Reset Setting
web2.jpg
default_bg.png
seam1.jpg
newbg3.jpg
W3C
Reset Setting Change contrast to brightChange contrast to originalChange contrast to darkChange font size to lower sizeChange font size to original sizeChange font size to large size
T
T
T
T
T
 
 
image
Soalan
Lazim
image
Hubungi
Kami
image
Aduan dan
Maklum Balas
image
Peta
Laman
  Print
All A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 
No. NamaJawatanDari Jabatan / KementerianPenempatanTarikh Berkuatkuasa  
1Mohamad Saupi bin IsmailPegawai Penyelidik Gred Q54Akuarium Batu Maung, FRI Batu Maung, Pulau PinangPengarah Pusat Penyelidikan Taman Laut Negara, FRI Batu Maung, Pulau Pinang01/10/2019
2Dr. Siti Norita binti MohamadPengarah FRI Glami Lemi, Gred Q52FRI Glami LemiFRI Glami Lemi23/09/2019
3Umi Hazirah binti DeramanPembantu Tadbir (Perkeranian/operasi) Gred N19Pusat Latihan Kemas TerengganuPejabat Perikanan Negeri Terengganu26/03/2019
4Mohd Hafiz bin Mohd SafianPembantu Operasi Gred N11Lantikan BaharuPejabat Perikanan Negeri Perak04/03/2019
5Osman bin IshakPembantu Awam (H11)Lantikan BaruFRI Batu Maung, Pulau Pinang07/01/2019
6Muhammad Izwan bin AzmiPembantu Awam (H11)Lantikan BaruFRI Batu Maung, Pulau Pinang07/01/2019
7Muhamad Afdzan bin HussainPembantu Awam (H11)Lantikan BaruFRI Batu Maung, Pulau Pinang07/01/2019
8Mohamad bin Nasrul bin AB AzizPembantu Awam Gred H11Lantikan Baharu Bahagian Biosekuriti02/01/2019
9Mohd Siraajuddin bin MoktaruddinPembantu Awam Gred H11Lantikan Baharu Pejabat Perikanan Negeri Pahang02/01/2019
10Abdul Mutalib bin AzaharPembantu Awam Gred H11Lantikan Baharu Pejabat Perikanan Negeri Pahang02/01/2019
11Mohd Zulkifli bin SamsudinPembantu Awam Gred H11Lantikan Baharu Pejabat Perikanan Negeri Pulau Pinang02/01/2019
12Muhamad Anwar bin Che AzmiPembantu Awam Gred H11Lantikan Baharu Pejabat Perikanan Negeri Kedah02/01/2019
13Muhamad Farhan Syafiq bin RazakPembantu Awam Gred H11Lantikan Baharu Pejabat Perikanan Negeri Melaka02/01/2019
14Khairul Ezwadi bin SulaimanPembantu Awam Gred H11Lantikan Baharu Pejabat Perikanan Negeri Perak02/01/2019
15Wan Hazwan bin Wan NaimPembantu Awam Gred H11Lantikan Baharu Pejabat Perikanan Negeri Terengganu02/01/2019
16Muhamad Afdzan bin HussainPembantu Awam Gred H11Lantikan Baharu Bahagian Penyelidikan (NaFisH, Batu Maung, Pulau Pinang)02/01/2019
17Osman bin DaudPembantu Awam Gred H11Lantikan Baharu Bahagian Penyelidikan(FRI Batu Maung, Pulau Pinang)02/01/2019
18Mohd Johari bin AbdullahPembantu Awam Gred H11Lantikan Baharu Bahagian Penyelidikan FRI Gelami Lemi, Negeri Sembilan02/01/2019
19Muhammad Izwan bin AzmiPembantu Awam Gred H11Lantikan Baharu Bahagian Penyelidikan (FRI Batu Maung, Pulau Pinang)02/01/2019
20Ahmad Rashid Affendi bin Ahmad RazaliPenolong Pegawai Perikanan Gred G29Pejabat Perikanan Negeri KelantanKetua Daerah Perikanan Bachok, Pejabat Perikanan Negeri kelantan02/01/2019
21Ahmad Saiful Hasri bin Mohd ZimiPemandu Kenderaan Gred H11 Lantikan Baru FRI Pulau Sayak 25/09/2018
22Mohamad Rizuan bin ZakariaPemandu Kenderaan Gred H11Lantikan Baru FRI Tanjung Demong, Terengganu25/09/2018
23Razis bin RamliPemandu Kenderaan Gred H11 Lantikan BaharuFRI Rantau Abang25/09/2018
24Afiq bin Mohd DiahPemandu Kenderaan Gred H11 Lantikan BaharuFRI Glami Lemi, Negeri Sembilan25/09/2018
25Mohd Faiz bin Che IsmailPemandu Kenderaan Gred H11 Lantikan BaharuPusat Biosekuriti Perikanan Kuala Lumpur25/09/2018
26Ahmad Faisal bin ShuhaimiPemandu Kenderaan Gred H11 Lantikan BaharuPusat Biosekuriti Perikanan KLIA, Selangor25/09/2018
27Nur' Shazwana Mastura binti Abdul RaofPembantu tadbir (Kewangan) Gred W19 Kementerian Pertanian dan Industri Asas TaniPejabat Perikanan Negeri Kelantan18/09/2018
28Norazizah binti KeramatPegawai Perikanan Gred G41/G44Lantikan BaharuPejabat Perikanan Negeri Pahang06/09/2018
29Mohd. Zulfadzhli bin Mohd. JaafarPembantu Makmal C19Lantikan BaruFRI Pulau Sayak13/08/2018
30Noor Shafida binti MohamadPembantu Penyelidik Q19Lantikan BaruFRI Pulau Sayak12/08/2018
31Muhammad Shahrulnizam bin AnuarPemandu H11Lantikan BaruFRI Pulau Sayak08/08/2018
32Mohamad Firdaus Bin EliasPegawai Perikanan Gred G41Lantikan BaharuBahagian Perancangan dan Pembangunan Putrajaya06/08/2018
33Mohd Nor Ramzan Bin RohimPegawai Perikanan Gred 41Perlantikan BaharuPejabat Perikanan Negeri Kelantan06/08/2018
34Muhammad Safwan Bin OthmanPegawai Perikanan Gred 41Perlantikan BaharuPejabat Perikanan Negeri Perak06/08/2018
35Mohd Johanis Sabirin Bin YahyaPegawai Perikanan Gred 41Perlantikan BaharuBahagian Pembangunan Akuakultur06/08/2018
36Muhammad Anas Bin RazaliPegawai Perikanan Gred G41Perlantikan BaharuBahagian Pembangunan Akuakultur06/08/2018
37Muhammad Nur Hakim Bin AbdullahPegawai Perikanan Gred G41Perlantikan BaharuBahagian Perlindungan Sumber06/08/2018
38Muhammad Asraf Bin Mohd GhausPegawai Perikanan Gred G41Perlantikan Baharu Bahagian Pengurusan Sumber06/08/2018
39Mohamad Firdaus Bin EliasPegawai Perikanan Gred G41Perlantikan Baharu Perancangan dan Pembangunan06/08/2018
40Nor Azman Fitri Bin AhyaPegawai Perikanan Gred G41Perlantikan BaharuPusat Biosekuriti Perikanan Kuala Lumpur06/08/2018
41Mohd Zilfadli Bin Mohd JaafarPembantu Makmal Gred C19Perlantikan BaharuFRI Pulau Sayak, Kedah06/08/2018
42Hatim Fatimi Binti DzulkifliPembantu Makmal Gred C19Perlantikan BaharuFRI Batu Maung06/08/2018
43Ahmad Romadoni Bin MD SabronPembantu Makmal Gred C19Perlantikan BaharuFRI Batu Maung06/08/2018
44Nor Syuhada Binti OthmanPembantu Penyelidik Gred Q19Perlantikan BaharuFRI Rantau Abang Terengganu 06/08/2018
45Noor Shafida Binti Mohamad TarmiziPembantu Penyelidik Gred Q19Perlantikan BaharuFRI Pulau Sayak, Kedah06/08/2018
46Norhaizal Bin ZulkifliPembantu Perikanan Gred G19Perlantikan BaharuPejabat Perikanan Negeri Sembilan06/08/2018
47Muhammad Ariff Bin ZulkifliPembantu Perikanan Gred G19Perlantikan BaharuPejabat Perikanan Negeri Perak06/08/2018
48Mohd Ridzaham Bin MahadzirPembantu Perikanan Gred G19Perlantikan BaharuPejabat Perikanan Negeri Pulau Pinang06/08/2018
49Muhammad Rahimi Bin Che HaronPembantu Perikanan Gred G19Perlantikan BaharuPejabat Perikanan Negeri Perak06/08/2018
50Muhammad Izzat Bin SafriPembantu Perikanan Gred G19Perlantikan BaharuPejabat Perikanan Negeri Sembilan06/08/2018
51Mohamad Amir Syazwan Bin JanudinPembantu Perikanan Gred G19Perlantikan BaharuPejabat Perikanan Negeri Pulau Pinang06/08/2018
52Muhamad Amirul Muhaimie Bin Mat RafeePembantu Perikanan Gred G19Perlantikan BaharuPejabat Perikanan Negeri Melaka06/08/2018
53Muhammad Hafizudin Bin Mohd SallehPembantu Perikanan Gred G19Perlantikan BaharuBahagian Perlindungan Sumber06/08/2018
54Muhamad Zulhelmi Bin NazardinPembantu Perikanan Gred G19Perlantikan Baharu Pejabat Perikanan Negeri Johor06/08/2018
55Hafiq Afizan Bin IsmailPembantu Perikanan Gred G19Perlantikan BaharuPejabat Perikanan Laut Sarawak06/08/2018
56Fardiyus Anak BawinPembantu Perikanan Gred G19Perlantikan Baharu Pejabat Perikanan Laut Sarawak 06/08/2018
57Norjerina Binti Sayidina AliPembantu Perikanan Gred G19Perlantikan BaharuPejabat Perikanan Laut Sarawak06/08/2018
58Nur Qadra Zahra Binti ZainiPembantu Perikanan Gred G19Perlantikan BaharuPejabat Perikanan Laut Sarawak06/08/2018
59Mohd Nasir Bin Mohd SuhaimiPemandu Kenderaan Gred H11Perlantikan BaharuBahagian Khidmat Pengurusan, Jabatan Perikanan Malaysia 06/08/2018
60Muhammad Shahrulnizam Bin Anuar Pemandu Kenderaan Gred H11Perlantikan BaharuFRI Pulau Sayak Kedah06/08/2018
61Ahmad Muhaimin bin Mohd ZainPemandu Kenderaan Gred 11Kementerian Pertanian dan Industri Asas TaniPejabat Perikanan Negeri Kelantan06/08/2018
62Ahmad Romandoni b. Md. SabronPembantu Makmal C19Lantikan BaruFRI Batu Maung06/08/2018
63Hatim Fatimi binti ZulkifliPembantu Makmal C19Lantikan BaruFRI Batu Maung06/08/2018
64Ro Aida Binti RamliPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) Gred N19 Lantikan BaharuPejabat Perikanan Negeri Perak21/05/2018
65Nur Azira Binti Mohamad NazriPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) Gred N19Lantikan BaharuJabatan Laut Sarawak(Penempatan Secara Pentadbiran di Bahagian Khidmat Pengurusan Putrajaya)16/05/2018
66Farah 'Ainaa Binti KamarudinPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) Gred N19Lantikan BaharuJabatan Laut Sarawak(Penempatan Secara Pentadbiran di Bahagian Khidmat Pengurusan Putrajaya)16/05/2018
67Nor Fatin Atiqah Binti Mohd RashidiPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) Gred N19Lantikan BaharuUnit Biosekuriti Perikanan Sabah(Penempatan Secara Pentadbiran di Bahagian Khidmat Pengurusan Putrajaya)16/05/2018
68Shasha Afiqah Binti Mohd ArifPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) Gred N19Lantikan BaharuJabatan Perikanan Laut Sarawak(Penempatan Secara Pentadbiran di Bahagian Khidmat Pengurusan Putrajaya)16/05/2018
69Nazreen Binti Azwarman ShahPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) Gred N19Lantikan BaharuJabatan Perikanan Laut Sarawak(Penempatan Secara Pentadbiran di Bahagian Khidmat Pengurusan Putrajaya)16/05/2018
70Syarifah Nur Atiqah Binti Syed Sayful Bahari Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) Gred N19Lantikan BaharuBahagian Khidmat Pengurusan, Jabatan Perikanan Malaysia16/05/2018
71Ahmad Sani Bin Ahmad Razali Operator Wayerles Gred N19Lantikan Baharu Bahagian Perlindungan Sumber, Jabatan Perikanan Malaysia, Putrajaya14/05/2018
72Muhammad Sufi Bin ZamriOperator Wayerles Gred N19Lantikan BaharuBahagian Perlindungan Sumber, Jabatan Perikanan Malaysia, Putrajaya14/05/2018
73Mohamad Hafishzudin Bin Muhamad HanafiOperator Wayerles Gred N19Lantikan Baharu Bahagian Perlindungan Sumber, Jabatan Perikanan Malaysia, Putrajaya14/05/2018
74Mohamad Hafishzudin Bin Muhamad HanafiOperator Wayerles Gred N19Lantikan Baharu Bahagian Perlindungan Sumber, Jabatan Perikanan Malaysia, Putrajaya14/05/2018
75Ahmad Redzwan Bin Shah matOperator Wayerles Gred N19Lantikan BaharuJabatan Laut Sarawak 14/05/2018
76Mohd Ikhwan Bin JeraieOperator Wayerles Gred N19Lantikan BaharuPejabat Perikanan Laut Miri, Jabatan Perikanan Laut Sarawak14/05/2018
77Mohamad Faidzul Bin TaibOperator Wayerles Gred N19Lantikan BaharuPerlindungan Sumber Kuching, Jabatan Perikanan Laut Sarawak14/05/2018
78Moehammed Hafeez Iquebhal Bin Mohd ZahidPembantu Laut Gred A19Lantikan BaharuPejabat Perikanan Negeri Johor14/05/2018
79Ahmad Faudzan Bin FauziPembantu Gred A19Lantikan BaharuPejabat Perikanan Negeri Pulau Pinang14/05/2018
80Muhamad Nazree Bin Mat RuzamanPembantu Laut Gred A19Lantikan BaharuPejabat Perikanan Negeri Perak14/05/2018
81Mohd Arif Bin RosliPembantu Laut Gred A19Lantikan BaharuPejabat Perikanan Pulau Pinang14/05/2018
82Rus Izzatie binti RuszalanPembantu Makmal Gred C19Lantikan BaharuCawangan Biosekuriti Perikanan, Gelang Patah24/04/2018
83Nurdiatul Hafawani Binti Ab HalimPembantu Perikanan Gred G19Lantikan BaharuCawangan Perancang dan Pembangunan, Pejabat Perikanan Daerah Mersing, Johor24/04/2018
84Nurassyaima Binti KamariPembantu Perikanan Gred G19Lantikan BaharuCawangan Pembangunan Akuakutur, Pejabat Perikanan Daerah Pontian, Johor24/04/2018
85Mohamad Arif Bin HusainiPembantu Perikanan Gred G19Lantikan BaharuCawangan Pengembangan dan Pemindahan Teknologi, Pejabat Perikanan Daerah Pengerang, Johor24/04/2018
86Khairul Ikhsan Bin AzizPambantu Perikanan Gred G19Lantikan BaharuCawangan Perlesenan dan Pengurusan Sumber, Pejabat Perikanan Daerah Pontian, Johor24/04/2018
87Siti Nabila Binti Nor ApendiPambantu Perikanan Gred G19Lantikan BaharuCawangan Biosekuriti Perikanan, Gelang Patah, Johor24/04/2018
88Munira Binti NordinPambantu Perikanan Gred G19Lantikan BaharuCawangan Perancangan dan Pembangunan Ipoh, Perak23/04/2018
89Mohd Fauzan Bin RusliPambantu Perikanan Gred G19Lantikan BaharuPusat Pengembangan Perikanan Laut Sitiawan Perak23/04/2018
90Mohamad Imran Bin AfendiPambantu Perikanan Gred G19Lantikan BaharuPejabat Perikanan Daerah Hulu Perak,(Unit Pengembangan) Gerik, Perak23/04/2018
91Muhammad Afif Abqori Bin Mat KasimPambantu Perikanan Gred G19Lantikan BaharuPejabat Perikanan Daerah Hilir Perak(Unit Perancangan dan Pembangunan)Perak23/04/2018
92Abdullah Bin Mat NorPambantu Perikanan Gred G19Lantikan BaharuPejabat Perikanan Daerah Kinta dan Kampar(Unit Akuakultur) Perak23/04/2018
93Mohd Haris Fadhilah Bin Ahmad FazhilPambantu Perikanan Gred G19Lantikan BaharuPejabat Perikanan Daerah Perak Tengah(Unit Akuakultur) Perak23/04/2018
94Muhammad Zaim Bin ZulkifliPambantu Perikanan Gred G19Lantikan BaharuPejabat Perikanan Daerah Larut Matang dan Selama, Perak23/04/2018
95Azizi Bin KhalitPambantu Perikanan Gred G19 Lantikan Baharu Pejabat Perikanan Negeri Kedah 16/04/2018
96Nur Nasuha binti Mohd TarmiziPembantu Makmal C19FRI Batu Maung09/04/2018
97Nur Nasuha binti Mohd. TarmiziPembantu Makmal C19Lantikan BaruFRI Batu Maung09/04/2018
98Syed Mohamad Azim Bin Syed MahiyuddinPegawai Penyelidik Q41Lantikan BaharuFRI Langkawi,Kedah19/02/2018
99Najihah MohamadPegawai Penyelidik Q41Lantikan BaharuFRI Batu Maung, Pulau Pinang19/02/2018
100Nur Fatin Afifah Binti OsmanPegawai Penyelidik Q41Lantikan BaharuFRI Tanjong Demong, Terengganu05/02/2018
101Nur Hidayah Binti AsgnariPegawai Penyelidik Q41Lantikan BaruFRI Kampung Acheh05/02/2018
102Afzan Muntaziana Binti Mohd PazaiPegawai Penyelidik Q41Lantikan BaruFRI Batu Maung05/02/2018
103Marjorie Anak CharamPegawai Penyelidik Q41Lantikan BaruFRI Batu Maung05/02/2018
104Liyana Binti RamliPegawai Penyelidik Q41Lantikan BaruFRI Batu Maung05/02/2018
105Wan Muhamad Luqman Bin Wan RosdiPegawai Penyelidik Q41Lantikan BaruFRI Kampung Acheh05/02/2018
106Hamizah Nadia Binti Alias @ YusofPegawai Penyelidik Q41Lantikan BaruFRI Kampung Acheh05/02/2018
107Mohd Fathullah Bin RuslanPegawai Penyelidik Q41Lantikan BaruFRI Rantau Abang05/02/2018
108Noor Hanis Binti Abu HalimPegawai Pemyelidik Q41Lantikan BaharuFRI Kampung Acheh, Perak05/02/2018
109Rohaiza Asmini Binti YahyaPegawai Penyelidik Q41Lantikan BaharuFRI Batu Maung, Pulau Pinang05/02/2018
110Noor Faizah Binti IsmailPegawai PenyelidikQ41 Lantikan BaharuFRI Glemi Lemi05/02/2018
111Mohd Riduan Bin Mohd YusoffPenolong Jurutera Elektrik Gred JA29Lantikan BaharuBahagian Kejuruteraan, Putrajaya05/02/2018
112Shahrul Nizam Bin Sohaimi Pembantu Laut Gred A19 Lantikan Baharu Pejabat Perikanan Negeri Kedah02/02/2018
113Mohd Fakrorazi Bin ArshadPembantu Laut Gred A19Lantikan BaharuPejabat Perikanan Negeri Perlis02/02/2018
114Mohd Haffezan Bin AzizPembantu Laut Gred A19Lantikan BaruPejabat Perikanan Negeri Terengganu02/02/2018
115Muhammad Zaki Bin SaadPembantu Laut Gred A19Lantikan BaharuPejabat Perikanan Negeri Pahang02/02/2018
116Muhamad Faiz Bin Mohd AminPembantu Laut Gred A19Lantikan BaharuPejabat Perikanan Negeri Kelantan02/02/2018
117Muhammad khairil Qadary Bin SoliPembantu Laut Gred A19Lantikan BaharuPejabat Perikanan Negeri Selangor02/02/2018
118Iskandar Zulkernain Bin ShaharuddinPembantu Laut Gred A19Lantikan BaharuPengkalan Kuala Kurau, Pejabat Perikanan Negeri Perak02/02/2018
119Muhammad Norazli Bin Mohd TumiriPembantu Laut Gred A19Lantikan BaharuPangkalan Kuala Kurau, Pejabat Perikanan Negeri Perak 02/02/2018
120Muhamad Farez Izuan Bin YusufPembantu Laut Gred A19Lantikan BaharuPengkalan Kuala Kurau, Pejabat Perikanan Negeri Perak02/02/2018
121Mohd Farhan Bin MazlanPembantu Laut Gred A19Lantikan BaharuPejabat Perikanan Negeri Melaka02/02/2018
122Muhammad Farouk Bin HarmanPegawai Penyelidik Gred Q41Lantikan baharuFRI Batu Maung, Pulau Pinang20/07/2017
123Mohd Sufiyan Bin SalmiPegawai Penyelidik Gred Q41Lantikan BaharuFRI Glami-Lemi20/07/2017
124Perceval ConderPegawai Penyelidik Gred Q41Lantikan BaharuFRI Glami-Lemi20/07/2017
125Mohd Khairudin Bin MohamadPegawai Penyelidik Gred Q41Lantikan baharuFRI Tanjong Demong, Terengganu20/07/2017
126Seldar Anak SollowPembantu Tadbir(Pengkeranian/Operasi) Gred N19Lantikan BaharuFRI Bintawa, Sarawak27/03/2017
127Rozeda binti Mamat @ AliPembantu Tadbir(Pengkeranian/Operasi) Gred N19Lantikan BaharuAkademi Perikanan Malaysia, Chendering, Terengganu27/03/2017
128Ros Hafiza binti Abdul GhaniPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) Gred N19Lantikan BaharuFRI Rantau Abang, Terengganu27/03/2017
129Muhammad Husin bin Abd AzizPembantu Awam Gred H11Lantikan BaharuInstitut Penyelidikan Perikanan Tanjong Demong, Terengganu02/02/2017
130Wan Mohd Faisal IskandarPembantu Awam Gred H11 Lantikan Baharu Institut Penyelidikan Perikanan Tanjong Demong, Terengganu02/02/2017
131Syaiful Fadlin bin HasimonPembantu Awam Gred H11 Lantikan BaharuPusat Penyelidikan Akuakultur Gelang Patah, Johor02/02/2017
132Mohd Fikran bin Noor AzliPemandu Gred H11 Lantikan BaharuBahagian Pembangunan Akuakultur, Jabatan Perikanan Malaysia, Putrajaya02/02/2017
133Ahmed Amer Abdussalam bin Abd RahmanPemandu Gred H11 Lantikan BaharuBahagian Khidmat Pengurusan, Jabatan Perikanan Malaysia, Putrajaya02/02/2017
134Malzadi bin DinginPembantu Operasi Gred H11 Lantikan BaharuAkademi Perikanan Malaysia, Terengganu02/02/2017
135Saiful Hairi bin SaadPembantu Operasi Gred N11 Lantikan BaharuPejabat Perikanan Negeri Kedah02/02/2017
136Haree Afza bin MamadPemandu Gred H11Lantikan BaharuPejabat Perikanan Negeri Terengganu02/02/2017
137Mohd Saufinizam bin AhmadPemandu Gred H11 Lantikan BaharuPejabat Perikanan Negeri Pahang02/02/2017
138Zawawi bin ZulkepliPemandu Gred H11Lantikan BaharuPejabat Perikanan Negeri Perak02/02/2017
139Mohd Azri bin AbangPemandu Gred H11Lantikan BaharuPejabat Perikanan Negeri Sarawak02/02/2017
140Izzul Haziq bin IsmailPembantu Awam Gred H11Lantikan BaharuPusat Biosekuriti Perikanan Selangor, KLIA02/02/2017
141Selamat bin IsmailPembantu Awam Gred H11Lantikan BaharuPejabat Perikanan Negeri Melaka02/02/2017
142Mohammad Fahmi Ashraf bin GhazaliPembantu Awam Gred H11Lantikan BaharuPejabat Perikanan Negeri Kedah02/02/2017
143Muhammad Sabri bin Abu BakarPembantu Awam Gred H11Lantikan BaharuPejabat Perikanan Negeri Kedah02/02/2017
144Ahamad Amer Abdussalam bin Abd RahmanPemandu Kenderaan Gred H11Lantikan BaharuBahagian Khidmat Pengurusan, Jabatan Perikanan Malaysia02/02/2017
145Mohd Fikran bin Noor AzliPemandu Kenderaan Gred H11Bahagian Pembangunan Akuakultur, Jabatan Perikanan MalaysiaBahagian Khidmat Pengurusan, Jabatan Perikanan Malaysia02/02/2017
146Ahmad Ithairi bin AwangPemandu Kenderaan Gred H11Bahagian Khidmat Pengurusan, Jabatan Perikanan MalaysiaBahagian Pembangunan Akuakultur, Jabatan Perikanan Malaysia02/02/2017
147Bohari bin LengPegawai Perikanan Gred G52Jabatan Perikanan Laut SarawakBahagian Pembangunan Akuakultur01/12/2016
148Ruzaidi bin MamatPegawai Perikanan Gred G52Bahagian Pembangunan AkuakulturAkademi Perikanan Malaysia01/12/2016
149Nur Ilyani binti Md ArisPegawai Tadbir dan Diplomatik Gred M48 (Memangku)Kementerian Pendidikan TinggiCawangan Personel, Bahagian Khidmat Pengurusan, Jabatan Perikanan Malaysia15/11/2016
150Rohani binti Mohd RosePegawai Perikanan Gred G54Cawangan Perancang, Bahagian Perancangan dan PembangunanBahagian Perancangan dan Pembangunan03/11/2016
151Zawawi bin AliPegawai Perikanan Gred G54Akademi Perikanan MalaysiaPPN Terengganu03/11/2016
152Tuan Haji Azlisha bin Ab. AzizPegawai Perikanan Gred Utama CPPN SelangorPPN Selangor01/11/2016
153Tuan Haji Munir bin Mohd NawiPegawai Perikanan Gred Utama CBahagian Perancang dan PembangunanPejabat Timbalan Ketua Pengarah Pengurusan01/11/2016
154YBrs. Dr. Mazuki bin HashimPegawai Perikanan Gred Utama CBahagian Pembangunan AkuakulturBahagian Biosekuriti Perikanan01/11/2016
155Teo Siong WanPegawai Perikanan Gred Utama CPPN KedahPPN Kedah01/11/2016
156YBrs. Dr. Bah Piyan TanPegawai Perikanan Gred Utama CPPN PerakPPN Perak01/11/2016
157Abdul Khalil bin Abdul KarimPegawai Perikanan Gred Utama CBahagian Pembangunan Latihan dan Kemajuan KerjayaBahagian Pembangunan Latihan dan Kemajuan Kerjaya01/11/2016
158Ahmad Tarmidzi bin RamlyPegawai Perikanan Gred Utama CBahagian KejuruteraanBahagian Kejuruteraan01/11/2016
159Abdul Rahim Bin IsaPenolong Pegawai Perikanan Gred G32(M)JKKP Pulau Pinang PPN Kedah 01/09/2016
160Ruhidah Binti HusnonPenolong Pegawai Perikanan Gred G32 JKKP TerengganuPPN Terengganu01/09/2016
161Muhamad Amir Rullah Bin MarabiPenolong Pegawai Perikanan Gred G32(M)JKKP Pulau PinangPPN Perak01/09/2016
162Zaleha binti HassanSetiausaha Pejabat Gred N32Pejabat Timbalan Ketua Pengarah PembangunanPejabat Timbalan Ketua Pengarah Pembangunan01/07/2016
163Norliah binti HashimSetiausaha Pejabat Gred N32Pejabat Timbalan Ketua Pengarah PengurusanPejabat Timbalan Ketua Pengarah Pengurusan01/07/2016
164Kasmi binti ShafieSetiausaha Pejabat Gred N32Pejabat Ketua PengarahPejabat Ketua Pengarah01/07/2016
165Mohamad Azlan Bin AmranPegawai Perikanan Gred G41Lantikan BaharuPejabat Undang-Undang20/06/2016
166Mohd Faizrus Anwar Bin RoslanPegawai Perikanan Gred G41Lantikan BaharuBahagian Pengurusan Sumber20/06/2016
167Adura Fairus Binti Che Sha'ariPembantu Perikanan Gred G22MAQIS Pengkalan Kubor, Kelantan PPN Terengganu14/06/2016
168Masoffi Bin Ab KarimPenolong Pegawai Perikanan Gred G29MAQIS Padang Besar, PerlisPPN Perlis 01/06/2016
169Ellysawani Binti AriffinPembantu Tadbir (P/O) N17Bahagian Industri Tanaman, Ternakan & Perikanan, MOA Akademi Perikanan Malaysia03/05/2016
170DG Ku Noraziah Binti Ab KipliPembantu Perikanan G17Lantikan BaharuBahagian Biosekuriti Perikanan28/04/2016
171DG. Hussind Bin ShutiPembantu Perikanan G17Lantikan BaharuPPN Pulau Pinang28/04/2016
172Norziana Binti Mat DaudPembantu Perikanan G17Lantikan BaharuBahagian Biosekuriti Perikanan28/04/2016
173Mohamed Yusri Bin Mohamed Yusoff Pembantu Perikanan G17Lantikan BaharuPPN Pulau Pinang28/04/2016
174Mohd Zahid Bin TaharinPembantu Perikanan G17Lantikan BaharuPPN Perak28/04/2016
175Mohd Fauzi Bin IsmailPembantu Perikanan G17Lantikan BaharuBahagian Perlindungan Sumber28/04/2016
176Zainal Abidin Bin SuariPembantu Perikanan G17Lantikan BaharuBahagian Perlindungan Sumber28/04/2016
177Siti Qhairun Nisa RahmanPembantu Perikanan G17Lantikan BaharuJPL Sarawak28/04/2016
178J. Andy Bin TuinPembantu Perikanan G17Lantikan BaharuPP WP Labuan28/04/2016
179Rozaidi Bin AwangPembantu Perikanan G17Lantikan BaharuPPN Perak28/04/2016
180Faridah Binti SaruddinPembantu Perikanan G17Lantikan BaharuPPN Sembilan28/04/2016
181Siti Sahara Binti NorhikdmiPembantu Tadbir (P/O) N17Parlimen MalaysiaFRI Batu Maung24/04/2016
182Nor Shahbani Bin NordinPegawai Tadbir & Diplomatik M52Kementerian Pendidikan Malaysia Bahagian Khidmat Pengurusan06/04/2016
183Noor Arpah Binti Mohd NoorPembantu Tadbir (P/O) N22Jabatan Perdana MenteriPPN Selangor04/04/2016
184yuniza binti baharomPembantu Setiausaha Pejabat N17 Kementerian Pertahanan Malaysia Bahagian Khidmat Pengurusan21/03/2016
185Sukiman Bin HassanPegawai Teknologi Maklumat F52 (M)Kementerian Pertahanan Malaysia Bahagian Pengurusan Maklumat16/03/2016
186Zulkifli Bin Abdullah @ ShafieePembantu Tadbir (Kew) W17Pejabat Perdagangan Dalam Negeri, Koperasi & Kepenggunaan Terengganu Akademi Perikanan Malaysia15/03/2016
187Hardiana Adib Binti Mohd WasianSetiausaha Pejabat N27Jabatan Perkhidmatan VeterinarPPN Johor14/03/2016
188Kon Yeu HooiPegawai Perikanan G41Lantikan BaruPejabat Perikanan Negeri Johor14/08/2015
189Amirol bin Abd RahimPembantu Laut Gred A17Lantikan BaruPejabat Perikanan Negeri Pulau Pinang03/08/2015
190Mohd Hidayat bin Zainol AbidinPembantu Laut Gred A17Lantikan BaruPejabat Perikanan Negeri Pulau Pinang03/08/2015
191Syamrizan bin AzmiPembantu Laut Gred A17Lantikan BaruFRI Kampung Acheh, Perak03/08/2015
192Abu Hanifa bin AbasPembantu Laut Gred A17Lantikan BaruFR Kg Acheh, Perak03/08/2015
193Juninho Anak PatharusPembantu Laut Gred A17Lantikan BaruPejabat Perikanan Negeri Sarawak03/08/2015
194Zhafran bin Abdul RahmanPembantu Laut Gred A17Lantikan BaruPejabat Perikanan Negeri Sarawak03/08/2015
195Muhammad Azan bin HamdanPembantu Laut Gred A17Lantikan BaruPejabat Perikanan Negeri Johor03/08/2015
196Mohd Farazul Bahari bin YusoffPembantu Laut Gred A17Lantikan BaruPejabat Perikanan Negeri Sembilan03/08/2015
197Mohd Syufri bin SuandeePembantu Laut Gred A17Lantikan BaruPejabat Perikanan Negeri Sembilan03/08/2015
198Muhammad Saffuan bin MuzitaPembantu Laut Gred A17Lantikan BaruPejabat Perikanan Negeri Kedah03/08/2015
199Muhamad Fadzli bin MejahPembantu Laut Gred A17Lantikan BaruPejabat Perikanan Negeri Perak03/08/2015
200Mohd Shaifuldin bin IsmailPembantu Laut Gred A17Lantikan BaruPejabat Perikanan Negeri Perak03/08/2015
201Syamsul Kamar bin ZaharinPembantu Laut Gred A17Lantikan BaruPejabat Perikanan Negeri Kedah03/08/2015
202Yusof bin SalimPembantu Laut Gred A17Lantikan BaruPejabat Perikanan Negeri Perak03/08/2015
203Muhammad Hafiz bin A'AksahPembantu Laut Gred A17Lantikan BaruPejabat Perikanan Negeri Selangor03/08/2015
204Mohd Syafiqqusyairi bin ZulkapliPembantu Laut Gred A17Lantikan BaruPejabat Perikanan Negeri Perak03/08/2015
205Clive StephenPembantu Laut Gred A17Lantikan BaruPejabat Perikanan Negeri Sarawak03/08/2015
206Nurfadilah bt Zainal AbidinPenolong Pegawai Perikanan G27Lantikan BaruJabatan Pemeriksaan dan Perkhidmatan Kuarantin Malaysia (MAQIS)06/07/2015
207Nora Dinah bt Abdul RahmanPenolong Pegawai Perikanan G27Lantikan BaruJabatan Pemeriksaan dan Perkhidmatan Kuarantin Malaysia (MAQIS)06/07/2015
208Mohd Taufiq b. Md NordinPenolong Pegawai Perikanan G27Lantikan BaruPejabat Perikanan Daerah Batang Padang, Perak06/07/2015
209Nor Hafizah bt NgahPenolong Pegawai Perikanan G27Lantikan BaruJabatan Pemeriksaan dan Perkhidmatan Kuarantin Malaysia (MAQIS)06/07/2015
210Wan Nurshamimi bt Wan Ab GhaniPenolong Pegawai Perikanan G27Lantikan BaruJabatan Pemeriksaan dan Perkhidmatan Kuarantin Malaysia (MAQIS)06/07/2015
211Siti Aimuni bt HashimPenolong Pegawai Perikanan G27Lantikan BaruJabatan Pemeriksaan dan Perkhidmatan Kuarantin Malaysia (MAQIS)06/07/2015
212Hani Nadhirah bt ZainoddinPenolong Pegawai Perikanan G27Lantikan BaruJabatan Pemeriksaan dan Perkhidmatan Kuarantin Malaysia (MAQIS)06/07/2015
213Nur Afidzah bt ZairiPenolong Pegawai Perikanan G27Lantikan BaruJabatan Pemeriksaan dan Perkhidmatan Kuarantin Malaysia (MAQIS)06/07/2015
214Nor Azizah SamsudinPenolong Pegawai Perikanan G27Lantikan BaruJabatan Pemeriksaan dan Perkhidmatan Kuarantin Malaysia (MAQIS)06/07/2015
215Nur Farihah bt ABdul RahmanPenolong Pegawai Perikanan G27Lantikan BaruJabatan Pemeriksaan dan Perkhidmatan Kuarantin Malaysia (MAQIS)06/07/2015
216Hamzah b HassanPenolong Pegawai Perikanan G27Lantikan BaruJabatan Pemeriksaan dan Perkhidmatan Kuarantin Malaysia (MAQIS)06/07/2015
217Wan Mohd Hafizi b Wan HussinPenolong Pegawai Perikanan G27Lantikan BaruJabatan Pemeriksaan dan Perkhidmatan Kuarantin Malaysia (MAQIS)06/07/2015
218Johnny Anak KuntelPenolong Pegawai Perikanan G27Lantikan BaruJabatan Pemeriksaan dan Perkhidmatan Kuarantin Malaysia (MAQIS)06/07/2015
219Noridayu bt AliasPenolong Pegawai Perikanan G27Lantikan BaruJabatan Pemeriksaan dan Perkhidmatan Kuarantin Malaysia (MAQIS)06/07/2015
220Nurul Hafizah bt MohamadPenolong Pegawai Perikanan G27Lantikan BaruJabatan Pemeriksaan dan Perkhidmatan Kuarantin Malaysia (MAQIS)06/07/2015
221Khairul Nizam b JaparPenolong Pegawai Perikanan G27Lantikan BaruJabatan Pemeriksaan dan Perkhidmatan Kuarantin Malaysia (MAQIS)06/07/2015
222Abd Aziz bin IdrisPenolong Pegawai Perikanan G27Lantikan BaruJabatan Pemeriksaan dan Perkhidmatan Kuarantin Malaysia (MAQIS)06/07/2015
223Mohd Nor Effendi b Abd AzizPenolong Pegawai Perikanan G27Lantikan BaruPejabat Perikanan Daerah Gombak/Petaling/Shah Alam, Selangor06/07/2015
224Zaki b AliPenolong Pegawai Perikanan G27Lantikan BaruPejabat Perikanan Daerah Kluang, Johor06/07/2015
225Nurrul Aliaa bt Abdul KaderPenolong Pegawai Perikanan G27Lantikan BaruPejabat Perikanan Daerah Jerantut, Pahang06/07/2015
226Mohd Shahidan b RoslanPenolong Pegawai Perikanan G27Lantikan BaruPejabat Perikanan Daerah Temerloh06/07/2015
227Izzudin b IsaPenolong Pegawai Perikanan G27Lantikan BaruPejabat Perikanan Daerah Hulu Perak06/07/2015
228Shafie b. IsmailPenolong Pegawai Perikanan G27Lantikan BaruJabatan Pemeriksaan dan Perkhidmatan Kuarantin Malaysia (MAQIS)06/07/2015
229Azri b KallamPenolong Pegawai Perikanan G27Lantikan BaruUnit Biosekuriti Perikanan Sabah06/07/2015
230Huzairie b HassanPembantu Perikanan G17Lantikan BaruPejabat Perikanan Daerah Gerik, Perak11/05/2015
231Nur Farah Najiha @ Nor Jihan HarunPembantu Perikanan G17Lantikan BaruPejabat Perikanan Daerah Setiu11/05/2015
232Siti Aishah binti Mat HassanPembantu Perikanan G17Lantikan BaruPejabat Perikanan Negeri Kedah11/05/2015
233Noorliana Wani bt RafeeiPembantu Perikanan G17Lantikan BaruPejabat Perikanan Negeri Perlis11/05/2015
234Haniza bt MudaPembantu Perikanan G17Lantikan BaruPejabat Perikanan Negeri Pahang11/05/2015
235Nur Farahain bt Abu KasehPembantu Perikanan G17Lantikan BaruPejabat Perikanan Negeri Melaka11/05/2015
236Norshuhada bt HassanPembantu Perikanan G17Lantikan BaruPejabat Perikanan Negeri Pulau Pinang11/05/2015
237Mohamad Suhaimi b Mohamad SallehPembantu Perikanan G17Lantikan BaruJabatan Perkhidmatan Kuarantin dan Pemeriksaan Malaysia11/05/2015
238Anisa bt AhmadPembantu Perikanan G17Lantikan BaruPejabat Perikanan Negeri Pahang11/05/2015
239Siti Nor Fatihah bt ZahariPembantu Perikanan G17Lantikan BaruPejabat Perikanan Negeri Pahang11/05/2015
240Mohd Syairazi b SamsudinPembantu Perikanan G17Lantikan BaruPembantu Perikanan G1711/05/2015
241Nurul Nadia bt MamatPembantu Perikanan G17Lantikan BaruPejabat Perikanan Negeri Kedah11/05/2015
242Maizatuakma bt AsariPembantu Perikanan G17Lantikan BaruPusat Pengembangan Kg Acheh, Manjung, Perak11/05/2015
243Mohamad Risham b TaipPembantu Perikanan G17Lantikan BaruPejabat Perikanan Laut Sarawak11/05/2015
244Latip b RahimPembantu Perikanan G17Lantikan BaruPejabat Perikanan Laut Sarawak11/05/2015
245Ahmad Sabri b KatimanPembantu Perikanan G17Lantikan BaruPejabat Perikanan Daerah Port Dickson11/05/2015
246Mohd Shahril b MazlanPembantu Perikanan G17Lantikan BaruBahagian Perlindungan Sumber, Ibu Pejabat Perikanan Putrajaya11/05/2015
247Meanzaamie b MenPembantu Perikanan G17Lantikan BaruPejabat Perikanan Daerah Rompin, Pahang11/05/2015
248Raja Noor Syuhada bt Raja AwangPembantu Perikanan G17Lantikan BaruPejabat Perikanan Daerah Hulu Terengganu11/05/2015
249Roslina bt UsofPembantu Perikanan G17Lantikan BaruPejabat Perikanan Daerah Besut, Terengganu11/05/2015
250Nordiana bt IbrahimPembantu Perikanan G17Lantikan BaruPejabat Perikanan Daerah Kuala Selangor11/05/2015
251Dr. Zainoddin b JamariPegawai Penyelidik Q54Lantikan BaruPengarah Penyelidik Q5420/04/2015
252Khairunnisa Hazwani bt OmarPegawai Undang-Undang L44Lantikan BaruPejabat Undang Undang01/04/2015
253Rosmiati bt AhmadPegawai Tadbir dan Diplomatik M44Lantikan BaruCawangan Pengurusan Kewangan, Bahagian Khidmat Pengurusan16/03/2015
254Mohd Johari b. Hj. A. LatifPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Lantikan BaruAlor Gajah , Melaka09/03/2015
255Anuwar b Nik Mohd NorPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Lantikan BaruPejabat Perikanan Daerah Petaling / Shah Alam / Gombak, Selangor09/03/2015
256Mohd Sharifuddin b. Abdul MananPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Lantikan BaruCawangan BIosekuriti, Pejabat Perikanan Negeri perak09/03/2015
257Normadiha bt Mat NorPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Lantikan BaruBahagian Pembangunan Akuakultur, Putrajaya09/03/2015
258Hasyarudin b. Abd HalimPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Lantikan BaruJabatan Pemeriksaan dan Perkhidmatan Kuarantin Malaysia (MAQIS)09/03/2015
259Muhammad Hazizi b. IsmailPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Lantikan BaruPejabat Perikanan Daerah Gua Musang, Kelantan09/03/2015
260Amir Hashimi b. HashimPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Lantikan BaruJabatan Pemeriksaan dan Perkhidmatan Kuarantin Malaysia (MAQIS)09/03/2015
261Ros Rozita bt Mohd ZainPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Lantikan BaruJabatan Pemeriksaan dan Perkhidmatan Kuarantin Malaysia (MAQIS)09/03/2015
262Elianor Daniella bt LokmanPegawai Penyelidik Q41Lantikan BaruPusat penyelidikan Perikanan Air Tawar, FRI Gelami Lemi, Jelebu09/03/2015
263Nor Atiqah binti Mohamad ApandiJuruteknik Komputer FT17Bahagian Pengurusan MaklumatLantikan Baru25/02/2015
264Muhammad Amirul b. RazakPenolong Pegawai Perikanan G27Pusat Biosekuriti Perikanan KLIA Sepang, Selangor.Lantikan Baru26/01/2015
265Priscilla PuyangPenolong Pegawai Perikanan G27Pejabat Perikanan Laut SarawakLantikan Baru06/01/2015
266Huzaifah b JaafarPenolong Pegawai Perikanan G27Jabatan Pemeriksaan dan Perkhidmatan Kuarantin MalaysiaLantikan Baru06/01/2015
267Mohd Zaim b. SamuriPenolong Pegawai Perikanan G27Bahagian Perancangan dan PembangunanLantikan Baru06/01/2015
268Muhammad Anas bin ShaidinPenolong Pegawai Perikanan G27Jabatan Pemeriksaan dan Perkhidmatan Kuarantin MalaysiaLantikan Baru06/01/2015
269Abdul Ghani b. Abdul KarimPenolong Pegawai Perikanan G27Pejabat Perikanan Daerah Padang Terap, KedahLantikan Baru06/01/2015
270Nurul Farah Ainaa bt AbdullahPenolong Pegawai Perikanan G27Pejabat Perikanan Daerah Temerloh,PahangLantikan Baru06/01/2015
271Ahmad Rashid Affendi b. Ahmad RazaliPenolong Pegawai Perikanan G27Bahagian Perlindungan SumberLantikan Baru06/01/2015
272Mohd Faliq b. Chek MusaPenolong Pegawai Perikanan G27Jabatan Pemeriksaan dan Perkhidmatan Kuarantin MalaysiaLantikan Baru06/01/2015
273Dasuki b. Awang HamatPenolong Pegawai Perikanan G27Jabatan Pemeriksaan dan Perkhidmatan Kuarantin MalaysiaLantikan Baru06/01/2015
274Raabiatul Adawiah bt IshakPenolong Pegawai Perikanan G27Jabatan Pemeriksaan dan Perkhidmatan Kuarantin MalaysiaLantikan Baru06/01/2015
275Syarifah Shafura bt Wan Abdul MolokPenolong Pegawai Perikanan G27Jabatan Pemeriksaan dan Perkhidmatan Kuarantin MalaysiaLantikan Baru06/01/2015
276Jamali b MuslimPenolong Pegawai Perikanan G27Pejabat Perikanan Daerah Kuala Kangsar, PerakLantikan Baru06/01/2015
277Mohamad Ikraf b Mohamad SharifPenolong Pegawai Perikanan G27Bahagian Pembangunan Akuakultur, PutrajayaLantikan Baru06/01/2015
278Muslim b. YahyaPenolong Pegawai Perikanan G27Jabatan Pemeriksaan dan Perkhidmatan Kuarantin MalaysiaLantikan Baru06/01/2015
279Wan Amizan b. Wan AhmadPenolong Pegawai Perikanan G27Pejabat Perikanan Negeri TerengganuLantikan Baru06/01/2015
280Masri b. AnahPenolong Pegawai Perikanan G27Pejabat Perikanan Daerah Segamat, JohorLantikan Baru06/01/2015
281Roslan b. TiliPen. Pegawai Perikanan G27Pejabat Perikanan Laut SarawakLantikan Baru06/01/2015
282Abdul Taib b. JaparKetua Daerah Perikanan G27Pejabat Perikanan Daerah Pontian, JohorLantikan Baru06/01/2015
283Che Zaid b MusaPenolong Pegawai Perikanan G27Pejabat Perikanan Negeri KelantanLantikan Baru06/01/2015
284Tuan Mohd Hakimi b. Tuan MoodPenolong Pegawai Perikanan G27Jabatan Pemeriksaan dan Perkhidmatan Kuarantin MalaysiaLantikan Baru06/01/2015
285Ahmad Helmi b. Hj. ChikPenolong Pegawai Perikanan G27Jabatan Pemeriksaan dan Perkhidmatan Kuarantin MalaysiaLantikan Baru06/01/2015
286Mohd Ismail b Mohd NoorPenolong Pegawai Perikanan G27Jabatan Pemeriksaan dan Perkhidmatan Kuarantin MalaysiaLantikan Baru06/01/2015
287Mohd Asmadi b. AlawiKetua Daerah Perikanan G27Pejabat Perikanan Daerah Maran, PahangLantikan Baru06/01/2015
288Muhamad Shukor b. AdamKetua Daerah Perikanan G27Pejabat Perikanan Daerah Pendang, KedahLantikan Baru06/01/2015
289Zulkifli b. AliasPenolong Pegawai Perikanan G27Jabatan Pemeriksaan dan Perkhidmatan Kuarantin MalaysiaLantikan Baru06/01/2015
290Nor Aini bt IsmailPenolong Pegawai Perikanan G27Akademi Perikanan MalaysiaLantikan Baru06/01/2015
291Muhammad Adi Syarqawi b ShaefePenolong Pegawai Perikanan G27Pejabat Perikanan Daerah Sik, KedahLantikan Baru06/01/2015
292Azrim b. SulongPenolong Pegawai Perikanan G27Jabatan Pemeriksaan dan Perkhidmatan Kuarantin MalaysiaLantikan Baru06/01/2015
293Sitiafiradiza bt OthmanPenolong Pegawai Perikanan G27Pejabat Perikanan Laut SarawakLantikan Baru06/01/2015
294Mohd Akmal b. M. KamelPenolong Pegawai Perikanan G27Pejabat Perikanan Daerah tanah Merah, KelantanLantikan Baru06/01/2015
295Masoffi b. Ab KarimPenolong Pegawai Perikanan G27Jabatan Pemeriksaan dan Perkhidmatan Kuarantin MalaysiaLantikan Baru06/01/2015
296Amir Firdaus b. Mohd NasirPenolong Pegawai Perikanan G27Pejabat Undang-Undang, Ibu Pejabat PerikananLantikan Baru06/01/2015
297Mohd Zamili b. ZakariaPenolong Pegawai Perikanan G27Jabatan Pemeriksaan dan Perkhidmatan Kuarantin MalaysiaLantikan Baru06/01/2015
298En. Ibrahim bin RoslanPembantu Awam Gred H11 Lantikan Baru Pejabat Perikanan Negeri Terengganu 03/09/2014
299En. Mohd Fatullah bin Mat AliPembantu Awam Gred H11Lantikan BaruPusat Pengembangan Akuakultur, Perlok, Jerantut, Pahang02/09/2014
300En. Shahrul Fahmi bin Abdul AzizPembantu Awam Gred H11Pusat Pengembangan Akuakultur Bukit Tinggi, PahangPusat Pengembangan Akuakultur Jitra, Kedah01/07/2014
301Pn. Siti Norzila bt KhairiPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) N17Bahagian Perlindungan SumberBahagian Perlindungan Sumber01/07/2014
302En. Izri Sharif bin IshakPenolong Pegawai Tadbir Gred N27Lantikan baruSeksyen Pentadbiran Am, Bahagian Khidmat Pengurusan05/05/2014
303Pn. Norliah bt HashimSetiausaha Pejabat Gred N28Cawangan Pengurusan Sumber Manusia, MOABahagian Pengurusan Sumber, Ibu Pejabat Perikanan Putrajaya03/03/2014
304En. Mohd Syafiq bin Mohammad RidzuanPegawai Penyelidik Gred Q41Lantikan BaruInstitut Penyelidikan Perikanan, FRI Batu Maung, Pulau Pinang17/02/2014
305Pn. Siti Syazwani bt Che MananPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) Gred N17Lantikan BaruSeksyen Pentadbiran Am, Bahagian Pentadbiran dan Kewangan17/02/2014
306Pn. Faizatul Akmal bt MehamodPembantu Tadbir (Kewangan) Gred W17Lantikan BaruCawangan Pengurusan Kewangan, Bahagian Pentadbiran dan Kewangan17/02/2014
307En. Haszilan bin Abdul LatifPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Lantikan KPSLCawangan Akuakultur Marin, Bahagian Pembangunan Akuakultur20/01/2014
308En. Mohamad Khair bin JemaenPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Lantikan KPSLCaw Teknologi Perikanan Laut, Bhgn Pengembangan Perikanan20/01/2014
309En. Muhamad Zamri bin OmarPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Lantikan KPSLCaw Perancangan Sektor, Bhgn Perancangan dan Pembangunan20/01/2014
310Pn. Lizah bt HussinPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) Gred N17Cawangan Pengurusan personel, Bahagian Pentadbiran dan KewanganCawangan Pengurusan personel, Bahagian Pentadbiran dan Kewangan18/12/2013
311En. Mohd Yusri b. ZainudinPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) Gred N17Bahagian Pentadbiran dan KewanganCawangan Personel (Unit HRMIS), Bahagian Pentadbiran dan Kewangan01/10/2013
312Pn. Zalila bt Mohd AliPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) Gred N17-Cawangan Personel (Unit HRMIS), Bahagian Pentadbiran dan Kewangan23/09/2013
313En. Muhammad Nizam bin JamariPegawai Hal Ehwal Ekonomi Gred E44Lembaga Pemasaran Pertanian Persekutuan (FAMA)Bahagian Pembangunan Akuakultur, Putrajaya18/09/2013
314En. Faizal b. PuasaPegawai Hal Ehwal Ekonomi Gred E41Lembaga Kemajuan Ikan MalaysiaBahagian Perancang dan Pembangunan, Putrajaya18/09/2013
315Aktar Rasull b. MohamadPembantu Perikanan Gred G22 (M)-Pejabat Perikanan Laut Daerah Miri, Sarawak29/07/2013
316Pn. Norfarhana Wahida binti Abdul LatifPenolong Akauntan Gred W27Institut Penilaian Negara (INSPEN)Cawangan Pengurusan Kewangan, Bahagian Pentadbiran dan Kewangan, Putrajaya12/07/2013
317Pn. Nurain bt Mohd YusofPembantu Tadbir (Kewangan) Gred W17-Pusat Penyelidikan Perikanan Air Tawar, Glami Lemi, Negeri Sembilan.04/07/2013
318Pn. Norliah bt YusoffPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) Gred N22-Institut Penyelidikan Perikanan Batu Maung, Pulau Pinang01/07/2013
319En. Mohd Asri bin Abdul KhailPembantu Perikanan Gred G17-Bahagian Pembangunan Sumber Manusia, Ibu Pejabat Perikanan , Putrajaya11/06/2013
320Pn. Musliha bt NamatSetiausaha Pejabat Gred N27-Bahagian Pengembangan Perikanan, Putrajaya10/06/2013
321Pn. Nor Farah Ain bt Mohamad NazriPenolong Pegawai Sains Gred C27-Makmal Rujukan Biosekuriti Perikanan Bintawa, Sarawak03/06/2013
322En. Matthew Tan Wei WeiPembantu Perikanan Gred G17-Unit Kawalselia dan Perlindungan Sumber, Pejabat Perikanan Laut Sarawak03/06/2013
323En. Asrudi Hartono B AzizPembantu Perikanan Gred G17-Unit Pengembangan dan Latihan, Pejabat Perikanan Laut Sarawak03/06/2013
324En. Suehairie B DariPembantu Perikanan Gred G17-Unit Kawalselia dan Perlindungan Sumber, Pejabat Perikanan Laut Sarawak03/06/2013
325En. Sani bin KimsunPembantu Perikanan Gred G17-Unit Kawalselia dan Perlindungan Sumber, Pejabat Perikanan Laut Sarawak03/06/2013
326En. Hamzah bin RahimPembantu Perikanan Gred G17-Cawangan Pengutipan Data Perikanan, Bahagian Pengurusan Maklumat Perikanan,03/06/2013
327En. Jusrie bin Gembokok @ Abdul RahmanPembantu Perikanan Gred G17-Unit Pengembangan dan Latihan, Pejabat Perikanan Laut Sarawak03/06/2013
328En. Arnel Holister J KilikPembantu Perikanan Gred G17-Unit Kawalselia dan Perlindungan Sumber, Pejabat Perikanan Laut Sarawak03/06/2013
329En. Mohd Shahril bin MohamadPembantu Perikanan Gred G17-Unit Kawalselia dan Perlindungan Sumber, Pejabat Perikanan Laut Sarawak03/06/2013
330En. Mohd Anuar bin Haji IbrahimPembantu Perikanan Gred G17-Institut Perikanan Malaysia, Chendering Terengganu03/06/2013
331En. Sazali bin Mohamad NorPembantu Perikanan Gred G17-Institut Perikanan Malaysia, Chendering Terengganu03/06/2013
332En. Mohd Noorhasyimi bin AwangPembantu Perikanan Gred G17-Bahagian Perlindungan Sumber, Ibu Pejabat Perikanan Putrajaya03/06/2013
333En. Mohd Izlan bin YazibPembantu Perikanan Gred G17-Kawalselia dan Perlindungan Sumber, Pejabat Perikanan Negeri Selangor03/06/2013
334En. Mohd Azhan b Che OmarPembantu Perikanan Gred G17-Cawangan Komunikasi, Bahagian Pengurusan Maklumat Perikanan, Ibu Pejabat Pe03/06/2013
335En. Mohd Asyraf bin AbdullahPembantu Perikanan Gred G17-Jabatan Perkhidmatan Kuarantin dan Pemeriksaan Malaysia (MAQIS Pulau Pinang03/06/2013
336En. Muhammad Nakiee bin AliasPembantu Perikanan Gred G17-Jabatan Perkhidmatan Kuarantin dan Pemeriksaan Malaysia (MAQIS Pulau Pinang03/06/2013
337En. Marzuki bin MoradPembantu Perikanan Gred G17-Kawalselia dan Perlindungan Sumber, Pejabat Perikanan Negeri Kedah03/06/2013
338En. Faizan bin AslanPembantu Perikanan Gred G17-Unit Kawalselia dan Perlindungan Sumber, Pejabat Perikanan Negeri Pahang03/06/2013
339En. Renny a/l SulaimanPembantu Perikanan Gred G17-Unit Pentadbiran dan Kewangan, Pejabat Perikanan Negeri Pahang03/06/2013
340En. Roskanda bin RamlePembantu Perikanan Gred G17-Bahagian Pembangunan Sumber Manusia, Ibu Pejabat Perikanan Putrajaya03/06/2013
341En. Mohd Zafleen bin MokhtarPembantu Perikanan Gred G17-Unit Pengembangan dan Latihan, Pejabat Perikanan Negeri Melaka03/06/2013
342Pn. Chiw Siew ChingPembantu Perikanan Gred G17-Unit Pengembangan dan Latihan, Pejabat Perikanan Laut Sarawak03/06/2013
343En. Mohd Asri bin ZulkifliPembantu Perikanan Gred G17-Institut Perikanan Malaysia, Chendering Terengganu03/06/2013
344Pn. Farzana bt IsmailPembantu Perikanan Gred G17-Cawangan Pengutipan Data Perikanan, Bahagian Pengurusan Maklumat Perikanan,03/06/2013
345En. Mohamad Zahiruddin bin AlweiPembantu Perikanan Gred G17-Jabatan Perkhidmatan Kuarantin dan Pemeriksaan Malaysia (MAQIS Johor)03/06/2013
346En. Mohd Syarizal bin SamsuriPembantu Perikanan Gred G17-Jabatan Perkhidmatan Kuarantin dan Pemeriksaan Malaysia (MAQIS Pulau Pinang03/06/2013
347En. Azizul bin RosPembantu Perikanan Gred G17-Bahagian Pelesenan dan Pengurusan Sumber, Ibu Pejabat Perikanan Putrajaya03/06/2013
348En. Mohd Khairul Amir bin IsmailPembantu Perikanan Gred G17-Unit Biosekuriti Perikanan Negeri Terengganu03/06/2013
349Pn. Noor Asmidar bt AzananPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) Gred N17-Pejabat Perikanan Negeri Pulau Pinang12/05/2013
350Pn. Noor Fadilah bt Abdul LatifPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) Gred N17-Pejabat Perikanan Negeri Melaka12/05/2013
351Pn. Siti Zubaidah bt Md ZainPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) Gred N17-Cawangan Pengurusan Personel (Unit HRMIS), Bahagian Pentadbiran dan Kewanga12/05/2013
352Pn. Zuhana bt Mohamed NoordinPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) Gred N17-Cawangan Pengurusan Personel (Unit HRMIS), Bahagian Pentadbiran dan Kewanga12/05/2013
353Pn. Aminah bt IgnasiusPenolong Pegawai Sains Gred C27-Makmal Rujukan Biosekuriti Perikanan Bintawa, Sarawak (Pusat Biosekuriti Pe11/03/2013
354Pn Iswani bt IsmailPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) Gred N17-Cawangan Pentadbiran Am, Bahagian Pentadbiran dan Kewangan, Putrajaya24/02/2013
355En. Muhamad Farid bin Abu KassimPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) Gred N17-Pejabat Perikanan Negeri Kedah24/02/2013
356Pn. Faridah bt JusohPenolong Pegawai Tadbir Gred N27-Institut Perikanan Malaysia Chendering, Terengganu20/02/2013
357Pn Hamimah bt AlwiPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) Gred N22-Pejabat Perikanan Negeri Selangor18/02/2013
358Pn. Fauziah bt SudinPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) Gred N22-Pejabat Perikanan Negeri Pahang18/02/2013
359En. Gerald N Misol Jr.Pegawai Perikanan G41-Cawangan Teknologi Perikanan Laut Dan Komuniti Nelayan, Bahagian Pengembang15/01/2013
360En. Bunyamin b HalimPegawai Perikanan G41-Unit Pengembangan dan Latihan, Pejabat Perikanan Negeri Pahang15/01/2013
361Pn Annie Nunis Anak BillyPegawai Penyelidik Q41-Pusat Penyu dan Ekosistem Marin Rantau Abang, Terengganu.03/01/2013
362En Jamaludin b IbrahimPegawai Penyelidikan Q52-Pusat Penyelidikan Perikanan Air Tawar Glemi Lemi, Jelebu,Negeri Sembilan03/01/2013
363En Khairul Nizam b GhazaliPembantu Am Pejabat Gred N1-Pusat Biosekuriti Perikanan Kuala Lumpur02/01/2013
364Pn. Jong Ei LienPembantu Tadbir (Kewangan) W17NullNull17/12/2012
365En Saberi b MawiPegawai Penyelidik Q44-Pusat Penyelidikan Ternakan Air Payau Gelang Patah, Johor11/12/2012
366Pn. Kho Li YungPegawai Penyelidik Q41Pusat Pengeluaran dan Penyelidikan Ikan Laut Tg. Demong, Terengganu.Pusat Pengeluaran dan Penyelidikan Ikan Laut Tg. Demong, Terengganu.03/12/2012
367Pn.Lee Woon hangPegawai Penyelidik Q41Pusat Penyu Dan Ekosistem Marin Rantau Abang,Terengganu-03/12/2012
368Pn. Sridevi a/p DevadasPegawai Penyelidik Gred Q41Pusat Penyelidikan Perikanan Air Tawar Glami Lemi, Negeri Sembilan-03/12/2012
369Pn. Amatul Samahah Md AliPegawai Penyelidik Gred Q41Pusat Penyelidikan Ternakan Air Payau,gelang Patah Johor-03/12/2012
370En. Shamsul Anuar Bin HusinPembantu Tadbir (Kewangan) W17Unit pentadbiran dan kewangan, Pejabat Perikanan Negeri Kelantan-19/11/2012
371Dr Zaharah Binti AbdullahPegawai Penyelidikan Gred Q52Institut Penyelidikan Perikanan Batu Maung, Pulau Pinang-15/11/2012
372Cik Yong Ai HuaPegawai Penyelidikan Gred Q52Institut Penyelidikan Perikanan Cawangan Sarawak-15/11/2012
373Tuan Rohayu bt Tuan YusoffPembantu Tadbir (Kewangan) Gred W17Unit pentadbiran dan kewangan, Pejabat Perikanan Negeri PerakUnit pentadbiran dan kewangan, Pejabat Perikanan Negeri Perak04/11/2012
374Pn Norfarahin bt Md. HashimPembantu Tadbir (Kewangan) Gred W17Cawangan Pengurusan Kewangan, Bahagian Pentadbiran dan Kewangan, PutrajayaCawangan Pengurusan Kewangan, Bahagian Pentadbiran dan Kewangan, Putrajaya04/11/2012
375Mohd Faizal Azuan b. HussinPembantu Perikanan G17Pejabat Perikanan Negeri Pulau PinangPejabat Perikanan Negeri Pulau Pinang02/11/2012
376Mazrol b. YusopPembantu Perikanan G17Pejabat Perikanan Negeri Pulau PinangPejabat Perikanan Negeri Pulau Pinang02/11/2012
377Nik Mohd Zafrie b. Nik Abdul KhalilPembantu Perikanan G17Pejabat Perikanan Negeri Pulau PinangPejabat Perikanan Negeri Pulau Pinang02/11/2012
378Siti Arbaiyah bt BokhriPenolong Pegawai Penyelidik Q27Pejabat Perikanan Negeri Pulau PinangPejabat Perikanan Negeri Pulau Pinang02/11/2012
379Rayn Cosmas RobertPembantu Perikanan G17Pejabat Perikanan Negeri Pulau PinangPejabat Perikanan Negeri Pulau Pinang02/11/2012
380Shahrul Naim bin Abdul RazakPembantu Perikanan G17Pejabat Perikanan Negeri Pulau PinangPejabat Perikanan Negeri Pulau Pinang02/11/2012
381Mohd Safuan b. HamidPembantu Perikanan G17Pejabat Perikanan Negeri Pulau PinangPejabat Perikanan Negeri Pulau Pinang02/11/2012
382Pn. Siti Arbaiyah bt BokhriPenolong Pegawai Penyelidik Q27Pusat Kesihatan dan Kuarantin Ikan, Gelugor, Pulau PinangPusat Kesihatan dan Kuarantin Ikan, Gelugor, Pulau Pinang01/11/2012
383Pn. Siti Hawa bt Mohamad AliPegawai Penyelidik Gred Q41Institut Penyelidikan Perikanan Batu Maung, Pulau PinangInstitut Penyelidikan Perikanan Batu Maung, Pulau Pinang01/11/2012
384En. Rosdi bin KerisimPenolong Pegawai Penyelidik Q27Pusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan, Bukit Kayu Hitam, KedahPusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan Bukit Kayu Hitam, Kedah01/11/2012
385Pn. Aznaliza bt YahyaPembantu Penyelidik Q17Pusat Penyelidikan Perikanan Air Tawar Glami Lemi, Negeri SembilanPusat Penyelidikan Perikanan Air Tawar Glami Lemi, Negeri Sembilan01/11/2012
386Pn. Nur Awatif bt OthmanPembantu Makmal C17Pusat Penyelidikan dan Pengeluaran Benih Udang Kebangsaan Pulau Sayak, KedaPusat Penyelidikan dan Pengeluaran Benih Udang Kebangsaan Pulau Sayak, Keda01/11/2012
387Pn. Shafarizan bt Mohd ShatarPembantu Penyelidik Q17Institut Penyelidikan Perikanan Cawangan SarawakInstitut Penyelidikan Perikanan Cawangan Sarawak01/11/2012
388Pn. Irain bt BahariPenolong Pegawai Sains C27Makmal Rujukan Biosekuriti Perikanan Bintawa, Sarawak (Pusat Biosekuriti PeMakmal Rujukan Biosekuriti Perikanan Bintawa, Sarawak (Pusat Biosekuriti Pe01/11/2012
389En. Abdul Hafis bin Abdul RashidPenolong Pegawai Sains C27Makmal Rujukan Biosekuriti Perikanan Bintawa, Sarawak (Pusat Biosekuriti PeMakmal Rujukan Biosekuriti Perikanan Bintawa, Sarawak (Pusat Biosekuriti Pe01/11/2012
390Pn. Nur Aqilah bt Che ManPenolong Pegawai Penyelidik Q27Pusat Penyu dan Ekosistem Marin (TUMEC) Dungun, TerengganuPusat Penyu dan Ekosistem Marin (TUMEC) Dungun, Terengganu01/11/2012
391En. Adam Luke Anak PugasPenolong Pegawai Penyelidik Q27Cawangan Penerokaan Sumber, Department Pembangunan dan Pengurusan Sumber PeCawangan Penerokaan Sumber, Department Pembangunan dan Pengurusan Sumber Pe01/11/2012
392Shamsiah bt YahayaPembantu Tadbir (Kewangan) Gred W17Cawangan Pengurusan Kewangan, Bahagian Pentadbiran dan Kewangan, PutrajayaPejabat Perikanan Negeri Pulau Pinang24/09/2012
393Pn. SIti Ummi Hafidzah bt IbrahimPembantu Tadbir (Kewangan) Gred W17Cawangan Pengurusan Kewangan, Bahagian Pentadbiran dan Kewangan, Putrajaya-24/09/2012
394Iskandar bin ShamsuddinPembantu Makmal Gred C17Pusat Pengurusan Kesihatan dan Kuarantin Ikan, Gelugor, Pulau PinangPejabat Perikanan Negeri Pulau Pinang03/09/2012
395En. Kamarol Hakim bin KhairuddinPembantu Tadbir (Perkeranian/Oerasi) Gred N17Cawangan Pentadbiran Am, (Seksyen Kompetensi) Bahagian Pentadbiran dan KewaCawangan Pentadbiran Am, (Seksyen Kompetensi) Bahagian Pentadbiran dan Kewa13/08/2012
396Pn. Nur Shazwani bt Mohd GhazaliPegawai Perikanan G41Unit Biosekuriti Negeri Pahang (Makmal Biosekuriti Perikanan Kuantan, Pahan-02/07/2012
397Pn. Nor Affizah bt Bujang SailiPegawai Perikanan G41Cawangan Operasi, Bahagian Perlindungan Sumber, Ibu Pejabat Perikanan Putra-02/07/2012
398Pn. Maidatul Suhana bt MohdPenolong Pegawai Perikanan G27Cawangan Pengembangan Pemprosesan dan Pengendalian Hasil Perikanan, Bahagia-18/06/2012
399Pn. Nadiha bt RaduanPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Unit Pentadbiran dan Kewangan, Pejabat Perikanan Laut SarawakUnit Pentadbiran dan Kewangan, Pejabat Perikanan Laut Sarawak01/06/2012
400En. Mohd Johanis Sabirin bin YahayaPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Pusat Pengembangan Teknologi Produk Perikanan Lenggong, PerakPusat Pengembangan Teknologi Produk Perikanan Lenggong, Perak01/06/2012
401Pn. Herlina bt Abdul GhaniPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Unit Pengembangan dan Latihan, Pejabat Perikanan Negeri SelangorUnit Pengembangan dan Latihan, Pejabat Perikanan Negeri Selangor01/06/2012
402Pn. Nurul Izzah bt HalimPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Unit Pengembangan dan Latihan, Pejabat Perikanan Negeri Melaka (Pejabat PerUnit Pengembangan dan Latihan, Pejabat Perikanan Negeri Melaka (Pejabat Per01/06/2012
403Pn. Sazila bt ZulkifliPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Pusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan, Bukit Kayu Hitam, KedahPusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan, Bukit Kayu Hitam, Kedah01/06/2012
404En. Norazman bin NordinPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Unit Pengembangan dan Latihan, Pejabat Perikanan Laut SarawakUnit Pengembangan dan Latihan, Pejabat Perikanan Laut Sarawak01/06/2012
405En. Mohd Roslan bin Che NohPembantu Penyelidik Q17Pusat Penyelidikan Beni8h Udang Kebangsaan Pulau Sayak, KedahPusat Penyelidikan Beni8h Udang Kebangsaan Pulau Sayak, Kedah01/06/2012
406Pn. Norhafida bt Mohd IzaniPenolong Pegawai Tadbir Gred N27Cawangan Pentadbiran Am, Bahagian Pentadbiran dan KewanganCawangan Pentadbiran Am, Bahagian Pentadbiran dan Kewangan27/05/2012
407Pn. Sharifah Shakila Bt. Syed AbdullahPenolong Akauntan Gred W36Cawangan Pengurusan Kewangan,Cawangan Pengurusan Kewangan,01/04/2012
408Andika bin HassanPembantu Tadbir (Kewangan) Gred W17--01/12/2011
409En. Nazli Effenddy bin RamliPegawai Penyelidik Q41Pusat Penyelidikan dan Pengeluaran Benih Udang Kebangsaan (PPPBUK) Pulau Sa-19/09/2011
410Rosmaria Binti Abu BakarPembantu Tadbir (Kewangan) Gred W17Pusat Penyelidikan Perikanan dan Pengeluaran Benih Udang Kebangsaan Pulau S-18/07/2011
411Hazeelia bt. MuhammadPegawai Undang-Undang Gred L48Pejabat Penasihat Undang-Undang Negeri TerengganuPejabat Penasihat Undang-Undang Negeri Terengganu09/05/2011
412Aniza bt LimatPegawai Tadbir dan Diplomatik Gred M44Kementerian Perdagangan Dalam Negeri Kota Kinabalu SabahKementerian Perdagangan Dalam Negeri Kota Kinabalu Sabah03/05/2011
413Azhar bin IsmailPegawai Tadbir dan Diplomatik Gred M54Bahagian Hal Ehwal Penguatkuasaan Maritim, Jabatan Perdana Menteri-03/05/2011
414Ridhwan bin UdinJurutera Gred J44Ibu Pejabat Jabatan Pengairan SaliranPejabat Perikanan Negeri Pulau Pinang01/03/2011
415En. Mohd Hasnadi bin Ab HadiPembantu Penyelidik Q17Pusat Penyelidikan Perikanan Air Tawar (PPPAT) Glami Lemi, Negeri Sembilan-14/02/2011
416En. Noorazlan Shah bin Abd RahimPembantu Penyelidik Q17Pusat Penyelidikan Perikanan Air Tawar (PPPAT) Glami Lemi, Negeri Sembilan-14/02/2011
417En. Wan Muhd Hafizi bin Wan MustapaPembantu Penyelidik Q17Pusat Penyelidikan dan Pengeluaran Benih Udang Kebangsaan (PPPBUK) Pulau Sa-14/02/2011
418En. Mohd Asfarizal bin Mohd MamokPenolong Pegawai Perikanan G27Unit Pengembangan dan Latihan, Pejabat Perikanan Negeri Selangor-14/02/2011
419En. A. Majid bin SallehPenolong Pegawai Perikanan G27Pusat Pengurusan Kuarantin dan Kesihatan Ikan, Kompleks Sultan Abu Bakar (K-14/02/2011
420Pn. Kakak ak LuhinPenolong Pegawai Perikanan G27Unit Pengembangan dan Latihan, Pejabat Perikanan Laut Sarawak-14/02/2011
421En. Ardi bin BedduPenolong Pegawai Perikanan G27Unit Pengembangan dan Latihan, Pejabat Perikanan Laut Sarawak-14/02/2011
422En. Muhamad Idham bin LegimanPenolong Pegawai Perikanan G27Unit Pengembangan dan Latihan, Pejabat Perikanan Negeri Perak-14/02/2011
423En. Mohd Sabri bin MustafaPembantu Perikanan G17Cawangan Kawalselia dan Perlindungan Sumber, Pejabat Perikanan Negeri Teren-17/01/2011
424En. Azizul bin Abu HasanPembantu Perikanan G17Unit Biosekuriti Perikanan, Pusat Kesihatan dan Kuarantin Ikan, Pejabat Per-17/01/2011
425En. Azlan Shah bin YacopPembantu Perikanan G17Unit Biosekuriti Perikanan, Pusat Kesihatan dan Kuarantin Ikan, Kompleks Su-17/01/2011
426En. Mohd Azahari bin AwangPembantu Perikanan G17Pusat Pengembangan Akuakultur, Bukit Tinggi Pahang-17/01/2011
427En. Dediantino bin AsakPembantu Perikanan G17Cawangan Kawalselia dan Perlindungan Sumber, Pejabat Perikanan Laut Sarawak-17/01/2011
428En. Egol Anak TerifinPembantu Perikanan G17Cawangan Kawalselia dan Perlindungan Sumber, Pejabat Perikanan Laut Sarawak-17/01/2011
429En. Indrashaffil bin LanPembantu Perikanan G17Cawangan Audit dan Pensijilan, Bahagian Biosekuriti Perikanan, Ibu Pejabat-17/01/2011
430En. Mohd Hardy JelanyPembantu Perikanan G17Pusat Pengembangan Perikanan Laut Tanjung Sedili, Johor (PSP di Pusat Penge-17/01/2011
431En. Mohamad Sayuti bin YahyaPembantu Perikanan G17Cawangan Operasi, Bahagian Perlindungan Sumber, Ibu Pejabat Perikanan Putra-17/01/2011
432En. Affany bin AriffinPembantu Perikanan G17Cawangan Kawalselia dan Perlindungan Sumber, Pejabat Perikanan Laut Sarawak-17/01/2011
433En. Mazrulhasan bin Mohd MyhaudinPembantu Perikanan G17Cawangan Kawalselia dan Perlindungan Sumber (Pelesenan Daerah Langkawi), Pe-17/01/2011
434En. Mohd Rashid bin Md YusofPembantu Perikanan G17Cawangan Kawalselia dan Perlindungan Sumber, Pejabat Perikanan Negeri Melak-17/01/2011
435En. Mohd Asrul bin Ab RahmanPembantu Perikanan G17Cawangan Pengembangan dan Latihan, Pejabat Perikanan Negeri Perak (Cawangan-17/01/2011
436En. Mohd Ruslan bin JusohPembantu Perikanan G17Cawangan Perancangan dan Penilaian, Pejabat Perikanan Negeri Perak-17/01/2011
437Muhammad Amnan bin Muhammad IshakPemandu Kenderaan Gred R3--11/01/2011
438En. Mohd Nornukman bin RosdiPemandu Kenderaan Gred R3--11/01/2011
439Nawar bin A. KarimPegawai Perikanan Gred G41Pusat Ikan Hiasan, Port Dickson Negeri Sembilan-03/01/2011
440Mohamad Hafiz Murshidi bin ShakoriPegawai Perikanan Gred G41Cawangan Pemuliharaan Sumber dan Perikanan Rekreasi, Bahagian Pelesenan dan-03/01/2011
441En. Mohd Sabry bin SaidinPembantu Penyelidik Q17Institut Penyelidikan Perikanan Cawangan Sarawak (IPPCS), Bintawa Sarawak-03/01/2011
442En. Muhammad Hanaffi bin AyobPembantu Penyelidik Q17Pusat Pengeluaran dan Penyelidikan Ikan Laut (PPPIL), Tanjung Demong Tereng-03/01/2011
443En. Muhammad bin Mat JamalPembantu Penyelidik Q17Pusat Penyelidikan Perikanan Air Tawar (PPPAT) Glami Lemi, Negeri Sembilan-03/01/2011
444En. Muhamad Abdul Rauf bin AbdullahPegawai Perikanan G41Cawangan Logistik, Bahagian Perlindungan Sumber, Ibu Pejabat Perikanan Putr-03/01/2011
445Pn. Mariam bt MaripPegawai Perikanan G41Unit Pentadbiran dan Kewangan, Pejabat Perikanan Negeri Terengganu-03/01/2011
446Pn. Normaliana bt IsmailPenolong Pegawai Sains C27Makmal Rujukan Biosekuriti Perikanan Bintawa, Sarawak-01/12/2010
447En. Zakri bin OmarPembantu Perikanan G17Pejabat Perikanan Negeri Pulau Pinang-08/11/2010
448En. Bakri bin Abu BakarPembantu Perikanan G17CC Teluk Sepanggar-01/11/2010
449En. Mohd Husaini bin RosliPembantu Perikanan G17Pejabat Perikanan Negeri Kedah-01/11/2010
450En. Azrul Hakim bin AzizPembantu Perikanan G17Pejabat Perikanan Negeri Kedah-01/11/2010
451En. Ariff bin Abdul SabalPembantu Perikanan G17Pejabat Perikanan Wilayah Persekutuan Labuan-01/11/2010
452Pn. Norfadilah bt JalaliPembantu Perikanan G17IAM Pulau Sayak-01/11/2010
453En. Mohd Suhaimi bin RamiaPembantu Perikanan G17Bahagian Perlindungan Sumber, Ibu Pejabat Perikanan Putrajaya-01/11/2010
454En. Mohd Firdhaus Khan bin OsmanPembantu Perikanan G17Bahagian Perlindungan Sumber, Ibu Pejabat Perikanan Putrajaya-01/11/2010
455Pn. Norida bt Mohamad NoorPembantu Perikanan G17Department Penyelidikan dan Pengurusan Sumber Perikanan Marin, Terengganu-01/11/2010
456Benya Anak LibauPembantu Perikanan G17Pejabat Perikanan Laut Sarawak-01/11/2010
457Royenddy SulakoiPembantu Perikanan G17CC Teluk Sepanggar-01/11/2010
458En. Syed Ahmad Syafiq Hadi bin Syed AbdullahPembantu Perikanan G17Institut Perikanan Malaysia, Chendering Terengganu-01/11/2010
459Pn. Almina bt EspinPembantu Perikanan G17CC Kota Kinabalu (Tuaran)-01/11/2010
460Pn. Siti Farhana bt AdnanPembantu Perikanan G17Bahagian Pembangunan Sumber Manusia, Ibu Pejabat Perikanan Putrajaya-01/11/2010
461En. Mohd Azmi bin Nor @ Md NorPembantu Perikanan G17Pejabat Perikanan Negeri Terengganu-01/11/2010
462Pn. Siti Rahaizah bt YahudaPembantu Perikanan G17Institut Perikanan Malaysia, Chendering Terengganu-01/11/2010
463Pn. Liliana Joseph AbbiePembantu Perikanan G17CC Kota Kinabalu (Tuaran)-01/11/2010
464Pn. Sumawati bt Amad BugisPegawai Perikanan G41Cawangan Kejuruteraan Akuakultur, Bahagian Kejuruteraan, Ibu Pejabat Perika-01/11/2010
465Pn. Nurul Nadia bt Abdul RahmanPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Bahagian Biosekuriti Perikanan, (Makmal Biosekuriti Perikanan Kuantan, Paha-01/11/2010
466Pn. Nurazlina bt Abdul AzizPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Unit Pengembangan dan Latihan, Pejabat Perikanan Negeri Pahang-01/11/2010
467En. Mohd Shubli bin Md SaadPegawai Perikanan G41Pejabat Perikanan Negeri Terengganu (PSP di PPN Negeri Sembilan)-18/10/2010
468En. Mohamad Nazri bin PuasaPegawai Perikanan G41Pusat Pengembangan Akuakultur Perlok, Pahang-18/10/2010
469En. Ahmad Saifullah bin MohammadPegawai Perikanan G41Makmal Rujukan Biosekuriti Perikanan Bintawa, Sarawak-18/10/2010
470En. Rosliadi bin RahimPegawai Perikanan G41Unit Biosekuriti Negeri, Pejabat Perikanan Negeri Johor-18/10/2010
471En. Ahmad Zuwairi bin ZainudinPegawai Perikanan G41Cawangan Pemuliharaan Sumber dan Rekreasi, Bahagian Pelesenan dan Pengurusa-18/10/2010
472Pn. Nor Khalilaah bt ZainuddinPegawai Perikanan G41Cawangan Komunikasi, Bahagian Pengurusan Maklumat Perikanan, Ibu Pejabat Pe-18/10/2010
473En. Jackson Anak KaemPembantu Perikanan G17Pejabat Perikanan Laut Sarawak-01/10/2010
474En. Pravin a/l SelvarajaPembantu Perikanan G17Pejabat Perikanan Negeri Johor-16/07/2010
475En. Jai Ganesh a/l Raja GopalPembantu Perikanan G17Pejabat Perikanan Negeri Kedah-01/07/2010
476En. Annathan a/l MunipenPembantu Perikanan G17Pejabat Perikanan Negeri Johor-01/07/2010
477En. Harman bin Che AwangPembantu Perikanan G17Institut Perikanan Malaysia, Chendering Terengganu-01/07/2010
478En. Muhamad Saufi bin Ahmad KhairuddinPembantu Perikanan G17Pejabat Perikanan Negeri Johor-01/07/2010
479En. Khairul Harimee bin Md NasirPembantu Perikanan G17Bahagian Pengurusan Maklumat Perikanan, Ibu Pejabat Perikanan Putrajaya-01/07/2010
480En. Ramesthas a/l ThanimalaiPembantu Perikanan G17Pejabat Perikanan Negeri Johor-01/07/2010
481En. Mohd Syahrulnizam bin IsmailPembantu Perikanan G17Pejabat Perikanan Negeri Pulau Pinang-01/07/2010
482En. Abdul Halim bin NayanPembantu Perikanan G17Pejabat Perikanan Negeri Pulau Pinang-01/07/2010
483En. Mohd Suhaimy bin AbdulahPembantu Perikanan G17Pejabat Perikanan Negeri Johor-01/07/2010
484En. Mohd Hafizal bin MustaphaPembantu Perikanan G17Pejabat Perikanan Negeri Johor-01/07/2010
485En. Norhairul bin NordinPembantu Perikanan G17CC Kota Kinabalu (Tuaran)-01/07/2010
486En. Nurul Eqram bin YusoffPembantu Perikanan G17Pejabat Perikanan Negeri Pahang-01/07/2010
487En. Mohd Fazlysham bin ZakariaPembantu Perikanan G17Pejabat Perikanan Negeri Pahang-01/07/2010
488En. Kiew Chiew PhangPembantu Perikanan G17Pejabat Perikanan Laut Sarawak-01/07/2010
489En. Prabu a/l SukurmanyPembantu Perikanan G17Pejabat Perikanan Negeri Pulau Pinang-01/07/2010
490En. Muhammad Firdaus bin A HamidPembantu Makmal C17Institut Penyelidikan Perikanan Cawangan Sarawak-15/06/2010
491Pn. June Moh Hwei YiengPegawai Perikanan G41Makmal Rujukan Biosekuriti Perikanan Bintawa, Sarawak-15/06/2010
492Pn. Rahimah bt OsmanPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Cawangan Biosekuriti Negeri (Unit Biosekuriti Melaka), Bahagian Biosekuriti-01/06/2010
493Pn. Lizawati bt MohamedPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Unit Pengembangan dan Latihan, Pejabat Perikanan Negeri Melaka (PPD Melaka-01/06/2010
494Pn. Raja Noradawiah bt Raja MuhamadPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Unit Pentadbiran dan Kewangan, Pejabat Perikanan Negeri Melaka-01/06/2010
495En. Ishar Hani bin IshakPembantu Perikanan G17Pejabat Perikanan Negeri Perak-10/05/2010
496En. Mohd Tarmezi bin Abdul RahimPenjaga Jentera ElektrikPusat Penyelidikan Ternakan Air Payau, Gelang Patah Johor-10/05/2010
497Pn. Azura bt MarkusPegawai Perikanan G41Cawangan Pengurusan & Pelaburan Akuakultur, Bahagian Pembangunan Akuakultur-03/05/2010
498En. Rizwan bin NordinPegawai Perikanan G41Jabatan Perikanan Laut Sarawak-03/05/2010
499En. Nordiskandar bin Nor TajudinPegawai Perikanan G41Bahagian Kejuruteraan, Ibu Pejabat Perikanan Putrajaya-03/05/2010
500En. Ahmad Fa'idzi bin KastolanyPegawai Perikanan G41Bahagian Kejuruteraan, Ibu Pejabat Perikanan Putrajaya-03/05/2010
501Pn. Nor Khazana Farekhan bt HassanPembantu Makmal C17Makmal Rujukan Biosekuriti Perikanan Bintawa, Sarawak-20/04/2010
502En. Mohd Nurul Zulfaizal bin IbrahimPembantu Makmal C17Institut Perikanan Malaysia, Chendering Terengganu-20/04/2010
503Pn. Fatimah bt RazakPembantu Perikanan G17Pejabat Perikanan Negeri Johor-05/04/2010
504Pn. Nooridah bt Mohd AbidinPembantu Perikanan G17Pejabat Perikanan Negeri Terengganu-05/04/2010
505Pn. Samtina bt ZamriPembantu Perikanan G17Bahagian Perancang dan Antarabangsa, Ibu Pejabat Perikanan Putrajaya-05/04/2010
506Goh Kok LuiPembantu Perikanan G17Pusat Biosekuriti Perikanan Petaling Jaya (ditempatkan di MAQIS, KLIA)-05/04/2010
507En. Chandramohan a/l SuppuramaniyamPembantu Perikanan G17Pejabat Perikanan Negeri Melaka-05/04/2010
508En. Rosdi bin SallehPembantu Perikanan G17Pejabat Perikanan Negeri Perak-05/04/2010
509En. Mohd Syapul bin OthmanPembantu Perikanan G17Pusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan, Kompleks Sultan Abu Bakar (KSA-05/04/2010
510En. Jafri bin TarPembantu Perikanan G17CC Teluk Sepanggar 01/06/2010-05/04/2010
511En. Huzaini bin Abd HamidPembantu Perikanan G17Pejabat Perikanan Negeri Pulau Pinang-05/04/2010
512En. Muhammad Nizam bin SamsudinPembantu Perikanan G17Bahagian Pelesenan dan Pengurusan Sumber, Ibu Pejabat Perikanan Putrajaya-05/04/2010
513En. Zainuddin bin IbrahimPembantu Perikanan G17Pejabat Perikanan Negeri Pulau Pinang-05/04/2010
514En. Abdul Wahid bin Muhammad ZinPembantu Perikanan G17Pejabat Perikanan Negeri Johor-05/04/2010
515En. Mohd Nazif bin MahpinPembantu Perikanan G17Pejabat Perikanan Negeri Selangor-05/04/2010
516Pn. Nazariah bt Mohd NazriPembantu Makmal C17Makmal Rujukan Biosekuriti Perikanan Bintawa, Sarawak-05/04/2010
517Pn. Norul Azis bin SummatPembantu Makmal C17Institut Penyelidikan Perikanan Cawangan Sarawak-05/04/2010
518Pn. Effarina bt Mohd Faizal AbdullahPegawai Penyelidik Gred Q41Institut Penyelidikan Perikanan Batu Maung, Pulau Pinang (PSP FRI Kg Acheh,-15/03/2010
519En. Mohd Fairuz bin Mohd SobriPembantu Perikanan G17Pejabat Perikanan Negeri Perak-02/03/2010
520En. Mohd Zul Helmi bin GhazaliPembantu Perikanan G17Pejabat Perikanan Negeri Terengganu-01/03/2010
521En. Balton MartinPenolong Pegawai Penyelidik Q27Pusat Pengeluaran & Penyelidikan Benih Udang Kebangsaan, Pulau Sayak, Kedah-01/03/2010
522En. Abdul Rahim bin Abu BakarJuruteknik J17 (Mekanikal)Pusat Penyu dan Ekosistem Marin (TUMEC) Rantau Abang, Terengganu-22/02/2010
523En. Muhammad Redzwan bin SidikPenolong Pegawai Sains C27Makmal Rujukan Biosekuriti Perikanan Bintawa, Sarawak-22/02/2010
524En. Mohd Faizal bin Abdul Rahim @ YaacubPembantu Perikanan G17PSP di Pejabat Perikanan Negeri Sembilan-22/02/2010
525En. Mohd Syairazi bin IshakPembantu Perikanan G17Pejabat Perikanan Negeri Perak (PSP di Pejabat Perikanan Daerah Banding)-22/02/2010
526En. Mohd Tamimi bin Ali AhmadPegawai Penyelidik Q41Department Penyelidikan dan Pengurusan Sumber Perikanan Marin, Terengganu-22/02/2010
527En. Nazuki bin SulongPegawai Penyelidik Q41Pusat Penyu dan Ekosistem Marin (TUMEC) Rantau Abang, Terengganu-22/02/2010
528Pn. Noorul Azliana bt JamaludinPegawai Penyelidik Gred Q41Department Penyelidikan dan Pengurusan Sumber Perikanan Marin, Terengganu-22/02/2010
529Pn. Rozana bt JohariPegawai Penyelidik Gred Q41Pusat Penyelidikan Perikanan Air Tawar Glami Lemi, Negeri Sembilan-22/02/2010
530Pn. Rosmaria bt Abu DarimPegawai Penyelidik Gred Q41Pusat Penyelidikan Ternakan Air Payau, Gelang Patah, Johor-22/02/2010
531Pn. Intan Nurlemsha bt BaharomPegawai Penyelidik Gred Q41Institut Penyelidikan Perikanan Batu Maung, Pulau Pinang-22/02/2010
532Pn. Rathi Sai a/p MuniandyPegawai Perikanan G41Pusat Penetasan Udang Galah, Setiawan Perak-22/02/2010
533Pn. Nor Haida bt IshakPegawai Perikanan G41Pusat Kesihatan dan Kuarantin Ikan Gelugor, Pulau Pinang-22/02/2010
534En. Mohd Sobri Amri bin Mohd NoorPegawai Perikanan G41Institut Perikanan Malaysia, Chendering Terengganu-08/02/2010
535En. Mohd Azhar bin Mohd ZinPegawai Perikanan G41Bahagian Pelesenan dan Pengurusan Sumber, Ibu Pejabat Perikanan Putrajaya-08/02/2010
536En. Sallehuddin bin IsmailPegawai Perikanan G41Bahagian Pentadbiran dan Kewangan, Jabatan Perikanan Negeri Perak-08/02/2010
537Pn. Siti Nadirah bt AbdullahPenolong Pegawai Sains C27Makmal Rujukan Biosekuriti Perikanan Bintawa, Sarawak-22/01/2010
538En. Mohd Mujahiddin bin Che SulaimanPembantu Perikanan G17Pejabat Perikanan Negeri Perak-20/01/2010
539En. Mohd Azizul bin AzizPembantu Am Pejabat N1Pusat Penyelidikan Perikanan Air Tawar Glami Lemi, Negeri Sembilan-18/01/2010
540En. Mohd Farurrazi bin Mat YassinJuruteknik J17 (Awam)Cawangan Pelaksanaan Projek Infrastruktur Perikanan, Bahagian Kejuruteraan,-11/01/2010
541Pn. Haslinda bt HussinPenolong Juruukur J29Bahagian Kejuruteraan, Ibu Pejabat Perikanan Putrajaya-11/01/2010
542En. Mohamad Dzulardfi Nazree bin MohamadPembantu Am Pejabat N1Bahagian Pentadbiran dan Kewangan, Ibu Pejabat Perikanan Putrajaya-04/01/2010
543En. Hamjah bin KassimPembantu Am Pejabat N1Makmal Rujukan Biosekuriti Perikanan Bintawa, Sarawak-04/01/2010
544En. Mohd Effendi bin SafiePembantu Am Pejabat N1Bahagian Penyelidikan , Institut Penyelidikan Perikanan Pulau Pinang-04/01/2010
545En. Mohd Zahiruddin bin DaudJuruteknik J17 (Mekanikal)Pusat Penyu dan Ekosistem Marin (TUMEC) Rantau Abang, Terengganu-04/01/2010
546Pn. Nurhidayati bt Ahmad SobriPembantu Makmal C17Institut Penyelidikan Perikanan Pulau Pinang-04/01/2010
547En. Noorakmal bin RosliPembantu Makmal C17Institut Penyelidikan Perikanan Pulau Pinang-04/01/2010
548En. Ahmad Hakimi bin Mohd ZubirPembantu Makmal C17Pusat Pengeluaran & Penyelidikan Benih Udang Kebangsaan, Pulau Sayak, Kedah-04/01/2010
549En. Norfaizal Azli bin Mat NorPembantu Penyelidik Q17Department Penyelidikan dan Pengurusan Sumber Perikanan Marin, Terengganu-04/01/2010
550En. Che Shahidi bin Che ModPembantu Penyelidik Q17Pusat Pengeluaran & Penyelidikan Benih Udang Kebangsaan, Pulau Sayak, Kedah-04/01/2010
551En. Muhammad Sakani bin SazulkafliPembantu Penyelidik Q17Pusat Pengeluaran & Penyelidikan Benih Udang Kebangsaan, Pulau Sayak, Kedah-04/01/2010
552En. Hassanal bin SalimPembantu Penyelidik Q17Pusat Penyelidikan Perikanan Air Tawar Glami Lemi, Negeri Sembilan-04/01/2010
553En. Sheikh Mohamad Affaan bin Sheikh Abdul RahimPembantu Penyelidik Q17Pusat Penyelidikan Perikanan Air Tawar Glami Lemi, Negeri Sembilan-04/01/2010
554En. Mohd Satra bin AlimuddinPembantu Perikanan G17CC Kota Kinabalu (Tuaran)-04/01/2010
555En. Sazali bin SahaliPembantu Perikanan G17Bahagian Biosekuriti Perikanan, Ibu Pejabat Perikanan Putrajaya-04/01/2010
556En. Shahril bin AzizPembantu Perikanan G17Pejabat Perikanan Negeri Kedah-04/01/2010
557En. Abdul Mutalib bin MohamadPembantu Perikanan G17Pejabat Perikanan Laut Sarawak-04/01/2010
558En. Mohd Azhan bin Mat DaudPembantu Perikanan G17Pusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan KLIA, Sepang Selangor-04/01/2010
559En. Abdullah bin DaudPembantu Perikanan G17Pejabat Perikanan Negeri Terengganu-04/01/2010
560En. Rizuan bin RamliPembantu Perikanan G17Cawangan Biosekuriti Negeri (Unit Biosekuriti Perikanan Melaka)-04/01/2010
561En. Zulsam Zulkiflie bin Mat NorPembantu Perikanan G17Cawangan Biosekuriti Negeri (Unit Biosekuriti Perikanan)-04/01/2010
562En. Abdul Razak bin ManPembantu Perikanan G17Pejabat Perikanan Negeri Kedah-04/01/2010
563En. Rismayuddin bin IdrisPembantu Perikanan G17Cawangan Biosekuriti Negeri (Unit Biosekuriti Perikanan Pahang)-04/01/2010
564En. Paul Anak NgalihPembantu Perikanan G17Pejabat Perikanan Laut Sarawak-04/01/2010
565Kon Yeu HooiPegawai Perikanan G41Perancangan & Penilaian, Pejabat Perikanan Laut Sarawak-15/06/2009
566Pn. Nur Fadhlina Chan bt Mahadie ChanPegawai Perikanan G41Makmal Rujukan Biosekuriti Perikanan Bintawa sarawak, Pejabat Perikanan Lau-15/06/2009
567Pn. Janet Ng Cheak LeePegawai Perikanan G41Bahagian Biosekuriti Perikanan, Pejabat Perikanan Laut Sarawak-15/06/2009
568Pn. Siti Suharnie bt Ahmad JalaludinPembantu Tadbir Rendah (Jurutaip) N11Pejabat Perikanan Negeri Selangor-28/05/2009
569Pn. Nurul Izzah bt Abd RashidPembantu Tadbir Rendah (Jurutaip) N11Pejabat Perikanan Negeri Kedah (secara pentadbiran di Pejabat Perikanan Ne-28/05/2009
570Pn. Faridah bt HaronPembantu Tadbir Rendah (Jurutaip) N11Bahagian Perancangan, Pembangunan dan Antarabangsa, Ibu Pejabat Perikanan P-28/05/2009
571Pn. Nur Faradilla bt RosliPembantu Tadbir Rendah (Jurutaip) N11Seksyen Pentadbiran Am, Bahagian Pentadbiran dan Kewangan, Ibu Pejabat Peri-28/05/2009
572Pn. Siti Norazliza bt ZakariaPembantu Tadbir Rendah (Jurutaip) N11Seksyen Kompetensi, Bahagian Pentadbiran dan kewangan, ibu pejabat perikana-28/05/2009
573En. Shaharil bin AhmadPenolong Pegawai Sains C27Makmal Rujukan Biosekuriti Perikanan Bintawa sarawak, Pejabat Perikanan Lau-15/04/2009
574Pn. Noor Aishah bt WahabPenolong Pegawai Sains C27Makmal Rujukan Biosekuriti Perikanan Kuantan, Pahang-15/04/2009
575Pn. Siti Sutina bt OmarPenolong Pegawai Sains C27Makmal Rujukan Biosekuriti Perikanan Kuantan, Pahang-15/04/2009
576En. Bakri bin SaadPenolong Pegawai Sains C27Makmal Rujukan Biosekuriti Perikanan Kuantan, Pahang-15/04/2009
577En. Nor Isyam bin A RahmanPenolong Pegawai Sains C27Makmal Rujukan Biosekuriti Perikanan Kuantan, Pahang-15/04/2009
578Pn. Sarena bt IdrisPembantu Tadbir Rendah (Jurutaip) N11Pusat Penyelidikan Air Tawar Glami Lemi, Negeri Sembilan-01/04/2009
579Pn. Noraina bt Ab RahamanPembantu Tadbir Rendah (Jurutaip) N11Cawangan Penyelenggaraan Kapal, Limbongan Perikanan Pelabuhan Klang, Selang-01/04/2009
580Pn. Norhafiza bt RamliPembantu Tadbir Rendah (Jurutaip) N11Bahagian Perancangan, Pembangunan dan Antarabangsa, Ibu Pejabat Perikanan P-16/03/2009
581En. Mohamad Iswandy bin Abdul MananPembantu Juruenjin Laut A1Institut Penyelidikan Perikanan Cawangan Sarawak-16/02/2009
582En. Azlan bin HamdaniPembantu Juruenjin Laut A1Pejabat Perikanan Negeri Terengganu-16/02/2009
583En. Morzaid bin SauniPembantu Juruenjin Laut A1Pejabat Perikanan Negeri Selangor-16/02/2009
584En. Ahmad Fadillah bin BonhokPembantu Juruenjin Laut A1Pejabat Perikanan Laut Sarawak-16/02/2009
585Pn. Rohaiza bt Md RadziPembantu Tadbir Rendah (Jurutaip) N11Pejabat Perikanan Negeri Kedah-04/02/2009
586Pn. Marina bt IbrahimPembantu Tadbir Rendah (Jurutaip) N11Cawangan Pengurusan Maklumat Perikanan, Ibu Pejabat Perikanan Putrajaya-03/02/2009
587En. Jumaadi bin MatRagisPembantu Juruenjin Laut A1Pejabat Perikanan Laut Sarawak-01/12/2008
588En. Nazrul bin Ahmad ZaidiPembantu Juruenjin Laut A1Institut Penyelidikan Perikanan Cawangan Sarawak-01/12/2008
589En. Ahmad Fadillah bin BonhokPembantu Juruenjin Laut A1Pejabat Perikanan Laut Sarawak-01/12/2008
590En. Mohamad Azlan bin MansorKelasi A1Pejabat Perikanan Negeri Johor-01/12/2008
591En. Mohamad Zahid bin SoranPembantu Juruenjin Laut A1Institut Penyelidikan Perikanan Cawangan Sarawak-03/03/2008
592En. Edwin Linggang @ EdwardJuruenjin Laut A11Pejabat Perikanan Negeri Terengganu-03/03/2008
593En. Raden bin KhalidJuruenjin Laut A11Pejabat Perikanan Negeri Kedah-03/03/2008
594En. Wan Yusup bin Wan AllaJuruenjin Laut A11Pejabat Perikanan Negeri Johor-03/03/2008
595En. Mohd Rashidi bin Abdul RashidTukang Masak N1Institut Penyelidikan Perikanan Batu Maung, Pulau Pinang-03/03/2008
596En. Tengku Mohd Khir bin Tengku AbdullahTukang Masak N1Institut Perikanan Malaysia Chendering, Terengganu-03/03/2008
597En. Mohd Hafizul bin JusohTukang Masak N1Pejabat Perikanan Negeri Terengganu-03/03/2008
598Hasreek Razuff b. Mohd RazaliPembantu Tadbir (P/O) Gred N17Cawangan Pentadbiran Am (Fail Terbuka/Kuarters), Bahagian Pentadbiran dan Kewangan, Ibu Pejabat Perikanan, PutrajayaCawangan Pentadbiran Am (Majlis Rasmi/Kenderaan dan Keselamatan Jabatan), Bahagian Pentadbiran dan Kewangan, Ibu Pejabat Perikanan, Putrajaya01/10/2007
599Noorhazlina bt. Che IsaPembantu Tadbir (P/O) Gred N17Cawangan Pentadbiran Am (Kiriman), Bahagian Pentadbiran dan Kewangan, Ibu Pejabat Perikanan, PutrajayaCawangan Pentadbiran Am (Fail Terbuka/Kuarters), Bahagian Pentadbiran dan Kewangan, Ibu Pejabat Perikanan, Putrajaya01/10/2007
600Joven b. JunipPembantu Tadbir (P/O) Gred N17Cawangan Pentadbiran Am (Majlis Rasmi/Kenderaan dan Keselamatan Jabatan), Bahagian Pentadbiran dan Kewangan, Ibu Pejabat Perikanan, PutrajayaCawangan Pentadbiran Am (Kiriman), Bahagian Pentadbiran dan Kewangan, Ibu Pejabat Perikanan, Putrajaya01/10/2007
601Muhamad Husin b. Md DomPemandu Kenderaan Bermotor Gred R3Pejabat Timbalan Ketua Setiausaha(Perancangan), Kementerian Pertanian dan Industri Asas TaniUnit Pengembangan dan Latihan, Pejabat Perikanan Negeri Perak17/07/2007
602Arief Dharmawijaya Bin SharipudinPegawai Perikanan G41Seksyen Taman Laut, Kementerian Sumber Asli dan Alam Sekitar, PutrajayaPejabat Perikanan Negeri Perlis (Menggunakan Perjawatan Hakiki PPN Kelantan)16/01/2007

Jabatan Perikanan Malaysia
Aras 1-6, Blok Menara 4G2,
Presint 4, 62628 Putrajaya

Pusat Panggilan 1Malaysia
(1MOCC) : 03-8000 8000
Faks : 03 - 8889 5490
E-Mel : hqhelp[at]dof[dot]gov[dot]my
Dasar Privasi | Dasar Keselamatan | Penafian | Soalan Lazim | Bantuan | Peta Laman

Sesuai dipapar menggunakan IE 9.0, Firefox 3.0, Google Chrome 9.0 ke atas dengan resolusi 1024 x 768.
Sila klik disini untuk muat turun versi IE terkini dan muat turun Adobe Reader untuk melihat format PDF


Anda pelawat ke : 45426 Tarikh Kemaskini : 20-01-2020
Facebook Information FacebookFacebook adalah sebuah layanan jejaring sosial, pengguna dapat membuat profil pribadi, termasuk pemberitahuan otomatis ketika mereka memperbarui profilnya.     Twitter Information TwitterTwitter adalah layanan jejaring sosial dan mikroblog daring yang memungkinkan penggunanya untuk mengirim dan membaca pesan berbasis teks hingga 140 karakter, yang dikenal dengan sebutan kicauan (tweet).     Instagram Information InstagramInstagram adalah sebuah aplikasi berbagi foto yang memungkinkan pengguna mengambil foto, menerapkan filter digital, dan membagikannya ke berbagai layanan jejaring sosial, termasuk milik Instagram sendiri.     Youtube Information YoutubeYouTube adalah sebuah situs web berbagi video, situs ini memungkinkan pengguna mengunggah, menonton, dan berbagi video.     RSS Information RSSRSS adalah sebuah file berformat XML untuk sindikasi yang telah digunakan (di antaranya dan kebanyakan) situs web berita dan weblog. RSS digunakan untuk menyebar ringkasan tulisan terbaru di jurnal, artikel lengkap dan bahkan gambar dan suara.     QR Code Information Kode QRKode QR atau biasa dikenal dengan istilah QR Code adalah bentuk evolusi kode batang dari satu dimensi menjadi dua dimensi. Kode QR berfungsi bagaikan hipertaut fisik yang dapat menyimpan alamat dan URL.     Mobile Information Mobile WebMobile web bertujuan untuk mengakses layanan data secara wireless dengan menggunakan perangkat mobile seperti handphone, pda dan perangkat portable yang tersambung ke sebuah jaringan telekomunikasi selular.