPejabat Perikanan Negeri Melaka20/10/2014
Mazlan bin Wahid 2014-10-20Mazlan bin WahidPegawai Perikanan Gred G41Bahagian Perancang dan PembangunanBahagian Pengembangan dan Pemindahan Teknologi, Putrajaya20/10/2014
Kasmi bt Shafie 2014-10-13Kasmi bt ShafieSetiausaha Pejabat Gred N27Bahagian Perlindungan SumberPejabat Timbalan Ketua Pengarah Perikanan (Pembangunan), Putrajaya13/10/2014
Noor Azah bt Nayan 2014-10-13Noor Azah bt NayanSetiausaha Pejabat Gred N27Pejabat Timbalan Ketua Pengarah Perikanan (Pembangunan)Bahagian Pengembangan dan Pemindahan Teknologi, Putrajaya13/10/2014
Marina bt Irahim 2014-10-09Marina bt IrahimPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) Gred N17Bahagian Pengembangan dan Pemindahan TeknologiBahagian Pembangunan Latihan dan Kemajuan Kerjaya09/10/2014
En. Awang Zainudin bin Awang Hamdani 2014-09-15En. Awang Zainudin bin Awang HamdaniPembantu Kemahiran Gred H17Pejabat Perikanan Laut SarawakLimbongan Perikanan Pelabuhan Klang15/09/2014
En. Mohd Roslee bin Mohamed 2014-09-15En. Mohd Roslee bin MohamedPemandu Kenderaan Gred H11Pejabat Ketua Pengarah PerikananBahgian Khidmat Pengurusan15/09/2014
En. Shafie bin Mohamad 2014-09-15En. Shafie bin MohamadPenolong Jurutera Gred J29Pejabat Perikanan Negeri TerengganuLimbongan Perikanan Pelabuhan Klang15/09/2014
En. Suhaimi bin Hasim 2014-09-15En. Suhaimi bin HasimPenolong Jurutera Gred J29Pejabat Perikanan Negeri Pulau PinangLimbongan Perikanan Pelabuhan Klang15/09/2014
En. Muhammad Zahir bin Zakaria 2014-09-02En. Muhammad Zahir bin ZakariaPegawai Perikanan Gred G41Bahagian Pengurusan SumberPejabat Perikanan Negeri Selangor02/09/2014
Pn. Azimah bt Jumatli 2014-09-02Pn. Azimah bt JumatliPegawai Perikanan Gred G44Bahagian Pembangunan Latihan dan Kemajuan KerjayaBahagian Perancangan dan Pembangunan02/09/2014
Pn. Hasnisa bt Abd Hamid 2014-09-02Pn. Hasnisa bt Abd HamidPegawai Perikanan Gred G41Pejabat Undang - UndangBahagian Pembangunan Akuakultur, Putrajaya02/09/2014
Pn. Ong See Ling 2014-09-02Pn. Ong See LingPegawai Perikanan Gred G41Bahagian Perancangan dan PembangunanBahagian Pembangunan Akuakultur02/09/2014
Y.M. Raja Yana Melessa bt Raja Haroon Arashid 2014-09-02Y.M. Raja Yana Melessa bt Raja Haroon ArashidPegawai Perikanan Gred G41Bahagian Pembangunan Latihan dan Kemajuan KerjayaBahagian Perancangan dan Pembangunan02/09/2014
Pn. Nor Farahiyah bt A. Aziz 2014-09-02Pn. Nor Farahiyah bt A. AzizPegawai Perikanan Gred G41Bahagian Pembangunan AkuakulturMajlis Latihan Pertanian Kebangsaan, MOA02/09/2014
Pn. Suhana bt Kasiron 2014-09-02Pn. Suhana bt KasironPegawai Perikanan Gred G41Majlis Latihan Pertanian Kebangsaan, MOAPejabat Undang-Undang, Putrajaya02/09/2014
En. Ibrahim bin Mat 2014-08-04En. Ibrahim bin MatPenolong Pegawai Perikanan Gred G36KDP Hilir PerakCawangan Akuakultur dan Pengembangan, PPN Perlis04/08/2014
En. Mohamad Zamzami bin Yaakob 2014-08-04En. Mohamad Zamzami bin YaakobPemandu Kenderaan Gred H11Bahagian Perancangan dan PembangunanBahagian Pembangunan Latihan dan Kemajuan Kerjaya04/08/2014
En. Mohd Zaidi bin Abdullah 2014-08-04En. Mohd Zaidi bin AbdullahPembantu Perikanan Gred G17Bahagian Pembangunan Akuakultur, PutrajayaPejabat Perikanan Daerah Limbang, Sarawak04/08/2014
En. Zulfaiz bin Yusoff 2014-08-04En. Zulfaiz bin YusoffPembantu Perikanan Gred G17Akademi Perikanan Malaysia Chendering, TerengganuCawangan Biosekuriti, Pejabat Perikanan Negeri Perak04/08/2014
Pn. Sufiah bt Hashim 2014-08-04Pn. Sufiah bt HashimPembantu Perikanan Gred G22Pejabat Perikanan Negeri MelakaBahagian Pembangunan Akuakultur, Putrajaya04/08/2014
En. Rozali bin Mohamad 2014-08-03En. Rozali bin MohamadPembantu Perikanan Gred G17FRI Rantau Abang, TerengganuAkademi Perikanan Malaysia Chendering, Terengganu03/08/2014
En. Norazri bin Ismail 2014-07-16En. Norazri bin IsmailPegawai Perikanan Gred G44Akademi Perikanan Malaysia, TerengganuBahagian Kejuruteraan, Putrajaya16/07/2014
En. Nazri bin Ishak 2014-07-16En. Nazri bin IshakPegawai Perikanan Gred G44Bahagian Biosekuriti Perikanan, PutrajayaKetua Pusat Biosekuriti Perikanan Bintawa, Sarawak16/07/2014
En. Mohtar bin Mahmud 2014-07-16En. Mohtar bin MahmudPegawai Perikanan Gred G48Bahagian Pengurusan SumberBahagian Pengembangan dan Pemindahan Teknologi16/07/2014
En. Mohd Zin bin Saad 2014-07-16En. Mohd Zin bin SaadPegawai Perikanan Gred G48Bahagian Pembangunan Latihan dan Kemajuan Kerjaya, PutrajayaPengarah Pejabat Perikanan Negeri Kelantan16/07/2014
En. Mohd Sufian bin Sulaiman 2014-07-16En. Mohd Sufian bin SulaimanPegawai Perikanan Gred G52Pejabat Perikanan Negeri SelangorBahagian Pengurusan Sumber, Putrajaya16/07/2014
En. Mohd Noor bin Nordin 2014-07-16En. Mohd Noor bin NordinPegawai Perikanan Gred G48Bahagian Pengurusan SumberBahagian Pemgbangunan Akuakultur16/07/2014
En. Mohd Najib bin Ramli 2014-07-16En. Mohd Najib bin RamliPegawai Perikanan Gred G48Bahagian Perlindungan Sumber, PutrajayaKetua Unit Integriti, Putrajaya16/07/2014
En. Mohd Ghazali bin A. Manap 2014-07-16En. Mohd Ghazali bin A. ManapPegawai Perikanan Gred G44Bahagian Biosekuriti PerikananBahagian Pengurusan Sumber16/07/2014
En. Johari bin Daud 2014-07-16En. Johari bin DaudPegawai Perikanan Gred G44Pusat Pengembangan Akuakultur Bukit Tinggi, PahangPejabat Perikanan Negeri Pahang16/07/2014
En. Haszilan bin Abdul Latif 2014-07-16En. Haszilan bin Abdul LatifPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Bahagian Pembangunan AkuakulturBahagian Perancangan dan Pembangunan16/07/2014
En. Bustamah bin Bakar 2014-07-16En. Bustamah bin BakarPegawai Perikanan Gred G48Bahagian Perlindungan SumberBahagian Pembangunan Latihan dan Kemajuan Kerjaya16/07/2014
En. Anuar bin Zakaria 2014-07-16En. Anuar bin ZakariaPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Bahagian Pengembangan dan Pemindahan TeknologiKDP Hulu Langat, Selangor16/07/2014
En. Ahmad Tarmidzi bin Ramly 2014-07-16En. Ahmad Tarmidzi bin RamlyPegawai Perikanan Gred G54Bahagian Pembangunan AkuakulturBahagian Kejuruteraan16/07/2014
En. Ahmad Hazizi bin Aziz 2014-07-16En. Ahmad Hazizi bin AzizPegawai Perikanan Gred G54Bahagian Perlindungan SumberBahagian Biosekuriti Perikanan16/07/2014
En Zawawi bin Ali 2014-07-16En Zawawi bin AliPegawai Perikanan Gred G48Bahagian Pengembangan dan Pemindahan TeknologiBahagian Perancangan dan Pembangunan16/07/2014
En Anuar Salam bin Sulaiman 2014-07-16En Anuar Salam bin SulaimanPegawai Perikanan Gred G44Unit Komunikasi Korporat, PutrajayaPejabat Perikanan Wilayah Persekutuan Labuan16/07/2014
Dr. Mazuki bin Hashim 2014-07-16Dr. Mazuki bin HashimPegawai Perikanan Gred G52Bahagian Perancangan dan PembangunanBahagian Pembangunan Akuakultur16/07/2014
Dr. Bah Piyan Tan 2014-07-16Dr. Bah Piyan TanPegawai Perikanan Gred G52Bahagian Biosekuriti Perikanan, PutrajayaPejabat Perikanan Negeri Perak16/07/2014
En. Roslan bin Abu Hassan 2014-07-16En. Roslan bin Abu HassanPegawai Perikanan Gred G44Pusat Biosekuriti Perikanan Kuala LumpurKetua Pusat Biosekuriti Perikanan Kuala Lumpur16/07/2014
Pn. Aishah bt Yusoff 2014-07-16Pn. Aishah bt YusoffPegawai Perikanan Gred G44Bahagian Pembangunan AkuakulturBahagian Pembangunan Latihan dan Kemajuan Kerjaya16/07/2014
Pn. Isadora bt Nor Rahim 2014-07-16Pn. Isadora bt Nor RahimSetiausaha Pejabat Gred N27Bahagian Pembangunan AkuakulturBahagian Kejuruteraan16/07/2014
Pn. Nor Hamimah bt Mansor 2014-07-16Pn. Nor Hamimah bt MansorSetiausaha Pejabat Gred N27Bahagian Khidmat PengurusanBahagian Pengembangan dan Pemindahan Teknologi16/07/2014
Pn. Nor Marini bt Mustafa 2014-07-16Pn. Nor Marini bt MustafaSetiausaha Pejabat Gred N27Pejabat Timbalan Ketua Pengarah Perikanan (Pengurusan)Bahagian Khidmat Pengurusan16/07/2014
Pn. Tan Geik Hong 2014-07-16Pn. Tan Geik HongPegawai Perikanan Gred G52Bahagian Pengurusan SumberBahagian Perlindungan Sumber16/07/2014
Pn. Uraini bt Ujang 2014-07-16Pn. Uraini bt UjangPegawai Perikanan Gred G44Bahagian Pembangunan AkuakulturBahagian Perlindungan Sumber16/07/2014
Pn. Yeo Moi Eim 2014-07-16Pn. Yeo Moi EimPegawai Perikanan Gred G48Bahagian Biosekuriti PerikananBahagian Pembangunan Akuakultur16/07/2014
Tn. Hj. Azlisha bin Ab Aziz 2014-07-16Tn. Hj. Azlisha bin Ab AzizPegawai Perikanan Gred G54Bahagian KejuruteraanPejabat Perikanan Negeri Selangor16/07/2014
Tn. Hj. Munir bin Mohd Nawi 2014-07-16Tn. Hj. Munir bin Mohd NawiPegawai Perikanan Gred G52Bahagian Pembangunan Akuakultur, PutrajayaPejabat Perikanan Negeri Johor16/07/2014
En. Abdullah bin Md Dan 2014-07-16En. Abdullah bin Md DanPegawai Perikanan Gred G48Bahagian Biosekuriti PutrajayaBahagian Perlindungan Sumber16/07/2014
Pn. Fauzidah bt Othman 2014-07-16Pn. Fauzidah bt OthmanPegawai Perikanan Gred G48Bahagian Pengembangan dan Pemindahan TeknologiBahagian Biosekuriti Perikanan16/07/2014
En. Zainuddin bin Abd Wahab 2014-07-16En. Zainuddin bin Abd WahabPegawai Perikanan Gred G44Pejabat Perikanan Wilayah Persekutuan LabuanKetua Unit Komunikasi Korporat, Putrajaya16/07/2014
Pn. Khazlita Adzim bt Abdol Aziz @ Ismail 2014-07-16Pn. Khazlita Adzim bt Abdol Aziz @ IsmailPegawai Perikanan Gred G48 (Memangku)Bahagian Pengembangan dan Pemindahan TeknologiUnit Agroprenuer Muda, MOA16/07/2014
En. Abu Bakar bin Mohd Ali 2014-07-16En. Abu Bakar bin Mohd AliPegawai Perikanan Gred G48Majlis Latihan Pertanian Kebangsaan (NATC)Pengarah Akademi Perikanan Malaysia Chendering, Terengganu16/07/2014
Pn. Sri Devi a/p Deva Das 2014-07-14Pn. Sri Devi a/p Deva DasPegawai Penyelidik Gred Q41FRI Glami Lemi, Negeri SembilanPusat Biosekuriti Perikanan KLIA, Selangor14/07/2014
En. Zam Zam bin Sarifan 2014-07-14En. Zam Zam bin SarifanPenolong Pegawai Perikanan Gred G32 (KDP)Pejabat Keselamatan dan Kesihatan Pekerjaan Negeri Pulau PinangPejabat Perikanan Daerah Sabak Bernam14/07/2014
Y.M Ku Noor Azriani bt Ku Ishak 2014-07-01Y.M Ku Noor Azriani bt Ku IshakPembantu Makmal Gred C17FRI Batu Maung, Pulau PinangPusat Biosekuriti Perikanan Kuala Kedah, Kedah01/07/2014
Tn. Hj. Mohamed Pauzi bin Abdullah 2014-07-01Tn. Hj. Mohamed Pauzi bin AbdullahPegawai Penyelidik Gred Q54FRI Batu Maung, Pulau PinangFRI Kampung Acheh, Perak01/07/2014
Tn. Hj. Jamaludin bin Ibrahim 2014-07-01Tn. Hj. Jamaludin bin IbrahimPegawai Penyelidik Gred Q52FRI Glami Lemi, Negeri SembilanProgram Perikanan Darat, FRI Glami Lemi, Negeri Sembilan01/07/2014
En. Chuah Heng Peng 2014-07-01En. Chuah Heng PengPegawai Penyelidik Gred Q54FRI Glami Lemi, Negeri SembilanAkuarium Batu Maung, Bahagian Penyelidikan01/07/2014
En. Mohd Zunaidi bin Embong @ Mohd Ali 2014-07-01En. Mohd Zunaidi bin Embong @ Mohd AliPembantu Laut Gred A17FRI Rantau Abang, TerengganuPangkalan Perlindungan Sumber Kuala Terengganu01/07/2014
En. Ryon Siew 2014-07-01En. Ryon SiewPegawai Penyelidik Gred Q48FRI Glami Lemi, Negeri SembilanFRI Kampung Acheh, Perak01/07/2014
En. Saki bin Noor 2014-07-01En. Saki bin NoorPembantu Penyelidik Gred Q22Pusat Biosekuriti Perikanan Kompleks Sultan Abu Bakar, JohorDepartemen Pengurusan dan Pembangunan Sumber Perikanan Marin01/07/2014
En. Shahrul Fahmi bin Abdul Aziz 2014-07-01En. Shahrul Fahmi bin Abdul AzizPembantu Awam Gred H11Pusat Pengembangan Akuakultur Bukit Tinggi, PahangPusat Pengembangan Akuakultur Jitra, Kedah01/07/2014
Pn. Mazalina bt Che Arif 2014-07-01Pn. Mazalina bt Che ArifPembantu Penyelidik Gred Q17FRI Glami Lemi, Negeri SembilanFRI Tanjung Demong, Terengganu01/07/2014
Pn. Zulifah bt Rohani 2014-07-01Pn. Zulifah bt RohaniPenolong Pegawai Penyelidik Gred Q27Pusat Biosekuriti Perikanan Kompleks Sultan Abu Bakar, JohorFRI Kampung Acheh, Perak01/07/2014
En. Nazrul Azman bin Mat Rahim 2014-07-01En. Nazrul Azman bin Mat RahimPenolong Pegawai Perikanan Gred G32Pej Keselamatan & Kesihatan Pekerjaan, WP LabuanPejabat MAQIS, WP Labuan01/07/2014
En. Suren Anak Sijak 2014-07-01En. Suren Anak SijakPembantu Perikanan Gred G22Pej Keselamatan & Kesihatan Pekerjaan, SarawakPej Perikanan Daerah Sadong Jaya, Sarawak01/07/2014
En. Zam Zam bin Sarifan 2014-07-01En. Zam Zam bin SarifanPenolong Pegawai Perikanan Gred G32Pej Keselamatan & Kesihatan Pekerjaan, Pulau PinangPejabat MAQIS, Putrajaya01/07/2014
En. Musa bin Ariffin 2014-07-01En. Musa bin AriffinPembantu Perikanan Gred G22Pej Keselamatan & Kesihatan Pekerjaan, PahangCaw Pengembangan, PPN Pahang01/07/2014
En. Isran bin Abdul Rasid 2014-07-01En. Isran bin Abdul RasidPembantu Perikanan Gred G22Pej Keselamatan & Kesihatan Pekerjaan, SabahPejabat Perikanan Wilayah Miri, Sarawak01/07/2014
Pn. Radhuhaida bt Ramli 2014-06-30Pn. Radhuhaida bt RamliPegawai Perikanan Gred G41Bahagian Pembangunan Latihan dan Kemajuan KerjayaBahagian Pembangunan Akuakultur30/06/2014
En. Azhar bin Hamzah 2014-06-16En. Azhar bin HamzahPegawai Penyelidik Gred Q54FRI Pulau Sayak, KedahFRI Batu Maung, Pulau Pinang16/06/2014
En. Johari bin Tim 2014-06-16En. Johari bin TimPegawai Perikanan Gred G44Bahagian Pembangunan AkuakulturBahagian Pengembangan dan Pemindahan Teknologi16/06/2014
Pn. Fauzidah bt Othman 2014-06-16Pn. Fauzidah bt OthmanPegawai Perikanan Gred G48MAQISBahagian Pengembangan dan Pemindahan Teknologi16/06/2014
Pn. Rohani bt Mohd Rose 2014-06-16Pn. Rohani bt Mohd RosePegawai Perikanan Gred G48Bahagian Pengembangan dan Pemindahan TeknologiBahagian Perancangan dan Pembangunan16/06/2014
Pn. Shamila bt Zainol 2014-06-16Pn. Shamila bt ZainolPegawai Perikanan Gred G48Bahagian Pembangunan AkuakulturBahagian Biosekuriti Perikanan16/06/2014
Pn. Yeo Moi Eim 2014-06-16Pn. Yeo Moi EimPegawai Perikanan Gred G48Bahagian Biosekuriti PerikananBahagian Pembangunan Akuakultur16/06/2014
Tn. Hj Zawawi bin Ali 2014-06-16Tn. Hj Zawawi bin AliPegawai Perikanan Gred G48Bahagian Pengembangan dan Pemindahan TeknologiBahagian Pembangunan Akuakultur16/06/2014
Cik Yazeereen bt A. Bakar 2014-06-16Cik Yazeereen bt A. BakarPegawai Perikanan Gred G44Bahagian Perancangan dan PembangunanCawangan Pengutipan Data Perikanan16/06/2014
En. Mohd Anuar bin Ibrahim 2014-06-15En. Mohd Anuar bin IbrahimPembantu Perikanan Gred G17Akademi Perikanan Malaysia, TerengganuPejabat Perikanan Negeri Kelantan15/06/2014
En. Khairul bin Ahok 2014-06-03En. Khairul bin AhokPembantu Perikanan Gred G17Pejabat Perikanan Daerah Tg. Sedili, JohorCawangan Perancangan dan Pembangunan, Pejabat Perikanan Laut Sarawak03/06/2014
En. Ishak bin Yusof 2014-06-03En. Ishak bin YusofPenolong Pegawai Perikanan Gred G36 (KDP)Pusat Biosekuriti Perikanan KLIA, SelangorPejabat Perikanan Santubong, PPN Sarawak03/06/2014
Pn. Aramah bt Limat @Alimat 2014-06-03Pn. Aramah bt Limat @AlimatPembantu Perikanan Gred G17Pejabat Perikanan Negeri SelangorPejabat Perikanan Daerah Lawas, Sarawak03/06/2014
En Azmeer bin Abidin 2014-06-02En Azmeer bin AbidinPembantu Perikanan Gred G17Pengembangan dan Pemindahan TeknologiUnit Komunikasi Korporat02/06/2014
En. Ahmad Auzal bin Jamaludin 2014-06-02En. Ahmad Auzal bin JamaludinPembantu Awam Gred H11Pusat Biosekuriti Perikanan KLIA, SelangorPusat Pengembangan Akuakultur Jitra, Kedah02/06/2014
En. Khairulmiza bin Jamal 2014-06-02En. Khairulmiza bin JamalPembantu Perikanan Gred G17Pejabat Perikanan Negeri PerlisPusat Biosekuriti Perikanan Negeri Selangor02/06/2014
En. Mansor bin Hamzah 2014-06-02En. Mansor bin HamzahPembantu Laut Gred A17Pejabat Perikanan Negeri PerakCawangan Pengurusan dan Pemuliharaan Sumber, PPN Pulau Pinang02/06/2014
En. Mohammad Basri bin Pimarzuki 2014-06-02En. Mohammad Basri bin PimarzukiPembantu Kemahiran Gred H17Limbongan Perikanan Pelabuhan KlangPPUG Pusat Penetasan Udang Galah, Setiawan Perak02/06/2014
En. Mohammad Faizal bin Pimarzuki 2014-06-02En. Mohammad Faizal bin PimarzukiPembantu Awam Gred H11FRI Glami Lemi, Negeri SembilanPusat Ikan Hiasan Enggor, Perak02/06/2014
En. Mohd Suhaimy bin Abdullah 2014-06-02En. Mohd Suhaimy bin AbdullahPembantu Perikanan Gred G17Pejabat Perikanan Daerah Mersing, JohorPejabat Perikanan Negeri Perlis02/06/2014
En. Rizwan bin Nordin 2014-06-02En. Rizwan bin NordinPegawai Perikanan Gred G41Pejabat Perikanan Negeri SarawakUnit Komunikasi Korporat02/06/2014
En. Roslan bin Samsudin 2014-06-02En. Roslan bin SamsudinPembantu Perikanan Gred G22Pusat Pengembangan Akuakultur, Bukit Tinggi PahangPusat Ikan Hiasan Enggor, Perak02/06/2014
En. Shahrul Nizam bin Baharudin 2014-06-02En. Shahrul Nizam bin BaharudinPenolong Pegawai Perikanan Gred G27 (KDP)Pusat Biosekuriti Perikanan KLIA, SelangorPejabat Perikanan Daerah Port Dickson, Negeri Sembilan02/06/2014
Pn. Norhabina bt Abd Aris 2014-06-02Pn. Norhabina bt Abd ArisPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Bahagian Biosekuriti Perikanan, PutrajayaPusat Biosekuriti Perikanan KLIA, Selangor02/06/2014
Pn. Rosalina bt Roslan 2014-06-02Pn. Rosalina bt RoslanPembantu Perikanan Gred G17Pejabat Perikanan Negeri Pulau PinangPejabat Perikanan Daerah Larut Matang/Selama/Taiping,Perak.02/06/2014
Tn Hj. Suhairi bin Alimon 2014-06-02Tn Hj. Suhairi bin AlimonPegawai Penyelidik Gred Q52FRI Gelang Patah, JohorFRI Glemi Lemi, Negeri Sembilan02/06/2014
Tn. Hj Noor Azaman bin Othman 2014-06-02Tn. Hj Noor Azaman bin OthmanPenolong Pegawai Perikanan Gred G32Bahagian Biosekuriti Perikanan, PutrajayaPusat Biosekuriti Perikanan Negeri Selangor02/06/2014
En. Khairul Harimee bin Md Nasir 2014-06-01En. Khairul Harimee bin Md NasirPembantu Perikanan Gred G17Bahagian Perancangan dan PembangunanPejabat Perikanan Daerah Jeli, Kelantan01/06/2014
En. Mohd Akmal bin M.Kamel 2014-06-01En. Mohd Akmal bin M.KamelPembantu Perikanan Gred G17Pejabat Perikanan Negeri PerlisPejabat Perikanan Negeri Kelantan01/06/2014
En. Mohd Azmi bin Nor @ Md. Nor 2014-06-01En. Mohd Azmi bin Nor @ Md. NorPembantu Perikanan Gred G17Pejabat Perikanan Negeri TerengganuPejabat Perikanan Negeri Kelantan01/06/2014
En. Mohd Sabri bin Hashim 2014-06-01En. Mohd Sabri bin HashimPembantu Awam Gred H11Pusat Penyelidikan Ternakan Air Payau Gelang Patah, JohorCawangan Khidmat Pengurusan, PPN Terengganu01/06/2014
En. Muhd Ariff bin Abdullah 2014-06-01En. Muhd Ariff bin AbdullahPenolong Pegawai Perikanan Gred G27 (KDP)Pejabat Perikanan Negeri Pulau PinangPejabat Daerah Perikanan Bandar Baru, Kedah01/06/2014
En. Siharburozi b. Abdullah 2014-06-01En. Siharburozi b. AbdullahPembantu Perikanan Gred G17Pejabat Perikanan Negeri SelangorPejabat Daerah Putih, Kelantan01/06/2014
Pn. Maidatul Suhana bt Mohd 2014-06-01Pn. Maidatul Suhana bt MohdPenolong Pegawai Perikanan Gred G27 (KDP)Bahagian Pengembangan dan Pemindahan Teknologi, PutrajayaPejabat Daerah Perikanan Dungun, Terengganu01/06/2014
Pn. Nur Hidayah bt Abd Manan 2014-06-01Pn. Nur Hidayah bt Abd MananSetiausaha Pejabat Gred N27Bahagian Perlindungan SumberBahagian Perancang dan Pembangunan01/06/2014
Pn. Nurazlina bt Abdul Aziz 2014-06-01Pn. Nurazlina bt Abdul AzizPenolong Pegawai Perikanan Gred G27 (KDP)Pejabat Perikanan Negeri PahangPejabat Daerah Perikanan Setiu, Terengganu01/06/2014
Pn. Nurul Izzah bt Halim 2014-06-01Pn. Nurul Izzah bt HalimPenolong Pegawai Perikanan Gred G27 (KDP)Pejabat Daerah Perikanan Melaka Tengah, MelakaPejabat Daerah Perikanan Baling, Kedah01/06/2014
Pn. Siti Fatimah bt Arsa 2014-06-01Pn. Siti Fatimah bt ArsaPembantu Perikanan Gred G22Pejabat Perikanan Negeri PahangCawangan Biosekuriti, Pejabat Perikanan Negeri Kelantan.01/06/2014
En. Hairul Effendy bin Adzmi 2014-06-01En. Hairul Effendy bin AdzmiPenolong Pegawai Perikanan Gred G27 (KDP)Pusat Pengembangan Akuakultur Perlok, PahangPejabat Daerah Perikanan Marang, Terengganu01/06/2014
En. Hafis Shafiq bin M.Azmi 2014-06-01En. Hafis Shafiq bin M.AzmiPenolong Pegawai Perikanan Gred G27 (KDP)Bahagian Pengurusan Maklumat, PutrajayaPejabat Perikanan Daerah Kuala Krai, Kelantan01/06/2014
En. Arshad bin Mohamad 2014-06-01En. Arshad bin MohamadPembantu Laut Gred A17FRI Rantau Abang, TerengganuAkademi Perikanan Malaysia, Chendering Terengganu01/06/2014
En. Mohd Nasir bin Yaacob 2014-06-01En. Mohd Nasir bin YaacobPenolong Pegawai Perikanan Gred G27 (KDP)Pejabat Perikanan Negeri TerengganuPejabat Daerah Perikanan Tanah Merah, Kelantan01/06/2014
En. Roszuwa bin Abdullah 2014-06-01En. Roszuwa bin AbdullahPembantu Operasi Gred H11Akademi Perikanan Malaysia, TerengganuFRI Tanjung Demong, Terengganu01/06/2014
En. Huzaini bin Abd Hamid 2014-06-01En. Huzaini bin Abd HamidPembantu Perikanan Gred G17Pejabat Perikanan Negeri Pulau PinangPejabat Perikanan Daerah Kulim01/06/2014
En. Harbit Hussain bin Abdul Kareem Bax 2014-06-01En. Harbit Hussain bin Abdul Kareem BaxPembantu Perikanan Gred G26Pejabat Perikanan Negeri SembilanCawangan Akuakultur, Pejabat Perikanan Negeri Johor01/06/2014
Pn. Fatimah bt A.Wahab 2014-06-01Pn. Fatimah bt A.WahabSetiausaha Pejabat Gred N32Bahagian Antarabangsa, Perdagangan dan PelaburanBahagian Perlindungan Sumber01/06/2014
Dr. Zainoddin bin Jamari 2014-05-19Dr. Zainoddin bin JamariPegawai Penyelidik Gred Q54FRI Pulau Sayak, KedahFRI Gelang Patah, Johor19/05/2014
Dr. Mohd Fariduddin bin Othman 2014-05-19Dr. Mohd Fariduddin bin OthmanPegawai Penyelidik Gred Q54FRI Batu Maung, Pulau PinangFRI Glemi Lemi, Negeri Sembilan19/05/2014
Norhafida bt Mohd Izani 2014-05-05Norhafida bt Mohd IzaniPenolong Pegawai Tadbir Gred N27Seksyen Pentadbiran Am, Bahagian Khidmat PengurusanJabatan Perkhidmatan Awam Malaysia05/05/2014
En. Abdul Ghani bin Abdul Karim 2014-04-15En. Abdul Ghani bin Abdul KarimPembantu Perikanan Gred G22 (KUP)Pejabat Perikanan Negeri Pulau PinangPejabat Perikanan Negeri Kedah15/04/2014
En. Mohamad Zamri bin Omar 2014-04-15En. Mohamad Zamri bin OmarPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Bahagian Perancangan dan PembangunanPejabat Perikanan Negeri Sembilan15/04/2014
En. Mohamed Khair bin Jemean 2014-04-15En. Mohamed Khair bin JemeanPenolong Pegawai Perikanan Gred G27 (KDP)Bahagian Pengembangan dan Pemindahan TeknologiPejabat Perikanan Daerah Seremban, Pejabat Perikanan Negeri Sembilan15/04/2014
En. Muhamad Saini bin Suliansa 2014-04-15En. Muhamad Saini bin SuliansaPegawai Perikanan Gred G41Unit Kawalselia dan Perlindungan Sumber, Pejabat Perikanan Negeri SarawakPejabat Perikanan Wilayah Persekutuan Labuan15/04/2014
En. Muhammad Nizam bin Samsudin 2014-04-15En. Muhammad Nizam bin SamsudinPembantu Perikanan Gred G17Bahagian Pengembangan dan Pemindahan TeknologiPejabat Perikanan Negeri Kedah15/04/2014
Pn. Hamizah bt Mohamad 2014-04-15Pn. Hamizah bt MohamadPembantu Perikanan Gred G17Unit Komunikasi Korporat, PMPUnit Biosekuriti Perikanan Sabah15/04/2014
Pn. Hasniah bt Othman 2014-04-15Pn. Hasniah bt OthmanPegawai Perikanan Gred G44Pusat Penyelarasan Penguatkuasaan MaritimPejabat Perikanan Negeri Terengganu15/04/2014
Pn. Nor Marini bt Mustafa 2014-04-07Pn. Nor Marini bt MustafaSetiausaha Pejabat Gred N27Bahagian Pengurusan Maklumat PerikananPejabat Timbalan Ketua Pengarah Perikanan (Pengurusan)07/04/2014
En. Anuar bin Omar 2014-04-01En. Anuar bin OmarPenolong Pegawai Perikanan Gred G36Pejabat Perikanan Negeri SelangorPejabat Perikanan Negeri Kedah01/04/2014
En. Muhammad Amir Rullah bin Marabi 2014-04-01En. Muhammad Amir Rullah bin MarabiPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Pejabat Perikanan Negeri PerakKDP Perak Tengah, Pejabat Perikanan Negeri Perak01/04/2014
En. Muhd Mutalib bin Sapie 2014-04-01En. Muhd Mutalib bin SapiePenolong Pegawai Perikanan Gred G27Pejabat Perikanan Negeri KedahKDP Bera, Pejabat Perikanan Negeri Pahang01/04/2014
Pn. Nahdatul Ima bin Mustapa Al Bakri 2014-04-01Pn. Nahdatul Ima bin Mustapa Al BakriSetiausaha Pejabat Gred N27Pejabat Timbalan Ketua Pengarah Perikanan (Pengurusan)Pejabat Perikanan Negeri Pahang01/04/2014
Pn. Nusrah Alifah bt Ahmad 2014-04-01Pn. Nusrah Alifah bt AhmadPegawai Perikanan Gred G41Bahagian Pembangunan Latihan dan Kemajuan KerjayaPejabat Perikanan Negeri Selangor01/04/2014
En. Zainal Abidin bin Mohamed Sulaiman 2014-04-01En. Zainal Abidin bin Mohamed SulaimanPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Bahagian Pembangunan AkuakulturKDP Kuala Langat / Sepang, Pejabat Perikanan Selangor01/04/2014
En. Mohammad Hassan bin Md. Shihab 2014-03-03En. Mohammad Hassan bin Md. ShihabPembantu Perikanan Gred G26KDP Kuala SelangorPangkalan Utama Perlabuhan Klang03/03/2014
En. Mohd Zuraidi bin Zakaria 2014-03-03En. Mohd Zuraidi bin ZakariaPenolong Pegawai Perikanan Gred G27 (KDP)Pangkalan Utama Pelabuhan KlangPejabat Perikanan Daerah Sabak Bernam03/03/2014
Pn. Noraishah bt Hashim 2014-03-03Pn. Noraishah bt HashimPegawai Perikanan Gred G48Bahagian Transformasi Ekonomi PerikananPejabat Perikanan Negeri Perak03/03/2014
Pn. Siti Hafniza bt Razali 2014-03-03Pn. Siti Hafniza bt RazaliPembantu Operasi Gred N11Cawangan PerundanganPejabat Ketua Pengarah Perikanan03/03/2014
Tuan Hj Mohd Ghaus bin Abd Manaf 2014-03-03Tuan Hj Mohd Ghaus bin Abd ManafPembantu Perikanan Gred G26 (KDP)Pejabat Perikanan Daerah Sabak BernamPejabat Perikanan Daerah Kuala Selangor03/03/2014
Pn. Norliah bt Hashim 2014-03-03Pn. Norliah bt HashimSetiausaha Pejabat Gred N28Cawangan Pengurusan Sumber Manusia, MOABahagian Pengurusan Sumber, Ibu Pejabat Perikanan Putrajaya03/03/2014
Pn. Halina bt Hashim 2014-03-01Pn. Halina bt HashimPegawai Perikanan Gred G41LKPP PahangCaw Akuakultur Air Tawar, Bahagian Pembangunan Akuakultur01/03/2014
En. Sapawi bin Jallil 2014-01-20En. Sapawi bin JallilPembantu Perikanan Gred G22 (KUP)Pejabat Perikanan Laut SarawakCawangan Kawalselia dan Perlindungan Sumber, Pejabat Perikanan Laut Sarikei20/01/2014
En. Muhammad Nizam bin Johari 2014-01-07En. Muhammad Nizam bin JohariPegawai Hal Ehwal Ekonomi Gred E44Bahagian Pembangunan AkuakulturCawangan Pembangunan Laut Dalam, Bahagian Pelesenan dan Pengurusan Sumber07/01/2014
Pn. Norazizah bt Kemat 2014-01-02Pn. Norazizah bt KematPegawai Perikanan Gred G41Pejabat Perikanan Negeri SarawakUnit Biosekuriti Negeri Pahang02/01/2014
En. Wan Mohammad Bukhari b. Wan Abdul Rahman 2014-01-02En. Wan Mohammad Bukhari b. Wan Abdul RahmanOperator Wayarles Gred N17Jabatan Laut Wilayah UtaraBahagian Perlindungan Sumber, Putrajaya02/01/2014
En. Zaihari b. Ibrahim 2014-01-01En. Zaihari b. IbrahimPembantu Perikanan Gred G17Pejabat MAQIS Bukit Kayu HitamPejabat MAQIS Padang Besar, Perlis01/01/2014
Muhammad Amnan b. Mohd Ishak 2013-12-16Muhammad Amnan b. Mohd IshakPemandu Kenderaan Bermotor Gred R3Pejabat Timbalan Ketua Pengarah Perikanan (Operasi)Bahagian Biosekuriti Perikanan, Putrajaya16/12/2013
Wan Muhammad Harith b. Wan Iskandar 2013-12-16Wan Muhammad Harith b. Wan IskandarPemandu Kenderaan Bermotor Gred R3Bahagian Biosekuriti PerikananPejabat Timbalan Ketua Pengarah (Operasi)16/12/2013
Pn. Zuhana Mohamed Noordin 2013-12-05Pn. Zuhana Mohamed NoordinPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) Gred N17Cawangan Pengurusan Personel, Bahagian Pentadbiran dan Kewangan, PutrajayaCawangan Pengurusan Kewangan, Bahagian Pentadbiran dan Kewangan, Putrajaya05/12/2013
En. Ismail b Ibrahim 2013-12-02En. Ismail b IbrahimPegawai Perikanan Gred G41Bahagian Biosekuriti PerikananPengarah Perikanan Negeri Perlis02/12/2013
Mohamad Samsi b Ideris 2013-12-02Mohamad Samsi b IderisPembantu Perikanan Gred G26Pejabat Perikanan Negeri kelantanPejabat Perikanan Negeri Perak02/12/2013
Pn. Zarina bt Zainuddin 2013-12-02Pn. Zarina bt ZainuddinPegawai Perikanan Gred G44Bahagian Perancang dan Pembangun, PutrajayaBahagian Biosekuriti Perikanan, Putrajaya (penempatan di Pusat Biosekuriti)02/12/2013
Pn. Isadora bt Nor Rahim 2013-10-17Pn. Isadora bt Nor RahimSetiausaha Pejabat Gred N27Bahagian KejuruteraanBahagian Pembangunan Akuakultur17/10/2013
En. Kamarol Hakim b. Khairuddin 2013-10-07En. Kamarol Hakim b. KhairuddinPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) Gred N17Cawangan Personel (Seksyen Kompetensi), Bahagian Pentadbiran dan KewanganCawangan Pentadbiran Am, Bahagian Pentadbiran dan Kewangan07/10/2013
Mohd Johanis Sabirin bin Yahaya 2013-10-07Mohd Johanis Sabirin bin YahayaPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Pejabat Perikanan Negeri PerakPejabat Perikanan Negeri Perlis07/10/2013
Pn. Nurul Husna bt Ghazali 2013-10-07Pn. Nurul Husna bt GhazaliPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) Gred N17Cawangan Personel (Unit HRMIS), Bahagian Pentadbiran dan KewanganCawangan Personel (Seksyen Kompetensi), Bahagian Pentadbiran dan Kewangan07/10/2013
Pn. Siti Zubaidah bt Md Zain 2013-10-07Pn. Siti Zubaidah bt Md ZainPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) Gred N17Cawangan Personel (Unit HRMIS), Bahagian Pentadbiran dan KewanganCawangan Pentadbiran Am, Bahagian Pentadbiran dan Kewangan07/10/2013
Pn. Fatimah bt A. Wahab 2013-10-01Pn. Fatimah bt A. WahabSetiausaha Pejabat Gred N32Bahagian Pembangunan AkuakulturBahagian Antarabangsa, Perdagangan dan Pelaburan, Putrajaya01/10/2013
Pn. Nur Shazwani bt Mohd Ghazali 2013-10-01Pn. Nur Shazwani bt Mohd GhazaliPegawai Perikanan Gred G41Pusat Biosekuriti Perikanan KuantanPusat Pengurusan Kuarantin Kesihatan Ikan, KLIA, Sepang01/10/2013
Abu Hassan bin Ali 2013-09-23Abu Hassan bin AliPembantu Perikanan Gred G22Pejabat Perikanan Negeri SelangorPejabat Perikanan Negeri Perlis23/09/2013
En. Muhammad Bakri b. Kaddarun 2013-09-23En. Muhammad Bakri b. KaddarunPembantu Perikanan Gred G17MAQIS KLIA, SepangPejabat Perikanan Labuan23/09/2013
Mohd Ali b. Hashim 2013-09-23Mohd Ali b. HashimPembantu Perikanan Gred G22Pejabat Perikanan Negeri PerakKDP Daerah Batang Padang, Tapah, Perak23/09/2013
En. Faizal b. Puasa 2013-09-18En. Faizal b. PuasaPegawai Hal Ehwal Ekonomi Gred E41Lembaga Kemajuan Ikan MalaysiaBahagian Perancang dan Pembangunan, Putrajaya18/09/2013
En. Muhammad Nizam bin Jamari 2013-09-18En. Muhammad Nizam bin JamariPegawai Hal Ehwal Ekonomi Gred E44Lembaga Pemasaran Pertanian Persekutuan (FAMA)Bahagian Pembangunan Akuakultur, Putrajaya18/09/2013
En. Sukri b. Deris 2013-09-17En. Sukri b. DerisPegawai Perikanan Gred G48Caw Pengurusan & Pelaburan Akuakultur, Bahagian Pembangunan AkuakulturCaw Pengembangan Pemprosesan & Pengendalian Hasil Perikanan17/09/2013
Pn. Noor Affizah bt Bujang Saili 2013-09-17Pn. Noor Affizah bt Bujang SailiPegawai Perikanan Gred G41Cawangan Operasi, Bahagian Perlindungan SumberCawangan Kesihatan Haiwan Akuatik, Bahagian Biosekuriti Perikanan17/09/2013
Pn. Rathi Sai a/p Muniandy 2013-09-17Pn. Rathi Sai a/p MuniandyPegawai Perikanan Gred G41Pusat Penetasan Udang Galah, Kg. Acheh, SitiawanUnit Pengembangan dan Latihan, PPN Perak17/09/2013
Tn Hj Nik Ab Wahab bin Mat Diah 2013-09-17Tn Hj Nik Ab Wahab bin Mat DiahPegawai Perikanan Gred G54Bahagian Pengembangan PerikananBahagian Pembangunan Sumber Manusia17/09/2013
En. Razali b Lajis 2013-09-17En. Razali b LajisPegawai Perikanan Gred G54Bahagian Pembangunan Sumber ManusiaBahagian Pengembangan Perikanan17/09/2013
En. Osman bin Mohamed 2013-09-17En. Osman bin MohamedPegawai Perikanan Gred G41Cawangan Kemajuan Kerjaya dan Pembangunan Latihan Industri, PSMCawangan Operasi, Bahagian Perlindungan Sumber17/09/2013
En. Muhammad Danial bin Abdullah 2013-09-17En. Muhammad Danial bin AbdullahPegawai Perikanan Gred G41Simpan Dalam Latihan, Pejabat KPCaw Kemajuan Kerjaya & Pembangunan Latihan, PSM17/09/2013
En. Mohamad Nazri b. Puasa 2013-09-17En. Mohamad Nazri b. PuasaPegawai Perikanan Gred G41Pusat Pengembangan Akuakultur Perlok, PahangPusat Penetasan Udang Galah, Kg. Acheh, Setiawan, Perak17/09/2013
En. Hamidi Husnin b. Abdullah 2013-09-17En. Hamidi Husnin b. AbdullahPegawai Perikanan Gred G41Unit Pentadbiran dan Kewangan, PPN KelantanSimpan Dalam Latihan, Pejabat KP17/09/2013
En. Azlisha b Abd Aziz 2013-09-17En. Azlisha b Abd AzizPegawai Perikanan Gred G54Pejabat Perikanan Laut SarawakBahagian Kejuruteraan17/09/2013
En. Ahmad Hazizi b Aziz 2013-09-17En. Ahmad Hazizi b AzizPegawai Perikanan Gred G54Bahagian Pembangunan AkuakulturBahagian Antarabangsa, Perdagangan dan Pelaburan17/09/2013
En. Adibi Rahiman b. Md Nor 2013-09-17En. Adibi Rahiman b. Md NorPegawai Perikanan Gred G41Caw Kesihatan Haiwan Akuatik, Bahagian Biosekuriti PerikananSimpan Dalam Latihan, Pejabat KP17/09/2013
En Ahmad Tarmidzi b Ramly 2013-09-17En Ahmad Tarmidzi b RamlyPegawai Perikanan Gred G54Bahagian KejuruteraanBahagian Pembangunan Akuakultur17/09/2013
Pn. Shamila bt Zainol 2013-09-17Pn. Shamila bt ZainolPegawai Perikanan Gred G48Caw Pembangunan, Pengesanan & Penilaian, Bahagian Perancang & PembangunanCaw Pengurusan & Pelaburan Akuakultur, Bahagian Pembangunan Akuakultur17/09/2013
Muhd Nazri bin Ismail 2013-08-26Muhd Nazri bin IsmailPembantu Perikanan Gred G17Pejabat Perikanan Negeri KelantanUnit Kawalselia dan Perlindungan Sumber, Pejabat Perikanan Negeri Pahang26/08/2013
Tn. Hj Mohd Sufian bin Sulaiman 2013-08-19Tn. Hj Mohd Sufian bin SulaimanPegawai Perikanan Gred G52Institut Perikanan MalaysiaPejabat Perikanan Negeri Selangor19/08/2013
Ruzaidi bin Mamat 2013-08-19Ruzaidi bin MamatPegawai Perikanan Gred G44Pejabat Perikanan Negeri PahangPejabat Perikanan Negeri Sembilan19/08/2013
Pn. Siti Rohaida bt Sabar 2013-08-12Pn. Siti Rohaida bt SabarPembantu Makmal Gred C17Pusat Biosekuriti Perikanan Kuantan, PahangPusat Biosekuriti Perikanan Kuala Lumpur12/08/2013
En Azlan b. Salleh 2013-08-12En Azlan b. SallehPembantu Makmal Gred C17Pusat Biosekuriti Perikanan Kuala LumpurPusat Biosekuriti Perikanan Negeri Johor12/08/2013
Pn. Raja Noradawiyah binti Raja Muhamad 2013-07-21Pn. Raja Noradawiyah binti Raja MuhamadPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Unit Pentadbiran dan Kewangan, Pejabat Perikanan Negeri MelakaInstitut Perikanan Malaysia, Terengganu21/07/2013
En. Hussein bin Rosli 2013-07-15En. Hussein bin RosliPembantu Perikanan Gred G17Pejabat Perikanan Laut Daerah Mukah, SarawakPejabat Perikanan Laut Daerah Lawas, Sarawak15/07/2013
Pn. Norfarhana Wahida binti Abdul Latif 2013-07-12Pn. Norfarhana Wahida binti Abdul LatifPenolong Akauntan Gred W27Institut Penilaian Negara (INSPEN)Cawangan Pengurusan Kewangan, Bahagian Pentadbiran dan Kewangan, Putrajaya12/07/2013
Goh Kok Lui 2013-07-01Goh Kok LuiPembantu Perikanan Gred G17MAQIS, KLIA SepangUnit Pengembangan dan Latihan, Pejabat Perikanan Laut Sarawak01/07/2013
En. Yaso?? bin Mat Zin 2013-07-01En. Yaso?? bin Mat ZinPekerja Awam Gred R1Pusat Pengembangan Akuakultur Ajil, TerengganuPusat Pengeluaran Dan Penyelidikan Ikan Laut, Tanjung Demong, Terengganu01/07/2013
En. Mohd Zul Helmi bin Ghazali 2013-06-24En. Mohd Zul Helmi bin GhazaliPembantu Perikanan Gred G17Pejabat Perikanan Negeri TerengganuUnit Kawalselia dan Perlindungan Sumber, Pejabat Perikanan Negeri Kelantan24/06/2013
Dr. Fariduddin bin Othman 2013-06-17Dr. Fariduddin bin OthmanPegawai Penyelidik Gred Q54Pusat Penyelidikan dan Pengeluaran Benih Udang Kebangsaan, Pulau Sayak KedahInstitut Penyelidikan Perikanan Batu Maung, Pulau Pinang17/06/2013
En. Azizan bin Ahmad 2013-06-17En. Azizan bin AhmadPenolong Pegawai Perikanan Gred G32 (Memangku)Jabatan Keselamatan dan Kesihatan Pekerjaan Negeri KelantanJabatan Keselamatan dan Kesihatan Pekerjaan (DOSH) Negeri Pulau Pinang17/06/2013
En. Aziz bin Awang 2013-06-16En. Aziz bin AwangPembantu Perikanan Gred G22Pejabat Perikanan Negeri TerengganuUnit Pentadbiran dan Kewangan, PPN Kelantan16/06/2013
En. Shahril Bin Aziz 2013-06-12En. Shahril Bin AzizPembantu Perikanan Gred G17Pejabat Perikanan Negeri KedahUnit Kawalselia dan Perlindungan Sumber, Pejabat Perikanan Negeri Kedah12/06/2013
Pn. Noor Hairanny bt Haji M. Tajudeen 2013-06-10Pn. Noor Hairanny bt Haji M. TajudeenPenolong Pegawai Perikanan Gred G32Cawangan Perancang Sektor, Bahagian Perancang dan Pembangunan, Ibu PejabatPejabat MAQIS, Bangunan Sultan Iskandar (BSI), Johor Bharu, Johor10/06/2013
En. Abd Razak bin Mohamad 2013-06-03En. Abd Razak bin MohamadPembantu Perikanan Gred G17Bahagian Pengurusan Maklumat PerikananBahagian Pembangunan Sumber Manusia03/06/2013
En. Ahmad bin Hussin 2013-06-03En. Ahmad bin HussinPembantu Perikanan Gred G22 (KUP)MAQIS Pulau PinangKawalselia dan Perlindungan Sumber, Pejabat Perikanan Negeri Pulau Pinang03/06/2013
En. Ahmad Zawari bin Tasuki 2013-06-03En. Ahmad Zawari bin TasukiPembantu Perikanan Gred G17MAQIS Pulau PinangUnit Pengembangan dan Latihan, Pejabat Perikanan Negeri Pulau Pinang03/06/2013
En. Jamari bin Abu Bakar 2013-06-03En. Jamari bin Abu BakarPembantu Perikanan Gred G22 (KUP)Pejabat Perikanan Negeri SarawakPerancang dan Penilaian, Pejabat Perikanan Negeri Labuan03/06/2013
En. Mohamad Sayuti bin Yahya 2013-06-03En. Mohamad Sayuti bin YahyaPembantu Perikanan Gred G17Bahagian Perlindungan Sumber, Ibu Pejabat Perikanan PutrajayaUnit Perancang dan Penilaian, Pejabat Perikanan Negeri Terengganu03/06/2013
En. Mohd Faizal bin Othman 2013-06-03En. Mohd Faizal bin OthmanPembantu Perikanan Gred G17MAQIS JohorUnit Pengembangan dan Latihan, Pejabat Perikanan Negeri Johor03/06/2013
En. Mohd Sahrizan bin Mamat 2013-06-03En. Mohd Sahrizan bin MamatPembantu Perikanan Gred G17Pejabat Perikanan Negeri TerengganuPentadbiran dan Kewangan, Pejabat Perikanan Negeri Kelantan03/06/2013
En. Mohd Zamri bin Mohamed Zin 2013-06-03En. Mohd Zamri bin Mohamed ZinPembantu Perikanan Gred G17MAQIS KLIA, SepangPusat Pengembangan Akuakultur Bukit Tinggi, Pahang03/06/2013
En. Shahril Bin Aziz 2013-06-03En. Shahril Bin AzizPembantu Perikanan Gred G17Pejabat Perikanan Negeri KedahJabatan Perkhidmatan Kuarantin dan Pemeriksaan Malaysia (MAQIS Kedah)03/06/2013
Pn. Seniati bt Jais 2013-06-03Pn. Seniati bt JaisPembantu Perikanan Gred G22 (KUP)Bahagian Pelesenan dan Pengurusan SumberBahagian Pembangunan Sumber Manusia03/06/2013
En. Ramesthas a/l Thanimalai 2013-06-03En. Ramesthas a/l ThanimalaiPembantu Perikanan Gred G17Pejabat Perikanan Negeri JohorJabatan Perkhidmatan Kuarantin dan Pemeriksaan Malaysia (MAQIS Pulau Pinang03/06/2013
En. Mohd Suhaimi bin Ramia 2013-06-03En. Mohd Suhaimi bin RamiaPembantu Perikanan Gred G17Bahagian Perlindungan Sumber, Ibu Pejabat Perikanan PutrajayaUnit Pengembangan dan Latihan, Pejabat Perikanan Negeri Terengganu03/06/2013
Pn. Siti Farhana bt Adnan 2013-06-03Pn. Siti Farhana bt AdnanPembantu Perikanan Gred G17Bahagian Pembangunan Sumber Manusia, Ibu Pejabat Perikanan PutrajayaPengembangan dan Latihan, Pejabat Perikanan Negeri Kedah03/06/2013
En. Zakaria bin Che Din 2013-06-03En. Zakaria bin Che DinPembantu Perikanan Gred G17Pejabat Perikanan Negeri PerakPusat Penetasan Udang Galah Kg. Acheh, Pejabat Perikanan Negeri Perak03/06/2013
En. Syed Ahmad Syafiq Hadi bin Syed Abdullah 2013-06-03En. Syed Ahmad Syafiq Hadi bin Syed AbdullahPembantu Perikanan Gred G17Institut Perikanan Malaysia, TerengganuPusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan KLIA Sepang, Selangor03/06/2013
En. Osman bin Mohamed 2013-06-03En. Osman bin MohamedPegawai Perikanan Gred G41Pejabat Timbalan Menteri Pertanian dan Industri Asas Tani MalaysiaCawangan Kemajuan Kerjaya dan Pembangunan Latihan Industri03/06/2013
En. Dawari bin Zainal Abidin 2013-06-02En. Dawari bin Zainal AbidinPembantu Perikanan Gred G22 (KUP)MAQIS KelantanUnit Pengembangan dan Latihan, Pejabat Perikanan Negeri Kelantan (SMPP Daer02/06/2013
En. Mohamad Hafiz Mushidi bin Shakori 2013-06-01En. Mohamad Hafiz Mushidi bin ShakoriPegawai Perikanan Gred G41Caw Perikanan Darat, Bahagian Pelesenan dan Pengurusan Sumber, PutrajayaCaw Perikanan Darat, Bahagian Perlindungan Sumber, Putrajaya01/06/2013
En. Mohd Daud bin Keling 2013-06-01En. Mohd Daud bin KelingPembantu Perikanan Gred G22Caw Perikanan Darat, Bahagian Pelesenan dan Pengurusan Sumber, PutrajayaCaw Perikanan Darat, Bahagian Perlindungan Sumber, Putrajaya01/06/2013
En. Mohd Najib bin Ramli 2013-06-01En. Mohd Najib bin RamliPegawai Perikanan Gred G48Caw Perikanan Darat, Bahagian Pelesenan dan Pengurusan Sumber, PutrajayaCaw Perikanan Darat, Bahagian Perlindungan Sumber, Putrajaya01/06/2013
Pn. Seniati bt Jais 2013-06-01Pn. Seniati bt JaisPembantu Perikanan Gred G22 (KUP)Caw Perikanan Darat, Bahagian Pelesenan dan Pengurusan Sumber, PutrajayaCaw Perikanan Darat, Bahagian Perlindungan Sumber, Putrajaya01/06/2013
Cik Mogeneswari a/p Subramaniam 2013-05-27Cik Mogeneswari a/p SubramaniamPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) Gred N17Cawangan Pengurusan Personel (Unit HRMIS)Cawangan Pengurusan Personel (Unit Personel)27/05/2013
En Azhar bin Abu Bakar 2013-05-27En Azhar bin Abu BakarPekerja Awam Gred R1Pusat Pengembangan Akuakultur Jitra, KedahBahagian Pentadbiran dan Kewangan, Pejabat Perikanan Negeri Kedah27/05/2013
En. Lindy Enggong 2013-05-27En. Lindy EnggongPegawai Perikanan (Jurutera) Gred G41Unit Kejuruteraan Negeri Sarawak, Pejabat Perikanan Laut SarawakCawangan Kejuruteraan Akuakultur, Bahagian Kejuruteraan Putrajaya27/05/2013
En. Mohd Ashadi bin Jaafar 2013-05-27En. Mohd Ashadi bin JaafarPegawai Penyelidik Gred Q41Pusat Penyelidikan Air Tawar Glemi Lemi (PPPAT)Pusat Penyelidikan Ternakan Air Payau Gelang Patah27/05/2013
En. Mohd Nor Azlan bin Zulkifli 2013-05-27En. Mohd Nor Azlan bin ZulkifliPekerja Awam Gred R1Pejabat Perikanan Negeri KedahPusat Pengembangan Akuakultur Jitra,Kedah27/05/2013
Pn. Nor Amirah bt Hassan 2013-05-27Pn. Nor Amirah bt HassanPembantu Makmal Gred C17Pusat Biosekuriti Perikanan Negeri JohorPusat Biosekuriti Perikanan Kuantan, Pahang27/05/2013
Pn. Sumawati binti Amad Bugis 2013-05-27Pn. Sumawati binti Amad BugisPegawai Perikanan (Jurutera) Gred G41Cawangan Kejuruteraan Akuakultur, Bahagian Kejuruteraan PutrajayaUnit Kejuruteraan Negeri Sarawak, Pejabat Perikanan Laut Sarawak27/05/2013
Pn. Rozana bt Johari 2013-05-20Pn. Rozana bt JohariPegawai Penyelidik Gred Q41Pusat Penyelidikan Perikanan Air Tawar Glemi Lemi (PPPAT)Pusat Biosekuriti Perikanan Kuala Lumpur20/05/2013
Dr. Zainoddin b Jamari 2013-05-15Dr. Zainoddin b JamariPegawai Penyelidik Gred Q54Pusat Penyelidikan dan Pengeluaran Benih Udang Kebangsaan, Pulau Sayak (PPPKetua Pusat Penyelidikan dan Pengeluaran Benih Udang Kebangsaan, Pulau Saya15/05/2013
En. Mohd Solah bin Mustapa 2013-05-15En. Mohd Solah bin MustapaPembantu Perikanan Gred G22Pusat Biosekuriti Negeri Selangor, KLIA, SepangUnit Pentadbiran dan Kewangan, Pejabat Perikanan Negeri Selangor15/05/2013
En. Che Shahidi bin Che Mod 2013-05-02En. Che Shahidi bin Che ModPembantu Penyelidik Gred Q17FRI Pulau Sayak, KedahPusat Ikan Hiasan Port Dickson, Negeri Sembilan02/05/2013
En. Mohd Baihari bin Md Nor 2013-04-22En. Mohd Baihari bin Md NorPegawai Perikanan Gred G41Pejabat Perikanan Negeri KedahPusat Pengembangan Akuakultur Jitra, Kedah22/04/2013
Pn. Mazayu binti Mohamad 2013-04-22Pn. Mazayu binti MohamadPegawai Perikanan Gred G44Pusat Pengembangan Akuakultur Jitra, KedahUnit Pembangunan Akuakultur Negeri, Pejabat Perikanan Negeri Kedah22/04/2013
En. Mohamood bin Che Mat 2013-04-21En. Mohamood bin Che MatPembantu Perikanan Gred G22 (KUP)Pejabat Perikanan Negeri KelantanPelesenan Perikanan Tangkapan Tok Bali (KDP Machang)21/04/2013
En. Mohd Amin bin Muhammad Zin 2013-04-21En. Mohd Amin bin Muhammad ZinPembantu Perikanan Gred G17Pejabat Perikanan Negeri Pulau PinangPusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan, Rantau Panjang, Kelantan (MAQI21/04/2013
En. Abdul Halim bin A.Ghani 2013-04-15En. Abdul Halim bin A.GhaniPekerja Awam Gred R1Institut Perikanan Malaysia, TerengganuPusat Penyu dan Ekosistem Marin, Rantau Abang, Terengganu15/04/2013
En. Mohamad Zamzami bin Yaakob 2013-04-08En. Mohamad Zamzami bin YaakobPemandu Kenderaan Bermotor Gred R3Bahagian Perlindungan Sumber, Ibu Pejabat Perikanan PutrajayaBahagian Pengurusan Maklumat Perikanan, Ibu Pejabat Perikanan Putrajaya08/04/2013
En. Inwi a/l Eh Kliyau 2013-04-01En. Inwi a/l Eh KliyauPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Unit Biosekuriti Pejabat Perikanan Negeri PerakUnit Pengembangan dan Latihan Pejabat Perikanan Negeri Perak01/04/2013
En. Mat Ludin bin Awang 2013-04-01En. Mat Ludin bin AwangPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Pejabat Perikanan Kemaman, Pejabat Perikanan Negeri TerengganuPusat Pengembangan Akuakultur Ajil, Terengganu01/04/2013
Pn Wan Nurul Shuhada bt Wan Ibrahim 2013-04-01Pn Wan Nurul Shuhada bt Wan IbrahimPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Cawangan Operasi Bahagian Perlindungan Sumber, PutrajayaUnit Biosekuriti Perikanan Negeri Perak01/04/2013
En Ahmad Marzuki bin Teh Ismail 2013-03-25En Ahmad Marzuki bin Teh IsmailPembantu Perikanan Gred G17Pejabat Perikanan Negeri PahangPusat Pengembangan Akuakultur Bukit Tinggi, Pahang25/03/2013
En Mohd Azahari bin Awang 2013-03-25En Mohd Azahari bin AwangPembantu Perikanan Gred G17Pusat Pengembangan Akuakultur Bukit Tinggi, PahangUnit Kawalselia dan Perlindungan Sumber, Pejabat Perikanan Negeri Pahang25/03/2013
En Abu Talib bin Ahmad 2013-03-24En Abu Talib bin AhmadPegawai Penyelidik Gred Q54Cawangan Marin dan Oceanography, SeafdecBahagian Penyelidikan, Institut Penyelidikan Perikanan Batu Maung24/03/2013
En. Idris bin Ahmad 2013-03-03En. Idris bin AhmadPembantu Penyelidik Gred Q22Bahagian Akuakultur Marin, FRI Pulau Sayak, KedahPusat Marikatur Langkawi, Kedah03/03/2013
En. Mohd Syapul bin Othman 2013-03-01En. Mohd Syapul bin OthmanPembantu Perikanan Gred G17MAQIS JohorJabatan Perkhidmatan Kuarantin dan Pemeriksaan Malaysia (MAQIS)01/03/2013
En. Mohd Zamri bin Mohammed Zin 2013-03-01En. Mohd Zamri bin Mohammed ZinPembantu Perikanan Gred G17MAQIS KLIA, SepangJabatan Perkhidmatan Kuarantin dan Pemeriksaan Malaysia (MAQIS)01/03/2013
En. Mohmad Shalan bin Jasman 2013-03-01En. Mohmad Shalan bin JasmanPenolong Pegawai Perikanan Gred G27MAQIS JohorJabatan Perkhidmatan Kuarantin dan Pemeriksaan Malaysia (MAQIS)01/03/2013
En. Muhammad Bakri bin Kaddarun 2013-03-01En. Muhammad Bakri bin KaddarunPembantu Perikanan Gred G17MAQIS KLIA, SepangJabatan Perkhidmatan Kuarantin dan Pemeriksaan Malaysia (MAQIS)01/03/2013
En. Nasir bin Lolot 2013-03-01En. Nasir bin LolotPembantu Laut Gred A17Institut Penyelidikan Perikanan Cawangan SarawakCawangan Kawalselia dan Perlindungan Sumber, Pejabat Perikanan Laut Sarawak01/03/2013
En. Noor Azrulaswady bin Mat Zin 2013-03-01En. Noor Azrulaswady bin Mat ZinPembantu Perikanan Gred G22MAQIS JohorJabatan Perkhidmatan Kuarantin dan Pemeriksaan Malaysia (MAQIS)01/03/2013
En. Peter Maxwell 2013-03-01En. Peter MaxwellPembantu Laut Gred A17Institut Penyelidikan Perikanan Cawangan SarawakCawangan Kawalselia dan Perlindungan Sumber, Pejabat Perikanan Laut Sarawak01/03/2013
En. Tajuddin bin Abdul Rani 2013-03-01En. Tajuddin bin Abdul RaniPembantu Perikanan Gred G22MAQIS Pulau PinangJabatan Perkhidmatan Kuarantin dan Pemeriksaan Malaysia (MAQIS)01/03/2013
En. Zaihari bin Ibrahim 2013-03-01En. Zaihari bin IbrahimPembantu Perikanan Gred G17MAQIS Bukit Kayu Hitam, KedahJabatan Perkhidmatan Kuarantin dan Pemeriksaan Malaysia (MAQIS)01/03/2013
En. Zulkafli bin Ahmad 2013-03-01En. Zulkafli bin AhmadPembantu Perikanan Gred G17MAQIS JohorJabatan Perkhidmatan Kuarantin dan Pemeriksaan Malaysia (MAQIS)01/03/2013
En. Zulkifli bin Ali 2013-03-01En. Zulkifli bin AliPembantu Perikanan Gred G22MAQIS KelantanJabatan Perkhidmatan Kuarantin dan Pemeriksaan Malaysia (MAQIS)01/03/2013
Pn. Fauzidah bt Othman 2013-03-01Pn. Fauzidah bt OthmanPegawai Perikanan Gred G48Menggunakan perjawatan Bahagian Pasukan Teras Perkhidmatan Kuarantin dan PemeriksaanJabatan Perkhidmatan Kuarantin dan Pemeriksaan Malaysia (MAQIS)01/03/2013
Pn. Kartini bt Ab Halim 2013-03-01Pn. Kartini bt Ab HalimPembantu Perikanan Gred G17MAQIS JohorJabatan Perkhidmatan Kuarantin dan Pemeriksaan Malaysia (MAQIS)01/03/2013
Pn. Khairul Asmak bt Hj Yahaya 2013-03-01Pn. Khairul Asmak bt Hj YahayaPembantu Perikanan Gred G17MAQIS Padang Besar, PerlisJabatan Perkhidmatan Kuarantin dan Pemeriksaan Malaysia (MAQIS)01/03/2013
Pn. Marlinda Anim bt Marham 2013-03-01Pn. Marlinda Anim bt MarhamPegawai Perikanan Gred G41Menggunakan perjawatan Cawangan Biosekuriti Negeri, Bahagian Biosekuriti PerikananJabatan Perkhidmatan Kuarantin dan Pemeriksaan Malaysia (MAQIS)01/03/2013
Pn. Zaihani bt Abdullah 2013-03-01Pn. Zaihani bt AbdullahPenolong Pegawai Perikanan Gred G32MAQIS PutrajayaJabatan Perkhidmatan Kuarantin dan Pemeriksaan Malaysia (MAQIS)01/03/2013
Pn. Siti Norkhaizan bt Sheikh Osman 2013-03-01Pn. Siti Norkhaizan bt Sheikh OsmanPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) Gred N17MAQIS KLIA, SepangJabatan Perkhidmatan Kuarantin dan Pemeriksaan Malaysia (MAQIS)01/03/2013
Pn. Siti Noraizurah bt Isman 2013-03-01Pn. Siti Noraizurah bt IsmanPenolong Pegawai Perikanan Gred G27MAQIS JohorJabatan Perkhidmatan Kuarantin dan Pemeriksaan Malaysia (MAQIS)01/03/2013
Pn. Norhazah bt Abd Aziz 2013-03-01Pn. Norhazah bt Abd AzizPembantu Perikanan Gred G17MAQIS KLIA, SepangJabatan Perkhidmatan Kuarantin dan Pemeriksaan Malaysia (MAQIS)01/03/2013
En. Mohd Sapawi bin Kadir 2013-03-01En. Mohd Sapawi bin KadirPembantu Perikanan Gred G22 (KUP)MAQIS KelantanJabatan Perkhidmatan Kuarantin dan Pemeriksaan Malaysia (MAQIS)01/03/2013
En. Mohd Nazri bin Ismail 2013-03-01En. Mohd Nazri bin IsmailPekerja Awam Gred R1MAQIS Bukit Kayu Hitam, KedahJabatan Perkhidmatan Kuarantin dan Pemeriksaan Malaysia (MAQIS)01/03/2013
En. Mohd Fauzi bin Salehon 2013-03-01En. Mohd Fauzi bin SalehonPegawai Perikanan Gred G41Menggunakan perjawatan Cawangan Biosekuriti Negeri, Bahagian Biosekuriti PerikananJabatan Perkhidmatan Kuarantin dan Pemeriksaan Malaysia (MAQIS)01/03/2013
En. Mohd Fauzani bin Mohd Shariff 2013-03-01En. Mohd Fauzani bin Mohd ShariffPembantu Laut Gred A17Cawangan Kawalselia dan Perlindungan Sumber, Pejabat Perikanan JohorCawangan Kawalselia dan Perlindungan Sumber, Pejabat Perikanan Melaka01/03/2013
En. Hilal bin Abd Aziz 2013-03-01En. Hilal bin Abd AzizPenolong Pegawai Perikanan Gred G32MAQIS KLIA, SepangJabatan Perkhidmatan Kuarantin dan Pemeriksaan Malaysia (MAQIS)01/03/2013
En. Hazir bin Masud 2013-03-01En. Hazir bin MasudPembantu Perikanan Gred G22 (KUP)MAQIS JohorJabatan Perkhidmatan Kuarantin dan Pemeriksaan Malaysia (MAQIS)01/03/2013
En. Goh Kok Lui 2013-03-01En. Goh Kok LuiPembantu Perikanan Gred G17MAQIS KLIA, SepangJabatan Perkhidmatan Kuarantin dan Pemeriksaan Malaysia (MAQIS)01/03/2013
En. Mohd Amin bin Muhamad Zin 2013-03-01En. Mohd Amin bin Muhamad ZinPembantu Perikanan Gred G17MAQIS KelantanJabatan Perkhidmatan Kuarantin dan Pemeriksaan Malaysia (MAQIS)01/03/2013
En. Mohd Akqizil Akta bin Mohd Natar 2013-03-01En. Mohd Akqizil Akta bin Mohd NatarTukang K3 Gred R9/R14Cawangan Penyelenggaraan Kapal, Limbongan Pelabuhan KlangPusat Penyelidikan Ternakan Air Payau, Gelang Patah, Johor01/03/2013
En. Mohamad Hafiz bin Hamdan 2013-03-01En. Mohamad Hafiz bin HamdanPenolong Pegawai Perikanan Gred G27MAQIS KLIA, SepangJabatan Perkhidmatan Kuarantin dan Pemeriksaan Malaysia (MAQIS)01/03/2013
En. Mohamad Esa bin Zainal 2013-03-01En. Mohamad Esa bin ZainalPembantu Perikanan Gred G17MAQIS JohorJabatan Perkhidmatan Kuarantin dan Pemeriksaan Malaysia (MAQIS)01/03/2013
En. Mohd Faizal bin Othman 2013-03-01En. Mohd Faizal bin OthmanPembantu Perikanan Gred G17MAQIS JohorJabatan Perkhidmatan Kuarantin dan Pemeriksaan Malaysia (MAQIS)01/03/2013
En. Kamarulhalim bin Salleh 2013-03-01En. Kamarulhalim bin SallehPembantu Perikanan Gred G17MAQIS KLIA, SepangJabatan Perkhidmatan Kuarantin dan Pemeriksaan Malaysia (MAQIS)01/03/2013
En. Kaman bin Nanyan 2013-03-01En. Kaman bin NanyanPekerja Awam Gred R1MAQIS Pulau PinangJabatan Perkhidmatan Kuarantin dan Pemeriksaan Malaysia (MAQIS)01/03/2013
En. Mohd Anuar bin Mohd Noor 2013-03-01En. Mohd Anuar bin Mohd NoorPembantu Perikanan Gred G17MAQIS KLIA, SepangJabatan Perkhidmatan Kuarantin dan Pemeriksaan Malaysia (MAQIS)01/03/2013
En. Kamal bin Atmo 2013-03-01En. Kamal bin AtmoPembantu Am Pejabat Gred N1MAQIS Negeri JohorJabatan Perkhidmatan Kuarantin dan Pemeriksaan Malaysia (MAQIS)01/03/2013
En. Bahanogopan a/l K.V. Ramasamy 2013-03-01En. Bahanogopan a/l K.V. RamasamyPembantu Perikanan Gred G22MAQIS KLIA, SepangJabatan Perkhidmatan Kuarantin dan Pemeriksaan Malaysia (MAQIS)01/03/2013
En. Azahar bin Ahmad 2013-03-01En. Azahar bin AhmadPenolong Pegawai Perikanan Gred G32MAQIS Bukit Kayu Hitam, KedahJabatan Perkhidmatan Kuarantin dan Pemeriksaan Malaysia (MAQIS)01/03/2013
En. Ahmad Zawari bin Tasuki 2013-03-01En. Ahmad Zawari bin TasukiPembantu Perikanan Gred G17MAQIS Pulau PinangJabatan Perkhidmatan Kuarantin dan Pemeriksaan Malaysia (MAQIS)01/03/2013
En. Ahmad Zaidi bin Za??at @ Lapok bin Saat 2013-03-01En. Ahmad Zaidi bin Za??at @ Lapok bin SaatPembantu Laut Gred A17Institut Penyelidikan Perikanan Cawangan SarawakCawangan Kawalselia dan Perlindungan Sumber, Pejabat Perikanan Laut Sarawak01/03/2013
En. Ahmad bin Husain 2013-03-01En. Ahmad bin HusainPembantu Perikanan Gred G22 (KUP)MAQIS Pulau PinangJabatan Perkhidmatan Kuarantin dan Pemeriksaan Malaysia (MAQIS)01/03/2013
En. Adnan bin Abas 2013-03-01En. Adnan bin AbasPembantu Perikanan Gred G22 (KUP)MAQIS Bukit Kayu Hitam, KedahJabatan Perkhidmatan Kuarantin dan Pemeriksaan Malaysia (MAQIS)01/03/2013
En. Abdul Aziz bin Ibrahim 2013-03-01En. Abdul Aziz bin IbrahimPembantu Perikanan Gred G22 (KUP)MAQIS KLIA, SepangJabatan Perkhidmatan Kuarantin dan Pemeriksaan Malaysia (MAQIS)01/03/2013
En. Zulkifly bin Derahman 2013-03-01En. Zulkifly bin DerahmanPekerja Awam Gred R1MAQIS KLIA, SepangJabatan Perkhidmatan Kuarantin dan Pemeriksaan Malaysia (MAQIS)01/03/2013
Pn. Norfatmahwati bt Yakub @ John 2013-02-18Pn. Norfatmahwati bt Yakub @ JohnPegawai Perikanan Gred G41Unit Biosekuriti Perikanan Cawangan Sabah, Pusat Penyelidikan Perikanan LikUnit Biosekuriti Perikanan Negeri Sarawak18/02/2013
En. Mohd Farid bin Abdullah 2013-02-18En. Mohd Farid bin AbdullahPegawai Perikanan Gred G41Taman Botani NegaraJabatan Keselamatan dan Kesihatan Pekerjaan Negeri Sabah18/02/2013
En. Sufian bin Ahmad 2013-02-18En. Sufian bin AhmadPegawai Perikanan Gred G41Jabatan Keselamatan dan Kesihatan Pekerja Negeri SabahUnit Biosekuriti Perikanan Negeri Sabah18/02/2013
En Ahmad Fuad b. Ahmad 2013-02-15En Ahmad Fuad b. AhmadPenolong Pegawai Perikanan Gred G36Pejabat Perikanan Negeri PerakKetua Pusat Pengembangan Akuakultur Tapah, Perak15/02/2013
En Idham Legiman 2013-02-15En Idham LegimanPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Pejabat Perikanan Negeri PerakKetua Pusat Perikanan Darat, Banding, Perak15/02/2013
En. Liew Vui Kien 2013-02-15En. Liew Vui KienPegawai Perikanan Gred G41Unit Pembangunan Akuakultur, Pejabat Perikanan Negeri PerakCawangan Akuakultur Air Tawar, Bahagian Pembangunan Akuakultur15/02/2013
En. Muhammad Hatta bin Mahmud 2013-02-15En. Muhammad Hatta bin MahmudPegawai Perikanan Gred G52Pusat Pengembangan Akuakultur Perlok, PahangCawangan Pengurusan dan Pelaburan Akuakultur, Bahagian Pembangunan Akuakultur15/02/2013
En. Ng Hock Sun 2013-02-15En. Ng Hock SunPembantu Perikanan Gred G22Pejabat Perikanan Negeri Pulau PinangBahagian Pembangunan Akuakultur, Ibu Pejabat Perikanan Putrajaya15/02/2013
En. Roshaizat bin Mustapha 2013-02-15En. Roshaizat bin MustaphaPegawai Perikanan Gred G41 (KDP)Pusat Pengembangan Akuakultur Tapah, PerakPejabat Perikanan Daerah Batu Gajah dan Kampar, RTC Gopeng, Perak15/02/2013
Pn Shifak bt Paharuddin 2013-02-04Pn Shifak bt PaharuddinPembantu Makmal Gred C22Pusat Biosekuriti Perikanan Negeri Selangor, KLIA, SepangPusat Kuarantin dan Kesihatan Ikan Subang, Selangor (Pusat Biosekuriti Perikanan)04/02/2013
En. Shahimi b Ali 2013-02-01En. Shahimi b AliPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Pejabat Perikanan Negeri TerengganuPejabat Perikanan Negeri Kelantan01/02/2013
En Paul b Ceylon 2013-01-14En Paul b CeylonPembantu Perikanan Gred G17Unit Komunikasi Korporat, Ibu Pejabat Perikanan, PutrajayaCawangan Pengurusan Sumber Pantai, Bahagian Pelesenan dan pengurusan Sumber14/01/2013
En. Roslee Dela Cerna 2013-01-14En. Roslee Dela CernaPembantu Perikanan Gred G17Cawangan Pengurusan Sumber Pantai, Bahagian Pelesenan dan pengurusan SumberUnit Komunikasi Korporat, Ibu Pejabat Perikanan, Putrajaya.14/01/2013
Pn Keni Anak Ngiwol 2013-01-04Pn Keni Anak NgiwolPegawai Perikanan Gred G41(Simpan Dalam Latihan) Pejabat Ketua Pengarah PerikananCawangan Antarabangsa, Bahagian Perancang dan Pembangunan, Putrajaya04/01/2013
En. Zulkafli b Abd Rashid 2013-01-03En. Zulkafli b Abd RashidPegawai Penyelidik Gred Q54Pusat Penyelidikan Perikanan Air Tawar Glemi LemiBahagian Transformasi Ekonomi Perikanan, Putrajaya03/01/2013
En Muhammad Bakri b Kaddarun 2013-01-02En Muhammad Bakri b KaddarunPembantu Perikanan Gred G17Cawangan Pentadbiran dan Kewangan, PPN PahangPusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan KLIA, Sepang, Selangor02/01/2013
En. Mohd Zaifreen b. Mad Zain 2012-12-01En. Mohd Zaifreen b. Mad ZainPembantu Perikanan Gred G17Cawangan Pengembangan dan Latihan Pejabat Perikanan Negeri KelantanCawangan Pentadbiran dan kewangan PPN Pahang01/12/2012
En. Mohd Nasir Daud 2012-12-01En. Mohd Nasir DaudPembantu Perikanan Gred G17Cawangan Pentadbiran dan Kewangan PPN PahangCawangan Pengembangan dan Latihan Pejabat Perikanan Negeri Kelantan01/12/2012
Azrma Wanis Hussin 2012-11-01Azrma Wanis HussinPembantu Perikanan Gred G17Pejabat Perikanan TerengganuCawangan Pengembangan dan Latihan Pejabat Perikanan Negeri Terengganu01/11/2012
Pn. Intan Marliana bt Aziz 2012-10-31Pn. Intan Marliana bt AzizPembantu Perikanan Gred G17PPN TerengganuPusat Pengembangan Perikanan Seberang Takir Terengganu31/10/2012
Pn. Nur Fadhlina Chan binti Mahadie Chan 2012-10-01Pn. Nur Fadhlina Chan binti Mahadie ChanPegawai Perikanan Gred G41Cawangan Pembangunan Tuna, Bahagian Pelesenan dan Pengurusan SumberBahagian Perancangan dan Pembangunan01/10/2012
Pn. Nur Fadhlina Chan binti Mahadie Chan 2012-10-01Pn. Nur Fadhlina Chan binti Mahadie ChanPegawai Perikanan Gred G41Cawangan Pembangunan Tuna, Bahagian Perlesenan dan Pengurusan SumberBahagian Perancangan dan Pembangunan01/10/2012
Shamsiah bt Yahaya 2012-09-24Shamsiah bt YahayaPembantu Tadbir (Kewangan) Gred W17Cawangan Pengurusan Kewangan, Bahagian Pentadbiran dan Kewangan, PutrajayaPejabat Perikanan Negeri Pulau Pinang24/09/2012
En. Saufi Afandi bin Talib 2012-09-19En. Saufi Afandi bin TalibPegawai Perikanan Gred G41Cawangan Pelesenan, Bahagian Pelesenan dan Pengurusan SumberUnit Pengembangan dan Latihan, Pejabat Perikanan Negeri Selangor19/09/2012
En. Mohd Jamel Hanim b. Ahmad 2012-09-18En. Mohd Jamel Hanim b. AhmadPembantu Perikanan Gred G17Pusat Kesihatan dan Kuarantin Ikan, Gelugor, Pulau PinangPusat Pengembangan Perikanan Laut Batu Maung, Pulau Pinang18/09/2012
En. Muhammad Zahir bin Zakaria 2012-09-18En. Muhammad Zahir bin ZakariaPegawai Perikanan Gred G41Unit Pengembangan dan Latihan, Pejabat Perikanan Negeri SelangorCawangan Pelesenan, Bahagian Pelesenan dan Pengurusan Sumber18/09/2012
Encik Muniandy a/l Sinniah 2012-09-18Encik Muniandy a/l SinniahPembantu Perikanan Gred G22Cawangan Pentadbiran dan Kewangan, Pejabat Perikanan Daerah Kerian, Kuala KurauUnit Kawalselia dan Perlindungan Sumber Kuala Kurau18/09/2012
Encik Mohd Ridzuan bin Ahmad 2012-09-18Encik Mohd Ridzuan bin AhmadPembantu Perikanan Gred G22Pusat Penyelarasan Penguatkuasaan Maritim, Agensi Penguatkuasaan Maritim MalaysiaUnit Pentadbiran dan Kewangan, Pejabat Perikanan Negeri Perak18/09/2012
En Saadon bin Kasmon 2012-09-03En Saadon bin KasmonPenolong Pegawai Penyelidik Gred Q32Pusat Biosekuriti Perikanan Negeri Selangor, KLIA SepangPusat Biosekuriti Kuala Lumpur03/09/2012
En. Abdul Rahman b Abdul Wahab 2012-09-03En. Abdul Rahman b Abdul WahabPegawai Perikanan Gred G48Bahagian Perancang dan PembangunanCawangan Antarabangsa, Bahagian Perancang dan Pembangunan03/09/2012
En. Abdullah b Jaafar 2012-09-03En. Abdullah b JaafarPegawai Perikanan Gred G48Bahagian Pelesenan dan Pengurusan SumberBahagian Perlindungan Sumber03/09/2012
En. Mohamad Yazid bin Yahya 2012-09-03En. Mohamad Yazid bin YahyaPembantu Makmal Gred C26Pusat Biosekuriti Perikanan Negeri Selangor, KLIA SepangPusat Biosekuriti Kuala Lumpur03/09/2012
En. Mohd Hafizal b. Mustapha 2012-09-03En. Mohd Hafizal b. MustaphaPembantu Perikanan Gred G17Cawangan Kawalselia dan Perlindungan Sumber, Pejabat Perikanan Negeri JohorCawangan Perancangan dan Penilaian, PPN Pahang03/09/2012
Iskandar bin Shamsuddin 2012-09-03Iskandar bin ShamsuddinPembantu Makmal Gred C17Pusat Pengurusan Kesihatan dan Kuarantin Ikan, Gelugor, Pulau PinangPejabat Perikanan Negeri Pulau Pinang03/09/2012
Pn Nur Ashikin bt Arbi 2012-09-03Pn Nur Ashikin bt ArbiPembantu Makmal Gred C17Pusat Pengurusan Kesihatan dan Kuarantin Ikan, Pulau PinangMakmal Rujukan Biosekuriti Perikanan Bintawa, Sarawak03/09/2012
Pn Tan Geik Hong 2012-09-03Pn Tan Geik HongPegawai Perikanan Gred G52Bahagian Perancang dan PembangunanBahagian Pelesenan dan Pengurusan Sumber03/09/2012
YH Dato?? Mohamad bin Mat Saman 2012-09-03YH Dato?? Mohamad bin Mat SamanPegawai Perikanan Gred G52Pejabat Perikanan Negeri Pahang (Penempatan sebagai Pengarah Negeri Kelantan)Cawangan Komunikasi, Bahagian Pengurusan Maklumat Perikanan03/09/2012
Pn. Rohani bt Mohd Rose 2012-09-03Pn. Rohani bt Mohd RosePegawai Perikanan Gred G48Cawangan Antarabangsa, Bahagian Perancang dan PembangunanCawangan Perundingan Khidmat Teknikal, Bahagian Perancang dan Pembangunan03/09/2012
Pn. Maznah bt Othman 2012-09-03Pn. Maznah bt OthmanPegawai Perikanan Gred G48Cawangan Pemuliharaan Sumber dan Perikanan Rekreasi, Bahagian Pelesenan dan Pengurusan SumberCawangan Sumber Pantai, Bahagian Pelesenan dan Pengurusan Sumber03/09/2012
En. Zulhaizal bin Zainal 2012-09-03En. Zulhaizal bin ZainalPembantu Makmal Gred C17Pusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan, KSAB, JohorMakmal Rujukan Biosekuriti Perikanan Kuantan, Pahang03/09/2012
En. Roslan b. Yusof 2012-09-03En. Roslan b. YusofPembantu Perikanan Gred G17Cawangan Perancangan dan Penilaian, PPN PahangCawangan Kawalselia dan Perlindungan Sumber, Pejabat Perikanan Negeri Johor03/09/2012
En. Mohd Sufian b. Sulaiman 2012-09-03En. Mohd Sufian b. SulaimanPegawai Perikanan Gred G52Bahagian Pelesenan dan Pengurusan SumberInstitut Perikanan Malaysia, Chendering, Terengganu03/09/2012
En. Mohd Norafzal b. Narawi 2012-09-03En. Mohd Norafzal b. NarawiPembantu Makmal Gred C17Pusat Biosekuriti Perikanan Kuantan, PahangPusat Kuarantin dan kesihatan Ikan Subang, Selangor03/09/2012
En Mohd Mohtar b. Mahamud 2012-09-03En Mohd Mohtar b. MahamudPegawai Perikanan Gred G48Bahagian Perlindungan SumberBahagian Pelesenan dan Pengurusan Sumber03/09/2012
Puan Wan Nurul Shuhada binti Wan Ibrahim 2012-08-27Puan Wan Nurul Shuhada binti Wan IbrahimPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Pejabat Ketua Pengarah / Timbalan Ketua PengarahCawangan Operasi, Bahagian Perlindungan Sumber, Putrajaya27/08/2012
Pn. Wan Nurul Shuhada bt Wan Ibrahim 2012-08-27Pn. Wan Nurul Shuhada bt Wan IbrahimPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Pejabat Ketua Pengarah / Timbalan Ketua Pengarah (Simpan dalam Latihan)Cawangan Operasi, bahagian Perlindungan Sumber27/08/2012
Abdul Halim b. Marzuki 2012-08-01Abdul Halim b. MarzukiPegawai Perikanan Gred G48Cawangan Pelaksanaan Projek Infrastruktur Perikanan, Bahagian KejuruteraanCawangan Kejuruteraan Perikanan Tangkapan dan Teknologi Marin, Bahagian Kej01/08/2012
Belayong ak Nyuak 2012-08-01Belayong ak NyuakPegawai Perikanan Gred G48Cawangan Pengurusan dan Pelaburan Akuakultur, Bahagian Pembangunan AkuakultCawangan Akuakultur Air Tawar, Bahagian Pembangunan Akuakultur01/08/2012
Cik Zuraidah bt Sapin 2012-08-01Cik Zuraidah bt SapinPembantu Setiausaha Pejabat Gred N17Bahagian Pembangunan AkuakulturBahagian Pengembangan Perikanan01/08/2012
Dr. Mazuki b. Hashim 2012-08-01Dr. Mazuki b. HashimPegawai Perikanan Gred G48Cawangan Perundingan dan Khidmat Teknikal, Bahagian Pembangunan dan PerundinganBahagian Perancang dan Pembangunan01/08/2012
Dr. Sukarno b Wagiman 2012-08-01Dr. Sukarno b WagimanPegawai Perikanan Gred G54Bahagian Pengurusan Maklumat PerikananBahagian Perancang dan Pembangunan01/08/2012
Encik Mazlan b Bidin 2012-08-01Encik Mazlan b BidinPembantu Laut Gred A17Pejabat Perikanan Negeri Selangor (PSP di Cawangan Kawalselia dan Perlindungan)Cawangan Kawalselia dan Perlindungan Sumber, Pejabat Perikanan Negeri Pahang01/08/2012
Hajjah Rodiah bt Idris 2012-08-01Hajjah Rodiah bt IdrisPegawai Perikanan Gred G54Bahagian Pembangunan dan Perundingan Khidmat TeknikalBahagian Perancang dan Pembangunan01/08/2012
YM Raja Noraziza binti Raja Azlan 2012-08-01YM Raja Noraziza binti Raja AzlanSetiausaha Pejabat Gred N27Bahagian Pengembangan PerikananBahagian Pengurusan Maklumat Perikanan01/08/2012
Adnan b. Hussain 2012-08-01Adnan b. HussainPegawai Perikanan Gred G48Pengarah Pejabat Perikanan Negeri Kelantan (penempatan sebagai Pengarah PejInstitut Perikanan Malaysia01/08/2012
Encik Hasbullah bin Din 2012-08-01Encik Hasbullah bin DinPembantu Laut Gred A22Institut Penyelidikan Perikanan Cawangan Sarawak (PSP di FRI Kampung Acheh)Bahagian Penyelididkan, Institut Penyelidikan Perikanan, Pulau Pinang01/08/2012
Ahmad Hazizi b. Aziz 2012-08-01Ahmad Hazizi b. AzizPegawai Perikanan Gred G54Bahagian Perancang dan AntarabangsaBahagian Pembangunan Akuakultur01/08/2012
Mohd Sufian b. Sulaiman 2012-08-01Mohd Sufian b. SulaimanPegawai Perikanan Gred G48Cawangan Pengurusan Sumber Pantai, Bahagian Pelesenan dan Pengurusan SumberCawangan Sumber Laut Dalam, Bahagian Pelesenan dan Pengurusan Sumber01/08/2012
Encik Embi bin Wan 2012-08-01Encik Embi bin WanPembantu Laut Gred A17Pejabat Perikanan Negeri Pulau Pinang (PSP di Pejabat Perikanan Negeri Pahang)Cawangan Kawalselia dan Perlindungan Sumber, Pejabat Perikanan Negeri Pahang01/08/2012
En. Abu Talib bin Ahmad 2012-07-16En. Abu Talib bin AhmadPegawai Penyelidik Gred Q54Institut Penyelidikan Perikanan Batu Maung, Pulau PinangCawangan Marin dan Oceanography, Departemen Pembangunan dan Pengurusan Sumber16/07/2012
En. Anuar Salam bin Sulaiman 2012-07-16En. Anuar Salam bin SulaimanPegawai Perikanan Gred G44Cawangan Logistik, Bahagian Perlindungan Sumber, PutrajayaCawangan Pengutipan Data Perikanan, Bahagian Pengurusan Maklumat Perikanan16/07/2012
En. Bakri bin Miswan 2012-07-16En. Bakri bin MiswanPegawai Perikanan Gred G44Cawangan Pengutipan Data Perikanan, Bahagian Pengurusan Maklumat PerikananCawangan Logistik, Bahagian Perlindungan Sumber, Putrajaya16/07/2012
En. Ismail bin Ishak 2012-07-16En. Ismail bin IshakPegawai Penyelidik Gred Q54Institut Penyelidikan Perikanan Batu Maung, Pulau PinangInstitut Penyelidikan Perikanan Batu Maung, Pulau Pinang16/07/2012
En. Mohamad Suhaimee b. Abd Manaf 2012-07-16En. Mohamad Suhaimee b. Abd ManafPegawai Penyelidik Gred Q41Pusat Penyelidikan Ternakan Air Payau, Gelang Patah, JohorPusat Penyelidikan dan Pengeluaran Benih Udang Kebangsaan, Pulau Sayak, Kedah16/07/2012
En. Mohd Yusri bin Ismail 2012-07-16En. Mohd Yusri bin IsmailPegawai Perikanan Gred G41Cawangan Penyeliaan, Bahagian Perlindungan Sumber, PutrajayaCawangan Perancangan Sektor, Bahagian Perancang dan Antarabangsa16/07/2012
En. Nawar bin A.Karim 2012-07-16En. Nawar bin A.KarimPegawai Perikanan Gred G41Cawangan Akuakultur Air Tawar, Bahagian Pembangunan Akuakultur, PutrajayaCawangan Pengurusan dan Pelaburan Akuakultur, Bahagian Pembangunan Akuakultur16/07/2012
En. Osman bin Mohamad 2012-07-16En. Osman bin MohamadPegawai Perikanan Gred G41Cawangan Kemajuan Kerjaya dan Pembangunan Latihan IndustriSimpan Dalam Latihan, Pejabat Ketua Pengarah Perikanan Malaysia16/07/2012
Pn. Radhuhaida bt Ramli 2012-07-16Pn. Radhuhaida bt RamliPegawai Perikanan Gred G41Cawangan Akuakultur Marin, Bahagian Pembangunan Akuakultur, PutrajayaCawangan Akuakultur Air Tawar, Bahagian Pembangunan Akuakultur, Putrajaya16/07/2012
En. Wan Nor Azli Jasmi bin Wan Yusoff 2012-07-16En. Wan Nor Azli Jasmi bin Wan YusoffPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Cawangan Operasi, Bahagian Perlindungan Sumber, PutrajayaPejabat Ketua Pengarah / Timbalan Ketua Pengarah, Putrajaya (Simpan Dalam Latihan)16/07/2012
Pn. Roslina bt Zakaria 2012-07-16Pn. Roslina bt ZakariaPegawai Perikanan Gred G41Cawangan Pengurusan dan Pelaburan Akuakultur, Bahagian Pembangunan AkuakulturCawangan Akuakultur Marin, Bahagian Pembangunan Akuakultur, Putrajaya16/07/2012
Y.M. Raja Yana Meleessa bt Raja Haroon Arashid 2012-07-03Y.M. Raja Yana Meleessa bt Raja Haroon ArashidPegawai Perikanan Gred G41Simpan Dalam Latihan, Pejabat Ketua Pengarah PerikananCawangan Kemajuan Kerjaya dan Pembangunan Latihan Industri03/07/2012
En. Belayong ak Nyuak 2012-07-02En. Belayong ak NyuakPegawai Perikanan Gred G48Makmal Rujukan Biosekuriti Perikanan BintawaCawangan Pengurusan dan Pelaburan Akuakultur, Bahagian Pembangunan Akuakultur, Ibu Pejabat Putrajaya02/07/2012
En. Muhammad Firdaus bin A. Hamid 2012-07-02En. Muhammad Firdaus bin A. HamidPembantu Makmal Gred C17Institut Penyelidikan Perikanan Cawangan SarawakPusat Kuarantin dan Kesihatan Ikan Subang, Selangor (Pusat Biosekuriti Kuala Lumpur)02/07/2012
Pn. Almina bt Espin 2012-07-02Pn. Almina bt EspinPembantu Perikanan Gred G17Cawangan Kawalselia dan Perlindungan Sumber (Pelesenan Perikanan Tangkapan Pelabuhan Sabah, Kota Kinabalu) Pejabat Perikanan Bandar, Kota Kinabalu, SabahBahagian Pelesenan dan Pengurusan Sumber, Ibu Pejabat Perikanan Putrajaya02/07/2012
Pn. Nazariah bt Mohd Nazri 2012-07-02Pn. Nazariah bt Mohd NazriPembantu Makmal Gred C17Pusat Biosekuriti Perikanan Wilayah SarawakPusat Penyelidikan dan Pengeluaran Benih Udang Kebangsaan, Pulau Sayak, Kedah02/07/2012
En. Mohd Fazlysham b. Zakaria 2012-07-01En. Mohd Fazlysham b. ZakariaPembantu Perikanan Gred G17Cawangan Kawalselia dan Perlindungan Sumber, Pelesenan Perikanan Tangkapan Kuantan, PahangInstitut Perikanan Malaysia01/07/2012
Pn. Nooraein bt Hassan 2012-07-01Pn. Nooraein bt HassanPembantu Perikanan Gred G17Institut Perikanan MalaysiaUnit Pelesenan Perikanan Tangkapan Kuantan, Pahang01/07/2012
Dr. Sukarno bin Wagiman 2012-06-01Dr. Sukarno bin WagimanPegawai Perikanan Gred G54Bahagian Perlindungan Sumber (Pertukaran Sementara sebagai Ketua Pengarah Taman Laut Malaysia)Bahagian Pengurusan Maklumat Perikanan (Pertukaran Sementara sebagai Ketua Pengarah Taman Laut Malaysia)01/06/2012
Pn. Norashikin bt Daliyana 2012-06-01Pn. Norashikin bt DaliyanaPegawai Perikanan Gred G41Cawangan CITES, Bahagian Biosekuriti Perikanan (Perjawatan Cawangan Pengurusan dan Pelaburan Akuakultur, Bahagian Pembangunan Akuakultur, Putrajaya)Cawangan Pengurusan dan Pelaburan Akuakultur, Bahagian Pembangunan Akuakultur, Putrajaya01/06/2012
Pn. Tajurroh bt Tajuddin 2012-06-01Pn. Tajurroh bt TajuddinPembantu Setiausaha Pejabat Gred N17Bahagian Pengurusan Maklumat Perikanan, Ibu Pejabat PutrajayaBahagian Pelesenan dan Pengurusan Sumber, Ibu Pejabat Putrajaya01/06/2012
Pn. Zainah bt Mat Aini 2012-06-01Pn. Zainah bt Mat AiniPembantu Perikanan Gred G22Bahagian Perlindungan Sumber, Ibu Pejabat PutrajayaCawangan Pembangunan, Pengesanan dan Penilaian, Bahagian Pembangunan dan Perundingan Khidmat Teknikal, Ibu Pejabat Putrajaya01/06/2012
Tn. Hj Gulamsarwar bin Jan Mohamad 2012-06-01Tn. Hj Gulamsarwar bin Jan MohamadPegawai Perikanan Gred G54Pengarah Bahagian Pelesenan dan Pengurusan Sumber, PutrajayaPengarah Bahagian Perlindungan Sumber, Putrajaya01/06/2012
Pn. Shadiah bt Mohamad 2012-06-01Pn. Shadiah bt MohamadPegawai Perikanan Gred G41Unit Pengembangan dan Latihan, Pejabat Perikanan Negeri KelantanUnit Biosekuriti Negeri, Pejabat Perikanan Negeri Kelantan01/06/2012
Cik Nurul Husna bt Ghazali 2012-05-28Cik Nurul Husna bt GhazaliPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) Gred N17Cawangan Pentadbiran Am, Bahagian Pentadbiran dan Kewangan, PutrajayaCawangan Pengurusan Personel (Seksyen HRMIS), Bahagian Pentadbiran Kewangan, Putrajaya28/05/2012
Pn. Noor Zakimah bt Pathiroon 2012-05-28Pn. Noor Zakimah bt PathiroonPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) Gred N17Cawangan Pengurusan Personel (Unit HRMIS), Bahagian Pentadbiran dan Kewangan, Ibu Pejabat PutrajayaCawangan Pentadbiran Am (Seksyen Kompetensi dan Tatatertib), Bahagian Pentadbiran dan Kewangan, Ibu Pejabat Putrajaya28/05/2012
En. Muhammad Bakri b. Nadari 2012-05-27En. Muhammad Bakri b. NadariPenolong Pegawai Tadbir Gred N27Cawangan Pentadbiran Am, Bahagian Pentadbiran dan Kewangan, PutrajayaCawangan Pengurusan Personel, Bahagian Pentadbiran dan Kewangan, Putrajaya27/05/2012
En. Rizwan bin Nordin 2012-05-21En. Rizwan bin NordinPegawai Perikanan Gred G41 (KDP)Unit Perancang dan Penilaian, Pejabat Perikanan Laut SarawakUnit Perancang dan Penilaian, Pejabat Perikanan Laut Sarawak (Ketua Daerah Perikanan Tanjung Manis, Sarawak)21/05/2012
En. Mohd Syairazi bin Che Man 2012-05-16En. Mohd Syairazi bin Che ManPembantu Perikanan Gred G17Cawangan Kawalselia dan Perlindungan Sumber (Pelesenan Perikanan Tangkapan Endau, Mersing, Johor)Cawangan Pentadbiran dan Kewangan, Pejabat Perikanan Negeri Johor (Pejabat Perikanan Daerah Segamat)16/05/2012
En. Amir bin Jerimi 2012-05-02En. Amir bin JerimiPembantu Perikanan Gred G17Cawangan Kawalselia dan Perlindungan Sumber, Pejabat Perikanan Negeri PerakCawangan Pentadbiran dan Kewangan, Pejabat Perikanan Negeri Perak02/05/2012
En. Anuar bin Ibrahim 2012-05-02En. Anuar bin IbrahimPekerja Awam Gred R1Pusat Penyelidikan Air TawarPusat Pengeluaran dan Penyelidikan Ikan laut Tanjung Demong02/05/2012
En. Hamidi Husnin bin Abdullah 2012-05-02En. Hamidi Husnin bin AbdullahPegawai Perikanan Gred G41Unit Pentadbiran dan Kewangan, Pejabat Perikanan Negeri KelantanMakmal Rujukan Biosekuriti Perikanan Kuantan, Pahang02/05/2012
En. Kon Yue Hooi 2012-05-02En. Kon Yue HooiPegawai Perikanan Gred G41Unit Perancangan dan Penilaian, Pejabat Perikanan Laut Sarawak ( Pejabat Perikanan Laut Tg Manis)Pejabat Perikanan Laut Sarawak (Wilayah II Sibu)02/05/2012
En. Mansor bin Ismail 2012-05-02En. Mansor bin IsmailPembantu Perikanan Gred G22Cawangan Kawalselia dan Perlindungan Sumber, Pejabat Perikanan Negeri TerengganuPejabat Perikanan Daerah Kuala Terengganu02/05/2012
En. Md Nafiah bin Md Yassin 2012-05-02En. Md Nafiah bin Md YassinPenolong Pegawai Perikanan Gred G32Unit Perancangan dan Penilaian, Pejabat Perikanan Negeri Terengganu (Pejabat Perikanan Daerah Kuala Terengganu)Unit Perancangan dan Penilaian, Pejabat Perikanan Negeri Terengganu (Menjalankan Tugasan Akuakultur Negeri)02/05/2012
En. Mohamad Suhaimee bin Abd Manaf 2012-05-02En. Mohamad Suhaimee bin Abd ManafPegawai Penyelidik Gred Q44Pusat Penyelidikan Ternakan Air Payau, Gelang Patah, JohorPusat Penyelidikan dan Pengeluaran Benih Udang Kebangsaan Pulau Sayak, Kedah02/05/2012
En. Mohd Lazim bin Mohd Saif 2012-05-02En. Mohd Lazim bin Mohd SaifPegawai Penyelidik Gred Q44Pusat Penyu dan Ekosistem Marin Rantau Abang (TUMEC), TerengganuPusat Penyelidikan Ternakan Air Payau Gelang Patah, Johor02/05/2012
En. Mohd Zubir bin Abdul Rashid 2012-05-02En. Mohd Zubir bin Abdul RashidPembantu Perikanan Gred G22Pusat Pengembangan Akuakultur Enggor, PerakPusat Pengembangan Perikanan Laut Sitiawan, Perak02/05/2012
Pn. Azalina bt Apandi 2012-05-02Pn. Azalina bt ApandiPenolong Pegawai Penyelidik Gred Q27Pusat Penyu dan Ekosistem Marin, Rantau Abang, TerengganuPusat Pengurusan Kuarantin dan Kesihatan Ikan, Kompleks Sultan Abu Bakar (KSAB) Johor02/05/2012
Pn. Hasnisa bt Abd Hamid 2012-05-02Pn. Hasnisa bt Abd HamidPegawai Perikanan Gred G41Cawangan Akuakultur Air Tawar, Bahagian Pembangunan Akuakultur, Ibu Pejabat PutrajayaCawangan Undang-Undang, Ibu Pejabat Putrajaya02/05/2012
Pn. Ismalina bt Isa 2012-05-02Pn. Ismalina bt IsaPegawai Perikanan Gred G41Cawangan Sumber Laut Dalam (Menggunakan perjawatan Cawangan Pembangunan Tuna), Bahagian Pelesenan dan Pengurusan Sumber, PutrajayaCawangan Sumber Laut Dalam, Bahagian Pelesenan dan Pengurusan Sumber, Putrajaya02/05/2012
Pn. Lizawati bt Mohamed 2012-05-02Pn. Lizawati bt MohamedPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Unit Pengembangan dan Latihan, Pejabat Perikanan Negeri MelakaMakmal Rujukan Biosekuriti Perikanan Kuantan, Pahang02/05/2012
Pn. Norazizah bt Kemat 2012-05-02Pn. Norazizah bt KematPegawai Perikanan Gred G41Makmal Rujukan Biosekuriti Perikanan Kuantan, PahangUnit Perancangan dan Penilaian, Pejabat Perikanan Laut Sarawak02/05/2012
Pn. Nur Fadhlina Chan bt Mahadie Chan 2012-05-02Pn. Nur Fadhlina Chan bt Mahadie ChanPegawai Perikanan Gred G41Unit Pentadbiran dan Kewangan, Pejabat Perikanan Laut Sarawak (Wilayah II Sibu)Cawangan Pembangunan Tuna, Bahagian Pelesenan dan Pengurusan Sumber, Putrajaya02/05/2012
Pn. Nurul Nadia bt Abdul Rahman 2012-05-02Pn. Nurul Nadia bt Abdul RahmanPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Makmal Rujukan Biosekuriti Perikanan Kuantan, PahangUnit Biosekuriti Perikanan Negeri Perak, Pejabat Perikanan Negeri Perak02/05/2012
Pn. Nusrah Alifah bt Ahmad 2012-05-02Pn. Nusrah Alifah bt AhmadPegawai Perikanan Gred G41Unit Pentadbiran dan Kewangan, Pejabat Perikanan Negeri KelantanCawangan Kemajuan Kerjaya dan Latihan Industri, Bahagian Pembangunan Sumber Manusia, Ibu Pejabat Putrajaya02/05/2012
Pn. Radhuhaida bt Ramli 2012-05-02Pn. Radhuhaida bt RamliPegawai Perikanan Gred G41Cawangan Operasi, Bahagian Perlindungan Sumber, Ibu Pejabat PutrajayaCawangan Akuakultur Air Tawar, Bahagian Pembangunan Akuakultur, Ibu Pejabat Putrajaya02/05/2012
Pn. Salmiah bt Ismail 2012-05-02Pn. Salmiah bt IsmailPembantu Penyelidik Gred Q17Pusat Penyelidikan Terumbu Laut (Akuatorium), Gelugor (Institut Penyelidikan dan Perikanan Batu Maung, Pulau Pinang)Pusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan Bukit Kayu Hitam, Kedah02/05/2012
Y.M Tengku Shafie bin Tengku Ibrahim 2012-05-02Y.M Tengku Shafie bin Tengku IbrahimPekerja Awam Gred R1Pusat Penyelidikan Perikanan Air TawarPusat Pengeluaran dan Penyelidikan Ikan Laut Tanjung Demong02/05/2012
Azlan bin Md. Nor 2012-03-26Azlan bin Md. NorPegawai Perikanan Gred G44Pusat Biosekuriti Perikanan Kuala LumpurMakmal Rujukan Biosekuriti Perikanan Kuantan, Pahang26/03/2012
En.Rabuni B. Ahmad 2012-03-15En.Rabuni B. AhmadPemandu Kenderaan Bermotor Gred R3Bahagian Perlindungan SumberBahagian Biosekuriti Perikanan15/03/2012
Encik Ahmad Fuad bin Ahmad 2012-03-15Encik Ahmad Fuad bin AhmadPegawai Perikanan Gred G36Unit Pentadbiran dan Kewangan, PPN PerakPPN Perak15/03/2012
Encik Rabuni bin Ahmad 2012-03-15Encik Rabuni bin AhmadPemandu Kenderaan Gred R3Bahagian Perlindungan Sumber, Ibu Pejabat Perikanan PutrajayaBahagian Biosekuriti Perikanan, Ibu Pejabat Perikanan Putrajaya15/03/2012
Encik Saari bin Sulaiman 2012-03-15Encik Saari bin SulaimanPemandu Kenderaan Gred R6 (KUP)Bahagian Pelesenan dan Pengurusan Sumber, Ibu Pejabat PerikanBahagian Pembangunan Akuakultur, Ibu Pejabat Perikanan Putrajaya15/03/2012
Encik Wan Rossly bin Wan Yahya 2012-03-15Encik Wan Rossly bin Wan YahyaPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Cawangan Operasi Bahagian Perlindungan SumberUnit Pentadbiran dan Kewangan, Pejabat Perikanan Negeri Kelantan15/03/2012
Mohd Shubli bin Saad 2012-03-15Mohd Shubli bin SaadPegawai Perikanan Gred G41Penempatan di Pusat Biosekuriti Perikanan KLIA, Sepang SelangorPejabat Perikanan Negeri Sembilan15/03/2012
Yusni bin Mohd Yusoh 2012-03-15Yusni bin Mohd YusohPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Pejabat Perikanan Negeri SembilanPusat Biosekuriti Perikanan KLIA, Sepang Selangor15/03/2012
En. Saari B. Sulaiman 2012-03-14En. Saari B. SulaimanPemandu Kenderaan Gred R6Bahagian Pelesenan dan Pengurusan SumberBahagian Pembangunan Akuakultur14/03/2012
Nawar bin A. Karim 2012-03-13Nawar bin A. KarimPegawai Perikanan Gred G41Cawangan Teknologi Perikanan Laut dan Komunit Nelayan, Bahagian PengembanganPPN Negeri Sembilan (Pusat Ikan Hiasan Port Dickson)13/03/2012
Encik Abu Hassan bin Ali 2012-03-05Encik Abu Hassan bin AliPembantu Perikanan Gred G22 (KUP)Pusat Pengembangan Akuakultur Jitra, KedahCawangan Pengembangan dan Latihan05/03/2012
En. Ahmad Ithiari B. Awang 2012-03-01En. Ahmad Ithiari B. AwangPemandu Kenderaan Bermotor Gred R3Pejabat Timbalan Ketua Pengarah Perikanan (Pembangunan)Cawangan Pentadbiran Am Bahagian Pentadbiran dan Kewangan01/03/2012
En. Mohd Faizi B. Mohd Nordin 2012-03-01En. Mohd Faizi B. Mohd NordinPekerja Awam Gred R1Pusat Pengembangan Akuakultur Bukit Tinggi, PahangMakmal Rujukan Biosekuriti Kuantan, Pahang01/03/2012
En. Mohd Nornukman B. Rosdi 2012-03-01En. Mohd Nornukman B. RosdiPemandu Kenderaan Bermotor Gred R3Cawangan Pentadbiran Am Bahagian Pentadbiran dan KewanganPejabat Timbalan Ketua Pengarah Perikanan (Pembangunan)01/03/2012
Mohd Fairus bin Seliman 2012-03-01Mohd Fairus bin SelimanPembantu Perikanan Gred G17Unit Kawalselia dan Perlindungan SumberCawangan Kawalselia dan Perlindungan Sumber (Pelesenan Ipoh)01/03/2012
Rajaram a/l R. Visvalingam 2012-03-01Rajaram a/l R. VisvalingamPembantu Perikanan Gred G22 (KUP)Cawangan Kawalselia dan Perlindungan Sumber, PPN PerlisCawangan Pengembangan dan Latihan, PPN Pulau Pinang01/03/2012
Encik Rusdi bin Saidin 2012-03-01Encik Rusdi bin SaidinPembantu Perikanan Gred G22 (KUP)Pusat Pengembangan Akuakultur Jitra, KedahCawangan Pengembangan dan Latihan, PPN Kedah01/03/2012
Pn. Amy Noor Zaina bt Amir Hamzah 2012-02-28Pn. Amy Noor Zaina bt Amir HamzahPegawai Perikanan Gred G41Cawangan Kemajuan Kerjaya dan Pembangunan Industri (Penempatan secara pentadbiran Bahagian Pembangunan dan Perundingan Khidmat Teknikal)Cawangan Pembangunan, Pengesanan dan Penilaian (Penempatan secara pentadbiran di Bahagian Pembangunan dan Perundingan Khidmat Teknikal)28/02/2012
En. Hashim B. Osman 2012-02-15En. Hashim B. OsmanPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) Gred N22Unit Pengurusan Aset dan Stor, Ibu Pejabat Perikanan MalaysiaCawangan Penyelenggaraan Kapal (Limbongan Perikanan Pelabuhan Klang, Selangor)15/02/2012
En. Mohd Farid B. Abdullah 2012-02-15En. Mohd Farid B. AbdullahPegawai Perikanan Gred G41Bahagian Pembangunan Sumber Manusia, Ibu Pejabat Perikanan PutrajayaTaman Botani Negara, Shah Alam15/02/2012
En. Mohd Yusri B. Ismail 2012-02-15En. Mohd Yusri B. IsmailPegawai Perikanan Gred G41Taman Botani Negara, Shah AlamBahagian Pembangunan dan Perundingan Khidmat Teknikal, Ibu Pejabat Perikanan15/02/2012
En. Ariffin B. Mohd Dagang 2012-02-13En. Ariffin B. Mohd DagangPemandu Kenderaan Bermotor Gred R3PPPAT, Glami Lemi Negeri SembilanPejabat Perikanan Negeri Terengganu13/02/2012
En. Che Utama B. Che Musa 2012-02-13En. Che Utama B. Che MusaPegawai Penyelidik Gred Q54Pusat Penyelidikan dan Pengeluaran Benih Udang Kebangsaan, Pulau SayakPusat Marikultur Langkawi, Kedah (penempatan secara pentadbiran)13/02/2012
En. Zainuddin B. Ilias 2012-02-13En. Zainuddin B. IliasPegawai Penyelidik Gred Q44Pusat Penyelidikan dan Pengeluaran Benih Udang Kebangsaan, Pulau SayakPusat Marikultur Langkawi, Kedah (penempatan secara pentadbiran)13/02/2012
En. Abdul Khalil B. Abdul Karim 2012-02-01En. Abdul Khalil B. Abdul KarimPegawai Perikanan Gred G52Bahagian Perancang dan Antarabangsa, Ibu Pejabat PerikananPengarah Perikanan Negeri Terengganu01/02/2012
En. Abdul Razak B. Buang 2012-02-01En. Abdul Razak B. BuangPegawai Perikanan Gred G48Unit Kawalselia dan Perlindungan Sumber, Pejabat Perikanan Laut SarawakCaw. Pelesenan, Bah. Pelesenan dan Pengurusan Sumber, Ibu Pejabat Perikanan01/02/2012
En. Abdullah B. Jaafar 2012-02-01En. Abdullah B. JaafarPegawai Perikanan Gred G48Cawangan Perundangan, Ibu Pejabat PerikananCaw. Sumber Pantai, Bah. Pelesenan dan Pengurusan Sumber, Ibu Pejabat Perikanan01/02/2012
En. Awgku Isa B. Pengiran Haji Amjah 2012-02-01En. Awgku Isa B. Pengiran Haji AmjahPegawai Perikanan Gred G52Pengarah Perikanan Negeri Pulau PinangUnit Kawalselia dan Perlindungan Sumber, Pejabat Perikanan Laut Sarawak01/02/2012
En. Zakaria B. Ismail 2012-02-01En. Zakaria B. IsmailPegawai Perikanan Gred G52Pengarah Perikanan Negeri TerengganuPengarah Perikanan Negeri Selangor01/02/2012
En.Anuar Salam B. Sulaiman 2012-02-01En.Anuar Salam B. SulaimanPegawai Perikanan Gred G44Bahagian Pembangunan dan Perundingan Khidmat Teknikal, Ibu Pejabat PerikananPejabat Ketua Pengarah Perikanan Malaysia01/02/2012
En.Mohd Sidek B. Md. Jahaya 2012-02-01En.Mohd Sidek B. Md. JahayaPegawai Perikanan Gred G48Bahagian Kejuruteraan, Ibu Pejabat PerikananPengarah Perikanan Negeri Pulau Pinang01/02/2012
Pn. Rohani Bt. Mohd Rose 2012-02-01Pn. Rohani Bt. Mohd RosePegawai Perikanan Gred G48Caw. Pelesenan, Bah. Pelesenan dan Pengurusan Sumber, Ibu Pejabat PerikananCaw. Perancang Sektor, Bah. Perancang dan Antarabangsa, Ibu Pejabat Perikanan01/02/2012
Pn. Azwa Bt. Abdul Hamid 2012-02-01Pn. Azwa Bt. Abdul HamidPegawai Perikanan Gred G44Seksyen Penyelarasan dan Operasi, APMMCaw. Sumber Laut Dalam, Bah. Pelesenan dan Pengurusan Sumber, Ibu Pejabat01/02/2012
En. Harun B. Juan 2012-01-15En. Harun B. JuanPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) Gred N26Cawangan Pengurusan Personel (Unit HRMIS), Ibu Pejabat Perikanan MalaysiaCawangan Pengurusan Am, Pentadbiran dan Kewangan, Ibu Pejabat Perikanan, Putrajaya15/01/2012
En. Mohd Farid B. Mohd Shaar 2012-01-15En. Mohd Farid B. Mohd ShaarPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) Gred N17Cawangan Pentadbiran Am, Ibu Pejabat Perikanan Malaysia, PutrajayaUnit Pengurusan Aset dan Setor, Ibu Pejabat Perikanan Malaysia, Putrajaya15/01/2012
Pn. Asmah Bt. Awang 2012-01-15Pn. Asmah Bt. AwangPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) Gred N22Cawangan Pentadbiran Am, Ibu Pejabat Perikanan Malaysia, PutrajayaCawangan Pengurusan Personel, Bahagian Pentadbiran dan Kewangan, Ibu Pejabat Perikanan, Putrajaya15/01/2012
Pn. Jasmawani Bt. Ibrahim 2012-01-15Pn. Jasmawani Bt. IbrahimPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) Gred N22Cawangan Pengurusan Personel (Unit HRMIS), Bahagian Pentadbiran dan Kewangan, Ibu Pejabat Perikanan, PutrajayaUnit Pengurusan Aset dan Setor, Ibu Pejabat Perikanan Malaysia, Putrajaya15/01/2012
Pn. Khadlita Adzim Bt. Abdol Aziz' @ Ismail 2012-01-15Pn. Khadlita Adzim Bt. Abdol Aziz' @ IsmailPegawai Perikanan Gred G48Caw. Tek. Perikanan Laut & Kom. Nelayan, Bahagian Pengembangan PerikananCaw. Peng. Pemprosesan & Hasil Perikanan,Bahagian Pengembangan Perikanan15/01/2012
Pn. Maznah @ Mazenah Bt. Hamzah 2012-01-15Pn. Maznah @ Mazenah Bt. HamzahPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) Gred N17Unit Pengurusan Aset dan Setor, Ibu Pejabat Perikanan Malaysia, PutrajayaUnit Pentadbiran Am, Bahagian Pentadbiran dan Kewangan, Ibu Pejabat Perikanan, Putrajaya15/01/2012
En. Zawawi B. Ali 2012-01-15En. Zawawi B. AliPegawai Perikanan Gred G48Caw. Peng. Pemprosesan & Hasil Perikanan, Bahagian Pengembangan PerikananCaw. Tek. Perikanan Laut & Kom. Nelayan, Bahagian Pengembangan Perikanan15/01/2012
En. Hashim B. Osman 2012-01-15En. Hashim B. OsmanPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) Gred N22Unit Pengurusan Aset dan Setor, Ibu Pejabat Perikanan Malaysia, PutrajayaCawangan Pengurusan Personel (Unit HRMIS), Bahagian Pentadbiran dan Kewangan, Ibu Pejabat Perikanan, Putrajaya15/01/2012
Keni Anak Ngiwol 2012-01-02Keni Anak NgiwolPegawai Perikanan Gred G41PPN Negeri Sembilan (Pusat Ikan Hiasan Port Dickson)Simpan Dalam Latihan, Pejabat Ketua Pengarah Perikanan Malaysia (Cuti belajar)02/01/2012
En. Mohd Zamri b Mohamaed Zin 2012-01-02En. Mohd Zamri b Mohamaed ZinPembantu Perikanan Gred G17Cawangan Biosekuriti Perikanan Negeri MelakaPusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan KLIA Sepang Selangor, (MAQIS)02/01/2012
YM Raja Noraziza Bt. Raja Azlan 2012-01-01YM Raja Noraziza Bt. Raja AzlanSetiausaha Pejabat Gred N27Bahagian Pengurusan Maklumat Perikanan, Ibu Pejabat Perikanan PutrajayaBahagian Pengembangan Perikanan, Ibu Pejabat Perikanan Putrajaya01/01/2012
Pn. Tajurroh Bt. Tajuddin 2012-01-01Pn. Tajurroh Bt. TajuddinPembantu Setiausaha Pejabat Gred N17Bahagian Perlindungan Sumber, Ibu Pejabat Perikanan PutrajayaBahagian Pengurusan Maklumat Perikanan, Ibu Pejabat Perikanan Putrajaya01/01/2012
Pn. Noor Hasimah Bt. Mohamad 2012-01-01Pn. Noor Hasimah Bt. MohamadPembantu Setiausaha Pejabat Gred N17Bahagian Pengembangan Perikanan, Ibu Pejabat Perikanan PutrajayaBahagian Pembangunan Sumber Manusia, Ibu Pejabat Perikanan, Putrajaya01/01/2012
Pn. Nahdatul Ima Bt. Mustapa Albakri 2012-01-01Pn. Nahdatul Ima Bt. Mustapa AlbakriSetiausaha Pejabat Gred N27Bahagian Perancangan dan Pembangunan, Ibu Pejabat Perikanan, PutrajayaPejabat Timbalan Ketua Pengarah Perikanan (Operasi), Ibu Pejabat Perikanan,Putrajaya01/01/2012
Pn. Fatimah Bt. A. Wahab 2012-01-01Pn. Fatimah Bt. A. WahabSetiausaha Pejabat Gred N28Pejabat Timbalan Ketua Pengarah Perikanan (Operasi), Ibu Pejabat Perikanan,PutrajayaBahagian Perancangan dan Pembangunan, Ibu Pejabat Perikanan, Putrajaya01/01/2012
En. Kasim B. Tawe 2012-01-01En. Kasim B. TawePegawai Perikanan Gred G41Bahagian Pengembangan, Perikanan, Ibu Pejabat PutrajayaMajis Latihan Pertanian Kebangsaan (NATC)01/01/2012
En. Mohd. Saffuan B. Che Mansor 2011-12-27En. Mohd. Saffuan B. Che MansorPegawai Teknologi Maklumat Gred F44Bahagian Pengurusan Maklumat Perikanan, Ibu Pejabat PerikananKementerian Kesihatan Malaysia27/12/2011
Pn. Shamila Bt. Zainol 2011-12-15Pn. Shamila Bt. ZainolPegawai Perikanan Gred G48Bahagian Pelesenan dan Pengurusan Sumber, Ibu Pejabat PerikananBahagian Pembangunan dan Perundingan Khidmat Teknikal, Ibu Pejabat Perikanan15/12/2011
Pn. Khadlita Adzim Bt. Abdol Aziz' @ Ismail 2011-12-15Pn. Khadlita Adzim Bt. Abdol Aziz' @ IsmailPegawai Perikanan Gred G48Caw. Peng. Pemprosesan & Hasil Perikanan Bahagian Pengembangan PerikananCaw. Tek. Perikanan Laut & Kom. Nelayan Bahagian Pengembangan Perikanan15/12/2011
Pn. Badariah Bt. Mohd Ali 2011-12-15Pn. Badariah Bt. Mohd AliPegawai Perikanan Gred G54Bahagian Pembangunan Akuakultur Ibu Pejabat PerikananPengarah Bahagian Biosekuriti Perikanan, Ibu Pejabat Perikanan15/12/2011
En. Razali B. Lajis 2011-12-15En. Razali B. LajisPegawai Perikanan Gred G54Pengarah Bahagian Pengembangan Perikanan, Ibu Pejabat PerikananPengarah Bahagian Pembangunan Sumber Manusia, Ibu Pejabat Perikanan15/12/2011
En. Nik Ab Wahab B. Mat Diah 2011-12-15En. Nik Ab Wahab B. Mat DiahPegawai Perikanan Gred G54Bahagian Pembangunan Akuakultur Ibu Pejabat PerikananBahagian Pembangunan Akuakultur, Ibu Pejabat Perikanan15/12/2011
En. Mohamad Shaupi B. Derahman 2011-12-15En. Mohamad Shaupi B. DerahmanGred Utama CPengarah Bah. Perancang & Antarabangsa, Ibu Pej. Perikanan Pengarah Bah. PerancangPejabat Timb. Ketua Pengarah (Operasi) Ibu Pej. Perikanan15/12/2011
En. Ahmad Hazizi B. Aziz 2011-12-15En. Ahmad Hazizi B. AzizPegawai Perikanan Gred G54Pengarah Bahagian Biosekuriti Perikanan, Ibu Pejabat PerikananPengarah Bahagian Perancang dan Antarabangsa, Ibu Pejabat Perikanan15/12/2011
En. Ahmad Azahari B. Ahmad 2011-12-15En. Ahmad Azahari B. AhmadPegawai Perikanan Gred G54Pengarah Perikanan Negeri SelangorPengarah Bahagian Pengembangan Perikanan, Ibu Pejabat Perikanan15/12/2011
En. Abdul Rahman B. Abdul Wahab 2011-12-15En. Abdul Rahman B. Abdul WahabPegawai Perikanan Gred G48Bahagian Perancang dan Antarabangsa, Ibu Pejabat PerikananBahagian Perancang dan Antarabangsa, Ibu Pejabat Perikanan15/12/2011
Pn. Mazayu Bt. Mohamad 2011-12-01Pn. Mazayu Bt. MohamadPegawai Perikanan Gred G44Pejabat Perikanan Negeri KedahPusat Pengembangan Akuakultur Jitra01/12/2011
En. Rusman B. Rusdy 2011-12-01En. Rusman B. RusdyPegawai Perikanan Gred G41Terengganu Agrotech Dev Sdn. Bhd. (pinjaman)Pejabat Perikanan Negeri Pahang01/12/2011
En. Kamarul Anwar B. Mohamed Zabri 2011-11-15En. Kamarul Anwar B. Mohamed ZabriPegawai Perikanan Gred G41Pusat Penetasan Udang Galah Setiawan, PerakBahagian Biosekuriti Perikanan, Ibu Pejabat Perikanan Putrajaya15/11/2011
Pn. Amy Noor Zaina Bt. Amir Hamzah 2011-11-15Pn. Amy Noor Zaina Bt. Amir HamzahPegawai Perikanan Gred G41Pejabat Perikanan Negeri KelantanBahagian Pembangunan Sumber Manusia, Ibu Pejabat Perikanan Putrajaya15/11/2011
Pn. Rathi Sai A/P Muniandy 2011-11-15Pn. Rathi Sai A/P MuniandyPegawai Perikanan Gred G41Bahagian Biosekuriti Perikanan, Ibu Pejabat Perikanan PutrajayaPusat Penetasan Udang Galah Setiawan, Perak15/11/2011
Pn. Shadiah Bt. Mohamad 2011-11-15Pn. Shadiah Bt. MohamadPegawai Perikanan Gred G41Bahagian Pembangunan dan Perundingan Khidmat Teknikal, Ibu Pejabat PerikananPejabat Perikanan Negeri Kelantan15/11/2011
En. Mohd Noor B. Noordin 2011-11-01En. Mohd Noor B. NoordinPegawai Perikanan Gred G48Bahagian Pengembangan Perikanan, Ibu Pejabat PerikananBahagian Pelesenan dan Pengurusan Sumber, Ibu Pejabat Perikanan01/11/2011
En. Zawawi B. Ali 2011-11-01En. Zawawi B. AliPegawai Perikanan Gred G48Bahagian Pelesenan dan Pengurusan Sumber, Ibu Pejabat PerikananBahagian Pengembangan Perikanan, Ibu Pejabat Perikanan01/11/2011
En. Adnan B. Hussain 2011-10-03En. Adnan B. HussainPegawai Perikanan Gred G48Bahagian Pengembangan Perikanan, Ibu Pejabat PerikananPejabat Perikanan Negeri Pahang (penempatan secara pentadbiran)03/10/2011
En. Anuar Salam B. Sulaiman 2011-10-03En. Anuar Salam B. SulaimanPegawai Perikanan Gred G44Bahagian Perlindungan Sumber, Ibu Pejabat PerikananBahagian Pembangunan dan Perundingan Khidmat Teknikal, Ibu Pejabat Perikanan03/10/2011
En. Mohamad B. Mat Saman 2011-10-03En. Mohamad B. Mat SamanPegawai Perikanan Gred G52Pejabat Perikanan Negeri PahangPejabat Perikanan Negeri Kelantan, (penempatan secara pentadbiran)03/10/2011
En. Mohd Azhar B. Mohd Zin 2011-10-03En. Mohd Azhar B. Mohd ZinPegawai Perikanan Gred G41Bahagian Perlindungan Sumber, Ibu Pejabat PerikananBahagian Pelesenan dan Pengurusan Sumber, Ibu Pejabat Perikanan03/10/2011
En. Zawawi B. Ali 2011-10-03En. Zawawi B. AliPegawai Perikanan Gred G48Pejabat Perikanan Negeri KelantanBahagian Pelesenan dan Pengurusan Sumber, Ibu Pejabat Perikanan03/10/2011
Pn. Nor Azlin Bt. Mokhtar 2011-10-03Pn. Nor Azlin Bt. MokhtarPegawai Perikanan Gred G41Bahagian Perlindungan Sumber, Ibu Pejabat PerikananBahagian Pelesenan dan Pengurusan Sumber, Ibu Pejabat Perikanan (penempatan secara pentadbiran)03/10/2011
Pn. Norliza Bt. Ramli 2011-10-03Pn. Norliza Bt. RamliPegawai Perikanan Gred G41Bahagian Pelesenan dan Pengurusan Sumber, Ibu Pejabat PerikananBahagian Perlindungan Sumber, Ibu Pejabat Perikanan03/10/2011
En. Arief Dharmawijaya B. Mohd Sharipudin 2011-09-19En. Arief Dharmawijaya B. Mohd SharipudinPegawai Perikanan Gred G41Unit Biosekuriti Negeri Johor, Pejabat Perikanan Negeri JohorUnit Akuakultur Negeri Johor (penempatan secara pentadbiran)19/09/2011
En. Rosliadi B. Rahim 2011-09-19En. Rosliadi B. RahimPegawai Perikanan Gred G41Unit Akuakultur Negeri Johor, Pejabat Perikanan Negeri JohorUnit Biosekuriti Negeri Johor, Pejabat Perikanan Negeri Johor19/09/2011
Pn. Chan Wei Lin 2011-09-12Pn. Chan Wei LinPegawai Teknologi Maklumat Gred F44Bahagian Pengurusan Maklumat Perikanan, Ibu Pejabat PerikananKementerian Pelajaran Malaysia12/09/2011
En. Umar Saifudin B. Mohamad 2011-09-01En. Umar Saifudin B. MohamadPegawai Perikanan Gred G48Bahagian Kejuruteraan, Ibu Pejabat PerikananLimbongan Perikanan Pelabuhan Klang, Port Klang, Selangor01/09/2011
En. Salehuddin B. Ahmad 2011-08-14En. Salehuddin B. AhmadPembantu Perikanan Gred G22 (KUP)Cawangan Kawalselia dan Perlindungan Sumber, Jabatan Perikanan Negeri KedahCawangan Pengembangan dan Latihan (Pengembangan Sungai Petani / Kuala Muda), Jabatan Perikanan Negeri Kedah14/08/2011
En. Wan Johari B. Wan Chik 2011-08-14En. Wan Johari B. Wan ChikPembantu Perikanan Gred G22 (KUP)Caw. Pengembangan dan Latihan, Jab. Perikanan Negeri KedahCaw. Kawalselia dan Perlindungan Sumber (Unit Pelesenan, Pejabat Perikanan Daerah Sungai Petani), Jab. Perikanan Negeri Kedah14/08/2011
Pn. Rozieyana Bt. Rais 2011-07-18Pn. Rozieyana Bt. RaisPegawai Tadbir dan Diplomatik Gred M41Makmal Rujukan Biosekuriti Perikanan Bintawa, SarawakBahagian Pentadbiran dan Kewangan, Ibu Pejabat Perikanan18/07/2011
Pn. Rozhana Bt.i Mahat 2011-07-18Pn. Rozhana Bt.i MahatPegawai Tadbir dan Diplomatik Gred M41Bahagian Pentadbiran dan Kewangan, Ibu Pejabat PerikananKementerian Kesihatan Malaysia18/07/2011
Shahrol Nizam Barkes Bin Mohd Shah 2011-07-12Shahrol Nizam Barkes Bin Mohd ShahPemandu Kenderaan Bermotor Gred R3Pusat Penyelidikan Perikanan Air Tawar Glami Lemi (Penempatan secara pentadbiran di Pejabat Timbalan Ketua Pengarah Perikanan (Operasi))Penempatan secara pentadbiran di Bahagian Pentadbiran dan Kewangan, Ibu Pejabat Perikanan12/07/2011
Pn. Norasmah Bt. Mantali 2011-07-11Pn. Norasmah Bt. MantaliPegawai Perikanan Gred G41Bahagian Pembangunan Akuakultur, Ibu Pejabat PerikananMakmal Rujukan Biosekuriti Perikanan Bintawa, Sarawak11/07/2011
Pn. Azura Bt.Markus 2011-07-11Pn. Azura Bt.MarkusPegawai Perikanan Gred G41Makmal Rujukan Biosekuriti Perikanan Bintawa, SarawakBahagian Pembangunan Akuakultur Ibu Pejabat Perikanan11/07/2011
En. Muhammad Abdul Rauf B. Abdullah 2011-07-11En. Muhammad Abdul Rauf B. AbdullahPegawai Perikanan Gred G41Pejabat Perikanan Negeri PahangBahagian Perlindungan Sumber, Ibu Pejabat Perikanan11/07/2011
En. Johari B. Daud 2011-06-01En. Johari B. DaudPegawai Perikanan Gred G44Bahagian Pembangunan Akuakultur, Ibu Pejabat PerikananPPA Bukit Tinggi, Pahang (penempatan secara pentadbiran)01/06/2011
Pn. Sharifah Um Liyana bt Syed Md Nasir 2011-05-16Pn. Sharifah Um Liyana bt Syed Md NasirPegawai Tadbir dan Diplomatik Gred M44Bahagian Pentadbiran dan Kewangan, Ibu Pejabat PutrajayaKementerian Perdagangan Dalam Negeri16/05/2011
Che Zaid bin Musa 2011-04-25Che Zaid bin MusaPembantu Perikanan Gred G22 (KUP)Cawangan Kawalselia dan Perlindungan Sumber, PPN Pulau PinangCawangan Kawalselia dan Perlindungan Sumber, PPN Pulau Pinang (Penempatan secara pentadbiran di PPN Kelantan Selaku Penolong Ketua Pangkalan Utama Perlindungan Sumber)25/04/2011
Khairul Azman bin Kamarudin 2011-04-25Khairul Azman bin KamarudinPembantu Perikanan Gred G17Unit Perlindungan Sumber Kuala Kurau, PPN PerakUnit Sistem Maklumat Pendaratan Perikanan (SMPP) Pejabat Perikanan Daerah Kerian Kuala Kurau, PPN Perak25/04/2011
Masri bin Bidin 2011-04-25Masri bin BidinPembantu Perikanan Gred G22Cawangan Kawalselia dan Perlindungan Sumber, PPN Pahang (Kuantan)Cawangan Kawalselia dan Perlindungan Sumber, PPN Pahang selaku Penolong Ketua Pangkalan Utama Perlindungan Sumber Kuantan25/04/2011
Mohamad Azhari bin Ali Basah 2011-04-25Mohamad Azhari bin Ali BasahPembantu Perikanan Gred G22 (KUP)Unit Sistem Maklumat Pendaratan Perikanan (SMPP) Pejabat Perikanan Daerah Kerian Kuala Kurau, PPN PerakUnit Perlindungan Sumber Kuala Kurau, PPN Perak25/04/2011
Mohamad Azhari bin Ali Basah 2011-04-25Mohamad Azhari bin Ali BasahPembantu Perikanan Gred G22 (KUP)Unit Sistem Maklumat Pendaratan Perikanan (SMPP) Pejabat Perikanan Daerah Kerian Kuala Kurau, PPN PerakUnit Perlindungan Sumber Kuala Kurau, PPN Perak25/04/2011
Mohd Rashidi bin Abd Samad 2011-04-25Mohd Rashidi bin Abd SamadPembantu Perikanan Gred G22 (KUP)Cawangan Kawalselia dan Perlindungan Sumber, PPN Johor (Batu Pahat)Cawangan Kawalselia dan Perlindungan Sumber, PPN Johor selaku Penolong Ketua Pangkalan Utama Perlindungan Sumber Batu Pahat25/04/2011
Nur Fauzana binti Azmi 2011-04-25Nur Fauzana binti AzmiPenolong Pegawai Penyelidik Gred Q27Pusat Pengeluaran dan Penyelidikan Ikan Laut (PPPIL), Tg Demong, Terengganu (Penempatan secara pentadbiran di Institut Penyelidikan Perikanan Pulau Pinang)Pusat Penyelidikan Terumbu Laut (Akuatorium), Gelugor, Pulau Pinang25/04/2011
Osman bin Muda 2011-04-25Osman bin MudaPenolong Pegawai Penyelidik Gred Q32Pusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan, Kompleks Sultan Abu Bakar (KSAB), JohorPusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan, Kompleks Sultan Abu Bakar (KSAB), Johor (Penempatan secara pentadbiran di Cawangan Marine dan Oceanography, Department Pembangunan dan Pengurusan Sumber Perikanan)25/04/2011
Wan Ahmad Nasarudin bin Wan Ibrahim 2011-04-25Wan Ahmad Nasarudin bin Wan IbrahimPembantu Perikanan Gred G22 (KUP)Cawangan Kawalselia dan Perlindungan Sumber, PPN Selangor (Pelabuhan Klang)Cawangan Kawalselia dan Perlindungan Sumber, PPN Selangor selaku Penolong Ketua Pangkalan Utama Perlindungan Sumber Pelabuhan Klang25/04/2011
Subramaniam a/l Sivalingam 2011-04-25Subramaniam a/l SivalingamPembantu Perikanan Gred G22 (KUP)Cawangan Kawalselia dan Perlindungan Sumber, PPN Kedah (Kuala Kedah)Cawangan Kawalselia dan Perlindungan Sumber, PPN Kedah (Selaku Penolong Ketua Pangkalan Utama Perlindungan Sumber Kuala Kedah)25/04/2011
Rajaram a/l Visvalingam 2011-04-25Rajaram a/l VisvalingamPembantu Perikanan Gred G22 (KUP)Cawangan Kawalselia dan Perlindungan Sumber, PPN Pulau PinangCawangan Kawalselia dan Perlindungan Sumber, PPN Pulau Pinang (Penempatan secara pentadbiran di PPN Perlis Selaku Penolong Ketua Pangkalan Utama Perlindungan Sumber Kuala Perlis, Perlis)25/04/2011
Mohd Farazi bin Jaafar 2011-04-25Mohd Farazi bin JaafarPenolong Pegawai Penyelidik Gred Q27Pusat Penyelidikan Terumbu Laut (Akuatorium), Gelugor, Pulau PinangPusat Penyelidikan Ternakan Air Payau (PPTAP), Gelang Patah, Johor25/04/2011
En. Azmi B. Salleh 2011-03-01En. Azmi B. SallehPemandu Kenderaan Bermotor Gred R3Makmal Rujukan Biosekuriti Perikanan KuantanPejabat Perikanan Negeri Kelantan01/03/2011
En. Mohd Farazi B. Jaafar 2011-03-01En. Mohd Farazi B. JaafarPenolong Pegawai Penyelidik Gred Q27Pusat Penyelidikan Ternakan Air Payau, Gelang Patah, JohorPusat Penyelidikan Terumbu Laut ( Akuatorium), Gelugor01/03/2011
Pn. Azmar Hana Elliany Bt. Azhar 2011-03-01Pn. Azmar Hana Elliany Bt. AzharPenolong Pegawai Penyelidik Gred Q27Pusat Penyelidikan Ternakan Air Payau (PPTAP) Gelang Patah JohorPusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan Kompleks Sultan Abu Bakar (KSAB), Johor01/03/2011
Ridhwan bin Udin 2011-03-01Ridhwan bin UdinJurutera Gred J44Ibu Pejabat Jabatan Pengairan SaliranPejabat Perikanan Negeri Pulau Pinang01/03/2011
En. Abd Khoder B. Abd Ghani 2011-02-21En. Abd Khoder B. Abd GhaniPembantu Laut Gred A17Pejabat Perikanan Negeri SelangorPejabat Perikanan Negeri Selangor (menjalankan tugasan Kawalselia dan Perlindungan Sumber di Pusat Pemantauan Kerang, Sabak Bernam, Selangor)21/02/2011
En. Fazi b. Zainuddin 2011-02-21En. Fazi b. ZainuddinPembantu Perikanan Gred G17Pejabat Perikanan Negeri SelangorPejabat Perikanan Negeri Selangor (menjalankan tugasan Kawalselia dan Perlindungan Sumber di Pusat Pemantauan Kerang, Sabak Bernam, Selangor)21/02/2011
En. Mohd Nor B. Sedan 2011-02-21En. Mohd Nor B. SedanPembantu Laut Gred A17Pejabat Perikanan Negeri SelangorPejabat Perikanan Negeri Selangor (menjalankan tugasan Kawalselia dan Perlindungan Sumber di Pusat Pemantauan Kerang, Sabak Bernam, Selangor)21/02/2011
En. Mohd Shubli B. Md Saad 2011-02-21En. Mohd Shubli B. Md SaadPegawai Perikanan Gred G41Pusat Pengembangan Akuakultur Ajil Terengganu (penempatan secara pentadbiran di Pejabat Perikanan Negeri Sembilan)Pusat Pengembangan Akuakultur Ajil Terengganu (penempatan secara pentadbiran di Pusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan, Sepang, Selangor)21/02/2011
En. Morzaid B. Sauni 2011-02-21En. Morzaid B. SauniPembantu Laut Gred A17Pejabat Perikanan Negeri SelangorPejabat Perikanan Negeri Selangor (menjalankan tugasan Kawalselia dan Perlindungan Sumber di Pusat Pemantauan Kerang, Sabak Bernam, Selangor)21/02/2011
En. Othman b. Ahmad 2011-02-21En. Othman b. AhmadPembantu Perikanan Gred G22Pejabat Perikanan Negeri SelangorPejabat Perikanan Negeri Selangor (menjalankan tugasan Kawalselia dan Perlindungan Sumber di Pusat Pemantauan Kerang, Sabak Bernam, Selangor)21/02/2011
En. Rezal B. Abd Hamid 2011-02-21En. Rezal B. Abd HamidPembantu Laut Gred A17Pejabat Perikanan Negeri SelangorPejabat Perikanan Negeri Selangor (menjalankan tugasan Kawalselia dan Perlindungan Sumber di Pusat Pemantauan Kerang, Sabak Bernam, Selangor)21/02/2011
En. Rosli B. Aini 2011-02-21En. Rosli B. AiniPembantu Laut Gred A17Pejabat Perikanan Negeri SelangorPejabat Perikanan Negeri Selangor (menjalankan tugasan Kawalselia dan Perlindungan Sumber di Pusat Pemantauan Kerang, Sabak Bernam, Selangor)21/02/2011
En. Abd Wahab bin Jakaria 2011-02-21En. Abd Wahab bin JakariaPembantu Laut Gred A17Pejabat Perikanan Negeri SelangorPejabat Perikanan Negeri Selangor (menjalankan tugasan Kawalselia dan Perlindungan Sumber di Pusat Pemantauan Kerang, Sabak Bernam, Selangor)21/02/2011
Pn. Nor Farahiyah bt A. Aziz 2011-02-14Pn. Nor Farahiyah bt A. AzizPegawai Perikanan Gred G41Bahagian Biosekuriti PerikananPusat Biosekuriti KLIA, Sepang14/02/2011
Mohd Nurul Zulfaizal bin Ibrahim 2011-02-01Mohd Nurul Zulfaizal bin IbrahimPembantu Makmal Gred C17Pusat Biosekuriti Perikanan Wilayah Sarawak, Bintawa, SarawakInstitut Perikanan Malaysia, Chendering, Terengganu01/02/2011
Mohd Azrul bin Badul Wahab 2011-02-01Mohd Azrul bin Badul WahabPenolong Jurutera (Mekanikal) Gred J29Cawangan Pentadbiran dan Kewangan (Unit Kejuruteraan), Jabatan Perikanan Laut SarawakCawangan Pentadbiran dan Kewangan, Jabatan Perikanan Laut Sarawak (Penempatan secara pentadbiran di Pusat Penyelidikan Perikanan Air Tawar, Glami Lemi, Negeri Sembilan)01/02/2011
Stephanie anak Martinus Simbolon 2011-02-01Stephanie anak Martinus SimbolonPembantu Makmal Gred C17Pusat Penyelidikan Ternakan Air Payau, Gelang Patah, JohorPusat Biosekuriti Perikanan Wilayah Sarawak (Makmal Rujukan Biosekuriti Perikanan Bintawa), Bintawa, Sarawak01/02/2011
Aswadi bin Che Ibrahim 2011-01-17Aswadi bin Che IbrahimPembantu Perikanan Gred G17Unit Biosekuriti Perikanan, Kompleks Sultan Abu Bakar, Gelang Patah, JohorCawangan Kawalselia dan Perlindungan Sumber, PPN Terengganu17/01/2011
En. Abdul Rahim bin Isa 2011-01-17En. Abdul Rahim bin IsaPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Unit Pengembangan dan Latihan, Jabatan Perikanan Negeri KedahPusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan, Gelugor, Pulau Pinang17/01/2011
Zaki bin Ali 2011-01-17Zaki bin AliPembantu Perikanan Gred G17Pusat Pengembangan Perikanan Laut Tanjung Sedili, Johor (Penempatan secara pentadbiran di Pusat Pengembangan Teknologi Produk Perikanan Lenggong, Perak)Cawangan Kawalselia dan Perlindungan Sumber, PPN Johor17/01/2011
Rosli bin Mat Som 2011-01-17Rosli bin Mat SomPembantu Perikanan Gred G22 (KUP)Cawangan Pengembangan dan Latihan, PPN Perak (Akuakultur Larut Matang, Taiping)Institut Perikanan Malaysia, Chendering, Terengganu (Penempatan secara pentadbiran di Projek Akuakultur Ikan Hiasan, Bukit Merah, Kerian, Perak)17/01/2011
Muhamad Hafizul bin Abd Hamid 2011-01-17Muhamad Hafizul bin Abd HamidPembantu Perikanan Gred G17Pusat Pengembangan Akuakultur, Bukit Tinggi, PahangPusat Kuarantin dan Kesihatan Ikan (MAQIS), PPN Pulau Pinang17/01/2011
Mohd Nizam bin Khairuddin 2011-01-17Mohd Nizam bin KhairuddinPembantu Perikanan Gred G17Cawangan Kawalselia dan Perlindungan Sumber (Pelesenan Daerah Langkawi), PPN KedahCawangan Pengembangan dan Latihan, PPN Perak17/01/2011
Lourdemary a/p George 2011-01-17Lourdemary a/p GeorgePembantu Perikanan Gred G17Unit Biosekuriti Perikanan, Pusat Kuarantin dan Kesihatan Ikan, PPN Pulau PinangPusat Pengembangan Akuakultur Enggor, PPN Perak17/01/2011
Helmi bin Chik 2011-01-17Helmi bin ChikPembantu Perikanan Gred G22 (KUP)Pusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan (MAQIS), Bukit Kayu Hitam, KedahUnit Biosekuriti Perikanan, Pusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan, Bukit Kayu Hitam, Kedah17/01/2011
Habi Rama Palaniappan a/l Perumal 2011-01-17Habi Rama Palaniappan a/l PerumalPembantu Perikanan Gred G17Cawangan Kawalselia dan Perlindungan Sumber, PPN Melaka (Penempatan secara pentadbiran di PPN Negeri Sembilan)Cawangan Kawalselia dan Perlindungan Sumber, PPN Selangor17/01/2011
En. Pang Choo Tiong 2011-01-17En. Pang Choo TiongPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Pusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan Bukit Kayu HitamUnit Pengembangan dan Latihan, Jabatan Perikanan Negeri Kedah17/01/2011
En Ab Rahman bin Bani 2011-01-10En Ab Rahman bin BaniPemandu Kenderaan Bermotor Gred R3Pusat Pengembangan Akuakultur PerlokBahagian Pengembangan dan Latihan, Jabatan Perikanan Negeri Pahang10/01/2011
En. Hassim b. Awang 2011-01-10En. Hassim b. AwangPemandu Kenderaan Bermotor Gred R3Pangkalan Perlindungan Sumber Padang Lalang, KuantanInstitut Penyelidikan Perikanan, Batu Maung10/01/2011
En. Mohd Farid b. Abdullah 2011-01-07En. Mohd Farid b. AbdullahPegawai Perikanan Gred G41 (Simpanan Dalam Latihan)Pejabat Ketua Pengarah Perikanan MalaysiaBahagian Pembangunan Sumber Manusia, Ibu Pejabat Perikanan Malaysia07/01/2011
En. Nawar b. A. Karim 2011-01-07En. Nawar b. A. KarimPegawai Perikanan Gred G41Bahagian Biosekuriti PerikananBahagian Pengembangan Perikanan, Ibu Pejabat Perikanan Malaysia07/01/2011
Pn. Norasmah bt Mantali 2011-01-07Pn. Norasmah bt MantaliPegawai Perikanan Gred G41 (Simpanan Dalam Latihan)Pejabat Ketua Pengarah Perikanan MalaysiaBahagian Pembangunan Akuakultur, Ibu Pejabat Perikanan malaysia07/01/2011
Pn. Shadiah bt Mohamad 2011-01-07Pn. Shadiah bt MohamadPegawai Perikanan Gred G41 (Simpanan Dalam Latihan)Pejabat Ketua Pengarah Perikanan MalaysiaBahagian Pembangunan dan Perundingan Khidmat Teknikal, Ibu Pejabat Perikanan Malaysia07/01/2011
En Mohd Nasir Bin Muhamad 2011-01-03En Mohd Nasir Bin MuhamadPegawai Perikanan Gred G41Jabatan Perikanan Negeri PahangUnit Pengembangan dan Latihan, Jabatan Perikanan Negeri Pahang03/01/2011
Pn. Noor Mahya bt Yusof 2010-12-15Pn. Noor Mahya bt YusofPegawai Perikanan Gred G41Bahagian Biosekuriti PerikananCawangan Biosekuriti dan Pembangunan Standard, Bahagian Biosekuriti Perikanan, Ibu Pejabat Perikanan Malaysia, Putrajaya15/12/2010
Pn Hazibah bt Barawi 2010-12-15Pn Hazibah bt BarawiPembantu Perikanan Gred G22Jabatan Perikanan Laut SarawakCawangan Pengembangan dan Latihan, Jabatan Perikanan Wilayah Persekutuan Labuan15/12/2010
En Mohammad Ismail bin Arbi 2010-12-15En Mohammad Ismail bin ArbiPembantu Perikanan Gred G22Jabatan Perikanan Wilayah LabuanCawangan Pentadbiran dan Kewangan , Jabatan Perikanan Laut Sarawak15/12/2010
En Abdul Rahman bin Abdul Wahab 2010-11-26En Abdul Rahman bin Abdul WahabPegawai Perikanan Gred G44Bahagian Perancang dan AntarabangsaBahagian Perundingan dan Khidmat Teknikal (penempatan secara pentadbiran di Bahagian Perancang dan Antarabangsa)26/11/2010
Pn. Noor Azah bt Nayan 2010-11-15Pn. Noor Azah bt NayanPembantu Perikanan Gred G17Bahagian Pembangunan Akuakultur, Ibu Pejabat Perikanan, PutrajayaPejabat Timbalan Ketua Pengarah Perikanan (Pembangunan) Ibu Pejabat Perikanan, Putrajaya15/11/2010
Pn. Kasmi bt Shafie 2010-11-15Pn. Kasmi bt ShafiePembantu Setiausaha Pejabat Gred N22Pejabat Ketua Pengarah Perikanan (penempatan secara pentadbiran di Bahagian Pentadbiran dan Kewangan)Bahagian Pembangunan Akuakultur, Ibu Pejabat Perikanan, Putrajaya15/11/2010
Pn. Siti Hasmah bt Md Yusoff 2010-11-10Pn. Siti Hasmah bt Md YusoffPekerja Awam Gred R1Limbongan Perikanan, Pelabuhan KlangLimbongan Perikanan (Ditempatkan secara pentadbiran di Bahagian Kejuruteraan, Ibu Pejabat Perikanan, Putrajaya)10/11/2010
En. Mohd Hamdan b. Osman 2010-11-01En. Mohd Hamdan b. OsmanPembantu Perikanan Gred G17Cawangan Kawalselia dan Perlindungan Sumber, Jabatan Perikanan Negeri KedahCawangan Kawalselia dan Perlindungan Sumber (Pelesenan Perikanan Tangkapan Tok Bali), Jabatan Perikanan Negeri Kelantan01/11/2010
En. Mohd Hairil Faizal b. Zakaria 2010-11-01En. Mohd Hairil Faizal b. ZakariaPembantu Perikanan Gred G17Cawangan Kawalselia dan Perlindungan Sumber, Jabatan Perikanan Negeri SelangorInstitut Perikanan Malaysia , Chendering, Terengganu01/11/2010
En. Mohd Affendy b. Abdul Manap 2010-11-01En. Mohd Affendy b. Abdul ManapPembantu Perikanan Gred G17Cawangan Kawalselia dan Perlindungan Sumber, Jabatan Perikanan Negeri KedahCawangan Kawalselia dan Perlindungan Sumber, Jabatan Perikanan Negeri Pahang01/11/2010
En. Salaudin b. Mamat 2010-11-01En. Salaudin b. MamatPembantu Perikanan Gred G17Bahagian Perlindungan Sumber, Ibu Pejabat Perikanan, PutrajayaCawangan Kawalselia dan Perlindungan Sumber (Pelesenan Perikanan Tangkapan Tok Bali), Jabatan Perikanan Negeri Kelantan01/11/2010
En. Mohd Rodzi b. Zakaria 2010-11-01En. Mohd Rodzi b. ZakariaPembantu Perikanan Gred G17Pusat Pengembangan Perikanan Seberang Takir, Terengganu (Ditempatkan secara pentadbiran di Pusat Pengeluaran dan Penyelidikan Ikan Laut Tg. Demong, Terengganu)Cawangan Kawalselia dan Perlindungan Sumber (Pelesenan Perikanan Tangkapan Tok Bali), Jabatan Perikanan Negeri Kelantan01/11/2010
En. Razifan bin Abd. Rashid 2010-10-15En. Razifan bin Abd. RashidPembantu Laut Gred A17Unit Perlindungan Sumber Chendering, Jabatan Perikanan Negeri TerengganuUnit Perlindungan Sumber, Jabatan Perikanan Negeri Kelantan15/10/2010
En. Zaidi bin Jali 2010-10-15En. Zaidi bin JaliPembantu Laut Gred A17Institut Perikanan MalaysiaUnit Perlindungan Sumber, Jabatan Perikanan Negeri Kelantan15/10/2010
En. Shamimi bin Ali 2010-10-03En. Shamimi bin AliPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Pusat Pengembangan Akuakultur Ajil (penempatan secara pentadbiran di Pejabat Perikanan Daerah Besut)Pusat Pengembangan Akuakultur Ajil, Terengganu (penempatan secara pentadbiran di Cawangan Pentadbiran dan Kewangan, Jabatan Perikanan Negeri Terengganu)03/10/2010
En. Mohd Farurrazi bin Mat Yassin 2010-09-15En. Mohd Farurrazi bin Mat YassinJuruteknik (Awam) Gred J17Cawangan Pelaksanaan Projek Infrastruktur Perikanan, Bahagian Kejuruteraan, Ibu Pejabat Perikanan PutrajayaCawangan Pelaksanaan Projek Infrastruktur Perikanan, Bahagian Kejuruteraan, Ibu Pejabat Perikanan Putrajaya (ditempatkan secara pentadbiran di Hatcheri Ikan Marin Nasional Rompin, Pahang)15/09/2010
En. Abdul Kodir bin Mohamad 2010-09-01En. Abdul Kodir bin MohamadPembantu Laut Gred A22Unit Perlindungan Sumber, Jabatan Perikanan Negeri Pulau Pinang (penempatan secara pentadbiran di Unit Perlindungan Sumber, Jabatan Perikanan Negeri Pahang)Unit Perlindungan Sumber, Jabatan Perikanan Negeri Terengganu01/09/2010
En. Mohamad Ghazali bin Abdullah 2010-09-01En. Mohamad Ghazali bin AbdullahPembantu Perikanan Gred G17Cawangan Kawalselia dan Perlindungan Sumber, Jabatan Perikanan Negeri KelantanCawangan Operasi, Bahagian Perlindungan Sumber, Ibu Pejabat Perikanan, Putrajaya01/09/2010
En. Rahimin bin Yaakub 2010-09-01En. Rahimin bin YaakubPembantu Makmal Gred C17Cawangan Operasi, Bahagian Perlindungan Sumber, Ibu Pejabat Perikanan, Putrajaya (ditempatkan secara pentadbiran di Jabatan Perikanan Negeri Kelantan)Cawangan Kawalselia dan Perlindungan Sumber, Jabatan Perikanan Negeri Kelantan01/09/2010
En. Paul Ceylon 2010-09-01En. Paul CeylonPembantu Perikanan Gred G17Bahagian Perlindungan Sumber, Ibu Pejabat Perikanan PutrajayaCawangan Pengutipan Data Perikanan, Bahagian Pengurusan Maklumat Perikanan (ditempatkan secara pentadbiran di Unit Perhubungan Awam, Ibu Pejabat Perikanan, Putrajaya)01/09/2010
En. Mohd Razali bin Mat Johari 2010-09-01En. Mohd Razali bin Mat JohariPembantu Perikanan Gred G17Cawangan Perlindungan Sumber, Jabatan Perikanan Negeri Pulau PinangCawangan Perlindungan Sumber, Jabatan Perikanan Negeri Pulau Pinang (Ditempatkan secara pentadbiran di Cawangan Perlindungan Sumber, Jabatan Perikanan Negeri Perlis)01/09/2010
En. Johari b. Aziz 2010-09-01En. Johari b. AzizPembantu Laut Gred A22Unit Perlindungan Sumber, Jabatan Perikanan Negeri JohorUnit Perlindungan Sumber, Jabatan Perikanan Pulau Pinang (Ditempatkan secara pentadbiran di Unit Perlindungan Sumber, Jabatan Perikanan Negeri Pahang)01/09/2010
En. Abdullah b. Md Dan 2010-08-23En. Abdullah b. Md DanPegawai Perikanan Gred G48Pusat Biosekuriti Perikanan Petaling JayaPusat Biosekuriti Perikanan, Petaling Jaya (penempatan secara pentadbiran di Bahagian Biosekuriti Perikanan, Ibu Pejabat Perikanan Malaysia)23/08/2010
Pn. Doreen Wee Siew Leen 2010-08-23Pn. Doreen Wee Siew LeenPegawai Perikanan Gred G41Pusat Biosekuriti Perikanan KuantanCawangan Pentadbiran dan Kewangan, Jabatan Perikanan Negeri Terengganu (penempatan secara pentadbiran di Jabatan Perikanan Negeri Melaka)23/08/2010
Pn. Keni Anak Ngiwol 2010-08-23Pn. Keni Anak NgiwolPegawai Perikanan Gred G41Cawangan Akuakultur Air Tawar, Bahagian Pembangunan Akuakultur, Ibu Pejabat Perikanan Putrajaya (Penempatan secara pentadbiran di Pusat Pengembangan Akuakultur Perlok, Jerantut, Pahang)Cawangan Akuakultur Air Tawar, Bahagian Pembangunan Akuakultur, Ibu Pejabat Perikanan Malaysia, Putrajaya (penempatan secara pentadbiran di Pusat Ikan Hiasan, Port Dickson, Negeri Sembilan)23/08/2010
Pn. Vaani a/p Muniandy 2010-08-23Pn. Vaani a/p MuniandyPegawai Perikanan Gred G41Jabatan Perikanan Negeri Terengganu (penempatan secara pentadbiran di Jabatan Perikanan Negeri Melaka)Cawangan Pengurusan dan pelaburan Akuakultur, Bahagian Pembangunan Akuakultur, Ibu Pejabat Perikanan Malaysia (penempatan secara pentadbiran di Bahagian Biosekuriti Perikanan, Ibu Pejabat Perikanan23/08/2010
En. Mohd Baihari bin Md. Noor 2010-08-23En. Mohd Baihari bin Md. NoorPegawai Perikanan Gred G41Cawangan Komunikasi, Bahagian Pengurusan Maklumat Perikanan, Ibu Pejabat Perikanan Putrajaya (penempatan secara pentadbiran di Pusat Pengembangan Akuakultur Perlok, Jerantut, Pahang)Cawangan Akuakultur Air Tawar, Bahagian Pembangunan Akuakultur, Ibu Pejabat Perikanan, Putrajaya (penempatan secara pentadbiran di Pusat Pengembangan Akuakultur Perlok, Jerantut, Pahang)23/08/2010
En. Hassan bin Osman 2010-08-07En. Hassan bin OsmanPemandu Kenderaan Bermotor Gred R3Bahagian Pentadbiran dan Kewangan, Ibu Pejabat Perikanan Putrajaya (penempatan secara pentadbiran di Pejabat Ketua Pengarah Perikanan)Bahagian Pentadbiran dan Kewangan07/08/2010
Y.M Raja Noraziza binti Raja Azlan 2010-08-07Y.M Raja Noraziza binti Raja AzlanSetiausaha Pejabat Gred N27Pejabat Timbalan Ketua Pengarah (Pembangunan)Pejabat Ketua pengarah Perikanan, Ibu Pejabat Perikanan, Putrajaya07/08/2010
Pn. Kasmi bt Shafie 2010-08-07Pn. Kasmi bt ShafiePembantu Setiausaha Pejabat Gred N22Pejabat ketua Pengarah PerikananPejabat Timbalan Ketua Pengarah Perikanan (Pembangunan), Ibu Pejabat Perikanan, Putrajaya (penempatan secara pentadbiran di Bahagian Pentadbiran dan Kewangan)07/08/2010
En. Roslee bin Mohamad 2010-08-07En. Roslee bin MohamadPemandu Kenderaan Bermotor Gred R3Bahagian Pentadbiran dan Kewangan Ibu Pejabat, Putrajaya (penempatan secara pentadbiran di pejabat Timbalan Ketua Pengarah Perikanan (Pembangunan))Bahagian Pentadbiran dan Kewangan (ditempatkan secara pentadbiran di Pejabat Ketua Pengarah Perikanan, Jabatan Perikanan Malaysia)07/08/2010
En Mohd Yusri bin Ismail 2010-08-02En Mohd Yusri bin IsmailPegawai Perikanan Gred G41Bahagian Pembangunan Akuakultur Ibu Pejabat Perikanan Malaysia,PutrajayaTaman Perikanan Malaysia, Bukit Cahaya Seri Alam, Shah Alam, Selangor02/08/2010
En. Hasbullah bin Din 2010-08-02En. Hasbullah bin DinPembantu Laut Gred A22Cawangan Kawalselia dan Perlindungan Sumber, Jabatan Perikanan Pulau Pinang (Penempatan secara pentadbiran di Institut Penyelidikan Perikanan, Kg. Acheh, Perak)Institut Penyelidikan Perikanan Cawangan Sarawak, Bintawa02/08/2010
En. Padzil bin Bakar 2010-08-02En. Padzil bin BakarPembantu Laut Gred A22Institut Penyelidikan Perikanan Pulau PinangUnit Kawalselia dan Perlindungan Sumber (Pangkalan Kecil Perlindungan Sumber Kuala Kedah)02/08/2010
En. Che Din bin Taha 2010-08-02En. Che Din bin TahaPembantu Laut Gred A22Cawangan Kawalselia dan Perlindungan Sumber, Jabatan Perikanan Pulau Pinang (Penempatan secara pentadbiran di Institut Penyelidikan Perikanan, Kg. Acheh, Perak)Institut Penyelidikan Perikanan Cawangan Sarawak, Bintawa02/08/2010
En Suhaidi bin Mat Saleh 2010-08-01En Suhaidi bin Mat SalehPenolong Pegawai Perikanan Gred G32Jabatan Keselamatan dan Kesihatan Pekerjaan Negeri KedahJabatan Keselamatan dan Kesihatan Pekerjaan Negeri Perak01/08/2010
En. Mohamad Azmi bin Abdullah 2010-07-15En. Mohamad Azmi bin AbdullahPenolong Pegawai Laut Gred A29Departmen Penyelidikan dan Pengurusan Sumber Perikanan Marin (SEAFDEC)Institut Perikanan Malaysia15/07/2010
En. Mohd Fariz bin Abd Kadir 2010-07-15En. Mohd Fariz bin Abd KadirPegawai Perikanan Gred G41Pusat Pengembangan Akuakultur Bukit Tinggi, PahangPusat Pengembangan Akuakultur, Bukit Tinggi, Pahang (penempatan secara pentadbiran di Hatcheri Ikan Marin, Rompin, Pahang)15/07/2010
Pn. Nur Maimunah bt Mohd Nasir 2010-07-15Pn. Nur Maimunah bt Mohd NasirPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) Gred N17Limbongan Perikanan, Pelabuhan KlangPusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan (Unit Biosekuriti) Bukit Kayu Hitam, Jabatan Perikanan Negeri Kedah (ditempatkan secara pentadbiran di Pejabat Perikanan Negeri Perlis)15/07/2010
Pn. Siti Azra bt Mohamad Yusof 2010-07-03Pn. Siti Azra bt Mohamad YusofPegawai Perikanan Gred G41Contract For Service HIP Pembangunan Usahawan Industri Asas Tani (IAT)Pusat Pengembangan Teknologi Produk Perikanan Lenggong, Perak03/07/2010
En. Yusri b. Atan 2010-07-01En. Yusri b. AtanPegawai Penyelidik Gred Q44Pusat Pengeluaran dan Penyelidikan Benih Udang Kebangsaan, Pulau SayakInstitut Penyelidikan Perikanan, Batu Maung, Pulau Pinang01/07/2010
En. Mohd Firdaus b. Hashim 2010-07-01En. Mohd Firdaus b. HashimOperator Wayarles Gred N17Cawangan Perlindungan Sumber Pelabuhan KlangBahagian Perlindungan Sumber Ibu Pejabat01/07/2010
En. Marzhuki b. Omar 2010-07-01En. Marzhuki b. OmarPembantu Makmal Gred C26Institut Penyelidikan Perikanan Cawangan SarawakInstitut Penyelidikan Perikanan, Cawangan Sarawak (Ditempatkan secara pentadbiran di Institut Penyelidikan Perikanan Pulau Sayak, Kedah)01/07/2010
En. Shahrum b. Yusof 2010-07-01En. Shahrum b. YusofPegawai Penyelidik Gred Q44Departmen Penyelidikan dan pengurusan Sumber Perikanan Marin (SEAFDEC), Taman Perikanan Chendering, TerengganuInstitut Penyelidikan Perikanan, Kg. Acheh, Perak01/07/2010
En. Rozzaidi b. Yeop 2010-07-01En. Rozzaidi b. YeopTukang K2 Gred R11Institut Penyelidikan Perikanan Pulau PinangInstitut Penyelidikan Perikanan Pulau Pinang (Ditempatkan secara pentadbiran di Institut Penyelidikan Perikanan Kg. Acheh, Perak)01/07/2010
En. Hamdan b. Jaaffar 2010-06-29En. Hamdan b. JaaffarPembantu Perikanan Gred G22Unit Biosekuriti Perikanan KLIA, Sepang, SelangorCawangan Kawalselia dan Perlindungan Sumber, Jabatan Perikanan Negeri Johor29/06/2010
En. Jazmi b Raheen 2010-06-15En. Jazmi b RaheenPekerja Awam Gred R1Pusat Penyelidikan Perikanan Air Tawar Glami Lemi, Negeri SembilanPusat Penyelidikan Perikanan Air Tawar, Glami Lemi, Negeri Sembilan (Ditempatkan secara pentadbiran di Institut Penyelidikan Perikanan batu Maung, Pulau Pinang)15/06/2010
En. Johari b. Ramli 2010-06-14En. Johari b. RamliPegawai Perikanan Gred G52Jabatan Perikanan Negeri JohorJabatan Perikanan Negeri Johor (penempatan secara pentadbiran di Direktorat Pejabat Ketua Pengarah Perikanan, Ibu Pejabat Perikanan)14/06/2010
Encik Jafri bin Tar 2010-06-01Encik Jafri bin TarPembantu Perikanan Gred G17Bahagian Pengurusan Maklumat Perikanan, Ibu Pejabat Perikanan PutrajayaCawangan Kawalselia dan Perlindungan Sumber (Pelesenan Perikanan Tangkapan Teluk Sepanggar) Pusat Penyelidikan Perikanan Likas, Sabah01/06/2010
Encik Nazri bin Md. Rani 2010-06-01Encik Nazri bin Md. RaniPekerja Awam Gred R1Pusat Pengembangan Perikanan Seberang Takir, TerengganuInstitut Perikanan Malaysia, Chendering, Terengganu01/06/2010
Encik Nik Razali bin Nik Lah 2010-06-01Encik Nik Razali bin Nik LahPegawai Penyelidik Gred Q52Pusat Pengeluaran dan Penyelidikan Ikan Laut Tanjung Demong, TerengganuPusat Pengeluaran dan Penyelidikan Ikan Laut Tanjung Demong, Terengganu (ditempatkan secara pentadbiran di Pusat Pengeluaran dan Penyelidikan Benih Udang Kebangsaan, Pulau Sayak, Kuala Muda, Kedah)01/06/2010
Encik Rosidi bin Ali 2010-06-01Encik Rosidi bin AliPegawai Penyelidik Gred Q52Department Penyelidikan dan Pengurusan Sumber Perikanan Marin (SEAFDEC), Chendering, TerengganuDepartment Penyelidikan dan Pengurusan Sumber Perikanan Marin (ditempatkan secara pentadbiran di Institut Penyelidikan Perikanan, Kg. Acheh, Perak)01/06/2010
Encik Rosly bin Hassan 2010-06-01Encik Rosly bin HassanPegawai Penyelidik Gred Q54Pusat Penyelidikan Perikanan Air Tawar, Gelemi Lemi, Negeri SembilanPusat Penyelidikan Perikanan Air Tawar, Gelemi Lemi, Negeri Sembilan (ditempatkan secara pentadbiran di Institut Penyelidikan Perikanan, Batu Maung, Pulau Pinang)01/06/2010
Puan Rosmaria binti Abu Darim 2010-06-01Puan Rosmaria binti Abu DarimPegawai Penyelidik Gred Q41Institut Penyelidikan Perikanan Jalan Batu Maung, 11960 Batu Maung, Pulau PinangPusat Penyelidikan Ternakan Air Payau, Gelang Patah, Johor01/06/2010
Encik Mohd Satra bin Alimuddin 2010-06-01Encik Mohd Satra bin AlimuddinPembantu Perikanan Gred G17Bahagian Pengurusan Maklumat Perikanan, Ibu Pejabat Perikanan PutrajayaCawangan Kawalselia dan Perlindungan Sumber (Pelesenan Perikanan Tangkapan Pelabuhan Sabah, Kota Kinabalu)01/06/2010
Pn. Noor Hairanny bt M Tajudeen 2010-06-01Pn. Noor Hairanny bt M TajudeenPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Cawangan Perancangan dan Penilaian Jabatan Perikanan Negeri MelakaCawangan Perancangan Sektor, Bahagian Perancang dan Antarabangsa, Ibu Pejabat Perikanan Malaysia01/06/2010
Encik Ishak bin Mohd 2010-06-01Encik Ishak bin MohdPekerja Awam Gred R1Institut Perikanan Malaysia, Chendering, TerengganuPusat Pengembangan Perikanan Seberang Takir, Terengganu01/06/2010
Cik Muslihah binti Abdul Rahman 2010-06-01Cik Muslihah binti Abdul RahmanPegawai Perikanan Gred G41Pusat Penyu dan Ekosistem Marin (TUMEC), Rantau Abang, Terengganu (penempatan secara pentadbiran di Pejabat Perikanan Negeri Terengganu sebagai Ketua Daerah Perikanan Besut)Pusat Penyu dan Ekosistem Marin (TUMEC), Rantau Abang, Terengganu (penempatan secara pentadbiran di Pejabat Perikanan Negeri Terengganu sebagai Ketua Unit Sistem Maklumat Pengurusan Perikanan)01/06/2010
Puan Che Rohaila binti Che Pa 2010-05-17Puan Che Rohaila binti Che PaPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) Gred N17Bahagian Pengembangan Perikanan, Ibu Pejabat Perikanan PutrajayaBahagian Pembangunan dan Perundingan Khidmat Teknikal, Ibu Pejabat Perikanan Putrajaya17/05/2010
Encik Mohd Amin bin Norji 2010-04-20Encik Mohd Amin bin NorjiPembantu Perikanan Gred G17Cawangan Kawalselia dan Perlindungan Sumber, Jabatan Perikanan Negeri Selangor (Penempatan secara pentadbiran di Pusat Perikanan Darat Banding, Perak)Cawangan Kawalselia dan Perlindungan Sumber (Pelesenan Perikanan Tangkapan Hutan Melintang), Jabatan Perikanan Negeri Perak (Penempatan secara pentadbiran di Pusat Perikanan Darat Banding, Perak)20/04/2010
Encik Mohd Afandi bin Ahmad 2010-04-20Encik Mohd Afandi bin AhmadPembantu Perikanan Gred G17Cawangan Kawalselia dan Perlindungan Sumber (Pelesenan Perikanan Tangkapan Hutan Melintang), Jabatan Perikanan Negeri PerakCawangan Kawalselia dan Perlindungan Sumber (Pelabuhan Klang), Jabatan Perikanan Negeri Selangor20/04/2010
Encik Norazman bin Ahmad 2010-04-15Encik Norazman bin AhmadPenolong Pegawai Laut Gred A36Institut Penyelidikan Perikanan Batu Maung, Pulau PinangInstitut Penyelidikan Perikanan Batu Maung, Pulau Pinang (ditempatkan secara pentadbiran di Institut Penyelidikan Perikanan, Kg. Acheh, Perak)15/04/2010
Encik Rajendran a/l R. Krishnan 2010-04-15Encik Rajendran a/l R. KrishnanPembantu Makmal Gred C22Institut Penyelidikan Perikanan Batu Maung, Pulau PinangInstitut Penyelidikan Perikanan Batu Maung, Pulau Pinang (ditempatkan secara pentadbiran di Institut Penyelidikan Perikanan, Kg. Acheh, Perak)15/04/2010
Encik Ramley bin Abu Bakar 2010-04-15Encik Ramley bin Abu BakarPembantu Penyelidik Gred Q26Institut Penyelidikan Perikanan Batu Maung, Pulau PinangInstitut Penyelidikan Perikanan Batu Maung, Pulau Pinang (ditempatkan secara pentadbiran di Pusat Penyelidikan Perikanan Air Tawar, Glami Lemi, Negeri Sembilan)15/04/2010
Encik Salleh bin Abdullah 2010-04-15Encik Salleh bin AbdullahPemandu Kenderaan Bermotor Gred R3Institut Penyelidikan Perikanan Batu Maung Pulau PinangInstitut Penyelidikan Perikanan Batu Maung, Pulau Pinang (ditempatkan secara pentadbiran di Institut Penyelidikan Perikanan, Kg. Acheh, Perak)15/04/2010
Encik Shahrun bin Rashid 2010-04-15Encik Shahrun bin RashidPembantu Laut Gred A17Institut Penyelidikan Perikanan Batu Maung Pulau PinangInstitut Penyelidikan Perikanan Batu Maung, Pulau Pinang (ditempatkan secara pentadbiran di Institut Penyelidikan Perikanan, Kg. Acheh, Perak)15/04/2010
Encik Suhailizan bin Hashim 2010-04-15Encik Suhailizan bin HashimPembantu Laut Gred A17Institut Penyelidikan Perikanan Batu Maung Pulau PinangInstitut Penyelidikan Perikanan Batu Maung, Pulau Pinang (ditempatkan secara pentadbiran di Institut Penyelidikan Perikanan, Kg. Acheh, Perak)15/04/2010
Puan Noorafidah binti Kamaruddin 2010-04-15Puan Noorafidah binti KamaruddinPenolong Pegawai Penyelidik Gred Q27Institut Penyelidikan Perikanan Batu Maung, Pulau PinangInstitut Penyelidikan Perikanan Batu Maung, Pulau Pinang (ditempatkan secara pentadbiran di Pusat Penyelidikan Perikanan Air Tawar, Glami Lemi, Negeri Sembilan)15/04/2010
Encik Muhd Hanif bin Mat Zain 2010-04-15Encik Muhd Hanif bin Mat ZainPembantu Laut Gred A17Institut Penyelidikan Perikanan Batu Maung Pulau PinangInstitut Penyelidikan Perikanan Batu Maung, Pulau Pinang (ditempatkan secara pentadbiran di Institut Penyelidikan Perikanan, Kg. Acheh, Perak)15/04/2010
Encik Mohd Nawab bin Arshad 2010-04-15Encik Mohd Nawab bin ArshadPembantu Makmal Gred C17Institut Penyelidikan Perikanan Batu Maung, Pulau PinangInstitut Penyelidikan Perikanan Batu Maung, Pulau Pinang (ditempatkan secara pentadbiran di Institut Penyelidikan Perikanan, Kg. Acheh, Perak)15/04/2010
Encik Mohd Bakri bin Mat Saad 2010-04-15Encik Mohd Bakri bin Mat SaadPembantu Laut Gred A17Institut Penyelidikan Perikanan Batu Maung Pulau PinangInstitut Penyelidikan Perikanan Batu Maung, Pulau Pinang (ditempatkan secara pentadbiran di Institut Penyelidikan Perikanan, Kg. Acheh, Perak)15/04/2010
Encik Mohd Anuar bin Abd Rahman 2010-04-15Encik Mohd Anuar bin Abd RahmanPembantu Laut Gred A17Institut Penyelidikan Perikanan Batu Maung Pulau PinangInstitut Penyelidikan Perikanan Batu Maung, Pulau Pinang (ditempatkan secara pentadbiran di Institut Penyelidikan Perikanan, Kg. Acheh, Perak)15/04/2010
Encik Mad Tahir bin Muhamad Nor 2010-04-15Encik Mad Tahir bin Muhamad NorPembantu Laut Gred A17Institut Penyelidikan Perikanan Batu Maung Pulau PinangInstitut Penyelidikan Perikanan Batu Maung, Pulau Pinang (ditempatkan secara pentadbiran di Institut Penyelidikan Perikanan, Kg. Acheh, Perak)15/04/2010
Encik Kamal Ariffin bin Md Isa 2010-04-15Encik Kamal Ariffin bin Md IsaPembantu Laut Gred A17Institut Penyelidikan Perikanan Batu Maung Pulau PinangInstitut Penyelidikan Perikanan Batu Maung, Pulau Pinang (ditempatkan secara pentadbiran di Institut Penyelidikan Perikanan, Kg. Acheh, Perak)15/04/2010
Encik Hasbullah bin Din 2010-04-15Encik Hasbullah bin DinPembantu Laut Gred A22Jabatan Perikanan Negeri Pulau PinangJabatan Perikanan Negeri Pulau Pinang (ditempatkan secara pentadbiran di Institut Penyelidikan Perikanan, Kg. Acheh, Perak)15/04/2010
Encik Che Din bin Taha 2010-04-15Encik Che Din bin TahaPembantu Laut Gred A22Jabatan Perikanan Negeri TerengganuJabatan Perikanan Negeri Pulau Pinang (ditempatkan secara pentadbiran di Institut Penyelidikan Perikanan, Kg. Acheh, Perak)15/04/2010
Encik Abdul Razak bin Abd Rahman 2010-04-15Encik Abdul Razak bin Abd RahmanPegawai Penyelidik Gred Q44Institut Penyelidikan Perikanan Batu Maung, Pulau PinangInstitut Penyelidikan Perikanan Batu Maung, Pulau Pinang (ditempatkan secara pentadbiran di Pusat Penyelidikan Perikanan Air Tawar, Glami Lemi, Negeri Sembilan)15/04/2010
Dr. Alias bin Man 2010-04-15Dr. Alias bin ManPegawai Penyelidik Gred Q52Institut Penyelidikan Perikanan Batu Maung, Pulau PinangInstitut Penyelidikan Perikanan Batu Maung, Pulau Pinang (ditempatkan secara pentadbiran di Institut Penyelidikan Perikanan, Kg. Acheh, Perak)15/04/2010
Puan Rosiha binti Kadir 2010-04-15Puan Rosiha binti KadirPembantu Am Pejabat Gred N1Institut Penyelidikan Perikanan Batu Maung Pulau PinangInstitut Penyelidikan Perikanan Batu Maung, Pulau Pinang (ditempatkan secara pentadbiran di Pusat Penyelidikan Perikanan Air tawar, Gelami Lemi, Negeri Sembilan)15/04/2010
Puan Noorhalilah binti Abd Khalil 2010-04-15Puan Noorhalilah binti Abd KhalilPembantu Tadbir (Kewangan) Gred W17Institut Penyelidikan Perikanan Batu Maung Pulau PinangInstitut Penyelidikan Perikanan Batu Maung, Pulau Pinang (ditempatkan secara pentadbiran di Institut Penyelidikan Perikanan, Kg. Acheh, Perak)15/04/2010
En. Shafie bin Mohammad 2010-04-01En. Shafie bin MohammadJuruteknik (Mekanikal) Gred J17Jabatan Perikanan Laut SarawakLimbongan Perikanan, Unit Pantai Timur, Kuala Terengganu, Terengganu01/04/2010
Pn. Wan Noriah bt Wan Embong 2010-03-22Pn. Wan Noriah bt Wan EmbongPembantu Perikanan Gred G22Pusat Pengembangan Akuakultur Jerantut, PahangCawangan Pentadbiran dan Kewangan, Jabatan Perikanan Negeri Johor22/03/2010
En. Mohd Zaki b. Abdul Wahab 2010-03-22En. Mohd Zaki b. Abdul WahabTukang K2 Gred R11Pusat Penyelidikan Ternakan Air Payau Gelang Patah, JohorPusat Penetasan Udang Galah, Port Dickson, Negeri Sembilan22/03/2010
En. Mohd Tomin b. Suib 2010-03-22En. Mohd Tomin b. SuibPembantu Perikanan Gred G17Penempatan secara pentadbiran di Pusat Pengembangan Akuakultur, Jerantut, PahangCawangan Kawalselia dan Perlindungan Sumber (Kawalselia Muar)22/03/2010
En. Mohd Fauzani b. Mohd Shariff 2010-03-22En. Mohd Fauzani b. Mohd ShariffPembantu Laut Gred A17Pejabat Perikanan Daerah Batu Pahat, JohorPejabat Perikanan Negeri Sembilan22/03/2010
En. Hambali b. Hussin 2010-03-22En. Hambali b. HussinPembantu Laut Gred A17Pejabat Perikanan Daerah Batu Pahat, JohorPejabat Perikanan Negeri Sembilan22/03/2010
En. Aminuddin b. Abd Aziz 2010-03-22En. Aminuddin b. Abd AzizPembantu Perikanan Gred G17Limbongan Perikanan Pelabuhan KlangCawangan Kawalselia dan Perlindungan Sumber, Jabatan Perikanan Negeri Selangor (Ditempatkan secara pentadbiran di Jabatan Perikanan Negeri Sembilan)22/03/2010
En. Abdul Razif b. Abdul Rasid 2010-03-22En. Abdul Razif b. Abdul RasidPembantu Perikanan Gred G17Bahagian Perlindungan Sumber, Ibu Pejabat PerikananCawangan Logistik, Bahagian Perlindungan Sumber, Ibu Pejabat Perikanan, Putrajaya (Ditempatkan secara pentadbiran di Jabatan Perikanan Negeri Sembilan)22/03/2010
En Hasrol b. Hassan 2010-03-22En Hasrol b. HassanPekerja Awam Gred R1Pusat Pengeluaran & Penyelidikan Benih Udang Kebangsaan, Pulau Sayak, Kuala MudaPusat Pengeluaran & Penyelidikan Benih Udang Kebangsaan, Pulau Sayak, Kedah22/03/2010
En Brain Ak Sita 2010-03-22En Brain Ak SitaPembantu Laut Gred A17Jabatan Perikanan Laut SarawakInstitut Perikanan Cawangan Sarawak, Bintawa22/03/2010
En Mohd Tamizi bin Md Hussin 2010-03-15En Mohd Tamizi bin Md HussinPembantu Perikanan Gred G17Jabatan Perikanan Negeri KedahCawangan Pengembangan dan Latihan (Akuakultur Bandar Baru), Jabatan Perikanan Negeri Kedah15/03/2010
En. Hashim bin Shaaban 2010-03-15En. Hashim bin ShaabanPembantu Perikanan Gred G17Jabatan Perikanan Negeri KedahCawangan Pengembangan dan Latihan, Jabatan Perikanan Negeri Kedah (Penempatan secara pentadbiran di Jabatan Perikanan Negeri Perlis)15/03/2010
En. Mansor b. Ismail 2010-03-15En. Mansor b. IsmailPembantu Perikanan Gred G22Jabatan Perikanan Negeri PahangCawangan Pentadbiran dan Kewangan, Jabatan Perikanan Negeri Terengganu15/03/2010
En. Mohd Amirul Sofian b. Abdullah 2010-03-15En. Mohd Amirul Sofian b. AbdullahPembantu Perikanan Gred G17Jabatan Perikanan Negeri Melaka (Penempatan secara pentadbiran di Jabatan Perikanan Negeri Sembilan)Cawangan Pengembangan dan Latihan, Jabatan Perikanan Negeri Melaka15/03/2010
En. Shahril bin Aziz 2010-03-15En. Shahril bin AzizPembantu Perikanan Gred G17Jabatan Perikanan Negeri KedahCawangan Kawalselia dan Perlindungan Sumber (Perlindungan Sumber Langkawi) Jabatan Perikanan Negeri Kedah15/03/2010
En. Tun Zainal bin Ramli 2010-03-15En. Tun Zainal bin RamliPembantu Perikanan Gred G17Bahagian Pelesenan dan Pengurusan Sumber, Ibu Pejabat Perikanan PutrajayaPenempatan secara penatdbiran di Bahagian Pembangunan Sumber Manusia, Ibu Pejabat Perikanan, Putrajaya.15/03/2010
En. Zulkifly bin Mohamed 2010-03-15En. Zulkifly bin MohamedPembantu Perikanan Gred G22Jabatan Perikanan Negeri TerengganuCawangan Pentadbiran dan Kewangan, Jabatan Perikanan Negeri Kelantan15/03/2010
Pn. Nordiayana bt Ishak 2010-03-15Pn. Nordiayana bt IshakPembantu Perikanan Gred G17Jabatan Perikanan Negeri MelakaCawangan Pengembangan dan Latihan (Pengembangan Perikanan Langkawi), Jabatan Perikanan Negeri Kedah15/03/2010
Pn. Nur Najmi Basyeer bt Abdul Karim 2010-03-15Pn. Nur Najmi Basyeer bt Abdul KarimPegawai Perikanan Gred G41Bahagian Pembangunan dan Perundingan Khidmat Teknikal , Ibu Pejabat Perikanan MalaysiaBahagian Perancang dan Antarabangsa15/03/2010
En Ryanto b. Saifuddin 2010-03-15En Ryanto b. SaifuddinPembantu Perikanan Gred G17Cawangan Biosekuriti Perikanan Negeri SabahCawangan Biosekuriti Perikanan Negeri Sabah (Ditempatkan secara pentadbiran di jabatan Perikanan Wilayah Persekutuan Labuan)15/03/2010
En. Mohd Nor Effendi bin Abd Aziz 2010-03-01En. Mohd Nor Effendi bin Abd AzizPembantu Perikanan Gred G17Cawangan Pengutipan Data Perikanan, Bahagian Pengurusan Maklumat Perikanan, Ibu Pejabat Perikanan, Putrajaya (Penempatan secara pentadbiran di Bahagian Pembangunan Sumber ManusiaInstitut Perikanan Malaysia, Chendering, Terengganu (Penempatan secara pentadbiran di Bahagian Pembangunan Sumber Manusia, Ibu Pejabat Perikanan, Putrajaya)01/03/2010
En. Mohd Sukri b Muda 2010-03-01En. Mohd Sukri b MudaPembantu Makmal Gred C17Pusat Biosekuriti Perikanan, Petaling Jaya, SelangorCawangan Marine Oceanography, Departemen Penyelidikan dan Pengurusan Sumber Perikanan marin (SEAFDEC)01/03/2010
En. Nazri b. Yaacob 2010-03-01En. Nazri b. YaacobPembantu Perikanan Gred G17Pejabat Ketua Pengarah (Simpan Dalam Latihan), Ibu Pejabat Perikanan, Putrajaya (Penempatan secara pentadbiran di Pusat Pengembangan Akuakultur, Enggor, Perak)Pusat Pengembangan Akuakultur, Enggor, Perak01/03/2010
Pn. Nurul Jannah bt Mahamud 2010-03-01Pn. Nurul Jannah bt MahamudPembantu Makmal Gred C17Departemen Penyelidikan dan Pengurusan Sumber Perikanan Marin (SEAFDEC)Pusat Biosekuriti Perikanan, Petaling Jaya, Selangor01/03/2010
Pn. Wan Norlaila bt Wan Ibarahim 2010-03-01Pn. Wan Norlaila bt Wan IbarahimPembantu Perikanan Gred G17Cawangan Perancangan Sektor, Bahagian Perancangan dan Pembangunan, Ibu Pejabat Perikanan Putrajaya (Penempatan secara pentadbiran di Bahagian Pembangunan Sumber Manusia, Ibu Pejabat Perikanan PutrajayInstitut Perikanan Malaysia, Chendering, Terengganu (Penempatan secara pentadbiran di Bahagian Pembangunan Sumber Manusia)01/03/2010
Pn. Siti Fatimah bt Arsa 2010-03-01Pn. Siti Fatimah bt ArsaPembantu Perikanan Gred G17Pejabat Ketua Pengarah (Simpan Dalam Latihan), Ibu Pejabat Perikanan, Putrajaya (Penempatan secara pentadbiran di Bahagian Pembangunan Sumber Manusia, Ibu Pejabat Perikanan, Putrajaya)Institut Perikanan Malaysia, Chendering, Terengganu (Penempatan secara pentadbiran di Bahagian Pembangunan Sumber Manusia, Ibu Pejabat Perikanan, Putrajaya)01/03/2010
En. Mohammed Roshaizat bin Mustaffa 2010-02-22En. Mohammed Roshaizat bin MustaffaPegawai Perikanan Gred G41Pusat Pengembangan Akuakultur Enggor, PerakPusat Pengembangan Akuakultur Tapah, Perak22/02/2010
Pn. Nor Mastura binti Hassan 2010-02-22Pn. Nor Mastura binti HassanPegawai Perikanan Gred G41Pusat Pengembangan Akuakultur Tapah, PerakPusat Pengembangan Akuakultur Enggor, Perak22/02/2010
En Mat Ludin b. Awang 2010-02-22En Mat Ludin b. AwangPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Jabatan Perikanan Negeri MelakaCawangan Akuakultur Marin, Bahagian Pembangunan Akuakultur, Ibu Pejabat Putrajaya (Penempatan secara pentadbiran sebagai KDP Kemaman, Jabatan Perikanan Negeri Terengganu)22/02/2010
En. Abdul Khalil bin Abdul Karim 2010-02-02En. Abdul Khalil bin Abdul KarimPegawai Perikanan Gred G52Bahagian Perlindungan Sumber Ibu Pejabat Perikanan PutrajayaKetua Cawangan Perancangan Sektor, Bahagian Perancangan dan Pembangunan, Ibu Pejabat Perikanan Putrajaya02/02/2010
Pn. Hajah Thalathiah bt. Hj. Saidin 2010-02-02Pn. Hajah Thalathiah bt. Hj. SaidinPegawai Perikanan Gred G54Pengarah Perikanan Negeri Selangor, Pejabat Perikanan Negeri SelangorPengarah Bahagian Perlindungan Sumber, Ibu Pejabat Perikanan Putrajaya02/02/2010
Encik Muhammad Hatta b. Hj. Mahmud 2010-02-02Encik Muhammad Hatta b. Hj. MahmudPegawai Perikanan Gred G52Bahagian Pentadbiran dan Kewangan, Jabatan Perikanan Negeri Selangor (Penempatan secara pentadbiran sebagai Ketua Pusat di Pusat Pengembangan Akuakultur Perlok, Pahang)Cawangan Operasi, Bahagian Perlindungan Sumber, Ibu Pejabat Perikanan Putrajaya (Penempatan secara pentadbiran sebagai Ketua Pusat di Pusat Pengembangan Akuakultur Perlok, Pahang)02/02/2010
En. Shafie bin Mohamad 2010-02-01En. Shafie bin MohamadJuruteknik (Mekanikal) Gred J17Jabatan Perikanan Laut SarawakUnit Kejuruteraan Pahang01/02/2010
Tn. Hj Ahmad Azahari bin Ahmad 2010-02-01Tn. Hj Ahmad Azahari bin AhmadPegawai Perikanan Gred G52Bahagian Perancangan dan Pembangunan Ibu Pejabat Perikanan PutrajayaPengarah Perikanan Negeri Selangor, Pejabat Perikanan Negeri Selangor01/02/2010
En. Awangku Isa bin Pengiran haji Amjah 2010-01-04En. Awangku Isa bin Pengiran haji AmjahPegawai Perikanan Gred G48Bahagian Kawalselia dan Perlindungan Sumber, Jabatan Perikanan Laut SarawakPengarah Perikanan Negeri Pulau Pinang04/01/2010
En. Johari bin Ramli 2010-01-04En. Johari bin RamliPegawai Perikanan Gred G52Institut Perikanan Malaysia (Penempatan secara pentadbiran di Pejabat Timbalan Menteri Kementerian Pertanian dan Industri Asas Tani)Bahagian Pentadbiran dan Kewangan, Jabatan Perikanan Negeri Johor (Penempatan secara pentadbiran di Pejabat TImbalan Menteri Kementerian Pertanian dan Industri Asas Tani)04/01/2010
En. Najib bin Ramli 2010-01-04En. Najib bin RamliPegawai Perikanan Gred G48Jabatan Perikanan Negeri Pulau PinangKetua Cawangan Sumber Perairan Darat, Bahagian Pelesenan dan pengurusan Sumber, Ibu Pejabat04/01/2010
Maznah bt Othman 2010-01-04Maznah bt OthmanPegawai Perikanan Gred G48Cawangan Biosekuriti dan Pembangunan Standard Bahagian Biosekuriti Perikanan Ibu Pejabat Perikanan, PutrajayaCawangan Pemuliharaan Sumber dan Perikanan Rekreasi Bahagian Pelesenan dan pengurusan Sumber, Ibu Pejabat Perikanan, Putrajaya04/01/2010
Mohamad Zamzani Bin Yaakob 2010-01-04Mohamad Zamzani Bin YaakobPemandu Kenderaan Bermotor Gred R3Bahagian Pentadbiran dan KewanganBahagian Perlindungan Sumber, Ibu Pejabat Perikanan, Putrajaya04/01/2010
Nik Nasrudin bin Ismail 2010-01-04Nik Nasrudin bin IsmailPembantu Penyelidik Gred Q17Cawangan Maklumat dan Latihan Departmen Penyelidikan dan Pengurusan Sumber Perikanan Marin (SEAFDEC), Terengganu. (Ditempatkan secara pentadbiran di Cawangan Marine dan Oceanography)Pusat Penyu dan Ekosistem Marin (TUMEC), Rantau Abang, Terengganu04/01/2010
Pn. Hjh. Razidah bt Budin 2010-01-04Pn. Hjh. Razidah bt BudinPegawai Perikanan Gred G52Bahagian Pentadbiran dan Kewangan (Ditempatkan secara direktorat Pejabat Ketua Pengarah Perikanan, Putrajaya)Ketua Institut Perikanan Malaysia04/01/2010
Roslan bin Yusof 2010-01-04Roslan bin YusofPembantu Perikanan Gred G17Cawangan Kawalselia dan Perlindungan Sumber, Pejabat Perikanan Negeri Perak (Penempatan secara pentadbiran di Pusat Pengembangan Akuakultur, Tapah)Cawangan Perancangan dan Penilaian (Unit Sistem Pengurusan Maklumat Perikanan), Pejabat Perikanan Negeri Pahang04/01/2010
Siti Norhamiyah bt Abdullah 2010-01-04Siti Norhamiyah bt AbdullahPembantu Makmal Gred C17Institut Penyelidikan Perikanan Batu Maung, Pulau PinangPusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan, Bukit Kayu Hitam, Kedah (Unit Biosekuriti Perikanan)04/01/2010
Tn. Hj Munir bin Mohd Nawi 2010-01-04Tn. Hj Munir bin Mohd NawiPegawai Perikanan Gred G52Pejabat Perikanan Negeri TerengganuCawangan Akuakultur Marin, Bahagian Pembangunan Akuakultur04/01/2010
Yeo Moi Eim 2010-01-04Yeo Moi EimPegawai Perikanan Gred G48Cawangan Pemuliharaan Sumber dan Perikanan Rekreasi Bahagian Pelesenan dan pengurusan Sumber, Ibu Pejabat Perikanan,Cawangan Biosekuriti dan Pembangunan Standard Bahagian Biosekuriti Perikanan Ibu Pejabat Perikanan, Putrajaya04/01/2010
En. Zakaria Ismail 2010-01-04En. Zakaria IsmailPegawai Perikanan Gred G52Cawangan Akuakultur Marin, Bahagian Pembangunan AkuakulturPengarah Perikanan Negeri Terengganu04/01/2010
En. Sukri b. Deris 2010-01-04En. Sukri b. DerisPegawai Perikanan Gred G44Cawangan Kejuruteraan Akuakultur, Bahagian KejuruteraanPengarah Perikanan Negeri Perlis04/01/2010
Dr. Mohd Fadzil Shuhaimi bin Ramli 2010-01-04Dr. Mohd Fadzil Shuhaimi bin RamliPegawai Perikanan Gred G48Cawangan Sumber Pantai Bahagian Pelesenan dan Pengurusan Sumber, Ibu Pejabat Perikanan, PutrajayaCawangan Sumber Pantai di Bahagian Pelesenan dan Pengurusan Sumber, Ibu Pejabat Perikanan Putrajaya (Sebagai Ketua Cawangan)04/01/2010
Azizah bt Sada 2010-01-04Azizah bt SadaPembantu Perikanan Gred G17Cawangan Pengutipan Data, Bahagian Pengurusan Maklumat Perikanan, Ibu Pejabat Perikanan PutrajayaJabatan Perikanan Laut Sarawak04/01/2010
Adibi Rahiman bin Md Nor 2010-01-04Adibi Rahiman bin Md NorPegawai Perikanan Gred G41Pejabat Ketua Pengarah Perikanan Ibu Pejabat PerikananCawangan Akuakultur Marin, Bahagian Pembangunan Akuakultur, Ibu Pejabat Perikanan Putrajaya04/01/2010
En Mohd Nasir b. Muhamad 2010-01-03En Mohd Nasir b. MuhamadPegawai Perikanan Gred G41Jabatan Perikanan Negeri PahangUnit Pengembangan dan Latihan, Jabatan Perikanan Negeri Pahang03/01/2010
En Mohd Nasir b. Muhamad 2010-01-03En Mohd Nasir b. MuhamadPegawai Perikanan Gred G41Jabatan Perikanan Negeri PahangUnit Pengembangan dan Latihan, Jabatan Perikanan Negeri Pahang03/01/2010
Awang Sulaiman bin Awang Bujang 2009-12-01Awang Sulaiman bin Awang BujangPembantu Perikanan Gred G26Cawangan Akuakultur, Ibu Pejabat Perikanan, PutrajayaCawangan Akuakultur, Ibu Pejabat Perikanan, Putrajaya (Ditempatkan secara pentadbiran di Pejabat Perikanan Beladin menjalankan tugas di Projek Demonstrasi Dan Percubaan Akuakultur di Pusa, Sarawak)01/12/2009
Noraishah bt Hashim 2009-11-16Noraishah bt HashimPegawai Perikanan Gred G44Cawangan Sumber Laut Dalam Bhg. Pelesenan dan Pengurusan Sumber (Ditempatkan secara pentadbiran di Pusat Penetasan Udang Galah, Kg. Acheh, Sitiawan Perak)Cawangan Sumber Laut Dalam Bhg. Pelesenan dan pengurusan Sumber Ibu Pejabat Perikanan Malaysia Putrajaya16/11/2009
Encik Nazri bin Nasir 2009-11-11Encik Nazri bin NasirPemandu Kenderaan Bermotor Gred R3Bahagian Pengurusan Maklumat Perikanan Ibu Pejabat Perikanan,PutrajayaBahagian Pembangunan Dan Perundingan Khidmat Teknikal Ibu Pejabat Perikanan, Putrajaya11/11/2009
Encik Ahmad Nazzari bin Khalid 2009-11-04Encik Ahmad Nazzari bin KhalidPembantu Am Pejabat Gred N1Bhgn Pentadbiran dan Kewangan Ibu Pejabat Perikanan, PutrajayaBhgn Pengurusan Maklumat Perikanan Ibu Pejabat Perikanan Putrajaya04/11/2009
Encik Mustapa bin Sabari 2009-11-04Encik Mustapa bin SabariPembantu Am Pejabat Gred N1Bhgn Pentadbiran & Kewangan Ibu Pejabat Perikanan, PutrajayaBhgn Pentadbiran & Kewangan Ibu pejabat Perikanan, Putrajaya04/11/2009
Encik Syahril Azri bin Abdul Aziz 2009-11-04Encik Syahril Azri bin Abdul AzizPekerja Awam Gred R1Bhgn Pentadbiran dan Kewangan Ibu Pejabat Perikanan PutrajayaBhgn Pentadbiran dan Kewangan Ibu Pejabat Perikanan Putrajaya04/11/2009
Arthur Besther Sujang 2009-11-02Arthur Besther SujangPegawai Perikanan Gred G41Pejabat Ketua Pengarah (Simpan Dalam latihan dan Ditempatkan secara pentadbiran di Cawangan Perancangan Sektor Ibu Pejabat Perikanan, PutrajayaCawangan Perancangan Sektor Bahagian Perancangan dan Antarabangsa Ibu Pejabat Perikanan, Putrajaya02/11/2009
Fauzi bin Abdul Rahman 2009-11-02Fauzi bin Abdul RahmanPegawai Perikanan Gred G48Cawangan Pemuliharaan Sumber dan Perikanan Rekreasi, Bhg. Pelesenan dan pengurusan Sumber, PutrajayaCawangan Pembangunan, Pengesanan dan Penilaian02/11/2009
Nik Ab. Wahab bin Mat Diah 2009-11-02Nik Ab. Wahab bin Mat DiahPegawai Perikanan Gred G52Cawangan Kejuruteraan Akuakultur Bhg. Kejuruteraan Ibu Pejabat Perikanan, PutrajayaCawangan Kejuruteraan Akuakultur Bhg. Kejuruteraan, Putrajaya (penempatan secara pentadbiran di Bhg. Pembangunan Akuakultur, Putrajaya)02/11/2009
Nusrah Aliffah bt Ahmad 2009-11-02Nusrah Aliffah bt AhmadPegawai Perikanan Gred G41Cawangan Biosekuriti Negeri (Unit Kelantan) Pejabat Perikanan Negeri KelantanPentadbiran & Kewangan Pejabat Perikanan Negeri Kelantan02/11/2009
Zamani bin Omar 2009-11-02Zamani bin OmarPegawai Perikanan Gred G48Pengurus Projek Terbuka, Bhg. Kejuruteraan, PutrajayaCawangan Pengurusan dan Pelaburan Akuakultur Bhg. Pembangunan Akuakultur, Putrajaya (Penempatan secara Pentadbiran di Bhg. Kejuruteraan, Putrajaya sebagai Ketua Cawangan Kejuruteraan Akuakultur)02/11/2009
Arief Darmawijaya bin Mohd Saripudin 2009-11-02Arief Darmawijaya bin Mohd SaripudinPegawai Perikanan Gred G41Pejabat Perikanan Negeri Kelantan(Penempatan secara pentadbiran di Pejabat Perikanan Negeri Perlis)Cawangan Biosekuriti Negeri (Unit Perlis) Pejabat Perikanan negeri Perlis02/11/2009
Abdul Wahab@Abdul Wahip bin Kidri 2009-10-15Abdul Wahab@Abdul Wahip bin KidriJuruenjin Laut Gred A11/12Pejabat Perikanan Laut SarawakUnit Kawalselia dan Perlindungan Sumber Pejabat Perikanan Negeri Labuan15/10/2009
Mohd Sidek bin Jahaya 2009-10-15Mohd Sidek bin JahayaPegawai Perikanan Gred G44Pengarah Perikanan Negeri Perlis (Bhg. Pentadbiran dan Kewangan Negeri Perlis)Pengurus Projek Terbuka Bhg. Kejuruteraan Ibu Pejabat Perikanan Putrajaya15/10/2009
Mohd Zubir bin Che Pa 2009-10-15Mohd Zubir bin Che PaPekerja Awam Gred R1Pejabat Perikanan Negeri Pulau PinangPusat Pengembangan Akuakultur Jitra, Kedah15/10/2009
Nur Fauzana bt Azmi 2009-10-15Nur Fauzana bt AzmiPenolong Pegawai Penyelidik Gred Q27Pusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan Kompleks Sultan Abu Bakar, Johor (penempatan secara pentadbiran di Makmal Biosekuriti Perikanan Sepang, Selangor)Pusat Pengeluaran dan Penyelidikan Ikan Laut, Tanjung Demong, Besut Terengganu (Penempatan secara pentadbiran di Institut Penyelidikan Perikanan Batu Maung, Pulau Pinang)15/10/2009
Syed Mohd Saifullah bin Syed Omar 2009-10-15Syed Mohd Saifullah bin Syed OmarKelasi Gred A1Pejabat Perikanan Negeri Perak (Pusat Perikanan Darat Banding, Perak)Unit Kawalselia dan Perlindungan Sumber Pejabat Perikanan Negeri Kelantan15/10/2009
Abdullah Zabwi bin Harun 2009-10-15Abdullah Zabwi bin HarunPembantu Am Pejabat Gred N1Institut Penyelidikan Perikanan Batu Maung, Pulau PinangInstitut Penyelidikan Perikanan Batu Maung, Pulau Pinang (Ditempatkan secara pentadbiran di Pusat Pengembangan Akuakultur Jitra, Kedah)15/10/2009
Ahmad Razimi 2009-10-15Ahmad RazimiKelasi Gred A1Pejabat Perikanan Negeri TerengganuUnit Kawalselia dan Perlindungan Sumber Pejabat Perikanan Negeri Pulau Pinang15/10/2009
Azman bin Mohd Ali 2009-10-15Azman bin Mohd AliJuruenjin Laut Gred A11/12Departmen Penyelidikan dan Pengurusan Sumber Perikanan Marin (SEAFDEC)Institut Penyelidikan Perikanan Batu Maung, Pulau Pinang (Ditempatkan di Pusat Penyelidikan Sumber Ekosistem Marin, Kampung Acheh, Perak)15/10/2009
Hafifi bin Abd Halim 2009-10-15Hafifi bin Abd HalimKelasi Gred A1Institut Penyelidikan Perikanan Batu Maung, Pulau PinangUnit Kawalselia dan Perlindungan Sumber Pejabat Perikanan Negeri Pulau Pinang15/10/2009
Ishak bin Sarji 2009-10-15Ishak bin SarjiPekerja Awam Gred R1Pusat Penyelidikan Ternakan Air Payau Gelang Patah, JohorInstitut Penyelidikan Perikanan Batu Maung, Pulau Pinang15/10/2009
Vincent Camillus 2009-10-15Vincent CamillusJuruenjin Laut Gred A11/12Pejabat Perikanan Negeri LabuanUnit Kawalselia dan Perlindungan Sumber, Pejabat Perikanan Laut Sarawak15/10/2009
Thomas a/l Antonimuthu 2009-10-15Thomas a/l AntonimuthuPembantu Am Pejabat Gred N1Pusat Penyelidikan Perikanan Air Tawar Gelami Lemi, Negeri SembilanPusat Penyelidikan Perikanan Air Tawar Glami Lemi, Negeri Sembilan (Ditempatkan secara pentadbiran di Pusat Pengurusan Penyu, Padang Kemunting, Melaka)15/10/2009
Puan Badariah binti Mohd Ali 2009-10-01Puan Badariah binti Mohd AliPegawai Perikanan Gred G52Unit Pentadbiran dan Kewangan Pejabat Perikanan Negeri Selangor (Penempatan secara pentadbiran di Bahagian Akuakultur. Menjalankan tugas Dasar Jaminan Makanan dan Bumi Hijau.Cawangan Akuakultur Air Tawar Bahagian Pembangunan Akuakultur Ibu Pejabat Perikanan, Putrajaya01/10/2009
Encik Muhammad Hatta bin Mahmud 2009-10-01Encik Muhammad Hatta bin MahmudPegawai Perikanan Gred G52Cawangan Akuakultur Air Tawar Bahagian Pembangunan Akuakultur Ibu Pejabat Perikanan, PutrajayaUnit Pentadbiran dan Kewangan Pejabat Perikanan Negeri Selangor (Penempatan secara pentadbiran sebagai Ketua Pusat Pengembangan Akuakultur Perlok, Pahang)01/10/2009
Encik Ahmad Taupik bin Che Embong 2009-09-15Encik Ahmad Taupik bin Che EmbongPembantu Perikanan Gred G22Pusat Pengembangan Akuakultur Bukit Tinggi, PahangPejabat Perikanan Negeri Terengganu (Penempatan akan ditentukan oleh Pejabat Perikanan Negeri Terengganu)15/09/2009
Encik Mohd Azrul bin Abdul Wahab 2009-08-03Encik Mohd Azrul bin Abdul WahabPembantu Teknik Gred J29Cawangan Penyelenggaraan Kapal (Ditempatkan di Bahagian Kejuruteraan Ibu Pejabat Perikanan, Putrajaya)Unit Pentadbiran dan Kewangan Pejabat Perikanan Laut Sarawak (Ditempatkan di Bahagian Kejuruteraan)03/08/2009
Encik Syed Abu Bakar bin Syed Hashim 2009-08-03Encik Syed Abu Bakar bin Syed HashimPembantu Teknik Gred J29Unit Pentadbiran dan Kewangan Pejabat Perikanan Laut Sarawak (Ditempatkan di Bahagian Kejuruteraan)Cawangan Penyelenggaraan Kapal (Ditempatkan di Bahagian Kejuruteraan Ibu Pejabat Perikanan, Putrajaya)03/08/2009
Encik Nik Abd. Aziz bin Nik Mohd Zin 2009-07-15Encik Nik Abd. Aziz bin Nik Mohd ZinPembantu Perikanan Gred G22Unit Pentadbiran dan KewanganUnit Kawal selia dan Perlindungan Sumber Pejabat Perikanan Negeri Kelantan15/07/2009
Johari bin Ramli 2009-07-01Johari bin RamliPegawai Perikanan Gred G52Institut Perikanan Malaysia Chendering, Terengganu (Ditempatkan secara pentadbiran di Bahagian Biosekuriti Perikanan, Ibu Pejabat)Institut Perikanan Malaysia (Ditempatkan secara pentadbiran di Pejabat Timbalan Menteri Pertanian dan Industri Asas Tani)01/07/2009
Suhanah binti Kassiron 2009-07-01Suhanah binti KassironPegawai Perikanan Gred G41Cawangan Sumber Laut Dalam Bahagian Perlesenan dan Pengurusan Sumber Ibu Pejabat Perikanan PutrajayaMajlis Latihan Pertanian Kebangsaan (NATC) Kementerian Pertanian dan Industri Asas Tani01/07/2009
Anuar Salam bin Sulaiman 2009-07-01Anuar Salam bin SulaimanPegawai Perikanan Gred G41Unit Undang-Undang Ibu Pejabat Perikanan PutrajayaJabatan Keselamatan dan Kesihatan Pekerjaan Terengganu01/07/2009
Ruzaidi bin Mamat 2009-06-15Ruzaidi bin MamatPegawai Perikanan Gred G44Cawangan Logistik Bhg. Perlindungan Sumber (Ditempatkan secara pentadbiran di Pejabat Perikanan Negeri Kelantan)Cawangan Perancangan dan Penilaian Pejabat Perikanan Negeri Pahang15/06/2009
Cik Nina Nasreena binti Zulkepli 2009-02-02Cik Nina Nasreena binti ZulkepliPembantu Tadbir Rendah (Jurutaip) Gred N11Pusat Penyelidikan Perikanan Air Tawar Glami Lemi, Negeri SembilanPejabat Perikanan Negeri Pahang02/02/2009
Abdullah bin Md.Dan 2009-02-01Abdullah bin Md.DanPegawai Perikanan Gred G44Pentadbiran Dan Kewangan Pejabat Perikanan Negeri PerlisCawangan Opearsi Bhg. Perlindungan Sumber Ibu Pejabat01/02/2009
Mohd Ghazali bin A.Manap 2009-01-19Mohd Ghazali bin A.ManapPegawai Perikanan Gred G44Bahagian Pembangunan Sumber ManusiaCawangan Audit dan Pensijilan, Bhg. Biosekuriti Perikanan Ibu Pejabat Perikanan, Putrajaya19/01/2009
Azmay bin Saad 2008-11-17Azmay bin SaadPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Cawangan Akuakultur Air Tawar Bahagian Pembangunan Akuakultur Ibu Pejabat Perikanan PutrajayaPusat Kuarantin dan Kesihatan Ikan, Sepang, Selangor (Ditempatkan secara Pentadbiran di Bahagian Biosekuriti Perikanan Negeri Perak)17/11/2008
Choong Kah Tung 2008-11-17Choong Kah TungPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Pusat Pengembangan Perikanan Laut, Batu Maung, Pulau PinangPusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan Gelugor17/11/2008
En. Mohd Hazrul bin Harun 2008-11-17En. Mohd Hazrul bin HarunPembantu Am Pejabat Gred N1Pusat Kuarantin dan Kesihatan Ikan Subang, SelangorPusat Kuarantin dan Kesihatan Ikan Subang (Ditempatkan Secara Pentadbiran di Bahagian Biosekuriti Perikanan) Ibu Pejabat, Putrajaya17/11/2008
Mohamad Asri bin Rahman 2008-11-17Mohamad Asri bin RahmanPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Pusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan GelugorPusat Pengembangan Perikanan Laut, Batu Maung, Pulau Pinang17/11/2008
Norhabina bt Abd Aris 2008-11-17Norhabina bt Abd ArisPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Pusat Kuarantin dan Kesihatan Ikan, SepangCawangan Akuakultur Air Tawar Bahagian Pembangunan Akuakultur, Ibu Pejabat Perikanan Putrajaya17/11/2008
En Abd Aziz bin Mamat 2008-11-03En Abd Aziz bin MamatPembantu Perikanan Gred G17Pusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan Kompleks Sultan Abu Bakar, JohorUnit Pengembangan dan Latihan Pejabat Perikanan Negeri Terengganu03/11/2008
En Halim bin Rashid 2008-11-03En Halim bin RashidPembantu Perikanan Gred G17Institut Perikanan Malaysia Chendering, TerengganuUnit Pengembangan dan Latihan Pejabat Perikanan Negeri Kedah03/11/2008
En Mohamad Khair bin Jemaen 2008-11-03En Mohamad Khair bin JemaenPembantu Perikanan Gred G17Pejabat Perikanan Negeri Johor (Pejabat Perikanan Daerah Batu Pahat)Unit Pentadbiran dan Kewangan Pejabat Perikanan Negeri Sembilan03/11/2008
En Mohd Hanafi bin Mohd Elah 2008-11-03En Mohd Hanafi bin Mohd ElahPembantu Perikanan Gred G17Pejabat Perikanan Negeri Pulau Pinang (Pengembangan Perikanan Barat Daya/Timur Laut)Pusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan Kompleks Sultan Abu Bakar, Johor03/11/2008
En Mohd Sofi bin Yaacob 2008-11-03En Mohd Sofi bin YaacobPembantu Perikanan Gred G17Bahagian Pengurusan Maklumat Perikanan Ibu Pejabat Perikanan, PutrajayaCawangan Akuakultur Marin Bahagian Pembangunan Akuakultur Ibu Pejabat Perikanan, Putrajaya03/11/2008
Liddy Enggong 2008-11-03Liddy EnggongPegawai Perikanan Gred G41Cawangan Penyelenggaraan Kapal, Bahagian Kejuruteraan (Penempatan di Limbongan Pelabuhan Klang)Cawangan Penyelenggaraan Kapal, Bahagian Kejuruteraan (penempatan di Unit Kejuruteraan Sarawak)03/11/2008
Wan Muhammad Aznan bin Abdullah 2008-11-03Wan Muhammad Aznan bin AbdullahPegawai Perikanan Gred G44Cawangan Kawalselia dan Perlindungan Sumber, Pejabat Perikanan Negeri KedahPengarah Perikanan Negeri Sembilan03/11/2008
En Abdul Rahim bin Isa 2008-11-02En Abdul Rahim bin IsaPembantu PerikananUnit Pentadbiran dan Kewangan, Pejabat Perikanan Negeri Pulau PinangUnit Kawalselia dan Perlindungan Sumber, Pejabat Perikanan Negeri Kelantan02/11/2008
En Panduragan A/L Socklingam 2008-10-20En Panduragan A/L SocklingamPemandu KenderaanBahagian Kejuruteraan, Ibu Pejabat PutrajayaLimbongan Perikanan Pelabuhan Klang, Selangor20/10/2008
Hj Razali bin Ahmad 2008-10-20Hj Razali bin AhmadPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Cawangan Pengembangan dan Latihan, Pejabat Perikanan Negeri SelangorCawangan Komunikasi, Bhgn Pengurusan Maklumat Perikanan, Ibu Pejabat Perikanan Putrajaya20/10/2008
Hj Sunan Mokhdir bin Hj Jaafar 2008-10-20Hj Sunan Mokhdir bin Hj JaafarPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Cawangan Komunikasi, Bhgn Pengurusan Maklumat Perikanan, Ibu Pejabat Perikanan PutrajayaCawangan Pengembangan dan Latihan, Pejabat Perikanan Negeri Selangor20/10/2008
En Zawawi b. Ali 2008-10-15En Zawawi b. AliPenolong Pegawai Perikanan Gred G48Pejabat Perikanan Negeri KelantanPengarah Perikanan Negeri Kelantan15/10/2008
En Azizan b Ahmad 2008-10-13En Azizan b AhmadPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Cawangan Kawalselia dan Perlindungan Sumber, Pejabat Perikanan Negeri KelantanPusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan Gelugor13/10/2008
Wan Nor Azli Jasmi b Wan Yusoff 2008-09-15Wan Nor Azli Jasmi b Wan YusoffPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Pusat Pengembangan Akuakultur Ajil, Terengganu (Ditempatkan secara Pentadbiran di Pejabat Perikanan Negeri Terengganu)Cawangan Pengembangan dan Latihan, Pejabat Perikanan Negeri Kelantan15/09/2008
Pn Rohayati bt Mahmood 2008-09-15Pn Rohayati bt MahmoodPembantu Perikanan Gred G17Unit Kawalselia dan Perlindungan Sumber Pejabat Perikanan Negeri TerengganuUnit Pengembangan dan Latihan Pejabat Perikanan Negeri Kelantan15/09/2008
Encik Barak bin Akop 2008-09-15Encik Barak bin AkopJaga Gred R1Pejabat Perikanan Laut SarawakInstitut Perikanan Malaysia Chendering, Kuala Terengganu, Terengganu15/09/2008
En Zulkifli b Ahmad 2008-09-15En Zulkifli b AhmadPembantu Teknik Gred J38Cawangan Peyelenggaraan Kapal Penempatan di Pusat Pembenihan Pengeluaran dan Benih Udang Kebangsaan Pulau Sayak, KedahBahagian Kejuruteraan Ibu Pejabat Perikanan Putrajaya15/09/2008
En Ahmad Taupik b Che Embong 2008-09-15En Ahmad Taupik b Che EmbongPembantu Perikanan Gred G22Pusat Pengembangan Akuakultur Bukit Tinggi Pahang(Ditempatkan secara pentadbiran di Institut Perikanan Malaysia, Chendering, Terengganu)Pusat Pengembangan Akuakultur Bukit Tinggi, Pahang15/09/2008
En Azhar b Ibrahim 2008-09-15En Azhar b IbrahimPembantu Perikanan Gred G17Pusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan Kompleks Sultan Abu Bakar (KSAB), Johor (Ditempatkan di Bhgn Biosekuriti, Diagnostik & Kawalan Kualiti Ikan Kompleks Sultan Abu Bakar, Johor)Unit Kawalselia dan Perlindungan Sumber Pejabat Perikanan Negeri Terengganu15/09/2008
En Che Omar b Che Hussin 2008-09-15En Che Omar b Che HussinPenolong Pegawai Perikanan Gred G32Institut Perikanan Malaysia, Chendering, TerengganuInstitut Perikanan Malaysia, Chendering , Terengganu15/09/2008
En Doraisamy Reddy a/l Munusamy Reddy 2008-09-15En Doraisamy Reddy a/l Munusamy ReddyPembantu Perikanan Gred G17Unit Pengembangan dan Latihan Pejabat Perikanan Negeri Pulau PinangUnit Kawalselia dan Perlindungan Sumber Pejabat Perikanan Negeri Perak15/09/2008
En Mat Yusof b Ahmad 2008-09-15En Mat Yusof b AhmadPembantu Perikanan Gred G17Unit Pentadbiran dan Kewangan Pejabat Perikanan Negeri SembilanPusat Penetasan Udang Galah Port Dickson Negeri Sembilan15/09/2008
En Mohd Akqizil Akta b Mohd Natar 2008-09-15En Mohd Akqizil Akta b Mohd NatarTukang K3 Gred R9Pusat Pembenihan dan Pengeluaran Benih Udang Kebangsaan Pulau Sayak, KedahPusat Pembenihan dan Pengeluaran Benih Udang Kebangsaan, Pulau sayak, Kedah (Penempatan di Pusat Pengeluaran Ternakan Air Payau, Gelang Patah, Johor)15/09/2008
En Mohd Musa bin Peran 2008-09-15En Mohd Musa bin PeranPembantu Perikanan Gred G17Unit Kawalselia dan Perlindungan Sumber Pejabat Perikanan Laut SarawakUnit Pentadbiran dan Kewangan Pejabat Perikanan Laut Sarawak15/09/2008
En Nik Ab. Aziz b. Nik Mohd Zin 2008-09-15En Nik Ab. Aziz b. Nik Mohd ZinPembantu Perikanan Gred G22Unit Pentadbiran dan Kewangan Pejabat Perikanan Negeri TerengganuUnit Pentadbiran dan Kewangan Pejabat Perikanan Negeri Kelantan15/09/2008
En Othman b Ahmad 2008-09-15En Othman b AhmadPembantu Perikanan Gred G17Unit Pengembangan dan Latihan Pejabat Perikanan Negeri SelangorUnit Kawalselia dan Perlindungan Sumber Pejabat Perikanan Negeri Selangor15/09/2008
En Rahimin b Yaakub 2008-09-15En Rahimin b YaakubPembantu Perikanan Gred G17Unit Kawalselia dan Perlindungan Sumber (Perlindungan Sumber Batu Pahat)Cawangan Operasi, Bahagian Perlindungan Sumber Ibu Pejabat Perikanan Putrajaya15/09/2008
En Wan Ahmad Nasaruddin b Wan Ibrahim 2008-09-15En Wan Ahmad Nasaruddin b Wan IbrahimPembantu Perikanan Gred G17Cawangan Operasi, Bahagian Perlindungan Sumber Ibu Pejabat Perikanan PutrajayaUnit Kawalselia dan Perlindungan Sumber (Perlindungan Sumber Pelabuhan Kelang) Pejabat Perikanan Negeri Selangor15/09/2008
En Zulkifly b Mohamed 2008-09-15En Zulkifly b MohamedPembantu Perikanan Gred G22Unit Pentadbiran dan Kewangan Pejabat Perikanan Negeri KelantanUnit Pentadbiran dan Kewangan Pejabat Perikanan Negeri Terengganu15/09/2008
Jamlus @ Rustam b Mohd Nor 2008-09-15Jamlus @ Rustam b Mohd NorPenolong Pegawai Perikanan Gred G32Institut Perikanan Malaysia, ChenderingMajlis Latihan Pertanian Kebangsaan (NATC), Kementerian Pertanian dan Industri Asas Tani15/09/2008
Nor Azizah bt Kemat 2008-09-15Nor Azizah bt KematPenolong Pegawai Perikanan Gred G32Majlis Latihan Pertanian Kebangsaan (NATC), Kementerian Pertanian dan Industri Asas TaniInstitut Perikanan Malaysia, Chendering (Ditempatkan secara Pentadbiran di Bahagian Biosekuriti, Diagnostik & Kawalan Kualiti Ikan Pejabat Perikanan Negeri Pahang)15/09/2008
Sharifah Um Liyana bt Syed Md. Nasir 2008-09-03Sharifah Um Liyana bt Syed Md. NasirPegawai Tadbir dan Diplomatik Gred M41Ketua Unit Kompetensi Bahagian Pentadbiran dan KewanganKetua Cawangan (Kewangan) Bahagian Pentadbiran dan Kewangan03/09/2008
En Mohd Kamal b Kamorudin 2008-09-02En Mohd Kamal b KamorudinJuruteknik Gred J17Cawangan Peyelenggaraan Kapal Pusat Pengeluaran Ternakan Air Payau Gelang Patah, JohorCawangan Penyelenggaraan Kapal Limbongan Perikanan Unit Utara Pulau Pinang02/09/2008
En Zaidal Atras b Zainal Abidin 2008-09-02En Zaidal Atras b Zainal AbidinJuruteknik Gred J17Cawangan Penyelenggaraan Kapal Limbongan Perikanan Unit Utara, Pulau PinangCawangan Penyelenggaraan kapal Limbongan Perikanan Unit Utara, Pulau Pinang02/09/2008
Hj Umar Shaifudin b Muhamad 2008-09-02Hj Umar Shaifudin b MuhamadPegawai Perikanan Gred G48Cawangan Penyelenggaraan Kapal, Bahagian Kejuruteraan (Penempatan sebagai Penguasa Limbongan Perikanan Pelabuhan Klang)Cawangan Penyelenggaraan Kapal, Bahagian kejuruteraan (Penempatan di Bahagian Kejuruteraan, Ibu Pejabat Perikanan, Putrajaya)02/09/2008
Pn Akhzailiza bt Md Akhir 2008-09-02Pn Akhzailiza bt Md AkhirJuruteknik Gred J17Cawangan Kejuruteraan Perikanan Tangkapan di Teknologi Marin Ibu Pejabat Perikanan PutrajayaCawangan Kejuruteraan Perikanan Tangkapan di Teknologi Marin Ibu Pejabat Perikanan Putrajaya (Penempatan di Pejabat Perikanan Negeri Kedah)02/09/2008
Nor Farahiyan bt A. Aziz 2008-09-02Nor Farahiyan bt A. AzizPegawai Perikanan Gred G41Seksyen Taman Laut, Kementerian Sumber Asli dan Alam SekitarCawangan Jaminan Kualiti Ikan, Bahagian Pengurusan Kuarantin Ikan dan Jaminan Kualiti, Ibu Pejabat Perikanan, Putrajaya02/09/2008
Raja Yana Melessa bt Raja Haroon 2008-09-02Raja Yana Melessa bt Raja HaroonPegawai Perikanan Gred G41Seksyen Taman Laut, Kementerian Sumber Asli dan Alam SekitarCawangan Akuakultur Air Tawar, Bahagian Pembangunan Akuakultur, Ibu Pejabat Perikanan, Putrajaya02/09/2008
En Hambali bin Husin 2008-08-18En Hambali bin HusinJuruenjin Laut Gred A12Unit Kawalselia & Perlindungan Sumber Pejabat Perikanan Negeri PahangUnit Kawalselia & Perlindungan Sumber Johor18/08/2008
En Osman bin Ahmad 2008-08-18En Osman bin AhmadJuruenjin Laut Gred A12Unit Kawalselia & Perlindungan Sumber Pejabat Perikanan Negeri PahangUnit Kawalselia & Perlindungan Sumber Pulau Pinang18/08/2008
Adnan bin Hussain 2008-08-01Adnan bin HussainPegawai Perikanan Gred G44Pejabat Perikanan Negeri PahangCawangan Teknologi Perikanan Laut dan Komuniti Nelayan, Bahagian Pengembangan Perikanan, Ibu Pejabat Perikanan Putrajaya01/08/2008
Azmaliza binti Omar 2008-08-01Azmaliza binti OmarPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Pusat Kuarantin dan Kesihatan Ikan Sepang, SelangorPusat Kuarantin dan Kesihatan Ikan Sepang, Selangor (Penempatan di Bhgn Biosekuriti, Diagnostik & Kawalan Kualiti Ikan, Pejabat Perikanan Negeri Pahang)01/08/2008
Cik Khaitrul Ediana binti mohd Tahir 2008-08-01Cik Khaitrul Ediana binti mohd TahirPenolong Pegawai Penyelidik Gred Q27Pusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan Rantau Panjang, KelantanPusat Pengurusan Kuarantin & Kualiti Ikan Rantau Panjang, Kelantan (Penempatan di Pusat Kesihatan dan Kuarantin Ikan,Gelugor, Pulau Pinang01/08/2008
Fauzidah binti Othman 2008-08-01Fauzidah binti OthmanPegawai Perikanan Gred G48Cawangan Kuarantin Ikan, Bhgn Pengurusan Kuarantin Ikan dan Jaminan KualitiPasukan Teras Perkhidmatan Kuarantin dan Pemeriksaaan Malaysia (MAQIS)01/08/2008
Puan Nur Fauzana binti Azmi 2008-08-01Puan Nur Fauzana binti AzmiPenolong Pegawai Penyelidik Gred Q27Pusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan Kompleks Sultan Abu Bakar (KSAB), JohorPusat Pengurusan Kuarantin & Kualiti Ikan Kompleks Sultan Abu Bakar (KSAB), Johor (Penempatan Kuarantin dan Kesihatan Ikan, Sepang, Selangor)01/08/2008
Abd Mutalib bin Juli 2008-08-01Abd Mutalib bin JuliPegawai Perikanan Gred G44 (Memangku)Cawangan Penyelenggaraan Kapal, Bhgn Kejuruteraan (Ditempatkan di Limbongan Zon Sarawak)Majlis Latihan Pertanian Kebangsaan (NATC), Kementerian Pertanian dan Industri Asas Tani01/08/2008
Razak @ Abdul Razak bin Bakar 2008-08-01Razak @ Abdul Razak bin BakarPegawai Perikanan Gred G44 (Memangku)Majlis Latihan Pertanian Kebangsaan (NATC), Kementerian Pertanian dan Industri Asas TaniBhgn Pembangunan, Kementerian Pertanian dan Industri Asas Tani Malaysia01/08/2008
Encik Ishak bin Jamaludin 2008-07-28Encik Ishak bin JamaludinJuruenjin Laut Gred A11Agensi Penguatkuasaan Maritim MalaysiaUnit Kawalselia & Perlindungan Sumber KELANTAN28/07/2008
Encik Rosli bin Hj. Aini 2008-07-28Encik Rosli bin Hj. AiniKelasi Gred A1Agensi Penguatkuasaan Maritim MalaysiaUnit Kawalselia & Perlindungan Sumber SELANGOR28/07/2008
Encik Zulkeple bin Abdullah 2008-07-28Encik Zulkeple bin AbdullahKelasi Gred A1Agensi Penguatkuasaan Maritim MalaysiaUnit Kawalselia & Perlindungan Sumber SELANGOR28/07/2008
En Nazri bin Nasir 2008-07-18En Nazri bin NasirPemandu Kenderaan Bermotor Gred R3Bahagian Perlindungan Sumber, Ibu Pejabat Perikanan, PutrajayaCawangan Komunikasi Ibu Pejabat Perikanan Malaysia18/07/2008
Encik Mohd Sayuti bin Ismail 2008-07-15Encik Mohd Sayuti bin IsmailPembantu Perikanan Gred G22Unit Kawalselia dan Perlindungan Sumber, Pejabat Perikanan PahangPengembangan Perikanan Rompin Pahang15/07/2008
Rosly Ang bin Abdullah 2008-07-15Rosly Ang bin AbdullahPembantu Perikanan Gred G17Unit Pengembangan dan Latihan (Pengembangan Perikanan Rompin)Pusat Pengembangan Akuakultur Bukit Tinggi, Pahang15/07/2008
Zaihani binti Abdullah 2008-07-07Zaihani binti AbdullahPenolong Pegawai Perikanan Gred G32Cawangan Perancangan dan Penilaian, Pejabat Perikanan Negeri PerakBahagian Biosekuriti, Diagnostik & Kawalan Kualiti Ikan (BDKKI), Pusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan KLIA, Sepang07/07/2008
Zarina binti Zainuddin 2008-07-07Zarina binti ZainuddinPegawai Perikanan Gred G41Cawangan Jaminan Kualiti Ikan, Bhgn Pengurusan Kuarantin Ikan dan Jaminan KualitiBhgn. Biosekuriti, Diagnostik & Kawalan Kualiti Ikan (BDKKI), Pusat Kuarantin dan Kesihatan Ikan Subang, Selangor07/07/2008
Zarina binti Zainuddin 2008-07-07Zarina binti ZainuddinPegawai Perikanan Gred G41Cawangan Jaminan Kualiti Ikan, Bhgn Pengurusan Kuarantin Ikan dan Jaminan KualitiBhgn. Biosekuriti, Diagnostik & Kawalan Kualiti Ikan (BDKKI), Pusat Kuarantin dan Kesihatan Ikan Subang, Selangor07/07/2008
Abd. Razak bin Buang 2008-07-07Abd. Razak bin BuangPegawai Perikanan Gred G44Pusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan KLIA, Sepang, SelangorBhgn. Biosekuriti, Diagnostik & Kawalan Kualiti Ikan (BDKKI)/PKIK Sepang07/07/2008
Ahmad Fuad bin Ahmad 2008-07-07Ahmad Fuad bin AhmadPenolong Pegawai Perikanan Gred G36Pusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan KLIA, SepangBahagian Biosekuriti, Diagnostik & Kawalan Kualiti07/07/2008
Ahmad Hazizi bin Aziz 2008-07-07Ahmad Hazizi bin AzizPegawai Perikanan Gred G54Bahagian Pengembangan PerikananPengarah Bahagian Biosekuriti, Diagnostik & Kawalan Kualiti Ikan (BDKKI), Ibu Pejabat Perikanan, Putrajaya07/07/2008
Azlan bin Md. Nor 2008-07-07Azlan bin Md. NorPegawai Perikanan Gred G41Cawangan Jaminan Kualiti Ikan, Bahagian Pengurusan Kuarantin Ikan dan Jaminan KualitiBhgn. Biosekuriti, Diagnostik & Kawalan Kualiti Ikan (BDKKI), Pusat Kuarantin dan Kesihatan Ikan, Subang, Selangor07/07/2008
Azlan bin Md. Nor 2008-07-07Azlan bin Md. NorPegawai Perikanan Gred G41Cawangan Jaminan Kualiti Ikan, Bahagian Pengurusan Kuarantin Ikan dan Jaminan KualitiBhgn. Biosekuriti, Diagnostik & Kawalan Kualiti Ikan (BDKKI), Pusat Kuarantin dan Kesihatan Ikan, Subang, Selangor07/07/2008
Azmaliza bt Omar 2008-07-07Azmaliza bt OmarPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Pusat Kuarantin dan Kesihatan Ikan Sepang, SelangorBhgn. Biosekuriti, Diagnostik & Kawalan Kualiti Ikan (BDKKI), Pusat Kuarantin dan Kesiahtan Ikan Sepang07/07/2008
Bakri bin Miswan 2008-07-07Bakri bin MiswanPegawai Perikanan Gred G44Pusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan, Kompleks Sultan Abu Bakar (KSAB) Johor BahruCawangan Pengutipan Data Perikanan, Bahagian Pengurusan Maklumat Perikanan (Pusat Akuakultur Banding, Perak)07/07/2008
Chai Pui Shan 2008-07-07Chai Pui ShanPegawai Perikanan Gred G41Pusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan Bintawa, SarawakBhgn. Biosekuriti, Diagnostik & Kawalan Kualiti Ikan (BDKKI), Pusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan Bintawa, Sarawak07/07/2008
Chai Pui Shan 2008-07-07Chai Pui ShanPegawai Perikanan Gred G41Pusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan Bintawa, SarawakBhgn. Biosekuriti, Diagnostik & Kawalan Kualiti Ikan (BDKKI), Pusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan Bintawa, Sarawak07/07/2008
Choong Kah Tung 2008-07-07Choong Kah TungPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Pusat Pengembangan perikanan laut, Batu MaungBhgn. Biosekuriti, Diagnostik & Kawalan Kualiti Ikan (BDKKI), Pusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan Batu Maung07/07/2008
Cik Noraini binti Ayub 2008-07-07Cik Noraini binti AyubPembantu Perikanan Gred G17Cawangan Pengembangan Pemprosesan dan Pengendalian Hasil Perikanan, Bahagian Pengembangan Perikanan, Ibu Pejabat PutrajayaCawangan Kawalan Kualiti, Ikan Bahagian Biosekuriti Diagnostik & Kawalan Kualiti Ikan (BDKKI), Ibu Pejabat Perikanan Putrajaya07/07/2008
En Abd Razak bin Md. Zin 2008-07-07En Abd Razak bin Md. ZinPemandu Kenderaan Bermotor Gred R3Pusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan KSAB , JohorDiagnostik & Kawalan Kualiti Ikan (BDKKI), Pusat Kuarantin dan Kesihatan Ikan KSAB, Johor07/07/2008
En Abd. Aziz bin Ibrahim 2008-07-07En Abd. Aziz bin IbrahimPembantu Perikanan Gred G17Pusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan KLIA, Sepang, SelangorBhgn. Biosekuriti Diagnostik & Kawalan Bhgn. Biosekuriti Diagnostik & Kawalan Kualiti Ikan (BDKKI), Pusat Pengurusan Kuarantin & Kualiti Ika, KLIA, Sepang, Selangor07/07/2008
En Abd. Majid bin Mat 2008-07-07En Abd. Majid bin MatPembantu Perikanan Gred G17Pusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan KLIA, Sepang, SelangorBhgn. Biosekuriti Diagnostik & Kawalan Kualiti Ikan (BDKKI), Pusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan, KLIA, Sepang, Selangor07/07/2008
En Abdul Rashid bin Jusoh 2008-07-07En Abdul Rashid bin JusohPembantu Perikanan Gred G22Pusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan, Rantau Panjang, KelantanBhgn. Biosekuriti Diagnostik & Kawalan Kualiti Ikan (BDKKI), Pejabat Perikanan Negeri Pahang07/07/2008
En Ahamad bin Muji 2008-07-07En Ahamad bin MujiPenolong Pegawai Penyelidik Gred Q32Pusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan Bukit Kayu Hitam, KedahDiagnostik & Kawalan Kualiti Ikan (BDKKI), Pusat Kuarantin dan Kesihatan Ikan Pejabat Perikanan Negeri Sabah07/07/2008
En Ahmad Tarmizi bin Ismail 2008-07-07En Ahmad Tarmizi bin IsmailPemandu Kenderaan Bermotor Gred R3Pusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan Bukit Kayu Hitam, KedahDiagnostik & Kawalan Kualiti Ikan (BDKKI), Pusat Kuarantin dan Kesihatan Ikan Bukit Kayu Hitam, Kedah07/07/2008
En Azhar bin Ibrahim 2008-07-07En Azhar bin IbrahimPembantu Perikanan Gred G17Pusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan Kompleks Sultan Abu Bakar (KSAB), JohorBhgn. Biosekuriti, Diagnostik & Kawalan Kualiti Ikan (BDKKI), Pusat Pengurusan Kuarantin & Kualiti Ikan, Kompleks Sultan Abu Bakar(KSAB), Johor07/07/2008
En Bahanogapan a/l Ramasamy 2008-07-07En Bahanogapan a/l RamasamyPembantu Perikanan Gred G22Pusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan KLIA, Sepang, SelangorBhgn. Biosekuriti Diagnostik & Kawalan Kualiti Ikan, KLIA, Sepang, Selangor07/07/2008
En Bashir bin Mohamed 2008-07-07En Bashir bin MohamedPemandu Kenderaan Bermotor Gred R3Pusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan Batu Maung, Pulau PinangDiagnostik & Kawalan Kualiti Ikan (BDKKI), Pusat Kuarantin dan Kesihatan Ikan Batu Maung, Pulau Pinang07/07/2008
En Dawari bin Zainal Abidin 2008-07-07En Dawari bin Zainal AbidinPembantu Perikanan Gred G17Pusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan Rantau Panjang, KelantanBhgn. Biosekuriti, Diagnostik & Kawalan Kualiti Ikan (BDKKI), Pusat Pengurusan Kuarantin & Kualiti Ikan, Pejabat Perikanan Negeri Pahang07/07/2008
En Devaraj a/l Muniandi 2008-07-07En Devaraj a/l MuniandiPembantu Makmal Gred C22Pusat Kuarantin dan Kesihatan Ikan SubangDiagnostik & Kawalan Kualiti Ikan (BDKKI), Pusat Kuarantin dan Kesihatan Ikan Subang, Selangor07/07/2008
En Dolhadi bin Lihi 2008-07-07En Dolhadi bin LihiPembantu Perikanan Gred G17Pusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan Bintawa, SarawakBhgn. Biosekuriti, Diagnostik & Kawalan Kualiti Ikan (BDKKI), Pusat Pengurusan Kuarantin & Kualiti Ikan, Bintawa,Sarawak07/07/2008
En Dzulkifli Sidam 2008-07-07En Dzulkifli SidamPembantu Perikanan Gred G17Pusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan KLIA< Sepang, SelangorBhgn. Biosekuriti, Diagnostik & Kawalan Kualiti Ikan (BDKKI), Pusat Pengurusan Kuarantin & Kualiti Ikan, Pejabat Perikanan Negeri Sabah07/07/2008
En Hazir bin Masud 2008-07-07En Hazir bin MasudPembantu Perikanan Gred G17Pusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan Kompleks Sultan Abu Bakar (KSAB), JohorBhgn. Biosekuriti, Diagnostik & Kawalan Kualiti Ikan (BDKKI), Pusat Pengurusan Kuarantin & Kualiti Ikan, Kompleks Sultan Abu Bakar(KSAB), Johor07/07/2008
En Mazlan bin Ismail 2008-07-07En Mazlan bin IsmailPembantu penyelidik Gred Q22Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan KLIA, Sepang, SelangorDiagnostik & Kawalan Kualiti Ikan (BDKKI), Pusat Kuarantin dan Kesihatan Ikan KLIA, Sepang, Selangor07/07/2008
En Mesran bin Surip 2008-07-07En Mesran bin SuripPembantu Perikanan Gred G22Diagnostik & Kawalan Kualiti Ikan (BDKKI), Pusat Kuarantin dan Kesihatan Ikan KLIA, Sepang, SelangorLapangan Terbang Senai, Bhgn. Biosekuriti Diagnostik & Kawalan Kualiti Ikan (BDKKI), Pusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan, Kompleks Sultan Abu Bakar (KSAB), Johor07/07/2008
En Mohd Anuar bin Mohd Noor 2008-07-07En Mohd Anuar bin Mohd NoorPembantu Perikanan Gred G17Pusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan KLIA,Sepang, SelangorBhgn. Biosekuriti Diagnostik & Kawalan Kualiti Ikan07/07/2008
En Mohd Hazrul bin Harun 2008-07-07En Mohd Hazrul bin HarunPembantu Am Pejabat Gred N1Pusat Kuarantin dan Kesihatan Ikan, Subang, SelangorDiagnostik & Kawalan Kualiti Ikan (BDKKI), Pusat Kuarantin dan Kesihatan Ikan Subang, Selangor07/07/2008
En Mohd Hazrul bin Harun 2008-07-07En Mohd Hazrul bin HarunPembantu Am Pejabat Gred N1Pusat Kuarantin dan Kesihatan Ikan, Subang, SelangorDiagnostik & Kawalan Kualiti Ikan (BDKKI), Pusat Kuarantin dan Kesihatan Ikan Subang, Selangor07/07/2008
En Mohd Judda bin Taslim 2008-07-07En Mohd Judda bin TaslimPembantu Perikanan Gred G17Pusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan KLIA, Sepang SelangorBhgn. Biosekuriti, Diagnostik & Kawalan Kualiti Ikan (BDKKI), Pusat Pengurusan Kuarantin & Kualiti Ikan, Pejabat Perikanan Negeri Sabah07/07/2008
En Mohd Khairil Anwar bin Hussain 2008-07-07En Mohd Khairil Anwar bin HussainPekerja Awam Gred R1Pusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan Bukit Kayu Hitam, KedahDiagnostik & Kawalan Kualiti Ikan (BDKKI), Pusat Kuarantin Ikan Bukit Kayu Hitam, Kedah07/07/2008
En Mohd Rusley bin Zakaria 2008-07-07En Mohd Rusley bin ZakariaPembantu Perikanan Gred G17Pusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan Rantau Panjang, KelantanBhgn. Biosekuriti, Diagnostik & Kawalan Kualiti Ikan (BDKKI), Pusat Pengurusan Kuarantin & Kualiti Ikan, Pejabat Perikanan Negeri Pahang07/07/2008
En Mohd Sapawi bin Kadir 2008-07-07En Mohd Sapawi bin KadirPembantu Perikanan Gred G17Pusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan Rantau Panjang, KelantanBhgn. Biosekuriti, Diagnostik & Kawalan Kualiti Ikan (BDKKI), Pusat Pengurusan Kuarantin & Kualiti Ikan, Rantau Panjang, Kelantan07/07/2008
En Mohd Shahril bin Ibrahim 2008-07-07En Mohd Shahril bin IbrahimPembantu Am Pejabat Gred N1Pusat Kuarantin dan Kesihatan Ikan, Subang, SelangorDiagnostik & Kawalan Kualiti Ikan (BDKKI), Pusat Kuarantin dan Kesihatan Ikan Subang, Selangor07/07/2008
En Mohd Shahril bin Ibrahim 2008-07-07En Mohd Shahril bin IbrahimPembantu Am Pejabat Gred N1Pusat Kuarantin dan Kesihatan Ikan, Subang, SelangorDiagnostik & Kawalan Kualiti Ikan (BDKKI), Pusat Kuarantin dan Kesihatan Ikan Subang, Selangor07/07/2008
En Samsuria bin Ahmad 2008-07-07En Samsuria bin AhmadPembantu Perikanan Gred G17Pusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan Bintawa, SarawakBhgn. Biosekuriti, Diagnostik & Kawalan Kualiti Ikan (BDKKI), Pusat Pengurusan Kuarantin & Kualiti Ikan, Bintawa, Sarawak07/07/2008
En Sharudin bin Ishak 2008-07-07En Sharudin bin IshakPembantu Perikanan Gred G17Pusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan, Bukit Kayu Hitam, KedahBhgn. Biosekuriti, Diagnostik & Kawalan Kualiti Ikan (BDKKI), Pusat Pengurusan Kuarantin & Kualiti Ikan, Pejabat Perikanan Negeri Perak07/07/2008
En Zakaria bin Che Din 2008-07-07En Zakaria bin Che DinPembantu Perikanan Gred G17Pusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan, Kompleks Sultan Abu bakar (KSAB), JohorBhgn. Biosekuriti, Diagnostik & Kawalan Kualiti Ikan (BDKKI), Pusat Pengurusan Kuarantin & Kualiti Ikan, Kompleks Sultan Abu Bakar(KSAB), Johor07/07/2008
En Zamri bin Zakaria 2008-07-07En Zamri bin ZakariaPemandu Kenderaan Bermotor Gred R3Pusat Kuarantin dan Kualiti Ikan Sepang, SelangorDiagnostik & Kawalan Kualiti Ikan (BDKKI), Pusat Kuarantin dan Kesihatan Ikan Sepang, Selangor07/07/2008
En Zulherdi bin Hamzah 2008-07-07En Zulherdi bin HamzahPembantu Perikanan Gred G17Pusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan Bintawa, SarawakBhgn. Biosekuriti, Diagnostik & Kawalan Kualiti Ikan (BDKKI), Pusat Pengurusan Kuarantin & Kualiti Ikan, Bintawa, Sarawak07/07/2008
En Zulkifli bin Ali 2008-07-07En Zulkifli bin AliPembantu Perikanan Gred G22Pusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan Rantau Panjang, KelantanBhgn. Biosekuriti Diagnostik & Kawalan Kualiti Ikan (BDKKI), Pusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan, Rantau Panjnag, Kelantan07/07/2008
Encik Mohd Nazri bin Ismail 2008-07-07Encik Mohd Nazri bin IsmailPekerja Awam Gred R1Pusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan Bukit Kayu Hitam, KedahDiagnostik & Kawalan Kualiti Ikan (BDKKI), Pusat Kuarantin dan Kesihatan Ikan Bukit Kayu Hitam, Kedah07/07/2008
Encik Muhammad Azral bin Ibrahim 2008-07-07Encik Muhammad Azral bin IbrahimPembantu Makmal Gred C22Pusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan KSAB JohorDiagnostik & Kawalan Kualiti Ikan (BDKKI), Pusat Kuarantin dan Kesihatan Ikan KSAB, Johor07/07/2008
Hamdan bin Jaafar 2008-07-07Hamdan bin JaafarPegawai Penyelidik Gred Q52Pusat Pengurusan Kuarantin dan Kesihatan Ikan SubangCawangan Perkhidmatan makmal, Bahagian Biosekuriti, Diagnostik & Kawalan Kualiti Ikan (BDKKI),Ibu Pejabat Perikanan Putrajaya07/07/2008
Hamidon bin Ahmad 2008-07-07Hamidon bin AhmadPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Pusat Kuarantin dan Kesihatan Ikan SubangCawangan Kualiti Ikan, Bahagian Biosekuriti, Diagnostik & Kawalan Kualiti Ikan (BDKKI), Ibu Pejabat Perikanan, Putrajaya07/07/2008
Ismail bin Ibrahim 2008-07-07Ismail bin IbrahimPegawai Perikanan Gred G41Cawangan Pengurusan dan Pelaburan Akuakultur, Bahagian Pembangunan AkuakulturCawangan Kesihatan Haiwan Akuatik, Bahagian Biosekuriti, Diagnostik dan Kawalan Kualiti Ikan (BDKKI), Ibu Pejabat Perikanan Putrajaya07/07/2008
Pn Hamidah binti Zainal 2008-07-07Pn Hamidah binti ZainalPembantu Penyelidik Gred Q17Pusat Penyelidikan Perikanan Air Tawar Glami Lemi, Jelebu , Negeri SembilanDiagnostik & Kawalan Kualiti Ikan (BDKKI), Pusat Kuarantin dan Kesihatan Ikan KLIA, Sepang, Selangor07/07/2008
Pn Kartini binti Abd. Halim 2008-07-07Pn Kartini binti Abd. HalimPembantu Perikanan Gred G17Pusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan Kompleks Sultan Abu Bakar (KSAB), JohorBhgn. Biosekuriti, Diagnostik & Kawalan Kualiti Ikan (BDKKI), Pusat Pengurusan Kuarantin & Kualiti Ikan, Kompleks Sultan Abu Bakar(KSAB), Johor07/07/2008
Pn Nurul Hafizah bt Johari 2008-07-07Pn Nurul Hafizah bt JohariPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) Gred N17Pusat Kuarantin dan Kesihatan Ikan Subang, SelangorDiagnostik & Kawalan Kualiti Ikan (BDKKI), Pusat Kuarantin dan Kesihatan Ikan Subang, Selangor07/07/2008
Pn Rahimsharina binti Ibrahim 2008-07-07Pn Rahimsharina binti IbrahimPembantu Perikanan Gred G17Pusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan Rantau Panjang, KelantanBhgn. Biosekuriti, Diagnostik & Kawalan Kualiti Ikan (BDKKI), Pusat Pengurusan Kuarantin & Kualiti Ikan, Rantau Panjang, Kelantan07/07/2008
Pn Rohana bin Shapiin 2008-07-07Pn Rohana bin ShapiinPenolong Pegawai Penyelidik Gred Q32Pusat Kuarantin dan Kesihatan Ikan Subang, SelangorDiagnostik & Kawalan Kualiti Ikan (BDKKI), Pusat Kuarantin dan Kesihatan Ikan Subang, Selangor07/07/2008
Pn Sarini binti Amat Shah 2008-07-07Pn Sarini binti Amat ShahPembantu Tadbir (Kewangan) Gred W17Pusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan KLIA, Sepang, SelangorDiagnostik & Kawalan Kualiti Ikan (BDKKI), Pusat Kuarantin dan Kesihatan Ikan KLIA, Sepang, Selangor07/07/2008
Pn Shifak bt Paharudin 2008-07-07Pn Shifak bt PaharudinPembantu Makmal Gred C22Pusat Kuarantin dan Kesihatan Ikan Subang, SelangorDiagnostik & Kawalan Kualiti Ikan (BDKKI), Pusat Kuarantin dan Kesihatan Ikan KLIA, Sepang, Selangor07/07/2008
Pn Sofina bt Saufi 2008-07-07Pn Sofina bt SaufiPembantu Makmal Gred C17Pusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan Bitawa, SarawakDiagnostik & Kawalan Kualiti Ikan (BDKKI), Pusat Kuarantin dan Kesihatan Ikan Bintawa, Selangor07/07/2008
Pn Sufiah binti Hashim 2008-07-07Pn Sufiah binti HashimPembantu Perikanan Gred G17Cawangan Akuakultur Marin, Bahagian Pembangunan Akuakultur, Ibu Pejabat Perikanan PutrajayaCawangan Kesihatan Haiwan Akuatik, Bahagian Biosekuriti, Diagnostik & Kawalan Kualiti Ikan (BDKKI), Ibu Pejabat Perikanan Putrajaya07/07/2008
Pn Wan Rahani binti Wan Abdullah 2008-07-07Pn Wan Rahani binti Wan AbdullahPembantu Perikanan Gred G17Pusat Kuarantin dan Kesihatan Ikan Subang, SelangorBhgn. Biosekuriti Diagnostik & Kawalan Kualiti Ikan (BDDKI), Pusat Kuarantin dan Kesihatan Ikan Subang, Selangor07/07/2008
Pn Zaharah binti Ismail 2008-07-07Pn Zaharah binti IsmailPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) Gred N22Pusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan KLIA, Sepang, SelangorDiagnostik & Kawalan Kualiti Ikan (BDKKI), Pusat Kuarantin dan Kesihatan Ikan KLIA, Sepang, Selangor07/07/2008
Pn Zawati bt Awang 2008-07-07Pn Zawati bt AwangPenolong Pegawai Penyelidik Gred Q32Pusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan, KLIA Sepang, SelangorDiagnostik & Kawalan Kualiti Ikan (BDKKI), Pusat Kuarantin dan Kesihatan Ikan KLIA, Sepang, Selangor07/07/2008
Puan Maslinda bt Mohd Nasir 2008-07-07Puan Maslinda bt Mohd NasirPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) Gred N17Pusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan Batu Maung, Pulau PinangDiagnostik & Kawalan Kualiti Ikan (BDKKI), Pusat Kuarantin dan Kesihatan Ikan Batu Maung, Pulau Pinang07/07/2008
Raihan Sh. Hj Ahmad 2008-07-07Raihan Sh. Hj AhmadPegawai Perikanan Gred G48Cawangan Pengembangan Akuakultur Jerantut, PahangCawangan Kesihatan Haiwan Akuatik, Bahagian Biosekuriti, Diagnostik & Kawalan Kualiti Ikan (BDKKI), Ibu Pejabat Perikanan Putrajaya07/07/2008
Roslan bin Abu Hassan 2008-07-07Roslan bin Abu HassanPegawai Perikanan Gred G41Pusat Kuarantin & Kesihatan Ikan Subang, SelangorBhgn Biosekuriti, Diagnostik & Kawalan Kualiti Ikan (BDKKI), Pusat Kuarantin dan Kesihatan Ikan Subang07/07/2008
En Omar bin Saad 2008-07-07En Omar bin SaadPembantu Perikanan Gred G22Pusat pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan Bukit Kayu Hitam, KedahDiagnostik & Kawalan Kualiti Ikan (BDKKI), Pusat Kuarantin dan Kesihatan Ikan Subang, Selangor07/07/2008
En Nor Saifiol Bahari bin Ahmad 2008-07-07En Nor Saifiol Bahari bin AhmadPemandu Kenderaan Bermotor Gred R3Pusat Kuarantin dan Kesihatan Ikan Subang, SelangorDiagnostik & Kawalan Kualiti Ikan (BDKKI), Pusat Kuarantin dan Kesihatan Ikan Subang, Selangor07/07/2008
En Nik Suhaimi bin Nik Soh 2008-07-07En Nik Suhaimi bin Nik SohPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) Gred N17Pusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan Rantau Panjang, KelantanDiagnostik & Kawalan Kualiti Ikan (BDKKI), Pusat Kuarantin dan Kesihatan Ikan Rantau Panjang, Kelantan07/07/2008
En Nazri bin Dzakaria 2008-07-07En Nazri bin DzakariaPembantu Am Pejabat Gred N1Pusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan KSAB, JohorDiagnostik & Kawalan Kualiti Ikan (BDKKI), Pusat Kuarantin dan Kesihatan Ikan KSAB, Johor07/07/2008
En Nazri bin Dzakaria 2008-07-07En Nazri bin DzakariaPembantu Am Pejabat Gred N1Pusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan KSAB, JohorDiagnostik & Kawalan Kualiti Ikan (BDKKI), Pusat Kuarantin dan Kesihatan Ikan KSAB, Johor07/07/2008
En Napi bin Yusof 2008-07-07En Napi bin YusofPemandu Kenderaan Bermotor Gred R3Pusat Kuarantin dan Kualiti Ikan Rantau Panjang, KelantanDiagnostik & Kawalan Kualiti Ikan (BDKKI), Pusat Kuarantin dan Kesihatan Ikan Rantau Panjang, Kelantan07/07/2008
En Mohd Yusoff bin Mohd Yasin 2008-07-07En Mohd Yusoff bin Mohd YasinPembantu Perikanan Gred G17Pusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan KLIA, Sepang, SelangorBhgn. Biosekuriti Diagnostik & Kawalan Kualiti Ikan (BDKKI), Pusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan, KLIA, Sepang, Selangor07/07/2008
Sharifah Khadijah binti Wan Mustaffa 2008-07-07Sharifah Khadijah binti Wan MustaffaPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Pusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan Bintawa, SarawakBahagian Biosekuriti, Diagnostik & Kawalan Kualiti Ikan (BDKKI),Pusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan Bintawa,Sarawak07/07/2008
Shahrul Nizam bin Baharuddin 2008-07-07Shahrul Nizam bin BaharuddinPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Pusat Kuarantin dan Kesihatan Ikan Sepang, SelangorBhgn. Biosekuriti, Diagnostik & Kawalan Kualiti Ikan (BDKKI), Pusat Kuarantin dan Kesihatan Ikan Sepang07/07/2008
Salehuddin bin Ismail 2008-07-07Salehuddin bin IsmailPenolong Pegawai Perikanan Gred G32Pusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan Kompleks Sultan Abu Bakar JohorBhgn. Biosekuriti, Diagnostik & Kawalan Kualiti Ikan (BDDKI), PKKI KSAB07/07/2008
Pn Faridah binti Abas 2008-07-07Pn Faridah binti AbasPembantu Perikanan Gred G17Pusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan Kompleks Sultan Abu Bakar (KSAB), JohorBhgn. Biosekuriti, Diagnostik & Kawalan Kualiti Ikan (BDKKI), Pusat Pengurusan Kuarantin & Kualiti Ikan, Kompleks Sultan Abu Bakar(KSAB), Johor07/07/2008
Pn Eshaniza binti Tairi 2008-07-07Pn Eshaniza binti TairiPembantu Perikanan Gred G17Pusat Kuarantin dan Kesihatan Ikan Subang, SelangorBhgn. Biosekuriti Diagnostik & Kawalan Kualiti Ikan (BDKKI), Pusat Kuarantin dan Kesihatan Ikan, Subang, Selangor07/07/2008
Noor Azean binti Mohd Suhimi 2008-07-07Noor Azean binti Mohd SuhimiPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Cawangan Pengembangan dan Latihan, Pejabat Perikanan Negeri PerakCawangan Perkhidmatan makmal, Bahagian Biosekuriti07/07/2008
En Zaihari bin Ibrahim 2008-07-07En Zaihari bin IbrahimPembantu Perikanan Gred G17Pusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan, Bukit Kayu Hitam, KedahBhgn. Biosekuriti, Diagnostik & Kawalan Kualiti Ikan (BDKKI), Pusat Pengurusan Kuarantin & Kualiti Ikan, Bukit Kayu Hitam, Kedah07/07/2008
En Zahari bin Awang 2008-07-07En Zahari bin AwangPenolong Pegawai Penyelidik Gred Q36Pusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan KLIA, Sepang, SelangorDiagnostik & Kawalan Kualiti Ikan (BDKKI), Pusat Kuarantin dan Kesihatan Ikan Subang, Selangor07/07/2008
En Tajuddin bin Abd. Rani 2008-07-07En Tajuddin bin Abd. RaniPembantu Perikanan Gred G22Pusat Pengurusan Kuarantin dan Kauliti Ikan Batu Maung, Pulau PinangBhgn Biosekuriti Diagnostik & Kawalan Kualiti Ikan (BDKKI), Pusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan, Batu Maung, Pulau Pinang07/07/2008
En Shaharizuan bin Abd Rahman 2008-07-07En Shaharizuan bin Abd RahmanPembantu Makmal Gred C17Pusat Kuarantin dan Kesihatan Ikan Subang SelangorDiagnostik & Kawalan Kualiti Ikan (BDKKI), Pusat Kuarantin dan Kesihatan Ikan Subang, Selangor07/07/2008
En Saadon bin Kasmon 2008-07-07En Saadon bin KasmonPenolong Pegawai Penyelidik Gred Q32Pusat Kuarantin dan Kesihatan Ikan Subang, SelangorDiagnostik & Kawalan Kualiti Ikan (BDKKI), Pusat Kuarantin dan Kesihatan Ikan Subang, Selangor07/07/2008
En Razuandy bin Abd. Razak 2008-07-07En Razuandy bin Abd. RazakPembantu Perikanan Gred G17Pusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan Kompleks Sultan Abu Bakar (KSAB), JohorBhgn. Biosekuriti, Diagnostik & Kawalan Kualiti Ikan (BDKKI), Pusat Pengurusan Kuarantin & Kualiti Ikan, Kompleks Sultan Abu Bakar(KSAB), Johor07/07/2008
En Rajamanickam a/l Logi Dawson 2008-07-07En Rajamanickam a/l Logi DawsonPembantu Makmal Gred C26Pusat Pengurusan Kuarantin dan Kesihatan Ikan KLIA, Sepang SelangorDiagnostik & Kawalan Kualiti Ikan (BDKKI), Pusat Kuarantin dan Kesihatan Ikan, KLIA Sepang, Selangor07/07/2008
En Lim Eng Phang 2008-07-07En Lim Eng PhangPembantu Makmal Gred C22Pusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan Bukit Kayu Hitam, KedahDiagnostik & Kawalan Kualiti Ikan (BDKKI), Pusat Kuarantin dan Kesihatan Ikan Batu Maung, Pulau Pinang07/07/2008
En Khairudin bin Ghazali 2008-07-07En Khairudin bin GhazaliPenolong Pegawai Penyelidik Gred Q27Pusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan Bintawa, SarawakDiagnostik & Kawalan Kualiti Ikan (BDKKI), Pusat Kuarantin dan Kesihatan Ikan Bintawa, Sarawak07/07/2008
En Khairil Effendy bin Mohamad Razi 2008-07-07En Khairil Effendy bin Mohamad RaziPembantu Perikanan Gred G17Pusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan, Kompleks Sultan Abu Bakar (KSAB), JohorBhgn. Biosekuriti, Diagnostik & Kawalan Kualiti Ikan (BDKKI), Pusat Pengurusan Kuarantin & Kualiti Ikan, Kompleks Sultan Abu Bakar(KSAB), Johor07/07/2008
En Kamal bin Atmo 2008-07-07En Kamal bin AtmoPembantu Am Pejabat Gred N1Pusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan KSAB, JohorDiagnostik & Kawalan Kualiti Ikan (BDKKI), Pusat Kuarantin dan Kesihatan Ikan KSAB, Johor07/07/2008
En Jamaluakhir bin Tukhican 2008-07-07En Jamaluakhir bin TukhicanPekerja Awam Gred R1Pusat Kuarantin dan Kesihatan Ikan Subang, SelangorDiagnostik & Kawalan Kualiti Ikan (BDKKI), Pusat Kuarantin dan Kesihatan Ikan Subang, Selangor07/07/2008
En Hamdan bin Jaafar 2008-07-07En Hamdan bin JaafarPembantu Perikanan Gred G22Pusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan KLIA, Sepang, SelangorBhgn. Biosekuriti Diagnostik & Kawalan Kualiti Ikan, KLIA, Sepang, Selangor07/07/2008
En Ab. Aziz bin Mamat 2008-07-07En Ab. Aziz bin MamatPembantu Perikanan Gred G17Pusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan Kompleks Sultan Abu Bakar (KSAB), JohorBhgn. Biosekuriti, Diagnostik & Kawalan Kualiti Ikan (BDKKI), Pusat Pengurusan Kuarantin & Kualiti Ikan, Kompleks Sultan Abu Bakar(KSAB), Johor07/07/2008
Dr.Nor Ainy Mahyudin 2008-07-07Dr.Nor Ainy MahyudinPegawai Perikanan Gred G44Cawangan Jaminan Kawalan Kualiti Ikan, Bahagian Kuarantin Ikan dan Jaminan KualitiCawangan Kawalan Kualiti Ikan, Bahagian Biosekuriti, Diagnostik & Kawalan Kualiti Ikan, Kompleks Sultan Abu Bakar (KSAB) Johor Bahru07/07/2008
Dr. Ernitya binti Osman 2008-07-07Dr. Ernitya binti OsmanPegawai Perikanan Gred G41Cawangan Kawalselia dan Perlindungan Sumber, Pejabat Perikanan Negeri JohorBhgn. Biosekuriti, Diagnostik & Kawalan Kualiti Ikan (BDKKI), PKKI Gelang Patah, Johor07/07/2008
Nurulazrin binti Muhamad Yusof 2008-07-01Nurulazrin binti Muhamad YusofPenolong Pegawai Penyelidik Gred Q27Pusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan Bukit Kayu Hitam, KedahDepartment Penyelidikan dan Pengurusan Sumber Perikanan Marin (SEAFDEC) Taman Perikanan Chendering, Terengganu01/07/2008
Cik Norazlinda binti Bakar 2008-06-02Cik Norazlinda binti BakarPembantu Perikanan Gred G17Pejabat Perikanan Negeri SelangorPejabat Perikanan Negeri Terengganu02/06/2008
Dr. Sukarno bin Wagiman 2008-06-02Dr. Sukarno bin WagimanPegawai Perikanan Gred G52Cawangan Kejuruteraan Perikanan Tangkapan dan Teknologi Marin, Bahagian Kejuruteraan (Ditempatkan Secara Pentadbiran di Caw. Pemuliharaan Sumber dan Perikanan Rekreasi dan Sumber Perikanan DaratPengarah Perikanan Negeri Johor02/06/2008
Encik Hairil Faizal bin Zakaria 2008-06-02Encik Hairil Faizal bin ZakariaPembantu Perikanan Gred G17Pejabat Perikanan Negeri TerengganuPejabat Perikanan Negeri Selangor02/06/2008
Fauzi bin Abdul Rahman 2008-06-02Fauzi bin Abdul RahmanPegawai Perikanan Gred G48Cawangan Bahagian Pelesenan dan Pengurusan SumberPemuliharaan Sumber dan Perikanan Rekreasi02/06/2008
Haji Gulamsarwar bin Jan Mohammad 2008-06-02Haji Gulamsarwar bin Jan MohammadPegawai Perikanan Gred G54Bahagian Pengurusan Kuarantin Ikan dan Jaminan Kualiti (Ditempatkan Secara Pentadbiran sebagai Pengarah Perikanan Negeri Johor)Pengarah Bahagian Pelesenan dan Pengurusan Sumber02/06/2008
Haji Razali bin Lajis 2008-06-02Haji Razali bin LajisPegawai Perikanan Gred G52Bhgn Pentadbiran dan Kewangan, Negeri JohorCawangan Kejuruteraan Perikanan Tangkapan dan Teknologi Marin, Bahagian Kejuruteraan02/06/2008
Rohani binti Mohd Rose 2008-06-02Rohani binti Mohd RosePegawai Perikanan Gred G48Cawangan Pemuliharaan Sumber dan Perikanan RekreasiCawangan Pelesenan dan Pengurusan Sumber02/06/2008
Shahima bt Abdul Hamid 2008-06-02Shahima bt Abdul HamidPegawai Perikanan Gred G48Pusat Kawalan Kualiti SubangJabatan Taman Laut Malaysia02/06/2008
Ku Kassim Ku Yaacob 2008-06-02Ku Kassim Ku YaacobPegawai Penyelidik Gred Q44Cawangan Marin dan Oceanography, SEAFDECCawangan Marin dan Oceanography, SEAFDEC02/06/2008
Hamidon bin Ahmad 2008-06-02Hamidon bin AhmadPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Sekeyen Taman Laut, Kementerian Sumber Asli dan Alam SekitarPusat Kuarantin dan Kesihatan Ikan Subang, Selangor02/06/2008
En. Khalid bin Kassim 2008-06-01En. Khalid bin KassimPekerja Awam Gred R1Pusat Pengembangan Akuakultur Bukit Tinggi, Bentong, Pahang (P) 1157Pusat Penyelidikan Perikanan Air Tawar, Glami Lemi01/06/2008
Kamaruddin bin Ibrahim 2008-05-26Kamaruddin bin IbrahimPegawai Penyelidik Gred Q52TUMEC, Rantau Abang, TerengganuJabatan Taman Laut Malaysia26/05/2008
Nazri bin Nasir 2008-05-07Nazri bin NasirPemandu Kenderaan Bermotor Gred R3Bahagian Perlindungan Sumber, Ibu Pejabat Perikanan, Putrajaya (Ditempatkan Secara Pentadbiran di Jabatan Taman Laut Malaysia (NRE)) (P) 1317Ibu Pejabat Perikanan Malaysia, Putrajaya07/05/2008
Pn. Ikhwaty bt. Ibrahim 2008-05-02Pn. Ikhwaty bt. IbrahimPegawai Perikanan Gred G41Cawangan Pembangunan, Pengesanan dan Penilaian, Bahagian Perancangan dan Pembangunan, Ibu Pejabat Perikanan Malaysia, PutrajayaMakmal PKIQ (Bukit Kayu Hitam), Pejabat Perikanan02/05/2008
En. Mazlan b. Wahid 2008-05-02En. Mazlan b. WahidPegawai Perikanan Gred G41Maklmal PKIQ (Bukit Kayu Hitam), Pejabat Perikanan Negeri KedahCawangan Pembangunan, Pengesanan dan Penilaian, Bahagian Perancangan dan Pembangunan, Ibu Pejabat Perikanan Malaysia02/05/2008
Mohd Noor bin Noordin 2008-05-01Mohd Noor bin NoordinPegawai Perikanan Gred G48Cawangan Perundingan dan Khidmat Teknikal, Bahagian Pembangunan dan Khidmat Teknikal, Ibu Pejabat Perikanan Malaysia PutrajayaCawangan Pengembangan Pemprosesan dan Pengendalian01/05/2008
Abu Bakar bin Mohd Ali 2008-05-01Abu Bakar bin Mohd AliPegawai Perikanan Gred G48 (Memangku)Majlis Latihan Pertanian Kebangsaan (NATC)Majlis Latihan Pertanian Kebangsaan (NATC)01/05/2008
Rohani binti Mohd Rose 2008-05-01Rohani binti Mohd RosePegawai Perikanan Gred G48Majlis Latihan Pertanian Kebangsaan (NATC)Cawangan Pemuliharaan Sumber dan Perikanan Rekreasi01/05/2008
En. Ahmad Shah b. Riji 2008-04-15En. Ahmad Shah b. RijiPembantu Perikanan Gred G17Pejabat Perikanan Daerah Lawas, SarawakPejabat Perikanan Daerah Tanjung Manis, Sarawak15/04/2008
En. Aktar Rasull b. Mohamad 2008-04-15En. Aktar Rasull b. MohamadPembantu Perikanan Gred G17Unit Kawaselia dan Perlindungan Sumber (Pelesenan Kemaman), Pejabat Perikanan Negeri TerengganuPejabat Perikanan Laut Sarawak15/04/2008
En. Asrani b. Abdullah 2008-04-15En. Asrani b. AbdullahPembantu Perikanan Gred G17Pusat Kuarantin dan Kesihatan Ikan, Sepang, SelangorPusat Pengembangan dan Perikanan Laut, Sitiawan, Perak15/04/2008
En. Che Kamaruddin b. Che Haat 2008-04-15En. Che Kamaruddin b. Che HaatPembantu Perikanan Gred G17Unit Pengembangan dan Latihan, Pejabat Perikanan Negeri TerengganuInstitut Perikanan Malaysia, Chendering, Terengganu15/04/2008
En. Hajemi b. Hawli 2008-04-15En. Hajemi b. HawliPembantu Perikanan Gred G17Pejabat Perikanan Daerah Tanjung Manis, SarawakPejabat Perikanan Daerah Lawas, Sarawak15/04/2008
En. Hamka b. Amit 2008-04-15En. Hamka b. AmitPembantu Perikanan Gred G17Pejabat Perikanan Daerah Tanjung Manis, SarawakPusat Pengeluaran Benih Udang Belawai, Sarawak15/04/2008
En. Isran b. Abd. Rashid 2008-04-15En. Isran b. Abd. RashidPembantu Perikanan Gred G17Pusat Pengeluaran Benih Udang Belawai, SarawakPejabat Perikanan Daerah Tanjung Manis, Sarawak15/04/2008
En. Mohd Hairil Faizal b. Zakaria 2008-04-15En. Mohd Hairil Faizal b. ZakariaPembantu Perikanan Gred G17Unit Kawalselia dan Perlindungan Sumber (Perlindungan Sumber Pelabuhan Kelang), Pejabat Perikanan Negeri SelangorUnit Pengembangan dan Latihan (Pengembangan Perikanan Negeri), Pejabat Perikanan Negeri Terengganu15/04/2008
Pn. Nor Aziah bt. Mohd Yusof 2008-04-15Pn. Nor Aziah bt. Mohd YusofPembantu Perikanan Gred G17Pusat Kuarantin dan Kesihatan Ikan, Sepang, SelangorUnit Kawalselia dan Perlindungan Sumber (Kawalselia Manjung Hilir Perak), Pejabat Perikanan Negeri Perak15/04/2008
Pn. Nor Hamizan bt. Hasan 2008-04-15Pn. Nor Hamizan bt. HasanPembantu Perikanan Gred G17Pusat Pengembangan Perikanan laut Tanjung Sedili, JohorUnit Perancangan dan Penilaian (Besut), Pejabat Perikanan Negeri Terengganu15/04/2008
Pn. Murniati bt. Abu Hassan Saari 2008-04-15Pn. Murniati bt. Abu Hassan SaariPembantu Perikanan Gred G17Unit Perancangan dan Penilaian (Besut), Pejabat Perikanan Negeri TerengganuUnit Pengembangan dan Latihan, Pejabat Perikanan Negeri Kelantan15/04/2008
Pn. Eshaniza bt. Tairi 2008-04-15Pn. Eshaniza bt. TairiPembantu Perikanan Gred G17Unit Kawalselia dan Perlindungan Sumber, Pejabat Perikanan Negeri JohorPusat Kuarantin dan Kesihatan Ikan Sepang, Selangor15/04/2008
En. Wan Johari b. Wan Chik 2008-04-15En. Wan Johari b. Wan ChikPembantu Perikanan Gred G17Cawangan Pengembangan Akuakultur Jerantut, PahangUnit Pengembangan dan Latihan (Pengembangan Perikanan Kuala Muda), Pejabat Perikanan Negeri Kedah15/04/2008
En. Ramli b. Abdullah 2008-04-15En. Ramli b. AbdullahPembantu Perikanan Gred G17Pusat Kuarantin dan Kesihatan Ikan, Sepang, SelangorCawangan Pengembangan Akuakultur Jerantut, Pahang15/04/2008
En. Noor Azrulaswady b. Md. Zin 2008-04-15En. Noor Azrulaswady b. Md. ZinPembantu Perikanan Gred G17Unit Kawalselia dan Perlindungan Sumber, Pejabat Perikanan Negeri TerengganuUnit Kawalselia dan Perlindungan Sumber (Perlindungan Sumber Tampoi), Pejabat Perikanan Negeri Johor15/04/2008
En. Muli Yohan b. Muhamad 2008-04-15En. Muli Yohan b. MuhamadPembantu Perikanan Gred G17Unit Kawalselia dan Perlindungan Sumber (Perlindungan Sumber Tampoi), Pejabat Perikanan Negeri JohorUnit Kawalselia dan Perlindungan Sumber, Pejabat Perikanan Negeri Terengganu15/04/2008
En. Mohd Juzny b. Jusoh 2008-04-15En. Mohd Juzny b. JusohPembantu Perikanan Gred G17Unit Pentadbiran dan Kewangan, Pejabat Perikanan Negeri SembilanUnit Kawalselia dan Perlindungan Sumber (Pelesenan Kemaman), Pejabat Perikanan Negeri Terengganu15/04/2008
En. Anuar b. Zakaria 2008-04-15En. Anuar b. ZakariaPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Cawangan Perancangan dan Penilaian, Pejabat Perikanan Negeri SelangorTaman Bukit Cahaya Seri Alam, Selangor15/04/2008
En. Muhd Shahrir b. Sha'arani 2008-04-15En. Muhd Shahrir b. Sha'araniPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Taman Bukit Cahaya Seri Alam, SelangorCawangan Perancangan dan Penilaian, Pejabat Perikanan Negeri Selangor15/04/2008
Mohd Saiful Ridhwan bin Zakaria 2008-04-14Mohd Saiful Ridhwan bin ZakariaPegawai Perikanan Gred G41Pejabat Perikanan Negeri JohorCawangan Pentadbiran dan Kewangan, Pejabat Perikanan14/04/2008
En. Abd. Khoder bin Abd. Rani 2008-04-01En. Abd. Khoder bin Abd. RaniJuruenjin Laut Gred A18Unit Kawalselia dan Perlindungan Sumber Pelabuhan Klang, Pejabat Perikanan Negeri SelangorUnit Kawalselia dan Perlindungan Sumber Pejabat Perikanan Negeri Selangor (Ditempatkan secara Pentadbiran di Departemen Penyelidikan dan Pengurusan Sumber Perikanan Marin, Chendering, Terengganu)01/04/2008
En. Mat Salleh b. Osman 2008-04-01En. Mat Salleh b. OsmanJurumudi Gred A4Unit Kawalselia dan Perlindungan Sumber, Pejabat Perikanan Negeri TerengganuPusat Perikanan Darat Banding, Perak01/04/2008
En. Mohd Idros b. Mohd Nor 2008-04-01En. Mohd Idros b. Mohd NorPembantu Perikanan Gred G17Unit Pengembangan dan Latihan, Pejabat Perikanan Negeri KelantanPejabat Perikanan Negeri Pahang01/04/2008
En. Razifan b. Abdul Rashid 2008-04-01En. Razifan b. Abdul RashidPembantu Juruenjin Laut Gred A1Unit Kawalselia dan Perlindungan Sumber Pelabuhan Klang, Pejabat Perikanan Negeri SelangorPusat Perikanan Darat Banding, Perak01/04/2008
Encik Hilal b. Abd. Aziz 2008-04-01Encik Hilal b. Abd. AzizPenolong Pegawai Perikanan Gred G32Pusat Kesihatan dan Kuarantin Ikan, GelugorDitempatkan Secara Pentadbiran di Malaysia Quarantine And Inspection Services (MAQIS), Kementerian Pertanian dan Industri Asas Tani Malaysia01/04/2008
En. Edwin Linggang @ Edward 2008-03-28En. Edwin Linggang @ EdwardJuruenjin Laut Gred A11Pejabat Perikanan Negeri TerengganuInstitut Penyelidikan Perikanan Bintawa, Sarawak28/03/2008
En. Wan Yusup b. Wan Alla 2008-03-28En. Wan Yusup b. Wan AllaJuruenjin Laut Gred A11Pejabat Perikanan Negeri JohorPejabat Perikanan Negeri Johor (Ditempatkan secara Pentadbiran di Institut Penyelidikan Perikanan Bintawa, Sarawak)28/03/2008
En. Azami b. Abd Wahab 2008-03-03En. Azami b. Abd WahabPemandu Kenderaan Bermotor Gred R3Pusat Penyu dan Ekosistem Marin (TUMEC), Rantau Abang, TerengganuInstitut Perikanan Malaysia Chendering, Terengganu03/03/2008
En. Hamzah b. Awang 2008-03-03En. Hamzah b. AwangPemandu Kenderaan Bermotor Gred R3Bahagian Pembangunan Akuakultur, Ibu Pejabat Perikanan, PutrajayaPusat Pengembangan Akuakultur Enggor, Perak03/03/2008
En. Md Yusri b. Nasir 2008-03-03En. Md Yusri b. NasirPemandu Kenderaan Bermotor Gred R3Pusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan Subang, SelangorUnit Pengembangan dan Latihan, Pejabat Perikanan Negeri Selangor03/03/2008
En. Mohammed Rukhemei b. Abdul Hamid 2008-03-03En. Mohammed Rukhemei b. Abdul HamidPemandu Kenderaan Bermotor Gred R3Pusat Penyelidikan Perikanan Air Tawar, Glami Lemi, Titi, Jelebu, Negeri Sembilan (Ditempatkan secara pentadbiran di Pejabat Timbalan Ketua Pengarah Perikanan(Operasi)Ibu Pejabat Perikanan, Putrajaya)SEAFDEC, Chendering, Terengganu03/03/2008
En. Mohd Ghazali b. Khalid 2008-03-03En. Mohd Ghazali b. KhalidPembantu Am Pejabat Gred N1Pusat Penyelidikan Perikanan Air Tawar, Glami Lemi, Titi, Jelebu, Negeri SembilanInstitut Penyelidikan Perikanan Batu Maung, Pulau Pinang03/03/2008
En. Mohd Khairil Anuar b. Hussain 2008-03-03En. Mohd Khairil Anuar b. HussainPekerja Awam Gred R1Limbongan Perikanan Pelabuhan Klang, SelangorPusat Pengembangan Akuakultur Jitra, Kedah03/03/2008
En. Mohd Nazri b. Ismail 2008-03-03En. Mohd Nazri b. IsmailPekerja Awam Gred R1Pusat Penyelidikan Perikanan Air Tawar, Glami Lemi, Titi, Jelebu, Negeri SembilanPusat Pengembangan Akuakultur Jitra, Kedah03/03/2008
En. Mohd Nazri b. Mohd Rani 2008-03-03En. Mohd Nazri b. Mohd RaniPekerja Awam Gred R1Pusat Penyelidikan Terumbu Laut (Akuatorium) Gelugor, Pulau PinangUnit Penadbiran dan Kewangan, Pejabat Perikanan Negeri Terengganu03/03/2008
En. Mohd Yusof b. Mat Isa 2008-03-03En. Mohd Yusof b. Mat IsaPekerja Awam Gred R1Limbongan Perikanan Pelabuhan Klang, SelangorPusat Penyelidikan Terumbu Laut (Akuatorium) Gelugor, Pulau Pinang03/03/2008
En. Nor Ali b. Nordin 2008-03-03En. Nor Ali b. NordinPemandu Kenderaan Bermotor Gred R3Cawangan Teknologi Maklumat, Bahagian Pengurusan Maklumat Perikanan, Ibu Pejabat Perikanan Putrajaya (Ditempatkan secara pentadbiran di Bahagian Perancangan dan Pembangunan)Institut Penyelidikan Perikanan Batu Maung, Pulau Pinang03/03/2008
En. Shamsul Amri b. Abdullah @ Abdul Karim 2008-03-03En. Shamsul Amri b. Abdullah @ Abdul KarimPemandu Kenderaan Bermotor Gred R3Pusat Penyelidikan Ternakan Air Payau Gelang Patah, JohorPusat Penyu dan Ekosistem Marin (TUMEC), Rantau Abang, Terengganu03/03/2008
Nummeran bin Mohd Nordin 2008-03-01Nummeran bin Mohd NordinPegawai Perikanan Gred G41Cawangan Pentadbiran dan Kewangan, Pejabat Perikanan Negeri TerengganuCawangan Pegurusan Kesihatan Ikan, Bahagian Pembangunan Akuakultur, Ibu Pejabat Perikanan, Putrajaya01/03/2008
Puan Hamidah binti Zainal 2008-02-18Puan Hamidah binti ZainalPembantu Penyelidik Gred Q17Pusat Penyelidikan Perikanan Air Tawar, Glami Lemi, Negeri Sembilan (P) 3609Pusat Penyelidikan Perikanan Air Tawar, Glami Lemi, Negeri Sembilan (Ditempatkan Secara Pentadbiran di Pusat Pengurusan Kesihatan Ikan Dan Kuarantin Ikan, KLIA, Sepang)18/02/2008
En. Muhammad Azral Bin Ibrahim 2008-02-01En. Muhammad Azral Bin IbrahimPembantu Perikanan Gred G22Pusat Pengurusan Kuarantin Dan Kualiti Ikan, Bukit Kayu Hitam, Kedah (P) 3339Pusat Pengurusan Kuarantin Dan Kualiti Ikan, Kompleks Sultan Abu Bakar (KSAB), Johor01/02/2008
Jamaludin bin Ibrahim 2008-02-01Jamaludin bin IbrahimPegawai Penyelidik Gred Q52Cawangan Marin dan Oceanography SEAFDECCawangan Marin dan Oceanography SEAFDEC (Ditempatkan Secara Pentadbiran di Pusat Penyelidikan Perikanan Darat (Institut Perikanan Tangkapan) Glami Lemi)01/02/2008
Kamarruddin bin Ibrahim 2008-02-01Kamarruddin bin IbrahimPegawai Penyelidik Gred Q52Pusat Penyu & Ekosistem Marin Rantau Abang, Terengganu (TUMEC)Pusat Penyu Ekosistem Marin Rantau Abang, Terengganu01/02/2008
Chuah Toh Thye 2008-01-15Chuah Toh ThyePegawai Penyelidik Gred Q52Pusat Penyelidikan & Pengeluaran Benih Udang Kebangsaan Pulau Sayak, KedahInstitut Penyelidikan Perikanan, Batu Maung, Pulau Pinang15/01/2008
Ibrahim Bin Johari 2008-01-15Ibrahim Bin JohariPegawai Penyelidik Gred Q44Cawangan Penerokaan Sumber, SEAFDECInstitut Penyelidikan Perikanan, Batu Maung, Pulau Pinang15/01/2008
Md Akhir Bin Arshad 2008-01-15Md Akhir Bin ArshadPegawai Penyelidik Gred Q52Cawangan Penerokaan Sumber, SEAFDECCawangan Penerokaan Sumber SEAFDEC (Ditempatkan Secara Pentadbiran di Institut Penyelidikan Perikanan, Batu Maung, Pulau Pinang)15/01/2008
Syed Abdullah Bin Syed Abdul Kadir 2008-01-15Syed Abdullah Bin Syed Abdul KadirPegawai Penyelidik Gred Q44Cawangan Penerokaan Sumber, SEAFDECCawangan Penerokaan Sumber SEAFDEC (Ditempatkan Secara Pentadbiran di Pusat Penyelidikan Biodiversiti Akuatik (Institut Perikanan Tangkapan), Rantau Abang)15/01/2008
Zulkifli Abd Rashid 2008-01-15Zulkifli Abd RashidPegawai Penyelidik Gred Q52Pusat Penyelidikan Perikanan Air Tawar, Glami LemiPusat Penyelidikan Perikanan Air Tawar, Glami Lemi (Ditempatkan Secara Pentadbiran di Pusat Penyelidikan Perikanan Darat (Institut Perikanan Tangkapan) Glami Lemi)15/01/2008
En. Fauzi b. Abdul Rahman 2008-01-02En. Fauzi b. Abdul RahmanPegawai Perikanan Gred G48Cawangan Pembangunan Tuna, Bahagian Pelesenan dan Pengurusan SumberCawangan Pelesenan, Bahagian Pelesenan dan Pengurusan Sumber02/01/2008
En. Md. Zaidi b. Mohamed 2008-01-02En. Md. Zaidi b. MohamedPenolong Pegawai Penyelidik Gred Q27Pusat Pengeluaran Dan Penyelidikan Ikan Laut Tanjung Demong, Besut, TerengganuPusat Pengeluaran dan Penyelidikan Benih Udang Kebangsaan, kampung Pulau Sayak, Kedah02/01/2008
En. Nik Abdul Wahab b. Mat Diah 2008-01-02En. Nik Abdul Wahab b. Mat DiahPegawai Perikanan Gred G52Cawangan Akuakultur Marin, Bahagian Pembangunan AkuakulturCawangan Kejuruteraan Akuakultur, Bahagian Kejuruteraan02/01/2008
En. Salehan b. Lamin 2008-01-02En. Salehan b. LaminPegawai Perikanan Gred G54Pengarah Perikanan Negeri PerakPengarah Bahagian Pengurusan Maklumat Perikanan02/01/2008
En. Tazri Amil b. Shafie 2008-01-02En. Tazri Amil b. ShafiePenolong Pegawai Penyelidik Gred Q27Pusat Penyelidikan Ternakan Air Payau Gelang Patah, JohorPusat Penyelidikan Perikanan Air Tawar Glami Lemi, Jelebu, Negeri Sembilan02/01/2008
En. Teo Siong Wan 2008-01-02En. Teo Siong WanPegawai Perikanan Gred G52Cawangan Pengutipan Data Perikanan, Bahagian Pengurusan Maklumat PerikananPengarah Perikanan Negeri Kedah02/01/2008
Hj. Raihan b. Sh Hj. Ahmad 2008-01-02Hj. Raihan b. Sh Hj. AhmadPegawai Perikanan Gred G48Cawangan Sumber Perairan Darat, Bahagian Pelesenan dan Pengurusan Sumber (Ditempatkan Secara Pentadbiran di Cawangan Pengurusan Akuakultur)Cawangan Pengembangan Akuakultur Jerantut, Pahang02/01/2008
Hjh. Badariah bt. Mohd Ali 2008-01-02Hjh. Badariah bt. Mohd AliPegawai Perikanan Gred G52Cawangan Akuakultur Air Tawar, Bahagian Pembangunan AkuakulturCawangan Akuakultur Marin, Bahagian Pembangunan Akuakultur02/01/2008
Mohd Sufian b. Sulaiman 2008-01-02Mohd Sufian b. SulaimanPegawai Perikanan Gred G48Cawangan Kuarantin Ikan, Bahagian Pengurusan Kuarantin Ikan dan Jaminan KualitiCawangan Pembangunan Tuna, Bahagian Pelesenan dan Pengurusan Sumber02/01/2008
Pn. Ramlah bt. Abdul Manaf 2008-01-02Pn. Ramlah bt. Abdul ManafPenolong Pegawai Penyelidik Gred Q27Institut Penyelidikan Perikanan, Batu Maung, Pulau PinangPusat Pengeluaran Dan Penyelidikan Ikan Laut Tanjung Demong, Besut, Terengganu02/01/2008
Cik Hjh. Mahyam bt. Mohd Isa 2007-11-19Cik Hjh. Mahyam bt. Mohd IsaPenyelidikDepartmen Penyelidikan Pengurusan Sumber Perikanan Marin, TerengganuPengarah Department, Departmen Penyelidikan Pengurusan Sumber Perikanan Marin, Terengganu19/11/2007
Y.M Raja Mohammad Noordin b. Raja Omar 2007-11-19Y.M Raja Mohammad Noordin b. Raja OmarPengarah DPPSPMPengarah Department, Departmen Penyelidikan Pengurusan Sumber Perikanan Marin, TerengganuPengarah Penyelidik, Institut Penyelidikan Perikanan Batu Maung, Pulau Pinang19/11/2007
Azhar b. Mohd Yusof 2007-11-01Azhar b. Mohd YusofPegawai Perikanan Gred G41Cawangan Pengembangan dan Latihan, Pejabat Perikanan Negeri KedahPusat Pengembangan Akuakultur Jitra, Kedah01/11/2007
En. Abd. Koder b. Abd. Ghani 2007-11-01En. Abd. Koder b. Abd. GhaniJuruenjin Gred A18Unit Kawalselia dan Perlindungan Sumber Pelabuhan Klang, Pejabat Perikanan SelangorUnit Kawalselia dan Perlindungan Sumber, Pejabat Perikanan Selangor (Ditempatkan Secara Pentadbiran di Pusat Perikanan Darat Banding, Perak)01/11/2007
En. Abdul Malik b. Abdul Karim 2007-11-01En. Abdul Malik b. Abdul KarimSerang Gred A22Kawalselia dan Perlindungan Sumber Bintulu, SarawakInstitut Penyelidikan Perikanan, Batu Maung, Pulau Pinang01/11/2007
En. Anuar b. Ali 2007-11-01En. Anuar b. AliKelasi Gred A1Unit Kawalselia dan Perlindungan Sumber, Pejabat Perikanan Negeri Pulau PinangUnit Kawalselia da Perlindungan Sumber, Pejabat Perikanan Negeri Pulau Pinang (Ditempatkan Secara Pentadbiran di Bahagian Perlindungan Sumber Kuala Perlis, Perlis)01/11/2007
En. Che Mat b. Abdullah 2007-11-01En. Che Mat b. AbdullahKelasi Gred A1Institut Penyelidikan Perikanan Batu Maung, Pulau PinangInstitut Penyelidikan Perikanan Batu Maung(Ditempatkan Secara Pentadbiran di Cawangan Perlindungan Sumber Kuala Perlis, Perlis)01/11/2007
En. Fadzil b. Bakar 2007-11-01En. Fadzil b. BakarSerang Gred A17Pejabat Perikanan Negeri Pulau PinangPerlindungan Sumber Kuala Kedah, Pejabat Perikanan Negeri Kedah, (Ditempatkan Secara Pentadbiran di Cawangan Perlindungan Sumber Pulau Pinang)01/11/2007
En. Hassan b. Abdun 2007-11-01En. Hassan b. AbdunSerang Gred A17Unit Pengurusan dan Perlindungan Sumber, Pejabat Perikanan Negeri KedahUnit Pengurusan dan Perlindungan Sumber, Pejabat Perikanan Negeri Kedah (Ditempatkan Secara Pentadbiran di Bahagian Perlindungan Sumber Kuala Perlis, Perlis)01/11/2007
En. Imtiyaz b. Tawoosh Khan 2007-11-01En. Imtiyaz b. Tawoosh KhanKelasi Gred A1Unit Pengurusan dan Perlindungan Sumber Kg. Acheh, Pejabat Perikanan Negeri PerakUnit Pengurusan dan Perlindungan Sumber Kg. Acheh, Pejabat Perikanan Negeri Perak (Ditempatkan Secara Pentadbiran di Pusat Perikanan Darat Banding, Perak)01/11/2007
En. Nik Mohd Yusof b. Sulong 2007-11-01En. Nik Mohd Yusof b. SulongSerang Gred A17Unit Kawalselia dan Perlindungan Sumber Kg. Acheh, Pejabat Perikanan Negeri PerakUnit Kawalselia dan Perlindungan Sumber, Pejabat Perikanan Negeri Perak (Ditempatkan Secara Pentadbiran di Pusat Perikanan Darat Banding, Perak)01/11/2007
En. Nor Azman b. Che Din 2007-11-01En. Nor Azman b. Che DinPembantu Perikanan Gred G17Seksyen Taman Laut, Pejabat Perikanan Negeri TerengganuUnit Perancangan dan Penilaian (Setiu), Pejabat Perikanan Negeri Terengganu01/11/2007
En. Othman b. Ani 2007-11-01En. Othman b. AniJuruenjin Gred A11/12Unit Kawalselia dan Perlindungan Sumber, Pejabat Perikanan Negeri Pulau PinangUnit Kawalselia dan Perlindungan Sumber, Pejabat Perikanan Negeri Pulau Pinang (Ditempatkan Secara Pentadbiran di Bahagian Perlindungan Sumber Kuala Perlis, Perlis)01/11/2007
En. Suhaimi b. Ahmad 2007-11-01En. Suhaimi b. AhmadKelasi Gred A1Unit Kawalselia dan Perlindungan Sumber, Pejabat Perikanan Negeri Pulau PinangUnit Kawalselia da Perlindungan Sumber, Pejabat Perikanan Negeri Pulau Pinang(Ditempatkan Secara Pentadbiran di Bahagian Perlindungan Sumber Kuala Perlis, Perlis)01/11/2007
En. Syed Mohd Saifullah b. Syed Omar 2007-11-01En. Syed Mohd Saifullah b. Syed OmarKelasi Gred A1Unit Kawalselia dan Perlindungan Sumber, Pejabat Perikanan Negeri Pulau Pinang (Bertugas di Langkawi, Kedah)Unit Kawalselia da Perlindungan Sumber, Pejabat Perikanan Negeri Pulau Pinang (Ditempatkan Secara Pentadbiran di Pusat Perikanan Darat Banding, Perak)01/11/2007
Fadzilah bt. Md. Kassim 2007-11-01Fadzilah bt. Md. KassimPegawai Perikanan Gred G41Cawangan Kawalselia dan Perlindungan Sumber, Pejabat Perikanan Negeri JohorPejabat Perikanan Negeri Johor (Pentadbiran dan Kewangan)01/11/2007
Kamarul Arifin b. Musa 2007-11-01Kamarul Arifin b. MusaPegawai Perikanan Gred G41Cawangan Kawalselia dan Perlindungan Sumber, Pejabat Perikanan Negeri PahangCawangan Pembangunan Tuna, Bahagian Pelesenan dan Pengurusan Sumber, Ibu Pejabat Perikanan01/11/2007
Mazayu bt. Mohamad 2007-11-01Mazayu bt. MohamadPegawai Perikanan Gred G41Cawangan Penyeliaan, Bahagian Perlindungan Sumber (Ditempatkan Secara Pentadbiran di Pejabat Perikanan Negeri Kedah)Cawangan Pengembangan dan Latihan, Pejabat Perikanan Negeri Kedah01/11/2007
Muhammad Zaid b. Hussain 2007-11-01Muhammad Zaid b. HussainPegawai Perikanan Gred G41Cawangan Akuakultur Air Tawar, Bahagian Pembangunan Akuakultur, Ibu Pejabat Perikanan (Ditempatkan Secara Pentadbiran di Pusat Pengembangan Akuakultur Perlok, Pahang)Cawangan Logistik, Bahagian Perlindungan Sumber, Ibu Pejabat Perikanan01/11/2007
Pn. Marlinda Anim bt. Marham 2007-11-01Pn. Marlinda Anim bt. MarhamPegawai Perikanan Gred G41Bahagian Pengurusan Kuarantin Ikan dan Jaminan Kualiti, Ibu Pejabat Perikanan PutrajayaDitempatkan Secara Pentadbiran di Malaysian Quarantine And Inspection Services (MAQIS), Kementerian Pertanain dan Industri Asas Tani Malaysia01/11/2007
Puan Fauzidah bt. Othman 2007-11-01Puan Fauzidah bt. OthmanPegawai Perikanan Gred G48Cawangan Kuarantin Ikan, Bahagian Pengurusan Kuarantin Ikan dan Jaminan KualitiMalaysian Quarantine And Inspection Services (MAQIS), Kementerian Pertanian dan Industri Asas Tani Malaysia01/11/2007
Mohd Saiful Ridhwan b. Zakaria 2007-11-01Mohd Saiful Ridhwan b. ZakariaPegawai Perikanan Gred G41Pejabat Perikanan Negeri Johor (Pentadbiran dan Kewangan)Taman Laut Terengganu, Kementerian Sumber Asli dan Alam Sekitar01/11/2007
Bakri b. Miswan 2007-10-01Bakri b. MiswanPegawai Perikanan Gred G44Pusat Akuakultur Banding, PerakPusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan, Kompleks Sultan Abu Bakar (KSAB), Johor (Ditempatkan Secara Pentadbiran di Pusat Perikanan Darat Banding, Perak)01/10/2007
Cik Shireen Hing Chen Huey 2007-10-01Cik Shireen Hing Chen HueyPegawai Perikanan Gred G41Taman Laut TerengganuPusat Penyu dan Ekosistem Marin Rantau Abang Terengganu (TUMEC) (Ditempatkan Secara Pentadbiran di Pejabat Perikanan Negeri Terengganu)01/10/2007
En. Hasreek Razuff b. Mohd Razali 2007-10-01En. Hasreek Razuff b. Mohd RazaliPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) Gred N17Cawangan Pentadbiran Am (Fail Terbuka/Kuarters), Bahagian Pentadbiran dan Kewangan, Ibu Pejabat Perikanan, PutrajayaCawangan Pentadbiran Am (Majlis Rasmi/Kenderaan dan Keselamatan Jabatan), Bahagian Pentadbiran dan Kewangan, Ibu Pejabat Perikanan, Putrajaya01/10/2007
En. Joven b. Junip 2007-10-01En. Joven b. JunipPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) Gred N17Cawangan Pentadbiran Am (Majlis Rasmi/Kenderaan dan Keselamatan Jabatan), Bahagian Pentadbiran dan Kewangan, Ibu Pejabat Perikanan, PutrajayaCawangan Pentadbiran Am (Kiriman), Bahagian Pentadbiran dan Kewangan, Ibu Pejabat Perikanan, Putrajaya01/10/2007
En. Teoh Pik neng 2007-10-01En. Teoh Pik nengPegawai Penyelidik Gred Q41Pusat Pengeluaran dan Penyelidikan Ikan Laut, Tanjung DemongPusat Penyelidikan dan Pengeluaran Benih Udang Kebangsaan, Pulau Sayak, Kedah01/10/2007
Hasreek Razuff b. Mohd Razali 2007-10-01Hasreek Razuff b. Mohd RazaliPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) Gred N17Cawangan Pentadbiran Am (Fail Terbuka/Kuarters), Bahagian Pentadbiran dan Kewangan, Ibu Pejabat Perikanan, PutrajayaCawangan Pentadbiran Am (Majlis Rasmi/Kenderaan dan Keselamatan Jabatan), Bahagian Pentadbiran dan Kewangan, Ibu Pejabat Perikanan, Putrajaya01/10/2007
Joven b. Junip 2007-10-01Joven b. JunipPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) Gred N17Cawangan Pentadbiran Am (Majlis Rasmi/Kenderaan dan Keselamatan Jabatan), Bahagian Pentadbiran dan Kewangan, Ibu Pejabat Perikanan, PutrajayaCawangan Pentadbiran Am (Kiriman), Bahagian Pentadbiran dan Kewangan, Ibu Pejabat Perikanan, Putrajaya01/10/2007
Kamarul Arifin b. Musa 2007-10-01Kamarul Arifin b. MusaPegawai Perikanan Gred G41Pejabat Perikanan Negeri PahangPusat Penyelarasan Penguatkuasaan Maritim, Lumut01/10/2007
Nazuki b. Sulong 2007-10-01Nazuki b. SulongPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Pejabat Perikanan Negeri Melaka (Perancangan dan Penilaian)Bhgn. Perancangan dan Pembangunan, Cwgn. Pembangunan, Pengesanan dan Penilaian, Ibu Pejabat Perikanan, Putrajaya (Ditempatkan Secara Pentadbiran di Projek Ternakan Ikan Tilapia Sg. Como, Terengganu01/10/2007
Noor Hairanny bt. M. Tajudeen 2007-10-01Noor Hairanny bt. M. TajudeenPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Pusat Kuarantin dan Kesihatan Ikan, Sepang, SelangorPejabat Perikanan Negeri Melaka (Perancangan dan Penilaian)01/10/2007
Noorhazlina bt. Che Isa 2007-10-01Noorhazlina bt. Che IsaPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) Gred N17Cawangan Pentadbiran Am (Kiriman), Bahagian Pentadbiran dan Kewangan, Ibu Pejabat Perikanan, PutrajayaCawangan Pentadbiran Am (Fail Terbuka/Kuarters), Bahagian Pentadbiran dan Kewangan, Ibu Pejabat Perikanan, Putrajaya01/10/2007
Nor Ainy bt. Mahyudin 2007-10-01Nor Ainy bt. MahyudinPegawai Perikanan Gred G44(Cuti Belajar)Bahagian Pengembangan dan Kawalan Kualiti ikan, Ibu Pejabat Perikanan Malaysia, Putrajaya01/10/2007
Norarziah bt. Abdullah @ Aziz 2007-10-01Norarziah bt. Abdullah @ AzizPegawai Perikanan Gred G41Pejabat Perikanan Negeri PerakPejabat Perikanan Negeri Pahang01/10/2007
Norul Fahiezah bt. Salehuddin 2007-10-01Norul Fahiezah bt. SalehuddinPegawai Perikanan Gred G41TUMEC, TerengganuPejabat Perikanan Negeri Perak01/10/2007
Pn. Roziawati bt. Mohd Razali 2007-10-01Pn. Roziawati bt. Mohd RazaliPegawai Penyelidik Gred Q41Projek Akuakultur Pulau Layang-Layang, Tuaran, SabahInstitut Penyelidikan Perikanan Batu Maung, Pulau Pinang01/10/2007
Puan Noorhazlina bt. Che Isa 2007-10-01Puan Noorhazlina bt. Che IsaPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) Gred N17Cawangan Pentadbiran Am (Kiriman), Bahagian Pentadbiran dan Kewangan, Ibu Pejabat Perikanan, PutrajayaCawangan Pentadbiran Am (Fail Terbuka/Kuarters), Bahagian Pentadbiran dan Kewangan, Ibu Pejabat Perikanan, Putrajaya01/10/2007
Muhammad Nur Ashry b. Bassari 2007-10-01Muhammad Nur Ashry b. BassariPegawai Perikanan Gred G41Bahagian Perlindungan Sumber, Ibu Pejabat Perikanan Malaysia, PutrajayaTaman Pertanian Malaysia, Bukit Cahaya Seri Alam, Selangor01/10/2007
En. Muhamad Husin b. Md Dom 2007-09-17En. Muhamad Husin b. Md DomPemandu Kenderaan Bermotor Gred R3Pejabat Timbalan Ketua Setiausaha (Perancangan), Kementerian Pertanian dan Industri Asas TaniUnit Pengembangan dan Latihan, Pejabat Perikanan Negeri Perak17/09/2007
En. Abdul Razak b. Mat Aini 2007-08-01En. Abdul Razak b. Mat AiniPembantu Perikanan Gred G17Cawangan Logistik, Bahagian Perlindungan Sumber, Ibu Pejabat Perikanan PutrajayaCawangan Komunikasi, Bahagian Pengurusan Maklumat Perikanan, Ibu Pejabat Perikanan Putrajaya01/08/2007
En. Adnan b. Abas 2007-08-01En. Adnan b. AbasPembantu Perikanan Gred G17Unit Taman Laut, Pejabat Perikanan Negeri KedahPusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan, Bukit Kayu Hitam, Kedah01/08/2007
En. Adnan b. Ahmad 2007-08-01En. Adnan b. AhmadPembantu Perikanan Gred G17Pusat Kuarantin dan Kesihatan Ikan Sepang, SelangorUnit Kawalselia dan Perlindungan Sumber (Perlindungan Sumber Chendering), Pejabat Perikanan Negeri Terengganu01/08/2007
En. Ahmad Abd. Razak b. Yaakob 2007-08-01En. Ahmad Abd. Razak b. YaakobPembantu Perikanan Gred G17Unit Kawalselia dan Perlindungan Sumber (Kawalselia Kuala Kedah), Pejabat Perikanan Negeri KedahUnit Taman Laut, Pejabat Perikanan Negeri Kedah01/08/2007
En. Ahmad Zawari b. Tasuki 2007-08-01En. Ahmad Zawari b. TasukiPembantu Perikanan Gred G17Unit Kawalselia dan Perlindungan Sumber (Perlindungan Sumber Batu Maung), Pejabat Perikanan Negeri Pulau PinangPusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan Batu Maung, Pulau Pinang01/08/2007
En. Mazri b. Wook 2007-08-01En. Mazri b. WookPembantu Perikanan Gred G17Pusat Penyu dan Ekosistem Marin Rantau Abang, TerengganuUnit Kawalselia dan Perlindungan Sumber (Kawalselia Negeri), Pejabat Perikana Negeri Terengganu01/08/2007
En. Mohd Rodzi b. Zakaria 2007-08-01En. Mohd Rodzi b. ZakariaPembantu Perikanan Gred G17Unit Kawalselia dan Perlindungan Sumber (SMPP), Pejabat Perikanan Negeri Pulau PinangPusat Pengembangan Perikanan Seberang Takir, Terengganu01/08/2007
En. Mohd Sabri b. Othman 2007-08-01En. Mohd Sabri b. OthmanPembantu Perikanan Gred G17Unit Kawalselia dan Perlindungan Sumber (Pelabuhan Kelang), Pejabat Perikanan Negeri SelangorUnit Pengembangan dan Latihan (Akuakultur Kajang), Pejabat Perikanan Negeri Selangor01/08/2007
En. Muhammad Nazri b. Ismail 2007-08-01En. Muhammad Nazri b. IsmailPembantu Perikanan Gred G17Unit Kawalselia dan Perlindungan Sumber (Melaka Tengah), Pejabat Perikanan Negeri MelakaInstitut Perikanan Malaysia, Chendering, Terengganu01/08/2007
En. Nik Soh b. Junoh 2007-08-01En. Nik Soh b. JunohPembantu Perikanan Gred G17Cawangan Pengutipan Data, Bahagian Pengurusan Maklumat Perikanan, Ibu Pejabat Perikanan PutrajayaCawangan Sumber Laut Dalam, Bahagian Pelesenan dan Pengurusan Sumber, Ibu Pejabat Perikanan Putrajaya01/08/2007
En. Rozali b. Muhamad 2007-08-01En. Rozali b. MuhamadPembantu Perikanan Gred G17Unit Kawalselia dan Perlindungan Sumber(Kawalselia Kuala Terengganu Selatan), Pejabat Perikanan Negeri TerengganuPusat Penyu dan Ekosistem Marin, Rantau Abang, Terengganu01/08/2007
En. Sharudin b. Ishak 2007-08-01En. Sharudin b. IshakPembantu Perikanan Gred G17Pusat Pengembangan Perikanan Laut Batu Maung, Pejabat Perikanan Negeri Pulau PinangPusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan, Bukit Kayu Hitam, Kedah01/08/2007
En. Sulaiman b. Kamat 2007-08-01En. Sulaiman b. KamatPembantu Perikanan Gred G17Unit Kawalselia dan Perlindungan Sumber (Perlindungan Sumber Kg. Acheh), Pejabat Perikanan Negeri PerakUnit Pengembangan dan Latihan (Pengembangan Perikanan Kuala Kedah), Pejabat Perikanan Negeri Kedah01/08/2007
En. Zaihari b. Ibrahim 2007-08-01En. Zaihari b. IbrahimPembantu Perikanan Gred G17Institut Perikanan Malaysia, Chendering, TerengganuPusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan, Bukit Kayu Hitam, Kedah01/08/2007
Pn. Hasaniah bt. Ahmad Kamalludin 2007-08-01Pn. Hasaniah bt. Ahmad KamalludinPembantu Perikanan Gred G17Unit Kawalselia dan Perlindungan Sumber (Pelabuhan Kelang), Pejabat Perikanan Negeri SelangorUnit Perancang dan Penilaian (Alor Setar), Pejabat Perikanan Negeri Kedah01/08/2007
Pn. Kasmawaty bt. Kassim 2007-08-01Pn. Kasmawaty bt. KassimPembantu Perikanan Gred G17Cawangan Akuakultur Air Tawar, Bahagian Pembangunan Akuakultur, Ibu Pejabat Perikanan PutrajayaCawangan Perancangan Sektor, Bahagian Perancang dan Pembangunan, Ibu Pejabat Perikanan Putrajaya01/08/2007
Pn. Nurrulaine bt. Ismail 2007-08-01Pn. Nurrulaine bt. IsmailPembantu Perikanan Gred G17Unit Pengembangan dan Latihan (pengembangan), Pejabat Perikanan Negeri MelakaUnit Pengembangan dan Latihan (Akuakultur Negeri), Pejabat Perikanan Negeri Selangor01/08/2007
Pn. Zainah bt. Mat Aini 2007-08-01Pn. Zainah bt. Mat AiniPembantu Perikanan Gred G17Cawangan Pengurusan dan Pelaburan Akuakultur, Bahagian Pembangunan Akuakultur, Ibu Pejabat Perikanan PutrajayaCawangan Pengutipan Data, Bahagian Pengurusan Maklumat Perikanan, Ibu Pejabat Perikanan Putrajaya01/08/2007
Pn. Azizah bt Sada 2007-08-01Pn. Azizah bt SadaPembantu Perikanan Gred G17Cawangan Logistik, Bahagian Perlindungan Sumber, Ibu Pejabat Perikanan PutrajayaCawangan Pengutipan Data, Bahagian Pengurusan Maklumat Perikanan, Ibu Pejabat Perikanan Putrajaya01/08/2007
Cik Seniati bt. Jais 2007-08-01Cik Seniati bt. JaisPembantu Perikanan Gred G17Cawangan Operasi, Bahagian Perlindungan Sumber, Ibu Pejabat Perikanan PutrajayaCawangan Pelesenan, Bahagian Pelesenan dan Pengurusan Sumber, Ibu Pejabat Perikanan Putrajaya01/08/2007
Muhamad Husin b. Md Dom 2007-07-17Muhamad Husin b. Md DomPemandu Kenderaan Bermotor Gred R3Pejabat Timbalan Ketua Setiausaha(Perancangan), Kementerian Pertanian dan Industri Asas TaniUnit Pengembangan dan Latihan, Pejabat Perikanan Negeri Perak17/07/2007
En. Sahimi b. Ariffin 2007-07-16En. Sahimi b. AriffinPembantu Perikanan Gred G17Unit Kawalselia dan Perlindungan Sumber(Akuakultur Teluk Intan) Pej. Perikanan Negeri PerakUnit Kawalselia dan Perlindungan Sumber (Perlindungan Sumber Kg. Acheh) Pej. Perikanan Negeri Perak16/07/2007
En. Md. Foozi b. Romli 2007-07-16En. Md. Foozi b. RomliPembantu Perikanan Gred G22Pusat Pengembangan Akuakultur Jitra, KedahUnit Kawalselia dan Perlindungan Sumber (KDP Banting), Pej. Perikanan Negeri Selangor16/07/2007
En. Mohamad Shaupi b. Derahman 2007-07-01En. Mohamad Shaupi b. DerahmanPegawai Perikanan Gred G54Pengarah Bahagian Perancang, Pembangunan dan AntarabangsaPengarah Bahagian Perancang dan Antarabangsa01/07/2007
Zaleha bt. Zakaria 2007-06-27Zaleha bt. ZakariaPembantu Tadbir Rendah (Jurutaip) Gred N11Jabatan Pertanian Malaysia, PutrajayaInstitut Perikanan Malaysia, Chendering, Terengganu27/06/2007
En. Ng Hock Sun 2007-06-18En. Ng Hock SunPembantu Perikanan Gred G17Unit Pengembangan dan Latihan (Akuakultur Selama), Pej. Perikanan Negeri PerakUnit Kawalselia dan Perlindungan Sumber, Pej. Perikanan Negeri Pulau Pinang18/06/2007
En. Abdullah bin Mat Zain 2007-06-18En. Abdullah bin Mat ZainPembantu Perikanan Gred G22Unit Kawalselia dan Perlindungan Sumber(Perlindungan Sumber Kg. Acheh), Pej. Perikanan Negeri PerakUnit Perancang dan Penilaian, Pej. Perikanan Negeri Perak18/06/2007
En. Abdul Rahman bin Omar @ Shihab 2007-06-18En. Abdul Rahman bin Omar @ ShihabPembantu Perikanan Gred G26Unit Kawalselia dan Perlindungan Sumber, Pej. Perikanan Negeri MelakaUnit Kawalselia dan Perlindungan Sumber, Pej. Perikanan Negeri Johor18/06/2007
En. Abdul Hamid bin Takin 2007-06-18En. Abdul Hamid bin TakinPembantu Perikanan Gred G22Pusat Pengembangan Akuakultur Enggor, Perak(Ditempatkan di Hulu Langat, Pej. Perikanan Negeri Selangor)Unit Pentadbiran dan Kewangan(KDP Hulu Langat), Pej. Perikanan Negeri Selangor18/06/2007
En. Mohd Zubir bin Abdul Rashid 2007-06-18En. Mohd Zubir bin Abdul RashidPembantu Perikanan Gred G17Pusat Pengembangan Perikanan Laut Sitiawan, Manjung, PerakPusat Pengembangan Akuakultur Jitra, Kedah18/06/2007
En. Osman bin Abdul Satar 2007-06-18En. Osman bin Abdul SatarPembantu Am Pejabat Gred N1Bahagian Pentadbiran dan Kewangan, Pej. Perikanan Laut SarawakBahagian Pentadbiran dan Kewangan, Ibu Pejabat Perikanan Putrajaya (Ditempatkan di Pejabat Ketua Pengarah/Timabalan Ketua Pengarah18/06/2007
En. Tajuddin bin Abd Rani 2007-06-18En. Tajuddin bin Abd RaniPembantu Perikanan Gred G17Unit Pengambangan dan Latihan (Akuakultur Gerik), Pej. Perikanan Negeri PerakPusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan Batu Maung, Pulau Pinang18/06/2007
En. Sunan Mokhdir bin Jaafar 2007-06-18En. Sunan Mokhdir bin JaafarPembantu Perikanan Gred G22Unit Pentadbiran dan Kewangan (KDP Tanjung Karang), Pej. Perikanan Negeri SelangorCawangan Akuakultur Air Tawar, Bahagian Pembangunan Akuakultur, Ibu Pejabat Perikanan Putrajaya18/06/2007
En. Sia Khoon Eng 2007-06-18En. Sia Khoon EngPembantu Perikanan Gred G22Pusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan Batu Maung, Pulau PinangUnit Perancang dan Penilaian, Pej. Perikanan Negeri Selangor18/06/2007
En. Shamshudin bin Mat Said 2007-06-18En. Shamshudin bin Mat SaidPembantu Perikanan Gred G17Unit Kawalselia dan Perlindungan Sumber, Pej. Perikanan Negeri Perak(Ditempatkan di Pusat Pengembangan Akuakultur Tapah, Perak)Unit Kawalselia dan Perlindungan Sumber(Perlindung Sumber Kg. Achech), Pej. Perikanan Negeri Perak18/06/2007
En. Mat Yusof bin Hashim 2007-06-18En. Mat Yusof bin HashimPembantu Perikanan Gred G17Unit Pengembangan dan Latihan(Pengembangan Perikanan Kuala Muda Utara), Pej. Perikanan Negeri KedahPusat Pengembangan Akuakultur Enggor, Perak18/06/2007
En. Lim Hock Peng 2007-06-18En. Lim Hock PengPembantu Perikanan Gred G17Unit Kawalselia dan perlindungan Sumber(Perlindungan Sumber Mukah), Pej. Perikanan Laut SarawakUnit Kawalselia dan Perlindungan Sumber, Pej. Perikanan Laut Sarawak18/06/2007
En. Harbit Hussain bin Abdul Kareem Bax 2007-06-18En. Harbit Hussain bin Abdul Kareem BaxPembantu Perikanan Gred G22Unit Taman Laut, Pej. Perikanan Negeri TerengganuUnit Kawalselia dan Perlindungan Sumber(Perlindungan Sumber Tanjung Sedili) Pej. Perikanan Negeri Johor18/06/2007
En. Hamdan bin Jaafar 2007-06-18En. Hamdan bin JaafarPembantu Perikanan Gred G17Unit Kawalselia dan Perlindungan Sumber(Kawalselia Pontian), Pej. Perikanan Negeri JohorUnit Pengembangan dan Latihan, Pej. Perikanan Negeri Johor18/06/2007
En. Chandrasegaran a/l Tharumalingam 2007-06-18En. Chandrasegaran a/l TharumalingamPembantu Perikanan Gred G22Unit Kawalselia dan Perlindungan Sumber, Pej. Perikanan Negeri Pulau PinangCawangan Operasi, Bahagian Perlindungan Sumber, Ibu Pejabat Perikanan Putrajaya18/06/2007
En. Zainal Abidin bin Ahmad 2007-06-18En. Zainal Abidin bin AhmadPembantu Perikanan Gred G17Unit Kawalselia dan Perlindungan Sumber(Unit Kawalselia Johor Bahru), Pej. Perikanan Negeri JohorUnit Pengembangan dan Latihan, Pej. Perikanan Negeri Johor18/06/2007
En. Tan Bee Chew 2007-06-18En. Tan Bee ChewPembantu Perikanan Gred G17Unit Perancang dan Penilaian(Pengutipan Data Sibu Wilayah II), Pej. Perikanan Laut SarawakPusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan, Bintawa18/06/2007
En. Sahimi bin Ariffin 2007-06-18En. Sahimi bin AriffinPembantu Perikanan Gred G17Unit Kawalselia dan Perlindungan Sumber(Akuakultur Teluk Intan), Pej. Perikanan Negeri PerakUnit Pengembangan dan Latihan, Pej. Perikanan Wilayah Persekutuan labuan18/06/2007
En. Mohd Yusoff bin Husssain 2007-06-18En. Mohd Yusoff bin HusssainPembantu Perikanan Gred G22Unit Pengembangan dan Latihan, Pej. Perikanan Negeri Melaka(Ditempatkan di Kawalselia, Pej. Perikanan Negeri Kedah)Unit Kawalselia dan Perlindungan Sumber, Pej. Perikanan Negeri Melaka18/06/2007
En. Mohamad bin Ishak 2007-06-18En. Mohamad bin IshakPembantu Perikanan Gred G17Unit Perancang dan Penilaian(Marang), Pej. Perikanan Negeri TerengganuUnit Taman Laut, Pej. Perikanan Negeri Terengganu18/06/2007
En. Mesran bin Surip 2007-06-18En. Mesran bin SuripPembantu Perikanan Gred G22Pusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan KLIA, Sepang, SelangorLapangan Terbang Senai, Johor18/06/2007
En. Md. Foozi bin Romli 2007-06-18En. Md. Foozi bin RomliPembantu Perikanan Gred G22Pusat Pengembangan Akuakultur Jitra, KedahTapak Ramsar Bera, Pahang18/06/2007
En. Aziz bin Mohd Dagang 2007-06-18En. Aziz bin Mohd DagangPembantu Perikanan Gred G17Institut Perikanan Malaysia Chendering, TerengganuUnit Pentadbiran dan Kewangan(KDP Tumpat), Pej. Perikanan Negeri Kelantan18/06/2007
Mohd Izanni Bin Mohd Nasoha 2007-06-01Mohd Izanni Bin Mohd NasohaPenolong Pegawai Teknologi Maklumat Gred F29Jabatan Perikanan Malaysia, PutrajayaKementerian Luar Negeri, Putarajaya01/06/2007
Mohd Izanni Bin Mohd Nasoha 2007-06-01Mohd Izanni Bin Mohd NasohaPenolong Pegawai Teknolgoi Maklumat F29Jabatan Perikanan Malaysia, PutrajayaKementerian Luar Negeri, Putarajaya01/06/2007
Abu Talib Bin Ahmad 2007-05-01Abu Talib Bin AhmadPegawai Penyelidik Gred Q52Institut Penyelidikan Perikanan, Batu Maung, Pulau PinangDepartmen Penyelidikan dan Pengurusan Sumber Perikanan01/05/2007
Mazalina Binti Ali 2007-05-01Mazalina Binti AliPegawai Penyelidik Gred Q41Institut Penyelidikan Perikanan, Batu Maung, Pulau PinangDepartment Penyelidikan dan Pengurusan Sumber Perikanan Marin (SEAFDEC)01/05/2007
Nor Azaman Bin Othman 2007-04-16Nor Azaman Bin OthmanPenolong Pegawai Perikanan Gred G27 (KDP)Pusat Kuarantin dan Kesihatan Ikan KLIA, Sepang, SelangorPejabat Perikanan Daerah Sarikei, Sarawak16/04/2007
Hamid Bin Hassan 2007-04-16Hamid Bin HassanPenolong Pegawai Perikanan Gred G32Pusat Kuarantin dan Kesihatan Ikan, Batu Maung, Pulau PinangPusat Kuarantin dan Kesihatan Ikan KLIA, Sepang, Selangor16/04/2007
Shaharuddin Bin Ramli 2007-04-16Shaharuddin Bin RamliPenolong Pegawai Perikanan Gred G32Pusat Kuarantin dan Kesihatan Ikan KLIA, Sepang, SelangorJabatan keselamatan dan Kesihatan Pekerjaan, Perak16/04/2007
Zaihani Bt Abdullah 2007-04-16Zaihani Bt AbdullahPenolong Pegawai Perikanan Gred G32Pusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan KLIA,Sepang, SelangorPejabat Taman Laut Kedah (Jawatan Kader)16/04/2007
Muhassan Bin Mohamad 2007-04-16Muhassan Bin MohamadPenolong Pegawai Perikanan Gred G32Jabatan Keselamatan dan Kesihatan Pekerjaan PerakPPA Tapah, Perak16/04/2007
Hilal bin Abd. Aziz 2007-04-16Hilal bin Abd. AzizPenolong Pegawai Perikanan Gred G32Majlis Latihan Pertanian Kebangsaan (NATC)Pusat Kuarantin dan Kesihatan Ikan, Batu Maung, Pulau Pinang16/04/2007
Saadon Bin Kasmon 2007-04-01Saadon Bin KasmonPenolong Pegawai Penyelidik Gred Q27Pusat Penyelidikan Perikanan Air Tawar Gelemi Lemi, Jelebu, Negeri SembilanPusat Kuarantin Dan Kesihatan Ikan, Subang, Selangor01/04/2007
Cik Fardilah binti Mohd Basri 2007-04-01Cik Fardilah binti Mohd BasriPembantu Tadbir (K/S) N17Bahagian Pelesenan dan Perlindungan Sumber, Ibu Pejabat Perikanan PutrajayaBahagian Pentadbiran dan Kewangan, Ibu Pejabat Perikanan Putrajaya01/04/2007
Cik Nur Hidayah binti Abd Manan 2007-04-01Cik Nur Hidayah binti Abd MananPembantu Tadbir (K/S) N17Bahagian Pentadbiran dan Kewangan, Ibu Pejabat Perikanan, PutrajayaBahagian Pelesenan dan Perlindungan Sumber, Ibu Pejabat Perikanan, Putrajaya01/04/2007
Arief Dharmawijaya Bin Sharipudin 2007-03-16Arief Dharmawijaya Bin SharipudinPegawai Perikanan Gred G41Seksyen Taman Laut, Kementerian Sumber Asli dan Alam Sekitar, PutrajayaPejabat Perikanan Negeri Perlis (Menggunakan Perjawatan Hakiki PPN Kelantan)16/03/2007
Zulkfili B. Talib 2007-03-15Zulkfili B. TalibPegawai Penyelidik Gred Q41Departmen Penyelidikan Dan Pembangunan Sumber Perikanan Marin ( SEAFDEC ), Chendering, TerengganuPusat Penyelidikan Perikanan Marin, Kpg. Acheh, Lumut, Perak (Unit Survei Larva)15/03/2007
Zainuddin B. Alias 2007-03-15Zainuddin B. AliasPegawai Penyelidik Gred Q41TUMEC, TerengganuPusat Pengeluaran dan Penyelidikan Benih Udang Kebangsaan, Pulau Sayak, Kedah15/03/2007
Sallehudin B. Jamon 2007-03-15Sallehudin B. JamonPegawai Penyelidik Gred Q41Departmen Penyelidikan Dan Pembangunan Sumber Perikanan Marin ( SEAFDEC ), Chendering, TerengganuPusat Penyelidikan Perikanan Marin, Kpg. Acheh, Lumut, Perak (Unit Prk Inverbrata)15/03/2007
Sai-fulhak Bin Yahya 2007-03-15Sai-fulhak Bin YahyaPembantu Penyelidik Gred Q17Pusat Penyu Dan Ekosistem Marin Rantau Abang, Dungun, Terengganu.Pusat Penyelidikan Perikanan Marin Kampung Acheh, Lumut, Perak (Unit Sokongan)15/03/2007
Mohd Nazir b. Taib 2007-03-15Mohd Nazir b. TaibJuruteknik Gred J17Departmen Penyelidikan Dan Pembangunan Sumber Perikanan Marin ( SEAFDEC ), Chendering, TerengganuPusat Penyelidikan Perikanan Marin Kampung Acheh,15/03/2007
Iftikhar Ahmad b. Abdul Rafi 2007-03-15Iftikhar Ahmad b. Abdul RafiPegawai Penyelidik Gred Q41PPBUK Pulau Sayak, KedahInstitut Penyelidikan Perikanan Batu Maung15/03/2007
Hashim Bin Shuhaimi 2007-03-15Hashim Bin ShuhaimiPembantu Penyelidik Gred Q17Pusat Penyelidikan Perikanan Air Tawar Gelemi Lemi, Jelebu, Negeri SembilanPusat Penyelidikan Perikanan Marin Kampung Acheh,15/03/2007
Ahmad Husin Bin Alias 2007-03-15Ahmad Husin Bin AliasPegawai Penyelidik Gred Q44Institut Penyelidikan Perikanan Batu Maung, Pulau PinangPusat Penyelidikan Perikanan Marin, Kpg. Acheh, Lumut, Perak (Unit Ekosistem Muara)15/03/2007
Samsudin B. Basir 2007-03-15Samsudin B. BasirPegawai Penyelidik Gred Q52Institut Penyelidikan Perikanan Batu Maung, Pulau PinangPusat Penyelidikan Perikanan Marin, Kpg. Acheh, Lumut, Perak15/03/2007
Selamat bin Hussin 2007-03-15Selamat bin HussinSerang Gred A17Pejabat Perikanan Negeri TerengganuInstitut Perikanan Malaysia, Chendering, Terengganu15/03/2007
Puan Rahimshahrina binti Ibrahim 2007-03-01Puan Rahimshahrina binti IbrahimPembantu Perikanan Gred G17Unit Pengembangan dan Latihan (Akuakultur Negeri), Pej. Perikanan Negeri SelangorPusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan Rantau01/03/2007
En. Ahmad Fuad bin Ahmad 2007-03-01En. Ahmad Fuad bin AhmadPenolong Pegawai Perikanan Gred G32Pusat Pengembangan Akuakultur, Tapah, Pej. Perikanan Negeri PerakPusat Pengurusan Kuarantin Dan Kualiti Ikan, KLIA01/03/2007
En. Dawari bin Zainal Abidini 2007-03-01En. Dawari bin Zainal AbidiniPembantu Perikanan Gred G17Pusat Kuarantin dan Kesihatan Ikan Sepang, SelangorPusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan Rantau01/03/2007
En.Abdul Aziz bin Yusof 2007-03-01En.Abdul Aziz bin YusofPenolong Pegawai Penyelidik Gred Q27Departmen Penyelidikan Dan Pembangunan Sumber Perikanan Marin ( SEAFDEC ), Chendering, TerengganuPusat Kuarantin Dan Kesihatan Ikan, Subang, Selang01/03/2007
Wan Yok Han 2007-03-01Wan Yok HanPenolong Pegawai Perikanan Gred G32Pejabat Perikanan Daerah Manjung, PerakJabatan Keselamatan dan Kesihatan Pekerjaan (JKKP), Johor Bharu, Johor01/03/2007
En. Badeli Bin Hassan 2007-03-01En. Badeli Bin HassanPenolong Pegawai Perikanan Gred G32Pejabat Perikanan Daerah Langkawi, KedahJabatan Keselamatan dan Kesihatan Pekerjaan (JKKP), Johor Bharu, Johor01/03/2007
En. Badeli Bin Hassan 2007-03-01En. Badeli Bin HassanPenolong Pegawai Perikanan Gred G32Pejabat Perikanan Daerah Langkawi, KedahJabatan Keselamatan dan Kesihatan Pekerjaan (JKKP), Johor Bharu, Johor01/03/2007
Wan Yok Han 2007-03-01Wan Yok HanPenolong Pegawai Perikanan Gred G32Pejabat Perikanan Daerah Manjung, PerakJabatan Keselamatan dan Kesihatan Pekerjaan (JKKP), Johor Bharu, Johor01/03/2007
Arthur Besther Sujang 2007-02-01Arthur Besther SujangPegawai Perikanan Gred G41Bahagian Pembangunan Akuakultur, Ibu Pejabat Perikanan, PutrajayaBahagian Perancang, Pembangunan dan Antarabangsa, Ibu Pejabat Perikanan, Putrajaya01/02/2007
En. Che Din bin Taha 2007-02-01En. Che Din bin TahaPembantu Laut Gred A22Institut Penyelidikan Perikanan Cawangan Sarawak. (Penempatan secara pentadbiran di Institut Penyelidikan Perikanan, Kg. Acheh, Perak)Institut Penyelidikan Perikanan, Pulau Pinang (Kapal-kapal Penyelidikan)(Penempatan secara pentadbiran di Institut Penyelidikan Perikanan, Kg. Acheh, Perak)01/02/2007
En. Padzil bin Bakar 2007-02-01En. Padzil bin BakarPembantu Laut Gred A22Unit Kawalselia dan Perlindungan Sumber (Pangkalan Kecil Perlindungan Sumber Kuala Kedah) Jabatan Perikanan Negeri KedahUnit Kawalselia dan Perlindungan Sumber, Jabatan Perikanan Negeri Pulau Pinang. (Penempatan secara pentadbiran di Unit Kawalselia dan Perlindungan Sumber (Pangkalan Kecil Perlindungan Sumber Kuala Kedah)01/02/2007
Mazniza binti Othman 2007-02-01Mazniza binti OthmanPegawai Perikanan Gred G41Caw. Pembangunan Perikanan Tangkapan, Bahagian Pelesenan dan Pengurusan Sumber, Ibu Pejabat Perikanan PutrajayaPejabat Perikanan Negeri Sembilan01/02/2007
Mohd Shukri bin Yusof 2007-02-01Mohd Shukri bin YusofPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Pusat Kuarantin dan Kesihatan Ikan Sultan Abu Bakar, Johor (KSAB)Pejabat Perikanan Negeri Kelantan01/02/2007
Nazrul Azman Bin Mat Rahim 2007-02-01Nazrul Azman Bin Mat RahimPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Cawangan Komunikasi, Bahagian Pengurusan Maklumat Perikanan, PutrajayaPejabat Perikanan Wilayah Persekutuan Labuan01/02/2007
Pang Soo Keat 2007-02-01Pang Soo KeatPembantu Perikanan Gred G22Cawangan Kawalselia dan Perlindungan Sumber, Jabatan Perikanan Negeri Johor (Ditempatkan di KDP Tg Sedili)Cawangan Pentadbiran dan Kewangan Jabatan Perikanan Negeri Pulau Pinang01/02/2007
Sivarajah a/l K.Kandiah 2007-02-01Sivarajah a/l K.KandiahPembantu Perikanan Gred G22Cawangan Pentadbiran dan Kewangan Jabatan Perikanan Negeri Pulau PinangCawangan BIosekuriti dan Pembangunan Standard, Bahagian BIosekuriti Perikanan, Ibu Pejabat Perikanan, Putrajaya01/02/2007
Nor Farahiyah binti A.Aziz 2007-02-01Nor Farahiyah binti A.AzizPegawai Perikanan Gred G41Pejabat Perikanan Negeri KelantanSeksyen Taman Laut, Kementerian Sumber Asli dan Alam Sekitar, Putrajaya01/02/2007
Mohd Nizam bin Ismail 2007-02-01Mohd Nizam bin IsmailPegawai Perikanan Gred G41Seksyen Taman Laut, Kementerian Sumber Asli dan Alam Sekitar, PutrajayaPejabat Perikanan Negeri Perlis01/02/2007
Tn. Hj Mohd Nordin Bin Yakob 2007-01-29Tn. Hj Mohd Nordin Bin YakobPegawai Perikanan Gred G48Pejabat Ketua Pengarah, Ibu Pejabat Perikanan PutrajayaBahagian Pembangunan Sumber Manusia, Ibu Pejabat Perikanan, Putrajaya29/01/2007
Zam Zam bin Sarifan 2007-01-29Zam Zam bin SarifanPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Bahagian Pembangunan Sumber Manusia, Ibu Pejabat Perikanan, PutrajayaPegawai Khas Ketua Pengarah Perikanan Malaysia29/01/2007
Che Utama bin Che Musa 2007-01-28Che Utama bin Che MusaPegawai Penyelidik Gred Q52Projek Sangkar Laut Terbuka LangkawiPusat Pengeluaran dan Penyelidikan Benih Udang Kebangsaan, Pulau Sayak, Kedah28/01/2007
Arief Dharmawijaya Bin Sharipudin 2007-01-16Arief Dharmawijaya Bin SharipudinPegawai Perikanan Gred G41Seksyen Taman Laut, Kementerian Sumber Asli dan Alam Sekitar, PutrajayaPejabat Perikanan Negeri Perlis (Menggunakan Perjawatan Hakiki PPN Kelantan)16/01/2007
Yusri b. Yusof 2007-01-05Yusri b. YusofPegawai Perikanan Gred G41Bahagian Pembangunan Sumber Manusia, Ibu Pejabat Perikanan PutrajayaCawangan Kesihatan Haiwan Akuatik, Bahagian Biosekuriti Perikanan, Ibu Pejabat Perikanan Putrajaya05/01/2007
En. Zahari bin Awang 2006-12-16En. Zahari bin AwangPenolong Pegawai Penyelidik Gred Q36 (Memangku)Pusat Kuarantin dan Kesihatan Ikan Subang, SelangorPusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan KLIA, Sepang Selangor16/12/2006
En. Masoffi bin Abd Karim 2006-11-01En. Masoffi bin Abd KarimPembantu Perikanan Gred G17Unit Perlindungan Sumber, Pejabat Perikanan Negeri KedahUnit Pengembangan dan Latihan, Pejabat Perikanan Negeri Perlis01/11/2006
En. Muhamad Shukor bin Adam 2006-11-01En. Muhamad Shukor bin AdamPembantu Perikanan Gred G17Unit Pengembangan dan Latihan, Pejabat Perikanan Negeri PerlisUnit Perlindungan Sumber, Pejabat Perikanan Negeri Kedah01/11/2006
En. Zam Zam bin Sarifan 2006-10-16En. Zam Zam bin SarifanPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Bahagian Perlindungan Sumber, Ibu Pejabat Perikanan PutrajayaBahagian Pembangunan Sumber Manusia, Ibu Pejabat Perikanan Putrajaya16/10/2006
Pang Choo Tiong 2006-10-16Pang Choo TiongPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Pejabat Perikanan Negeri Pulau PinangPusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan Bukit Kayu Hitam, Kedah16/10/2006
Pn. Norbaya bt Jusoh 2006-10-16Pn. Norbaya bt JusohPegawai Perikanan Gred G41Pejabat Perikanan Negeri TerengganuInstitut Perikanan Malaysia, Chendering Terengganu16/10/2006
Pn. Nur Afifah bt A.Rahman 2006-10-16Pn. Nur Afifah bt A.RahmanPegawai Perikanan Gred G41Institut Perikanan Malaysia, Chendering TerengganuPejabat Perikanan Negeri Johor16/10/2006
En. Hamidi Husnin bin Abdullah 2006-10-16En. Hamidi Husnin bin AbdullahPegawai Perikanan Gred G41Pejabat Perikanan Negeri JohorPejabat Perikanan Negeri Terengganu16/10/2006
Cik Noorliza bt Ramli 2006-10-09Cik Noorliza bt RamliPegawai Perikanan Gred G41Majlis Latihan Pertanian Kebangsaan (NATC)Cawangan Pelesenan, Bahagian Pelesenan dan Pengurusan Sumber, Ibu Pejabat P09/10/2006
En. Zakaria bin Darus 2006-09-25En. Zakaria bin DarusPembantu Perikanan Gred G17Unit Pelesenan, Pejabat Perikanan Negeri PerlisStesen Kuarantin Perikanan, Kompleks Perikanan LKIM, Kuala Perlis25/09/2006
En. Azman bin Abidin 2006-09-25En. Azman bin AbidinPembantu Perikanan Gred G17Unit Ternak Air, Pejabat Perikanan Negeri PerlisPengurusan 1 (vesel zon C & C2) Pejabat Perikanan Negeri Perlis25/09/2006
En. Muhammad Zainal bin Murad @ Jusuh 2006-09-25En. Muhammad Zainal bin Murad @ JusuhPembantu Perikanan Gred G17Stesen Kuarantin Perikanan, Kompleks Perikanan LKIM, Kuala PerlisUnit Ternak Air, Pejabat Perikanan Negeri Perlis25/09/2006
Tn.Hj.Mohd Zubir bin Hj.Md Nor 2006-09-25Tn.Hj.Mohd Zubir bin Hj.Md NorPembantu Perikanan Gred G17Unit SMPP, Pejabat Perikanan Negeri PerlisPengurusan 2 (vesel zon A & B) Pejabat Perikanan Negeri Perlis25/09/2006
En. Mat Tahil bin Mat Nor 2006-09-18En. Mat Tahil bin Mat NorPembantu Perikanan Gred G17Bahagian Pelesenan dan Pengurusan Sumber, Ibu Pejabat Perikanan PutrajayaPejabat Perikanan Negeri Selangor18/09/2006
Pn. Noor Azean bt Md Suhimi 2006-09-18Pn. Noor Azean bt Md SuhimiPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Pejabat Perikanan Negeri PerakBahagian Pengembangan dan Kawalan Kualiti Ikan, Ibu Pejabat Perikanan Putra18/09/2006
Pn. Rosmawati bt Ghazali 2006-09-18Pn. Rosmawati bt GhazaliPegawai Perikanan Gred G41Bahagian Pembangunan Akuakultur, Ibu Pejabat Perikanan PutrajayaPejabat Perikanan Negeri Melaka (Projek Ternakan Kupang, Sebatu)18/09/2006
Pn. Rosnani bt Mohamad 2006-09-18Pn. Rosnani bt MohamadPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Pejabat Perikanan Negeri MelakaPejabat Perikanan Negeri Kedah18/09/2006
Cik Noorliza bt Ramli 2006-09-18Cik Noorliza bt RamliPegawai Perikanan Gred G41Pejabat Perikanan Negeri TerengganuMajlis Latihan Pertanian Kebangsaan (NATC)18/09/2006
En. Mohd Yusri bin Ismail 2006-09-18En. Mohd Yusri bin IsmailPegawai Perikanan Gred G41Pejabat Perikanan Negeri Pulau PinangPusat Penyelarasan dan Penguatkuasaan Maritim Lumut, Perak18/09/2006
En. Abd Hamid bin Takin 2006-09-06En. Abd Hamid bin TakinPembantu Perikanan Gred G17Unit Pengembangan dan Latihan (Akuakultur Kajang), Pejabat Perikanan NegerPusat Pengembangan Akuakultur Enggor, Perak (ditempatkan secara pentadbiran06/09/2006
Pn. Shahima bt Abd Hamid 2006-09-05Pn. Shahima bt Abd HamidPegawai Perikanan Gred G48Cawangan Kemajuan Kerjaya dan Pembangunan Latihan IndustriKetua Pusat Pusat Kuarantin dan Kesihatan Ikan Subang, Selangor05/09/2006
Pn. Sofina bt Saufi 2006-09-01Pn. Sofina bt SaufiPembantu Makmal Gred C17Institut Penyelidikan Perikanan, Batu Maung, Pulau PinangPusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan, Bintawa Kuching, Sarawak01/09/2006
Pn. Jafrizah bt Ab Razak 2006-09-01Pn. Jafrizah bt Ab RazakPenolong Pegawai Penyelidik Gred Q27Departmen Penyelidikan dan Pengurusan Sumber Perikanan Marin Chendering, TerengganuPusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan KLIA, Sepang Selangor01/09/2006
En. Zahari bin Awang 2006-09-01En. Zahari bin AwangPenolong Pegawai Penyelidik Gred Q36Pusat Penyu dan Ekosistem Marin (TUMEC) Rantau Abang, TerengganuPusat Kuarantin dan Kesihatan Ikan Subang, Selangor01/09/2006
En. Mazlan bin Ismail 2006-09-01En. Mazlan bin IsmailPembantu Penyelidik Gred Q22Pusat Penyelidikan Perikanan Air Tawar Glami Lemi, Negeri SembilanPusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan KLIA, Sepang Selangor01/09/2006
En. Mohamad Azral bin Ibrahim 2006-09-01En. Mohamad Azral bin IbrahimPembantu Makmal Gred C17Pusat Penyelidikan Ternakan Air Payau, Gelang Patah, JohorPusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan, Bukit Kayu Hitam, Kedah01/09/2006
Pn. Annie @ Lim Pek Khiok 2006-09-01Pn. Annie @ Lim Pek KhiokPembantu Makmal Gred C17Institut Penyelidikan Perikanan, Cawangan Sarawak, BintawaPusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan, Kompleks Sultan Abu Bakar (KSAB)01/09/2006
En. Abd Rahman bin Sulaiman 2006-08-16En. Abd Rahman bin SulaimanPembantu Perikanan Gred G17Unit Kawalselia dan Perlindungan Sumber (Perlindungan Sumber Chendering)Unit Kawalselia dan Perlindungan Sumber, Pejabat Perikanan Negeri Pahang16/08/2006
En. Abd Rashid bin Jusoh 2006-08-16En. Abd Rashid bin JusohPembantu Perikanan Gred G17Pusat Pengembangan Perikanan Seberang Takir, TerengganuPusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan, Rantau Panjang, Kelantan16/08/2006
En. Abdul Rahim bin Isa 2006-08-16En. Abdul Rahim bin IsaPembantu Perikanan Gred G22Pusat Pengembangan Akuakultur, Enggor, PerakUnit Pentadbiran dan Kewangan, (KDP Barat Daya/Timur Laut), Pejabat Perika16/08/2006
En. Abdul Rahman bin Awang 2006-08-16En. Abdul Rahman bin AwangPembantu Perikanan Gred G22Pusat Pengembangan Akuakultur, Enggor, PerakUnit Kawalselia dan Perlindungan Sumber (Ketua Pangkalan), Pejabat Perikana16/08/2006
En. Adzmi bin Muhamad 2006-08-16En. Adzmi bin MuhamadPembantu Perikanan Gred G17Pusat Pengembangan Akuakultur, MachangUnit SMPP Bachok/Pasir Puteh16/08/2006
En. Bahanogapan a/l Ramasamy 2006-08-16En. Bahanogapan a/l RamasamyPembantu Perikanan Gred G17Pusat Pengembangan Akuakultur Bukit Tinggi, PahangPusat Kuarantin dan Kesihatan Ikan Sepang, KLIA, Selangor16/08/2006
En. Mahmood bin Che Mat 2006-08-16En. Mahmood bin Che MatPembantu Perikanan Gred G17Unit SMPP Bachok/Pasir PutehPusat Pengembangan Akuakultur, Machang16/08/2006
En. Mesran bin Surip 2006-08-16En. Mesran bin SuripPembantu Perikanan Gred G17Pusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan, Kompleks Sultan Abu Bakar (KSAB)Pusat Kuarantin dan Kesihatan Ikan Sepang, KLIA, Selangor16/08/2006
En. Mohd Amin bin Awang 2006-08-16En. Mohd Amin bin AwangPembantu Perikanan Gred G22Cawangan Pembangunan, Pengesanan dan Penilaian, Bahagian Perancang dan AntarabangsaCawangan Akuakultur Air Tawar, Bahagian Pembangunan Akuakultur, Ibu Pejabat Perikanan Putrajaya16/08/2006
En. Omar bin Saad 2006-08-16En. Omar bin SaadPembantu Perikanan Gred G22Unit Kawalselia dan Perlindungan Sumber (Ketua Pangkalan), Pejabat PerikananPusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan, Bukit Kayu Hitam, Kedah16/08/2006
En. Saad bin Selayman @ Sulaiman 2006-08-16En. Saad bin Selayman @ SulaimanPembantu Perikanan Gred G17Unit Pengembangan dan Latihan (Pengembangan Perikanan Kuala Kedah)Pusat Kuarantin dan Kesihatan Ikan Sepang, KLIA, Selangor16/08/2006
En. Samsuri bin Maulud 2006-08-16En. Samsuri bin MauludPembantu Perikanan Gred G22Bahagian Pelesenan dan Pengurusan Sumber, Ibu Pejabat PerikCawangan Pembangunan, Pengesanan dan Penilaian, Bahagian Perancang dan Antarabangsa16/08/2006
En. Wahab bin Jabing 2006-08-16En. Wahab bin JabingPembantu Perikanan Gred G17Unit Kawalselia dan Perlindungan Sumber (Kawalselia Kuching)Pusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan, Bintawa Kuching, Sarawak16/08/2006
En. Zulkefli bin Ali 2006-08-16En. Zulkefli bin AliPembantu Perikanan Gred G17Pusat Kuarantin dan Kesihatan Ikan Sepang, KLIA, SelangorPusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan, Rantau Panjang, Kelantan16/08/2006
Foa Teck Hung 2006-08-16Foa Teck HungPembantu Perikanan Gred G22Cawangan Logistik, Bahagian Perlindungan Sumber, Ibu Pejabat Perikanan PutrajayaSeksyen Taman Laut, Kementerian Sumber Asli dan Alam Sekitar, Putrajaya16/08/2006
Pn. Aliah bt Mat 2006-08-16Pn. Aliah bt MatPembantu Perikanan Gred G17Cawangan Logistik, Bahagian Perlindungan Sumber, Ibu Pejabat Perikanan PutrajayaPusat Pengembangan Akuakultur, Enggor, Perak16/08/2006
Pn. Samsiah bt Saleh 2006-08-16Pn. Samsiah bt SalehPembantu Perikanan Gred G22Pusat Pengembangan Akuakultur, Enggor, Perak(ditempatkan di cawangan komuniCawangan Logistik, Bahagian Perlindungan Sumber, Ibu Pejabat Perikanan Putrajaya16/08/2006
En. Nik Md Nor bin Nik Kar 2006-08-01En. Nik Md Nor bin Nik KarPembantu Perikanan Gred G22Unit Akuakultur Negeri, Pejabat Perikanan Negeri KelantanKetua Pusat Pengembangan Akuakultur Machang01/08/2006
Hj. Shahimi bin Ali 2006-08-01Hj. Shahimi bin AliPembantu Perikanan Gred G22Ketua Pusat Pengembangan Akuakultur MachangUnit Akuakultur Negeri PPN Kelantan01/08/2006
Dr. Mohd Fadzil Shuhaimi bin Ramli 2006-07-16Dr. Mohd Fadzil Shuhaimi bin RamliPegawai Perikanan Gred G48Cawangan Perancangan Sektor, Bahagian Perancang, Pembangunan dan AntarabangaInstitut Perikanan Malaysia, Chendering Terengganu16/07/2006
En. Bakri bin Miswan 2006-06-15En. Bakri bin MiswanPegawai Perikanan Gred G41Pejabat Perikanan Negeri KelantanPusat Akuakultur Banding, Pejabat Perikanan Negeri Perak15/06/2006
En. Amran bin Hj Othman 2006-05-15En. Amran bin Hj OthmanPembantu Perikanan Gred G17Unit Pengembangan dan Latihan (Akuakultur), Pejabat Perikanan Negeri SembilanUnit Pengembangan dan Latihan (Akuakultur), Pejabat Perikanan Daerah Kuala15/05/2006
En. Mat Yusoff bin Ahmad 2006-05-15En. Mat Yusoff bin AhmadPembantu Perikanan Gred G17Unit Pengembangan dan Latihan (Pengembangan Laut), Pejabat Perikanan DaerahUnit Pengembangan dan Latihan (Pengembangan Laut), Pejabat Perikanan Negeri15/05/2006
En. Syamsul Fatihi bin Mat Junoh@ Ibrahim 2006-05-15En. Syamsul Fatihi bin Mat Junoh@ IbrahimPembantu Perikanan Gred G17Cawangan Komunikasi, Bahagian Pengurusan Maklumat , Ibu Pejabat Perikanan PutrajayaUnit Pengembangan dan Latihan, Pejabat Perikanan Negeri Terengganu15/05/2006
Pn. Samsiah bt Saleh 2006-05-15Pn. Samsiah bt SalehPembantu Perikanan Gred G17Pusat Pengembangan Akuakultur, Enggor, PerakCawangan Komunikasi, Bahagian Pengurusan Maklumat , Ibu Pejabat Perikanan Putrajaya15/05/2006
En. Mohd Yunos bin Ibrahim 2006-05-02En. Mohd Yunos bin IbrahimPembantu Perikanan Gred G17Unit Kawalselia dan Perlindungan Sumber (Kawalselia Negeri)Unit Kawalselia dan Perlindungan Sumber, Pejabat Perikanan Wilayah Persekutuan02/05/2006
En. Harbit Hussain bin Abd Kareem Bax 2006-05-02En. Harbit Hussain bin Abd Kareem BaxPembantu Perikanan Gred G17Unit Pengembangan dan Latihan (Pengembangan Perikanan Negeri)Unit Taman Laut, Pulau Redang, Terengganu, Kementerian Sumber Asli dan Alam Sekitar02/05/2006
En. Md Rubani bin Muet 2006-05-01En. Md Rubani bin MuetPembantu Perikanan Gred G17Unit Pelesenan dan Pengurusan Sumber, Pejabat Perikanan Daerah Johor BahrUnit Kawalselia dan Perlindungan Sumber, Pejabat Perikanan Negeri Johor01/05/2006
En. Zainal Abidin bin Ahmad 2006-05-01En. Zainal Abidin bin AhmadPembantu Perikanan Gred G17Unit Kawalselia dan Perlindungan Sumber, Pejabat Perikanan Negeri JohorUnit Pelesenan dan Pengurusan Sumber, Pejabat Perikanan Negeri Johor01/05/2006
En. Suhaimy bin Senin 2006-04-17En. Suhaimy bin SeninPembantu Perikanan Gred G17Unit Pelesenan, Pejabat Perikanan Daerah Melaka TengahKDP Alor Gajah, Pemb. Perikanan Akuakultur, Pejabat Perikanan Negeri17/04/2006
En. Mohd Azan bin Zakaria 2006-04-17En. Mohd Azan bin ZakariaPembantu Perikanan Gred G17KDP Jasin, Pembangunan Perikanan Akuakultur, Pejabat Perikanan Daerah JasinUnit Pelesenan, Pejabat Perikanan Daerah Melaka Tengah17/04/2006
En. Mohd Khomini bin Zamri 2006-04-17En. Mohd Khomini bin ZamriPembantu Perikanan Gred G17Unit Perlindungan Sumber, Pemb. Perikanan Akuakultur, Pejabat Perikanan DaPejabat Perikanan Negeri Melaka17/04/2006
En. Mohd Nazri bin Ismail 2006-04-17En. Mohd Nazri bin IsmailPembantu Perikanan Gred G17KDP Alor Gajah, Pemb. Perikanan Akuakultur, Pejabat Perikanan NegeriPejabat Pengkalan Kecil Perlindungan Sumber, Melaka17/04/2006
Pn. Nurrulainee bt Ismail 2006-04-17Pn. Nurrulainee bt IsmailPembantu Perikanan Gred G17Pusat Pengurusan Penyu MelakaUnit Pengembangan Laut, Pejabat Perikanan Negeri Melaka17/04/2006
En. Abd Rahman bin Sulaiman 2006-04-16En. Abd Rahman bin SulaimanPembantu Perikanan Gred G17Cawangan Perlindungan Sumber, Pejabat Perikanan Negeri TerengganuCawangan Pelesenan, Pejabat Perikanan Daerah Kuala Terengganu16/04/2006
En. Rozali bin Mohamad 2006-04-16En. Rozali bin MohamadPembantu Perikanan Gred G17Cawangan Pelesenan, Pejabat Perikanan Daerah Kuala TerengganuCawangan Perlindungan Sumber, Pejabat Perikanan Negeri Terengganu16/04/2006
Pn. Wan Noriah bt Wan Embong 2006-04-03Pn. Wan Noriah bt Wan EmbongPembantu Perikanan Gred G17Unit Pengembangan dan Latihan (Pengembangan Laut Negeri), Pejabat PerikananCawangan Pengembangan Akuakultur, Jerantut, Pahang03/04/2006
Pn. Noor Asmah bt Ahmad 2006-04-03Pn. Noor Asmah bt AhmadPembantu Am Rendah N1Pejabat Ketua Pengarah Perikanan, Ibu Pejabat Perikanan PutrajayaBahagian Pentadbiran dan Kewangan, Ibu Pejabat Perikanan Putrajaya03/04/2006
En. Zulkifly bin Mohamed 2006-04-03En. Zulkifly bin MohamedPembantu Perikanan Gred G17Unit Kawalselia dan Perlindungan Sumber (Kawalselia), Pejabat Perikanan NegUnit Pentadbiran dan Kewangan (KDP Kota Bharu), Pejabat Perikanan Negeri Kelantan03/04/2006
En. Zainal Abidin bin Mohamad Sulaiman 2006-04-03En. Zainal Abidin bin Mohamad SulaimanPembantu Perikanan Gred G17Unit Pentadbiran dan Kewangan (KDP Pelabuhan Kelang) PPN selangorCawangan Akuakultur Marin, Bahagian Pembangunan Akuakultur, Ibu Pejabat Perikanan Putrajaya03/04/2006
En. Zainal Abidin bin Ahmad 2006-04-03En. Zainal Abidin bin AhmadPembantu Perikanan Gred G17Pusat Pengembangan Perikanan Laut, Tg Sedili, JohorUnit Kawalselia dan Perlindungan Sumber, Pejabat Perikanan Negeri Johor03/04/2006
En. Sivarajah a/l Kandiah 2006-04-03En. Sivarajah a/l KandiahPembantu Perikanan Gred G17Unit Perancangan Sektor, Bahagian Perancang dan Pembangunan, Ibu Pejabat PerikananUnit Pentadbiran dan Kewangan (KDP Seberang Perai), Pejabat Perikanan Pulau Pinang03/04/2006
En. Shahrin bin Mohamed 2006-04-03En. Shahrin bin MohamedTukang K2 Gred R11Limbongan Perikanan Pelabuhan Klang, SelangorInstitut Penyelidikan Perikanan, Batu Maung, Pulau Pinang03/04/2006
En. Omar bin Saad 2006-04-03En. Omar bin SaadPembantu Perikanan Gred G17Unit Perancang dan Penilaian (Perancang dan Penilaian Alor Setar)Unit Kawalselia dan Perlindungan Sumber (Ketua Pangkalan), Pejabat Perikanan03/04/2006
En. Nik Md Nor bin Nik Kar 2006-04-03En. Nik Md Nor bin Nik KarPembantu Perikanan Gred G17Unit Pengembangan dan Latihan (Akuakultur Negeri), Pejabat Perikanan NegeriUnit Pengembangan dan Latihan (Akuakultur), Pejabat Perikanan Negeri Kelantan03/04/2006
En. Nadaraja a/l Sinniah 2006-04-03En. Nadaraja a/l SinniahPembantu Perikanan Gred G17Cawangan Pengutipan Data, Bahagian Pengurusan Maklumat Perikanan, Ibu Pejabat Perikanan PutrajayaUnit Pentadbiran dan Kewangan, (KDP Pelabuhan Klang), Pejabat Perikanan Negeri Selangor03/04/2006
En. Mohd Yusof bin Zakaria 2006-04-03En. Mohd Yusof bin ZakariaPembantu Perikanan Gred G17Unit Kawalselia dan Perlindungan Sumber (Pusat Pengembangan Akuakultur, Kuantan)Unit Kawalselia dan Perlindungan Sumber, Pejabat Perikanan Negeri Kelantan03/04/2006
En. Aziz bin Awang 2006-04-03En. Aziz bin AwangPembantu Perikanan Gred G17Unit Perancangan dan Penilaian (Besut), Pejabat Perikanan Negeri TerengganuUnit Pentadbiran dan Kewangan (KDP Kemaman), Pejabat Perikanan Negeri Terengganu03/04/2006
En. Aziz bin Adinan 2006-04-03En. Aziz bin AdinanPembantu Perikanan Gred G17Unit Kawalselia dan Perlindungan Sumber (Pusat Pengembangan Akuakultur Tapah)Unit Kawalselia dan Perlindungan Sumber (Pusat Pengembangan Akuakultur, Kuantan)03/04/2006
En. Azami bin Ishak 2006-04-03En. Azami bin IshakPembantu Perikanan Gred G22Cawangan Pengembangan Akuakultur, Jerantut PahangPusat Pengembangan Akuakultur Enggor, Perak03/04/2006
En. Abdul Razak bin Hamzah 2006-04-03En. Abdul Razak bin HamzahPenolong Pegawai Penyelidik Gred Q27Pusat Pengeluaran dan Penyelidikan Benih Udang Kebangsaan Pulau Sayak, KedahPusat Pengeluaran dan Penyelidikan Ikan Laut Tg Demong, Besut Terengganu03/04/2006
Cik Azizah bt Sumeri 2006-04-03Cik Azizah bt SumeriPembantu Am Rendah N1Bahagian Pentadbiran dan Kewangan, Ibu Pejabat Perikanan PutrajayaPejabat Timbalan Ketua Pengarah (Operasi) dan (Pembangunan), Ibu Pejabat Perikanan03/04/2006
En Wan Rossly bin Wan Yahya 2006-04-03En Wan Rossly bin Wan YahyaPembantu Perikanan Gred G17Unit Pengembangan dan Latihan (Akuakultur), Pejabat Perikanan Negeri KelantanCawangan Operasi, Bahagian Perlindungan Sumber, Ibu Pejabat Perikanan Putrajaya03/04/2006
En. A.Majid bin Salleh 2006-04-03En. A.Majid bin SallehPembantu Perikanan Gred G17Unit Pentadbiran dan Kewangan (Ketua Pangkalan Utama Perlindungan Sumber TaUnit Perancang dan Penilaian, Pejabat Perikanan Negeri Johor03/04/2006
En. Ab Rahman bin Hussain 2006-04-03En. Ab Rahman bin HussainJaga Gred R1Institut Perikanan Malaysia, Chendering TerengganuPusat Penyu dan Ekosistem Marin (TUMEC) Rantau Abang, Terengganu03/04/2006
En. Abd. Rahim bin Isa 2006-04-03En. Abd. Rahim bin IsaPembantu Perikanan Gred G22Unit Pentadbiran dan Kewangan, Pejabat Perikanan Negeri Terengganu (KDP Kemaman)Pusat Pengembangan Akuakultur Enggor, Perak03/04/2006
En. Abdul Aziz bin Daud 2006-04-03En. Abdul Aziz bin DaudPembantu Perikanan Gred G17Unit Pengembangan dan Latihan (Daerah Kubang Pasu), Pejabat Perikanan Negeri KedahUnit Kawalselia dan Perlindungan Sumber, Pejabat Perikanan Negeri Pulau Pinang03/04/2006
En. Ghazali bin Abu Bakar 2006-04-03En. Ghazali bin Abu BakarPembantu Am Rendah N1Unit Taman Laut Terengganu, Kementerian Sumber Asli dan Alam SekitarInstitut Perikanan Malaysia, Chendering Terengganu03/04/2006
En. Hamzah bin Abu Bakar 2006-04-03En. Hamzah bin Abu BakarPembantu Perikanan Gred G17Unit Kawalselia dan Perlindungan Sumber (Perlindungan Sumber Melaka Tengah)Unit Kawalselia dan Perlindungan Sumber (Ketua Pangkalan Utama Tampoi)03/04/2006
En. Hashim bin Kidam 2006-04-03En. Hashim bin KidamPembantu Am Rendah N1Bahagian Pentadbiran dan Kewangan, Ibu Pejabat Perikanan PutrajayaPejabat Ketua Pengarah Perikanan, Ibu Pejabat Perikanan Putrajaya03/04/2006
En. Hashim bin Mohd Amin 2006-04-03En. Hashim bin Mohd AminPembantu Perikanan Gred G17Unit Kawalselia dan Perlindungan Sumber, Pejabat Perikanan Negeri JohorUnit Kawalselia dan Perlindungan Sumber (Perlindungan Sumber Tg Sedili)03/04/2006
En. Md. Nor bin Maarof 2006-04-03En. Md. Nor bin MaarofPembantu Perikanan Gred G17Unit Pentadbiran dan Kewangan, Pejabat Perikanan Negeri SembilanPejabat Perikanan Negeri Sembilan (KDP Kuala Pilah)03/04/2006
En. Mohd Amin bin Awang 2006-04-03En. Mohd Amin bin AwangPembantu Perikanan Gred G17(KDP Seberang Perai) PPN Pulau PinangCawangan Pembangunan, Pengesanan dan Penilaian, Bahagian Perancang dan Antarabangsa03/04/2006
En. Mohd Ridzuan bin Abdul Rahman 2006-04-03En. Mohd Ridzuan bin Abdul RahmanPembantu Am Rendah N1Pejabat Timbalan Ketua Pengarah (Operasi) dan (Pembangunan), Ibu Pejabat PeBahagian Pentadbiran dan Kewangan, Ibu Pejabat Perikanan Putrajaya03/04/2006
En. Mohd Tomin bin Suib 2006-04-03En. Mohd Tomin bin SuibPembantu Perikanan Gred G17Unit Pengembangan dan Latihan (Akuakultur Muar), Pejabat Perikanan Negeri JohorCawangan Pengembangan Akuakultur Jerantut, Pahang03/04/2006
En. Mohd Yazid bin Yahya 2006-04-03En. Mohd Yazid bin YahyaPembantu Makmal Gred C22Pusat Penyelidikan Ternakan Air Payau, Gelang Patah, JohorPusat Kuarantin dan Kesihatan Ikan, Subang, Selangor03/04/2006
En. Osman bin Mat Zin 2006-04-03En. Osman bin Mat ZinJaga Gred R1Pusat Penyu dan Ekosistem Marin (TUMEC) Rantau Abang, TerengganuInstitut Penyelidikan Perikanan, Batu Maung, Pulau Pinang03/04/2006
En. Shariff bin Untong 2006-04-03En. Shariff bin UntongPembantu Perikanan Gred G17Unit Pengembangan dan Latihan (Akuakultur Sematan), Pejabat Perikanan Laut SarawakUnit Kawalselia dan Perlindungan Sumber(perlindungan sumber kuching)03/04/2006
En. Abdul Rahman bin Awang 2006-04-03En. Abdul Rahman bin AwangPembantu Perikanan Gred G17Pusat Pengembangan Akuakultur Enggor, PerakJabatan Perlindungan Hidupan Liar dan Taman Negara (Perhilitan) Semenanjung03/04/2006
En. Harun bin Majid 2006-04-03En. Harun bin MajidPembantu Perikanan Gred G17Unit Pengembangan dan Latihan (Akuakultur Alor Gajah), Pejabat Perikanan Negeri MelakaJabatan Keselamatan dan Kesihatan Pekerjaan Sabah03/04/2006
En. Mohd Yunos bin Ibrahim 2006-04-03En. Mohd Yunos bin IbrahimPembantu Perikanan Gred G17Unit Kawalselia dan Perlindungan Sumber (Kawalselia Negeri), Pejabat PerikananUnit Taman Laut Terengganu, Kementerian Sumber Asli dan Alam Sekitar03/04/2006
En. Yusdi bin Jaafar 2006-04-02En. Yusdi bin JaafarPembantu Perikanan Gred G17Cawangan Perlindungan Sumber, Pejabat Perikanan Negeri TerengganuCawangan Akuakultur, Pejabat Perikanan Negeri Terengganu02/04/2006
Pn. Shireen Hing Chen Huey 2006-04-02Pn. Shireen Hing Chen HueyPegawai Perikanan Gred G41Bahagian Pembangunan Sumber Manusia, Ibu Pejabat Perikanan PutrajayaUnit Taman Laut, Pulau Redang, Terengganu, Kementerian Sumber Asli dan Alam Sekitar02/04/2006
En. Yusri bin Yusof 2006-04-02En. Yusri bin YusofPegawai Perikanan Gred G41Unit Taman Laut, Pulau Redang, Terengganu, Kementerian Sumber Asli dan AlamBahagian Pembangunan Sumber Manusia, Ibu Pejabat Perikanan Putrajaya02/04/2006
En. Nazri bin Ishak 2006-03-29En. Nazri bin IshakPegawai Perikanan Gred G41Simpan Dalam Latihan (CBBP)Cawangan Kawalan Kualiti Ikan, Bahagian Pengembangan dan Kawalan Kualiti Ikan29/03/2006
En. Azman bin Abdul Ghani 2006-03-16En. Azman bin Abdul GhaniPembantu Perikanan Gred G17Unit Akuakultur Negeri, Pejabat Perikanan Daerah Melaka TengahKDP Jasin, Pembangunan Perikanan Akuakultur, Pejabat Perikanan Daerah Jasin16/03/2006
Pn. Norlizawati bt Ibrahim 2006-02-15Pn. Norlizawati bt IbrahimPegawai Perikanan Gred G41Bahagian Pelesenan dan Pengurusan Sumber, Ibu Pejabat Perikanan PutrajayaPejabat Perikanan Negeri Terengganu15/02/2006
En. Mohamed Ridzuan bin Mohamed Alias 2006-02-15En. Mohamed Ridzuan bin Mohamed AliasPegawai Perikanan Gred G41Pejabat Perikanan Negeri TerengganuBahagian Pelesenan dan Pengurusan Sumber, Ibu Pejabat Perikanan Putrajaya15/02/2006
En. Mohamad Rukhemie bin Abdul Hamid 2006-01-16En. Mohamad Rukhemie bin Abdul HamidPemandu Kenderaan Bermotor Gred R3Bahagian Pentadbiran dan Kewangan, Ibu Pejabat Perikanan PutrajayaPejabat Timbalan Ketua Pengarah (Pembangunan), Ibu Pejabat Perikanan Putrajaya16/01/2006
En. Hat bin Hoklai 2006-01-01En. Hat bin HoklaiPegawai Perikanan Gred G48Pejabat Perikanan Laut SarawakBahagian Kejuruteraan, Ibu Pejabat Perikanan Putrajaya01/01/2006
Hj. Munir bin Mohd Nawi 2006-01-01Hj. Munir bin Mohd NawiPegawai Perikanan Gred G48Institut Perikanan Malaysia, Chendering TerengganuPejabat Perikanan Negeri Terengganu01/01/2006
Hj. Razali bin Lajis 2006-01-01Hj. Razali bin LajisPegawai Perikanan Gred G52Pejabat Perikanan Negeri TerengganuKetua Cawangan Teknologi Perikanan dan Komuniti Nelayan, Bahagian Pengembangan01/01/2006
Logo Official Portal DOF