Select Page

Acting / Promotions

Home » Staff » Acting / Promotions
NamePositionFromToDate
Puan Izarenah binti Md Repin 2021-07-05Puan Izarenah binti Md RepinPegawai Perikanan Gred G44 FleksiBahagian Taman Laut & Pengurusan SumberBahagian Taman Laut & Pengurusan Sumber05/07/2021
Sukri bin Deris 2021-01-04Sukri bin DerisPegawai Perikanan Gred G54 (Memangku)Bahagian Pengembangan dan Pemindahan TeknologiPejabat Perikanan Negeri Kedah04/01/2021
Khazlita Adzim binti Abdol Aziz 2021-01-04Khazlita Adzim binti Abdol AzizPegawai Perikanan Gred G54 (Memangku)Bahagian Biosekuriti PerikananPengarah Bahagian Pengembangan dan Pemindahan Teknologi04/01/2021
Puan Suhaila binti Sulaiman 2020-04-29Puan Suhaila binti SulaimanPegawai Perikanan Gred G52 (Memangku)Ketua Unit IntegritiBahagian Pembangunan Latihan dan Kemajuan Kerjaya, Ibu Pejabat Perikanan Putajaya29/04/2020
Encik Hasbullah bin Harun 2020-04-29Encik Hasbullah bin HarunPegawai Perikanan Gred G52 (Memangku)Ketua Cawangan Kejuruteraan Akuakultur, Bahagian KejuruteraanCawangan Kejuruteraan Perikanan Tangkapan dan Teknologi Marin, Bahagian Kejuruteraan, Ibu Pejabat Perikanan Putrajaya29/04/2020
Puan Noraishah binti Hashim 2020-04-15Puan Noraishah binti HashimPegawai Perikanan Gred G54 (Memangku)Pejabat Perikanan Negeri JohorUnit Integriti, Ibu Pejabat Perikanan, Putrajaya15/04/2020
Encik Sukri bin Deris 2020-04-14Encik Sukri bin DerisPegawai Perikanan Gred G54 (Memangku)Bahagian Pengembangan dan Pemindahan TeknologiKolej Perikanan Sultan Nazrin Muizzuddin Shah Lumut, Perak14/04/2020
YM Tengku Balkis binti Tunku Shahar 2020-02-10YM Tengku Balkis binti Tunku ShaharPegawai Perikanan Gred G52 (Memangku)Bahagian Perikanan Tangkapan dan Pelesenan, Ibu Pejabat Perikanan PutrajayaBahagian Perancangan dan Pembanguan, Ibu Pejabat Perikanan Putrajaya10/02/2020
Puan Shamila binti Zainol 2020-02-10Puan Shamila binti ZainolPegawai Perikanan Gred G54 (Memangku)Bahagian Perancangan dan Pembangunan, Ibu Pejabat Perikanan PutrajayaBahagian Taman Laut dan Pengurusan Sumber, Ibu Pejabat Perikanan Putrajaya10/02/2020
Puan Lim Ai Gaik 2020-02-10Puan Lim Ai GaikPegawai Perikanan Gred G52 (Memangku)Bahagian Taman Laut dan Pengurusan Sumber, Ibu Pejabat Perikanan PutrajayaBahagian Perancangan dan Pembangunan, Ibu Pejabat Perikanan Putrajaya10/02/2020
Puan Khazlita Adzim binti Abdol Aziz @ Ismail 2020-02-10Puan Khazlita Adzim binti Abdol Aziz @ IsmailPegawai Perikanan Gred G54 (Memangku)Bahagian Perancangan dan Pembangunan, Ibu Pejabat Perikanan PutrajayaBahagian Biosekuriti Perikanan, Ibu Pejabat Perikanan Putrajaya10/02/2020
Cik Yazeereen binti A. Bakar 2020-02-10Cik Yazeereen binti A. BakarPegawai Perikanan Gred G52 (Memangku)Unit Komunikasi Korporat, Ibu Pejabat Perikanan PutrajayaBahagian Perancangan dan Pembangunan, Ibu Pejabat Perikanan Putrajaya10/02/2020
Cik Noor Mahya binti Yusof 2020-02-10Cik Noor Mahya binti YusofPegawai Perikanan Gred G52 (Memangku)Bahagian Perancangan dan Pembangunan, Ibu Pejabat Perikanan PutrajayaBahagian Perancangan dan Pembangunan, Ibu Pejabat Perikanan Putrajaya10/02/2020
Puan Normah binti Said 2020-01-14Puan Normah binti SaidPegawai Perikanan Gred G44 (Memangku)Bahagian Taman Laut dan Pengurusan Sumber, Ibu Pejabat Perikanan PutrajayaBahagian Taman Laut dan Pengurusan Sumber, Ibu Pejabat Perikanan Putrajaya14/01/2020
Puan Nor Khalilah binti Zainuddin 2020-01-14Puan Nor Khalilah binti ZainuddinPegawai Perikanan Gred G44 (Memangku)Bahagian Pengembangan dan Pemindahan Teknologi, Ibu Pejabat Perikanan PutrajayaBahagian Pengembangan dan Pemindahan Teknologi, Ibu Pejabat Perikanan Putrajaya14/01/2020
Puan Noor Ikhwanie binti Zainal 2020-01-14Puan Noor Ikhwanie binti ZainalPegawai Perikanan Gred G44 (Memangku)Bahagian Taman Laut dan Pengurusan Sumber, Ibu Pejabat Perikanan, PutrajayaBahagian Taman Laut dan Pengurusan Sumber, Ibu Pejabat Perikanan, Putrajaya14/01/2020
Puan Izarenah binti Md Repin 2020-01-14Puan Izarenah binti Md RepinPegawai Perikanan Gred G44 (Memangku)Bahagian Taman Laut dan Pengurusan Sumber, Ibu Pejabat Perikanan PutrajayaBahagian Taman Laut dan Pengurusan Sumber, Ibu Pejabat Perikanan Putrajaya14/01/2020
Encik Nawar bin A Karim 2020-01-14Encik Nawar bin A KarimPegawai Perikanan Gred G44 (Memangku)Pejabat Perikanan Negeri MelakaPejabat Perikanan Negeri Melaka14/01/2020
Encik Muhamad Abdul Rauf bin Abdullah 2020-01-14Encik Muhamad Abdul Rauf bin AbdullahPegawai Perikanan Gred G44 (Memangku)Bahagian Perlindungan Sumber, Ibu Pejabat Perikanan PutrajayaBahagian Perlindungan Sumber, Ibu Pejabat Perikanan Putrajaya14/01/2020
Encik Anuar bin Deraman 2020-01-14Encik Anuar bin DeramanPegawai Perikanan Gred G44 (Memangku)Bahagian Taman Laut dan Pengurusan Sumber, Ibu Pejabat Perikanan PutrajayaBahagian Taman Laut dan Pengurusan Sumber, Ibu Pejabat Perikanan Putrajaya14/01/2020
Encik Ahmad Zuwairi bin Zainudin 2020-01-14Encik Ahmad Zuwairi bin ZainudinPegawai Perikanan Gred G44 (Memangku)Bahagian Perikanan Tangkapan dan Pelesenan, Ibu Pejabat Perikanan PutrajayaBahagian Perikanan Tangkapan dan Pelesenan, Ibu Pejabat Perikanan Putrajaya14/01/2020
Encik Ahmad Saifullah bin Mohammad 2020-01-14Encik Ahmad Saifullah bin MohammadPegawai Perikanan Gred G44 (Memangku)Pejabat Perikanan Negeri PahangPejabat Perikanan Negeri Pahang14/01/2020
Cik Sumawati binti Ahmad Bugis 2020-01-14Cik Sumawati binti Ahmad BugisPegawai Perikanan Gred G44 (Memangku)Bahagian KejuruteraanBahagian Kejuruteraan14/01/2020
Ahmad Fa'idzi bin Kastolany 2019-10-01Ahmad Fa'idzi bin KastolanyPegawai Perikanan Gred G44 (Memangku)Ketua Cawangan Pengurusan Sumber, Pejabat Perikanan Negeri PahangKetua Cawangan Taman Laut, Pejabat Perikanan Negeri Pahang01/10/2019
Noorul Azliana bt Jamaludin 2018-10-15Noorul Azliana bt JamaludinPegawai Penyelidik Gred Q44 (Memangku)Institut Sumber Marin Asia TenggaraFRI Kampung Acheh15/10/2018
Rafezi Bin Hazizi 2018-06-04Rafezi Bin HaziziPegawai Perikanan Gred G41/G44 (Memangku)Jawatan dalam KumpulanLimbongan Perikanan Pelabuhan Klang, Bahagian Kejuruteraan04/06/2018
Zeti Hafiza Binti Zakaria 2016-10-04Zeti Hafiza Binti ZakariaPegawai Perikanan Gred G44 (Memangku)Bahagian Pembangunan AkualkulturBiosekuriti Perikanan KLIA, Selangor04/10/2016
Nabilah Binti Mohamed Yusof 2016-10-01Nabilah Binti Mohamed YusofPegawai Perikanan Gred G44 (Memangku)Kolej Perikanan Malaysia, LumutPPN Pulau Pinang01/10/2016
Noraisyah Binti Abu Bakar 2016-08-15Noraisyah Binti Abu BakarPegawai Perikanan Gred G52 (Memangku)Bahagian BiosekuritiPejabat Perikanan Negeri Pulau Pinang (Pengarah)15/08/2016
Zeti Hafiza Binti Zakaria 2016-05-16Zeti Hafiza Binti ZakariaPegawai Perikanan Gred G44 (Memangku)Agensi Penguatkuasaan Maritim MalaysiaBahagian Pembangungan Akuakultur16/05/2016
Abdul Halim Bin Marzuki 2016-05-09Abdul Halim Bin MarzukiPegawai Perikanan Gred G54 (Memangku)KejuruteraanCawangan Kesihatan Ikan & Awam (Biosekuriti)09/05/2016
Muhammad Hafizul Bin Abd Hamid 2016-04-01Muhammad Hafizul Bin Abd HamidPembantu Perikanan Gred G22 (Memangku)PPN SembilanKolej Perikanan Lumut, Perak01/04/2016
Ir Mazelan Bin Ramli 2016-03-01Ir Mazelan Bin RamliPegawai Perikanan Gred G48 (Memangku)Bhg Perlindungan SumberBhg Kejuruteraan01/03/2016
Intan Marliana Binti Aziz 2016-03-01Intan Marliana Binti AzizPembantu Perikanan Gred G22 (Memangku)PPN PerlisPPN Terengganu01/03/2016
Hasbullah Bin Harun 2016-03-01Hasbullah Bin HarunPegawai Perikanan Gred G48 (Memangku)Bhg KejuruteraanBhg Perlindungan Sumber01/03/2016
Mohd Aidi Bin A Rahman 2016-02-02Mohd Aidi Bin A RahmanPembantu Perikanan Gred G22 (Memangku)PPN MelakaBhg Perancangan & Pembangunan02/02/2016
En. R.A Roki bin Mohamed 2015-04-20En. R.A Roki bin MohamedPegawai Penyelidik Gred Q48 (Memangku)Bahagian PenyelidikanPusat Penyelidikan Marikultur Langkawi, Kedah20/04/2015
Nurhuda bt Ibrahim 2015-02-02Nurhuda bt IbrahimPegawai Perikanan Gred G44 (Memangku)Bahagian Pengurusan SumberPejabat Perikanan Negeri Johor02/02/2015
Zainudin b. Abd Wahab 2015-01-19Zainudin b. Abd WahabPegawai Perikanan Gred G48 (Memangku)Ketua Unit Komunikasi KorporatPengarah Pejabat Perikanan Negeri Sembilan19/01/2015
Tn. Hj. Abdullah b. Md Dan 2015-01-19Tn. Hj. Abdullah b. Md DanPegawai Perikanan Gred G52 (Memangku)Bahagian Perlindungan SumberPengarah Pejabat Perikanan Negeri Pulau Pinang19/01/2015
Mohd Noor b. Noordin 2015-01-19Mohd Noor b. NoordinPegawai Perikanan Gred G52 (Memangku)Bahagian Pembangunan AkuakulturPengarah Bahagian Pengurusan Sumber19/01/2015
Tn. Hj. Sani b. Mohd Isa 2015-01-16Tn. Hj. Sani b. Mohd IsaPegawai Perikanan Gred G54 (Memangku)Pengarah Perikanan Negeri SarawakPengarah Bahagian Pengurusan Sumber, Putrajaya16/01/2015
Tn Hj Mohd Sufian b. Sulaiman 2015-01-16Tn Hj Mohd Sufian b. SulaimanPegawai Perikanan Gred G54 (Memangku)Bahagian Pengurusan SumberPengarah Bahagian Pengembangan dan Pemindahan Teknologi16/01/2015
Belayong ak Nyuak 2015-01-16Belayong ak NyuakPegawai Perikanan Gred G54 (Memangku)Bahagian Biosekuriti PerikananPengarah Pejabat Perikanan Negeri Sarawak16/01/2015
Hjh Rodiah binti Idris 2014-11-24Hjh Rodiah binti IdrisGred Utama C (Memangku)Bahagian Perancangan dan PembangunanBahagian Biosekuriti Perikanan24/11/2014
Hj. Mohd Sufian bin Sulaiman 2014-11-24Hj. Mohd Sufian bin SulaimanPegawai Perikanan Gred G54 (Memangku)Bahagian Pengurusan SumberBahagian Pengurusan Sumber24/11/2014
Hj Johari bin Ramli 2014-11-24Hj Johari bin RamliPengarah Bahagian Pengurusan SumberBahagian Pengurusan SumberPejabat Timbalan Ketua Pengarah (Pengurusan) (Memangku)24/11/2014
Belayong Nyuak @ Ngan 2014-11-24Belayong Nyuak @ NganPegawai Perikanan Gred G54 (Memangku)Bahagian Pembangunan AkuakulturBahagian Biosekuriti Perikanan24/11/2014
Pn. Noraisyah bt A. Bakar 2014-07-16Pn. Noraisyah bt A. BakarPegawai Perikanan Gred G48 (Memangku)Bahagian Pengembangan dan Pemindahan TeknologiBahagian Pengurusan Sumber16/07/2014
En. Sukri bin Deris 2014-07-16En. Sukri bin DerisPegawai Perikanan Gred G48 (Memangku)Bahagian Pengembangan dan Pemindahan TeknologiBahagian Perlindungan Sumber16/07/2014
En. Abd Hamid bin Yasin 2014-07-16En. Abd Hamid bin YasinPegawai Perikanan Gred G52 (Memangku)Pejabat Perikanan Negeri JohorBahagian Perancangan dan Pembangunan, Putrajaya16/07/2014
En. Ruzaidi bin Mamat 2014-04-01En. Ruzaidi bin MamatPegawai Perikanan Gred G48 (Memangku)Pusat Biosekuriti Perikanan Bintawa, SarawakPejabat Perikanan Negeri Terengganu01/04/2014
En. Hasyarudin bin Halim 2014-04-01En. Hasyarudin bin HalimPembantu Perikanan Gred G22 (Memangku)Pejabat Perikanan Negeri KedahPejabat Perikanan Negeri Pulau Pinang01/04/2014
En. Muhamad Zamri bin Omar 2014-01-20En. Muhamad Zamri bin OmarPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Caw Perancangan Sektor, Bhgn Perancangan dan Pembangunan20/01/2014
En. Mohamad Khair bin Jemaen 2014-01-20En. Mohamad Khair bin JemaenPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Caw Teknologi Perikanan Laut, Bhgn Pengembangan Perikanan20/01/2014
En. Haszilan bin Abdul Latif 2014-01-20En. Haszilan bin Abdul LatifPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Cawangan Akuakultur Marin, Bahagian Pembangunan Akuakultur20/01/2014
Muhammad Azizi b. Abdul Aziz 2013-09-23Muhammad Azizi b. Abdul AzizPembantu Perikanan Gred G22 (Memangku)Pejabat Perikanan Negeri PerakUnit Pengembangan dan Latihan, PPN Perak23/09/2013
Mohd Amin b. Norji 2013-09-23Mohd Amin b. NorjiPembantu Perikanan Gred G22 (Memangku)Pejabat Perikanan Negeri PerakUnit Pengembangan dan Latihan, PPN Perak23/09/2013
En. Wan Amizan bin Wan Ahmad 2013-06-16En. Wan Amizan bin Wan AhmadPembantu Perikanan Gred G22 (Memangku)Pejabat Perikanan Negeri KelantanPusat Pengembangan Perikanan Seberang Takir, Kuala Terengganu16/06/2013
En. Mohd Yusoff bin Mohd Yasin 2013-05-15En. Mohd Yusoff bin Mohd YasinPembantu Perikanan Gred G22 (Memangku)Pejabat Perikanan Negeri MelakaPusat Pengurusan Kuarantin dan Kesihatan Ikan, Sepang, Selangor15/05/2013
Dr. Marzuki bin Hashim 2012-09-03Dr. Marzuki bin HashimPegawai Perikanan Gred G52 (Memangku)Cawangan Komunikasi, Bahagian Pengurusan Maklumat PerikananCawangan Perancang Sektor, Bahagian Perancang dan Pembangunan03/09/2012
Pn Fatimah bt A. Wahab 2012-08-01Pn Fatimah bt A. WahabSetiausaha Pejabat Gred N32 (Memangku)Bahagian Perancangan dan PembangunanBahagian Pembangunan Akuakultur01/08/2012
Nik Wahab b. Mat Diah 2012-08-01Nik Wahab b. Mat DiahPegawai Perikanan Gred G54 (Memangku)Bahagian Pembangunan AkuakulturBahagian Pengembangan Perikanan01/08/2012
Ahmad Azahari b. Ahmad 2012-08-01Ahmad Azahari b. AhmadPegawai Perikanan Gred G54 (Memangku)Bahagian Pengembangan PerikananBahagian Pengurusan Maklumat Perikanan01/08/2012
Tn. Hj Johari bin Ramli 2012-06-01Tn. Hj Johari bin RamliPegawai Perikanan Gred G54 (Memangku)Pengarah Bahagian Pengurusan Maklumat Perikanan, Ibu Pejabat PutrajayaPengarah Bahagian Pelesenan dan Pengurusan Sumber, Ibu Pejabat Putrajaya01/06/2012
Mohd Ali bin Hashim 2011-04-25Mohd Ali bin HashimPembantu Perikanan Gred G22 (Memangku)Cawangan Pengembangan dan Latihan, PPN Pulau PinangCawangan Pentadbiran dan Kewangan, PPN Perak25/04/2011
Mohd Ali bin Hashim 2011-04-25Mohd Ali bin HashimPembantu Perikanan Gred G22 (Memangku)Cawangan Pengembangan dan Latihan, PPN Pulau PinangCawangan Pentadbiran dan Kewangan, PPN Perak menjalankan kerja-kerja di Unit Pelesenan dan Pengurusan Sumber, PPN Perak25/04/2011
En. Nik Daud bin Nik Sin 2010-09-15En. Nik Daud bin Nik SinPegawai Penyelidik Gred Q48 (Memangku)Pusat Pengeluaran dan Penyelidikan Ikan Laut Tanjung DemongPusat Pengeluaran dan Penyelidikan Ikan Tanjung Demong, Terengganu15/09/2010
Encik Hussin bin Mat Ali 2010-06-01Encik Hussin bin Mat AliPegawai Penyelidik Gred Q54 (Memangku)Pusat Pengeluaran dan Penyelidikan Ikan Laut Tanjung Demong, TerengganuPusat Pengeluaran dan Penyelidikan Ikan Laut Tanjung Demong, Terengganu (ditempatkan secara pentadbiran di Pusat Pengeluaran dan Penyelidikan Benih Udang Kebangsaan, Pulau Sayak, Kuala Muda, Kedah)01/06/2010
Encik Ahmad Adnan bin Nuruddin 2010-06-01Encik Ahmad Adnan bin NuruddinPegawai Penyelidik Gred Q54 (Memangku)Institut Penyelidikan Perikanan, Batu Maung, Pulau Pinang ((penempatan secara pentadbiran di Departmen Penyelidikan dan Pengurusan Sumber Perikanan Marin (SEAFDEC))Institut Penyelidikan Perikanan, Batu Maung, Pulau Pinang (ditempatkan secara pentadbiran di Institut Penyelidikan Perikanan, Kg. Acheh, Perak)01/06/2010
Encik Abdul Razak bin Latun 2010-06-01Encik Abdul Razak bin LatunPegawai Penyelidik Gred Q54 (Memangku)Institut Penyelidikan Perikanan, Batu Maung, Pulau Pinang (penempatan secara pentadbiran di Pusat Penyu dan Ekosistem Marin (TUMEC))Institut Penyelidikan Perikanan, Batu Maung, Pulau Pinang ((penempatan secara pentadbiran di Departmen Penyelidikan dan Pengurusan Sumber Perikanan Marin (SEAFDEC), Chendering, Terengganu)01/06/2010
Dr. Mohd Fariduddin bin Othman 2010-06-01Dr. Mohd Fariduddin bin OthmanPegawai Penyelidik Gred Q54 (Memangku)Pusat Penyelidikan Ternakan Air Payau, Gelang Patah, JohorPusat Penyelidikan Ternakan Air Payau, Gelang Patah, Johor (ditempatkan secara pentadbiran di Pusat Pengeluaran dan Penyelidikan Benih Udang Kebangsaan, Pulau Sayak, Kuala Muda, Kedah)01/06/2010
Luther bin Moguup @ John 2009-11-16Luther bin Moguup @ JohnPegawai Perikanan Gred G44 (Memangku)Cawangan Kemajuan Kerjaya dan Pembangunan Latihan Industri Bahagian Pembangunan Sumber Manusia Ibu Pejabat Perikanan Malaysia Putrajaya.Institut Akuakultur Marin, Pulau Sayak (Ditempatkan secara pentadbiran di Bahagian Pembangunan Sumber Manusia Ibu Pejabat Perikanan Malaysia Putrajaya)16/11/2009
Abdullah bin Md Dan 2009-11-16Abdullah bin Md DanPegawai Perikanan Gred G48 (Memangku)Cawangan Operasi Bahagian Perlindungan Sumber Ibu pejabat Perikanan, PutrajayaBahagian Biosekuriti Perikanan Subang, Selangor16/11/2009
Yeo Moi Eim 2009-11-02Yeo Moi EimPegawai Perikanan Gred G48 (Memangku)Cawangan Pengurusan dan Pelaburan Akuakultur Bhg. Pembangunan Akuakultur, PutrajayaCawangan Pemulihan Sumber dan Perikanan Rekreasi Bhg. Pelesenan dan Pengurusan Sumber Putrajaya (Sebagai Ketua Cawangan Pemulihan Sumber dan Perikanan Rekreasi)02/11/2009
Pn. Aishah binti Yusoff 2008-11-25Pn. Aishah binti YusoffPegawai Perikanan Gred G44 (Memangku)Bahagian Pembangunan AkuakulturCawangan Kejuruteraan Akuakultur, Bahagian Kejuruteraan, Ibu Pejabat Perikanan, Putrajaya25/11/2008
Rosmawati binti Ghazali 2008-08-01Rosmawati binti GhazaliPegawai Perikanan Gred G44 (Memangku)Cawangan Akuakultur Air Tawar, Bahagian Pembangunan AkuakulturPentadbiran dan Kewangan, Pejabat Perikanan Negeri Melaka01/08/2008
Roslan bin Abu Hassan 2008-08-01Roslan bin Abu HassanPegawai Perikanan Gred G44 (Memangku)Pusat Kuarantin & Kesihatan Ikan Subang, SelangorCawangan Operasi, Bhgn Perlindungan Sumber, IbuPejabat Perikanan Malaysia, Putrajaya (Ditempatkan Secara Pentadbiran di BDKKI, Subang)01/08/2008
Norazri bin Ismail 2008-08-01Norazri bin IsmailPegawai Perikanan Gred G44 (Memangku)Cawangan Penyelenggaraan Kapal, Bhgn Kejuruteraan (Ditempatkan di Limbongan Pulau Kambing)Institut Perikanan Malaysia, Chendering01/08/2008
Liza binti Long 2008-08-01Liza binti LongPegawai Perikanan Gred G44 (Memangku)Kawalselia dan Perlindungan Sumber Pejabat Perikanan Laut SarawakPentadbiran dan Kewangan, (Pembangunan) Pejabat Perikanan Laut Sarawak01/08/2008
Johari bin Daud 2008-08-01Johari bin DaudPegawai Perikanan Gred G44 (Memangku)Pusat Pengembangan Akuakultur Bukit Tinggi, PahangCawangan Akuakultur Marin, Bhgn Pembangunan Akuakultur (Ditempatkan secara Pentadbiran di Pusat Pengembangan Akuakultur Perlok, Jerantut, Pahang)01/08/2008
Haji Razali bin Lajis 2008-08-01Haji Razali bin LajisPegawai Perikanan Gred G54 (Memangku)Cawangan Kejuruteraan Perikanan Tangkapan dan Teknologi Marin, Bhgn Kejuruteraan (Ditempatkan secara Pentadbiran di Cawangan Teknologi dan Perikanan Laut & Komuniti Nelayan,Bhgn Pengembangan PerikananBahagian Pengembangan Perikanan01/08/2008
Dr. Sukarno bin Wagiman 2008-08-01Dr. Sukarno bin WagimanPegawai Perikanan Gred G54 (Memangku)Pejabat Perikanan Negeri JohorBahagian Pembangunan Sumber Manusia01/08/2008
Azlan bin Md. Noor 2008-08-01Azlan bin Md. NoorPegawai Perikanan Gred G44 (Memangku)Cawangan Jaminan Kualiti Ikan, Bhgn Pengurusan Kuarantin Ikan dan Jaminan Kualiti (Ditempatkan di Bhgn Biosekuriti, Diagnostik & Kawalan Kualiti Ikan, Subang)Cawangan Pengurusan dan Pelaburan Akuakultur, Bhgn Pembangunan Akuakultur (Ditempatkan di Bhgn Biosekuriti, Diagnostik & Kawalan Kualiti Ikan, Subang)01/08/2008
Dr Bah Piyan Tan 2008-07-07Dr Bah Piyan TanPegawai Perikanan Gred G52 (Memangku)Cawangan Jaminan Kualiti Ikan, Bahagian Pengurusan Kuarantin Ikan dan Jaminan KualitiCawangan Kawalan Kualiti Ikan, Bahagian Biosekuriti, Diagnostik & Kawalan Kualiti Ikan (BDKKI),Ibu Pejabat Perikanan Putrajaya07/07/2008
Zawawi bin Ali 2008-05-01Zawawi bin AliPegawai Perikanan Gred G48 (Memangku)Pejabat Perikanan Negeri MelakaPejabat Perikanan Negeri Kelantan (Ditempatkan Secara Pentadbiran di Pejabat Perikanan Negeri Melaka)01/05/2008
Mohd Mohtar bin Mahamud 2008-05-01Mohd Mohtar bin MahamudPegawai Perikanan Gred G48 (Memangku)Cawangan Operasi, Bahagian Perlindungan Sumber, Ibu Pejabat Perikanan Malaysia PutrajayaCawangan Penyeliaan, Bahagian Perlindungan Sumber, Ibu Pejabat Perikanan Malaysia Putrajaya01/05/2008
Hussain bin A. Rahman 2008-05-01Hussain bin A. RahmanPegawai Perikanan Gred G48 (Memangku)Cawangan Pengurusan dan Pelaburan Akuakultur, Bahagian Pengembangan Akuakultur (Ditempatkan Secara Pentadbiran di Pejabat Perikanan Negeri Terengganu)Cawangan Sumber Perairan Darat, Bahagian Pelesenan01/05/2008
Dr. Mazuki bin Hashim 2008-05-01Dr. Mazuki bin HashimPegawai Perikanan Gred G48 (Memangku)Cawangan Akuakultur Marin, Bahagian Pembangunan Akuakultur, Ibu Pejabat Perikanan Malaysia PutrajayaCawangan Perundangan dan Khidmat Teknikal, Bahagian Pembangunan dan Khidmat Teknikal, Ibu Pejabat Perikanan Malaysia Putrajaya01/05/2008
Belayong ak Nyuak @ Ngan 2008-05-01Belayong ak Nyuak @ NganPegawai Perikanan Gred G48 (Memangku)Pentadbiran & Kewangan, Pejabat Perikanan Laut SarawakCawangan Pengembangan dan Latihan, Pejabat Perikanan Laut Sarawak01/05/2008
En. Mohmad Shalan b. Jasman 2008-04-15En. Mohmad Shalan b. JasmanPembantu Perikanan Gred G26 (Memangku)Unit Pentadbiran dan Kewangan, Pejabat Perikanan Negeri JohorUnit Perancang dan Penilaian, Pejabat Perikanan Negeri Selangor15/04/2008
En. Mohammad Hassan b. Mohd Shihab 2008-04-15En. Mohammad Hassan b. Mohd ShihabPembantu Perikanan Gred G26 (Memangku)Unit Kawalselia dan Perlindungan Sumber, Pejabat Perikanan Negeri SelangorUnit Perancang dan Penilaian, Pejabat Perikanan Negeri Selangor, KDP Kuala Selangor (Memangku Gred G26)15/04/2008
En. Mohammad Hassan b. Mohd Shihab 2008-04-15En. Mohammad Hassan b. Mohd ShihabPembantu Perikanan Gred G26 (Memangku)Unit Kawalselia dan Perlindungan Sumber, Pejabat Perikanan Negeri SelangorUnit Kawalselia dan Perlindungan Sumber, Pejabat Perikanan Negeri Terengganu15/04/2008
Mohd Zin bin Saad 2008-04-01Mohd Zin bin SaadPegawai Perikanan Gred G48 (Memangku)Institut Perikanan Malaysia, ChenderingCawangan Kemajuan Kerjaya dan Pembangunan Latihan Industri, Bahagian Pembangunan Sumber Manusia, Ibu Pejabat Perikanan Malaysia, Putrajaya01/04/2008
Lim Eng Phang 2008-04-01Lim Eng PhangPembantu Perikanan Gred G22 (Memangku)Institut Penyelidikan Perikanan, Batu Maung, Pulau Pinang (P) 1104Pusat Pengurusan Kesihatan Ikan, Bukit Kayu Hitam, Kedah01/04/2008
Lau Yon Lai 2008-04-01Lau Yon LaiPembantu Perikanan Gred G22 (Memangku)Institut Penyelidikan Perikanan, Batu Maung, Pulau Pinang (P) 3842Institut Penyelidikan Perikanan, Batu Maung, Pulau Pinang01/04/2008
En. Mohd Musa b. Peran 2008-04-01En. Mohd Musa b. PeranPembantu Perikanan Gred G22 (Memangku)Unit Kawalselia dan Perlindungan Sumber, Pejabat Perikanan Laut SarawakPejabat Perikanan Laut Sarawak (Ditempatkan di Pejabat Perikanan Daerah Sarikei01/04/2008
En. Lim Choon Beng 2008-04-01En. Lim Choon BengPembantu Perikanan Gred G22 (Memangku)Pejabat Perikanan Laut, SarawakPejabat Perikanan Laut Sarawak (Ditempatkan di Pejabat Perikanan Daerah Bintulu)01/04/2008
En. Abdul Halim Zaki b. Baharuddin 2008-04-01En. Abdul Halim Zaki b. BaharuddinPembantu Perikanan Gred G22 (Memangku)Pusat Pengembangan Akuakultur Enggor, PerakUnit Pengembangan dan Latihan, Pejabat Perikanan Negeri Kelantan01/04/2008
Encik Safii bin Hassan 2008-02-01Encik Safii bin HassanSerang Gred A22 (Memangku)Unit Kawalselia & Perlindungan Sumber, Pejabat Perikanan Negeri Pahang (P) 1389Pejabat Perikanan Laut Sarawak01/02/2008
Hjh. Razidah bt. Budin 2008-01-02Hjh. Razidah bt. BudinPegawai Perikanan Gred G52 (Memangku)Cawangan Pelesenan, Bahagian Pelesenan dan Pengurusan SumberCawangan Komunikasi, Bahagian Pengurusan Maklumat Perikanan (Menjalankan tugas di Cawangan Pengutipan Data Perikanan)02/01/2008
Hj. Sani Mohd Isa 2008-01-02Hj. Sani Mohd IsaPegawai Perikanan Gred G52 (Memangku)Pejabat Perikanan Negeri Kelantan (Ditempatkan Secara Pentadbiran Sebagai Pengarah Perikanan Negeri Kedah)Pengarah Perikanan Negeri Perak02/01/2008
Hj. Munir b. Mohd Nawi 2008-01-02Hj. Munir b. Mohd NawiPegawai Perikanan Gred G52 (Memangku)Cawangan Pemuliharaan Sumber dan Perikanan Rekreasi, Bahagian Pelesenan dan Pengurusan Sumber (Ditempatkan Secara Pentadbiran di Pejabat Perikanan Negeri Terengganu)Pejabat Perikanan Negeri Terengganu02/01/2008
En. Muhammad Hatta b. Hj. Mahmud 2008-01-02En. Muhammad Hatta b. Hj. MahmudPegawai Perikanan Gred G52 (Memangku)Cawangan Pengembangan Akuakultur Jerantut, Pahang, Bahgaian Pembangunan AkuakulturCawangan Akuakultur Air Tawar, Bahagian Pembangunan Akuakultur02/01/2008
Dr. Bah Piyan Tan 2008-01-02Dr. Bah Piyan TanPegawai Perikanan Gred G52 (Memangku)Cawangan Pengembangan Pemprosesan dan Pengendalian Hasil Perikanan, Bahagian Pengembangan PerikananCawangan Jaminan Kualiti Ikan, Bahagian Biosekuriti, Diagnostik & Kawalan Kualiti Ikan (BDKKI), Pejabat Perikanan Negeri Perak02/01/2008
Ruzaidi b. Mamat 2007-10-01Ruzaidi b. MamatPegawai Perikanan Gred G44 (Memangku)Pejabat Perikanan Negeri Kelantan (Pengembangan dan Latihan)Bahagian Perlindungan Sumber, Cawangan Logistik, Ibu Pejabat Perikanan (Ditempatkan Secara Pentadbiran di Pejabat Perikanan Negeri Kelantan)01/10/2007
Noraisyah bt. Abu Bakar 2007-10-01Noraisyah bt. Abu BakarPegawai Perikanan Gred G44 (Memangku)Pusat Pengembangan Perikanan Laut, Batu MaungBahagian Pelesenan dan Pengurusan Sumber, Cawangan Pelesenan, Ibu Pejabat (Ditempatkan Secara Pentadbiran di Pusat Pengembangan Perikanan Laut Batu Maung)01/10/2007
Puan Hjh. Rodiah bt. Idris 2007-07-01Puan Hjh. Rodiah bt. IdrisPegawai Perikanan Gred G54 (Memangku)Cawangan Pembangunan, Pengesanan dan PenilaianPengarah Bahagian Pembangunan dan Perundingan Khidmat Teknikal01/07/2007
Pn. Zawati bt Awang 2006-09-01Pn. Zawati bt AwangPenolong Pegawai Penyelidik Gred Q32 (Memangku)Pusat Penyelidikan Perikanan Air Tawar Glami Lemi, Negeri SembilanPusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan KLIA, Sepang Selangor01/09/2006
Pn. Zainab bt Md Yunos 2006-09-01Pn. Zainab bt Md YunosPembantu Penyelidik Gred Q22 (Memangku)Pusat Penyelidikan Perikanan Air Tawar Glami Lemi, Negeri SembilanPusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan Bukit Kayu Hitam, Kedah01/09/2006
Pn. Siti Noraziah bt Abu Zarin 2006-09-01Pn. Siti Noraziah bt Abu ZarinPenolong Pegawai Penyelidik Gred Q32 (Memangku)Pusat Pengeluaran dan Penyelidikan Benih Udang Kebangsaan Pulau Sayak, KedahPusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan Kompleks Sultan Abu Bakar (KSAB01/09/2006
Pn. Nor Reha bt Hairi 2006-09-01Pn. Nor Reha bt HairiPembantu Penyelidik Gred Q22 (Memangku)Pusat Penyelidikan Perikanan Air Tawar Glami Lemi, Negeri SembilanPusat Penyelidikan Perikanan Air Tawar Glami Lemi, Negeri Sembilan01/09/2006
En. Mohd Saki bin Noor 2006-09-01En. Mohd Saki bin NoorPembantu Penyelidik Gred Q22 (Memangku)Pusat Penyelidikan Perikanan Air Tawar Glami Lemi, Negeri SembilanPusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan Kompleks Sultan Abu Bakar (KSAB)01/09/2006
En. Aluwi bin Sulaiman 2006-09-01En. Aluwi bin SulaimanPenolong Pegawai Penyelidik Gred Q32 (Memangku)Pusat Pengeluaran dan Penyelidikan Benih Udang Kebangsaan Pulau Sayak, KedaPusat Penyu dan Ekosistem Marin (TUMEC) Rantau Abang, Terengganu01/09/2006
En. Ahamad bin Muji 2006-09-01En. Ahamad bin MujiPenolong Pegawai Penyelidik Gred Q32 (Memangku)Institut Penyelidikan Perikanan Batu Maung, Pulau PinangPusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan Bukit Kayu Hitam, Kedah01/09/2006
Pn. Shifak bt Paharuddin 2006-04-03Pn. Shifak bt PaharuddinPembantu Makmal Gred C22 (Memangku)Pusat Kuarantin dan Kesihatan Ikan Sepang, KLIA, SelangorPusat Kuarantin dan Kesihatan Ikan, Subang, Selangor03/04/2006
Pn. Rohana bt Shapiin 2006-04-03Pn. Rohana bt ShapiinPenolong Pegawai Penyelidik Gred Q32 (Memangku)Pusat Kuarantin dan Kesihatan Ikan Subang, SelangorPusat Kuarantin dan Kesihatan Ikan Subang, Selangor03/04/2006
En. Rajendran a/l Krishnan 2006-04-03En. Rajendran a/l KrishnanPembantu Makmal Gred C22 (Memangku)Institut Penyelidikan Perikanan, Batu Maung, Pulau PinangInstitut Penyelidikan Perikanan, Batu Maung, Pulau Pinang03/04/2006
En. Muhammaad bin Ibrahim 2006-04-03En. Muhammaad bin IbrahimPembantu Makmal Gred C22 (Memangku)Seafdec, Chendering, TerengganuPusat Penetasan Udang Galah, Kampung Acheh, Sitiawan, Perak03/04/2006
En. Mohd Amir Hakim bin Ariffin 2006-04-03En. Mohd Amir Hakim bin AriffinPembantu Penyelidik Gred Q22 (Memangku)Pusat Penyelidikan Perikanan Air Tawar Glami Lemi, Negeri SembilanPusat Penyelidikan Perikanan Air Tawar Glami Lemi, Negeri Sembilan03/04/2006
En. Hadzley bin Harith 2006-04-03En. Hadzley bin HarithPenolong Pegawai Penyelidik Gred Q32 (Memangku)Institut Penyelidikan Perikanan Batu Maung, Pulau PinangPusat Kuarantin dan Kesihatan Ikan Subang, Selangor03/04/2006
En. Devaraj a/l Muniandi 2006-04-03En. Devaraj a/l MuniandiPembantu Makmal Gred C22 (Memangku)Institut Penyelidikan Perikanan, Batu Maung, Pulau PinangPusat Kuarantin dan Kesihatan Ikan, Subang, Selangor03/04/2006
Logo Official Portal DOF