Reset Setting
web2.jpg
default_bg.png
seam1.jpg
newbg3.jpg
W3C
Reset Setting Change contrast to brightChange contrast to originalChange contrast to darkChange font size to lower sizeChange font size to original sizeChange font size to large size
T
T
T
T
T
 
 
image
Soalan
Lazim
image
Hubungi
Kami
image
Aduan dan
Maklum Balas
image
Peta
Laman
  Print
All A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 
No. NamaJawatanDari Bahagian / CawanganKe Bahagian / CawanganTarikh  
1Sallehudin bin JamonPegawai Penyelidik Gred Q52PenyelidikanFri Kampung Acheh08/07/2019
2Sai-Fulhak bin YahyaPenolong Pegawai Penyelidik Gred Q29FRI Batu Maung, Pulau PinangFRI Kampung Acheh01/07/2019
3David bin YambunPenolong Pegawai Penyelidik Gred Q32FRI Batu Maung, Pulau PinangFRI Bintawa01/07/2019
4Noor Arpah bt Mohd NoorPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) N22Pejabat Perikanan Negeri SelangorPejabat Perikanan Negeri Sembilan17/06/2019
5Abdul Jabbar bin Mohamad YusuffPegawai Perikanan Gred 44Pembangunan Latihan dan Kemajuan KerjayaKolej Perikanan Sultan Nazrin Muizuddin Shah, Perak10/06/2019
6Mohd Sobri Amri bin Mohd NoorPegawai Perikanan Gred 44Pembangunan Latihan dan Kemajuan Kerjaya27/05/2019
7Norazman bin NordinPenolong Pegawai Perikanan Gred G32Jabatan Perikanan Laut Sarawak Pejabat Perikanan Negeri Selangor02/05/2019
8Mohd Idham bin LegimanPenolong Pegawai Perikanan Gred G32Jabatan Perikanan Laut SarawakPejabata Perikanan Negeri Johor01/04/2019
9Radhuhaida bt RamliPegawai Perikanan Gred G44 Bahagian Latihan dan Khidmat PengurusanBahagian Pembangunan Latihan dan Kemajuan Kerjaya 01/04/2019
10Mohd Yusri bin ZainudinPembantu Tadbir (P/O) Gred N19Bahagian Khidmat PengurusanBahagian Taman Laut dan Pengurusan Sumber01/04/2019
11Nur Farahin binti SafarPegawai Perikanan Gred G41Pejabat Perikanan Negeri PahangBahagian Perancangan dan Pembangunan25/03/2019
12Mohd Daud bin KelingPembantu Perikanan Gred G26Pengurusan SumberTaman Laut dan Pengurusan Sumber04/03/2019
13Puan Nurdiatul Hafawani bt Ab HalimPembantu Perikanan G19Pengurusan SumberTaman Laut dan Pengurusan sumber04/03/2019
14Noor Hasmayana bt YahayaPembantu Perikanan Gred G52Pengurusan SumberTaman Laut dan Pengurusan Sumber04/03/2019
15Haryati bt Abd WahabPegawai Perikanan Gred 44Pengurusan SumberTaman Laut dan Pengurusan Sumber 04/03/2019
16Faizah binti IsmailPegawai Perikanan Gred 44Pengurusan Sumber Taman Laut dan Pengurusan umber 04/03/2019
17Shifak binti PaharuddinPembantu Makmal Gred C26Pejabat Perikanan Negeri SelangorPusat Biosekuriti Perikanan KLIA04/03/2019
18Kamaruzaman bin IsmailPembantu Makmal Gred C26FRI Batu Maung, Pulau PinangPusat Biosekuriti Perikanan Kuala Lumpur04/03/2019
19Hilal bin Abd Aziz Penolong Pegawai Perikanan Gred G36Pejabat Perikanan Negeri PerakBahagian Latihan dan Kemahiran Pertanian25/02/2019
20M Sahiburrahman bin AhmadPenolong Pegawai Perikanan Gred G36Pejabat Perikanan Negeri PerlisPejabat Perikanan Negeri Perak25/02/2019
21M. Shahiburrahman bin AhmadPenolong Pegawai Perikanan Gred G36Pejabat Perikanan Negeri PerlisPejabat Perikanan Negeri Perak25/02/2019
22Hamid bin HassanPenolong Pegawai Perikanan Gred G36Bahagian Taman LautPejabat Perikanan Negeri Pulau Pinang25/02/2019
23Richard RumpatPengarah FRI Bintawa, Kuching SarawakFRI Bintawa, Kuching Sarawak02/01/2019
24Mohd Mohtar bin MahamudPengarahBiosekuritiPembangunan Latihan dan Kemajuan Kerjaya02/01/2019
25Noridayu binti AliasKetua Daerah Perikanan SegamatPejabat Perikanan Daerah PontianPejabat Perikanan Daerah Segamat02/01/2019
26Masri bin AnahKetua Daerah Perikanan PontianPejabat Perikanan Daerah SegamatPejabat Perikanan Daerah Pontian02/01/2019
27Bohari bin LengPengarah Jabatan Perikanan Laut SarawakPengurusan SumberJabatan Perikanan Laut Sarawak24/12/2018
28Sharum bin YusofPegawai Penyelidik Gred Q52FRI Kg. Acheh, PerakFRI Rantau Abang, Terengganu03/12/2018
29Tuan Syed Abdullah bin Syed Abdul KadirPegawai Penyelidik Gred Q54FRI Rantau Abang, TerengganuFRI Kampung Acheh03/12/2018
30Noorul Azliana bt JamaludinPegawai Penyelidik Gred Q44(M)Institut Sumber Marin Asia TenggaraFRI Kampung Acheh15/10/2018
31Muhammad Amir Rullah bin MarabiPenolong Pegawai Perikanan Gred G32Cawangan Biosekuriti Pejabat Perikanan Negeri PerakKetua Pusat Pengembangan Teknologi Perikanan Lenggong, Pejabat Perikanan Negeri Perak 01/10/2018
32Abdul Taib bin JaparPenolong Pegawai Perikanan Gred G29 Pejabat Perikanan Negeri PahangPembangunan Akuakultur, Jabatan Perikanan Malaysia01/10/2018
33Jamalukhair bin TukichanPembantu Awam Gred H11Biosekuriti PerikananLimbongan Perikanan Pelabuhan Klang, Bahagian Kejuruteraan, Jabatan Perikanan Malaysia01/10/2018
34Nadzri bin Seman Penolong Pegawai Penyelidik Gred Q36Institut Penyelidikan Perikanan Kampung AchehInstitut Sumber Marin Asia Tenggara,Terengganu01/10/2018
35Nor Safiol Bahari bin AhmadPemandu Kenderaan Gred H11Biosekuriti Perikanan Pejabat Perikanan Negeri Selangor01/10/2018
36Shamsul Amri bin Abdullah@ Abd KarimPemandu Kenderaan Gred H11FRI Batu Maung Pulau PinangPejabat Perikanan Negeri Terengganu26/09/2018
37Azizin Bin SaadPemandu Kenderaan Gred H11Fri Batu MaungPejabat Perikanan Negeri Kedah13/08/2018
38Mohd NoorhasyimiPembantu Perikanan Gred G19Pejabat Perikanan Putrajaya Pejabat Perikanan Negeri Kelantan13/08/2018
39Nurdiatul Hafawani Binti Ab HalimPembanu Perikanan Gred G19Pejabat Perikanan Negei JohorBahagian Pengurusan Sumber, Pejabat Perikanan Putrajaya13/08/2018
40Rasdi Bin Ali Napiah Akauntan Gred WA41Jabatan Akauntan Negara MalaysiaCawangan Pengurusan Kewangan, Bahagian Khidmat Pengurusan, Jabatan Perikanan Malaysia23/07/2018
41Mohd Lazim Bin Mohd SaifPegawai Penyelidik Gred Q48FRI Batu MaungBahagian Penyelidikan FRI Gelang Patah16/07/2018
42Azlina Binti Apandi Penolong Pegawai Penyelidik Gred Q32FRI Batu MaungBahagian Penyelidikan, FRI Gelang Patah, Johor16/07/2018
43Muhd Sharir bin Sha' araniPenolong Pegawai Perikanan Gred G32 Perkhidmatan Kuarintin dan Pemeriksaan Malaysia (MAQIS)Ketua Daerah Perikanan Klang, Perikanan Negeri Selangor02/07/2018
44Shamimi Bin AliPenolong Pegawai Perikanan Gred G32Pejabat Perikanan Negeri KelantanKetua Daerah Perikanan Tanah Merah, Pejabat Perikanan Negeri Kelantan02/07/2018
45Suhaidi Bin Mat SalehPenolong Pegawi Perikanan Gred G32Perikanan Negeri SelangorKetua Daerah Perikanan Sabak Bernam, Perikanan Neger Selangor02/07/2018
46Hafis Shafiq Bin M.AzmiPenolong Pegawai Perikanan G29Pejabat Perikanan Negeri KelantanKetua Pangkalan Perlindungan Sumber Tawang, Perikanan Negeri Kelantan02/07/2018
47Wan Mohd Rosdi Bin Wan YusoffPenolong Pegawai Perikanan G26Pejabat Perikanan Negeri TerengganuCawangan Perlesenan dan Pengurusan, Pejabat Perikanan Negeri Terengganu02/07/2018
48Mamat Amin Bin Abd RahmanPenolong Pegawai Perikanan G26Pejabat Perikanan Negeri TerengganuPejabat Perikanan Daerah Hulu Terengganu02/07/2018
49Rosalina Binti RoslanPembantu Perikanan Gred G22Pejabat Perikanan Negeri Pulau PinangPejabat Perikanan Negeri Perak02/07/2018
50Dona anak BajugPembantu Perikanan Gred G22Pejabat Perikanan Wilayah Persekutuan LabuanPejabat Perikanan Negeri Sarawak02/07/2018
51Mansor Bin HamzahPembantu Laut Gred A22Akademi Perikanan MalaysiaPejabat Perikanan Negeri Perak02/07/2018
52Suhaila Binti SulaimanJawatan dalam kumpulan pejabat ketua pengarah perikananBahagian Latihan Kemahiran PertanianJabatan Perikanan Malaysia02/07/2018
53Abdul Taib Bin JaparPenolong Pegawai Perikanan G29Perikanan Negeri JohorPerlindungan Sumber, Jabatan Perikanan Malaysia25/06/2018
54Noridayu Binti AliasPenolong Pegawai Perikanan G29Pejabat Perikanan Negeri PahangKetua Daerah Pontian, Pejabat Perikanan Negeri Pahang25/06/2018
55Zaidil Abdila Bin Ahmad Salehhudin Pegawai Perikanan Gred G44Kejuruteraan Jabatan Perikanan MalaysiaKejuruteraan Jabatan Perikanan Malaysia04/06/2018
56Rafezi Bin HaziziPegawai Perikanan Gred G41/G44 (M) Jawatan dalam KumpulanLimbongan Perikanan Pelabuhan Klang, Bahagian Kejuruteraan 04/06/2018
57Suriani Binti Shahar Zaman Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) Gred N19Jabatan Pengangkutan Jalan, Cawangan TaipingPejabat Perikanan Negeri Pulau Pinang04/06/2018
58Yusof Bin SalimPembantu Laut Gred A19Pejabat Perikanan Negeri PerakPejabat Perikanan Negeri Pulau Pinang21/05/2018
59Mohd Shaifuldin Bin IsmailPembantu Laut Gred A19Pejabat Perikanan Negeri PerakPejabat Perikanan Negeri Terengganu21/05/2018
60Puteri Saidatul Shahirah Binti AmerPembantu Tadbir (Kewangan) Gred W19Jabatan Perikanan Malaysia (Putrajaya)Unit Biosekuriti Perikanan Sabah (Penempatan secara pentadbiran di cawangan Pengurusan Personal, Bahagian Khidmat Pengurusan, Putrajaya)17/05/2018
61Hafifi Bin Abdul HalimPembantu Laut Gred A19Pejabat Perikanan Negeri Pulau PinangPejabat Perikanan Negeri Kedah16/05/2018
62Siti Noor Binti Che MohamedPembantu Tadbir (Kewangan) Gred W22 (TBK)Jabatan Akauntan Negara MalaysiaPejabat Perikanan Negeri Terengganu06/05/2018
63Chrysostom Anak ThomasPegawai Teknologi Maklumat Gred F41Jabatan Tenaga SarawakPejabat Perikanan Laut Sarawak30/04/2018
64Siti Nasrah Binti MustaffaPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) Gred N19Taman Botani Negara Shah AlamLimbongan Perikanan Pelabuhan Klang, Jabatan Perikanan Malaysia30/04/2018
65Suraya Binti Ridzuwan Pembantu Tadbir (Kewangan) Gred W22 (KUP)Agensi Anti Dadah Kebangsaan Pulau PinangPejabat Perikanan Malaysia, Pusat Pengeluaran & Penyelidikan Benih Udang Kebangsaan, Kg Pulau Sayak, Kota Kuala Muda Kedah30/04/2018
66Shafariza Binti IboiPembantu Tadbir (Kewangani) Gred W19Jabatan Perikanan Malaysia (Putrajaya)Jabatan Perikanan Laut Sarawak21/04/2018
67Farah Wahidah Binti IsmailPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) N19Kementerian Pertanian dan Industri Asas TaniPejabat Perikanan Negeri Johor21/04/2018
68Abdul Mutalib Bin Matt IsaPembantu Tadbir (Kewangan) Gred W22 (TBK)Kementeria Pertanian dan Industri TaniCawangan Pengurusan Kewangan, Bahagian Khidmat Pengurusan 21/04/2018
69Nur Awatif Binti Othman Pembantu Makmal Gred C19Kota Kuala Muda KedahInstitut Penyelidikan Tanjong Demong 16/04/2018
70Indrashaffil Bin Lan Pembantu Perikanan Gred G19Pejabat Perikanan Daerah Sabak BernamUnit Biosekuriti Peirkanan KLIA16/04/2018
71Khairul Harimee Bin Md NasirPembantu Perikanan Gred G19Pejabat Perikanan Negeri KelantanPejabat Perikanan Negeri Pahang16/04/2018
72Mohd Faizal Bin OthmanPembantu Perikanan Gred G19Pejabat Perikanan Negeri JohorPejabat Perikanan Negeri Pahang16/04/2018
73Khairul Bin AhokPembantu Perikanaan Gred G19Jabatan Perikanan Laut SarawakPejabat Perikanan Negeri Johor16/04/2018
74Mohd Ruslan Bin JusohPembantu Perikanaan Gred G19Pejabat Perikanan Negeri PerakPejabat Perikanan Negeri Kelantan16/04/2018
75Mohd Azhan Bin Mat DaudPembantu Perikanaan Gred G19Pejabat Perikanan Negeri SelangorPusat Perikanan Negeri Kelantan16/04/2018
76Mohd SyahrulNizam Bin IsmailPembantu Perikanaan Gred G19Pejabat Perikanan Pulau PinangPejabat Perikanan Negeri Terengganu16/04/2018
77MOhd Sukri Bin jusohPembantu Perikanaan Gred G19Pejabat Perikanan Negeri JohorPejabat Perikanan Negeri Terengganu16/04/2018
78Haniza Binti MudaPembantu Perikanaan Gred G19Pejabat Perikanan Negeri PahangPejabat Perikanan Negeri Terengganu16/04/2018
79Muhd Suhaimy Bin Abdullah Pembantu Perikanaan Gred G19Pejabat Perikanan Negeri JohorPejabat Perikanan Negeri Kedah16/04/2018
80Roshaiza Aini Binti Abu Bakar Penolong Pegawai Perikanan G32Perikanan Negeri TerengganuBiosekuriti, Perikanan Negeri Terengganu09/04/2018
81Raja Noradawiah Binti Raja MuhamadPenolong Pegawai Perikanan G32Perikanan Negeri TerengganuPengembangan dan Pemindahan Teknologi, Perikanan Negeri Terengganu 09/04/2018
82Siti Asiah Binti AwangPenolong Pegawai Perikanan G29Pejabat Perikanan Negeri TerengganuUnit Pengembangan Seberang Takir, Kuala Terengganu09/04/2018
83Ruhaya Binti PutehPenolong Pegawai Perikanan G29Pejabat Perikanan Negeri TerengganuAkademi Perikanan Malaysia, Terengganu09/04/2018
84Hasnani Binti Che Halim Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) Gred N22 (M)Jabatan Perdana MenteriInstitut Penyelidikan Perikanan Pulau Pinang23/03/2018
85Nazrin Bin ArbakPenolong Pegawai Perikanan G29Pejabat Perikanan Daerah Melaka TengahPejabat Perikanan Daerah jasin Melaka22/03/2018
86Mohd Yusuf Bin IsmailPegawai Perikanan Gred G41 Perikanan Negeri Johor Biosekuriti Perikanan Gelang Patah, Pejabat Perikanan Negeri Johor05/03/2018
87Mohamad Azlan Bin AzmanPegawai Perikanan Gred G41 Perikanan Negeri PerakAkuakultur Pusat Penetasan Udang Galah, Perikanan Negeri Perak05/03/2018
88Azlan Bin AmranPegawai Perikanan G41Akuakultur Jabatan Perikanan MalaysiaPusat Penetasan Udang Galah Pejabat Perikanan Negeri Perak05/03/2018
89Adibi Rahiman Bin Md NorPegawai Perikanan Gred G44 Pembangunan Latihan dan Kemajuan KerjayaPerancangan dan Pembangunan01/03/2018
90Nornazreen Hasli Binti Mohd RosliPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) Gred N19Pejabat Perikanan Malaysia (Putrajaya)Pejabat Perikanan Negeri Kedah25/02/2018
91Nurul Hafinas Binti AhmadPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) N19Jabatan Perdana Menteri (Putrajaya)Cawangan Pengurusan Kewangan, Bahagian Khidmat Pengurusan, Jabatan Perikanan Malaysia Putraya25/02/2018
92Muhammad Danial Bin Abdullah Pegawai Perikanan Gred G44 Pembangunan Latihan dan Kemajuan KerjayaPerancangan dan Pembangunan23/02/2018
93Mazniza Binti OthmanJawatan Dalam KumpulanJabatan Perikanan MalaysiaBahagian Pembangunan Latihan dan Kemajuan Kerjaya, Jabatan Perikanan Malaysia22/02/2018
94Abdullah Bin JaafarPegawai Perikanan Gred G52Perlindungan SumberPerancangan dan Pembangunan 19/02/2018
95Khazlita Adzim Binti Abdol AzizPegawai Perikanan Gred G52Pengembangan dan Pemindahan TeknologiPengutipan Data , Bahagian Perancangan dan Pembangunan19/02/2018
96Nazri Bin IshakPegawai Perikanan Gred G52Biosekuriti PerikananKetua cawangan Pemindahan Teknologi, Bahagian Pengembangan dan Pemindahan Teknologi19/02/2018
97Pang Ak NyukangPenguasa Limbongan Pelabuhan Klang, Bahagian KejuruteraanKetua Cawangan Standard dan Perkhidamatan Makmal, Bahagian Biosekuriti Perikananan 19/02/2018
98Bakri Bin MiswanPegawai Perikanan Gred G52Pengurusan SumberKetua Cawangan Perlesenan dan Pembangunan Laut Dalam, Pengurusan Sumber19/02/2018
99Noor Hasmayana Binti YahayaPegawai Perikanan Gred 52Perancangan dan PembangunanKetua Cawangan Pengurusan dan Pemuliharaan Sumber Marin, Bahagian Pengurusan Sumber19/02/2018
100Uraini Binti UjangPegawai Perikanan Gred G52Kejuruteraan Ketua Cawangan Penguatkuasaan, Bahagian Perlindungan Sumber19/02/2018
101Azimah Binti Jumati Pegawai Perikanan Gred G48Pengembangan dan Pemindahan Teknologi Ketua Cawangan Pembangunan Akuakultur, Pejabat Perikanan Negeri Selangor19/02/2018
102Numeeran Bin NordinPegawai Perikanan Gred G48 Bahagian Latihan dan Kementerian PertanianKetua Cawangan Sebaran dan Promosi, Bahagian Pengembangan dan Pemindahan Teknologi19/02/2018
103Hasniah Binti Othman Pegawai Perikanan Gred G48 Bahagian Latihan dan Kementerian PertanianKetua Cawangan Kemajuan Kerjaya dan Kompetensi, Bahagian Pembangunan Latihan dan Kemajuan Kerjaya19/02/2018
104Aishah Binti YusoffPegawai Perikanan Gred G48Pembangunan Latihan dan Kemajuan KerjayaBahagian Latihan dan Kementerian Pertanian19/02/2018
105Luther Moguup @JohnPegawai Perikanan Gred G48Perlindungan SumberKetua Cawangan Pembangunan Akuakultur, Pejabat Perikanan Negeri Kedah19/02/2018
106Mohd Fariz bin Abdul KadirPegawai Perikanan Gred G48Perikanan Negeri SelangorKetua Cawangan Perikanan Darat, Perlindungan Sumber19/02/2018
107Nur Shazwani Binti Mohd GhazaliPegawai Perikanan Gred G41 Pengembangan Pemindahan dan TeknologiPerikanan Negeri Pahang19/02/2018
108Halina Binti HashimPegawai Perikanan Gred G44 Perikanan Negeri PahangKetua Cawangan Pengurusan dan Pemuliharaan Sumber, Pejabat Perikanan Negeri Terengganu19/02/2018
109Kasim Bin TawePegawai Perikanan Gred G44 Pejabat Perikanan Negeri PerakCawangan Sebaran dan Promosi, Bahagian Pengembangan dan Pemindahan Teknologi19/02/2018
110Adilah Hani Binti Yusuf Pegawai Perikanan Gred G44 Perlindungan SumberPusat Biosekuriti Perikanan19/02/2018
111Dr. Siti Dina Binti Razman PahriPegawai Perikanan Gred G44 Perancangan dan PembangunanBiosekuriti Perikanan19/02/2018
112Bakri Bin MiswanPegawai Perikanan Gred G52Pejabat Perikanan Negeri PerlisKetua Cawangan Perlesenan dan Pembangunan Laut Dalam, Bahagian Pengurusan Sumber19/02/2018
113Eleanor Daniella Binti LokmanPegawai Penyelidik Gred Q44Pusat Biosekuriti Kuala LumpurBahagian Biosekuriti Perikanan, Putrajaya15/01/2018
114Hazaliza BInti Juhari Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) Gred N22 (M)Pejabat Perikanan Negeri Selangor15/01/2018
115Haji Umar Shaifudin Bin MuhamadPegawai Perikanan Gred G54 Pengarah Perikanan Negeri PerakPengarah Bahagian Pengembangan dan Pemindahan Teknologi, Jabatan Perikanan Malaysia15/01/2018
116Sharon Shamini A/P AdikalsamPegawai Teknologi Maklumat Gred F48kementerian Pendidikan Tinggi MalaysiaBahagian Pengurusan Maklumat, Jabatan Perikanan Malaysia02/01/2018
117Hasimah Binti Saiden Pembantu Tadbir (Kewangan) Gred W19Pejabat Timbalan Menteri, Kementerian Pertanian Indsutri Asas TaniBahagian Khidmat Pengurusan, Jabatan Perikanan Malaysia02/01/2018
118Iftikhar Ahmad Bin Abdul RafiPegawai Penyelidik Gred Q48NaFISHFRI Glami-Lemi01/12/2017
119Pang Ak NyukangPegawai Perikanan Gred G52 Jabatan Perikanan Laut SarawakPejabat Perikanan Daerah Klang05/10/2017
120Uraini binti UjangPegawai Perikanan Gred G52Bahagian Perlindungan SumberBahagian Kejuruteraan05/10/2017
121Mazayu binti MohamadPegawai Perikanan Gred G52Pejabat Perikanan Negeri KedahBahagian Pembangunan Akuakultur, Putrajaya05/10/2017
122Azlan bin Md NorPegawai Perikanan Gred G52Pejabat Perikanan Negeri PAhangBahagian Pembangunan Akuakultur, Putrajaya05/10/2017
123Nik Daud bin Nik SinPegawai Penyelidik Gred Q54FRI Langkawi, KedahFRI Langkawi, Kedah02/10/2017
124R A Roki bin MohamedPegawai Penyelidik Gred Q52FRI Langkawi, KedahFRI Langkawi, Kedah02/10/2017
125Yusri Bin AtanPegawai Penyelidik Gred Q52FRI Batu Maung, Pulau PinangFRI Batu Maung, Pulau Pinang02/10/2017
126Rimatulhana binti RamlyPegawai Penyelidik Gred Q52FRI Batu Maung, Pulau PinangNAFISH Batu Maung, Pulau Pinang02/10/2017
127Halimah binti MohamedPegawai Penyelidik Gred Q52FRI Batu Maung, Pulau PinangFRI Batu Maung, Pulau Pinang02/10/2017
128Ibrahim bin JohariPegawai Penyelidik Gred Q52FRI Batu Maung, Pulau PinangFRI Batu Maung, Pulau Pinang02/10/2017
129Norhanida binti DaudPegawai Penyelidik Gred Q52FRI Batu Maung, Pulau PinangFRI Batu Maung, Pulau Pinang02/10/2017
130Dr. Shaharah binti Mohd IdrisPegawai Penyelidik Gred Q52FRI Tanjong Demong, TerengganuFRI Tanjong Demong, Terengganu02/10/2017
131Dr. Ahmad Daud bin OmPegawai Penyelidik Gred Q52FRI Tanjong Demong, TerengganuFRI Tanjong Demong, Terengganu02/10/2017
132Sufian bin MustafaPegawai Penyelidik Gred Q52FRI Tanjong Demong, TerengganuFRI Tanjong Demong, Terengganu02/10/2017
133Azmi bin RaniPegawai Penyelidik Gred Q52FRI Gelang Patah, JohorFRI Gelang Patah, Johor02/10/2017
134Fadzilah binti YusofPegawai Penyelidik Gred Q52FRI Gelang Patah, JohorFRI Gelang Patah, Johor 02/10/2017
135Saberi bin MawiPegawai Penyelidik Gred Q52FRI Gelang Patah, Johor FRI Gelang Patah, Johor 02/10/2017
136Abd Haris Hilmi bin Ahmad ArshadPegawai Penyelidik Gred Q52FRI Kg. Acheh, Perak FRI Kg. Acheh, Perak02/10/2017
137Sallehudin bin JamonPegawai Penyelidik Gred Q52FRI Kg. Acheh, PerakFRI Kg. Acheh, Perak 02/10/2017
138Badrulnizam bin BasriPegawai Penyelidik Gred Q52FRI Pulau Sayak, KedahFRI Pulau Sayak, Kedah02/10/2017
139Mohammed Suhaimee bin Abd ManafPegawai Penyelidik Gred Q52FRI Pulau Sayak, KedahFRI Pulau Sayak, Kedah02/10/2017
140Kaharudin bin Md SallehPegawai Penyelidik Gred Q52FRI Glami Lemi, Negeri Sembilan FRI Glami Lemi, Negeri Sembilan02/10/2017
141Dr. Siti Norita binti MohamadPegawai Penyelidik Gred Q52FRI Glami Lemi, Negeri Sembilan FRI Glami Lemi, Negeri Sembilan 02/10/2017
142Nik Nazli Effendy bin RamliPegawai Penyelidik Gred Q44FRI Langkawi, KedahFRI Langkawi, Kedah02/10/2017
143Ku Kassim bin Ku YaacobPegawai Penyelidik Gred Q54FRI Batu Maung, Pulau PinangFri Batu Maung, Pulau Pinang02/10/2017
144Mohamad Saupi bin IsmailPegawai Penyelidik Gred Q54FRI Batu Maung, Pulau PinangFRI Batu Maung, Pulau Pinang02/10/2017
145Mohd Saleh bin Mohd TahaPegawai Penyelidik Gred Q54FRI Pulau Sayak, KedahFRI Pulau Sayak, KEDAH02/10/2017
146Jamil bin MuselPegawai Penyelidik Gred Q54FRI Bintawa, SarawakFRI Bintawa, Sarawak02/10/2017
147Hjh. Nik Haiha binti Nik YusoffPegawai Penyelidik Gred Q54FRI Tanjong Demong, TerengganuFRI Tanjong Demong, Terengganu02/10/2017
148Dr. Haslawati binti BaharudinPegawai Penyelidik Gred Q54FRI Glami Lemi, Negeri SembilanFRI Glami Lemi, Negeri Sembilan02/10/2017
149Dr. Azila binti AbdullahPegawai Penyelidik Gred Q54FRI Batu Maung, Pualau PinangNAFISH Batu Maung, Pulau Pinang02/10/2017
150Dr. Ahmad bin AliPegawai Penyelidik Gred Q54SEAFDEC, TerengganuSEAFDEC, Terengganu02/10/2017
151Dr. Wan Norhana binti Md NoordinPegawai Penyelidik Gred Q54FRI Batu Maung, Pulau PinangFRI Batu Maung, Pulau Pinang02/10/2017
152Dr. Kua Beng ChuPegawai Penyelidik Gred Q54FRI Batu Maung, Pulau PinangNAFISH Batu Maung, Pulau Pinang02/10/2017
153Dr. Azhar bin HamzahPegawai Penyelidik Gred Q54FRI Pulau Sayak, KedahFRI Pulau Sayak, Kedah02/10/2017
154Daud bin Awang@DavidPegawai Penyelidik Gred Q54FRI Bintawa, SarawakFRI Bintawa, Sarawak02/10/2017
155Mohd Sofi bin YaakobPembantu Perikanan Gred G19Bahagian Pembangunan Akuakultur, PutrajayaBahagian Pengembangan dan Pemindahan Teknologi, Putrajaya03/04/2017
156Abdul Aziz bin IbrahimPembantu Perikanan Gred G19Bahagian Perkhidmatan Kuarintin dan Pemeriksaan Malaysia (MAQIS)Bahagian Pembangunan Akuakultur, Putrajaya03/04/2017
157Norhazah binti Abd AzizPembantu Perikanan Gred G22Jabatan Perkhidmatan Kuarintin dan Pemeriksaan Malaysia (MAQIS)Bahagian Pembangunan Akuakultur, Putrajaya03/04/2017
158Azrim bin SulongPenolong Pegawai Perikanan Gred G29Jabatan Perkhidmatan Kuarintin dan Pemeriksaan Malaysia (MAQIS)Pejabat Perikanan Negeri Pahang03/04/2017
159Nurfadilah binti Zainal AbidinPenolong Pegawai Perikanan Gred G29Jabatan Perkhidmatan Kuarintin dan Pemeriksaan Malaysia (MAQIS)Pejabat Perikanan Labuan03/04/2017
160Hamzah bin HassanPenolong Pegawai Perikanan Gred G29Jabatan Perkhidmatan Kuarintin dan Pemeriksaan Malaysia (MAQIS)Pejabat Perikanan Negeri Perak03/04/2017
161Anuwar bin Nik Mohd Nor @ Nik HalimPenolong Pegawai Perikanan Gred G29Jabatan Perkhidmatan Kuarintin dan Pemeriksaan Malaysia (MAQIS)Pejabat Perikanan Negeri Perak03/04/2017
162Syarifah Syafura binti Wan Abdul MulokPenolong Pegawai Perikanan Gred G29Jabatan Perkhidmatan Kuarintin dan Pemeriksaan Malaysia (MAQIS)Pusat Biosekuriti KLIA, Pejabat Perikanan Negeri Selangor03/04/2017
163Zaihani binti AbdullahPenolong Pegawai Perikanan Gred G32Jabatan Perkhidmatan Kuarintin dan Pemeriksaan Malaysia (MAQIS)Pusat Biosekuriti KLIA, Pejabat Perikanan Negeri Selangor03/04/2017
164Mohd Taufiq bin Md NordinPenolong Pegawai Perikanan Gred G29Pejabat Perikanan Negeri PerakPejabat Perikanan Negeri Selangor03/04/2017
165Masitah binti IbrahimPenolong Pegawai Perikanan Gred G29Pejabat Perikanan Negeri PerakPejabat Perikanan Negeri Pulau Pinang03/04/2017
166Rajab bin DaudPembantu Laut Gred A22Pejabat Perikanan Negeri KelantanPejabat Perikanan Negeri Johor02/04/2017
167Rasimin bin IbrahimPembantu Laut Gred A22Pejabat Perikanan Negeri JohorPejabat Perikanan Negeri Kelantan02/04/2017
168Zatul Himmah binti HassanPembantu Perikanan Gred G22Pejabat Perikanan Negeri SarawakPejabat Perikanan Negeri Kedah02/04/2017
169Encik Syed Fahami bin Syed FadzilPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) Gred N19Jabatan Perikanan MalaysiaPenyelidikan, FRI Pulau Sayak, Kedah15/03/2017
170Maizatuakma binti AsariPembantu Perikanan Gred G19Pejabat Perikanan Negeri PerakPejabat Perikanan Negeri Pahang15/02/2017
171Zulkafli bin AhmadPembantu Perikanan Gred G19Pejabat Perikanan Negeri PahangPejabat Perikanan Negeri Johor15/02/2017
172Paul CeylonPembantu Perikanan Gred G22Pejabat Perikanan Laut LawasBahagian Pengurusan Sumber, Putrajaya15/02/2017
173Wan Azman bin Wan SafiePembantu Perikanan Gred G26Pejabat Undang-Undang, Jabatan Perikanan MalaysiaPejabat Perikanan Negeri Kelantan15/02/2017
174Muhamad bin SuhudPembantu Perikanan Gred G19Bahagian Perlindungan Sumber, Jabatan Perikanan MalaysiaPejabat Perikanan Negeri Selangor15/02/2017
175Mohd Ali bin Ahmad Pembantu Perikanan Gred G26Pejabat Perikanan Negeri SembilanPejabat Perikanan Negeri Melaka15/02/2017
176Saliza binti ZulkifliPenolong Pegawai Perikanan Gred G29Pejabat Perikanan Negeri KedahPejabat Perikanan Daerah Bandar Baharu, Kedah15/02/2017
177Ahmad Helmi bin Hj. Chik Penolong Pegawai Perikanan Gred G29Jabatan Perkhidmatan Kuarintin dan Pemeriksaan Malaysia (MAQIS)Pejabat Perikanan Negeri Kedah15/02/2017
178Wan Amizan bin Wan AhmadPenolong Pegawai Perikanan Gred G29Pejabat Perikanan Negeri TerengganuAkademi Perikanan Malaysia15/02/2017
179Mohd Zuraidi bin ZakariaPenolong Pegawai Perikanan Gred G29Pejabat Perikanan Negeri SelangorPejabat Perikanan Negeri Terengganu15/02/2017
180Muhammad Anas bin ShaidinPenolong Pegawai Perikanan Gred G29Jabatan Perkhidmatan Kuarintin dan Pemeriksaan Malaysia (MAQIS)Pejabat Perikanan Negeri Melaka15/02/2017
181Siti Asia binti AwangPenolong Pegawai Perikanan Gred G29Pejabat Perikanan Negeri MelakaPejabat Perikanan Negeri Terengganu15/02/2017
182Mohd Hazrul bin MohammadPegawai Perikanan Gred G44Pejabat Perikanan Negeri KelantanBahagian Pembangunan Akuakultur, Putrajaya15/02/2017
183Thanaletchumy a/p ChandrasegarPegawai Perikanan Gred G41Pejabat Perikanan Negeri Pulau PinangPejabat PErikanan Negeri Selangor15/02/2017
184Norfatmawati binti YakubPegawai Perikanan Gred G41Jabatan Perkhidmatan Kuarinitin & Pemeriksaan Malaysia (MAQIS)Bahagian Pengembangan dan Pemindahan Teknologi, Putrajaya15/02/2017
185Muhamad Yusof bin JasmanPegawai Perikanan Gred G41Bahagian Pengembangan dan Pemindahan Teknologi, PutrajayaPejabat Perikanan Negeri Pulau Pinang15/02/2017
186Muslihah binti Abdul RahmanPegawai Perikanan Gred G41Pejabat Perikanan Negeri SelangorPejabat Perikanan Negeri Pulau Pinang15/02/2017
187Encik Rahimin bin YaakubPembantu Perikanan Gred G22MAQISPejabat Perikanan Negeri Kelantan15/12/2016
188Nik Daud bin Nik SinPegawai Penyelidik Gred Q52FRI Tg. DemongFRI Langkawi01/12/2016
189Dr. Zainoddin bin JamariPegawai Penyelidik Gred Q54Bahagian Penyelidikan PerikananBahagian Penyelidikan Perikanan01/12/2016
190Norhafizah binti JasminPembantu Tadbir (Kewangan) Gred W19Pejabat Perikanan Negeri TerengganuAkademi Perikanan Malaysia01/11/2016
191Norziana binti Mat DaudPembantu Perikanan Gred W19Bahagian Biosekuriti PerikananPejabat Perikanan Negeri Selangor01/11/2016
192Mohammad Ziad Harith Bin Ahmad FodziPembantu Perikanan Gred G19Pejabat Perikanan Negeri PerakPejabat Perikanan Negeri Pulau Pinang04/10/2016
193Vaani A/P MuniandyPegawai Perikanan Gred G41Jawatan Kumpulan, Pejabat Ketua Pengarah PerikananBahagan Perancangan dan Pembangunan, Jabatan Perikanan Malaysia04/10/2016
194Rathi Sai A/P MuniandyPegawai Perikanan (G41)Pejabat Perikanan Negeri PerakPejabat Undang-Undang04/10/2016
195Mohd Azlan B AmranPegawai Perikanan (G41)Pejabat Undang-UndangPejabat Perikanan Negeri Perak04/10/2016
196Nabilah Binti Mohamed YusofPegawai Perikanan Gred 44(M)Kolej Perikanan Malaysia, LumutPPN Pulau Pinang01/10/2016
197Mohd Hakman bin HanafiPembantu Perikanan Gred G19Pejabat Perikanan Negeri MelakaPejabat Perikanan Negeri Johor01/09/2016
198Azahari Bin OthmanPegawai Perikanan G52Pejabat Perikanan Negeri Pulau PinangBahagian Biosekuriti Perikanan15/08/2016
199Noraisyah Binti Abu BakarPegawai Perikanan Gred G52(M)Bahagian BiosekuritiPejabat Perikanan Negeri Pulau Pinang (Pengarah)15/08/2016
200Siti Hawa Binti Mohamad AliPegawai Penyelidik GQ41FRI Batu MaungFRI Bintawa15/08/2016
201En. Nazrin bin ArbakPenolong Pegawai perikanan G29Pejabat Perikanan Negeri LabuanPejabat Perikanan Negeri Melaka01/08/2016
202Abdul Razak bin BuangPegawai Perikanan G52Bahagian Pembangunan AkuakulturBahagian Biosekuriti25/07/2016
203Ahmad Sabri bin IbrahimPegawai Perikanan G44Pejabat Perikanan Negeri PerlisAPM Chendering01/07/2016
204En. Razuandy bin Ab RazakPembantu Perikanan Gred G19PPN JohorPPN Kelantan01/07/2016
205Ahmad Faizul Fahmi Bin MohdPegawai Perikanan Gred 41APM, Chendering Kejuruteraan01/07/2016
206Nor Haida Binti IshakPegawai Perikanan Gred 41PPN Pulau PinangPPN Perlis01/07/2016
207Hasyarudin Bin Abd Halim Penolong Pegawai Perikanan Gred G29PPN KedahPPN Pulau Pinang15/06/2016
208Mohd Ghazali Bin A ManapPegawai Perikanan G48Bahagian Pengurusan SumberPPN Melaka01/06/2016
209Rosmawati Binti GhazaliPEGAWAI PERIKANAN G48PPN MelakaBahagian Pengurusan Sumber 01/06/2016
210Zeti Hafiza Binti ZakariaPegawai Perikanan G44 (M)Agensi Penguatkuasaan Maritim MalaysiaBahagian Pembangungan Akuakultur16/05/2016
211Tuan Sabri bin Tuan Abdul RahmanPembantu Perikanan G17Bahagian Biosekuriti PerikananPPN Kelantan09/05/2016
212Jamari Bin Abu BakarPembantu Perikanan G17PP WP LabuanJPL Sarawak09/05/2016
213Khairul Asmak Binti YahayaPembantu Perikanan G17MAQISPPN Kedah09/05/2016
214Mohd Asyraf Bin AbdullahPembantu Perikanan G17MAQISPPN Kedah09/05/2016
215Razuandy Bin Ab RazakPembantu Perikanan G17MAQISPPN Johor09/05/2016
216Mohd Faizal Bin OthmanPembantu Perikanan G17MAQISPPN Johor09/05/2016
217Kartini Bin Ab HalimPembantu Perikanan G17MAQISPPN Johor09/05/2016
218Hazir Bin MasudPembantu Perikanan G17MAQISPPN Johor09/05/2016
219Ramesthas A/L ThanimalaiPembantu Perikanan G17MAQISPPN Sembilan09/05/2016
220Kamaruzaman Bin Mohd MingPembantu Perikanan G22JPL SarawakPPN Melaka09/05/2016
221Roshilawati Binti BidinPembantu Perikanan G17Bahagian Biosekuriti PerikananPPN Perlis09/05/2016
222Wan Mohd Rosdi Bin Wan YusoffPembantu Perikanan G26PPN PahangPPN Terengganu09/05/2016
223Faridah Binti ZulkeflyPembantu Perikanan G17PPN SembilanPPN Kedah09/05/2016
224Anisah Binti EmbokPembantu Perikanan G17PPN SembilanPP WP Labuan09/05/2016
225Abdul Halim Bin MarzukiPegawai Perikanan Gred 54(Pemangku)KejuruteraanCawangan Kesihatan Ikan & Awam (Biosekuriti)09/05/2016
226Azlina Binti ApandiPen Peg Penyelidik Q27PPN JohorHatcheri Ikan Marin National, Rompin03/05/2016
227Mohd Zaki Bin HarunPeg Perikanan G44MAQISPPN Selangor02/05/2016
228Mazidah Binti Ab HamidPegawai Perikanan G44PPN SelangorBahagian Pengurusan Sumber02/05/2016
229Nor Farahiyah Binti A. AzizPegawai Perikanan Fleksi G44Majlis Latihan Pertanian Kebangsaan, MOAUnit Komunikasi Korporat02/05/2016
230Haji Munir Bin Haji Mohd NawiPegawai Perikanan G54PPN JohorBahagian Perancangan & Pembangunan01/05/2016
231Zamani Bin OmarPegawai Perikanan G54Bahagian Biosekuriti PerikananPPN Johor01/05/2016
232Mohd Safuan Bin HamidPembantu Perikanan G17PPN Pulau PinangBahagian Pengembangan & Pemindahan Teknologi14/04/2016
233Mohd Lazim Bin Mohd SaifPegawai Penyelidik Q48FRI Gelang PatahHatcheri Ikan Marin National, Rompin04/04/2016
234Mohd Hasnadi Bin Ab HadiPembantu Penyelidik Q17FRI Gelang PatahHatcheri Ikan Marin National, Rompin04/04/2016
235Abdul Aziz Bin MudaPen Peg Laut A36 (TBK)Akademi Perikanan MalaysiaKolej Perikanan Lumut, Perak01/04/2016
236Abdul Khalil Bin Abdul KarimPeg Perikanan G54PPN TerengganuBahagain Pembangunan Latihan & Kemajuan Kerjaya01/04/2016
237Sukri Bin DerisPeg Perikanan G48Bahagian Perlindungan SumberKolej Perikanan Lumut, Perak01/04/2016
238Shadiah Binti MohamadPeg Perikanan Fleksi G44PPN KelantanKolej Perikanan Lumut, Perak01/04/2016
239Kamarul Ariffin Bin MusaPeg Perikanan G44Majlis Latihan Pertanian Kebangsaan, MOAKolej Perikanan Lumut, Perak01/04/2016
240Amir Firdaus Bin Mohd NasirPen Peg Perikanan G27Pejabat Undang-UndangPPN Pahang01/04/2016
241Mohd Faliq Bin ChekPen Peg Perikanan G27MAQISPejabat Undang- Undang01/04/2016
242Mohd Akmal Bin Mohd KamelPen Peg Perikanan G27PPN KelantanPPN Kedah01/04/2016
243Muhammad Safwan Bin OthmanPen Peg Perikanan G27PPN PerakKolej Perikanan Lumut, Perak01/04/2016
244Abd Aziz Bin IdrisPen Peg Perikanan G27PPN PerakKolej Perikanan Lumut, Perak01/04/2016
245Norazlina Binti NordinPen Peg Perikanan G27PPN JohorKolej Perikanan Lumut, Perak01/04/2016
246Afizah Binti HalimPembantu Perikanan G22Agensi Penguatkuasaan Maritim MalaysiaKolej Perikanan Lumut, Perak01/04/2016
247Wan Ikram Bin Wan IbrahimPembantu Perikanan G22PPN KelantanKolej Perikanan Lumut, Perak01/04/2016
248Muhammad Hafizul Bin Abd HamidPembantu Perikanan G22 (M)PPN SembilanKolej Perikanan Lumut, Perak01/04/2016
249Nor Fadilah Binti JalaliPembantu Perikanan G17Bahagian Pembangunan Latihan & Kemajuan KerjayaKolej Perikanan Lumut, Perak01/04/2016
250Mohd Syairazi Bin SamsudinPembantu Perikanan G17PPN PerlisKolej Perikanan Lumut, Perak01/04/2016
251Noorliana Wani Binti RafeeiPembantu Perikanan G17PPN PerlisKolej Perikanan Lumut, Perak01/04/2016
252Nazri Bin YaacobPembantu Perikanan G22 (TBK)PPN PerakKolej Perikanan Lumut, Perak01/04/2016
253Norsharuddin Bin SapianPembantu Perikanan G22 (TBK)PPN PerakKolej Perikanan Lumut, Perak01/04/2016
254Rosly Bin Abdul JalilPembantu Perikanan G22 (TBK)PPN KedahKolej Perikanan Lumut, Perak01/04/2016
255Rosli Bin Mat SomPembantu Perikanan G26Bhg Perlindungan SumberPPN Pulau Pinang02/03/2016
256Ir Mazelan Bin RamliPeg Perikanan G48 (M)Bhg Perlindungan SumberBhg Kejuruteraan01/03/2016
257Hasbullah Bin HarunPeg Perikanan G48 (M)Bhg KejuruteraanBhg Perlindungan Sumber01/03/2016
258Intan Marliana Binti AzizPembantu Perikanan G22 (M)PPN PerlisPPN Terengganu01/03/2016
259Mohd Fadhil Bin AdnanPen Peg Perikanan G27MAQISPPN Perak15/02/2016
260Tuan Mohd Hakimi Bin Tuan MoodPen Peg Perikanan G27MAQISPPN Perak15/02/2016
261Mohd Aidi Bin A RahmanPembantu Perikanan G22 (M)PPN MelakaBhg Perancangan & Pembangunan02/02/2016
262Lindy EnggongPeg Perikanan Fleksi G44Bhg KejuruteraanJPL Sarawak18/01/2016
263Nur Shazwani Binti Mohd GhazaliPeg Perikanan G41PPN SelangorBhg Pengembangan & Pemindahan Teknologi04/01/2016
264Ramli b IsmailPembantu Perikanan G26Jabatan PerhilitanCawangan Perlindungan Sumber, Pejabat Perikanan Negeri Kedah01/12/2015
265Chandrasegaran A/L TharunalingamPembantu Perikanan G26Bahagian Perlindungan SumberPejabat Perikanan Negeri Pulau Pinang01/12/2015
266Wan Mohd Sis b SallehPembantu Perikanan G26Akademi Perikanan MalaysiaPejabat Perikanan Negeri Terengganu01/12/2015
267Mohd Khaidzir b AhmadPembantu Perikanan G22Jabatan Perikanan Laut SarawakPejabat Perikanan Negeri Terengganu30/11/2015
268Mohamad Zahiruddin b AlweiPembantu Perikanan Gred G17MAQISPejabat Perikanan Daerah Rompin, Pahang02/11/2015
269Yuzlina bt Mohamad YusoffPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) Gred N17SEAFDECPejabat Perikanan Negeri Terengganu15/10/2015
270En Zuklfly b DerisPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) Gred N17Pejabat Perikanan Negeri TerengganuSEAFDEC15/10/2015
271Rizwan b NordinPegawai Perikanan G41Unit Komunikasi KorporatBahagian Pengembangan dan Pemindahan Teknologi15/10/2015
272Nor Affizah bt Bujang SailiPegawai Perikanan G41Bahagian Pembangunan AkuakulturBahagian Biosekuriti Perikanan15/10/2015
273Siti Hasshura bt HashimPegawai Perikanan G41Bahagian Pembangunan Latihan dan Kemajuan KerjayaBahagian Biosekuriti Perikanan15/10/2015
274Mazlan b WahidPegawai Perikanan G41Bahagian Pengembangan dan Pemindahan TeknologiPejabat Undang Undang15/10/2015
275Sazali b SahaliPembantu Perikanan G17Bahagian Biosekuriti PutrajayaBahagian Perlindungan Sumber Putrajaya07/10/2015
276Abd Khoder b Abd GhaniPembantu Laut A17Pejabat Perikanan Negeri SelangorPejabat Perikanan Negeri Pulau Pinang01/10/2015
277Mohd Hidayat b Zainol AbidinPembantu Laut A17Pejabat Perikanan Negeri Pulau PinangPejabat Perikanan Negeri Selangor01/10/2015
278Wan Ahmad Nasaruddin b W. IbrahimPembantu Perikanan G17Pejabat Perikanan Negeri SelangorBahagian Perlindungan Sumber Putrajaya01/10/2015
279Noor Azaman b OthmanPenolong Pegawai Perikanan G36Jabatan Pemeriksaan dan Pemeriksaan Kuarantin MalaysiaPejabat Perikanan Negeri Selangor01/10/2015
280Gerald N Misol JrPegawai Perikanan Gred G41Pejabat Perikanan Negeri SelangorBahagian Biosekuriti Perikanan Ibu Pejabat01/10/2015
281Kho Li YungPegawai Penyelidik Gred Q41FRI Tg Demong, TerengganuFRI Bintawa, Sarawak17/08/2015
282Julaiha bt ShaariPembantu Perikanan G22Bahagian Pembangunan AkuakulturBahagian Biosekuriti Perikanan03/08/2015
283En. Wan Omar bin Wan AbdullahPembantu Laut Gred A17Pejabat Perikanan Negeri Pulau PinangPejabat Perikanan Negeri Kelantan03/08/2015
284En. Mohd Ayob bin BakarPembantu Laut Gred A17Pejabat Perikanan Negeri Pulau PinangPejabat Perikanan Negeri Kedah03/08/2015
285En. Ardi bin BedduPegawai Perikanan G27Pusat Pengeluaran Benih Udang BelawaiPejabat Perikanan Daerah Tanjung Manis01/08/2015
286En.Musa bin JohanPembantu Perikanan G26Pejabat Perikanan Daerah Tanjung ManisPusat Pengeluaran Benih Udang Belawai01/08/2015
287En. Ahmad Shah bin RujiPembantu Perikanan G22Pusat Pengeluaran Benih Udang BelawaiPejabat Perikanan Daerah Tanjung Manis01/08/2015
288En. Zulhazmi bin JunaidiPembantu Perikanan G22Pejabat Perikanan Daerah Tanjung ManisPusat Pengeluaran Benih Udang Belawai01/08/2015
289En. Lucas Ludan ak AsonPembantu Perikanan G17Pejabat Perikanan Daerah Tanjung ManisPejabat Perikanan Laut Wilayah II Sibu (Biosekuriti)01/08/2015
290En. Moliadi bin Abdul SamatPembantu Perikanan G22 (KUP)Pejabat Perikanan Daerah Tanjung ManisPejabat Perikanan Daerah Daro01/08/2015
291En. Matthew Tan Wei WeiPembantu Perikanan G17Pejabat Perikanan Daerah Tanjung ManisPejabat Perikanan Daerah Mukah01/08/2015
292En. Ramli bin UsuPembantu Perikanan G17Pejabat Perikanan Daerah DaroPejabat Perikanan Daerah Tanjung Manis01/08/2015
293En. Gani bin JapriPembantu Perikanan G17Pwjabat Perikanan Daerah Tanjung ManisPusat Pengeluaran Benih Udang Belawai01/08/2015
294En.Suehairie bin DariPembantu Perikanan G17Pejabat Perikanan Daerah MukahPejabat Perikanan Daerah Tanjung Manis01/08/2015
295En. Latip bin BrahimPembantu Perikanan G17Pejabat Perikanan Daerah MukahPejabat Perikanan Daerah Tanjung Manis01/08/2015
296En. Affany bin AriffinPembantu Perikanan G17Pejabat Perikanan Daerah LawasPejabat Perikanan Daerah Tanjung Manis01/08/2015
297En. Abdul Talip bin BomperyPembantu Awam H11Pejabat Perikanan Daerah Tanjung ManisPusat Pengeluaran Benih Udang Belawai01/08/2015
298En. Mastodi bin JoretPembantu Awam H11Pejabat Perikanan Daerah Tanjung ManisPusat Pengeluaran Benih Udang Belawai01/08/2015
299En. Syed Mohd Buana bin Wan BujangPembantu Awam H11Pusat Pengeluaran Benih Udang BelawaiPejabat Perikanan Daerah Tanjung Manis01/08/2015
300En. Abdul Rahman bin AbdullahPembantu Awam H11Pusat Pengeluaran Benih Udang BelawaiPejabat Perikanan Daerah Tanjung Manis01/08/2015
301En. Jumaadi bin MataraisPembantu Laut A17Pejabat Perikanan Daerah Tanjung ManisPejabat Perikanan Daerah Mukah01/08/2015
302En. Abdul Hadi bin TafsirPembantu Laut A17Pejabat Perikanan Daerah Tanjung ManisPejabat Perikanan Daerah Santubong01/08/2015
303En. Mohamad Othman bin BlukokPembantu Laut A17Pejabat Perikanan Daerah Tanjung ManisPejabat Perikanan Daerah Mukah01/08/2015
304En. Mohd Ismadi bin Abang IsmailPembantu Laut A17Pejabat Perikanan Daerah Tanjung ManisPejabat Perikanan Laut Wilayah III Miri01/08/2015
305En. Abang Zawawi bin Abang IsmailPembantu Laut A17Pejabat Perikanan Daerah Tanjung ManisPejabat Perikanan Daerah Santubong01/08/2015
306En. Sawal bin MatragisPembantu Laut A17Pejabat Perikanan Daerah MukahPejabat Perikanan Daerah Tanjung Manis01/08/2015
307En. Shahfudin bin Jak'baPembantu Laut A17Pejabat Perikanan Laut Wilayah III MiriPejabat Perikanan Daerah Tanjung Manis01/08/2015
308En. Mustapha bin PutitPembantu Laut A17Pejabat Perikanan Daerah SantubongPejabat Perikanan Daerah Tanjung Manis01/08/2015
309En. Nasir bin LolotPembantu Laut A17Pejabat Perikanan Daerah SantubongPejabat Perikanan Daerah Tanjung Manis01/08/2015
310En. Abdul Rahman bin ZainalPembantu Laut A17Pejabat Perikanan Daerah MukahPejabat Perikanan Daerah Tanjung Manis01/08/2015
311Mohd Yusof b. SaidPembantu Operasi Gred N11Akademi Perikanan MalaysiaPejabat Perikanan Negeri Terengganu13/07/2015
312Cik Hanizah bt AzmiPenolong Pegawai Penyelidik Gred Q27Pusat Penyelidikan Perikanan Pulau SayakPejabat Perikanan Negeri Kedah01/07/2015
313En Norrudin bin AbdullahPembantu Kemahiran Gred H22Limbongan Perikanan Pelabuhan KlangJabatan Perikanan Negeri Kelantan15/06/2015
314Muhammad Nakiee b AliasPembantu Perikanan G17Pejabat MAQIS, Wilayah UtaraPejabat Perikanan Negeri Pulau Pinang11/05/2015
315Ahmad Fadli b Abdul RahmanPembantu Perikanan G17Bahagian Perlindungan Sumber , Ibu Pejabat PerikananPejabat Perikanan Negeri Johor11/05/2015
316Hamzah b RahimPembantu Perikanan G17Pejabat Perikanan Negeri MelakaPejabat Perikanan Negeri Selangor11/05/2015
317Khairul Nizam b JaparPembantu Perikanan G17Pejabat Perikanan Negeri JohorPejabat Perikanan Negeri Sembilan11/05/2015
318Simon Anak Julius NantaPembantu Perikanan G22Pejabat Perikanan Wilayah Persekutuan LabuanPangkalan Kecil Perlindungan Sumber Awat-awat, Lawas, JPLS05/05/2015
319Mohd Azri b KalamPembantu Perikanan G22Pangkalan Kecil Perlindungan Sumber Awat-awat, Lawas, JPLSPejabat Perikanan Wilayah Persekutuan Labuan05/05/2015
320Sabri b ManPembantu Operasi H11Bahagian PenyelidikanPusat Penyelidikan Marikultur Langkawi, Kedah20/04/2015
321Dr. Zainoddin bin JamariPegawai Penyelidik Gred Q54Bahagian PenyelidikanPusat Penyelidikan Marikultur Langkawi, Kedah20/04/2015
322En. Mohd Saleh bin Mohd TahaPegawai Penyelidik Gred Q52Bahagian PenyelidikanPusat Penyelidikan Marikultur Langkawi, Kedah20/04/2015
323En. R.A Roki bin MohamedPegawai Penyelidik Gred Q48 (Memangku)Bahagian PenyelidikanPusat Penyelidikan Marikultur Langkawi, Kedah20/04/2015
324En. Zainuddin bin IlyasPegawai Penyelidik Gred Q44`Bahagian PenyelidikanPusat Penyelidikan Marikultur Langkawi, Kedah20/04/2015
325En. NIk Nazli Effendy bin RamliPegawai Penyelidik Q44Bahagian PenyelidikanFRI Langkawi, Kedah20/04/2015
326Idris b. AhmadPembantu Penyelidik Gred Q26Bahagian PenyelidikanPusat Penyelidikan Marikultur Langkawi, Kedah20/04/2015
327Abdul Wahid b. Muhamad ZinPembantu Perikanan G17Pangkalan Kecil Perlindungan Sumber Tg SediliPejabat Perikanan Negeri Kelantan15/04/2015
328Vaani a/p MuniandyPegawai Perikanan Gred G41Bahagian Biosekuriti PerikananBahagian Perancang dan Pembangunan01/04/2015
329Ong See LingPegawai Perikanan G41Bahagian Pembangunan AkuakulturBahagian Biosekuriti Perikanan01/04/2015
330Annie Nunis Anak BillyPegawai Penyelidik Q41Bahagian PenyelidikanSEAFDEC01/04/2015
331Mohd Tamimi b Ali AhmadPegawai Penyelidik Q41Bahagian PenyelidikanFRI Rantau Abang, Terengganu01/04/2015
332Pn. Cendrawati bt GohukPembantu Perikanan Gred G17Pejabat Perikanan Negeri MelakaPejabat Perikanan Wilayah Persekutuan Labuan01/04/2015
333Ahmad Sabri b. IbrahimPegawai Perikanan Gred G41Bahagian Pembangunan AkuakulturPejabat Perikanan Negeri Perlis01/04/2015
334Muhammad Zahir b ZakariaPegawai Perikanan Gred G41Pejabat Perikanan Negeri PerlisBahagian Pembangunan Akuakultur, Putrajaya01/04/2015
335Abdul Razak b Mat AiniPembantu Perikanan G22 (KUP)Pejabat Perikanan Negeri SelangorBahagian Pembangunan Latihan Kemajuan dan Kerjaya16/03/2015
336Zatul Himmah bt HassanPembantu Perikanan G22Institut Akuakultur Marin, Pulau SayakPejabat Perikanan Laut Sarawak09/03/2015
337Nor Azmahani bt Mohd NasirPembantu Perikanan G17Pejabat Perikanan Negeri TerengganuPejabat Perikanan Negeri Kelantan08/03/2015
338Rosmaliza bt OthmanPenolong Pegawai Perikanan Gred G32 (M)Jabatan Perikanan Laut SarawakMajlis Latihan Pertanian Kebangsaan (NATC)03/03/2015
339Muhammad Nazri b. IsmailPembantu Perikanan Gred G17Pejabat Perikanan Negeri PahangPejabat Perikanan Negeri Kelantan15/02/2015
340Mohamad Hafiz bin HamdanPenolong Pegawai Perikanan G27Pejabat Perikanan Negeri JohorBahagian Biosekuriti Perikanan04/02/2015
341Nurhuda bt IbrahimPegawai Perikanan G44 (Memangku)Bahagian Pengurusan SumberPejabat Perikanan Negeri Johor02/02/2015
342Rahimah bt MajidPembantu Perikanan G26Akademi Perikanan MalaysiaPejabat Perikanan Negeri Terengganu02/02/2015
343Aziz bin Mohd DagangPembantu Perikanan G26Pejabat Perikanan Negeri TerengganuAkademi Perikanan Malaysia, Chendering, Terengganu02/02/2015
344Wan Mohd Sis b. Wan SallehPembantu Perikanan G26Pejabat Perikanan Negeri PahangAkademi Perikanan Malaysia, Chendering, Terengganu19/01/2015
345Mesran bin SuripPembantu Perikanan G22Pejabat Perikanan Negeri MelakaJabatan Pemeriksaan dan Perkhidmatan Kuarantin Malaysia, Johor19/01/2015
346Mohd Hairil Faizal b. ZakariaPembantu Perikanan Gred G22Pejabat Perikanan Negeri PerlisPejabat Perikanan Negeri Terengganu19/01/2015
347Mohd Supian b Ahmad SanusiOperator Wayarless N17Bahagian Perlindungan SumberJabatan Alam Sekitar, Kementerian Sumber Asli & Alam Sekitar19/01/2015
348Abdul Samad bin. A RahmanOperator Wayarless N17Pejabat Perikanan Negeri PerakJabatan Kemajuan Orang Asli Negeri Perak19/01/2015
349Hadini b MahidiOperator Wayarless N22Pejabat Perikanan Negeri PerakPejabat Perikanan Negeri Johor19/01/2015
350Zainudin b. Abd WahabPegawai Perikanan G48 (memangku)Ketua Unit Komunikasi KorporatPengarah Pejabat Perikanan Negeri Sembilan19/01/2015
351Mohd Noor b. NoordinPegawai Perikanan G52 (Memangku)Bahagian Pembangunan AkuakulturPengarah Bahagian Pengurusan Sumber (Memangku)19/01/2015
352Tn. Hj. Abdullah b. Md DanPegawai Perikanan G52 (Memangku)Bahagian Perlindungan SumberPengarah Pejabat Perikanan Negeri Pulau Pinang19/01/2015
353Hadini b MahidiOperator Wayarless N22Pejabat Perikanan Negeri PerakPejabat Perikanan Negeri Johor19/01/2015
354Abdul Samad bin. A RahmanOperator Wayarless N17Pejabat Perikanan Negeri PerakJabatan Kemajuan Orang Asli Negeri Perak19/01/2015
355Mohd Supian b Ahmad SanusiOperator Wayarless N17Bahagian Perlindungan SumberJabatan Alam Sekitar, Kementerian Sumber Asli & Alam Sekitar19/01/2015
356Tn Hj Mohd Sufian b. SulaimanPegawai Perikanan G54 (Memangku)Pengarah Bahagian Pengurusan Sumber G54 (Memangku)Pengarah Bahagian Pengembangan dan Pemindahan Teknologi16/01/2015
357Belayong ak NyuakPegawai Perikanan G54 (Memangku)Bahagian Biosekuriti PerikananPengarah Pejabat Perikanan Negeri Sarawak16/01/2015
358Tn. Hj. Sani b. Mohd IsaPegawai Perikanan G54 (Memangku)Pengarah Perikanan Negeri SarawakPengarah Bahagian Pengurusan Sumber, Putrajaya16/01/2015
359YM Tengku Balkhis bt Tunku ShaharPegawai Perikanan G44Pengarah Perikanan Negeri SembilanBahagian Pengurusan Sumber, Putrajaya16/01/2015
360Hj. Razali bin LajisPegawai Perikanan G54Pengarah Bahagian Pengembangan dan Pemindahan Teknologi , PutrajayaBahagian Biosekuriti Perikanan16/01/2015
361Abdul Razak b. MohamadPembantu Perikanan Gred G17Bahagian Pembangunan Latihan dan Kemajuan KerjayaPejabat Perikanan Negeri Pahang06/01/2015
362Nur Shazwani bt Mohd GhazaliPegawai Perikanan G41Pejabat Perikanan Negeri SelangorBahagian Pengembangan dan Pemindahan Teknologi04/01/2015
363Mohd Aminuddin bin AliPembantu Perikanan Gred G22Pejabat Perikanan Negeri SembilanPejabat Perikanan Negeri Kelantan02/01/2015
364Mohamad Zamzami bin YaakobPemandu Kenderaan Gred H11Bahagian Pembangunan Latihan dan Kemajuan KerjayaPejabat Perikanan Negeri Kelantan02/01/2015
365Mohamad Affendi bin NgahPembantu Laut Gred A17FRI Rantau Abang, TerengganuPangkalan Perlindungan Sumber Kuala Terengganu02/01/2015
366Norliah bt HashimSetiausaha Pejabat Gred N28Bahagian Pengurusan SumberTimbalan Ketua Pengarah (Pengurusan)02/12/2014
367Salman Faris bin ZaharinPembantu Perikanan Gred G17Pejabat Perikanan Negeri JohorPusat Pengembangan Akuakultur, Perlok, Jerantut, Pahang01/12/2014
368Azlan Shah bin YacopPembantu Perikanan Gred G17Pejabat Perikanan Negeri JohorPejabat Perikanan Daerah Hilir Perak01/12/2014
369Nur Farris bt Md. EsaPembantu Perikanan Gred G17Pejabat Perikanan Negeri JohorPejabat Perikanan Negeri Selangor01/12/2014
370Indrashaffil b. LanPembantu Perikanan Gred G17Pejabat Perikanan Negeri JohorPejabat Perikanan Negeri Selangor01/12/2014
371Mohd Pakarruzi bin AbdullahPembantu Perikanan Gred G17Pejabat Perikanan Negeri JohorPusat Pengembangan Akuakultur, Perlok, Jerantut, Pahang01/12/2014
372Norida bt Mohamad NoorPembantu Perikanan Gred G17Department Pengurusan dan Pembangunan Sumber Perikanan MarinPejabat Perikanan Daerah Setiu, Terengganu01/12/2014
373Azhan bin Che OmarPembantu Perikanan Gred G17Bahagian Pengembangan dan Pemindahan TeknologiPejabat Perikanan Daerah Besut, Terengganu01/12/2014
374Abdul Razak Mat AiniPembantu Perikanan Gred G22Bahagian Pengembangan dan Pemindahan TeknologiPejabat Perikanan Negeri Selangor01/12/2014
375Fatihah bt Abdull PatahPembantu Perikanan Gred G17Bahagian Pengurusan SumberBahagian Perancang dan Pembangunan01/12/2014
376Nik Soh bin JunohPembantu Perikanan Gred G22Bahagian Pengurusan SumberPejabat Perikanan Daerah Petaling/Shah Alam/Gombak, Selangor01/12/2014
377Hilman Abdul HalimPembantu Perikanan Gred G17Perancang dan PembangunanPejabat Perikanan Daerah Hulu Langat01/12/2014
378Hamzah bin RahimPegawai Perikanan G17Bahagian Pengurusan MaklumatPejabat Perikanan Negeri Melaka01/12/2014
379Lucas Ludan Anak AsonPembantu Perikanan Gred G17Bahagian Pembangunan AkuakulturPejabat Perikanan Negeri Sarawak01/12/2014
380Zakri bin OmarPembantu Perikanan Gred G17Pejabat Perikanan Negeri Pulau PinangPejabat Perikanan Negeri Kuala Muda/Yan, Kedah01/12/2014
381Samtina bt ZamriPembantu Perikanan Gred G17Bahagian Perancang dan PembangunanPejabat Perikanan Daerah Kuantan, Pahang01/12/2014
382Zurman bin RamliPembantu Perikanan Gred G17Pejabat Perikanan Negeri Pulau PinangPejabat Perikanan Daerah Pendang, Kedah01/12/2014
383Tuan Shukri Tuan EmbongPenolong Pegawai Perikanan Gred G32Akademi Perikanan MalaysiaKetua Daerah Perikanan Besut01/12/2014
384Noor Hairanny bt M. TajudeenPenolong Pegawai Perikanan Gred G32Jabatan Pemeriksaan dan Perkhidmatan Kuarantin MalaysiaBahagian Biosekuriti Perikanan01/12/2014
385Ruslan bin MuhidPenolong Pegawai Perikanan G32 (Memangku)Pejabat Perikanan Negeri SelangorMajlis Latihan Pertanian Kebangsaan01/12/2014
386Mustafai bin SulongPembantu Perikanan G22Pejabat Perikanan Daerah Bachok, KelantanPejabat Perikanan Negeri Terengganu01/12/2014
387Ismail bin HusinPembantu Perikanan G22Pejabat Kawasan Pembangunan Pertanian BersepaduPejabat Perikanna Daerah Bachok, Kelantan01/12/2014
388Zainuddin bin YaacobPembantu Perikanan G22 (KUP)Pejabat Perikanan Daerah Gerik, PerakCawangan BIosekuriti, Pejabat Perikanan Negeri Perak01/12/2014
389Hj Johari bin RamliPengarah Bahagian Pengurusan SumberBahagian Pengurusan SumberTimbalan Ketua Pengarah (Pengurusan) (Memangku)24/11/2014
390Hj. Mohd Sufian bin SulaimanPegawai Perikanan G52Pengurusan SumberPengarah Bahagian Pengurusan Sumber (Memangku)24/11/2014
391Belayong Nyuak @ NganPegawai Perikanan G52Bahagian Pembangunan AkuakulturBahagian Biosekuriti Perikanan (G54)(Memangku)24/11/2014
392Hjh Rodiah binti IdrisPegawai Perikanan G54Bahagian Perancangan dan PembangunanBahagian Biosekuriti Perikanan (JUSA C) (Memangku)24/11/2014
393Ahmad Hazizi bin AzizPegawai Perikanan G54Bahagian Biosekuriti PerikananBahagian Perancangan dan Pembangunan (Pengarah)24/11/2014
394Roskanda bin RamlePembantu Perikanan Gred G17Bahagian Pembangunan Latihan dan Kemajuan KerjayaPejabat Perikanan Negeri Selangor14/11/2014
395Hamidon b. AhmadPenolong Pegawai Perikanan G36Bahagian Biosekuriti PerikananKDP Kerian, PPN Perak10/11/2014
396Yusni b. Mohd YusohPenolong Pegawai Perikanan G36Pusat Biosekuriti Perikanan KLIACawangan PP Sumber, PPN Johor10/11/2014
397Kamaruddin b Che HatPembantu Perikanan G26PPN KelantanCaw. Perancangan, Pembangunan dan Khidmat Pengurusan, PPN Kelantan10/11/2014
398Mohd Saad b SapriPembantu Perikanan G26PPN SelangorCaw. PP Sumber, PPN Johor10/11/2014
399Chia Kui HengPembantu Perikanan G26PPN SarawakPPD Kuantan, PPN Pahang10/11/2014
400Mohd Sis b. Mohd SallehPembantu Perikanan G26PPN KelantanPPD Rompin, PPN Pahang10/11/2014
401Teo Geok HongPembantu Perikanan G26PPN SarawakTapak Ramsar, Tasik Bera10/11/2014
402Azizah binti SadaPembantu Perikanan G26Bahagian Perancang dan PembangunanUnit Integriti, Pejabat Ketua Pengarah, Putrajaya10/11/2014
403Mohamad Azahari b. Ali BasahPembantu Perikanan G26PPN PerakCaw PP Sumber, PPN Perak10/11/2014
404Mansor bin YobePembantu Perikanan G26PPN Pulau PinangKetua Pangkalan PS Kg. Acheh, PPN Perak10/11/2014
405Zakaria bin SallehPembantu Perikanan G26PPN Negeri SembilanPPD Kuala Pilah/Jempol, PPN Negeri Sembilan10/11/2014
406Rahimah bt MajidPembantu Perikanan G26PPN TerengganuAkademi Perikanan Malaysia, Chendering, Terengganu10/11/2014
407Affandi b. BujangPembantu Perikanan G26PPN SarawakPPWP Labuan10/11/2014
408Samion b. IsmailOperator Wayarless N22PPN TerengganuPPN Terengganu10/11/2014
409Salmin b TalipOperator Wayarless N22PPN SarawakPPN Johor10/11/2014
410Hadini b MahidiOperator Wayarless N22PPN SarawakPPN Perak10/11/2014
411Ajaman b Mat KassimOperator Wayarless N22PPN SarawakBhg. Penguatkuasaaan Jabatan Alam Sekitar10/11/2014
412Zul Fadli b. MohamedPembantu Makmal C22PBP Kuala LumpurPBP Kuantan, PPN Pahang10/11/2014
413Rohani bt AbdullahSetiausaha Pejabat Gred N27Akademi Perikanan MalaysiaPPN Terengganu02/11/2014
414Kaman bin NayanPembantu Awam Gred H11Jabatan Pemeriksaan dan Perkhidmatan Kuarantin MalaysiaPusat Pengurusan Kesihatan dan Kuarantin Ikan, Gelugor, Pulau Pinang01/11/2014
415Mohd Syarizal bin SamsuriPembantu Perikanan Gred G17Jabatan Pemeriksaan dan Perkhidmatan Kuarantin MalaysiaPejabat Perikanan Negeri Pulau Pinang27/10/2014
416Zulkafli bin AhmadPembantu Perikanan Gred G17Jabatan Pemeriksaan dan Perkhidmatan Kuarantin MalaysiaPejabat Perikanan Daerah Temerloh, Pahang27/10/2014
417Kamarulhalim bin SallehPembantu Perikanan Gred G17Jabatan Pemeriksaan dan Perkhidmatan Kuarantin MalaysiaPejabat Perikanan Daerah Santubong, Sarawak27/10/2014
418Mohamad Hafiz bin HamdanPembantu Perikanan Gred G27Jabatan Pemeriksaan dan Perkhidmatan Kuarantin MalaysiaKetua Daerah Perikanan Kluang, Johor27/10/2014
419Gerald N. Misol Jr.Pegawai Perikanan G41Bahagian Pengembangan dan Pemindahan TeknologiPejabat Perikanan Negeri Selangor20/10/2014
420Muslihah binti Abdul RahmanPegawai Perikanan G41Pejabat Perikanan Negeri TerengganuPejabat Perikanan Negeri Selangor20/10/2014
421Ahmad Saifullah bin MohammadPegawai Perikanan G41Pejabat Perikanan Negeri PahangPusat Pengembangan Akuakultur Bukit Tinggi, Bentong, Pahang20/10/2014
422Muhammad Yusof Nor bin JasmanPegawai Perikanan G41Pejabat Perikanan Negeri TerengganuBahagian Pengembangan dan Pemindahan Teknologi, Putrajaya20/10/2014
423Keni Anak NgiwolPegawai Perikanan G41Perancang dan PembangunanPejabat Perikanan Negeri Sarawak20/10/2014
424Mazlan bin WahidPegawai Perikanan G41Bahagian Perancang dan PembangunanBahagian Pengembangan dan Pemindahan Teknologi, Putrajaya20/10/2014
425Mohd Farid bin AbdullahPegawai Perikanan G41Jabatan Keselamatan dan Kesihatan PekerjaanPejabat Perikanan Negeri Terengganu20/10/2014
426Siti Hasshura binti HashimPegawai Perikanan G41Bahagian Biosekuriti PerikananBahagian Pembangunan Latihan dan Kemajuan Kerjaya20/10/2014
427Zaki bin HarunPegawai Perikanan G41Bahagian Perlindungan SumberJabatan Pemeriksaan dan Perkhidmatan Kuarantin Malaysia20/10/2014
428Norfatmawati binti Yaakub @ JohnPegawai Perikanan G41Pejabat Perikanan Negeri SarawakJabatan Pemeriksaan dan Perkhidmatan Kuarantin Malaysia Negeri Johor20/10/2014
429Zainuddin bin AliPembantu Perikanan Gred G22Pejabat Perikanan Negeri JohorPejabat Perikanan Negeri Terengganu20/10/2014
430Aminuddin bin AliPembantu Perikanan Gred G22Pejabat Perikanan Negeri JohorPejabat Perikanan Negeri Sembilan20/10/2014
431Mohd Hairil Faizal bin ZakariaPembantu Perikanan Gred G22Pejabat Perikanan Negeri JohorPejabat Perikanan Negeri Perlis20/10/2014
432Mesran bin SuripPembantu Perikanan Gred G22Pejabat Perikanan Negeri JohorPejabat Perikanan Negeri Melaka20/10/2014
433Adura Fairus binti CHe Sha'ariPembantu Perikanan Gred G22Pejabat Perikanan Negeri JohorJabatan Perkhidmatan Kuarantin dan Pemeriksaan Malaysia, Wilayah Timur20/10/2014
434Muhammad Zahir bin ZakariaPegawai Perikanan G41Pejabat Perikanan Negeri SelangorPejabat Perikanan Negeri Perlis20/10/2014
435Mohammed Roshaizat bin MustaffaPegawai Perikanan G41Pejabat Perikanan Negeri PerakPejabat Perikanan Negeri Kedah20/10/2014
436Abdul Hakim bin Abdul KarimPegawai Perikanan Gred G41Pejabat Perikanan Negeri PerakPusat Pengembangan Tapah, Pejabat Perikanan Negeri Perak20/10/2014
437Noor Azah bt NayanSetiausaha Pejabat Gred N27Pejabat TImbalan Ketua Pengarah Perikanan (Pembangunan)Bahagian Pengembangan dan Pemindahan Teknologi, Putrajaya13/10/2014
438Kasmi bt ShafieSetiausaha Pejabat Gred N27Bahagian Perlindungan SumberPejabat TImbalan Ketua Pengarah Perikanan (Pembangunan), Putrajaya13/10/2014
439Marina bt IrahimPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) Gred N17Bahagian Pengembangan dan Pemindahan TeknologiBahagian Pembangunan Latihan dan Kemajuan Kerjaya09/10/2014
440En. Mohd Roslee bin MohamedPemandu Kenderaan Gred H11Pejabat Ketua Pengarah PerikananBahgian Khidmat Pengurusan15/09/2014
441En. Suhaimi bin HasimPenolong Jurutera Gred J29Pejabat Perikanan Negeri Pulau PinangLimbongan Perikanan Pelabuhan Klang15/09/2014
442En. Shafie bin MohamadPenlong Jurutera Gred J29Pejabat Perikanan Negeri TerengganuLimbongan Perikanan Pelabuhan Klang15/09/2014
443En. Awang Zainudin bin Awang HamdaniPembantu Kemahiran Gred H17Pejabat Perikanan Laut SarawakLimbongan Perikanan Pelabuhan Klang15/09/2014
444Pn. Nor Farahiyah bt A. AzizPegawai Perikanan Gred G41Bahagian Pembangunan AkuakulturMajlis Latihan Pertanian Kebangsaan, MOA02/09/2014
445Pn. Hasnisa bt Abd HamidPegawai Perikanan G41Pejabat Undang - UndangBahagian Pembangunan Akuakultur, Putrajaya02/09/2014
446Pn. Suhana bt KasironPegawai Perikanan G41Majlis Latihan Pertanian Kebangsaan, MOAPejabat Undang - Undang, Putrajaya02/09/2014
447Pn. Ong See LingPegawai Perikanan G41Bahagian Perancangan dan PembangunanBahagian Pembangunan Akuakultur02/09/2014
448En. Muhammad Zahir bin ZakariaPegawai Perikanan G41Bahagian Pengurusan SumberPejabat Perikanan Negeri Selangor02/09/2014
449Y.M. Raja Yana Melessa bt Raja Haroon ArashidPegawai Perikanan G41Bahagian Pembangunan Latihan dan Kemajuan KerjayaBahagian Perancangan dan Pembangunan02/09/2014
450Pn. Azimah bt JumatliPegawai Perikanan G44Bahagian Pembangunan Latihan dan Kemajuan KerjayaBahagian Perancangan dan Pembangunan02/09/2014
451Pn. Sufiah bt HashimPembantu Perikanan Gred G22Pejabat Perikanan Negeri MelakaBahagian Pembangunan Akuakultur, Putrajaya04/08/2014
452En. Mohamad Zamzami bin YaakobPemandu Kenderaan Gred H11Bahagian Perancangan dan PembangunanBahagian Pembangunan Latihan dan Kemajuan Kerjaya04/08/2014
453En. Zulfaiz bin YusoffPembantu Perikanan Gred G17Akademi Perikanan Malaysia Chendering, TerengganuCawangan Biosekuriti, Pejabat Perikanan Negeri Perak04/08/2014
454En. Mohd Zaidi bin AbdullahPembantu Perikanan Gred G17Bahagian Pembangunan Akuakultur, PutrajayaPejabat Perikanan Daerah Limbang, Sarawak04/08/2014
455En. Ibrahim bin MatPenolong Pegawai Perikanan Gred G36KDP Hilir PerakKetua Cawangan Akuakultur dan Pengembangan, PPN Perlis04/08/2014
456En. Rozali bin MohamadPembantu Perikanan Gred G17FRI Rantau Abang, TerengganuAkademi Perikanan Malaysia Chendering, Terengganu03/08/2014
457Pn. Nor Marini bt MustafaSetiausaha Pejabat Gred N27Pejabat Timbalan Ketua Pengarah Perikanan (Pengurusan)Bahagian Khidmat Pengurusan16/07/2014
458Pn. Nor Hamimah bt MansorSetiausaha Pejabat Gred N27Bahagian Khidmat PengurusanBahagian Pengembangan dan Pemindahan Teknologi16/07/2014
459Tn. Hj. Azlisha bin Ab AzizPegawai Perikanan Gred G54Pengarah Bahagian KejuruteraanPengarah Pejabat Perikanan Negeri Selangor16/07/2014
460Tn. Hj. Munir bin Mohd NawiPegawai Perikanan Gred G52Bahagian Pembangunan Akuakultur, PutrajayaPengarah Pejabat Perikanan Negeri Johor16/07/2014
461Pn. Tan Geik HongPegawai Perikanan Gred G52Bahagian Pengurusan SumberPengarah Bahagian Perlindungan Sumber16/07/2014
462Dr. Mazuki bin HashimPegawai Perikanan Gred G52Bahagian Perancangan dan PembangunanPengarah Bahagian Pembangunan Akuakultur16/07/2014
463En. Ahmad Tarmidzi bin RamlyPegawai Perikanan Gred G54Pengarah Bahagian Pembangunan AkuakulturPengarah Bahagian Kejuruteraan16/07/2014
464En. Mohd Najib bin RamliPegawai Perikanan Gred G48Bahagian Perlindungan Sumber, PutrajayaKetua Unit Integriti, Putrajaya16/07/2014
465Pn. Fauzidah bt OthmanPegawai Perikanan Gred G48Bahagian Pengembangan dan Pemindahan TeknologiBahagian Biosekuriti Perikanan16/07/2014
466En. Mohd Zin bin SaadPegawai Perikanan Gred G48Bahagian Pembangunan Latihan dan Kemajuan Kerjaya, PutrajayaPengarah Pejabat Perikanan Negeri Kelantan16/07/2014
467En. Abdullah bin Md DanPegawai Perikanan Gred G48Bahagian Biosekuriti PutrajayaBahagian Perlindungan Sumber16/07/2014
468En. Mohtar bin MahmudPegawai Perikanan Gred G48Bahagian Pengurusan SumberBahagian Pengembangan dan Pemindahan Teknologi16/07/2014
469En. Bustamah bin BakarPegawai Perikanan Gred G48Bahagian Perlindungan SumberBahagian Pembangunan Latihan dan Kemajuan Kerjaya16/07/2014
470En. Abu Bakar bin Mohd AliPegawai Perikanan Gred G48Majlis Latihan Pertanian Kebangsaan (NATC)Pengaeah Akademi Perikanan Malaysia Chendering, Terengganu16/07/2014
471En. Mohd Sufian bin SulaimanPegawai Perikanan Gred G52Pengarah Pejabat Perikanan Negeri SelangorBahagian Pengurusan Sumber, Putrajaya16/07/2014
472En. Abd Hamid bin YasinPegawai Perikanan Gred G52 (M)Pejabat Perikanan Negeri JohorBahagian Perancangan dan Pembangunan, Putrajaya16/07/2014
473En Zawawi bin AliPegawai Perikanan Gred G48Bahagian Pengembangan dan Pemindahan TeknologiBahagian Perancangan dan Pembangunan16/07/2014
474Pn. Yeo Moi EimPegawai Perikanan Gred G48Bahagian Biosekuriti PerikananBahagian Pembangunan Akuakultur16/07/2014
475En. Mohd Noor bin NordinPegawai Perikanan Gred G48Bahagian Pengurusan SumberBahagian Pemgbangunan Akuakultur16/07/2014
476En. Zainuddin bin Abd WahabPegawai Perikanan Gred G44Pejabat Perikanan Wilayah Persekutuan LabuanKetua Unit Komunikasi Korporat, Putrajaya16/07/2014
477En. Roslan bin Abu HassanPegawai Perikanan Gred G44Pusat Biosekuriti Perikanan Kuala LumpurKetua Pusat Biosekuriti Perikanan Kuala Lumpur16/07/2014
478En. Johari bin DaudPegawai Perikanan Gred G44Pusat Pengembangan Akuakultur Bukit Tinggi, PahangPejabat Perikanan Negeri Pahang16/07/2014
479En. Nazri bin IshakPegawai Perikanan Gred G44Bahagian Biosekuriti Perikanan, PutrajayaKetua Pusat Biosekuriti Perikanan Bintawa, Sarawak16/07/2014
480En Anuar Salam bin SulaimanPegawai Perikanan Gred G44Unit Komunikasi Korporat, PutrajayaPengarah Pejabat Perikanan Wilayah Persekutuan Labuan16/07/2014
481Pn. Uraini bt UjangPegawai Perikanan Gred G44Bahagian Pembnagunan AkuakulturBahagian Perlindungan Sumber16/07/2014
482En. Sukri bin DerisPegawai Perikanan Gred G48 (M)Bahagian Pengembangan dan Pemindahan TeknologiBahagian Perlindungan Sumber16/07/2014
483Pn. Aishah bt YusoffPegawai Perikanan Gred G44Bahagian Pembangunan AkuakulturBahagian Pembangunan Latihan dan Kemajuan Kerjaya16/07/2014
484Pn. Noraisyah bt A. BakarPegawai Perikanan Gred G48 (M)Bahagian Pengembangan dan Pemindahan TeknologiBahagian Pengurusan Sumber16/07/2014
485En. Mohd Ghazali bin A. ManapPegawai Perikanan Gred G44Bahagian Biosekuriti PerikananBahagian Pengurusan Sumber16/07/2014
486Pn. Khazlita Adzim bt Abdol Aziz @ IsmailPegawai Perikanan Gred G48 (M)Bahagian Pengembangan dan Pemindahan TeknologiUnit Agroprenuer Muda, MOA16/07/2014
487En. Norazri bin IsmailPegawai Perikanan Gred G44Akademi Perikanan Malaysia, TerengganuBahagian Kejuruteraan, Putrajaya16/07/2014
488En. Ahmad Hazizi bin AzizPegawai Perikanan Gred G54Bahagian Perlindungan SumberBahagian Biosekuriti Perikanan16/07/2014
489Dr. Bah Piyan TanPegawai Perikanan Gred G52Bahagian Biosekuriti Perikanan, PutrajayaPengarah Pejabat Perikanan Negeri Perak16/07/2014
490Pn. Isadora bt Nor RahimSetiausaha Pejabat Gred N27Bahagian Pembangunan AkuakulturBahagian Kejuruteraan16/07/2014
491En. Haszilan bin Abdul LatifPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Bahagian Pembangunan AkuakulturBahagian Perancangan dan Pembangunan16/07/2014
492En. Anuar bin ZakariaPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Bahagian Pengembangan dan Pemindahan TeknologiKDP Hulu Langat, Selangor16/07/2014
493Pn. Sri Devi a/p Deva DasPegawai Penyelidik Gred Q41FRI Glami Lemi, Negeri SembilanPusat Biosekuriti Perikanan KLIA, Selangor14/07/2014
494En. Zam Zam bin SarifanPenolong Pegawai Perikanan Gred G32Pejabat MAQIS, PutrajayaKetua Daerah Perikanan Sabak Bernam, Selangor14/07/2014
495En. Zam Zam bin SarifanPenolong Pegawai Perikanan Gred G32Pejabat Keselamatan dan Kesihatan Pekerjaan Negeri Pulau PinangPejabat Perikanan Daerah Sabak Bernam14/07/2014
496En. Ryon SiewPegawai Penyelidik Gred Q48FRI Glami Lemi, Negeri SembilanFRI Kampung Acheh, Perak01/07/2014
497En. Azhar bin HamzahPegawai Penyelidik Gred Q52FRI Pulau Sayak, KedahKetua Pusat FRI Pulau Sayak, Kedah01/07/2014
498Tn. Hj. Jamaludin bin IbrahimPegawai Penyelidikan Gred Q52FRI Glami Lemi, Negeri SembilanKetua Program Perikanan Darat, FRI Glami Lemi, Negeri Sembilan01/07/2014
499En. Chuah Heng PengPegawai Penyelidik Gred Q54FRI Glami Lemi, Negeri SembilanPengurus Akuarium Batu Maung, Bahagian Penyelidikan01/07/2014
500Tn. Hj. Mohamed Pauzi bin AbdullahPegawai Penyelidik Gred Q54FRI Batu Maung, Pulau PinangFRI Kampung Acheh, Perak01/07/2014
501Pn. Zulifah bt RohaniPembantu Penyelidik Gred Q27Pusat Biosekuriti Perikanan Kompleks Sultan Abu Bakar, JohorFRI Kampung Acheh, Perak01/07/2014
502Pn. Mazalina bt Che ArifPembantu Penyelidik Gred Q17FRI Glami Lemi, Negeri SembilanFRI Tanjung Demong, Terengganu01/07/2014
503En. Saki bin NoorPembantu Penyelidik Greg Q22Pusat Biosekuriti Perikanan Kompleks Sultan Abu Bakar, JohorDepartemen Pengurusan dan Pembangunan Sumber Perikanan Marin01/07/2014
504Y.M Ku Noor Azriani bt Ku IshakPembantu Makmal Gred C17FRI Batu Maung, Pulau PinangPusat Biosekuriti Perikanan Kuala Kedah, Kedah01/07/2014
505En. Mohd Zunaidi bin Embong @ Mohd AliPembantu Laut gred A17FRI Rantau Abang, TerengganuPangkalan Perlindungan Sumber Kuala Terengganu01/07/2014
506En. Musa bin AriffinPembantu Perikanan Gred G22Pej Keselamatan & Kesihatan Pekerjaan, PahangCaw Pengembangan, PPN Pahang01/07/2014
507En. Suren Anak SijakPembantu Perikanan Gred G22Pej Keselamatan & Kesihatan Pekerjaan, SarawakPej Perikanan Daerah Sadong Jaya, Sarawak01/07/2014
508En. Isran bin Abdul RasidPembantu Perikanan Gred G22Pej Keselamatan & Kesihatan Pekerjaan, SabahPejabat Perikanan Wilayah Miri, Sarawak01/07/2014
509En. Nazrul Azman bin Mat RahimPenolong Pegawai Perikanan Gred G32Pej Keselamatan & Kesihatan Pekerjaan, WP LabuanPejabat MAQIS, WP Labuan01/07/2014
510En. Zam Zam bin SarifanPenolong Pegawai Perikanan Gred G32Pej Keselamatan & Kesihatan Pekerjaan, Pulau PinangPejabat MAQIS, Putrajaya01/07/2014
511Pn. Radhuhaida bt RamliPegawai Perikanan Gred G41Bahagian Pembangunan Latihan dan Kemajuan KerjayaBahagian Pembangunan Akuakultur30/06/2014
512Cik Yazeereen bt A. BakarPegawai Perikanan Gred G44Bahagian Perancangan dan PembangunanCawangan Pengutipan Data Perikanan16/06/2014
513En. Johari bin TimPegawai Perikanan Gred G44Bahagian Pembangunan AkuakulturBahagian Pengembangan dan Pemindahan Teknologi16/06/2014
514Tn. Hj Zawawi bin AliPegawai Perikanan Gred G48Bahagian Pengembangan dan Pemindahan TeknologiBahagian Pembangunan Akuakultur16/06/2014
515Pn. Rohani bt Mohd RosePegawai Perikanan Gred G48Bahagian Pengembangan dan Pemindahan TeknologiBahagian Perancangan dan Pembangunan16/06/2014
516Pn. Fauzidah bt OthmanPegawai Perikanan Gred G48MAQISBahagian Pengembangan dan Pemindahan Teknologi16/06/2014
517Pn. Yeo Moi EimPegawai Perikanan Gred G48Bahagian Biosekuriti PerikananBahagian Pembangunan Akuakultur16/06/2014
518Pn. Shamila bt ZainolPegawai Perikanan Gred G48Bahagian Pembangunan AkuakulturBahagian Biosekuriti Perikanan16/06/2014
519En. Mohd Anuar bin IbrahimPembantu Perikanan Gred G17Akademi Perikanan Malaysia, TerengganuPejabat Perikanan Negeri Kelantan15/06/2014
520En. Khairul bin AhokPembantu Perikanan G17Pejabat Perikanan Daerah Tg. Sedili, JohorCawangan Perancangan dan Pembangunan, Pejabat Perikanan Laut Sarawak03/06/2014
521Pn. Aramah bt Limat @AlimatPembantu Perikanan G17Pejabat Perikanan Negeri SelangorPejabat Perikanan Daerah Lawas, Sarawak03/06/2014
522En. Ishak bin YusofPenolong Pegawai Perikanan Gred G36Pusat Biosekuriti Perikanan KLIA, SelangorKetua Daerah Perikanan Santubong, PPN Sarawak03/06/2014
523En. Roslan bin SamsudinPembantu Perikanan G22Pusat Pengembangan Akuakultur, Bukit Tinggi PahangPusat Ikan Hiasan Enggor, Perak.02/06/2014
524En. Mohd Suhaimy bin AbdullahPembantu Perikanan G17Pejabat Perikanan Daerah Mersing, JohorPejabat Perikanan Negeri Perlis02/06/2014
525En. Khairulmiza bin JamalPembantu Perikanan G17Pejabat Perikanan Negeri PerlisPusat Biosekuriti Perikanan Negeri Selangor02/06/2014
526En Azmeer bin AbidinPembantu Perikanan G17Pengembangan dan Pemindahan TeknologiUnit Komunikasi Korporat02/06/2014
527Pn. Rosalina bt RoslanPembantu Perikanan G17Pejabat Perikanan Negeri Pulau PinangPejabat Perikanan Daerah Larut Matang/Selama/Taiping,Perak.02/06/2014
528En. Rizwan bin NordinPegawai Perikanan G41Pejabat Perikanan Negeri SarawakUnit Komunikasi Korporat02/06/2014
529Tn Hj. Suhairi bin AlimonPegawai Penyelidikan Q52FRI Gelang Patah, JohorFRI Glemi Lemi, Negeri Sembilan02/06/2014
530En. Mansor bin HamzahPembantu Laut Gred A17Pejabat Perikanan Negeri PerakCawangan Pengurusan dan Pemuliharaan Sumber, PPN Pulau Pinang02/06/2014
531En. Mohammad Basri bin PimarzukiPembantu Kemahiran Gred H17Limbongan Perikanan Pelabuhan KlangPPUG Pusat Penetasan Udang Galah, Setiawan Perak02/06/2014
532En. Ahmad Auzal bin JamaludinPembantu Awam Gred H11Pusat Biosekuriti Perikanan KLIA, SelangorPusat Pengembangan Akuakultur Jitra, Kedah02/06/2014
533En. Mohammad Faizal bin PimarzukiPembantu Awam Gred H11FRI Glami Lemi, Negeri SembilanPusat Ikan Hiasan Enggor, Perak02/06/2014
534Tn. Hj Noor Azaman bin OthmanPenolong Pegawai Perikanan Gred G32Bahagian Biosekuriti Perikanan, PutrajayaPusat Biosekuriti Perikanan Negeri Selangor02/06/2014
535Pn. Norhabina bt Abd ArisPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Bahagian Biosekuriti Perikanan, PutrajayaPusat Biosekuriti Perikanan KLIA, Selangor02/06/2014
536En. Shahrul Nizam bin BaharudinPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Pusat Biosekuriti Perikanan KLIA, SelangorKetua Daerah Perikanan Port Dickson, Negeri Sembilan02/06/2014
537En. Harbit Hussain bin Abdul Kareem BaxPembantu Perikanan G26Pejabat Perikanan Negeri SembilanCawangan Akuakultur, Pejabat Perikanan Negeri Johor01/06/2014
538Pn. Siti Fatimah bt ArsaPembantu Perikanan G22Pejabat Perikanan Negeri PahangCawangan Biosekuriti, Pejabat Perikanan Negeri Kelantan.01/06/2014
539En. Mohd Azmi bin Nor @ Md. NorPembantu Perikanan G17Pejabat Perikanan Negeri TerengganuPejabat Perikanan Negeri Kelantan01/06/2014
540En. Mohd Akmal bin M.KamelPembantu Perikanan G17Pejabat Perikanan Negeri PerlisPejabat Perikanan Negeri Kelantan01/06/2014
541En. Huzaini bin Abd HamidPembantu Perikanan G17Pejabat Perikanan Negeri Pulau PinangPejabat Perikanan Daerah Kulim01/06/2014
542En. Khairul Harimee bin Md NasirPembantu Perikanan G17Bahagian Perancangan dan PembangunanPejabat Perikanan Daerah Jeli, Kelantan01/06/2014
543En. Siharburozi b. AbdullahPembantu Perikanan G17Pejabat Perikanan Negeri SelangorPejabat Daerah Putih, Kelantan01/06/2014
544En. Arshad bin MohamadPembantu Laut Gred A17FRI Rantau Abang, TerengganuAkademi Perikanan Malaysia, Chendering Terengganu01/06/2014
545En. Mohd Sabri bin HashimPembantu Awam Gred H11Pusat Penyelidikan Ternakan Air Payau Gelang Patah, JohorCawangan Khidmat Pengurusan, PPN Terengganu01/06/2014
546En. Roszuwa bin AbdullahPembantu Operasi Gred H11Akademi Perikanan Malaysia, TerengganuFRI Tanjung Demong, Terengganu01/06/2014
547En. Hafis Shafiq bin M.AzmiPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Bahagian Pengurusan Maklumat, PutrajayaKetua Daerah Perikanan Kuala Krai, Kelantan01/06/2014
548Pn. Nurazlina bt Abdul AzizPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Pejabat Perikanan Negeri PahangKetua Daerah Perikanan Setiu, Terengganu01/06/2014
549En. Muhd Ariff bin AbdullahPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Pejabat Perikanan Negeri Pulau PinangKetua Daerah Perikanan Bandar Baru, Kedah01/06/2014
550En. Mohd Nasir bin YaacobPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Pejabat Perikanan Negeri TerengganuKetua Daerah Perikanan Tanah Merah, Kelantan01/06/2014
551En. Hairul Effendy bin AdzmiPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Pusat Pengembangan Akuakultur Perlok, PahangKetua Daerah Perikanan Marang, Terengganu01/06/2014
552Pn. Nurul Izzah bt HalimPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Ketua Daerah Perikanan Melaka Tengah, MelakaKetua Daerah Perikanan Baling, Kedah01/06/2014
553Pn. Maidatul Suhana bt MohdPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Bahagian Pengembangan dan Pemindahan Teknologi, PutrajayaKetua Daerah Perikanan Dungun, Terengganu01/06/2014
554Pn. Nur Hidayah bt Abd MananSetiausaha Pejabat Gred N27Bahagian Perlindungan SumberBahagian Perancang dan Pembangunan01/06/2014
555Pn. Fatimah bt A.WahabSetiausaha Pejabat Gred N32Bahagian Antarabangsa, Perdagangan dan PelaburanBahagian Perlindungan Sumber01/06/2014
556Dr. Zainoddin bin JamariPegawai Penyelidikan Q54FRI Pulau Sayak, KedahFRI Gelang Patah, Johor19/05/2014
557Dr. Mohd Fariduddin bin OthmanPegawai Penyelidikan Q54FRI Batu Maung, Pulau PinangFRI Glemi Lemi, Negeri Sembilan19/05/2014
558En. Mohamad Zamri bin OmarPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Bahagian Perancangan dan PembangunanPejabat Perikanan Negeri Sembilan15/04/2014
559En. Mohamed Khair bion JemeanPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Bahagian Pengembangan dan Pemindahan TeknologiKetua Daerah Perikanan Seremban, Pejabat Perikanan Negeri Sembilan15/04/2014
560Pn. Hamizah bt MohamadPembantu Perikanan Gred G17Unit Komunikasi Korporat, PMPUnit Biosekuriti Perikanan Sabah15/04/2014
561En. Abdul Ghani bin Abdul KarimPembantu Perikanan Gred G22 (KUP)Pejabat Perikanan Negeri Pulau PinangPejabat Perikanan Negeri Kedah15/04/2014
562En. Muhammad Nizam bin SamsudinPembantu Perikanan Gred G17Bahagian Pengembangan dan Pemindahan TeknologiPejabat Perikanan Negeri Kedah15/04/2014
563Pn. Hasniah bt OthmanPegawai Perikanan Gred G44Pusat Penyelarasan Penguatkuasaan MaritimPejabat Perikanan Negeri Terengganu15/04/2014
564En. Muhamad Saini bin SuliansaPegawai Perikanan Gred G41Unit Kawalselia dan Perlindungan Sumber, Pejabat Perikanan Negeri SarawakPejabat Perikanan Wilayah Persekutuan Labuan15/04/2014
565Pn. Nor Marini bt MustafaSetiausaha Pejabat Gred N27Bahagian Pengurusan Maklumat PerikananPejabat Timbalan Ketua Pengarah Perikanan (Pengurusan)07/04/2014
566En. Anuar bin OmarPenolong Pegawai Perikanan Gred G36Pejabat Perikanan Negeri SelangorPejabat Perikanan Negeri Kedah01/04/2014
567En. Zainal Abidin bin Mohamed SulaimanPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Bahagian Pembangunan AkuakulturKDP Kuala Langat / Sepang, Pejabat Perikanan Selangor01/04/2014
568En. Muhammad Amir Rullah bin MarabiPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Pejabat Perikanan Negeri PerakKDP Perak Tengah, Pejabat Perikanan Negeri Perak01/04/2014
569En. Muhd Mutalib bin SapiePenolong Pegawai Perikanan Gred G27Pejabat Perikanan Negeri KedahKDP Bera, Pejabat Perikanan Negeri Pahang01/04/2014
570En. Hasyarudin bin HalimPembantu Perikanan Gred G22 (Memangku)Pejabat Perikanan Negeri KedahPejabat Perikanan Negeri Pulau Pinang01/04/2014
571En. Ruzaidi bin MamatPegawai Perikanan Gred G48 (M)Pusat Biosekuriti Perikanan Bintawa, SarawakPejabat Perikanan Negeri Terengganu01/04/2014
572Pn. Nusrah Alifah bt AhmadPegawai Perikanan Gred G41Bahagian Pembangunan Latihan dan Kemajuan KerjayaPejabat Perikanan Negeri Selangor01/04/2014
573Pn. Nahdatul Ima bin Mustapa Al BakriSetiausaha Pejabat Gred N27Pejabat Timbalan Ketua Pengarah Perikanan (Pengurusan)Pejabat Perikanan Negeri Pahang01/04/2014
574En. Mohammad Hassan bin Md. ShihabPembantu Perikanan Gred G26KDP Kuala SelangorKetua Pangkalan Utama Perlabuhan Klang03/03/2014
575En. Mohd Zuraidi bin ZakariaPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Ketua Pangkalan Utama Pelabuhan KlangKetua Daerah Sabak Bernam03/03/2014
576Tuan Hj Mohd Ghaus bin Abd ManafPembantu Perikanan Gred G26Ketua Daerah Sabak BernamKetua Daerah Kuala Selangor03/03/2014
577Pn. Siti Hafniza bt RazaliPembantu Operasi Gred N11Cawangan PerundanganPejabat Ketua Pengarah Perikanan03/03/2014
578Pn. Noraishah bt HashimPegawai Perikanan Gred G48Bahagian Transformasi Ekonomi PerikananPejabat Perikanan Negeri Perak03/03/2014
579Pn. Halina bt HashimPegawai Perikanan Gred G41LKPP PahangCaw Akuakultur Air Tawar, Bahagian Pembangunan Akuakultur01/03/2014
580En. Sapawi bin JallilPembantu Perikanan Gred G22 (KUP)Pejabat Perikanan Laut SarawakCawangan Kawalselia dan Perlindungan Sumber, Pejabat Perikanan Laut Sarikei20/01/2014
581En. Muhammad Nizam bin JohariPegawai Hal Ehwal Ekonomi Gred E44Bahagian Permbangunan AkuakulturCawangan Pembangunan Laut Dalam, Bahagian Pelesenan dan Pengurusan Sumber07/01/2014
582En. Wan Mohammad Bukhari b. Wan Abdul RahmanOperator Wayarles N17Jabatan Laut Wilayah UtaraBahagian Perlindungan Sumber, Putrajaya02/01/2014
583Pn. Norazizah bt KematPegawai Perikanan G41Pejabat Perikanan Negeri SarawakUnit Biosekuriti Negeri Pahang02/01/2014
584En. Zaihari b. IbrahimPembantu Perikanan G17Pejabat MAQIS Bukit Kayu HitamPejabat MAQIS Padang Besar, Perlis01/01/2014
585Wan Muhammad Harith b. Wan IskandarPemandu Kenderaan R3Bahagian Biosekuriti PerikananPejabat Timbalan Ketua Pengarah (Operasi)16/12/2013
586Muhammad Amnan b. Mohd IshakPemandu Kenderaan R3Pejabat Timbalan Ketua Pengarah Perikanan (Operasi)Bahagian Biosekuriti Perikanan, Putrajaya16/12/2013
587Pn. Zuhana Mohamed NoordinPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) Gred N17Cawangan Pengurusan Personel,Bahagian Pentadbiran dan Kewangan, PutrajayaCawangan Pengurusan Kewangan,Bahagian Pentadbiran dan Kewangan, Putrajaya05/12/2013
588Pn. Zarina bt ZainuddinPegawai Perikanan G44Bahagian Perancang dan Pembangun, PutrajayaBahagian Biosekuriti Perikanan, Putrajaya (penempatan di Pusat Biosekuriti)02/12/2013
589Mohamad Samsi b IderisPembantu Perikanan G26Pejabat Perikanan Negeri kelantanPejabat Perikanan Negeri Perak02/12/2013
590En. Ismail b IbrahimPegawai Perikanan G41Bahagian Biosekuriti PerikananPengarah Perikanan Negeri Perlis02/12/2013
591Pn. Isadora bt Nor RahimSetiausaha Pejabat N27Bahagian KejuruteraanBahagian Pembangunan Akuakultur17/10/2013
592Mohd Johanis Sabirin bin YahayaPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Pejabat Perikanan Negeri PerakPejabat Perikanan Negeri Perlis07/10/2013
593Pn. Nurul Husna bt GhazaliPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) Gred N17Cawangan Personel (Unit HRMIS), Bahagian Pentadbiran dan KewanganCawangan Personel (Seksyen Kompetensi), Bahagian Pentadbiran dan Kewangan07/10/2013
594En. Kamarol Hakim b. KhairuddinPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) Gred N17Cawangan Personel (Seksyen Kompetensi), Bahagian Pentadbiran dan KewanganCawangan Pentadbiran Am, Bahagian Pentadbiran dan Kewangan07/10/2013
595Pn. Siti Zubaidah bt Md ZainPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) Gred N17Cawangan Personel (Unit HRMIS), Bahagian Pentadbiran dan KewanganCawangan Pentadbiran Am, Bahagian Pentadbiran dan Kewangan07/10/2013
596Pn. Nur Shazwani bt Mohd GhazaliPegawai Perikanan G41Pusat Biosekuriti Perikanan KuantanPusat Pengurusan Kuarantin Kesihatan Ikan, KLIA, Sepang.01/10/2013
597Pn. Fatimah bt A. WahabSetiausaha Pejabat N32Bahagian Pembangunan AkuakulturBahagian Antarabangsa, Perdagangan dan Pelaburan, Putrajaya01/10/2013
598Abu Hassan bin AliPembantu Perikanan Gred G22Pejabat Perikanan Negeri SelangorPejabat Perikanan Negeri Perlis23/09/2013
599Mohd Ali b. HashimPembantu Perikanan Gred G22Pejabat Perikanan Negeri PerakKDP Daerah Batang Padang, Tapah, Perak23/09/2013
600Mohd Amin b. NorjiPembantu Perikanan Gred G22 (M)Pejabat Perikanan Negeri PerakUnit Pengembangan dan Latihan, PPN Perak23/09/2013
601Muhammad Azizi b. Abdul AzizPembantu Perikanan Gred G22 (M)Pejabat Perikanan Negeri PerakUnit Pengembangan dan Latihan, PPN Perak23/09/2013
602En. Muhammad Bakri b. KaddarunPembantu Perikanan Gred G17MAQIS KLIA, SepangPejabat Perikanan Labuan23/09/2013
603En. Mohamad Nazri b. PuasaPegawai Perikanan Gred G41Pusat Pengembangan Akuakultur Perlok, PahangPusat Penetasan Udang Galah, Kg. Acheh, Setiawan, Perak17/09/2013
604En Ahmad Tarmidzi b RamlyPegawai Perikanan G54Bahagian KejuruteraanBahagian Pembangunan Akuakultur17/09/2013
605En. Ahmad Hazizi b AzizPegawai Perikanan G54Bahagian Pembangunan AkuakulturBahagian Antarabangsa, Perdagangan dan Pelaburan17/09/2013
606En. Azlisha b Abd AzizPegawai Perikanan G54Pejabat Perikanan Laut SarawakBahagian Kejuruteraan17/09/2013
607En. Razali b LajisPegawai Perikanan G54Bahagian Pembangunan Sumber ManusiaBahagian Pengembangan Perikanan17/09/2013
608Tn Hj Nik Ab Wahab bin Mat DiahPegawai Perikanan G54Bahagian Pengembangan PerikananBahagian Pembangunan Sumber Manusia17/09/2013
609Pn. Noor Affizah bt Bujang SailiPegawai Perikanan Gred G41Cawangan Operasi, Bahagian Perlindungan SumberCawangan Kesihatan Haiwan Akuatik, Bahagian Biosekuriti Perikanan17/09/2013
610En. Osman bin MohamedPegawai Perikanan Gred G41Cawangan Kemajuan Kerjaya dan Pembangunan Latihan Industri, PSMCawangan Operasi, Bahagian Perlindungan Sumber17/09/2013
611En. Muhammad Danial bin AbdullahPegawai Perikanan Gred G41Simpan Dalam Latihan, Pejabat KPCaw Kemajuan Kerjaya & Pembangunan Latihan, PSM17/09/2013
612En. Adibi Rahiman b. Md NorPegawai Perikanan Gred G41Caw Kesihatan Haiwan Akuatik, Bahagian Biosekuriti PerikananSimpan Dalam Latihan, Pejabat KP17/09/2013
613En. Hamidi Husnin b. AbdullahPegawai Perikanan Gred G41Unit Pentadbiran dan Kewangan, PPN KelantanSimpan Dalam Latihan, Pejabat KP17/09/2013
614Pn. Rathi Sai a/p MuniandyPegawai Perikanan Gred G41Pusat Penetasan Udang Galah, Kg. Acheh, SitiawanUnit Pengembangan dan Latihan, PPN Perak17/09/2013
615Pn. Shamila bt ZainolPegawai Perikanan Gred G48Caw Pembangunan, Pengesanan & Penilaian, Bahagian Perancang & PembangunanCaw Pengurusan & Pelaburan Akuakultur, Bahagian Pembangunan Akuakultur17/09/2013
616En. Sukri b. DerisPegawai Perikanan Gred G48Caw Pengurusan & Pelaburan Akuakultur, Bahagian Pembangunan AkuakulturCaw Pengembangan Pemprosesan & Pengendalian Hasil Perikanan, Pengembangan17/09/2013
617Muhd Nazri bin IsmailPembantu Perikanan Gred G17Pejabat Perikanan Negeri KelantanUnit Kawalselia dan Perlindungan Sumber, Pejabat Perikanan Negeri Pahang26/08/2013
618Tn. Hj Mohd Sufian bin SulaimanPegawai Perikanan Gred G52Institut Perikanan MalaysiaPejabat Perikanan Negeri Selangor19/08/2013
619Ruzaidi bin MamatPegawai Perikanan Gred G44Pejabat Perikanan Negeri PahangPejabat Perikanan Negeri Sembilan19/08/2013
620En Azlan b. SallehPembantu Makmal C17Pusat Biosekuriti Perikanan Kuala LumpurPusat Biosekuriti Perikanan Negeri Johor12/08/2013
621Pn. Siti Rohaida bt SabarPembantu Makmal C17Pusat Biosekuriti Perikanan Kuantan, PahangPusat Biosekuriti Perikanan Kuala Lumpur12/08/2013
622Pn. Raja Noradawiyah binti Raja MuhamadPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Unit Pentadbiran dan Kewangan, Pejabat Perikanan Negeri MelakaInstitut Perikanan Malaysia, Terengganu21/07/2013
623En. Hussein bin RosliPembantu Perikanan Gred G17Pejabat Perikanan Laut Daerah Mukah, SarawakPejabat Perikanan Laut Daerah Lawas, Sarawak15/07/2013
624En. Yaso?? bin Mat ZinPekerja Awam Gred R1Pusat Pengembangan Akuakultur Ajil, TerengganuPusat Pengeluaran Dan Penyelidikan Ikan Laut, Tanjung Demong, Terengganu01/07/2013
625Goh Kok LuiPembantu Perikanan Gred G17MAQIS, KLIA SepangUnit Pengembangan dan Latihan, Pejabat Perikanan Laut Sarawak01/07/2013
626En. Mohd Zul Helmi bin GhazaliPembantu Perikanan Gred G17Pejabat Perikanan Negeri Terengganu, TerengganuUnit Kawalselia dan Perlindungan Sumber, Pejabat Perikanan Negeri Kelantan24/06/2013
627En. Azizan bin AhmadPenolong Pegawai Perikanan Gred G32 (Memangku)Jabatan Keselamatan dan Kesihatan Pekerjaan Negeri KelantanJabatan Keselamatan dan Kesihatan Pekerjaan (DOSH) Negeri Pulau Pinang17/06/2013
628Dr. Fariduddin bin OthmanPegawai Penyelidik Gred Q54Pusat Penyelidikan dan Pengeluaran Benih Udang Kebangsaan, Pulau Sayak KedaInstitut Penyelidikan Perikanan Batu Maung, Pulau Pinang17/06/2013
629En. Wan Amizan bin Wan AhmadPembantu Perikanan Gred G22 (Memangku)Pejabat Perikanan Negeri KelantanPusat Pengembangan Perikanan Seberang Takir, Kuala Terengganu16/06/2013
630En. Aziz bin AwangPembantu Perikanan Gred G22Pejabat Perikanan Negeri TerengganuUnit Pentadbiran dan Kewangan, PPN Kelantan16/06/2013
631En. Shahril Bin AzizPembantu Perikanan Gred G17Pejabat Perikanan Negeri KedahUnit Kawalselia dan Perlindungan Sumber, Pejabat Perikanan Negeri Kedah12/06/2013
632Pn. Noor Hairanny bt Haji M. TajudeenPenolong Pegawai Perikanan Gred G32Cawangan Perancang Sektor, Bahagian Perancang dan Pembangunan, Ibu PejabatPejabat MAQIS, Bangunan Sultan Iskandar (BSI), Johor Bharu, Johor10/06/2013
633En. Osman bin MohamedPegawai Perikanan Gred G41Pejabat Timbalan Menteri Pertanian dan Industri Asas Tani Malaysia (SimpanCawangan Kemajuan Kerjaya dan Pembangunan Latihan Industri, Bahagian Pemban03/06/2013
634En. Syed Ahmad Syafiq Hadi bin Syed AbdullahPembantu Perikanan Gred G17Institut Perikanan Malaysia, TerengganuPusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan KLIA Sepang, Selangor03/06/2013
635En. Zakaria bin Che DinPembantu Perikanan Gred G17Pejabat Perikanan Negeri PerakPusat Penetasan Udang Galah Kg. Acheh, Pejabat Perikanan Negeri Perak03/06/2013
636Pn. Siti Farhana bt AdnanPembantu Perikanan Gred G17Bahagian Pembangunan Sumber Manusia, Ibu Pejabat Perikanan PutrajayaPengembangan dan Latihan, Pejabat Perikanan Negeri Kedah03/06/2013
637En. Mohamad Sayuti bin YahyaPembantu Perikanan Gred G17Bahagian Perlindungan Sumber , Ibu Pejabat Perikanan PutrajayaUnit Perancang dan Penilaian, Pejabat Perikanan Negeri Terengganu03/06/2013
638En. Mohd Suhaimi bin RamiaPembantu Perikanan Gred G17Bahagian Perlindungan Sumber , Ibu Pejabat Perikanan PutrajayaUnit Pengembangan dan Latihan, Pejabat Perikanan Negeri Terengganu03/06/2013
639En. Shahril Bin AzizPembantu Perikanan Gred G17Pejabat Perikanan Negeri KedahJabatan Perkhidmatan Kuarantin dan Pemeriksaan Malaysia (MAQIS Kedah)03/06/2013
640En. Mohd Sahrizan bin MamatPembantu Perikanan Gred G17Pejabat Perikanan Negeri TerengganuPentadbiran dan Kewangan, Pejabat Perikanan Negeri Kelantan03/06/2013
641En. Ramesthas a/l ThanimalaiPembantu Perikanan Gred G17Pejabat Perikanan Negeri JohorJabatan Perkhidmatan Kuarantin dan Pemeriksaan Malaysia (MAQIS Pulau Pinang03/06/2013
642En. Jamari bin Abu BakarPembantu Perikanan Gred G22(KUP)Pejabat Perikanan Negeri SarawakPerancang dan Penilaian, Pejabat Perikanan Negeri Labuan03/06/2013
643En. Mohd Zamri bin Mohamed ZinPembantu Perikanan Gred G17MAQIS KLIA, SepangPusat Pengembangan Akuakultur Bukit Tinggi, Pahang03/06/2013
644En. Abd Razak bin MohamadPembantu Perikanan Gred G17Bahagian Pengurusan Maklumat PerikananBahagian Pembangunan Sumber Manusia03/06/2013
645Pn. Seniati bt JaisPembantu Perikanan Gred G22 (KUP)Bahagian Pelesenan dan Pengurusan SumberBahagian Pembangunan Sumber Manusia03/06/2013
646En. Ahmad bin HussinPembantu Perikanan Gred G22 (KUP)MAQIS Pulau PinangKawalselia dan Perlindungan Sumber, Pejabat Perikanan Negeri Pulau Pinang03/06/2013
647En. Ahmad Zawari bin TasukiPembantu Perikanan Gred G17MAQIS Pulau PinangUnit Pengembangan dan Latihan, Pejabat Perikanan Negeri Pulau Pinang03/06/2013
648En. Mohd Faizal bin OthmanPembantu Perikanan Gred G17MAQIS JohorUnit Pengembangan dan Latihan, Pejabat Perikanan Negeri Johor03/06/2013
649En. Dawari bin Zainal AbidinPembantu Perikanan Gred G22 (KUP)MAQIS KelantanUnit Pengembangan dan Latihan, Pejabat Perikanan Negeri Kelantan (SMPP Daer02/06/2013
650En. Mohd Daud bin KelingPembantu Perikanan Gred G22Caw Perikanan Darat, Bahagian Pelesenan dan Pengurusan Sumber, PutrajayaCaw Perikanan Darat, Bahagian Perlindungan Sumber, Putrajaya01/06/2013
651Pn. Seniati bt JaisPembantu Perikanan Gred G22 (KUP)Caw Perikanan Darat, Bahagian Pelesenan dan Pengurusan Sumber, PutrajayaCaw Perikanan Darat, Bahagian Perlindungan Sumber, Putrajaya01/06/2013
652En. Mohd Najib bin RamliPegawai Perikanan Gred G48Caw Perikanan Darat, Bahagian Pelesenan dan Pengurusan Sumber, PutrajayaCaw Perikanan Darat, Bahagian Perlindungan Sumber, Putrajaya01/06/2013
653En. Mohamad Hafiz Mushidi bin ShakoriPegawai Perikanan Gred G41Caw Perikanan Darat, Bahagian Pelesenan dan Pengurusan Sumber, PutrajayaCaw Perikanan Darat, Bahagian Perlindungan Sumber, Putrajaya01/06/2013
654Pn. Nor Amirah bt HassanPembantu Makmal C17Pusat Biosekuriti Perikanan Negeri JohorPusat Biosekuriti Perikanan Kuantan, Pahang27/05/2013
655En Azhar bin Abu BakarPekerja Awam Gred R1Pusat Pengembangan Akuakultur Jitra,KedahBahagian Pentadbiran dan Kewangan, Pejabat Perikanan Negeri Kedah27/05/2013
656En. Mohd Nor Azlan bin ZulkifliPekerja Awam Gred R1Pejabat Perikanan Negeri KedahPusat Pengembangan Akuakultur Jitra,Kedah27/05/2013
657Cik Mogeneswari a/p SubramaniamPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) Gred N17Cawangan Pengurusan Personel (Unit HRMIS)Cawangan Pengurusan Personel (Unit Personel)27/05/2013
658En. Mohd Ashadi bin JaafarPegawai Penyelidik Gred Q41Pusat Penyelidikan Air Tawar Glemi Lemi (PPPAT)Pusat Penyelidikan Ternakan Air Payau Gelang Patah27/05/2013
659Pn. Sumawati binti Amad BugisPengawai Perikanan (Jurutera) Gred G41Cawangan Kejuruteraan Akuakultur, Bahagian Kejuruteraan PutrajayaUnit Kejuruteraan Negeri Sarawak, Pejabat Perikanan Laut Sarawak27/05/2013
660En. Lindy EnggongPegawai Perikanan (Jurutera) Gred G41Unit Kejuruteraan Negeri Sarawak, Pejabat Perikanan Laut SarawakCawangan Kejuruteraan Akuakultur, Bahagian Kejuruteraan Putrajaya27/05/2013
661Pn. Rozana bt JohariPegawai Penyelidik Gred Q41Pusat Penyelidikan Perikanan Air Tawar Glemi Lemi (PPPAT)Pusat Biosekuriti Perikanan Kuala Lumpur20/05/2013
662En. Mohd Yusoff bin Mohd YasinPembantu Perikanan Gred G22 (M)Pejabat Perikanan Negeri MelakaPusat Pengurusan Kuarantin dan Kesihatan Ikan, Sepang, Selangor15/05/2013
663En. Mohd Solah bin MustapaPembantu Perikanan Gred G22Pusat Biosekuriti Negeri Selangor, KLIA, SepangUnit Pentadbiran dan Kewangan, Pejabat Perikanan Negeri Selangor15/05/2013
664Dr. Zainoddin b JamariPegawai Penyelidikan Gred Q54Pusat Penyelidikan dan Pengeluaran Benih Udang Kebangsaan, Pulau Sayak (PPPKetua Pusat Penyelidikan dan Pengeluaran Benih Udang Kebangsaan, Pulau Saya15/05/2013
665En. Che Shahidi bin Che ModPembantu Penyelidik Gred Q17FRI Pulau Sayak, KedahPusat Ikan Hiasan Port Dickson, Negeri Sembilan02/05/2013
666Pn. Mazayu binti MohamadPegawai Perikanan Gred G44Pusat Pengembangan Akuakultur Jitra, KedahUnit Pembangunan Akuakultur Negeri, Pejabat Perikanan Negeri Kedah22/04/2013
667En. Mohd Baihari bin Md NorPegawai Perikanan Gred G41Pejabat Perikanan Negeri KedahPusat Pengembangan Akuakultur Jitra, Kedah22/04/2013
668En. Mohd Amin bin Muhammad ZinPembantu Perikanan Gred G17Pejabat Perikanan Negeri Pulau PinangPusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan, Rantau Panjang, Kelantan (MAQI21/04/2013
669En. Mohamood bin Che MatPembantu Perikanan Gred G22 (KUP)Pejabat Perikanan Negeri KelantanPelesenan Perikanan Tangkapan Tok Bali (KDP Machang)21/04/2013
670En. Abdul Halim bin A.GhaniPekerja Awam Gred R1Institut Perikanan Malaysia, TerengganuPusat Penyu dan Ekosistem Marin, Rantau Abang, Terengganu15/04/2013
671En. Mohamad Zamzami bin YaakobPemandu Kenderaan Gred R3Bahagian Perlindungan Sumber, Ibu Pejabat Perikanan PutrajayaBahagian Pengurusan Maklumat Perikanan, Ibu Pejabat Perikanan Putrajaya08/04/2013
672En. Mat Ludin bin AwangPegawai Perikanan Gred G27Ketua Daerah Perikanan Kemaman, Pejabat Perikanan Negeri TerengganuPusat Pengembangan Akuakultur Ajil, Terengganu01/04/2013
673Pn Wan Nurul Shuhada bt Wan IbrahimPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Cawangan Operasi Bahagian Perlindungan Sumber, PutrajayaUnit Biosekuriti Perikanan Negeri Perak01/04/2013
674En. Inwi a/l Eh KliyauPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Unit Biosekuriti Pejabat Perikanan Negeri PerakUnit Pengembangan dan Latihan Pejabat Perikanan Negeri Perak01/04/2013
675En Ahmad Marzuki bin Teh IsmailPembantu Perikanan Gred G17Pejabat Perikanan Negeri PahangPusat Pengembangan Akuakultur Bukit Tinggi, Pahang25/03/2013
676En Mohd Azahari bin AwangPembantu Perikanan Gred G17Pusat Pengembangan Akuakultur Bukit Tinggi, PahangUnit Kawalselia dan Perlindungan Sumber, Pejabat Perikanan Negeri Pahang25/03/2013
677En Abu Talib bin AhmadPegawai Penyelidikan Gred Q54Cawangan Marin dan Oceanography, SeafdecPengarah Bahagian Penyelidikan, Institut Penyelidikan Perikanan Batu Maung24/03/2013
678En. Idris bin AhmadPembantu Penyelidik Gred Q22Bahagian Akuakultur Marin, FRI Pulau Sayak, KedahPusat Marikatur Langkawi, Kedah03/03/2013
679En. Mohd Anuar bin Mohd NoorPembantu Perikanan Gred G17MAQIS KLIA, SepangJabatan Perkhidmatan Kuarantin dan Pemeriksaan Malaysia (MAQIS)01/03/2013
680Pn. Norhazah bt Abd AzizPembantu Perikanan Gred G17MAQIS KLIA, SepangJabatan Perkhidmatan Kuarantin dan Pemeriksaan Malaysia (MAQIS)01/03/2013
681En. Goh Kok LuiPembantu Perikanan Gred G17MAQIS KLIA, SepangJabatan Perkhidmatan Kuarantin dan Pemeriksaan Malaysia (MAQIS)01/03/2013
682En. Adnan bin AbasPembantu Perikanan Gred G22 (KUP)MAQIS Bukit Kayu Hitam, KedahJabatan Perkhidmatan Kuarantin dan Pemeriksaan Malaysia (MAQIS)01/03/2013
683En. Zaihari bin IbrahimPembantu Perikanan Gred G17MAQIS Bukit Kayu Hitam, KedahJabatan Perkhidmatan Kuarantin dan Pemeriksaan Malaysia (MAQIS)01/03/2013
684Pn. Khairul Asmak bt Hj YahayaPembantu Perikanan Gred G17MAQIS Padang Besar, PerlisJabatan Perkhidmatan Kuarantin dan Pemeriksaan Malaysia (MAQIS)01/03/2013
685En. Tajuddin bin Abdul RaniPembantu Perikanan Gred G22MAQIS Pulau PinangJabatan Perkhidmatan Kuarantin dan Pemeriksaan Malaysia (MAQIS)01/03/2013
686En. Ahmad bin HusainPembantu Perikanan Gred G22 (KUP)MAQIS Pulau PinangJabatan Perkhidmatan Kuarantin dan Pemeriksaan Malaysia (MAQIS)01/03/2013
687En. Ahmad Zawari bin TasukiPembantu Perikanan Gred G17MAQIS Pulau PinangJabatan Perkhidmatan Kuarantin dan Pemeriksaan Malaysia (MAQIS)01/03/2013
688Pn. Fauzidah bt OthmanPegawai Perikanan Gred G48Menggunakan perjawatan Bahagian Pasukan Teras Perkhidmatan Kuarantin dan PeJabatan Perkhidmatan Kuarantin dan Pemeriksaan Malaysia (MAQIS)01/03/2013
689Pn. Marlinda Anim bt MarhamPegawai Perikanan Gred G41Menggunakan perjawatan Cawangan Biosekuriti Negeri, Bahagian Biosekuriti PeJabatan Perkhidmatan Kuarantin dan Pemeriksaan Malaysia (MAQIS)01/03/2013
690En. Mohd Fauzi bin SalehonPegawai Perikanan Gred G41Menggunakan perjawatan Cawangan Biosekuriti Negeri, Bahagian Biosekuriti PeJabatan Perkhidmatan Kuarantin dan Pemeriksaan Malaysia (MAQIS)01/03/2013
691Pn. Siti Norkhaizan bt Sheikh OsmanPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) Gred N17MAQIS KLIA, SepangJabatan Perkhidmatan Kuarantin dan Pemeriksaan Malaysia (MAQIS)01/03/2013
692Pn. Siti Noraizurah bt IsmanPenolong Pegawai Perikanan Gred G27MAQIS JohorJabatan Perkhidmatan Kuarantin dan Pemeriksaan Malaysia (MAQIS)01/03/2013
693En. Mohamad Hafiz bin HamdanPenolong Pegawai Perikanan Gred G27MAQIS KLIA, SepangJabatan Perkhidmatan Kuarantin dan Pemeriksaan Malaysia (MAQIS)01/03/2013
694En. Azahar bin AhmadPenolong Pegawai Perikanan Gred G32MAQIS Bukit Kayu Hitam, KedahJabatan Perkhidmatan Kuarantin dan Pemeriksaan Malaysia (MAQIS)01/03/2013
695En. Zulkifli bin AliPembantu Perikanan Gred G22MAQIS KelantanJabatan Perkhidmatan Kuarantin dan Pemeriksaan Malaysia (MAQIS)01/03/2013
696En. Mohmad Shalan bin JasmanPenolong Pegawai Perikanan Gred G27MAQIS JohorJabatan Perkhidmatan Kuarantin dan Pemeriksaan Malaysia (MAQIS)01/03/2013
697Pn. Zaihani bt AbdullahPenolong Pegawai Perikanan Gred G32MAQIS PutrajayaJabatan Perkhidmatan Kuarantin dan Pemeriksaan Malaysia (MAQIS)01/03/2013
698En. Hilal bin Abd AzizPenolong Pegawai Perikanan Gred G32MAQIS KLIA, SepangJabatan Perkhidmatan Kuarantin dan Pemeriksaan Malaysia (MAQIS)01/03/2013
699En. Noor Azrulaswady bin Mat ZinPembantu Perikanan Gred G22MAQIS JohorJabatan Perkhidmatan Kuarantin dan Pemeriksaan Malaysia (MAQIS)01/03/2013
700En. Mohd Syapul bin OthmanPembantu Perikanan Gred G17MAQIS JohorJabatan Perkhidmatan Kuarantin dan Pemeriksaan Malaysia (MAQIS)01/03/2013
701En. Zulkafli bin AhmadPembantu Perikanan Gred G17MAQIS JohorJabatan Perkhidmatan Kuarantin dan Pemeriksaan Malaysia (MAQIS)01/03/2013
702En. Mohd Faizal bin OthmanPembantu Perikanan Gred G17MAQIS JohorJabatan Perkhidmatan Kuarantin dan Pemeriksaan Malaysia (MAQIS)01/03/2013
703En. Mohamad Esa bin ZainalPembantu Perikanan Gred G17MAQIS JohorJabatan Perkhidmatan Kuarantin dan Pemeriksaan Malaysia (MAQIS)01/03/2013
704Pn. Kartini bt Ab HalimPembantu Perikanan Gred G17MAQIS JohorJabatan Perkhidmatan Kuarantin dan Pemeriksaan Malaysia (MAQIS)01/03/2013
705En. Hazir bin MasudPembantu Perikanan Gred G22 (KUP)MAQIS JohorJabatan Perkhidmatan Kuarantin dan Pemeriksaan Malaysia (MAQIS)01/03/2013
706En. Mohd Amin bin Muhamad ZinPembantu Perikanan Gred G17MAQIS KelantanJabatan Perkhidmatan Kuarantin dan Pemeriksaan Malaysia (MAQIS)01/03/2013
707En. Mohd Sapawi bin KadirPembantu Perikanan Gred G22 (KUP)MAQIS KelantanJabatan Perkhidmatan Kuarantin dan Pemeriksaan Malaysia (MAQIS)01/03/2013
708En. Mohd Akqizil Akta bin Mohd NatarTukang K3 Gred R9/R14Cawangan Penyelenggaraan Kapal, Limbongan Pelabuhan KlangPusat Penyelidikan Ternakan Air Payau, Gelang Patah, Johor01/03/2013
709En. Nasir bin LolotPembantu Laut Gred A17Institut Penyelidikan Perikanan Cawangan SarawakCawangan Kawalselia dan Perlindungan Sumber, Pejabat Perikanan Laut Sarawak01/03/2013
710En. Peter MaxwellPembantu Laut Gred A17Institut Penyelidikan Perikanan Cawangan SarawakCawangan Kawalselia dan Perlindungan Sumber, Pejabat Perikanan Laut Sarawak01/03/2013
711En. Ahmad Zaidi bin Za??at @ Lapok bin SaatPembantu Laut Gred A17Institut Penyelidikan Perikanan Cawangan SarawakCawangan Kawalselia dan Perlindungan Sumber, Pejabat Perikanan Laut Sarawak01/03/2013
712En. Mohd Fauzani bin Mohd ShariffPembantu Laut Gred A17Cawangan Kawalselia dan Perlindungan Sumber, Pejabat Perikanan JohorCawangan Kawalselia dan Perlindungan Sumber, Pejabat Perikanan Melaka01/03/2013
713En. Kamal bin AtmoPembantu Am Pejabat Gred N1MAQIS Negeri JohorJabatan Perkhidmatan Kuarantin dan Pemeriksaan Malaysia (MAQIS)01/03/2013
714En. Zulkifly bin DerahmanPekerja Awam Gred R1MAQIS KLIA, SepangJabatan Perkhidmatan Kuarantin dan Pemeriksaan Malaysia (MAQIS)01/03/2013
715En. Kaman bin NanyanPekerja Awam Gred R1MAQIS Pulau PinangJabatan Perkhidmatan Kuarantin dan Pemeriksaan Malaysia (MAQIS)01/03/2013
716En. Mohd Nazri bin IsmailPekerja Awam Gred R1MAQIS Bukit Kayu Hitam, KedahJabatan Perkhidmatan Kuarantin dan Pemeriksaan Malaysia (MAQIS)01/03/2013
717En. Bahanogopan a/l K.V. RamasamyPembantu Perikanan Gred G22MAQIS KLIA, SepangJabatan Perkhidmatan Kuarantin dan Pemeriksaan Malaysia (MAQIS)01/03/2013
718En. Abdul Aziz bin IbrahimPembantu Perikanan Gred G22 (KUP)MAQIS KLIA, SepangJabatan Perkhidmatan Kuarantin dan Pemeriksaan Malaysia (MAQIS)01/03/2013
719En. Mohd Zamri bin Mohammed ZinPembantu Perikanan Gred G17MAQIS KLIA, SepangJabatan Perkhidmatan Kuarantin dan Pemeriksaan Malaysia (MAQIS)01/03/2013
720En. Muhammad Bakri bin KaddarunPembantu Perikanan Gred G17MAQIS KLIA, SepangJabatan Perkhidmatan Kuarantin dan Pemeriksaan Malaysia (MAQIS)01/03/2013
721En. Kamarulhalim bin SallehPembantu Perikanan Gred G17MAQIS KLIA, SepangJabatan Perkhidmatan Kuarantin dan Pemeriksaan Malaysia (MAQIS)01/03/2013
722Pn. Norfatmahwati bt Yakub @ JohnPegawai Perikanan Gred G41Unit Biosekuriti Perikanan Cawangan Sabah, Pusat Penyelidikan Perikanan LikUnit Biosekuriti Perikanan Negeri Sarawak18/02/2013
723En. Sufian bin AhmadPegawai Perikanan Gred G41Jabatan Keselamatan dan Kesihatan Pekerja Negeri SabahUnit Biosekuriti Perikanan Negeri Sabah18/02/2013
724En. Mohd Farid bin AbdullahPegawai Perikanan Gred G41Taman Botani NegaraJabatan Keselamatan dan Kesihatan Pekerjaan Negeri Sabah18/02/2013
725En Ahmad Fuad b. AhmadPenolong Pegawai Perikanan Gred G36Pejabat Perikanan Negeri PerakKetua Pusat Pengembangan Akuakultur Tapah, Perak15/02/2013
726En Idham LegimanPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Pejabat Perikanan Negeri PerakKetua Pusat Perikanan Darat, Banding, Perak15/02/2013
727En. Ng Hock SunPembantu Perikanan G22Pejabat Perikanan Negeri Pulau PinangBahagian Pembangunan Akuakultur, Ibu Pejabat Perikanan Putrajaya15/02/2013
728En. Liew Vui KienPegawai Perikanan Gred G41Unit Pembangunan Akuakultur, Pejabat Perikanan Negeri PerakCawangan Akuakultur Air Tawar, Bahagian Pembangunan Akuakultur15/02/2013
729En. Roshaizat bin MustaphaPegawai Perikanan Gred G41Pusat Pengembangan Akuakultur Tapah, PerakKetua Daerah Perikanan Batu Gajah dan Kampar, RTC Gopeng, Perak15/02/2013
730En. Muhammad Hatta bin MahmudPegawai Perikanan Gred G52Pusat Pengembangan Akuakultur Perlok, PahangCawangan Pengurusan dan Pelaburan Akuakultur, Bahagian Pembangunan Akuakult15/02/2013
731Pn Shifak bt PaharuddinPembantu Makmal C22Pusat Biosekuriti Perikanan Negeri Selangor, KLIA, SepangPusat Kuarantin dan Kesihatan Ikan Subang, Selangor (Pusat Biosekuriti Peri04/02/2013
732En. Shahimi b AliPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Pejabat Perikanan Negeri TerengganuPejabat Perikanan Negeri Kelantan01/02/2013
733En Paul b CeylonPembantu Perikanan Gred G17Unit Komunikasi Korporat, Ibu Pejabat Perikanan, PutrajayaCawangan Pengurusan Sumber Pantai, Bahagian Pelesenan dan pengurusan Sumber14/01/2013
734En. Roslee Dela CernaPembantu Perikanan Gred G17Cawangan Pengurusan Sumber Pantai, Bahagian Pelesenan dan pengurusan SumberUnit Komunikasi Korporat, Ibu Pejabat Perikanan, Putrajaya.14/01/2013
735Pn Keni Anak NgiwolPegawai Perikanan G41(Simpan Dalam Latihan) Pejabat Ketua Pengarah PerikananCawangan Antarabangsa, Bahagian Perancang dan Pembangunan, Putrajaya.04/01/2013
736En. Zulkafli b Abd RashidPegawai Penyelidikan Gred Q54Pusat Penyelidikan Perikanan Air Tawar Glemi LemiPengarah Bahagian Transformasi Ekonomi Perikanan, Putrajaya03/01/2013
737En Muhammad Bakri b KaddarunPembantu Perikanan G17Cawangan Pentadbiran dan Kewangan, PPN PahangPusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan KLIA, Sepang, Selangor02/01/2013
738En. Mohd Zaifreen b. Mad ZainPembantu Perikanan G17Cawangan Pengembangan dan Latihan Pejabat Perikanan Negeri KelantanCawangan Pentadbiran dan kewangan PPN Pahang01/12/2012
739En. Mohd Nasir DaudPembantu Perikanan G17Cawangan Pentadbiran dan Kewangan PPN PahangCawangan Pengembangan dan Latihan Pejabat Perikanan Negeri Kelantan01/12/2012
740Azrma Wanis HussinPembantu Perikanan G17Pejabat PerikananTerengganuCawangan Pengembangan dan Latihan Pejabat Perikanan Negeri Terengganu01/11/2012
741Pn. Intan Marliana bt AzizPembantu Perikanan G17PPN TerengganuPusat Pengembangan Perikanan Seberang Takir Terengganu31/10/2012
742Pn. Nur Fadhlina Chan binti Mahadie ChanPegawai Perikanan G41Cawangan Pembangunan Tuna Bahagian Pelesenan dan Pengurusan SumberBahagian Perancang dan Pembangunan01/10/2012
743Pn. Nur Fadhlina Chan binti Mahadie ChanPegawai Perikanan G41Cawangan Pembangunan Tuna Bahagian Perlesenan dan Pengurusan SumberBahagian Perancangan dan Pembangunan01/10/2012
744En. Saufi Afandi bin TalibPegawai Perikanan G41Cawangan Pelesenan, Bahagian Pelesenan dan Pengurusan SumberUnit Pengembangan dan Latihan, Pejabat Perikanan Negeri Selangor19/09/2012
745En. Muhammad Zahir bin ZakariaPegawai Perikanan G41Unit Pengembangan dan Latihan, Pejabat Perikanan Negeri SelangorCawangan Pelesenan, Bahagian Pelesenan dan Pengurusan Sumber18/09/2012
746En. Mohd Jamel Hanim b. AhmadPembantu Perikanan Gred G17Pusat Kesihatan dan Kuarantin Ikan, Gelugor, Pulau PinangPusat Pengembangan Perikanan Laut Batu Maung, Pulau Pinang18/09/2012
747Encik Muniandy a/l SinniahPembantu Perikanan Gred G22Cawangan Pentadbiran dan Kewangan,Pejabat Perikanan Daerah Kerian, Kuala KuUnit Kawalselia dan Perlindungan Sumber Kuala Kurau18/09/2012
748Encik Mohd Ridzuan bin AhmadPembantu Perikanan Gred G22Pusat Penyelarasan Penguatkuasaan Maritim Agensi Penguatkuasaan Maritim MalUnit Pentadbiran dan Kewangan, Pejabat Perikanan Negeri Perak.18/09/2012
749En. Zulhaizal bin ZainalPembantu Makmal Gred C17Pusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan, KSAB, JohorMakmal Rujukan Biosekuriti Perikanan Kuantan, Pahang03/09/2012
750En. Mohd Norafzal b. NarawiPembantu Makmal Gred C17Pusat Biosekuriti Perikanan Kuantan, PahangPusat Kuarantin dan kesihatan Ikan Subang, Selangor03/09/2012
751YH Dato?? Mohamad bin Mat SamanPegawai Perikanan G52Pengarah Perikanan Negeri Pahang (Penempatan sebagai Pengarah Negeri KelantCawangan Komunikasi, Bahagian Pengurusan Maklumat Perikanan (Penempatan seb03/09/2012
752Dr. Marzuki bin HashimPegawai Perikanan G52 (M)Cawangan Komunikasi, Bahagian Pengurusan Maklumat Perikanan (Penempatan diCawangan Perancang Sektor, Bahagian Perancang dan Pembangunan (Penempatan d03/09/2012
753Pn. Rohani bt Mohd RosePegawai Perikanan G48Cawangan Antarabangsa, Bahagian Perancang dan Pembangunan (Penempatan di CaCawangan Perundingan Khidmat Teknikal, Bahagian Perancang dan Pembangunan (03/09/2012
754Pn. Maznah bt OthmanPegawai Perikanan Gred G48Cawangan Pemuliharaan Sumber dan Perikanan Rekreasi, Bahagian Pelesenan danCawangan Sumber Pantai, Bahagian Pelesenan dan Pengurusan Sumber03/09/2012
755En. Abdullah b JaafarPegawai Perikanan Gred G48Bahagian Pelesenan dan Pengurusan SumberBahagian Perlindungan Sumber03/09/2012
756En. Mohd Sufian b. SulaimanPegawai Perikanan Gred G52Bahagian Pelesenan dan Pengurusan SumberInstitut Perikanan Malaysia, Chendering, Terengganu03/09/2012
757Pn Tan Geik HongPegawai Perikanan Gred G52Bahagian Perancang dan PembangunanBahagian Pelesenan dan Pengurusan Sumber03/09/2012
758Pn Nur Ashikin bt ArbiPembantu Makmal Gred C17Pusat Pengurusan Kesihatan dan Kuarantin Ikan, Pulau PinangMakmal Rujukan Biosekuriti Perikanan Bintawa, Sarawak03/09/2012
759En Mohd Mohtar b. MahamudPegawai Perikanan Gred G48Bahagian Perlindungan SumberBahagian Pelesenan dan Pengurusan Sumber03/09/2012
760En. Abdul Rahman b Abdul WahabPegawai Perikanan Gred G48Bahagian Perancang dan PembangunanCawangan Antarabangsa, Bahagian Perancang dan Pembangunan03/09/2012
761En. Roslan b. YusofPembantu Perikanan G17Cawangan Perancangan dan Penilaian, PPN PahangCawangan Kawalselia dan Perlindungan Sumber, Pejabat Perikanan Negeri Johor03/09/2012
762En. Mohd Hafizal b. MustaphaPembantu Perikanan G17Cawangan Kawalselia dan Perlindungan Sumber, Pejabat Perikanan Negeri JohorCawangan Perancangan dan Penilaian, PPN Pahang03/09/2012
763En. Mohamad Yazid bin YahyaPembantu Makmal Gred C26Pusat Biosekuriti Perikanan Negeri Selangor, KLIA SepangPusat Biosekuriti Kuala Lumpur03/09/2012
764En Saadon bin KasmonPenolong Pegawai Penyelidik Gred Q32Pusat Biosekuriti Perikanan Negeri Selangor, KLIA SepangPusat Biosekuriti Kuala Lumpur03/09/2012
765Puan Wan Nurul Shuhada binti Wan IbrahimPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Pejabat Ketua Pengarah / Timbalan Ketua PengarahCawangan Operasi, Bahagian Perlindungan Sumber, Putrajaya27/08/2012
766Pn. Wan Nurul Shuhada bt Wan IbrahimPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Pejabat Ketua Pengarah / Timbalan Ketua Pengarah (Simpan dalam Latihan)Cawangan Operasi, bahagian Perlindungan Sumber27/08/2012
767Belayong ak NyuakPegawai Perikanan G48Cawangan Pengurusan dan Pelaburan Akuakultur, Bahagian Pembangunan AkuakultCawangan Akuakultur Air Tawar, Bahagian Pembangunan Akuakultur01/08/2012
768Ahmad Hazizi b. AzizPegawai Perikanan G54Pengarah Bahagian Perancang dan AntarabangsaPengarah Bahagian Pembangunan Akuakultur01/08/2012
769Hajjah Rodiah bt IdrisPegawai Perikanan G54Pengarah Bahagian Pembangunan dan Perundingan Khidmta TeknikalPengarah Bahagian Perancang dan Pembangunan01/08/2012
770Dr. Sukarno b WagimanPegawai Perikanan G54Pengarah Bahagian Pengurusan Maklumat Perikanan (Pertukaran sementara sebagPengarah Bahagian Perancang dan Pembangunan (Pertukaran sementara sebagai K01/08/2012
771Ahmad Azahari b. AhmadPegawai Perikanan G54 (M)Pengarah Bahagian Pengembangan PerikananPengarah Bahagian Pengurusan Maklumat Perikanan01/08/2012
772Nik Wahab b. Mat DiahPegawai Perikanan G54 (M)Pengarah Bahagian Pembangunan AkuakulturPengarah Bahagian Pengembangan Perikanan01/08/2012
773Cik Zuraidah bt SapinPembantu Setiausaha Pejabat Gred N17Bahagian Pembangunan AkuakulturBahagian Pengembangan Perikanan01/08/2012
774Pn Fatimah bt A. WahabSetiausaha Pejabat Gred N32 (M)Bahagian Perancangan dan PembangunanBahagian Pembangunan Akuakultur01/08/2012
775YM Raja Noraziza binti Raja AzlanSetiausaha Pejabat Gred N27Bahagian Pengembangan PerikananBahagian Pengurusan Maklumat Perikanan01/08/2012
776Encik Embi bin WanPembantu Laut Gred A17Pejabat Perikanan Negeri Pulau Pinang [PSP di Pejabat Perikanan Negeri PahaCawangan Kawalselia dan Perlindungan Sumber, Pejabat Perikanan Negeri Pahan01/08/2012
777Encik Mazlan b BidinPembantu Laut Gred A17Pejabat Perikanan Negeri Selangor [PSP di Cawangan Kawalselia dan PerlindunCawangan Kawalselia dan Perlindungan Sumber, Pejabat Perikanan Negeri Pahan01/08/2012
778Encik Hasbullah bin DinPembantu Laut Gred A22Institut Penyelidikan Perikanan Cawangan Sarawak [PSP di FRI Kampung Acheh]Bahagian Penyelididkan, Institut Penyelidikan Perikanan, Pulau Pinang01/08/2012
779Dr. Mazuki b. HashimPegawai Perikanan G48Cawangan Perundingan dan Khidmat Teknikal, Bahagian Pembangunan dan PerundiBahagian Perancang dan Pembangunan01/08/2012
780Adnan b. HussainPegawai Perikanan G48Pengarah Pejabat Perikanan Negeri Kelantan (penempatan sebagai Pengarah PejInstitut Perikanan Malaysia01/08/2012
781Abdul Halim b. MarzukiPegawai Perikanan G48Cawangan Pelaksanaan Projek Infrastruktur Perikanan, Bahagian KejuruteraanCawangan Kejuruteraan Perikanan Tangkapan dan Teknologi Marin, Bahagian Kej01/08/2012
782Mohd Sufian b. SulaimanPegawai Perikanan G48Cawangan Pengurusan Sumber Pantai, Bahagian Pelesenan dan Pengurusan SumberCawangan Sumber Laut Dalam, Bahagian Pelesenan dan Pengurusan Sumber01/08/2012
783En. Wan Nor Azli Jasmi bin Wan YusoffPenolong Pegawai Gred G27Cawangan Operasi, Bahagian Perlindungan Sumber, PutrajayaPejabat Ketua Pengarah / Timbalan Ketua Pengarah, Putrajaya (Simpan Dalam L16/07/2012
784En. Nawar bin A.KarimPegawai Perikakan Gred G41Cawangan Akuakultur Air Tawar, Bahagian Pembangunan Akuakultur, Putrajaya (Cawangan Pengurusan dan Pelaburan Akuakultur, Bahagian Pembangunan Akuakult16/07/2012
785Pn. Roslina bt ZakariaPegawai Perikakan Gred G41Cawangan Pengurusan dan Pelaburan Akuakultur, Bahagian Pembangunan AkuakultCawangan Akuakultur Marin, Bahagian Pembangunan Akuakultur, Putrajaya16/07/2012
786Pn. Radhuhaida bt RamliPegawai Perikanan Gred G41Cawangan Akuakultur Marin, Bahagian Pembangunan Akuakultur, PutrajayaCawangan Akuakultur Air Tawar, Bahagian Pembangunan Akuakultur, Putrajaya16/07/2012
787En. Osman bin MohamadPegawai Perikanan Gred G41Cawangan Kemajuan Kerjaya dan Pembangunan Latihan Industri, Bahagian PembanSimpan Dalam Latihan, Pejabat Ketua Pengarah Perikanan Malaysia (Penempatan16/07/2012
788En. Mohd Yusri bin IsmailPegawai Perikanan Gred G41Cawangan Penyeliaan, Bahagian Perlindungan Sumber, Putrajaya (Penempatan diCawangan Perancangan Sektor, Bahagian Perancang dan Antarabangsa (Penempata16/07/2012
789En. Bakri bin MiswanPegawai Perikanan Gred G44Cawangan Pengutipan Data Perikanan, Bahagian Pengurusan Maklumat Perikanan,Cawangan Logistik, Bahagian Perlindungan Sumber, Putrajaya (Penempatan di P16/07/2012
790En. Anuar Salam bin SulaimanPegawai Perikanan Gred G44Cawangan Logistik, Bahagian Perlindungan Sumber, Putrajaya (Penempatan sebaCawangan Pengutipan Data Perikanan, Bahagian Pengurusan Maklumat Perikanan,16/07/2012
791En. Ismail bin IshakPegawai Penyelidik Gred Q54Institut Penyelidikan Perikanan Batu Maung, Pulau PinangInstitut Penyelidikan Perikanan Batu Maung, Pulau Pinang16/07/2012
792En. Abu Talib bin AhmadPegawai Penyelidik Gred Q54Institut Penyelidikan Perikanan Batu Maung, Pulau PinangCawangan Marin dan Oceanography, Departemen Pembangunan dan Pengurusan Sumb16/07/2012
793En. Mohamad Suhaimee b. Abd ManafPegawai Penyelidik Gred Q41Pusat Penyelidikan Ternakan Air Payau, Gelang Patah, JohorPusat Penyelidikan dan Pengeluaran Benih Udang Kebangsaan, Pulau Sayak, Ked16/07/2012
794Y.M. Raja Yana Meleessa bt Raja Haroon ArashidPegawai Perikanan G41Simpan Dalam Latihan, Pejabat Ketua Pengarah PerikananCawangan Kemajuan Kerjaya dan Pembangunan Latihan Industri, Bahagian Pemban03/07/2012
795En. Belayong ak NyuakPegawai Perikanan Gred G48Makmal Rujukan Biosekuriti Perikanan BintawaCawangan Pengurusan dan Pelaburan Akuakultur, Bahagian Pembangunan Akuakultur, Ibu Pejabat Putrajaya02/07/2012
796Pn. Nazariah bt Mohd NazriPembantu Makmal Gred C17Pusat Biosekuriti Perikanan Wilayah SarawakPusat Penyelidikan dan Pengeluaran Benih Udang Kebangsaan, Pulau Sayak, Kedah02/07/2012
797En. Muhammad Firdaus bin A. HamidPembantu Makmal Gred C17Institut Penyelidikan Perikanan Cawangan SarawakPusat Kuarantin dan Kesihatan Ikan Subang, Selangor (Pusat Biosekuriti Kuala Lumpur)02/07/2012
798Pn. Almina bt EspinPembantu Perikanan Gred G17Cawangan Kawalselia dan Perlindungan Sumber (Pelesenan Perikanan Tangkapan Pelabuhan Sabah, Kota Kinabalu) Pejabat Perikanan Bandar, Kota Kinabalu, SabahBahagian Pelesenan dan Pengurusan Sumber, Ibu Pejabat Perikanan Putrajaya02/07/2012
799Pn. Nooraein bt HassanPembantu Perikanan Gred G17Institut Perikanan MalaysiaUnit Pelesenan Perikanan Tangkapan Kuantan, Pahang01/07/2012
800En. Mohd Fazlysham b. ZakariaPembantu Perikanan Gred G17Cawangan Kawalselia dan Perlindungan Sumber, Pelesenan Perikanan Tangkapan Kuantan, PahangInstitut Perikanan Malaysia01/07/2012
801Pn. Tajurroh bt TajuddinPembantu Setiausaha Pejabat Gred N17Bahagian Pengurusan Maklumat Perikanan, Ibu Pejabat PutrajayaBahagian Pelesenan dan Pengurusan Sumber, Ibu Pejabat Putrajaya01/06/2012
802Pn. Zainah bt Mat AiniPembantu Perikanan Gred G22Bahagian Perlindungan Sumber, Ibu Pejabat PutrajayaCawangan Pembangunan, Pengesanan dan Penilaian, Bahagian Pembangunan dan Perundingan Khidmat Teknikal, Ibu Pejabat Putrajaya01/06/2012
803Dr. Sukarno bin WagimanPegawai Perikanan Gred G54Pengarah Bahagian Perlindungan Sumber (Pertukaran Sementara sebagai Ketua Pengarah Taman Laut Malaysia)Pengarah Bahagian Pengurusan Maklumat Perikanan (Pertukaran Sementara sebagai Ketua Pengarah Taman Laut Malaysia)01/06/2012
804Tn. Hj Johari bin RamliPegawai Perikanan Gred G54 (M)Pengarah Bahagian Pengurusan Maklumat Perikanan, Ibu Pejabat PutrajayaPengarah Bahagian Pelesenan dan Pengurusan Sumber, Ibu Pejabat Putrajaya01/06/2012
805Pn. Shadiah bt MohamadPegawai Perikanan Gred G41Unit Pengembangan dan Latihan, Pejabat Perikanan Negeri KelantanUnit Biosekuriti Negeri, Pejabat Perikanan Negeri Kelantan01/06/2012
806Pn. Norashikin bt DaliyanaPegawai Perikanan Gred G41Cawangan CITES, Bahagian Biosekuriti Perikanan (Perjawatan Cawangan Pengurusan dan Pelaburan Akuakultur, Bahagian Pembangunan Akuakultur, Putrajaya)Cawangan Pengurusan dan Pelaburan Akuakultur, Bahagian Pembangunan Akuakultur, Putrajaya01/06/2012
807Tn. Hj Gulamsarwar bin Jan MohamadPegawai Perikanan Gred G54Pengarah Bahagian Pelesenan dan Pengurusan Sumber, PutrajayaPengarah Bahagian Perlindungan Sumber, Putrajaya01/06/2012
808Pn. Noor Zakimah bt PathiroonPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) N17Cawangan Pengurusan Personel (Unit HRMIS), Bahagian Pentadbiran dan Kewangan, Ibu Pejabat PutrajayaCawangan Pentadbiran Am (Seksyen Kompetensi dan Tatatertib), Bahagian Pentadbiran dan Kewangan, Ibu Pejabat Putrajaya28/05/2012
809Cik Nurul Husna bt GhazaliPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) Gred N17Cawangan Pentadbiran Am, Bahagian Pentadbiran dan Kewangan, PutrajayaCawangan Pengurusan Personel (Seksyen HRMIS), Bahagian Pentadbiran Kewangan, Putrajaya28/05/2012
810En. Muhammad Bakri b. NadariPenolong Pegawai Tadbir Gred N27Cawangan Pentadbiran Am, Bahagian Pentadbiran dan Kewangan, PutrajayaCawangan Pengurusan Personel, Bahagian Pentadbiran dan Kewangan, Putrajaya27/05/2012
811En. Rizwan bin NordinPegawai Perikanan Gred G41Unit Perancang dan Penilaian, Pejabat Perikanan Laut SarawakUnit Perancang dan Penilaian, Pejabat Perikanan Laut Sarawak (Ketua Daerah Perikanan Tanjung Manis, Sarawak)21/05/2012
812En. Mohd Syairazi bin Che ManPembantu Perikanan Gred G17Cawangan Kawalselia dan Perlindungan Sumber (Pelesenan Perikanan Tangkapan Endau, Mersing, Johor)Cawangan Pentadbiran dan Kewangan, Pejabat Perikanan Negeri Johor (Pejabat Perikanan Daerah Segamat)16/05/2012
813Pn. Norazizah bt KematPegawai Perikanan G41Makmal Rujukan Biosekuriti Perikanan Kuantan, PahangUnit Perancangan dan Penilaian, Pejabat Perikanan Laut Sarawak02/05/2012
814Pn. Nusrah Alifah bt AhmadPegawai Perikanan G41Unit Pentadbiran dan Kewangan, Pejabat Perikanan Negeri KelantanCawangan Kemajuan Kerjaya dan Latihan Industri, Bahagian Pembangunan Sumber Manusia, Ibu Pejabat Putrajaya02/05/2012
815En. Hamidi Husnin bin AbdullahPegawai Perikanan G41Unit Pentadbiran dan Kewangan, Pejabat Perikanan Negeri KelantanMakmal Rujukan Biosekuriti Perikanan Kuantan, Pahang02/05/2012
816Pn. Hasnisa bt Abd HamidPegawai Perikanan G41Cawangan Akuakultur Air Tawar, Bahagian Pembangunan Akuakultur, Ibu Pejabat PutrajayaCawangan Undang-Undang, Ibu Pejabat Putrajaya02/05/2012
817Pn. Radhuhaida bt RamliPegawai Perikanan Gred G41Cawangan Operasi, Bahagian Perlindungan Sumber, Ibu Pejabat PutrajayaCawangan Akuakultur Air Tawar, Bahagian Pembangunan Akuakultur, Ibu Pejabat Putrajaya02/05/2012
818En. Kon Yue HooiPegawai Perikanan Gred G41Unit Perancangan dan Penilaian, Pejabat Perikanan Laut Sarawak ( Pejabat Perikanan Laut Tg Manis)Pejabat Perikanan Laut Sarawak (Wilayah II Sibu)02/05/2012
819Pn. Nur Fadhlina Chan bt Mahadie ChanPegawai Perikanan Gred G41Unit Pentadbiran dan Kewangan, Pejabat Perikanan Laut Sarawak (Wilayah II Sibu)Cawangan Pembangunan Tuna, Bahagian Pelesenan dan Pengurusan Sumber, Putrajaya02/05/2012
820Pn. Ismalina bt IsaPegawai Perikanan Gred G41Cawangan Sumber Laut Dalam (Menggunakan perjawatan Cawangan Pembangunan Tuna), Bahagian Pelesenan dan Pengurusan Sumber, PutrajayaCawangan Sumber Laut Dalam , Bahagian Pelesenan dan Pengurusan Sumber, Putrajaya02/05/2012
821En. Mohd Lazim bin Mohd SaifPegawai Penyelidik Gred Q44Pusat Penyu dan Ekosistem Marin Rantau Abang (TUMEC), TerengganuPusat Penyelidikan Ternakan Air Payau Gelang Patah, Johor02/05/2012
822En. Mohamad Suhaimee bin Abd ManafPegawai Penyelidik Gred Q44Pusat Penyelidikan Ternakan Air Payau, Gelang Patah, JohorPusat Penyelidikan dan Pengeluaran Benih Udang Kebangsaan Pulau Sayak, Kedah02/05/2012
823Pn. Lizawati bt MohamedPenolong Pegawai Gred G27Unit Pengembangan dan Latihan, Pejabat Perikanan Negeri MelakaMakmal Rujukan Biosekuriti Perikanan Kuantan, Pahang02/05/2012
824Pn. Nurul Nadia bt Abdul RahmanPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Makmal Rujukan Biosekuriti Perikanan Kuantan, PahangUnit Biosekuriti Perikanan Negeri Perak, Pejabat Perikanan Negeri Perak02/05/2012
825En. Md Nafiah bin Md YassinPenolong Pegawai Perikanan Gred G32Unit Perancangan dan Penilaian, Pejabat Perikanan Negeri Terengganu (Pejabat Perikanan Daerah Kuala Terengganu)Unit Perancangan dan Penilaian, Pejabat Perikanan Negeri Terengganu (Menjalankan Tugasan Akuakultur Negeri)02/05/2012
826En. Amir bin JerimiPembantu Perikanan Gred G17Cawangan Kawalselia dan Perlindungan Sumber, Pejabat Perikanan Negeri PerakCawangan Pentadbiran dan Kewangan, Pejabat Perikanan Negeri Perak02/05/2012
827En. Mohd Zubir bin Abdul RashidPembantu Perikanan Gred G22Pusat Pengembangan Akuakultur Enggor, PerakPusat Pengembangan Perikanan Laut Sitiawan, Perak02/05/2012
828Y.M Tengku Shafie bin Tengku IbrahimPekerja Awam Gred R1Pusat Penyelidikan Perikanan Air TawarPusat Pengeluaran dan Penyelidikan Ikan Laut Tanjung Demong02/05/2012
829En. Anuar bin IbrahimPekerja Awam Gred R1Pusat Penyelidikan Air TawarPusat Pengeluaran dan Penyelidikan Ikan laut Tanjung Demong02/05/2012
830Pn. Azalina bt ApandiPenolong Pegawai Penyelidik Gred Q27Pusat Penyu dan Ekosistem Marin, Rantau Abang, TerengganuPusat Pengurusan Kuarantin dan Kesihatan Ikan, Kompleks Sultan Abu Bakar (KSAB) Johor02/05/2012
831En. Mansor bin IsmailPembantu Perikanan Gred G22Cawangan Kawalselia dan Perlindungan Sumber, Pejabat Perikanan Negeri TerengganuPejabat Perikanan Daerah Kuala Terengganu02/05/2012
832Pn. Salmiah bt IsmailPembantu Penyelidik Q17Pusat Penyelidikan Terumbu Laut (Akuatorium), Gelugor (Institut Penyelidikan dan Perikanan Batu Maung, Pulau Pinang)Pusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan Bukit Kayu Hitam, Kedah02/05/2012
833En.Rabuni B. AhmadPemandu Kenderaan Gred R3Bahagian Perlindungan SumberBahagian Biosekuriti Perikanan15/03/2012
834En. Saari B. SulaimanPemandu Kenderaan Gred R6Bahagian Pelesenan dan Pengurusan SumberBahagian Pembangunan Akuakultur14/03/2012
835En. Mohd Nornukman B. RosdiPemandu Kenderaan Gred R3Cawangan Pentadbiran Am Bahagian Pentadbiran dan KewanganPejabat Timbalan Ketua Pengarah Perikanan (Pembangunan)01/03/2012
836En. Mohd Faizi B. Mohd NordinPekerja Awam Gred R1Pusat Pengembangan Akuakultur Bukit Tinggi, PahangMakmal Rujukan Biosekuriti Kuantan, Pahang01/03/2012
837En. Ahmad Ithiari B. AwangPemandu Kenderaan Gred R3Pejabat Timbalan Ketua Pengarah Perikanan (Pembangunan)Cawangan Pentadbiran Am Bahagian Pentadbiran dan Kewangan01/03/2012
838Pn. Amy Noor Zaina bt Amir HamzahPegawai Perikanan Gred G41Cawangan Kemajuan Kerjaya dan Pembangunan Industri (Penempatan secara pentadbiran Bahagian Pembangunan dan Perundingan Khidmat Teknikal)Cawangan Pembangunan, Pengesanan dan Penilaian (Penempatan secara pentadbiran di Bahagian Pembangunan dan Perundingan Khidmat Teknikal)28/02/2012
839En. Hashim B. OsmanPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) N22Unit Pengurusan Aset dan Stor, Ibu Pejabat Perikanan MalaysiaCawangan Penyelenggaraan Kapal (Limbongan Perikanan Pelabuhan Klang, Selangor)15/02/2012
840En. Mohd Yusri B. IsmailPegawai Perikanan Gred G41Taman Botani Negara, Shah AlamBahagian Pembangunan dan Perundingan Khidmat Teknikal, Ibu Pejabat Perikanan15/02/2012
841En. Mohd Farid B. AbdullahPegawai Perikanan Gred G41Bahagian Pembangunan Sumber Manusia, Ibu Pejabat Perikanan PutrajayaTaman Botani Negara, Shah Alam15/02/2012
842En. Ariffin B. Mohd DagangPemandu Kenderaan Gred R3PPPAT, Glami Lemi Negeri SembilanPejabat Perikanan Negeri Terengganu13/02/2012
843En. Che Utama B. Che MusaPegawai Penyelidik Gred Q54Pusat Penyelidikan dan Pengeluaran Benih Udang Kebangsaan, Pulau SayakPusat Marikultur Langkawi, Kedah (penempatan secara pentadbiran)13/02/2012
844En. Zainuddin B. IliasPegawai Penyelidik Gred Q44Pusat Penyelidikan dan Pengeluaran Benih Udang Kebangsaan, Pulau SayakPusat Marikultur Langkawi, Kedah (penempatan secara pentadbiran)13/02/2012
845Pn. Azwa Bt. Abdul HamidPegawai Perikanan Gred G44Seksyen Penyelarasan dan Operasi, APMMCaw. Sumber Laut Dalam, Bah. Pelesenan dan Pengurusan Sumber, Ibu Pejabat01/02/2012
846En.Anuar Salam B. SulaimanPegawai Perikanan Gred G44Bahagian Pembangunan dan Perundingan Khidmat Teknikal, Ibu Pejabat PerikananPejabat Ketua Pengarah Perikanan Malaysia01/02/2012
847En. Abdul Razak B. BuangPegawai Perikanan Gred G48Unit Kawalselia dan Perlindungan Sumber, Pejabat Perikanan Laut SarawakCaw. Pelesenan, Bah. Pelesenan dan Pengurusan Sumber, Ibu Pejabat Perikanan01/02/2012
848Pn. Rohani Bt. Mohd RosePegawai Perikanan Gred G48Caw. Pelesenan, Bah. Pelesenan dan Pengurusan Sumber, Ibu Pejabat PerikananCaw. Perancang Sektor, Bah. Perancang dan Antarabangsa, Ibu Pejabat Perikanan01/02/2012
849En.Mohd Sidek B. Md. JahayaPegawai Perikanan Gred G48Bahagian Kejuruteraan, Ibu Pejabat PerikananPengarah Perikanan Negeri Pulau Pinang01/02/2012
850En. Abdullah B. JaafarPegawai Perikanan Gred G48Cawangan Perundangan, Ibu Pejabat PerikananCaw. Sumber Pantai, Bah. Pelesenan dan Pengurusan Sumber, Ibu Pejabat Perikanan01/02/2012
851En. Awgku Isa B. Pengiran Haji AmjahPegawai Perikanan Gred G52Pengarah Perikanan Negeri Pulau PinangUnit Kawalselia dan Perlindungan Sumber, Pejabat Perikanan Laut Sarawak01/02/2012
852En. Abdul Khalil B. Abdul KarimPegawai Perikanan Gred G52Bahagian Perancang dan Antarabangsa, Ibu Pejabat PerikananPengarah Perikanan Negeri Terengganu01/02/2012
853En. Zakaria B. IsmailPegawai Perikanan Gred G52Pengarah Perikanan Negeri TerengganuPengarah Perikanan Negeri Selangor01/02/2012
854En. Harun B. JuanPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) N26Cawangan Pengurusan Personel (Unit HRMIS),Ibu Pejabat Perikanan MalaysiaCawangan Pengurusan Am, Pentadbiran dan Kewangan, Ibu Pejabat Perikanan, Putrajaya15/01/2012
855En. Hashim B. OsmanPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) N22Unit Pengurusan Aset dan Setor, Ibu Pejabat Perikanan Malaysia, PutrajayaCawangan Pengurusan Personel (Unit HRMIS), Bahagian Pentadbiran dan Kewangan, Ibu Pejabat Perikanan, Putrajaya.15/01/2012
856Pn. Jasmawani Bt. IbrahimPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) N22Cawangan Pengurusan Personel (Unit HRMIS), Bahagian Pentadbiran dan Kewangan, Ibu Pejabat Perikanan, Putrajaya.Unit Pengurusan Aset dan Setor, Ibu Pejabat Perikanan Malaysia, Putrajaya15/01/2012
857Pn. Asmah Bt. AwangPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) N22Cawangan Pentadbiran Am, Ibu Pejabat Perikanan Malaysia, PutrajayaCawangan Pengurusan Personel, Bahagian Pentadbiran dan Kewangan, Ibu Pejabat Perikanan, Putrajaya15/01/2012
858Pn. Maznah @ Mazenah Bt. HamzahPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) N17Unit Pengurusan Aset dan Setor, Ibu Pejabat Perikanan Malaysia, PutrajayaUnit Pentadbiran Am, Bahagian Pentadbiran dan Kewangan, Ibu Pejabat Perikanan, Putrajaya15/01/2012
859En. Mohd Farid B. Mohd ShaarPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) N17Cawangan Pentadbiran Am, Ibu Pejabat Perikanan Malaysia, PutrajayaUnit Pengurusan Aset dan Setor, Ibu Pejabat Perikanan Malaysia, Putrajaya15/01/2012
860En. Zawawi B. AliPegawai Perikanan Gred G48Caw. Peng. Pemprosesan & Hasil Perikanan, Bahagian Pengembangan PerikananCaw. Tek. Perikanan Laut & Kom. Nelayan, Bahagian Pengembangan Perikanan15/01/2012
861Pn. Khadlita Adzim Bt. Abdol Aziz' @ IsmailPegawai Perikanan Gred G48Caw. Tek. Perikanan Laut & Kom. Nelayan, Bahagian Pengembangan PerikananCaw. Peng. Pemprosesan & Hasil Perikanan,Bahagian Pengembangan Perikanan15/01/2012
862En. Mohd Zamri b Mohamaed ZinPembantu Perikanan G17Cawangan Biosekuriti Perikanan Negeri MelakaPusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan KLIA Sepang Selangor, (MAQIS)02/01/2012
863Pn. Fatimah Bt. A. WahabSetiausaha Pejabat Gred N28Pejabat Timbalan Ketua Pengarah Perikanan (Operasi), Ibu Pejabat Perikanan,PutrajayaBahagian Perancangan dan Pembangunan, Ibu Pejabat Perikanan, Putrajaya01/01/2012
864Pn. Nahdatul Ima Bt. Mustapa AlbakriSetiausaha Pejabat Gred N27Bahagian Perancangan dan Pembangunan, Ibu Pejabat Perikanan, PutrajayaPejabat Timbalan Ketua Pengarah Perikanan (Operasi), Ibu Pejabat Perikanan,Putrajaya01/01/2012
865Pn. Noor Hasimah Bt. MohamadPembantu Setiausaha Pejabat Gred N17Bahagian Pengembangan Perikanan, Ibu Pejabat Perikanan PutrajayaBahagian Pembangunan Sumber Manusia, Ibu Pejabat Perikanan, Putrajaya01/01/2012
866Pn. Tajurroh Bt. TajuddinPembantu Setiausaha Pejabat Gred N17Bahagian Perlindungan Sumber, Ibu Pejabat Perikanan PutrajayaBahagian Pengurusan Maklumat Perikanan, Ibu Pejabat Perikanan Putrajaya01/01/2012
867YM Raja Noraziza Bt. Raja AzlanSetiausaha Pejabat Gred N27Bahagian Pengurusan Maklumat Perikanan, Ibu Pejabat Perikanan PutrajayaBahagian Pengembangan Perikanan, Ibu Pejabat Perikanan Putrajaya01/01/2012
868En. Kasim B. TawePegawai Perikanan Gred G41Bahagian Pengembangan, Perikanan, Ibu Pejabat PutrajayaMajis Latihan Pertanian Kebangsaan (NATC)01/01/2012
869En. Razali B. LajisPegawai Perikanan Gred G54Pengarah Bahagian Pengembangan Perikanan, Ibu Pejabat PerikananPengarah Bahagian Pembangunan Sumber Manusia, Ibu Pejabat Perikanan15/12/2011
870En. Ahmad Hazizi B. AzizPegawai Perikanan Gred G54Pengarah Bahagian Biosekuriti Perikanan, Ibu Pejabat PerikananPengarah Bahagian Perancang dan Antarabangsa, Ibu Pejabat Perikanan15/12/2011
871Pn. Badariah Bt. Mohd AliPegawai Perikanan Gred G54Bahagian Pembangunan Akuakultur Ibu Pejabat PerikananPengarah Bahagian Biosekuriti Perikanan, Ibu Pejabat Perikanan15/12/2011
872En. Ahmad Azahari B. AhmadPegawai Perikanan Gred G54Pengarah Perikanan Negeri SelangorPengarah Bahagian Pengembangan Perikanan, Ibu Pejabat Perikanan15/12/2011
873En. Nik Ab Wahab B. Mat DiahPegawai Perikanan Gred G54Bahagian Pembangunan Akuakultur Ibu Pejabat PerikananPengarah Bahagian Pembangunan Akuakultur, Ibu Pejabat Perikanan15/12/2011
874Pn. Shamila Bt. ZainolPegawai Perikanan Gred G48Bahagian Pelesenan dan Pengurusan Sumber, Ibu Pejabat PerikananBahagian Pembangunan dan Perundingan Khidmat Teknikal, Ibu Pejabat Perikanan15/12/2011
875Pn. Khadlita Adzim Bt. Abdol Aziz' @ IsmailPegawai Perikanan Gred G48Caw. Peng. Pemprosesan & Hasil Perikanan Bahagian Pengembangan PerikananCaw. Tek. Perikanan Laut & Kom. Nelayan Bahagian Pengembangan Perikanan15/12/2011
876En. Abdul Rahman B. Abdul WahabPegawai Perikanan Gred G48Bahagian Perancang dan Antarabangsa , Ibu Pejabat PerikananBahagian Perancang dan Antarabangsa, Ibu Pejabat Perikanan15/12/2011
877En. Mohamad Shaupi B. DerahmanTimb. KP Perikanan (Operasi) Gred Utama CPengarah Bah. Perancang & Antarabangsa, Ibu Pej. Perikanan Pengarah Bah. PerancangPejabat Timb. Ketua Pengarah (Operasi) Ibu Pej. Perikanan15/12/2011
878Pn. Mazayu Bt. MohamadPegawai Perikanan Gred G44Pejabat Perikanan Negeri KedahPusat Pengembangan Akuakultur Jitra01/12/2011
879En. Rusman B. RusdyPegawai Perikanan Gred G41Terengganu Agrotech Dev Sdn. Bhd. (pinjaman)Pejabat Perikanan Negeri Pahang01/12/2011
880Pn. Amy Noor Zaina Bt. Amir HamzahPegawai Perikanan Gred G41Pejabat Perikanan Negeri KelantanBahagian Pembangunan Sumber Manusia, Ibu Pejabat Perikanan Putrajaya15/11/2011
881Pn. Shadiah Bt. MohamadPegawai Perikanan Gred G41Bahagian Pembangunan dan Perundingan Khidmat Teknikal, Ibu Pejabat PerikananPejabat Perikanan Negeri Kelantan15/11/2011
882En. Kamarul Anwar B. Mohamed ZabriPegawai Perikanan Gred G41Pusat Penetasan Udang Galah Setiawan, PerakBahagian Biosekuriti Perikanan, Ibu Pejabat Perikanan Putrajaya15/11/2011
883Pn. Rathi Sai A/P MuniandyPegawai Perikanan Gred G41Bahagian Biosekuriti Perikanan, Ibu Pejabat Perikanan PutrajayaPusat Penetasan Udang Galah Setiawan, Perak15/11/2011
884En. Mohd Noor B. NoordinPegawai Perikanan Gred G48Bahagian Pengembangan Perikanan, Ibu Pejabat PerikananBahagian Pelesenan dan Pengurusan Sumber, Ibu Pejabat Perikanan01/11/2011
885En. Zawawi B. AliPegawai Perikanan Gred G48Bahagian Pelesenan dan Pengurusan Sumber, Ibu Pejabat PerikananBahagian Pengembangan Perikanan, Ibu Pejabat Perikanan01/11/2011
886En. Mohamad B. Mat SamanPegawai Perikanan Gred G52Pengarah Perikanan Negeri PahangPengarah Perikanan Negeri Kelantan, (penempatan secara pentadbiran)03/10/2011
887En. Zawawi B. AliPegawai Perikanan Gred G48Pengarah Perikanan Negeri KelantanBahagian Pelesenan dan Pengurusan Sumber, Ibu Pejabat Perikanan03/10/2011
888En. Adnan B. HussainPegawai Perikanan Gred G48Bahagian Pengembangan Perikanan, Ibu Pejabat PerikananPengarah Perikanan Negeri Pahang (penempatan secara pentadbiran)03/10/2011
889En. Anuar Salam B. SulaimanPegawai Perikanan Gred G44Bahagian Perlindungan Sumber, Ibu Pejabat PerikananBahagian Pembangunan dan Perundingan Khidmat Teknikal, Ibu Pejabat Perikanan03/10/2011
890En. Mohd Azhar B. Mohd ZinPegawai Perikanan Gred G41Bahagian Perlindungan Sumber, Ibu Pejabat PerikananBahagian Pelesenan dan Pengurusan Sumber, Ibu Pejabat Perikanan03/10/2011
891Pn. Norliza Bt. RamliPegawai Perikanan Gred G41Bahagian Pelesenan dan Pengurusan Sumber, Ibu Pejabat PerikananBahagian Perlindungan Sumber, Ibu Pejabat Perikanan03/10/2011
892Pn. Nor Azlin Bt. MokhtarPegawai Perikanan Gred G41Bahagian Perlindungan Sumber, Ibu Pejabat PerikananBahagian Pelesenan dan Pengurusan Sumber, Ibu Pejabat Perikanan (penempatan secara pentadbiran)03/10/2011
893En. Arief Dharmawijaya B. Mohd SharipudinPegawai Perikanan Gred G41Unit Biosekuriti Negeri Johor, Pejabat Perikanan Negeri JohorUnit Akuakultur Negeri Johor (penempatan secara pentadbiran)19/09/2011
894En. Rosliadi B. RahimPegawai Perikanan Gred G41Unit Akuakultur Negeri Johor, Pejabat Perikanan Negeri JohorUnit Biosekuriti Negeri Johor, Pejabat Perikanan Negeri Johor19/09/2011
895En. Umar Saifudin B. MohamadPegawai Perikanan Gred G48Bahagian Kejuruteraan, Ibu Pejabat PerikananLimbongan Perikanan Pelabuhan Klang, Port Klang, Selangor01/09/2011
896En. Salehuddin B. AhmadPembantu Perikanan Gred G22 (KUP)Cawangan Kawalselia dan Perlindungan Sumber, Jabatan Perikanan Negeri KedahCawangan Pengembangan dan Latihan (Pengembangan Sungai Petani/Kuala Muda), Jabatan Perikanan Negeri Kedah14/08/2011
897En. Wan Johari B. Wan ChikPembantu Perikanan Gred G22 (KUP)Caw. Pengembangan dan Latihan, Jab. Perikanan Negeri KedahCaw. Kawalselia dan Perlindungan Sumber (Unit Pelesenan, Pejabat Perikanan Daerah Sungai Petani), Jab. Perikanan Negeri Kedah.14/08/2011
898Pn. Rozieyana Bt. RaisPegawai Tadbir dan Diplomatik Gred M41Makmal Rujukan Biosekuriti Perikanan Bintawa, SarawakBahagian Pentadbiran dan Kewangan, Ibu Pejabat Perikanan18/07/2011
899Shahrol Nizam Barkes Bin Mohd ShahPemandu Kenderaan Gred R3Pusat Penyelidikan Perikanan Air Tawar Glami Lemi [Penempatan secara pentadbiran di Pejabat Timbalan Ketua Pengarah Perikanan (Operasi)]Penempatan secara pentadbiran di Bahagian Pentadbiran dan Kewangan, Ibu Pejabat Perikanan12/07/2011
900Pn. Azura Bt.MarkusPegawai Perikanan Gred G41Makmal Rujukan Biosekuriti Perikanan Bintawa, SarawakBahagian Pembangunan Akuakultur Ibu Pejabat Perikanan11/07/2011
901Pn. Norasmah Bt. MantaliPegawai Perikanan Gred G41Bahagian Pembangunan Akuakultur, Ibu Pejabat PerikananMakmal Rujukan Biosekuriti Perikanan Bintawa, Sarawak11/07/2011
902En. Muhammad Abdul Rauf B. AbdullahPegawai Perikanan Gred G41Pejabat Perikanan Negeri PahangBahagian Perlindungan Sumber, Ibu Pejabat Perikanan11/07/2011
903En. Johari B. DaudPegawai Perikanan Gred G44Bahagian Pembangunan Akuakultur,Ibu Pejabat PerikananPPA Bukit Tinggi, Pahang (penempatan secara pentadbiran)01/06/2011
904Nur Fauzana binti AzmiPenolong Pegawai Penyelidik Gred Q27Pusat Pengeluaran dan Penyelidikan Ikan Laut (PPPIL), Tg Demong, Terengganu (Penempatan secara pentadbiran di Institut Penyelidikan Perikanan Pulau Pinang)Pusat Penyelidikan Terumbu Laut (Akuatorium), Gelugor, Pulau Pinang25/04/2011
905Osman bin MudaPenolong Pegawai Penyelidik Gred Q32Pusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan, Kompleks Sultan Abu Bakar (KSAB), JohorPusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan, Kompleks Sultan Abu Bakar (KSAB), Johor [Penempatan secara pentadbrian di Cawangan Marine dan Oceanography, Department Pembangunan dan Pengurusan Sumber Perikanan Marin (SEAFDEC)]25/04/2011
906Mohd Farazi bin Jaafar PenolongPegawai Penyelidik Gred Q27Pusat Penyelidikan Terumbu Laut (Akuatorium), Gelugor, Pulau PinangPusat Penyelidikan Ternakan Air Payau (PPTAP), Gelang Patah, Johor25/04/2011
907Subramaniam a/l SivalingamPembantu Perikanan Gred G22 (KUP)Cawangan Kawalselia dan Perlindungan Sumber, PPN Kedah (Kuala Kedah)Cawangan Kawalselia dan Perlindungan Sumber, PPN Kedah (Selaku Penolong Ketua Pangkalan Utama Perlindungan Sumber Kuala Kedah)25/04/2011
908Rajaram a/l VisvalingamPembantu Perikanan Gred G22 (KUP)Cawangan Kawalselia dan Perlindungan Sumber, PPN Pulau PinangCawangan Kawalselia dan Perlindungan Sumber, PPN Pulau Pinang (Penempatan secara pentadbiran di PPN Perlis Selaku Penolong Ketua Pangkalan Utama Perlindungan Sumber Kuala Perlis, Perlis)25/04/2011
909Che Zaid bin MusaPembantu Perikanan Gred G22 (KUP)Cawangan Kawalselia dan Perlindungan Sumber, PPN Pulau PinangCawangan Kawalselia dan Perlindungan Sumber, PPN Pulau Pinang (Penempatan secara pentadbiran di PPN Kelantan Selaku Penolong Ketua Pangkalan Utama Perlindungan Sumber25/04/2011
910Wan Ahmad Nasarudin bin Wan IbrahimPembantu Perikanan Gred G22 (KUP)Cawangan Kawalselia dan Perlindungan Sumber, PPN Selangor (Pelabuhan Klang)Cawangan Kawalselia dan Perlindungan Sumber, PPN Selangor selaku Penolong Ketua Pangkalan Utama Perlindungan Sumber Pelabuhan Klang25/04/2011
911Mohd Rashidi bin Abd SamadPembantu Perikanan Gred G22 (KUP)Cawangan Kawalselia dan Perlindungan Sumber, PPN Johor (Batu PahatCawangan Kawalselia dan Perlindungan Sumber, PPN Johor selaku Penolong Ketua Pangkalan Utama Perlindungan Sumber Batu Pahat25/04/2011
912Masri bin BidinPembantu Perikanan Gred G22Cawangan Kawalselia dan Perlindungan Sumber, PPN Pahang (KuantanCawangan Kawalselia dan Perlindungan Sumber, PPN Pahang selaku Penolong Ketua Pangkalan Utama Perlindungan Sumber Kuantan25/04/2011
913Khairul Azman bin KamarudinPembantu Perikanan Gred G17Unit Perlindungan Sumber Kuala Kurau, PPN PerakUnit Sistem Maklumat Pendaratan Perikanan (SMPP) Pejabat Perikanan Daerah Kerian Kuala Kurau, PPN Perak25/04/2011
914Mohamad Azhari bin Ali BasahPembantu Perikanan Gred G22 (KUP)Unit Sistem Maklumat Pendaratan Perikanan (SMPP) Pejabat Perikanan Daerah Kerian Kuala Kurau, PPN PerakUnit Perlindungan Sumber Kuala Kurau, PPN Perak25/04/2011
915Mohd Ali bin HashimPembantu Perikanan Gred G22 (Memangku)Cawangan Pengembangan dan Latihan, PPN Pulau PinangCawangan Pentadbiran dan Kewangan, PPN Perak menjalankan kerja-kerja di Unit Pelesenan dan Pengurusan Sumber, PPN Perak25/04/2011
916Mohamad Azhari bin Ali BasahPembantu Perikanan Gred G22 (KUP)Unit Sistem Maklumat Pendaratan Perikanan (SMPP) Pejabat Perikanan Daerah Kerian Kuala Kurau, PPN PerakUnit Perlindungan Sumber Kuala Kurau, PPN Perak25/04/2011
917Mohd Ali bin HashimPembantu Perikanan Gred G22 (Memangku)Cawangan Pengembangan dan Latihan, PPN Pulau PinangCawangan Pentadbiran dan Kewangan, PPN Perak menjalankan kerja-kerja di Unit Pelesenan dan Pengurusan Sumber, PPN Perak25/04/2011
918En. Azmi B. SallehPemandu Kenderaan R3Makmal Rujukan Biosekuriti Perikanan KuantanPejabat Perikanan Negeri Kelantan01/03/2011
919En. Mohd Farazi B. JaafarPenolong Pegawai Penyelidik Q27Pusat Penyelidikan Ternakan Air payau, Gelang Patah, JohorPusat Penyelidikan Terumbu Laut ( Akuatorium), Gelugor01/03/2011
920Pn. Azmar Hana Elliany Bt. AzharPenolong Pegawai Penyelidik Q27Pusat Penyelidikan Ternakan Air Payau (PPTAP) Gelang Patah JohorPusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan Kompleks Sultan Abu Bakar (KSAB), Johor01/03/2011
921En. Fazi b. ZainuddinPembantu Perikanan G17Pejabat Perikanan Negeri SelangorPejabat Perikanan Negeri Selangor (menjalankan tugasan Kawalselia dan Perlindungan Sumber di Pusat Pemantauan Kerang , Sabak Bernam , Selangor)21/02/2011
922En. Abd Khoder B. Abd GhaniPembantu Laut A17Pejabat Perikanan Negeri SelangorPejabat Perikanan Negeri Selangor (menjalankan tugasan Kawalselia dan Perlindungan Sumber di Pusat Pemantauan Kerang , Sabak Bernam , Selangor)21/02/2011
923En. Mohd Nor B. SedanPembantu Laut A17Pejabat Perikanan Negeri SelangorPejabat Perikanan Negeri Selangor (menjalankan tugasan Kawalselia dan Perlindungan Sumber di Pusat Pemantauan Kerang , Sabak Bernam , Selangor)21/02/2011
924En. Morzaid B. SauniPembantu Laut A17Pejabat Perikanan Negeri SelangorPejabat Perikanan Negeri Selangor (menjalankan tugasan Kawalselia dan Perlindungan Sumber di Pusat Pemantauan Kerang , Sabak Bernam , Selangor)21/02/2011
925En. Rezal B. Abd HamidPembantu Laut A17Pejabat Perikanan Negeri SelangorPejabat Perikanan Negeri Selangor (menjalankan tugasan Kawalselia dan Perlindungan Sumber di Pusat Pemantauan Kerang , Sabak Bernam , Selangor)21/02/2011
926En. Rosli B. AiniPembantu Laut A17Pejabat Perikanan Negeri SelangorPejabat Perikanan Negeri Selangor (menjalankan tugasan Kawalselia dan Perlindungan Sumber di Pusat Pemantauan Kerang , Sabak Bernam , Selangor)21/02/2011
927En. Othman b. AhmadPembantu Perikanan G22Pejabat Perikanan Negeri SelangorPejabat Perikanan Negeri Selangor (menjalankan tugasan Kawalselia dan Perlindungan Sumber di Pusat Pemantauan Kerang , Sabak Bernam , Selangor)21/02/2011
928En. Mohd Shubli B. Md SaadPegawai Perikanan G41Pusat Pengembangan Akuakultur Ajil Terengganu(penempatan secara pentadbiran di Pejabat Perikanan Negeri Sembilan)Pusat Pengembangan Akuakultur Ajil Terengganu (penempatan secara pentadbiran di Pusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan, Sepang, Selangor)21/02/2011
929En. Abd Wahab bin JakariaPembantu Laut A17Pejabat Perikanan Negeri SelangorPejabat Perikanan Negeri Selangor (menjalankan tugasan Kawalselia dan Perlindungan Sumber di Pusat Pemantauan Kerang , Sabak Bernam , Selangor)21/02/2011
930Pn. Nor Farahiyah bt A. AzizPegawai Perikanan Gred G41Bahagian Biosekuriti PerikananPusat Biosekuriti KLIA, Sepang14/02/2011
931Mohd Azrul bin Badul WahabPenolong Jurutera (Mekanikal) Gred J29Cawangan Pentadbiran dan Kewangan (Unit Kejuruteraan), Jabatan Perikanan Laut SarawakCawangan Pentadbiran dan Kewangan, Jabatan Perikanan Laut Sarawak (Penempatan secara pentadbiran di Pusat Penyelidikan Perikanan Air Tawar, Glami Lemi, Negeri Sembilan)01/02/2011
932Mohd Nurul Zulfaizal bin IbrahimPembantu Makmal Gred C17Pusat Biosekuriti Perikanan Wilayah Sarawak, Bintawa, SarawakInstitut Perikanan Malaysia, Chendering, Terengganu01/02/2011
933Stephanie anak Martinus SimbolonPembantu Makmal Gred C17Pusat Penyelidikan Ternakan Air Payau, Gelang Patah, JohorPusat Biosekuriti Perikanan Wilayah Sarawak (Makmal Rujukan Biosekuriti Perikanan Bintawa), Bintawa, Sarawak01/02/2011
934En. Abdul Rahim bin IsaPenolong Pegawai Perikanan G27Unit Pengembangan dan Latihan, Jabatan Perikanan Negeri KedahPusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan, Gelugor, Pulau Pinang17/01/2011
935En. Pang Choo TiongPenolong Pegawai Perikanan G27Pusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan Bukit Kayu HitamUnit Pengembangan dan Latihan, Jabatan Perikanan Negeri Kedah17/01/2011
936Rosli bin Mat SomPembantu Perikanan Gred G22 (KUP)Cawangan Pengembangan dan Latihan, PPN Perak (Akuakultur Larut Matang, Taiping)Institut Perikanan Malaysia, Chendering, Terengganu (Penempatan secara pentadbiran di Projek Akuakultur Ikan Hiasan, Bukit Merah, Kerian, Perak)17/01/2011
937Habi Rama Palaniappan a/l PerumalPembantu Perikanan Gred G17Cawangan Kawalselia dan Perlindungan Sumber, PPN Melaka (Penempatan secara pentadbiran di PPN Negeri Sembilan)Cawangan Kawalselia dan Perlindungan Sumber, PPN Selangor17/01/2011
938Aswadi bin Che IbrahimPembantu Perikanan Gred G17Unit Biosekuriti Perikanan, Kompleks Sultan Abu Bakar, Gelang Patah, JohorCawangan Kawalselia dan Perlindungan Sumber, PPN Terengganu17/01/2011
939Lourdemary a/p GeorgePembantu Perikanan Gred G17Unit Biosekuriti Perikanan, Pusat Kuarantin dan Kesihatan Ikan, PPN Pulau PinangPusat Pengembangan Akuakultur Enggor, PPN Perak17/01/2011
940Mohd Nizam bin KhairuddinPembantu Perikanan Gred G17Cawangan Kawalselia dan Perlindungan Sumber (Pelesenan Daerah Langkawi), PPN KedahCawangan Pengembangan dan Latihan, PPN Perak17/01/2011
941Muhamad Hafizul bin Abd HamidPembantu Perikanan Gred G17Pusat Pengembangan Akuakultur, Bukit Tinggi, PahangPusat Kuarantin dan Kesihatan Ikan (MAQIS), PPN Pulau Pinang17/01/2011
942Zaki bin AliPembantu Perikanan Gred G17Pusat Pengembangan Perikanan Laut Tanjung Sedili, Johor (Penempatan secara pentadbiran di Pusat Pengembangan Teknologi Produk Perikanan Lenggong, Perak)Cawangan Kawalselia dan Perlindungan Sumber, PPN Johor17/01/2011
943Helmi bin ChikPembantu Perikanan Gred G22 (KUP)Pusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan (MAQIS), Bukit Kayu Hitam, KedahUnit Biosekuriti Perikanan, Pusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan, Bukit Kayu Hitam, Kedah17/01/2011
944En Ab Rahman bin BaniPemandu Kenderaan R3Pusat Pengembangan Akuakultur PerlokBahagian Pengembangan dan Latihan, Jabatan Perikanan Negeri Pahang10/01/2011
945En. Hassim b. AwangPemandu Kenderaan R3Pangkalan Perlindungan Sumber Padang Lalang, KuantanInstitut Penyelidikan Perikanan, Batu Maung10/01/2011
946Pn. Norasmah bt MantaliPegawai Perikanan G41 (Simpanan dalam Latihan)Pejabat Ketua Pengarah Perikanan MalaysiaBahagian Pembangunan Akuakultur, Ibu Pejabat Perikanan malaysia07/01/2011
947Pn. Shadiah bt MohamadPegawai Perikanan G41 (Simpanan dalam Latihan)Pejabat Ketua Pengarah Perikanan MalaysiaBahagian Pembangunan dan Perundingan Khdmat Teknikal, Ibu Pejabat Perikanan Malaysia07/01/2011
948En. Nawar b. A. KarimPegawai Perikanan G41Bahagian Biosekuriti PerikananBahagian Pengembangan Perikanan, Ibu Pejabat Perikanan Malaysia07/01/2011
949En. Mohd Farid b. AbdullahPegawai Perikanan G41 (Simpanan dalam Latihan)Pejabat Ketua Pengarah Perikanan MalaysiaBahagian Pembangunan Sumber Manusia, Ibu Pejabat Perikanan Malaysia07/01/2011
950En Mohd Nasir Bin MuhamadPegawai Perikanan G41Jabatan Perikanan Negeri PahangUnit Pengembangan dan Latihan, Jabatan Perikanan Negeri Pahang03/01/2011
951Pn. Noor Mahya bt YusofPegawai Perikanan G41Bahagian Biosekuriti PerikananCawangan Biosekuriti dan Pembangunan Standard, Bahagian Biosekuriti Perikanan, Ibu Pejabat Perikanan Malaysia, Putrajaya15/12/2010
952Pn Hazibah bt BarawiPembantu Perikanan G22Jabatan Perikanan Laut SarawakCawangan Pengembangan dan Latihan, Jabatan Perikanan Wilayah Persekutuan Labuan15/12/2010
953En Mohammad Ismail bin ArbiPembantu Perikanan G22Jabatan Perikanan Wilayah LabuanCawangan Pentadbiran dan Kewangan , Jabatan Perikanan Laut Sarawak15/12/2010
954En Abdul Rahman bin Abdul WahabPegawai Perikanan G44Bahagian Perancang dan AntarabangsaBahagian Perundingan dan Khidmat Teknikal (penempatan secara pentadbiran di Bahagian Perancang dan Antarabangsa)26/11/2010
955Pn. Kasmi bt ShafiePembantu Setiausaha Pejabat N22Pejabat Ketua Pengarah Perikanan (penempatan secara pentadbiran di Bahagian Pentadbiran dan Kewangan)Bahagian Pembangunan Akuakultur, Ibu Pejabat Perikanan, Putrajaya15/11/2010
956Pn. Noor Azah bt NayanPembantu Perikanan Gred G17Bahagian Pembangunan Akuakultur, Ibu Pejabat Perikanan, PutrajayaPejabat Timbalan Ketua Pengarah Perikanan (Pembangunan) Ibu Pejabat Perikanan, Putrajaya15/11/2010
957Pn. Siti Hasmah bt Md YusoffPekerja Awam R1Limbongan Perikanan, Pelabuhan KlangLimbongan Perikanan (Ditempatkan secara pentadbiran di Bahagian Kejuruteraan, Ibu Pejabat Perikanan, Putrajaya)10/11/2010
958En. Salaudin b. MamatPembantu Perikanan G17Bahagian Perlindungan Sumber, Ibu Pejabat Perikanan, PutrajayaCawangan Kawalselia dan Perlindungan Sumber (Pelesenan Perikanan Tangkapan Tok Bali), Jabatan Perikanan Negeri Kelantan01/11/2010
959En. Mohd Hamdan b. OsmanPembantu Perikanan G17Cawangan Kawalselia dan Perlindungan Sumber, Jabatan Perikanan Negeri KedahCawangan Kawalselia dan Perlindungan Sumber (Pelesenan Perikanan Tangkapan Tok Bali), Jabatan Perikanan Negeri Kelantan01/11/2010
960En. Mohd Hairil Faizal b. ZakariaPembantu Perikanan G17Cawangan Kawalselia dan Perlindungan Sumber, Jabatan Perikanan Negeri SelangorInstitut Perikanan Malaysia , Chendering, Terengganu01/11/2010
961En. Mohd Rodzi b. ZakariaPembantu Perikanan G17Pusat Pengembangan Perikanan Seberang Takir, Terengganu (Ditempatkan secara pentadbiran di Pusat Pengeluaran dan Penyelidikan Ikan Laut Tg. Demong, Terengganu)Cawangan Kawalselia dan Perlindungan Sumber (Pelesenan Perikanan Tangkapan Tok Bali), Jabatan Perikanan Negeri Kelantan01/11/2010
962En. Mohd Affendy b. Abdul ManapPembantu Perikanan G17Cawangan Kawalselia dan Perlindungan Sumber, Jabatan Perikanan Negeri KedahCawangan Kawalselia dan Perlindungan Sumber, Jabatan Perikanan Negeri Pahang01/11/2010
963En. Zaidi bin JaliPembantu Laut A17Institut Perikanan MalaysiaUnit Perlindungan Sumber, Jabatan Perikanan Negeri Kelantan15/10/2010
964En. Razifan bin Abd. RashidPembantu Laut A17Unit Perlindungan Sumber Chendering, Jabatan Perikanan Negeri TerengganuUnit perlindungan Sumber, Jabatan Perikanan Negeri Kelantan15/10/2010
965En. Shamimi bin AliPenolong Pegawai Perikanan G27Pusat Pengembangan Akuakultur Ajil (penempatan secara pentadbiran di Pejabat Perikanan Daerah Besut)Pusat Pengembangan Akuakultur Ajil, Terengganu (penempatan secara pentadbiran di Cawangan Pentadbiran dan Kewangan,Jabatan Perikanan Negeri Terengganu)03/10/2010
966En. Nik Daud bin Nik SinPegawai Penyelidik Q48 (M)Pusat Pengeluaran dan Penyelidikan Ikan Laut Tanjung DemongPusat Pengeluaran dan Penyelidikan Ikan Tanjung Demong, Terengganu15/09/2010
967En. Mohd Farurrazi bin Mat YassinJuruteknik Awam J17Cawangan Pelaksanaan Projek Infrastruktur Perikanan , Bahagian Kejuruteraan, Ibu Pejabat Perikanan PutrajayaCawangan Pelaksanaan Projek Infrastruktur Perikanan , Bahagian Kejuruteraan, Ibu Pejabat Perikanan Putrajaya (ditempatkan secara pentadbiran di hatchery Ikan Marin Nasional Rompin, Pahang)15/09/2010
968En. Mohd Razali bin Mat JohariPembantu Perikanan G17Cawangan Perlindungan Sumber, Jabatan Perikanan Negeri Pulau PinangCawangan Perlindungan Sumber, Jabatan Perikanan Negeri Pulau Pinang (Ditempatkan secara pentadbiran di Cawangan Perlindungan Sumber, Jabatan Perikanan Negeri Perlis)01/09/2010
969En. Johari b. AzizPembantu Laut A22Unit Perlindungan Sumber, Jabatan Perikanan Negeri JohorUnit Perlindungan Sumber, Jabatan Perikanan Pulau Pinang (Ditempatkan secara pntadbiran di Unit Perlindungan Sumber, Jabatan Perikanan Negeri Pahang)01/09/2010
970En. Abdul Kodir bin MohamadPembantu Laut A22Unit Perlindungan Sumber, Jabatan Perikanan Negeri Pulau Pinang (penempatan secara pentadbiran di Unit Perlindungan Sumber, Jabatan Perikanan Negeri Pahang)Unit Perlindungan Sumber, Jabatan Perikanan Negeri Terengganu01/09/2010
971En. Rahimin bin YaakubPembantu Makmal C17Cawangan Operasi , Bahagian Perlindungan Sumber, Ibu Pejabat Perikanan, Putrajaya (ditempatkan secara pentadbiran di Jabatan Perikanan Negeri Kelantan)Cawangan Kawalselia dan Perlindungan Sumber, Jabatan Perikanan Negeri Kelantan01/09/2010
972En. Mohamad Ghazali bin AbdullahPembantu Perikanan G17Cawangan Kawalselia dan Perlindungan Sumber, Jabatan Perikanan Negeri KelantanCawangan Operasi, Bahagian Perlindungan Sumber, Ibu Pejabat Perikanan, Putrajaya01/09/2010
973En. Paul CeylonPembantu Perikanan G17Bahagian Perlindungan Sumber, Ibu Pejabat Perikanan PutrajayaCawangan Pengutipan Data Perikanan, Bahagian Pengurusan Maklumat Perikanan (ditempatkan secara pentadbiran di Unit Perhubungan Awam, Ibu Pejabat Perikanan , Putrajaya)01/09/2010
974Pn. Keni Anak NgiwolPeg. Perikanan G41Cawangan Akuakultur Air Tawar, Bahagian Pembangunan Akuakultur, Ibu Pejabat Perikanan Putrajaya (Penempatan secara pentadbiran di Pusat Pengembangan Akuakultur Perlok, Jerantut, Pahang)Cawangan Akuakultur Air Tawar, Bahagian Pembangunan Akuakultur, Ibu Pejabat Perikanan Malaysia, Putrajaya (penempatan secara pentadbiran di Pusat Ikan Hiasan, Port Dickson, Negeri Sembilan)23/08/2010
975En. Abdullah b. Md DanPeg Perikanan G48Pusat Biosekuriti Perikanan Petaling JayaPusat Biosekuriti Perikanan, Petaling Jaya. (penempatan secara pentadbiran di Bahagian Biosekuriti Perikanan, Ibu Pejabat Perikanan Malaysia.23/08/2010
976Pn. Doreen Wee Siew LeenPeg. Perikanan G41Pusat Biosekuriti Perikanan KuantanCawangan Pentadbiran dan Kewangan , Jabatan Perikanan Negeri Terengganu (penempatan secara pentadbiran di Jabatan Perikanan Negeri Melaka)23/08/2010
977Pn. Vaani a/p MuniandyPeg Perikanan G41Jabatan Perikanan Negeri Terengganu (penempatan secara pentadbiran di Jabatan Perikanan Negeri Melaka)Cawangan Pengurusan dan pelaburan Akuakultur, Bahagian Pembangunan Akuakultur, Ibu Pejabat Perikanan Malaysia (penempatan secara pentadbiran di Bahagian Biosekuriti Perikanan, Ibu Pejabat Perikanan Malaysia)23/08/2010
978En. Mohd Baihari bin Md. NoorPeg Perikanan G41Cawangan Komunikasi, Bahagian Pengurusan Maklumat Perikanan, Ibu Pejabat Perikanan Putrajaya (penempatan secara pentadbiran di Pusat Pengembangan Akuakultur Perlok, Jerantut, Pahang)Cawangan Akuakultur Air Tawar, Bahagian Pembangunan Akuakultur, Ibu Pejabat Perikanan, Putrajaya (penempatan secara pentadbiran di Pusat Pengembangan Akuakultur Perlok, Jerantut, Pahang)23/08/2010
979En. Hassan bin OsmanPemandu Kenderaan R3Bahagian Pentadbiran dan Kewangan, Ibu Pejabat Perikanan Putrajaya(penempatan secara pentadbiran di Pejabat Ketua Pengarah Perikanan)Bahagian Pentadbiran dan Kewangan07/08/2010
980En. Roslee bin MohamadPemandu Kenderaan R3Bahagian Pentadbiran dan Kewangan Ibu Pejabat, Putrajaya (penempatan secara pentadbiran di pejabat TImbalan Ketua Pengarah Perikanan (Pembangunan))Bahagian Pentadbiran dan Kewangan (ditempatkan secara pentadbiran di Pejabat Ketua Pengarah Perikanan, Jabatan Perikanan Malaysia)07/08/2010
981Y.M Raja Noraziza binti Raja AzlanSetiausaha Pejabat N27Pejabat Timbalan Ketua Pengarah (pembangunan)Pejabat Ketua pengarah Perikanan, Ibu Pejabat Perikanan, Putrajaya07/08/2010
982Pn. Kasmi bt ShafiePembantu Setiausaha Pejabat Gred N22Pejabat ketua Pengarah PerikananPejabat Timbalan Ketua Pengarah Perikanan (Pembangunan), Ibu Pejabat Perikanan, Putrajaya (penempatan secara pentadbiran di Bahagian Pentadbiran dan Kewangan)07/08/2010
983En. Che Din bin TahaPembantu Laut Gred A22Cawangan Kawalselia dan Perlindungan Sumber, Jabatan Perikanan Pulau Pinang (Penempatan secara pentadbiran di Institut Penyelidikan Perikanan, Kg. Acheh, Perak)Institut Penyelidikan Perikanan Cawangan Sarawak, Bintawa02/08/2010
984En. Padzil bin BakarPembantu Laut A22Institut Penyelidikan Perikanan Pulau PinangUnit Kawalselia dan Perlindungan Sumber (Pangkalan Kecil Perlindungan Sumber Kuala Kedah)02/08/2010
985En Mohd Yusri bin IsmailPegawai Perikanan G41Bahagian Pembangunan Akuakultur Ibu Pejabat Perikanan Malaysia,PutrajayaTaman Perikanan Malaysia, Bukit Cahaya Seri Alam, Shah Alam, Selangor02/08/2010
986En. Hasbullah bin DinPembantu Laut Gred A22Cawangan Kawalselia dan Perlindungan Sumber, Jabatan Perikanan Pulau Pinang (Penempatan secara pentadbiran di Institut Penyelidikan Perikanan, Kg. Acheh, Perak)Institut Penyelidikan Perikanan Cawangan Sarawak, Bintawa02/08/2010
987En Suhaidi bin Mat SalehPenolong Pegawai Perikanan G32Jabatan Keselamatan dan Kesihatan Pekerjaan Negeri KedahJabatan Keselamatan dan Kesihatan Pekerjaan Negeri Perak01/08/2010
988En. Mohamad Azmi bin AbdullahPenolong Pegawai Laut Gred A29Departmen Penyelidikan dan Pengurusan Sumber Perikanan Marin (SEAFDEC)Institut Perikanan Malaysia15/07/2010
989Pn. Nur Maimunah bt Mohd NasirPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) N17Limbongan Perikanan, Pelabuhan KlangPusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan (Unit Biosekuriti) Bukit Kayu Hitam, Jabatan Perikanan Negeri Kedah (ditempatkan secara pentadbiran di Pejabat Perikanan Negeri Perlis)15/07/2010
990En. Mohd Fariz bin Abd KadirPegawai Perikanan G41Pusat Pengembangan Akuakultur Bukit Tinggi, PahangPusat Pengembangan Akuakultur, Bukit Tinggi, Pahang (penempatan secara pentadbiran di Hatcheri Ikan Marin, Rompin, Pahang)15/07/2010
991Pn. Siti Azra bt Mohamad YusofPegawai Perikanan G41Contract For Service HIP Pembangunan Usahawan Industri Asas Tani (IAT)Pusat Pengembangan Teknologi Produk Perikanan Lenggong, Perak03/07/2010
992En. Marzhuki b. OmarPembantu Makmal C26Institut Penyelidikan Perikanan Cawangan SarawakInstitut Penyelidikan Perikanan, Cawangan Sarawak (Ditempatkan secara pentadbiran di Institut Penyelidikan Perikanan Pulau Sayak, Kedah)01/07/2010
993En. Yusri b. AtanPegawai Penyelidik Q44Pusat Pengeluaran dan Penyelidikan Benih Udang Kebangsaan, Pulau SayakInstitut Penyelidikan Perikanan, Batu Maung, Pulau Pinang01/07/2010
994En. Mohd Firdaus b. HashimOperator Wireless N17Cawangan Perlindungan Sumber Pelabuhan KlangBahagian Perlindungan Sumber Ibu Pejabat01/07/2010
995En. Rozzaidi b. YeopTukang K2 Gred R11Institut Penyelidikan Perikanan Pulau PinangInstitut Penyelidikan Perikanan Pulau Pinang(Ditempatkan secara pentadbiran di Institut Penyelidikan Perikanan Kg. Acheh, Perak)01/07/2010
996En. Shahrum b. YusofPegawai Penyelidik Q44Departmen Penyelidikan dan pengurusan Sumber Perikanan Marin (SEAFDEC), Taman Perikanan Chendering, TerengganuInstitut Penyelidikan Perikanan, Kg. Acheh, Perak01/07/2010
997En. Hamdan b. JaaffarPembantu Perikanan G22Unit Biosekuriti Perikanan KLIA, Sepang, SelangorCawangan Kawalselia dan Perlindungan Sumber, Jabatan Perikanan Negeri Johor29/06/2010
998En. Jazmi b RaheenPekerja Awam R1Pusat Penyelidikan Perikanan Air Tawar Glami Lemi, Negeri SembilanPusat Penyelidikan Perikanan Air Tawar, Glami Lemi, Negeri Sembilan (Ditempatkan secara pentadbiran di Institut Penyelidikan Perikanan batu Maung, Pulau Pinang)15/06/2010
999En. Johari b. RamliPegawai Perikanan G52Jabatan Perikanan Negeri JohorJabatan Perikanan Negeri Johor (penempatan secara pentadbiran di Direktorat Pejabat Ketua Pengarah Perikanan, Ibu Pejabat Perikanan)14/06/2010
1000Encik Rosidi bin AliPegawai Penyelidik Gred Q52Department Penyelidikan dan Pengurusan Sumber Perikanan Marin (SEAFDEC), Chendering, TerengganuDepartment Penyelidikan dan Pengurusan Sumber Perikanan Marin (ditempatkan secara pentadbiran di Institut Penyelidikan Perikanan, Kg. Acheh, Perak)01/06/2010
1001Encik Ahmad Adnan bin NuruddinPegawai Penyelidik Gred Q54 (Memangku)Institut Penyelidikan Perikanan, Batu Maung, Pulau Pinang [(penempatan secara pentadbiran di Departmen Penyelidikan dan Pengurusan Sumber Perikanan Marin (SEAFDEC)]Institut Penyelidikan Perikanan, Batu Maung, Pulau Pinang (ditempatkan secara pentadbiran di Institut Penyelidikan Perikanan, Kg. Acheh, Perak)01/06/2010
1002Encik Abdul Razak bin LatunPegawai Penyelidik Gred Q54 (Memangku)Institut Penyelidikan Perikanan, Batu Maung, Pulau Pinang [penempatan secara pentadbiran di Pusat Penyu dan Ekosistem Marin (TUMEC)]Institut Penyelidikan Perikanan, Batu Maung, Pulau Pinang [(penempatan secara pentadbiran di Departmen Penyelidikan dan Pengurusan Sumber Perikanan Marin (SEAFDEC), Chendering, Terengganu]01/06/2010
1003Encik Hussin bin Mat AliPegawai Penyelidik Gred Q54 (Memangku)Pusat Pengeluaran dan Penyelidikan Ikan Laut Tanjung Demong, TerengganuPusat Pengeluaran dan Penyelidikan Ikan Laut Tanjung Demong, Terengganu (ditempatkan secara pentadbiran di Pusat Pengeluaran dan Penyelidikan Benih Udang Kebangsaan, Pulau Sayak, Kuala Muda, Kedah)01/06/2010
1004Encik Nik Razali bin Nik LahPegawai Penyelidik Gred Q52Pusat Pengeluaran dan Penyelidikan Ikan Laut Tanjung Demong, TerengganuPusat Pengeluaran dan Penyelidikan Ikan Laut Tanjung Demong, Terengganu (ditempatkan secara pentadbiran di Pusat Pengeluaran dan Penyelidikan Benih Udang Kebangsaan, Pulau Sayak, Kuala Muda, Kedah)01/06/2010
1005Dr. Mohd Fariduddin bin OthmanPegawai Penyelidik Gred Q54 (Memangku)Pusat Penyelidikan Ternakan Air Payau, Gelang Patah, JohorPusat Penyelidikan Ternakan Air Payau, Gelang Patah, Johor (ditempatkan secara pentadbiran di Pusat Pengeluaran dan Penyelidikan Benih Udang Kebangsaan, Pulau Sayak, Kuala Muda, Kedah)01/06/2010
1006Encik Rosly bin HassanPegawai Penyelidik Gred Q54Pusat Penyelidikan Perikanan Air Tawar, Gelemi Lemi, Negeri SembilanPusat Penyelidikan Perikanan Air Tawar, Gelemi Lemi, Negeri Sembilan (ditempatkan secara pentadbiran di Institut Penyelidikan Perikanan, Batu Maung, Pulau Pinang)01/06/2010
1007Encik Ishak bin MohdPekerja Awam Gred R1Institut Perikanan Malaysia, Chendering, TerengganuPusat Pengembangan Perikanan Seberang Takir, Terengganu01/06/2010
1008Encik Nazri bin Md. RaniPekerja Awam Gred R1Pusat Pengembangan Perikanan Seberang Takir, TerengganuInstitut Perikanan Malaysia, Chendering, Terengganu01/06/2010
1009Cik Muslihah binti Abdul RahmanPegawai Perikanan Gred G41Pusat Penyu dan Ekosistem Marin (TUMEC), Rantau Abang, Terengganu (penempatan secara pentadbiran di Pejabat Perikanan Negeri Terengganu sebagai Ketua Daerah Perikanan Besut)Pusat Penyu dan Ekosistem Marin (TUMEC), Rantau Abang, Terengganu (penempatan secara pentadbiran di Pejabat Perikanan Negeri Terengganu sebagai Ketua Unit Sistem Maklumat Pengurusan Perikanan)01/06/2010
1010Puan Rosmaria binti Abu DarimPegawai Penyelidik Gred Q41Institut Penyelidikan Perikanan Jalan Batu Maung, 11960 Batu Maung, Pulau PinangPusat Penyelidikan Ternakan Air Payau, Gelang Patah, Johor01/06/2010
1011Pn. Noor Hairanny bt M TajudeenPenolong Pegawai Perikanan G27Cawangan Perancangan dan Penilaian Jabatan Perikanan Negeri MelakaCawangan Perancangan Sektor, Bahagian Perancang dan Antarabangsa, Ibu Pejabat Perikanan Malaysia01/06/2010
1012Encik Mohd Satra bin AlimuddinPembantu Perikanan Gred G17Bahagian Pengurusan Maklumat Perikanan, Ibu Pejabat Perikanan PutrajayaCawangan Kawalselia dan Perlindungan Sumber (Pelesenan Perikanan Tangkapan Pelabuhan Sabah, Kota Kinabalu)01/06/2010
1013Encik Jafri bin TarPembantu Perikanan Gred G17Bahagian Pengurusan Maklumat Perikanan, Ibu Pejabat Perikanan PutrajayaCawangan Kawalselia dan Perlindungan Sumber (Pelesenan Perikanan Tangkapan Teluk Sepanggar) Pusat Penyelidikan Perikanan Likas, Sabah01/06/2010
1014Puan Che Rohaila binti Che PaPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) Gred N17Bahagian Pengembangan Perikanan, Ibu Pejabat Perikanan PutrajayaBahagian Pembangunan dan Perundingan Khidmat Teknikal, Ibu Pejabat Perikanan Putrajaya17/05/2010
1015Encik Mohd Afandi bin AhmadPembantu Perikanan Gred G17Cawangan Kawalselia dan Perlindungan Sumber (Pelesenan Perikanan Tangkapan Hutan Melintang), Jabatan Perikanan Negeri PerakCawangan Kawalselia dan Perlindungan Sumber (Pelabuhan Klang), Jabatan Perikanan Negeri Selangor20/04/2010
1016Encik Mohd Amin bin NorjiPembantu Perikanan Gred G17Cawangan Kawalselia dan Perlindungan Sumber, Jabatan Perikanan Negeri Selangor (Penempatan secara pentadbiran di Pusat Perikanan Darat Banding, Perak)Cawangan Kawalselia dan Perlindungan Sumber (Pelesenan Perikanan Tangkapan Hutan Melintang), Jabatan Perikanan Negeri Perak (Penempatan secara pentadbiran di Pusat Perikanan Darat Banding, Perak)20/04/2010
1017Dr. Alias bin ManPegawai Penyelidik Gred Q52Institut Penyelidikan Perikanan Batu Maung, Pulau PinangInstitut Penyelidikan Perikanan Batu Maung, Pulau Pinang (ditempatkan secara pentadbiran di Institut Penyelidikan Perikanan, Kg. Acheh, Perak)15/04/2010
1018Encik Abdul Razak bin Abd RahmanPegawai Penyelidik Gred Q44Institut Penyelidikan Perikanan Batu Maung, Pulau PinangInstitut Penyelidikan Perikanan Batu Maung, Pulau Pinang (ditempatkan secara pentadbiran di Pusat Penyelidikan Perikanan Air Tawar, Glami Lemi, Negeri Sembilan)15/04/2010
1019Encik Rajendran a/l R. KrishnanPembantu Makmal Gred C22Institut Penyelidikan Perikanan Batu Maung, Pulau PinangInstitut Penyelidikan Perikanan Batu Maung, Pulau Pinang (ditempatkan secara pentadbiran di Institut Penyelidikan Perikanan, Kg. Acheh, Perak)15/04/2010
1020Encik Mohd Nawab bin ArshadPembantu Makmal Gred C17Institut Penyelidikan Perikanan Batu Maung, Pulau PinangInstitut Penyelidikan Perikanan Batu Maung, Pulau Pinang (ditempatkan secara pentadbiran di Institut Penyelidikan Perikanan, Kg. Acheh, Perak)15/04/2010
1021Puan Noorafidah binti KamaruddinPenolong Pegawai Penyelidik Gred Q27Institut Penyelidikan Perikanan Batu Maung, Pulau PinangInstitut Penyelidikan Perikanan Batu Maung, Pulau Pinang (ditempatkan secara pentadbiran di Pusat Penyelidikan Perikanan Air Tawar, Glami Lemi, Negeri Sembilan)15/04/2010
1022Encik Ramley bin Abu BakarPembantu Penyelidik Gred Q26Institut Penyelidikan Perikanan Batu Maung, Pulau PinangInstitut Penyelidikan Perikanan Batu Maung, Pulau Pinang (ditempatkan secara pentadbiran di Pusat Penyelidikan Perikanan Air Tawar, Glami Lemi, Negeri Sembilan)15/04/2010
1023Encik Norazman bin AhmadPenolong Pegawai Laut Gred A36Institut Penyelidikan Perikanan Batu Maung, Pulau PinangInstitut Penyelidikan Perikanan Batu Maung, Pulau Pinang (ditempatkan secara pentadbiran di Institut Penyelidikan Perikanan, Kg. Acheh, Perak)15/04/2010
1024Encik Che Din bin TahaPembantu Laut Gred A22Jabatan Perikanan Negeri TerengganuJabatan Perikanan Negeri Pulau Pinang (ditempatkan secara pentadbiran di Institut Penyelidikan Perikanan, Kg. Acheh, Perak)15/04/2010
1025Encik Hasbullah bin DinPembantu Laut Gred A22Jabatan Perikanan Negeri Pulau PinangJabatan Perikanan Negeri Pulau Pinang (ditempatkan secara pentadbiran di Institut Penyelidikan Perikanan, Kg. Acheh, Perak)15/04/2010
1026Encik Mohd Anuar bin Abd RahmanPembantu Laut Gred A17Institut Penyelidikan Perikanan Batu Maung Pulau PinangInstitut Penyelidikan Perikanan Batu Maung, Pulau Pinang (ditempatkan secara pentadbiran di Institut Penyelidikan Perikanan, Kg. Acheh, Perak)15/04/2010
1027Encik Mohd Bakri bin Mat SaadPembantu Laut Gred A17Institut Penyelidikan Perikanan Batu Maung Pulau PinangInstitut Penyelidikan Perikanan Batu Maung, Pulau Pinang (ditempatkan secara pentadbiran di Institut Penyelidikan Perikanan, Kg. Acheh, Perak)15/04/2010
1028Encik Shahrun bin RashidPembantu Laut Gred A17Institut Penyelidikan Perikanan Batu Maung Pulau PinangInstitut Penyelidikan Perikanan Batu Maung, Pulau Pinang (ditempatkan secara pentadbiran di Institut Penyelidikan Perikanan, Kg. Acheh, Perak)15/04/2010
1029Encik Muhd Hanif bin Mat ZainPembantu Laut Gred A17Institut Penyelidikan Perikanan Batu Maung Pulau PinangInstitut Penyelidikan Perikanan Batu Maung, Pulau Pinang (ditempatkan secara pentadbiran di Institut Penyelidikan Perikanan, Kg. Acheh, Perak)15/04/2010
1030Encik Mad Tahir bin Muhamad NorPembantu Laut Gred A17Institut Penyelidikan Perikanan Batu Maung Pulau PinangInstitut Penyelidikan Perikanan Batu Maung, Pulau Pinang (ditempatkan secara pentadbiran di Institut Penyelidikan Perikanan, Kg. Acheh, Perak)15/04/2010
1031Encik Suhailizan bin HashimPembantu Laut Gred A17Institut Penyelidikan Perikanan Batu Maung Pulau PinangInstitut Penyelidikan Perikanan Batu Maung, Pulau Pinang (ditempatkan secara pentadbiran di Institut Penyelidikan Perikanan, Kg. Acheh, Perak)15/04/2010
1032Encik Kamal Ariffin bin Md IsaPembantu Laut Gred A17Institut Penyelidikan Perikanan Batu Maung Pulau PinangInstitut Penyelidikan Perikanan Batu Maung, Pulau Pinang (ditempatkan secara pentadbiran di Institut Penyelidikan Perikanan, Kg. Acheh, Perak)15/04/2010
1033Puan Noorhalilah binti Abd KhalilPembantu Tadbir (Kewangan) Gred W17Institut Penyelidikan Perikanan Batu Maung Pulau PinangInstitut Penyelidikan Perikanan Batu Maung, Pulau Pinang (ditempatkan secara pentadbiran di Institut Penyelidikan Perikanan, Kg. Acheh, Perak)15/04/2010
1034Puan Rosiha binti KadirPembantu Am Pejabat Gred N1Institut Penyelidikan Perikanan Batu Maung Pulau PinangInstitut Penyelidikan Perikanan Batu Maung, Pulau Pinang (ditempatkan secara pentadbiran di Pusat Penyelidikan Perikanan Air tawar, Gelami Lemi, Negeri Sembilan)15/04/2010
1035Encik Salleh bin AbdullahPemandu Kenderaan Gred R3Institut Penyelidikan Perikanan Batu Maung Pulau PinangInstitut Penyelidikan Perikanan Batu Maung, Pulau Pinang (ditempatkan secara pentadbiran di Institut Penyelidikan Perikanan, Kg. Acheh, Perak)15/04/2010
1036En. Shafie bin MohammadJuruteknik (Mekanikal) Gred J17Jabatan Perikanan Laut SarawakLimbongan Perikanan, Unit Pantai Timur, Kuala Terengganu, Terengganu01/04/2010
1037En. Mohd Tomin b. SuibPembantu Perikanan G17Penempatan secara pentadbiran di Pusat Pengembangan Akuakultur, Jerantut, PahangCawangan Kawalselia dan Perlindungan Sumber (Kawalselia Muar)22/03/2010
1038Pn. Wan Noriah bt Wan EmbongPembantu Perikanan G22Pusat Pengembangan Akuakultur Jerantut, PahangCawangan Pentadbiran dan Kewangan, Jabatan Perikanan Negeri Johor22/03/2010
1039En. Mohd Fauzani b. Mohd ShariffPembantu Laut A17Pejabat Perikanan Daerah Batu Pahat, JohorPejabat Perikanan Negeri Sembilan22/03/2010
1040En. Hambali b. HussinPembantu Laut A17Pejabat Perikanan Daerah Batu Pahat, JohorPejabat Perikanan Negeri Sembilan22/03/2010
1041En. Mohd Zaki b. Abdul WahabTukang K2 R11Pusat Penyelidikan Ternakan Air Payau Gelang Patah, JohorPusat Penetasan Udang Galah, Port Dickson, Negeri Sembilan22/03/2010
1042En Hasrol b. HassanPekerja Awam R1Pusat Pengeluaran & Penyelidikan Benih Udang Kebangsaan, Pulau Sayak, Kuala Muda.Pusat Pengeluaran & Penyelidikan Benih Udang Kebangsaan, Pulau Sayak, Kedah22/03/2010
1043En. Aminuddin b. Abd AzizPembantu Perikanan G17Limbongan Perikanan Pelabuhan KlangCawangan Kawalselia dan Perlindungan Sumber, Jabatan Perikanan Negeri Selangor (Ditempatkan secara pentadbiran di Jabatan Perikanan Negeri Sembilan)22/03/2010
1044En. Abdul Razif b. Abdul RasidPembantu Perikanan G17Bahagian Perlindungan Sumber, Ibu Pejabat PerikananCawangan Logistik, Bahagian Perlindungan Sumber, Ibu Pejabat Perikanan, Putrajaya (Ditempatkan secara pentadbiran di Jabatan Perikanan Negeri Sembilan)22/03/2010
1045En Brain Ak SitaPembantu Laut Gred A17Jabatan Perikanan Laut SarawakInstitut Perikanan Cawangan Sarawak, Bintawa22/03/2010
1046En. Zulkifly bin MohamedPembantu Perikanan G22Jabatan Perikanan Negeri TerengganuCawangan Pentadbiran dan Kewangan, Jabatan Perikanan Negeri Kelantan15/03/2010
1047En. Mansor b. IsmailPembantu Perikanan G22Jabatan Perikanan Negeri PahangCawangan Pentadbiran dan Kewangan, Jabatan Perikanan Negeri Terengganu15/03/2010
1048En. Tun Zainal bin RamliPembantu Perikanan G17Bahagian Pelesenan dan Pengurusan Sumber, Ibu Pejabat Perikanan PutrajayaPenempatan secara penatdbiran di Bahagian Pembangunan Sumber Manusia, Ibu Pejabat Perikanan, Putrajaya.15/03/2010
1049Pn. Nordiayana bt IshakPembantu Perikanan G17Jabatan Perikanan Negeri MelakaCawangan Pengembangan dan Latihan (Pengembangan Perikanan Langkawi), Jabatan Perikanan Negeri Kedah15/03/2010
1050En. Shahril bin AzizPembantu Perikanan G17Jabatan Perikanan Negeri KedahCawangan Kawalselia dan Perlindungan Sumber (Perlindungan Sumber Langkawi) Jabatan Perikanan Negeri Kedah15/03/2010
1051En. Mohd Amirul Sofian b. AbdullahPembantu Perikanan G17Jabatan Perikanan Negeri Melaka (Penempatan secara pentadbiran di Jabatan Perikanan Negeri Sembilan)Cawangan Pengembangan dan Latihan, Jabatan Perikanan Negeri Melaka15/03/2010
1052En Mohd Tamizi bin Md HussinPembantu Perikanan G17Jabatan Perikanan Negeri KedahCawangan Pengembangan dan Latihan (Akuakultur Bandar Baru), Jabatan Perikanan Negeri Kedah15/03/2010
1053En. Hashim bin ShaabanPembantu Perikanan G17Jabatan Perikanan Negeri KedahCawangan Pengembangan dan Latihan, Jabatan Perikanan Negeri Kedah (Penempatan secara pentadbiran di Jabatan Perikanan Negeri Perlis)15/03/2010
1054En Ryanto b. SaifuddinPembantu Perikanan G17Cawangan Biosekuriti Perikanan Negeri SabahCawangan Biosekuriti Perikanan Negeri Sabah (Ditempatkan secara pentadbiran di jabatan Perikanan Wilayah Persekutuan Labuan)15/03/2010
1055Pn. Nur Najmi Basyeer bt Abdul KarimPegawai Perikanan G41Bahagian Pembangunan dan Perundingan Khidmat Teknikal , Ibu Pejabat Perikanan MalaysiaBahagian Perancang dan Antarabangsa15/03/2010
1056Pn. Nurul Jannah bt MahamudPembantu Makmal C17Departemen Penyelidikan dan Pengurusan Sumber Perikanan Marin (SEAFDEC)Pusat Biosekuriti Perikanan, Petaling Jaya, Selangor01/03/2010
1057En. Mohd Sukri b MudaPembantu Makmal C17Pusat Biosekuriti Perikanan, Petaling Jaya, SelangorCawangan Marine Oceanography, Departemen Penyelidikan dan Pengurusan Sumber Perikanan marin (SEAFDEC)01/03/2010
1058En. Mohd Nor Effendi bin Abd AzizPembantu Perikanan G17Cawangan Pengutipan Data Perikanan, Bahagian Pengurusan Maklumat Perikanan, Ibu Pejabat Perikanan, Putrajaya (Penempatan secara pentadbiran di Bahagian Pembangunan Sumber ManusiaInstitut Perikanan Malaysia, Chendering, Terengganu (Penempatan secara pentadbiran di Bahagian Pembangunan Sumber Manusia, Ibu Pejabat Perikanan, Putrajaya)01/03/2010
1059Pn. Wan Norlaila bt Wan IbarahimPembantu Perikanan G17Cawangan Perancangan Sektor, Bahagian Perancangan dan Pembangunan, Ibu Pejabat Perikanan Putrajaya (Penempatan secara pentadbiran di Bahagian Pembangunan Sumber Manusia, Ibu Pejabat Perikanan Putrajaya)Institut Perikanan Malaysia, Chendering, Terengganu (Penempatan secara pentadbiran di Bahagian Pembangunan Sumber Manusia)01/03/2010
1060En. Nazri b. YaacobPembantu Perikanan G17Pejabat Ketua Pengarah (Simpan Dalam Latihan), Ibu Pejabat Perikanan, Putrajaya (Penempatan secara pentadbiran di Pusat Pengembangan Akuakultur, Enggor, Perak)Pusat Pengembangan Akuakultur, Enggor, Perak01/03/2010
1061Pn. Siti Fatimah bt ArsaPembantu Perikanan G17Pejabat Ketua Pengarah (Simpan Dalam Latihan), Ibu Pejabat Perikanan, Putrajaya (Penempatan secara pentadbiran di Bahagian Pembangunan Sumber Manusia, Ibu Pejabat Perikanan, Putrajaya)Institut Perikanan Malaysia, Chendering, Terengganu (Penempatan secara pentadbiran di Bahagian Pembangunan Sumber Manusia, Ibu Pejabat Perikanan, Putrajaya)01/03/2010
1062En. Mohammed Roshaizat bin MustaffaPegawai Perikanan G41Pusat Pengembangan AkuakulturEnggor, PerakPusat Pengembangan Akuakultur Tapah, Perak22/02/2010
1063Pn. Nor Mastura binti HassanPegawai Perikanan G41Pusat Pengembangan Akuakutlur Tapah, PerakPusat Pengembangan Akuakultur Enggor, Perak22/02/2010
1064En Mat Ludin b. AwangPenolong Pegawai perikanan G27Jabatan Perikanan Negeri MelakaCawangan Akuakultur Marin, Bahagian Pembangunan Akuakultur, Ibu Pejabat Putrajaya (Penempatan secara pentadbiran sebagai KDP Kemaman, jabatan Perikanan Negeri Terengganu).22/02/2010
1065En. Abdul Khalil bin Abdul KarimPegawai Perikanan G52Bahagian Perlindungan Sumber Ibu Pejabat Perikanan PutrajayaKetua Cawangan Perancangan Sektor, Bahagian Perancangan dan Pembangunan, Ibu Pejabat Perikanan Putrajaya02/02/2010
1066Pn. Hajah Thalathiah bt. Hj. SaidinPegawai Perikanan G54Pengarah Perikanan Negeri Selangor, Pejabat Perikanan Negeri SelangorPengarah Bahagian Perlindungan Sumber, Ibu Pejabat Perikanan Putrajaya02/02/2010
1067Encik Muhammad Hatta b. Hj. MahmudPegawai Perikanan Gred G52Bahagian Pentadbiran dan Kewangan, Jabatan Perikanan Negeri Selangor (Penempatan secara pentadbiran sebagai Ketua Pusat di Pusat Pengembangan Akuakultur Perlok, Pahang)Cawangan Operasi, Bahagian Perlindungan Sumber, Ibu Pejabat Perikanan Putrajaya (Penempatan secara pentadbiran sebagai Ketua Pusat di Pusat Pengembangan Akuakultur Perlok, Pahang)02/02/2010
1068En. Shafie bin MohamadJuruteknik (Mekanikal) J17Jabatan Perikanan Laut SarawakUnit Kejuruteraan Pahang01/02/2010
1069Tn. Hj Ahmad Azahari bin AhmadPegawai Perikanan G52Bahagian Perancangan dan Pembangunan Ibu Pejabat Perikanan PutrajayaPengarah Perikanan Negeri Selangor, Pejabat Perikanan Negeri Selangor01/02/2010
1070En. Johari bin RamliPegawai Perikanan G52Institut Perikanan Malaysia (Penempatan secara pentadbiran di Pejabat Timbalan Menteri Kementerian Pertanian dan Industri Asas Tani)Bahagian Pentadbiran dan Kewangan, Jabatan Perikanan Negeri Johor (Penempatan secara pentadbiran di Pejabat TImbalan Menteri Kementerian Pertanian dan Industri Asas Tani)04/01/2010
1071Dr. Mohd Fadzil Shuhaimi bin RamliPegawai Perikanan G48Cawangan Sumber Pantai Bahagian Pelesenan dan Pengurusan Sumber, Ibu Pejabat Perikanan, PutrajayaCawangan Sumber Pantai di Bahagian Pelesenan dan Pengurusan Sumber, Ibu Pejabat Perikanan Putrajaya (Sebagai Ketua Cawangan)04/01/2010
1072Adibi Rahiman bin Md NorPegawai Perikanan G41Pejabat Ketua Pengarah Perikanan Ibu Pejabat PerikananCawangan Akuakultur Marin, Bahagian Pembangunan Akuakultur, Ibu Pejabat Perikanan Putrajaya04/01/2010
1073Maznah bt OthmanPegawai Perikanan G48Cawangan Biosekuriti dan Pembangunan Standard Bahagian Biosekuriti Perikanan Ibu Pejabat Perikanan, PutrajayaCawangan Pemuliharaan Sumber dan Perikanan Rekreasi Bahagian Pelesenan dan pengurusan Sumber, Ibu Pejabat Perikanan, Putrajaya04/01/2010
1074Yeo Moi EimPegawai Perikanan G48Cawangan Pemuliharaan Sumber dan Perikanan Rekreasi Bahagian Pelesenan dan pengurusan Sumber, Ibu Pejabat Perikanan,Cawangan Biosekuriti dan Pembangunan Standard Bahagian Biosekuriti Perikanan Ibu Pejabat Perikanan, Putrajaya04/01/2010
1075Tn. Hj Munir bin Mohd NawiPegawai Perikanan G52Pejabat Perikanan Negeri TerengganuCawangan Akuakultur Marin, Bahagian Pembangunan Akuakultur04/01/2010
1076Pn. Hjh. Razidah bt BudinPegawai Perikanan G52Bahagian pentadbiran dan Kewangan (Ditempatkan secara direktorat Pejabat Ketua Pengarah Perikanan, Putrajaya)Ketua Institut Perikanan Malaysia04/01/2010
1077En. Sukri b. DerisPegawai Perikanan G44Cawangan Kejuruteraan Akuakultur, Bahagian KejuruteraanPengarah Perikanan Negeri Perlis04/01/2010
1078En. Najib bin RamliPegawai Perikanan G48Jabatan Perikanan Negeri Pulau PinangKetua Cawangan Sumber Perairan Darat, Bahagian Pelesenan dan pengurusan Sumber, Ibu Pejabat04/01/2010
1079En. Zakaria IsmailPegawai Perikanan G52Cawangan Akuakultur Marin, Bahagian Pembangunan AkuakulturPengarah Perikanan Negeri Terengganu04/01/2010
1080En. Awangku Isa bin Pengiran haji AmjahPegawai Perikanan G48Bahagian Kawalselia dan Perlindungan Sumber Jabatan Perikanan Laut SarawakPengarah Perikanan Negeri Pulau Pinang04/01/2010
1081Roslan bin YusofPembantu Perikanan G17Cawangan Kawalselia dan Perlindungan Sumber, Pejabat Perikanan Negeri Perak (Penempatan secara pentadbiran di Pusat Pengembangan Akuakultur, Tapah)Cawangan Perancangan dan Penialain (Unit Sistem Pengurusan Maklumat Perikanan), Pejabat Perikanan Negeri Pahang04/01/2010
1082Nik Nasrudin bin IsmailPembantu Penyelidik Q17Cawangan Maklumat dan Latihan Departmen Penyelidikan dan Pengurusan Sumber Perikanan Marin (SEAFDEC), Terengganu. (Ditempatkan secara pentadbiran di Cawangan Marine dan Oceanography)Pusat Penyu dan Ekosistem Marin (TUMEC), Rantau Abang, Terengganu04/01/2010
1083Azizah bt SadaPembantu Perikanan G17Cawangan Pengutipan Data, Bahagian Pengurusan Maklumat Perikanan, Ibu Pejabat Perikanan PutrajayaJabatan Perikanan Laut Sarawak04/01/2010
1084Mohamad Zamzani Bin YaakobPemandu Kenderaan R3Bahagian Pentadbiran dan KewanganBahagian Perlindungan Sumber, Ibu Pejabat Perikanan, Putrajaya04/01/2010
1085Siti Norhamiyah bt AbdullahPembantu Makmal C17Institut Penyelidikan Perikanan Batu Maung, Pulau PinangPusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan, Bukit Kayu Hitam, Kedah Unit Biosekuriti Perikanan)04/01/2010
1086En Mohd Nasir b. MuhamadPegawai Perikanan G41Jabatan Perikanan Negeri PahangUnit Pengembangan dan Latihan, Jabatan Perikanan Negeri Pahang03/01/2010
1087En Mohd Nasir b. MuhamadPegawai Perikanan G41Jabatan Perikanan Negeri PahangUnit Pengembangan dan Latihan, Jabatan Perikanan Negeri Pahang03/01/2010
1088Awang Sulaiman bin Awang BujangPembantu Perikanan G26Cawangan Akuakultur, Ibu Pejabat Perikanan, PutrajayaCawangan Akuakultur, Ibu Pejabat Perikanan, Putrajaya. (Ditempatkan secara pentadbiran di Pejabat Perikanan Beladin menjalankan tugas di Projek Demonstrasi Dan Percubaan Akuakultur di Pusa, Sarawak)01/12/2009
1089Noraishah bt HashimPegawai Perikanan G44Cawangan Sumber Laut Dalam Bhg. Pelesenan dan Pengurusan Sumber (Ditempatkan secara pentadbiran di Pusat Penetasan Udang Galah, Kg. Acheh, Sitiawan Perak)Cawangan Sumber Laut Dalam Bhg. Pelesenan dan pengurusan Sumber Ibu Pejabat Perikanan Malaysia Putrajaya16/11/2009
1090Abdullah bin Md DanPeg. Perikanan G44Cawangan Operasi Bahagian Perlindungan Sumber Ibu pejabat Perikanan, PutrajayaPegawai Perikanan G48 (Memangku) Bahagian Biosekuriti Perikanan Subang, Selangor16/11/2009
1091Luther bin Moguup @ JohnPegawai Perikanan G41Cawangan Kemajuan Kerjaya dan Pembangunan Latihan Industri Bahagian Pembangunan Sumber Manusia Ibu Pejabat Perikanan Malaysia Putrajaya.Pegawai Perikanan G44 (Memangku) Institut Akuakultur Marin, Pulau Sayak (Ditempatkan secara pentadbiran di Bahagian Pembangunan Sumber Manusia Ibu Pejabat Perikanan Malaysia Putrajaya)16/11/2009
1092Encik Nazri bin NasirPemandu Kenderaan R3Bahagian Pengurusan Maklumat Perikanan Ibu Pejabat Perikanan,PutrajayaBahagian Pembangunan Dan Perundingan Khidmat Teknikal Ibu Pejabat Perikanan, Putrajaya11/11/2009
1093Encik Mustapa bin SabariPembantu Am Pejabat N1Bhgn Pentadbiran & Kewangan Ibu Pejabat Perikanan, PutrajayaBhgn Pentadbiran & Kewangan Ibu pejabat Perikanan , Putrajaya04/11/2009
1094Encik Ahmad Nazzari bin KhalidPembantu Am Pejabat N1Bhgn Pentadbiran dan Kewangan Ibu pejabat Perikanan, PutrajayaBhgn Pengurusan Maklumat Perikanan Ibu Pejabat Perikanan Putrajaya04/11/2009
1095Encik Syahril Azri bin Abdul AzizPekerja Awam R1Bhgn Pentadbiran dan Kewangan Ibu Pejabat Perikanan PutrajayaBhgn Pentadbiran dan Kewangan Ibu Pejabat Perikanan Putrajaya04/11/2009
1096Arief Darmawijaya bin Mohd SaripudinPegawai Perikanan G41Pejabat Perikanan Negeri Kelantan(Penempatan secara pentadbiran di Pejabat Perikanan Negeri Perlis)Cawangan Biosekuriti Negeri (Unit Perlis) Pejabat Perikanan negeri Perlis02/11/2009
1097Nusrah Aliffah bt AhmadPegawai Perikanan G41Cawangan Biosekuriti Negeri (Unit Kelantan) Pejabat Perikanan Negeri KelantanPentadbiran & Kewangan Pejabat Perikanan Negeri Kelantan02/11/2009
1098Arthur Besther SujangPegawai Perikanan Gred G41Pejabat Ketua Pengarah (Simpan Dalam latihan dan Ditempatkan secara pentadbiran di Cawangan Perancangan Sektor Ibu Pejabat Perikanan, PutrajayaCawangan Perancangan Sektor Bahagian Perancangan dan Antarabangsa Ibu Pejabat Perikanan, Putrajaya02/11/2009
1099Nik Ab. Wahab bin Mat DiahPegawai Perikanan G52Cawangan Kejuruteraan Akuakultur Bhg. Kejuruteraan Ibu Pejabat Perikanan, PutrajayaCawangan Kejuruteraan Akuakultur Bhg. Kejuruteraan, Putrajaya (penempatan secara pentadbiran di Bhg. Pembangunan Akuakultur, Putrajaya) sebagai Ketua Cawangan Pengrusan dan pelaburan Akuakultur02/11/2009
1100Fauzi bin Abdul RahmanPegawai Perikanan G48Cawangan Pemuliharaan Sumber dan Perikanan Rekreasi Bhg. Pelesenan dan pengurusan Sumber, PutrajayaCawangan Pembangunan, Pengesanan dan Penilaian02/11/2009
1101Zamani bin OmarPegawai Perikanan G48Pengurus Projek Terbuka, Bhg. Kejuruteraan, PutrajayaCawangan Pengurusan dan Pelaburan Akuakultur Bhg. Pembangunan Akuakultur, Putrajaya (Penempatan secara Pentadbiran di Bhg. Kejuruteraan, Putrajaya sebagai Ketua Cawangan Kejuruteraan Akuakultur)02/11/2009
1102Yeo Moi EimPegawai Perikanan G44(memangku G48)Cawangan Pengurusan dan Pelaburan Akuakultur Bhg. Pembangunan Akuakultur, PutrajayaCawangan Pemulihan Sumber dan Perikanan Rekreasi Bhg. Pelesenan dan Pengurusan Sumber Putrajaya (Sebagai Ketua Cawangan Pemulihan Sumber dan Perikanan Rekreasi)02/11/2009
1103Nur Fauzana bt AzmiPenolong Pegawai Penyelidik Q27Pusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan Kompleks Sultan Abu Bakar, Johor (penenmpatan secara pentadbiran di Makmal Biosekuriti Perikanan Sepang, SelangorPusat Pengeluaran dan Penyelidikan Ikan Laut, Tanjung Demong, besut Terengganu (Penempatan secara pentadbiran di institute Penyelidikan Perikanan Batu maung, Pulau Pinang)15/10/2009
1104Mohd Sidek bin JahayaPegawai Perikanan G44Pengarah Perikanan Negeri Perlis (Bhg. Pentadbiran dan Kewangan Negeri Perlis)Pengurus Projek Terbuka Bhg. Kejuruteraan Ibu Pejabat Perikanan Putrajaya15/10/2009
1105Syed Mohd Saifullah bin Syed OmarKelasi A1Pejabat Perikanan Negeri Perak (Pusat Perikanan Darat Banding, Perak)Unit Kawalselian dan Perlindungan Sumber Pejabat Perikanan Negeri Kelantan15/10/2009
1106Hafifi bin Abd HalimKelasi A1Institut Penyelidikan Perikanan Batu Maung, Pulau PinangUnit Kawalselia dan Perlindungan Sumber Pejabat Perikanan Negeri Pulau Pinang15/10/2009
1107Ahmad RazimiKelasi A1Pejabat Perikanan Negeri TerengganuUnitkawalselia dan Perlindungan Sumber Pejabat Perikanan Negeri Pulau Pinang15/10/2009
1108Mohd Zubir bin Che PaPekerja Awam R1Pejabat Perikanan Negeri Pulau PinangPusat Pengembangan Akuakultur Jitra, Kedah15/10/2009
1109Abdul Wahab@Abdul Wahip bin KidriJuruenjin Laut A11/12Pejabat Perikanan Laut SarawakUnit Kawalselia dan Perlindungan Sumber Pejabat Perikanan Negeri Labuan15/10/2009
1110Vincent CamillusJuruenjin Laut GA11/12Pejabat Perikanan Negeri LabuanUnit Kawalselia dan Perlindungan Sumber Pejabat Perikanan Laut Sarawak15/10/2009
1111Azman bin Mohd AliJuruenjin Laut A11/12Departmen Penyelidikan dan Pengurusan Sumber Perikanan marin (SEAFDEC)Institut Penyelidikan Perikanan Batu Maung, Pulau Pinang (Ditempatkan di Pusat Penyelidikan Sumber Ekosistem marin, Kampung Acheh, Perak)15/10/2009
1112Ishak bin SarjiPekerja Awam R1Pusat Penyelidikan ternakan Air Payau Gelang Patah, JohorInstitut Penyelidikan Perikanan Batu Maung, Pulau Pinang15/10/2009
1113Thomas a/l AntonimuthuPembantu Am Pejabat N1Pusat Penyelidikan Perikanan Air Tawar Gelami Lemi, Negeri SembilanPusat Penyelidikan Perikanan Air Tawar Glami Lemi, Negeri Sembilan (Ditempatkan secara pentadbiran di Pusat Pengurusan Penyu, Padang Kemunting, Melaka)15/10/2009
1114Abdullah Zabwi bin HarunPembantu Am Pejabat N1Institut Penyelidikan Perikanan Batu Maung, Pulau PinangInstitut Penyelidikan Perikanan Batu maung, Pulau Pinang (Ditempatkan secara pentadbiran di Pusat Pengembangan Akuakultur Jitra, Kedah)15/10/2009
1115Encik Hafifi bin Abd HalimKelasi A1-Unit Kawalselia & Perlindungan Sumber, Jabatan Perikanan Negeri Pulau Pinang15/10/2009
1116Encik Ahmad Razimi bin A. RahmanKelasi A1-Unit Kawalselia & Perlindungan Sumber, Jabatan Perikanan Negeri Pulau Pinang15/10/2009
1117Encik Muhammad Hatta bin MahmudPegawai Perikanan Gred G52Cawangan Akuakultur Air Tawar Bahagian Pembangunan Akuakultur Ibu Pejabat Perikanan, PutrajayaUnit Pentadbiran dan Kewangan Pejabat Perikanan Negeri Selangor (Penempatan secara pentadbiran sebagai Ketua Pusat Pengembangan Akuakultur Perlok, Pahang)01/10/2009
1118Puan Badariah binti Mohd AliPegawai Perikanan Gred G52Unit Pentadbiran dan Kewangan Pejabat Perikanan Negeri Selangor(Penempatan secara pentadbiran di Bahagian Akuakultur. Menjalankan tugas Dasar Jaminan Makanan dan Bumi Hijau. Projek Berimpak Tinggi dan Integrasi MOA Inc. Kurau Perak)Cawangan Akuakultur Air Tawar Bahagian Pembangunan Akuakultur Ibu Pejabat Perikanan, Putrajaya01/10/2009
1119Encik Ahmad Taupik bin Che EmbongPembantu Perikanan Gred G22Pusat Pengembangan Akuakultur Bukit Tinggi, PahangPejabat Perikanan Negeri Terengganu (Penempatan akan ditentukan oleh Pejabat Perikanan Negeri Terengganu)15/09/2009
1120Encik Mohd Azrul bin Abdul WahabPembantu Teknik Gred J29Cawangan Penyelenggaraan Kapal (Ditempatkan di Bahagian Kejuruteraan Ibu Pejabat Perikanan, Putrajaya)Unit Pentadbiran dan Kewangan Pejabat Perikanan Laut Sarawak (Ditempatkan di Bahagian Kejuruteraan)03/08/2009
1121Encik Syed Abu Bakar bin Syed HashimPembantu Teknik Gred J29Unit Pentadbiran dan Kewangan Pejabat Perikanan Laut Sarawak (Ditempatkan di Bahagian Kejuruteraan)Cawangan Penyelenggaraan Kapal (Ditempatkan di Bahagian Kejuruteraan Ibu Pejabat Perikanan, Putrajaya)03/08/2009
1122Encik Nik Abd. Aziz bin Nik Mohd ZinPembantu Perikanan Gred G22Unit Pentadbiran dan KewanganUnit Kawal selia dan Perlindungan Sumber Pejabat Perikanan Negeri Kelantan15/07/2009
1123Anuar Salam bin SulaimanPegawai Perikanan Gred G41Unit Undang-Undang Ibu Pejabat Perikanan PutrajayaJabatan Keselamatan dan Kesihatan Pekerjaan Terengganu01/07/2009
1124Suhanah binti KassironPegawai Perikanan Gred G41Cawangan Sumber Laut Dalam Bahagian Perlesenan dan Pengurusan Sumber Ibu Pejabat Perikanan PutrajayaMajlis Latihan Pertanian Kebangsaan (NATC) Kementerian Pertanian dan Industri Asas Tani01/07/2009
1125Johari bin RamliPegawai Perikanan Gred G52Institut Perikanan Malaysia Chandering, Terengganu (Ditempatkan secara pentadbiran di Bahagian Biosekuriti Perikanan, Ibu Pejabat)Institut Perikanan Malaysia (Ditempatkan secara pentadbiran di Pejabat Timbalan Menteri Pertanian dan Industri Asas Tani)01/07/2009
1126Ruzaidi bin MamatPegawai Perikanan Gred G44Cawangan Logistik Bhg. Perlindungan Sumber (Ditempatkan secara pentadbiran di Pejabat Perikanan Negeri Kelantan)Cawangan Perancangan dan Penilaian Pejabat Perikanan Negeri Pahang15/06/2009
1127Cik Nina Nasreena binti ZulkepliPembantu Tadbir Rendah (Jurutaip) N11Pusat Penyelidikan Perikanan Air Tawar Glami Lemi, Negeri SembilanPejabat Perikanan Negeri Pahang02/02/2009
1128Abdullah bin Md.DanPeg.Perikanan G44Pentadbiran Dan Kewangan Pejabat Perikanan Negeri PerlisCawangan Opearsi Bhg. Perlindungan Sumber Ibu Pejabat01/02/2009
1129Mohd Ghazali bin A.ManapPeg.Perikanan G44Bahagian Pembangunan Sumber ManusiaCawangan Audit dan Pensijilan Bhg. Biosekuriti Perikanan Ibu Pejabat Perikanan, Putrajaya19/01/2009
1130Pn. Aishah binti YusoffPeg.Perikanan Gred G44(Memangku)Bahagian Pembangunan AkuakulturCawangan Kejuruteraan Akuakultur, Bahagian Kejuruteraan, Ibu Pejabat Perikanan, Putrajaya25/11/2008
1131Choong Kah TungPen Peg Perikanan Gred G27Pusat Pengembangan Perikanan Laut, Batu Maung, Pulau PinangPusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan Gelugor17/11/2008
1132Mohamad Asri bin RahmanPen Peg Perikanan Gred G27Pusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan GelugorPusat Pengembangan Perikanan Laut, Batu Maung, Pulau Pinang17/11/2008
1133Azmay bin SaadPenolong Pegawai Perikanan G27Cawangan Akuakultur Air Tawar Bahagian Pembangunan Akuakultur Ibu Pejabat Perikanan PutrajayaPusat Kuarantina dan Kesihatan Ikan, Sepang, Selangor (Ditempatkan secara Pentadbiran di Bahagian Biosekuriti Perikanan Negeri Perak)17/11/2008
1134Norhabina bt Abd ArisPenolong Pegawai Perikanan G27Pusat Kuarantina dan Kesiahtan Ikan, SepangCawangan Akuakultur Air Tawar Bahagian Pembangunan Akuakultur, Ibu Pejabat Perikanan Putrajaya17/11/2008
1135En. Mohd Hazrul bin HarunPembantu Am Pejabat Gred N1Pusat Kuarantina dan Kesiahtan Ikan Subang, SelangorPusat Kuarantina dan Kesihatan Ikan Subang (Ditempatkan Secara Pentadbiran di Bahagian Biosekuriti Perikanan) Ibu Pejabat, Putrajaya17/11/2008
1136Liddy EnggongPegawai Perikanan Gred G41Cawangan Penyelenggaraan Kapal, Bahagian Kejuruteraan (Penempatan di Limbongan Pelabuhan Klang)Cawangan Penyelenggaraan Kapal, Bahagian Kejuruteraan (penempatan di Unit Kejuruteraan Sarawak)03/11/2008
1137En Mohd Sofi bin YaacobPembantu Perikanan Gred G17Bahagian Pengurusan Maklumat Perikanan Ibu Pejabat Perikanan, PutrajayaCawangan Akuakultur Marin Bahagian Pembangunan Akuakultur Ibu Pejabat Perikanan, Putrajaya03/11/2008
1138En Halim bin RashidPembantu Perikanan Gred G17Institut Perikanan Malaysia Chendering, TerengganuUnit Pengembangan dan Latihan Pejabat Perikanan Negeri Kedah03/11/2008
1139En Mohamad Khair bin JemaenPembantu Perikanan Gred G17Pejabat Perikanan Negeri Johor (Pejabat Perikanan Daerah Batu Pahat)Unit Pentadbiran dan Kewangan Pejabat Perikanan Negeri Sembilan03/11/2008
1140En Mohd Hanafi bin Mohd ElahPembantu Perikanan Gred G17Pejabat Perikanan Negeri Pulau Pinang (Pengembangan Perikanan Barat Daya/Timur Laut)Pusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan Kompleks Sultan Abu Bakar, Johor03/11/2008
1141En Abd Aziz bin MamatPembantu Perikanan Gred G17Pusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan Kompleks Sultan Abu Bakar, JohorUnit Pengembangan dan Latihan Pejabat Perikanan Negeri Terengganu03/11/2008
1142Wan Muhammad Aznan bin AbdullahPegawai Perikanan Gred G44Cawangan Kawalselia dan Perlindungan Sumber, Pejabat Perikanan Negeri KedahPengarah Perikanan Negeri Sembilan03/11/2008
1143En Abdul Rahim bin IsaPembantu PerikananUnit Pentadbiran dan Kewangan Pejabat Perikanan Negeri Pulau PinangUnit Kawalselia dan Perlindungan Sumber Pejabat Perikanan Negeri Kelantan02/11/2008
1144En Panduragan A/L SocklingamPemandu KenderaanBahagian Kejuruteraan, Ibu Pejabat PutrajayaLimbongan Perikanan Pelabuhan Klang, Selangor20/10/2008
1145Hj Sunan Mokhdir bin Hj JaafarPen Peg Perikanan Gred G27Cawangan Komunikasi, Bhgn Pengurusan Maklumat Perikanan, Ibu Pejabat Perikanan PutrajayaCawangan Pengembangan dan Latihan, Pejabat Perikanan Negeri Selangor20/10/2008
1146Hj Razali bin AhmadPen Peg Perikanan Gred G27Cawangan Pengembangan dan Latihan , Pejabat Perikanan Negeri SelangorCawangan Komunikasi , Bhgn Pengurusan Maklumat Perikanan, Ibu Pejabat Perikanan Putrajaya20/10/2008
1147En Razali b AhmadPen Peg. Perikanan Gred G27Cawangan Pengembangan dan Latihan, Pejabat Perikanan Negeri Selangor15/10/2008
1148En Zawawi b. AliPen Peg Perikanan Gred G48Pejabat Perikanan Negeri KelantanPengarah Perikanan Negeri Kelantan15/10/2008
1149En Azizan b AhmadPen Peg Perikanan Gred G27Cawangan Kawalselia dan Perlindungan Sumber, Pejabat Perikanan Negeri KelantanPusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan Gelugo13/10/2008
1150Mohd Ghazali B. A. ManapPegawai Perikanan Gred G41Cawangan Perancangan dan Penilaian, Pejabat Perikanan Negeri Pahang Gred G4401/10/2008
1151En Mohd Musa bin PeranPembantu Perikanan Gred G17Unit Kawalselia dan Perlindungan Sumber Pejabat Perikanan Laut SarawakUnit Pentadbiran dan Kewangan Pejabat Perikanan La15/09/2008
1152En Mat Yusof b AhmadPembantu Perikanan Gred G17Unit Pentadbiran dan Kewangan Pejabat Perikanan Negeri SembilanPusat Penetasan Udang Galah Port Dickson Negeri Sembilan15/09/2008
1153En Doraisamy Reddy a/l Munusamy ReddyPembantu Perikanan Gred G17Unit Pengembangan dan Latihan Pejabat Perikanan Negeri Pulau PinangUnit Kawalselia dan Perlindungan Sumber Pejabat Perikanan Negeri Perak15/09/2008
1154En Othman b AhmadPembantu Perikanan Gred G17Unit Pengembangan dan Latihan Pejabat Perikanan Negeri SelangorUnit Kawalselia dan Perlindungan Sumber Pejabat Perikanan Negeri Selangor15/09/2008
1155En Che Omar b Che HussinPen. Pegawai Perikanan Gred G32Institut Perikanan Malaysia, Chendering, TerengganuInstitut Perikanan Malaysia, Chendering , Terengganu15/09/2008
1156Nor Azizah bt KematPen. Pegawai Perikanan Gred G32Majlis Latihan Pertanian Kebangsaan (NATC), Kementerian Pertanian dan Industri Asas TaniInstitut Perikanan Malaysia, Chendering (Ditempatkan secara Pentadbiran di Bahagian Biosekuriti, Diagnostik & Kawalan Kualiti Ikan Pejabat Perikanan Negeri Pahang)15/09/2008
1157Jamlus @ Rustam b Mohd NorPen. Pegawai Perikanan Gred G32Institut Perikanan Malaysia, ChenderingMajlis latihan Pertanian Kebangsaan (NATC), Kementerian Pertanian dan Industri Asas Tani15/09/2008
1158Wan Nor Azli Jasmi b Wan YusoffPen. Pegawai Perikanan Gred G27Pusat Pengembangan Akuakultur Ajil, Terengganu (Ditempatkan secara Pentadbiran di Pejabat Perikanan Negeri Terengganu)Cawangan Pengembangan dan Latihan, Pejabat Perikanan Negeri Kelantan15/09/2008
1159En Wan Ahmad Nasaruddin b Wan IbrahimPembantu Perikanan Gred G17Cawangan Operasi, Bahagian Perlindungan Sumber Ibu Pejabat Perikanan PutrajayaUnit Kawalselia dan Perlindungan Sumber (Perlindungan Sumber Pelabuhan Kelang) Pejabat Perikanan Negeri Selangor15/09/2008
1160En Rahimin b YaakubPembantu Perikanan Gred G17Unit Kawalselia dan Perlindungan Sumber (Perlindungan Sumber Batu Pahat)Cawangan Operasi, Bahagian Perlindungan Sumber Ibu Pejabat Perikanan Putrajaya15/09/2008
1161En Ahmad Taupik b Che EmbongPembantu Perikanan Gred G22Pusat Pengembangan Akuakultur Bukit Tinggi Pahang(Ditempatkan secara pentadbiran di Institut Perikanan Malaysia, Chendering, TerengganuPusat Pengembangan Akuakultur Bukit Tinggi, Pahang15/09/2008
1162En Zulkifly b MohamedPembantu Perikanan Gred G22Unit Pentadbiran dan Kewangan Pejabat Perikanan Negeri KelantanUnit Pentadbiran dan Kewangan Pejabat Perikanan Negeri Terengganu15/09/2008
1163En Nik Ab. Aziz b. Nik Mohd ZinPembantu Perikanan Gred G22Unit Pentadbiran dan Kewangan Pejabat Perikanan Negeri TerengganuUnit Pentadbiran dan Kewangan Pejabat Perikanan Negeri Kelantan15/09/2008
1164Pn Rohayati bt MahmoodPembantu Perikanan Gred G17Unit Kawalselia dan Perlindungan Sumber Pejabat Perikanan Negeri TerengganuUnit Pengembangan dan Latihan Pejabat Perikanan Negeri Kelantan15/09/2008
1165En Azhar b IbrahimPembantu Perikanan Gred G17Pusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan Kompleks Sultan Abu Bakar (KSAB), Johor (Ditempatkan di Bhgn Biosekuriti, Diagnostik & Kawalan Kualiti Ikan Kompleks Sultan Abu Bakar, JohorUnit Kawalselia dan Perlindungan Sumber Pejabat Perikanan Negeri Terengganu15/09/2008
1166En Zulkifli b AhmadPembantu Teknik Gred J38Cawangan Peyelenggaraan Kapal Penempatan di Pusat Pembenihan Pengeluaran dan Benih Udang Kebangsaan Pulau Sayak, KedahBahagian Kejuruteraan Ibu Pejabat Perikanan Putrajaya15/09/2008
1167En Mohd Akqizil Akta b Mohd NatarTukang K3 Gred R9Pusat Pembenihan dan Pengeluaran benih Udang Kebangsaan Pulau Sayak, Kedah.Pusat Pembenihan dan Pengeluaran Benih Udang Kebangsaan, Pulau sayak, Kedah (Penempatan di Pusat Pengeluaran Ternakan Air Payau, Gelang Patah, Johor)15/09/2008
1168Encik Barak bin AkopJaga Gred R1Pejabat Perikanan Laut SarawakInstitut Perikanan Malaysia Chendering, Kuala Terengganu, Terengganu15/09/2008
1169Sharifah Um Liyana bt Syed Md. NasirPegawai Tadbir dan Diplomatik Gred M41Ketua Unit Kompetensi Bahagian Pentadbiran dan KewanganKetua Cawangan (Kewangan) Bahagian Pentadbiran dan Kewangan03/09/2008
1170Cik Rozhana binti MahatPegawai Tadbir dan Diplomatik Gred M41Bahagian Pentadbiran dan Kewangan, Ibu Pejabat Perikanan Putrajaya03/09/2008
1171Raja Yana Melessa bt Raja HaroonPegawai Perikanan Gred G41Seksyen Taman Laut Kementerian Sumber Asli dan Alam SekitarCawangan Akuakultur Air Tawar, Bahagian Pembangunan Akuakultur, Ibu Pejabat Perikanan, Putrajaya02/09/2008
1172Nor Farahiyan bt A. AzizPegawai Perikanan Gred G41Seksyen Taman Laut, Kementerian Sumber Asli dan Alam SekitarCawangan Jaminan Kualiti Ikan, Bahagian Pengurusan Kuarantin Ikan dan Jaminan Kualiti, Ibu Pejabat Perikanan, Putrajaya02/09/2008
1173En Zaidal Atras b Zainal AbidinJuruteknik Gred J17Cawangan Penyelenggaraan Kapal Limbongan Perikanan Unit Utara, Pulau PinangCawangan Penyelenggaraan kapal Limbongan Perikanan Unit Utara, Pulau Pinang02/09/2008
1174En Mohd Kamal b KamorudinJuruteknik Gred J17Cawangan Peyelenggaraan Kapal Pusat Pengeluaran Ternakan Air Payau Gelang Patah, JohorCawangan Penyelenggaraan Kapal Limbongan Perikanan Unit Utara Pulau Pinang02/09/2008
1175Pn Akhzailiza bt Md AkhirJuruteknik Gred J17Cawangan Kejuruteraan Perikanan Tangkapan di Teknologi Marin Ibu Pejabat Perikanan PutrajayaCawangan Kejuruteraan Perikanan Tangkapan di Teknologi Marin Ibu Pejabat Perikanan Putrajaya (Penempatan di Pejabat Perikanan Negeri Kedah)02/09/2008
1176Hj Umar Shaifudin b MuhamadPegawai Perikanan Gred G48Cawangan Penyelenggaraan Kapal, Bahagian Kejuruteraan (Penempatan sebagai Penguasa Limbongan Perikanan Pelabuhan Klang)Cawangan Penyelenggaraan Kapal, Bahagian kejuruteraan (Penempatan di Bahagian Kejuruteraan, Ibu Pejabat Perikanan, Putrajaya)02/09/2008
1177En Hambali bin HusinJuruenjin Laut A12Unit Kawalselia & Perlindungan Sumber Pejabat Perikanan Negeri PahangUnit Kawalselia & Perlindungan Sumber Johor18/08/2008
1178En Osman bin AhmadJuruenjin Laut A12Unit Kawalselia & Perlindungan Sumber Pejabat Perikanan Negeri PahangUnit Kawalselia & Perlindungan Sumber Pulau Pinang18/08/2008
1179Puan Nur Fauzana binti AzmiPenolong Pegawai Penyelidik Gred Q27Pusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan Kompleks Sultan Abu Bakar (KSAB), JohorPusatPengurusan Kuarantin & Kualiti Ikan Kompleks Sultan Abu Bakar (KSAB), Johor (Penempatan Kuarantin dan Kesihatan Ikan, Sepang, Selangor)01/08/2008
1180Cik Khaitrul Ediana binti mohd TahirPenolong Pegawai Penyelidik Gred Q27Pusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan Rantau Panjang, KelantanPusat Pengurusan Kuarantin & Kualiti Ikan Rantau Panjang, Kelantan (Penempatan di Pusat Kesihatan dan Kuarantin Ikan,Gelugor, Pulau Pinang01/08/2008
1181Azmaliza binti OmarPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Pusat Kuarantina dan Kesihatan Ikan Sepang, SelangorPusat Kuarantina dan Kesihatan Ikan Sepang, Selangor (Penempatan di Bhgn Biosekuriti, Diagnostik & Kawalan Kualiti Ikan, Pejabat Perikanan Negeri Pahang)01/08/2008
1182Adnan bin HussainPeg. Perikanan Gred G44Pejabat Perikanan Negeri PahangCawangan Teknologi Perikanan Laut dan Komuniti Nelayan, Bahagian Pengembangan Perikanan, Ibu Pejabat Perikanan Putrajaya01/08/2008
1183Liza binti LongPegawai Perikanan Gred G41Kawalselia dan Perlindungan Sumber Pejabat Perikanan Laut SarawakPentadbiran dan Kewangan, (Pembangunan) Pejabat Perikanan Laut Sarawak (Memangku Gred G44)01/08/2008
1184Roslan bin Abu HassanPegawai Perikanan Gred G41Pusat Kuarantina & Kesihatan Ikan Subang, SelangorCawangan Operasi, Bhgn Perlindungan Sumber, IbuPejabat Perikanan Malaysia, Putrajaya (Ditempatkan Secara Pentadbiran di BDKKI, Subang)(Memangku Gred G44)01/08/2008
1185Norazri bin IsmailPegawai Perikanan Gred G41Cawangan Penyelenggaraan Kapal, Bhgn Kejuruteraan (Ditempatkan di Limbongan Pulau Kambing)Institut Perikanan Malaysia, Chendering (Memangku Gred G44)01/08/2008
1186Azlan bin Md. NoorPegawai Perikanan Gred G41Cawangan Jaminan Kualiti Ikan, Bhgn Pengurusan Kuarantin Ikan dan Jaminan Kualiti (Ditempatkan di Bhgn Biosekuriti, Diagnostik & Kawalan Kualiti Ikan, Subang)Cawangan Pengurusan dan Pelaburan Akuakultur, Bhgn Pembangunan Akuakultur (Ditempatkan di Bhgn Biosekuriti, Diagnostik & Kawalan Kualiti Ikan, Subang) (Memangku Gred G44)01/08/2008
1187Johari bin DaudPegawai Perikanan Gred G41Pusat Pengembangan Akuakultur Bukit Tinggi, PahangCawangan Akuakultur Marin, Bhgn Pembangunan Akuakultur (Ditempatkan secara Pentadbiran di Pusat Pengembangan Akuakultur Perlok, Jerantut, Pahang) (Memangku Gred G44)01/08/2008
1188Razak @ Abdul Razak bin BakarPegawai Perikanan Gred G41Majlis Latihan Pertanian Kebangsaan (NATC), Kementerian Pertanian dan Industri Asas TaniBhgn Pembangunan, Kementerian Pertanian dan Industri Asas Tani Malaysia (Memangku Gred G44)01/08/2008
1189Abd Mutalib bin JuliPegawai Perikanan Gred G41Cawangan Penyelenggaraan Kapal, Bhgn Kejuruteraan (Ditempatkan di Limbongan Zon Sarawak)Majlis Latihan Pertanian Kebangsaan (NATC), Kementerian Pertanian dan Industri Asas Tani (Memangku Gred G44)01/08/2008
1190Dr. Sukarno bin WagimanPegawai Perikanan Gred G52Pengarah Perikanan Negeri JohorPengarah Bahagian Pembangunan Sumber Manusia (Memangku G54)01/08/2008
1191Haji Razali bin LajisPegawai Perikanan Gred G52Cawangan Kejuruteraan Perikanan Tangkapan dan Teknologi Marin, Bhgn Kejuruteraan (Ditempatkan secara Pentadbiran di Cawangan Teknologi dan Perikanan Laut & Komuniti Nelayan,Bhgn Pengembangan PerikananPengarah Bahagian Pengembangan Perikanan (Memangku G54)01/08/2008
1192Rosmawati binti GhazaliPegawai Perikanan Gred G41Cawangan Akuakultur Air Tawar,Bahagian Pembangunan AkuakulturPentadbiran dan Kewangan, Pejabat Perikanan Negeri Melaka(memangku Gred G44)01/08/2008
1193Fauzidah binti OthmanPegawai Perikanan Gred G48Cawangan Kuarantin Ikan, Bhgn Pengurusan Kuarantin Ikan dan Jaminan KualitiPasukan Teras Perkhidmatan Kuarantin dan Pemeriksaaan Malaysia (MAQIS)01/08/2008
1194Encik Ishak bin JamaludinJuruenjin Laut Gred A11Agensi Penguatkuasaan Maritim MalaysiaUnit Kawalselia & Perlindungan Sumber KELANTAN28/07/2008
1195Encik Zulkeple bin AbdullahKelasi Gred A1Agensi PenguatkuasaanMaritim MalaysiaUnit Kawalselia & Perlindungan Sumber SELANGOR28/07/2008
1196Encik Rosli bin Hj. AiniKelasi Gred A1Agensi Penguatkuasaan maritim MalaysiaUnit Kawalselia & Perlindungan Sumber SELANGOR28/07/2008
1197En Nazri bin NasirPemandu Kenderaan Gred R3Bahagian Perlindungan Sumber, Ibu Pejabat Perikanan, PutrajayaCawangan Komunikasi Ibu Pejabat Perikanan Malaysia18/07/2008
1198Encik Mohd Sayuti bin IsmailPembantu Perikanan Gred G22Unit Kawalselia dan Perlindungan Sumber, Pejabat Perikanan PahangPengembangan Perikanan Rompin Pahang15/07/2008
1199Rosly Ang bin AbdullahPembantu Perikanan G17Unit Pengembangan dan latihan (Pengembangan Perikanan Rompin)Pusat Pengembangan Akuakultur Bukit Tinggi, Pahang15/07/2008
1200Pn Eshaniza binti TairiPembantu Perikanan Gred G17Pusat Kuarantina dan Kesiahtan Ikan Subang, SelangorBhgn. Biosekuriti Diagnostik & Kawalan Kualiti Ikan (BDKKI), Pusat Kuarantin dan Kesihatan Ikan, Subang, Selangor07/07/2008
1201Pn Wan Rahani binti Wan AbdullahPembantu Perikanan Gred G17Pusat Kuarantina dan Kesihatan Ikan Subang, SelangorBhgn. Biosekuriti Diagnostik & Kawalan Kualiti Ikan (BDDKI), Pusat Kuarantin dan Kesihatan Ikan Subang, Selangor07/07/2008
1202En Abd. Majid bin MatPembantu Perikanan Gred G17Pusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan KLIA, Sepang, SelangorBhgn. Biosekuriti Diagnostik & Kawalan Kualiti Ikan (BDKKI), Pusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan, KLIA, Sepang, Selangor07/07/2008
1203En Mohd Yusoff bin Mohd YasinPembantu Perikanan Gred G17Pusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan KLIA, Sepang, SelangorBhgn. Biosekuriti Diagnostik & Kawalan Kualiti Ikan (BDKKI), Pusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan, KLIA, Sepang, Selangor07/07/2008
1204En Abd. Aziz bin IbrahimPembantu Perikanan Gred G17Pusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan KLIA, Sepang, SelangorBhgn. Biosekuriti Diagnostik & Kawalan Bhgn. Biosekuriti Diagnostik & Kawalan Kualiti Ikan (BDKKI), Pusat Pengurusan Kuarantin & Kualiti Ika, KLIA, Sepang, Selangor07/07/2008
1205En Mohd Anuar bin Mohd NoorPembantu Perikanan Gred G17Pusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan KLIA,Sepang, SelangorBhgn. Biosekuriti Diagnostik & Kawalan Kualiti Ika07/07/2008
1206En Hazir bin MasudPembantu Perikanan Gred G17Pusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan Kompleks Sultan Abu Bakar (KSAB), JohorBhgn. Biosekuriti, Diagnostik & Kawalan Kualiti Ikan (BDKKI), Pusat Pengurusan Kuarantin & Kualiti Ikan, Kompleks Sultan Abu Bakar(KSAB), Johor07/07/2008
1207En Azhar bin IbrahimPembantu Perikanan Gred G17Pusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan Kompleks Sultan Abu Bakar (KSAB), JohorBhgn. Biosekuriti, Diagnostik & Kawalan Kualiti Ikan (BDKKI), Pusat Pengurusan Kuarantin & Kualiti Ikan, Kompleks Sultan Abu Bakar(KSAB), Johor07/07/2008
1208En Ab. Aziz bin MamatPembantu Perikanan Gred G17Pusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan Kompleks Sultan Abu Bakar (KSAB), JohorBhgn. Biosekuriti, Diagnostik & Kawalan Kualiti Ikan (BDKKI), Pusat Pengurusan Kuarantin & Kualiti Ikan, Kompleks Sultan Abu Bakar(KSAB), Johor07/07/2008
1209Pn Faridah binti AbasPembantu Perikanan Gred G17Pusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan Kompleks Sultan Abu Bakar (KSAB), JohorBhgn. Biosekuriti, Diagnostik & Kawalan Kualiti Ikan (BDKKI), Pusat Pengurusan Kuarantin & Kualiti Ikan, Kompleks Sultan Abu Bakar(KSAB), Johor07/07/2008
1210Pn Kartini binti Abd. HalimPembantu Perikanan Gred G17Pusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan Kompleks Sultan Abu Bakar (KSAB), JohorBhgn. Biosekuriti, Diagnostik & Kawalan Kualiti Ikan (BDKKI), Pusat Pengurusan Kuarantin & Kualiti Ikan, Kompleks Sultan Abu Bakar(KSAB), Johor07/07/2008
1211En Razuandy bin Abd. RazakPembantu Perikanan Gred G17Pusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan Kompleks Sultan Abu Bakar (KSAB), JohorBhgn. Biosekuriti, Diagnostik & Kawalan Kualiti Ikan (BDKKI), Pusat Pengurusan Kuarantin & Kualiti Ikan, Kompleks Sultan Abu Bakar(KSAB), Johor07/07/2008
1212En Khairil Effendy bin Mohamad RaziPembantu Perikanan Gred G17Pusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan, Kompleks Sultan Abu Bakar (KSAB), JohorBhgn. Biosekuriti, Diagnostik & Kawalan Kualiti Ikan (BDKKI), Pusat Pengurusan Kuarantin & Kualiti Ikan, Kompleks Sultan Abu Bakar(KSAB), Johor07/07/2008
1213En Zakaria bin Che DinPembantu Perikanan Gred G17Pusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan, Kompleks Sultan Abu bakar (KSAB), JohorBhgn. Biosekuriti, Diagnostik & Kawalan Kualiti Ikan (BDKKI), Pusat Pengurusan Kuarantin & Kualiti Ikan, Kompleks Sultan Abu Bakar(KSAB), Johor07/07/2008
1214En Sharudin bin IshakPembantu Perikanan Gred G17Pusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan, Bukit Kayu Hitam, KedahBhgn. Biosekuriti, Diagnostik & Kawalan Kualiti Ikan (BDKKI), Pusat Pengurusan Kuarantin & Kualiti Ikan, Pejabat Perikanan Negeri Perak07/07/2008
1215En Zaihari bin IbrahimPembantu Perikanan Gred G17Pusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan, Bukit Kayu Hitam, KedahBhgn. Biosekuriti, Diagnostik & Kawalan Kualiti Ikan (BDKKI), Pusat Pengurusan Kuarantin & Kualiti Ikan, Bukit Kayu Hitam, Kedah07/07/2008
1216Pn Rahimsharina binti IbrahimPembantu Perikanan Gred G17Pusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan Rantau Panjang, KelantanBhgn. Biosekuriti, Diagnostik & Kawalan Kualiti Ikan (BDKKI), Pusat Pengurusan Kuarantin & Kualiti Ikan, Rantau Panjang, Kelantan07/07/2008
1217En Mohd Sapawi bin KadirPembantu Perikanan Gred G17Pusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan Rantau Panjang, KelantanBhgn. Biosekuriti, Diagnostik & Kawalan Kualiti Ikan (BDKKI), Pusat Pengurusan Kuarantin & Kualiti Ikan, Rantau Panjang, Kelantan07/07/2008
1218En Dawari bin Zainal AbidinPembantu Perikanan Gred G17Pusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan Rantau Panjang, KelantanBhgn. Biosekuriti, Diagnostik & Kawalan Kualiti Ikan (BDKKI), Pusat Pengurusan Kuarantin & Kualiti Ikan, Pejabat Perikanan Negeri Pahang07/07/2008
1219En Mohd Rusley bin ZakariaPembantu Perikanan Gred G17Pusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan Rantau Panjang, KelantanBhgn. Biosekuriti, Diagnostik & Kawalan Kualiti Ikan (BDKKI), Pusat Pengurusan Kuarantin & Kualiti Ikan, Pejabat Perikanan Negeri Pahang07/07/2008
1220En Dolhadi bin LihiPembantu Perikanan Gred G17Pusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan Bintawa, SarawakBhgn. Biosekuriti, Diagnostik & Kawalan Kualiti Ikan (BDKKI), Pusat Pengurusan Kuarantin & Kualiti Ikan, Bintawa,Sarawak07/07/2008
1221En Samsuria bin AhmadPembantu Perikanan Gred G17Pusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan Bintawa, SarawakBhgn. Biosekuriti, Diagnostik & Kawalan Kualiti Ikan (BDKKI), Pusat Pengurusan Kuarantin & Kualiti Ikan, Bintawa, Sarawak07/07/2008
1222En Zulherdi bin HamzahPembantu Perikanan Gred G17Pusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan Bintawa, SarawakBhgn. Biosekuriti, Diagnostik & Kawalan Kualiti Ikan (BDKKI), Pusat Pengurusan Kuarantin & Kualiti Ikan, Bintawa, Sarawak07/07/2008
1223En Mohd Judda bin TaslimPembantu Perikanan Gred G17Pusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan KLIA, Sepang SelangorBhgn. Biosekuriti, Diagnostik & Kawalan Kualiti Ikan (BDKKI), Pusat Pengurusan Kuarantin & Kualiti Ikan, Pejabat Perikanan Negeri Sabah07/07/2008
1224En Dzulkifli SidamPembantu Perikanan Gred G17Pusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan KLIA< Sepang, SelangorBhgn. Biosekuriti, Diagnostik & Kawalan Kualiti Ikan (BDKKI), Pusat Pengurusan Kuarantin & Kualiti Ikan, Pejabat Perikanan Negeri Sabah07/07/2008
1225Dr.Nor Ainy MahyudinPegawai Perikanan Gred G44Cawangan Jaminan kawalan Kualiti Ikan, Bahagian Kuarantin Ikan dan Jaminan KualitiCawangan Kawalan Kualiti Ikan, Bahagian Biosekuriti, Diagnostik & Kawalan Kualiti Ikan, Kompleks Sultan Abu Bakar (KSAB) Johor Bahru07/07/2008
1226Bakri bin MiswanPegawai Perikanan Gred G44Pusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan, Kompleks Sultan Abu Bakar (KSAB) Johor BahruCawangan Pengutipan Data Perikanan, Bahagian Pengurusan Maklumat Perikanan (Pusat Akuakultur Banding, Perak)07/07/2008
1227Abd. Razak bin BuangPegawai Perikanan Gred G44Pusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan KLIA, Sepang, SelangorBhgn. Biosekuriti, Diagnostik & Kawalan Kualiti Ikan (BDKKI)/PKIK Sepang07/07/2008
1228Hamdan bin JaafarPegawai Penyelidik Gred Q52Pusat Pengurusan Kuarantina dan Kesihatan Ikan SubangCawangan Perkhidmatan makmal, Bahagian Biosekuriti, Diagnostik & Kawalan Kualiti Ikan (BDKKI),Ibu Pejabat Perikanan Putrajaya07/07/2008
1229Ahmad Fuad bin AhmadPenolong Pegawai Perikanan Gred G36Pusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan KLIA, SepangBahagian Biosekuriti, Diagnostik & Kawalan Kualiti07/07/2008
1230Dr Bah Piyan TanPegawai Perikanan (memangku G52)Cawangan Jaminan Kualiti Ikan, Bahagian Pengurusan Kuarantin Ikan dan Jaminan KualitiCawangan Kawalan Kualiti Ikan, Bahagian Biosekuriti, Diagnostik & Kawalan Kualiti Ikan (BDKKI),Ibu Pejabat Perikanan Putrajaya07/07/2008
1231Hamidon bin AhmadPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Pusat Kuarantin dan Kesihatan Ikan SubangCawangan Kualiti Ikan, Bahagian Biosekuriti, Diagnostik & Kawalan Kualiti Ikan (BDKKI), Ibu Pejabat Perikanan, Putrajaya07/07/2008
1232Noor Azean binti Mohd SuhimiPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Cawangan Pengembangan dan Latihan, Pejabat Perikanan Negeri PerakCawangan Perkhidmatan makmal, Bahagian Biosekuriti07/07/2008
1233Sharifah Khadijah binti Wan MustaffaPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Pusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan Bintawa, SarawakBahagian Biosekuriti, Diagnostik & Kawalan Kualiti Ikan (BDKKI),Pusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan Bintawa,Sarawak07/07/2008
1234Salehuddin bin IsmailPenolong Pegawai Perikanan Gred G32Pusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan Kompleks Sultan Abu Bakar JohorBhgn. Biosekuriti, Diagnostik & Kawalan Kualiti Ikan (BDDKI), PKKI KSAB07/07/2008
1235Zaihani binti AbdullahPenolong Pegawai Perikanan Gred G32Cawangan Perancangan dan Penilaian, Pejabat Perikanan Negeri PerakBahagian Biosekuriti, Diagnostik & Kawalan Kualiti Ikan (BDKKI),Pusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan KLIA, Sepang07/07/2008
1236Raihan Sh. Hj AhmadPegawai Perikanan Gred G48Cawangan Pengembangan Akuakultur Jerantut, PahangCawangan Kesihatan haiwan Akuatik, Bahagian Biosekuriti, Diagnostik & Kawalan Kualiti Ikan (BDKKI), Ibu Pejabat Perikanan Putrajaya07/07/2008
1237Ahmad Hazizi bin AzizPegawai Perikanan Gred G54Bahagian Pengembangan PerikananPengarah Bahagian Biosekuriti, Diagnostik & Kawalan Kualiti Ikan (BDKKI),Ibu Pejabat Perikanan,Putrajaya07/07/2008
1238En Rajamanickam a/l Logi DawsonPembantu Makmal Gred C26Pusat Pengurusan Kuarantin dan Kesihatan Ikan KLIA, Sepang SelangorDiagnostik & Kawalan Kualiti Ikan (BDKKI), Pusat Kuarantin dan Kesihatan Ikan, KLIA Sepang, Selangor07/07/2008
1239En Shaharizuan bin Abd RahmanPembantu Makmal Gred C17Pusat Kuarantin dan Kesihatan Ikan Subang SelangorDiagnostik & Kawalan Kualiti Ikan (BDKKI), Pusat Kuarantin dan Kesihatan Ikan Subang, Selangor07/07/2008
1240Pn Sofina bt SaufiPembantu Makmal Gred C17Pusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan Bitawa, SarawakDiagnostik & Kawalan Kualiti Ikan (BDKKI), Pusat Kuarantin dan Kesihatan Ikan Bintawa, Selangor07/07/2008
1241En Devaraj a/l MuniandiPembantu Makmal Gred C22Pusat Kuarantina dan Kesiahtan Ikan SubangDiagnostik & Kawalan Kualiti Ikan (BDKKI), Pusat Kuarantin dan Kesihatan Ikan Subang, Selangor07/07/2008
1242Pn Shifak bt PaharudinPembantu Makmal Gred C22Pusat Kuarantina dan Kesiahtan Ikan Subang,SelangorDiagnostik & Kawalan Kualiti Ikan (BDKKI), Pusat Kuarantin dan Kesihatan Ikan KLIA, Sepang, Selangor07/07/2008
1243Encik Muhammad Azral bin IbrahimPembantu Makmal Gred C22Pusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan KSAB JohorDiagnostik & Kawalan Kualiti Ikan (BDKKI), Pusat Kuarantin dan Kesihatan Ikan KSAB, Johor07/07/2008
1244En Lim Eng PhangPembantu Makmal Gred C22Pusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan Bukit Kayu Hitam, KedahDiagnostik & Kawalan Kualiti Ikan (BDKKI), Pusat Kuarantin dan Kesihatan Ikan Batu Maung, Pulau Pinang07/07/2008
1245En Zahari bin AwangPenolong Pegawai Penyelidik Q36Pusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan KLIA, Sepang, SelangorDiagnostik & Kawalan Kualiti Ikan (BDKKI), Pusat Kuarantin dan Kesihatan Ikan Subang, Selangor07/07/2008
1246En Mazlan bin IsmailPembantu penyelidik Gred Q22Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan KLIA, Sepang, SelangorDiagnostik & Kawalan Kualiti Ikan (BDKKI), Pusat Kuarantin dan Kesihatan Ikan KLIA, Sepang, Selangor07/07/2008
1247Pn Zaharah binti IsmailPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) Gred N22Pusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan KLIA, Sepang, SelangorDiagnostik & Kawalan Kualiti Ikan (BDKKI), Pusat Kuarantin dan Kesihatan Ikan KLIA, Sepang, Selangor07/07/2008
1248En Jamaluakhir bin TukhicanPekerja Awam Gred R1Pusat Kuarantina dan Kesihatan Ikan Subang, SelangorDiagnostik & Kawalan Kualiti Ikan (BDKKI), Pusat Kuarantin dan Kesihatan Ikan Subang, Selangor07/07/2008
1249En Mohd Khairil Anwar bin HussainPekerja Awam Gred R1Pusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan Bukit Kayu Hitam, KedahDiagnostik & Kawalan Kualiti Ikan (BDKKI), Pusat Kuarantin Ikan Bukit Kayu Hitam, Kedah07/07/2008
1250Encik Mohd Nazri bin IsmailPekerja Awam Gred R1Pusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan Bukit Kayu Hitam, KedahDiagnostik & Kawalan Kualiti Ikan (BDKKI), Pusat Kuarantin dan Kesihatan Ikan Bukit Kayu Hitam, Kedah07/07/2008
1251Pn Nurul Hafizah bt JohariPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) Gred N17Pusat Kuarantin dan Kesihatan Ikan Subang, SelangorDiagnostik & Kawalan Kualiti Ikan (BDKKI), Pusat Kuarantin dan Kesihatan Ikan Subang, Selangor07/07/2008
1252Puan Maslinda bt Mohd NasirPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) Gred N17Pusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan Batu Maung, Pulau PinangDiagnostik & Kawalan Kualiti Ikan (BDKKI), Pusat Kuarantin dan Kesihatan Ikan Batu Maung, Pulau Pinang07/07/2008
1253En Nik Suhaimi bin Nik SohPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) Gred N17Pusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan Rantau Panjang, KelantanDiagnostik & Kawalan Kualiti Ikan (BDKKI), Pusat Kuarantin dan Kesihatan Ikan Rantau Panjang, Kelantan07/07/2008
1254Pn Sarini binti Amat ShahPembantu Tadbir (Kewangan) Gred W17Pusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan KLIA, Sepang, SelangorDiagnostik & Kawalan Kualiti Ikan (BDKKI), Pusat Kuarantin dan Kesihatan Ikan KLIA, Sepang, Selangor07/07/2008
1255Pn Hamidah binti ZainalPembantu Penyelidik Gred Q17Pusat Penyelidikan Perikanan Air Tawar Glami Lemi, Jelebu , Negeri SembilanDiagnostik & Kawalan Kualiti Ikan (BDKKI), Pusat Kuarantin dan Kesihatan Ikan KLIA, Sepang, Selangor07/07/2008
1256En Mohd Hazrul bin HarunPembantu Am Pejabat Gred N1Pusat Kuarantin dan Kesihatan Ikan, Subang, SelangorDiagnostik & Kawalan Kualiti Ikan (BDKKI), Pusat Kuarantin dan Kesihatan Ikan Subang, Selangor07/07/2008
1257En Mohd Shahril bin IbrahimPembantu Am Pejabat Gred N1Pusat Kuarantina dan Kesihatan Ikan, Subang, SelangorDiagnostik & Kawalan Kualiti Ikan (BDKKI), Pusat Kuarantin dan Kesihatan Ikan Subang, Selangor07/07/2008
1258En Nazri bin DzakariaPembantu Am Pejabat Gred N1Pusat Pengurusan Kuarantina dan Kualiti Ikan KSAB, JohorDiagnostik & Kawalan Kualiti Ikan (BDKKI), Pusat Kuarantin dan Kesihatan Ikan KSAB, Johor07/07/2008
1259En Mohd Hazrul bin HarunPembantu Am Pejabat Gred N1Pusat Kuarantin dan Kesihatan Ikan, Subang, SelangorDiagnostik & Kawalan Kualiti Ikan (BDKKI), Pusat Kuarantin dan Kesihatan Ikan Subang, Selangor07/07/2008
1260En Mohd Shahril bin IbrahimPembantu Am Pejabat Gred N1Pusat Kuarantina dan Kesihatan Ikan, Subang, SelangorDiagnostik & Kawalan Kualiti Ikan (BDKKI), Pusat Kuarantin dan Kesihatan Ikan Subang, Selangor07/07/2008
1261En Nazri bin DzakariaPembantu Am Pejabat Gred N1Pusat Pengurusan Kuarantina dan Kualiti Ikan KSAB, JohorDiagnostik & Kawalan Kualiti Ikan (BDKKI), Pusat Kuarantin dan Kesihatan Ikan KSAB, Johor07/07/2008
1262En Kamal bin AtmoPembantu Am Pejabat Gred N1Pusat Pengurusan Kuarantina dan Kualiti Ikan KSAB, JohorDiagnostik & Kawalan Kualiti Ikan (BDKKI), Pusat Kuarantin dan Kesihatan Ikan KSAB, Johor07/07/2008
1263En Nor Saifiol Bahari bin AhmadPemandu Kenderaan Gred R3Pusat Kuarantina dan Kesihatan Ikan Subang, SelangorDiagnostik & Kawalan Kualiti Ikan (BDKKI), Pusat Kuarantin dan Kesihatan Ikan Subang, Selangor07/07/2008
1264En Abd Razak bin Md. ZinPemandu Kenderaan Gred R3Pusat Pengurusan Kuarantina dan Kualiti Ikan KSAB , JohorDiagnostik & Kawalan Kualiti Ikan (BDKKI), Pusat Kuarantin dan Kesihatan Ikan KSAB, Johor07/07/2008
1265En Ahmad Tarmizi bin IsmailPemandu Kenderaan Gred R3Pusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan Bukit Kayu Hitam, KedahDiagnostik & Kawalan Kualiti Ikan (BDKKI), Pusat Kuarantin dan Kesihatan Ikan Bukit Kayu Hitam, Kedah07/07/2008
1266En Bashir bin MohamedPemandu Kenderaan Gred R3Pusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan Batu Maung, Pulau PinangDiagnostik & Kawalan Kualiti Ikan (BDKKI), Pusat Kuarantin dan Kesihatan Ikan Batu Maung, Pulau Pinang07/07/2008
1267En Zamri bin ZakariaPemandu Kenderaan Gred R3Pusat Kuarantin dan Kualiti Ikan Sepang, SelangorDiagnostik & Kawalan Kualiti Ikan (BDKKI), Pusat Kuarantin dan Kesihatan Ikan Sepang, Selangor07/07/2008
1268En Napi bin YusofPemandu Kenderaan Gred R3Pusat Kuarantin dan Kualiti Ikan Rantau Panjang, KelantanDiagnostik & Kawalan Kualiti Ikan (BDKKI), Pusat Kuarantin dan Kesihatan Ikan Rantau Panjang, Kelantan07/07/2008
1269En Khairudin bin GhazaliPenolong Pegawai Penyelidik Gred Q27Pusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan Bintawa, SarawakDiagnostik & Kawalan Kualiti Ikan (BDKKI), Pusat Kuarantin dan Kesihatan Ikan Bintawa, Sarawak07/07/2008
1270Pn Rohana bin ShapiinPenolong Pegawai Penyelidik Gred Q32Pusat Kuarantina dan Kesihatan Ikan Subang, SelangorDiagnostik & Kawalan Kualiti Ikan (BDKKI), Pusat Kuarantin dan Kesihatan Ikan Subang, Selangor07/07/2008
1271En Saadon bin KasmonPenolong Pegawai Penyelidik Gred Q32Pusat Kuarantina dan Kesihatan Ikan Subang, SelangorDiagnostik & Kawalan Kualiti Ikan (BDKKI), Pusat Kuarantin dan Kesihatan Ikan Subang, Selangor07/07/2008
1272Pn Zawati bt AwangPenolong Pegawai Penyelidik Gred Q32Pusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan, KLIA Sepang, SelangorDiagnostik & Kawalan Kualiti Ikan (BDKKI), Pusat Kuarantin dan Kesihatan Ikan KLIA, Sepang, Selangor07/07/2008
1273En Ahamad bin MujiPenolong Pegawai Penyelidik Q32Pusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan Bukit Kayu Hitam, KedahDiagnostik & Kawalan Kualiti Ikan (BDKKI), Pusat Kuarantin dan Kesihatan Ikan Pejabat Perikanan Negeri Sabah07/07/2008
1274En Omar bin SaadPembantu Perikanan Gred G22Pusat pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan Bukit Kayu Hitam, KedahDiagnostik & Kawalan Kualiti Ikan (BDKKI), Pusat Kuarantin dan Kesihatan Ikan Subang, Selangor07/07/2008
1275En Tajuddin bin Abd. RaniPembantu Perikanan Gred G22Pusat Pengurusan Kuarantin dan Kauliti Ikan Batu Maung, Pulau PinangBhgn Biosekuriti Diagnostik & Kawalan Kualiti Ikan (BDKKI), Pusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan, Batu Maung, Pulau Pinang07/07/2008
1276En Hamdan bin JaafarPembantu Perikanan Gred G22Pusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan KLIA, Sepang, SelangorBhgn. Biosekuriti Diagnostik & Kawalan Kualiti Ikan, KLIA, Sepang, Selangor07/07/2008
1277En Bahanogapan a/l RamasamyPembantu Perikanan Gred G22Pusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan KLIA, Sepang, SelangorBhgn. Biosekuriti Diagnostik & Kawalan Kauliti Ikan, KLIA, Sepang, Selangor07/07/2008
1278En Mesran bin SuripPembantu Perikanan Gred G 22Diagnostik & Kawalan Kualiti Ikan (BDKKI), Pusat Kuarantina dan Kesihatan Ikan KLIA, Sepang, SelangorLapangan Terbang Senai, Bhgn. Biosekuriti Diagnostik & Kawalan Kualiti Ikan (BDKKI), Pusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan, Kompleks Sultan Abu Bakar (KSAB), Johor07/07/2008
1279En Abdul Rashid bin JusohPembantu Perikanan Gred G22Pusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan, Rantau Panjang, KelantanBhgn. Biosekuriti Diagnostik & Kawalan Kualiti Ikan (BDKKI), Pejabat Perikanan Negeri Pahang07/07/2008
1280En Zulkifli bin AliPembantu Perikanan Gred G22Pusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan Rantau Panjang, KelantanBhgn. Biosekuriti Diagnostik & Kawalan Kualiti Ikan (BDKKI), Pusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan, Rantau Panjnag, Kelantan07/07/2008
1281Choong Kah TungPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Pusat Pengembangan perikanan laut, Batu MaungBhgn. Biosekuriti, Diagnostik & Kawalan Kualiti Ikan (BDKKI), Pusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan Batu Maung07/07/2008
1282Shahrul Nizam bin BaharuddinPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Pusat Kuarantina dan Kesihatan Ikan Sepang, SelangorBhgn. Biosekuriti, Diagnostik & Kawalan Kualiti Ikan (BDKKI), Pusat Kuarantina dan Kesihatan Ikan Sepang07/07/2008
1283Azmaliza bt OmarPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Pusat Kuarantina dan Kesihatan Ikan Sepang, SelangorBhgn. Biosekuriti, Diagnostik & Kawalan Kualiti Ikan (BDKKI), Pusat Kuarantina dan Kesiahtan Ikan Sepang07/07/2008
1284Ismail bin IbrahimPeg. Perikanan Gred G41Cawangan Pengurusan dan Pelaburan Akuakultur, Bahagian Pembangunan AkuakulturCawangan Kesihatan Haiwan Akuatik, Bahagian Biosekuriti, Diagnostik dan Kawalan Kualiti Ikan (BDKKI), Ibu Pejabat Perikanan Putrajaya07/07/2008
1285Roslan bin Abu HassanPeg. Perikanan Gred G41Pusat Kuarantina & Kesihatan Ikan Subang, SelangorBhgn Biosekuriti, Diagnostik & Kawalan Kualiti Ikan (BDKKI), Pusat Kuarantina dan Kesihatan Ikan Subang07/07/2008
1286Azlan bin Md. NorPeg. Perikanan Gred G41Cawangan Jaminan Kualiti Ikan, Bahagian Pengurusan Kuarantin Ikan dan Jaminan KualitiBhgn. Biosekuriti, Diagnostik & Kawalan Kualiti Ikan (BDKKI), Pusat Kuarantina dan Kesihatan Ikan, Subang, Selangor07/07/2008
1287Zarina binti ZainuddinPeg. Perikanan Gred G41Cawangan Jaminan Kualiti Ikan, Bhgn Pengurusan Kuarantin Ikan dan Jaminan KualitiBhgn. Biosekuriti, Diagnostik & Kawalan Kualiti Ikan (BDKKI), Pusat Kuarantina dan Kesihatan Ikan Subang, Selangor07/07/2008
1288Chai Pui ShanPeg. Perikanan Gred G41Pusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan Bintawa, SarawakBhgn. Biosekuriti, Diagnostik & Kawalan Kualiti Ikan (BDKKI), Pusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan Bintawa, Sarawak07/07/2008
1289Azlan bin Md. NorPeg. Perikanan Gred G41Cawangan Jaminan Kualiti Ikan, Bahagian Pengurusan Kuarantin Ikan dan Jaminan KualitiBhgn. Biosekuriti, Diagnostik & Kawalan Kualiti Ikan (BDKKI), Pusat Kuarantina dan Kesihatan Ikan, Subang, Selangor07/07/2008
1290Zarina binti ZainuddinPeg. Perikanan Gred G41Cawangan Jaminan Kualiti Ikan, Bhgn Pengurusan Kuarantin Ikan dan Jaminan KualitiBhgn. Biosekuriti, Diagnostik & Kawalan Kualiti Ikan (BDKKI), Pusat Kuarantina dan Kesihatan Ikan Subang, Selangor07/07/2008
1291Chai Pui ShanPeg. Perikanan Gred G41Pusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan Bintawa, SarawakBhgn. Biosekuriti, Diagnostik & Kawalan Kualiti Ikan (BDKKI), Pusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan Bintawa, Sarawak07/07/2008
1292Dr. Ernitya binti OsmanPeg. Perikanan Gred G41Cawangan Kawalselia dan Perlindungan Sumber, Pejabat Perikanan Negeri JohorBhgn. Biosekuriti, Diagnostik & Kawalan Kualiti Ikan (BDKKI), PKKI Gelang Patah, Johor07/07/2008
1293Cik Noraini binti AyubPembantu Perikanan Gred G17Cawangan Pengembangan Pemprosesan dan Pengendalian Hasil Perikanan, Bahagian Pengembangan Perikanan, Ibu Pejabat PutrajayaCawangan Kawalan Kualiti, Ikan Bahagian Biosekuriti Diagnostik & Kawalan Kualiti Ikan (BDKKI), Ibu Pejabat Perikanan Putrajaya07/07/2008
1294Pn Sufiah binti HashimPembantu Perikanan Gred G17Cawangan Akuakultur Marin, Bahagian Pembangunan Akuakultur, Ibu Pejabat Perikanan PutrajayaCawangan Kesihatan Haiwan Akuatik, Bahagian Biosekuriti, Diagnostik & Kawalan Kualiti Ikan (BDKKI), Ibu Pejabat Perikanan Putrajaya07/07/2008
1295Nurulazrin binti Muhamad YusofPen. Pegawai Penyelidik Q27Pusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan Bukit Kayu Hitam, KedahDepartment Penyelidikan dan Pengurusan Sumber Perikanan Marin (SEAFDEC) Taman Perikanan Chendering, Terengganu01/07/2008
1296Ku Kassim Ku YaacobPegawai Penyelidik Gred Q44Cawangan Marin dan Oceanography, SEAFDECCawangan Marin dan Oceanography, SEAFDEC02/06/2008
1297Haji Gulamsarwar bin Jan MohammadPegawai Perikanan G54Bahagian Pengurusan Kuarantin Ikan dan Jaminan Kualiti (Ditempatkan Secara Pentadbiran sebagai Pengarah Perikanan Negeri Johor)Pengarah Bahagian Pelesenan dan Pengurusan Sumber,02/06/2008
1298Dr. Sukarno bin WagimanPegawai Perikanan G52Cawangan Kejuruteraan Perikanan Tangkapan dan Teknologi Marin, Bahagian Kejuruteraan (Ditempatkan Secara Pentadbiran di Caw. Pemuliharaan Sumber dan Perikanan Rekreasi dan Sumber Perikanan Darat, Bhg.Pengarah Perikanan Negeri Johor02/06/2008
1299Haji Razali bin LajisPeg. Perikanan G52Bhgn Pentadbiran dan Kewangan, Negeri JohorCawangan Kejuruteraan Perikanan Tangkapan dan Teknologi Marin, Bahagian Kejuruteraan02/06/2008
1300Rohani binti Mohd RosePegawai Perikanan Gred G48Cawangan Pemuliharaan Sumber dan Perikanan RekreasiCawangan Pelesenan dan Pengurusan Sumber02/06/2008
1301Fauzi bin Abdul RahmanPegawai Perikanan Gred G48Cawangan Bahagian Pelesenan dan Pengurusan SumberPemuliharaan Sumber dan Perikanan Rekreasi02/06/2008
1302Cik Norazlinda binti BakarPembantu Perikanan Gred G17Pejabat Perikanan Negeri SelangorPejabat Perikanan Negeri Terengganu02/06/2008
1303Hamidon bin AhmadPenolong Pegawai Perikanan G27Sekeyen Taman Laut, Kementerian Sumber Asli dan Alam SekitarPusat Kuarantin dan Kesihatan Ikan Subang, Selangor02/06/2008
1304Encik Hairil Faizal bin ZakariaPembantu Perikanan Gred G17Pejabat Perikanan Negeri TerengganuPejabat Perikanan Negeri Selangor02/06/2008
1305Shahima bt Abdul HamidPegawai Perikanan Gred G48Pusat Kawalan Kualiti SubangJabatan Taman Laut Malaysia02/06/2008
1306En. Khalid bin KassimPekerja Rendah Awam R1Pusat Pengembangan Akuakultur Bukit Tinggi, Bentong, Pahang (P) 1157Pusat Penyelidikan Perikanan Air Tawar, Glami Lemi01/06/2008
1307Kamaruddin bin IbrahimPegawai Penyelidik Gred Q52TUMEC, Rantau Abang, Terengganu.Jabatan Taman Laut Malaysia26/05/2008
1308Nazri bin NasirPemandu Kenderaan R3Bahagian Perlindungan Sumber, Ibu Pejabat Perikanan, Putrajaya (Ditempatkan Secara Pentadbiran di Jabatan Taman Laut Malaysia (NRE)) (P) 1317Ibu Pejabat Perikanan Malaysia, Putrajaya (Bahagia07/05/2008
1309Pn. Ikhwaty bt. IbrahimPegawai Perikanan G41Cawangan Pembangunan, Pengesanan dan Penilaian, Bahagian Perancangan dan Pembangunan, Ibu Pejabat Perikanan Malaysia, PutrajayaMakmal PKIQ (Bukit Kayu Hitam), Pejabat Perikanan02/05/2008
1310En. Mazlan b. WahidPegawai Perikanan G41Maklmal PKIQ (Bukit Kayu Hitam), Pejabat Perikanan Negeri KedahCawangan Pembangunan, Pengesanan dan Penilaian, Bahagian Perancangan dan Pembangunan, Ibu Pejabat Perikanan Malaysia02/05/2008
1311Dr. Mazuki bin HashimPegawai Perikanan (Memangku G48)Cawangan Akuakultur Marin, Bahagian Pembangunan Akuakultur, Ibu Pejabat Perikanan Malaysia PutrajayaCawangan Perundangan dan Khidmat Teknikal, Bahagian Pembangunan dan Khidmat Teknikal, Ibu Pejabat Perikanan Malaysia Putrajaya01/05/2008
1312Zawawi bin AliPegawai Perikanan (Memangku G48)Pejabat Perikanan Negeri MelakaPejabat Perikanan Negeri Kelantan (Ditempatkan Secara Pentadbiran di Pejabat Perikanan Negeri Melaka)01/05/2008
1313Mohd Mohtar bin MahamudPegawai Perikanan (Memangku G48)Cawangan Operasi, Bahagian Perlindungan Sumber, Ibu Pejabat Perikanan Malaysia PutrajayaCawangan Penyeliaan, Bahagian Perlindungan Sumber, Ibu Pejabat Perikanan Malaysia Putrajaya01/05/2008
1314Belayong ak Nyuak @ NganPegawai Perikanan (Memangku G48)Pentadbiran & Kewangan, Pejabat Perikanan Laut SarawakCawangan Pengembangan dan Latihan, Pejabat Perikanan Laut Sarawak01/05/2008
1315Abu Bakar bin Mohd AliPegawai Perikanan (Memangku G48)Majlis Latihan Pertanian Kebangsaan (NATC)Majlis Latihan Pertanian Kebangsaan (NATC)01/05/2008
1316Hussain bin A. RahmanPegawai Perikanan (Memangku G48)Cawangan Pengurusan dan Pelaburan Akuakultur, Bahagian Pengembangan Akuakultur (Ditempatkan Secara Pentadbiran di Pejabat Perikanan Negeri Terengganu)Cawangan Sumber Perairan Darat, Bahagian Pelesenan01/05/2008
1317Mohd Noor bin NoordinPegawai Perikanan G48Cawangan Perundingan dan Khidmat Teknikal, Bahagian Pembangunan dan Khidmat Teknikal, Ibu Pejabat Perikanan Malaysia PutrajayaCawangan Pengembangan Pemprosesan dan Pengendalian01/05/2008
1318Rohani binti Mohd RosePegawai Perikanan G48Majlis Latihan Pertanian Kebangsaan (NATC)Cawangan Pemuliharaan Sumber dan Perikanan Rekreas01/05/2008
1319En. Anuar b. ZakariaPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Cawangan Perancangan dan Penilaian, Pejabat Perikanan Negeri SelangorTaman Bukit Cahaya Seri Alam, Selangor15/04/2008
1320En. Muhd Shahrir b. Sha'araniPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Taman Bukit Cahaya Seri Alam, SelangorCawangan Perancangan dan Penilaian, Pejabat Perikanan Negeri Selangor15/04/2008
1321En. Che Kamaruddin b. Che HaatPembantu Perikanan Gred G17Unit Pengembangan dan Latihan, Pejabat Perikanan Negeri TerengganuInstitut Perikanan Malaysia, Chendering, Terengganu15/04/2008
1322En. Wan Johari b. Wan ChikPembantu Perikanan Gred G17Cawangan Pengembangan Akuakultur Jerantut, PahangUnit Pengembangan dan Latihan (Pengembangan Perikanan Kuala Muda), Pejabat Perikanan Negeri Kedah15/04/2008
1323Pn. Nor Aziah bt. Mohd YusofPembantu Perikanan Gred G17Pusat Kuarantin dan Kesihatan Ikan, Sepang, SelangorUnit Kawalselia dan Perlindungan Sumber (Kawalselia Manjung Hilir Perak), Pejabat Perikanan Negeri Perak15/04/2008
1324En. Asrani b. AbdullahPembantu Perikanan Gred G17Pusat Kuarantin dan Kesihatan Ikan, Sepang, SelangorPusat Pengembangan dan Perikanan Laut, Sitiawan, Perak15/04/2008
1325Pn. Eshaniza bt. TairiPembantu Perikanan Gred G17Unit Kawalselia dan Perlindungan Sumber, Pejabat Perikanan Negeri JohorPusat Kuarantin dan Kesihatan Ikan Sepang, Selangor15/04/2008
1326En. Noor Azrulaswady b. Md. ZinPembantu Perikanan Gred G17Unit Kawalselia dan Perlindungan Sumber, Pejabat Perikanan Negeri TerengganuUnit Kawalselia dan Perlindungan Sumber (Perlindungan Sumber Tampoi), Pejabat Perikanan Negeri Johor15/04/2008
1327En. Ramli b. AbdullahPembantu Perikanan Gred G17Pusat Kuarantin dan Kesihatan Ikan, Sepang, SelangorCawangan Pengembangan Akuakultur Jerantut, Pahang15/04/2008
1328En. Mohd Juzny b. JusohPembantu Perikanan Gred G17Unit Pentadbiran dan Kewangan, Pejabat Perikanan Negeri SembilanUnit Kawalselia dan Perlindungan Sumber (Pelesenan Kemaman), Pejabat Perikanan Negeri Terengganu15/04/2008
1329En. Muli Yohan b. MuhamadPembantu Perikanan Gred G17Unit Kawalselia dan Perlindungan Sumber (Perlindungan Sumber Tampoi), Pejabat Perikanan Negeri JohorUnit Kawalselia dan Perlindungan Sumber, Pejabat Perikanan Negeri Terengganu15/04/2008
1330En. Mohd Hairil Faizal b. ZakariaPembantu Perikanan Gred G17Unit Kawalselia dan Perlindungan Sumber (Perlindungan Sumber Pelabuhan Kelang), Pejabat Perikanan Negeri SelangorUnit Pengembangan dan Latihan (Pengembangan Perikanan Negeri), Pejabat Perikanan Negeri Terengganu15/04/2008
1331Pn. Nor Hamizan bt. HasanPembantu Perikanan Gred G17Pusat Pengembangan Perikanan laut Tanjung Sedili, JohorUnit Perancangan dan Penilaian (Besut), Pejabat Perikanan Negeri Terengganu15/04/2008
1332Pn. Murniati bt. Abu Hassan SaariPembantu Perikanan Gred G17Unit Perancangan dan Penilaian (Besut), Pejabat Perikanan Negeri TerengganuUnit Pengembangan dan Latihan, Pejabat Perikanan Negeri Kelantan15/04/2008
1333En. Aktar Rasull b. MohamadPembantu Perikanan Gred G17Unit Kawaselia dan Perlindungan Sumber (Pelesenan kemaman), Pejabat Perikanan Negeri TerengganuPejabat Perikanan Laut Sarawak15/04/2008
1334En. Mohmad Shalan b. JasmanPembantu Perikanan Gred G22Unit Pentadbiran dan Kewangan, Pejabat Perikanan Negeri JohorUnit Perancang dan Penilaian, Pejabat Perikanan Negeri Selangor (Memangku Gred G26)15/04/2008
1335En. Mohammad Hassan b. Mohd ShihabPembantu Perikanan Gred G22Unit Kawalselia dan Perlindungan Sumber, Pejabat Perikanan Negeri SelangorUnit Kawalselia dan Perlindungan Sumber, Pejabat Perikanan Negeri Terengganu (Memangku Gred G26)15/04/2008
1336En. Isran b. Abd. RashidPembantu Perikanan G17Pusat Pengeluaran Benih Udang Belawai, SarawakPejabat Perikanan Daerah Tanjung Manis, Sarawak15/04/2008
1337En. Hamka b. AmitPembantu Perikanan G17Pejabat Perikanan Daerah Tanjung Manis, SarawakPusat Pengeluaran Benih Udang Belawai, Sarawak15/04/2008
1338En. Ahmad Shah b. RijiPembantu Perikanan Gred G17Pejabat Perikanan Daerah Lawas, SarawakPejabat Perikanan Daerah Tanjung Manis, Sarawak15/04/2008
1339En. Hajemi b. HawliPembantu Perikanan Gred G17Pejabat Perikanan Daerah Tanjung Manis, SarawakPejabat Perikanan Daerah Lawas, Sarawak15/04/2008
1340En. Mohammad Hassan b. Mohd ShihabPembantu Perikanan Gred G22Unit Kawalselia dan Perlindungan Sumber, Pejabat Perikanan Negeri SelangorUnit Perancang dan Penilaian, Pejabat Perikanan Negeri Selangor, KDP Kuala Selangor (Memangku Gred G26)15/04/2008
1341Mohd Saiful Ridhwan bin ZakariaPegawai Perikanan G41Pejabat Perikanan Negeri JohorCawangan Pentadbiran dan Kewangan, Pejabat Perikan14/04/2008
1342En. Abdul Halim Zaki b. BaharuddinPembantu Perikanan Gred G17Pusat Pengembangan Akuakultur Enggor, PerakUnit Pengembangan dan Latihan, Pejabat Perikanan Negeri Kelantan (Memangku Gred G22)01/04/2008
1343En. Lim Choon BengPembantu Perikanan Gred G17Pejabat Perikanan Laut, SarawakPejabat Perikanan Laut Sarawak (Ditempatkan di Pejabat Perikanan Daerah Bintulu) (Memangku Gred G22)01/04/2008
1344En. Mohd Musa b. PeranPembantu Perikanan Gred G17Unit Kawalselia dan Perlindungan Sumber, Pejabat Perikanan Laut SarawakPejabat Perikanan Laut Sarawak (Ditempatkan di Pejabat Perikanan Daerah Sarikei (Memangku Gred G22)01/04/2008
1345En. Mohd Idros b. Mohd NorPembantu Perikanan Gred G17Unit Pengembangan dan Latihan, Pejabat Perikanan Negeri KelantanPejabat Perikanan Negeri Pahang01/04/2008
1346Lau Yon LaiPembantu Makmal C17Institut Penyelidikan Perikanan, Batu Maung, Pulau Pinang (P) 3842Institut Penyelidikan Perikanan, Batu Maung, Pulau Pinang (Memangku Gred C22)01/04/2008
1347Lim Eng PhangPembantu Makmal C17Institut Penyelidikan Perikanan, Batu Maung, Pulau Pinang (P) 1104Pusat Pengurusan Kesihatan Ikan, Bukit Kayu Hitam, Kedah (Memangku Gred C22)01/04/2008
1348En. Abd. Khoder bin Abd. RaniJuruenjin Laut Gred A18Unit Kawalselia dan Perlindungan Sumber Pelabuhan Klang, Pejabat Perikanan Negeri SelangorUnit Kawalselia dan Perlindungan Sumber Pejabat Perikanan Negeri Selangor (Ditempatkan secara Pentadbiran di Departemen Penyelidikan dan Pengurusan Sumber Perikanan Marin, Chendering, Terengganu)01/04/2008
1349En. Razifan b. Abdul RashidPembantu Juruenjin Laut Gred A1Unit Kawalselia dan Perlindungan Sumber Pelabuhan Klang, Pejabat Perikanan Negeri SelangorPusat Perikanan Darat Banding, Perak01/04/2008
1350En. Mat Salleh b. OsmanJurumudi Gred A4Unit Kawalselia dan Perlindungan Sumber, Pejabat Perikanan Negeri TerengganuPusat Perikanan Darat Banding, Perak01/04/2008
1351Encik Hilal b. Abd. AzizPenolong Pegawai Perikanan Gred G32Pusat Kesihatan dan Kuarantin Ikan, GelugorDitempatkan Secara Pentadbiran di Malaysia Quarantine And Inspection Services (MAQIS), Kementerian Pertanian dan Industri Asas Tani Malaysia01/04/2008
1352Mohd Zin bin SaadPegawai Perikanan (Memangku G48)Institut Perikanan Malaysia, ChenderingCawangan Kemajuan Kerjaya dan Pembangunan Latihan Industri, Bahagian Pembangunan Sumber Manusia, Ibu Pejabat Perikanan Malaysia, Putrajaya01/04/2008
1353En. Edwin Linggang @ EdwardJuruenjin Laut Gred A11Pejabat Perikanan Negeri TerengganuInstitut Penyelidikan Perikanan Bintawa, Sarawak28/03/2008
1354En. Wan Yusup b. Wan AllaJuruenjin Laut Gred A11Pejabat Perikanan Negeri JohorPejabat Perikanan Negeri Johor (Ditempatkan secara Pentadbiran di Institut Penyelidikan Perikanan Bintawa, Sarawak)28/03/2008
1355Hii Poung IngPegawai Teknologi Maklumat F41Pejabat Perikanan Laut Sarawak24/03/2008
1356En. Mohd Ghazali b. KhalidPembantu Am Pejabat Gred N1Pusat Penyelidikan Perikanan Air Tawar, Glami Lemi, Titi, Jelebu, Negeri SembilanInstitut Penyelidikan Perikanan Batu Maung, Pulau Pinang03/03/2008
1357En. Md Yusri b. NasirPemandu kenderaan Gred R3Pusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan Subang, SelangorUnit Pengembangan dan Latihan, Pejabat Perikanan Negeri Selangor03/03/2008
1358En. Nor Ali b. NordinPemandu Kenderaan Gred R3Cawangan Teknologi Maklumat, Bahagian Pengurusan Maklumat Perikanan, Ibu Pejabat Perikanan Putrajaya (Ditempatkan secara pentadbiran di Bahagian Perancangan dan Pembangunan)Institut Penyelidikan Perikanan Batu Maung, Pulau Pinang03/03/2008
1359En. Shamsul Amri b. Abdullah @ Abdul KarimPemandu Kenderaan Gred R3Pusat Penyelidikan Ternakan Air Payau Gelang Patah, JohorPusat Penyu dan Ekosistem Marin (TUMEC), Rantau Abang, Terengganu03/03/2008
1360En. Azami b. Abd WahabPemandu Kenderaan Gred R3Pusat Penyu dan Ekosistem Marin (TUMEC), Rantau Abang, TerengganuInstitut Perikanan Malaysia Chendering, Terengganu03/03/2008
1361En. Mohammed Rukhemei b. Abdul HamidPemandu Kenderaan Gred R3Pusat Penyelidikan Perikanan Air Tawar, Glami Lemi, Titi, Jelebu, Negeri Sembilan (Ditempatkan secara pentadbiran di Pejabat Timbalan Ketua Pengarah Perikanan(Operasi)Ibu Pejabat Perikanan, Putrajaya)SEAFDEC, Chendering, Terengganu03/03/2008
1362En. Hamzah b. AwangPemandu Kenderaan Gred R3Bahagian Pembangunan Akuakultur, Ibu Pejabat Perikanan, PutrajayaPusat Pengembangan Akuakultur Enggor, Perak03/03/2008
1363En. Mohd Nazri b. IsmailPekerja Awam Gred R1Pusat Penyelidikan Perikanan Air Tawar, Glami Lemi, Titi, Jelebu, Negeri SembilanPusat Pengembangan Akuakultur Jitra, Kedah03/03/2008
1364En. Mohd Khairil Anuar b. HussainPekerja Awam Gred R1Limbongan Perikanan Pelabuhan Klang, SelangorPusat Pengembangan Akuakultur Jitra, Kedah03/03/2008
1365En. Mohd Nazri b. Mohd RaniPekerja Awam Gred R1Pusat Penyelidikan Terumbu Laut (Akuatorium) Gelugor, Pulau PinangUnit Penadbiran dan Kewangan, Pejabat Perikanan Negeri Terengganu03/03/2008
1366En. Mohd Yusof b. Mat IsaPekerja Awam Gred R1Limbongan Perikanan Pelabuhan Klang, SelangorPusat Penyelidikan Terumbu Laut (Akuatorium) Gelugor, Pulau Pinang03/03/2008
1367Nummeran bin Mohd NordinPegawai Perikanan Gred G41Cawangan Pentadbiran dan Kewangan, Pejabat Perikanan Negeri TerengganuCawangan Pegurusan Kesihatan Ikan, Bahagian Pembangunan Akuakultur, Ibu Pejabat Perikanan, Putrajaya01/03/2008
1368Puan Hamidah binti ZainalPembantu Perikanan Q17Pusat Penyelidikan Perikanan Air Tawar, Glami Lemi, Negeri Sembilan (P) 3609Pusat Penyelidikan Perikanan Air Tawar, Glami Lemi, Negeri Sembilan (Ditempatkan Secara Pentadbiran di Pusat Pengurusan Kesihatan Ikan Dan Kuarantin Ikan, KLIA, Sepang)18/02/2008
1369En. Muhammad Azral Bin IbrahimPembantu Perikanan G22Pusat Pengurusan Kuarantin Dan Kualiti Ikan, Bukit Kayu Hitam, Kedah (P) 3339Pusat Pengurusan Kuarantin Dan Kualiti Ikan, Kompleks Sultan Abu Bakar (KSAB), Johor01/02/2008
1370Kamarruddin bin IbrahimPeg. Penyelidik Q52Pusat Penyu & Ekosistem Marin Rantau Abang, Terengganu (TUMEC)Pusat Penyu Ekosistem Marin Rantau Abang, Terengganu01/02/2008
1371Jamaludin bin IbrahimPeg. Penyelidik Q52Cawangan Marin dan Oceanography SEAFDECCawangan Marin dan Oceanography SEAFDEC (Ditempatkan Secara Pentadbiran di Pusat Penyelidikan Perikanan Darat (Institut Perikanan Tangkapan) Glami Lemi)01/02/2008
1372Encik Safii bin HassanSerang A17Unit Kawalselia & Perlindungan Sumber, Pejabat Perikanan Negeri Pahang (P) 1389Pejabat Perikanan Laut Sarawak (Memangku Gred A22)01/02/2008
1373Chuah Toh ThyePeg. Perikanan Q52Pusat Penyelidikan & Pengeluaran Benih Udang Kebangsaan Pulau Sayak, KedahInstitut Penyelidikan Perikanan, Batu Maung, Pulau Pinang15/01/2008
1374Zulkifli Abd RashidPeg. Penyelidik Q52Pusat Penyelidikan Perikanan Air Tawar, Glami LemiPusat Penyelidikan Perikanan Air Tawar, Glami Lemi (Ditempatkan Secara Pentadbiran di Pusat Penyelidikan Perikanan Darat (Institut Perikanan Tangkapan) Glami Lemi)15/01/2008
1375Md Akhir Bin ArshadPeg. Penyelidik Q52Cawangan Penerokaan Sumber, SEAFDECCawangan Penerokaan Sumber SEAFDEC (Ditempatkan Secara Pentadbiran di Institut Penyelidikan Perikanan, Batu Maung, Pulau Pinang)15/01/2008
1376Syed Abdullah Bin Syed Abdul KadirPeg. Penyelidik Q44Cawangan Penerokaan Sumber, SEAFDECCawangan Penerokaan Sumber SEAFDEC (Ditempatkan Secara Pentadbiran di Pusat Penyelidikan Biodiversiti Akuatik (Institut Perikanan Tangkapan), Rantau Abang)15/01/2008
1377Ibrahim Bin JohariPeg. Penyelidik Q44Cawangan Penerokaan Sumber, SEAFDECInstitut Penyelidikan Perikanan, Batu Maung, Pulau Pinang15/01/2008
1378Pn. Ramlah bt. Abdul ManafPen. Pegawai Penyelidik Q27Institut Penyelidikan Perikanan, Batu Maung, Pulau PinangPusat Pengeluaran Dan Penyelidikan Ikan Laut Tanjung Demong, Besut, Terengganu02/01/2008
1379En. Tazri Amil b. ShafiePen. Pegawai Penyelidik Q27Pusat Penyelidikan Ternakan Air Payau Gelang Patah, JohorPusat Penyelidikan Perikanan Air Tawar Glami Lemi, Jelebu, Negeri Sembilan02/01/2008
1380En. Md. Zaidi b. MohamedPen. Pegawai Penyelidik Q27Pusat Pengeluaran Dan Penyelidikan Ikan Laut Tanjung Demong, Besut, TerengganuPusat Pengeluaran dan Penyelidikan Benih Udang Kebangsaan, kampung Pulau Sayak, Kedah02/01/2008
1381Mohd Sufian b. SulaimanPegawai Perikanan G48Cawangan Kuarantin Ikan, Bahagian Pengurusan Kuarantin Ikan dan Jaminan KualitiCawangan Pembangunan Tuna, Bahagian Pelesenan dan Pengurusan Sumber02/01/2008
1382En. Salehan b. LaminPegawai Perikanan G54Pengarah Perikanan Negeri PerakPengarah Bahagian Pengurusan Maklumat Perikanan02/01/2008
1383En. Teo Siong WanPegawai Perikanan G52Cawangan Pengutipan Data Perikanan, Bahagian Pengurusan Maklumat PerikananPengarah Perikanan Negeri Kedah02/01/2008
1384Hj. Sani Mohd IsaPegawai Perikanan G48 (Memangku G52)Pejabat Perikanan Negeri Kelantan (Ditempatkan Secara Pentadbiran Sebagai Pengarah Perikanan Negeri Kedah)Pengarah Perikanan Negeri Perak02/01/2008
1385Hjh. Badariah bt. Mohd AliPegawai Perikanan G52Cawangan Akuakultur Air Tawar, Bahagian Pembangunan AkuakulturCawangan Akuakultur Marin, Bahagian Pembangunan Akuakultur02/01/2008
1386En. Nik Abdul Wahab b. Mat DiahPegawai Perikanan G52Cawangan Akuakultur Marin, Bahagian Pembangunan AkuakulturCawangan Kejuruteraan Akuakultur, Bahagian Kejuruteraan02/01/2008
1387En. Muhammad Hatta b. Hj. MahmudPegawai Perikanan (Memangku G52)Cawangan Pengembangan Akuakultur Jerantut, Pahang, Bahgaian Pembangunan AkuakulturCawangan Akuakultur Air Tawar, Bahagian Pembangunan Akuakultur02/01/2008
1388Hj. Munir b. Mohd NawiPegawai Perikanan (Memangku G52)Cawangan Pemuliharaan Sumber dan Perikanan Rekreasi, Bahagian Pelesenan dan Pengurusan Sumber (Ditempatkan Secara Pentadbiran di Pejabat Perikanan Negeri Terengganu)Pejabat Perikanan Negeri Terengganu02/01/2008
1389Hjh. Razidah bt. BudinPegawai Perikanan (Memangku G52)Cawangan Pelesenan, Bhagian Pelesenan dan Pengurusan SumberCawangan Komunikasi, Bahagian Pengurusan Maklumat Perikanan (Menjalankan tugas di Cawangan Pengutipan Data Perikanan)02/01/2008
1390Dr. Bah Piyan TanPegawai Perikanan (Memangku G52)Cawangan Pengembangan Pemprosesan dan Pengendalian Hasil Perikanan, Bahagian Pengembangan PerikananCawangan Jaminan Kualiti Ikan, Bahagian Biosekuriti, Diagnostik & Kawalan Kualiti Ikan (BDKKI), Pejabat Perikanan Negeri Perak02/01/2008
1391Hj. Raihan b. Sh Hj. AhmadPegawai Perikanan G48Cawangan Sumber Perairan Darat, Bahagian Pelesenan dan Pengurusan Sumber (Ditempatkan Secara Pentadbiran di Cawangan Pengurusan Akuakultur)Cawangan Pengembangan Akuakultur Jerantut, Pahang,02/01/2008
1392En. Fauzi b. Abdul RahmanPegawai Perikanan G48Cawangan Pembangunan Tuna, Bahagian Pelesenan dan Pengurusan SumberCawangan Pelesenan, Bahagian Pelesenan dan Pengurusan Sumber02/01/2008
1393Y.M Raja Mohammad Noordin b. Raja OmarPengarah DPPSPMPengarah Department, Departmen Penyelidikan Pengurusan Sumber Perikanan Marin, TerengganuPengarah Penyelidik, Institut Penyelidikan Perikanan Batu Maung, Pulau Pinang19/11/2007
1394Cik Hjh. Mahyam bt. Mohd IsaPenyelidikDepartmen Penyelidikan Pengurusan Sumber Perikanan Marin, TerengganuPengarah Department, Departmen Penyelidikan Pengurusan Sumber Perikanan Marin, Terengganu19/11/2007
1395Azhar b. Mohd YusofPegawai Perikanan Gred G41Cawangan Pengembangan dan Latihan, Pejabat Perikanan Negeri KedahPusat Pengembangan Akuakultur Jitra, Kedah01/11/2007
1396Mazayu bt. MohamadPegawai Perikanan Gred G41Cawangan Penyeliaan, Bahagian Perlindungan Sumber(Ditempatkan Secara Pentadbiran di Pejabat Perikanan Negeri Kedah)Cawangan Pengembangan dan Latihan, Pejabat Perikanan Negeri Kedah01/11/2007
1397Mohd Saiful Ridhwan b. ZakariaPegawai Perikanan Gred G41Pejabat Perikanan Negeri Johor (Pentadbiran dan Kewangan)Taman laut Terengganu, Kementerian Sumber Asli dan Alam Sekitar01/11/2007
1398Fadzilah bt. Md. KassimPegawai Perikanan Gred G41Cawangan Kawalselia dan Perlindungan Sumber, Pejabat Perikanan Negeri JohorPejabat Perikanan Negeri Johor(Pentadbiran dan Kewangan)01/11/2007
1399Muhammad Zaid b. HussainPegawai Perikanan Gred G41Cawangan Akuakultur Air Tawar, Bahagian Pembangunan Akuakultur, Ibu Pejabat Perikanan (Ditempatkan Secara Pentadbiran di Pusat Pengembangan Akuakultur Perlok, Pahang)Cawangan Logistik, Bahagian Perlindungan Sumber, Ibu Pejabat Perikanan01/11/2007
1400Kamarul Arifin b. MusaPegawai Perikanan Gred G41Cawangan Kawalselia dan Perlindungan Sumber, Pejabat Perikanan Negeri PahangCawangan Pembangunan Tuna, Bahagian Pelesenan dan Pengurusan Sumber, Ibu Pejabat Perikanan01/11/2007
1401En. Nor Azman b. Che DinPembantu Perikanan Gred G17Seksyen Taman Laut, Pejabat Perikanan Negeri TerengganuUnit Perancangan dan Penilaian (Setiu), Pejabat Perikanan Negeri Terengganu01/11/2007
1402Pn. Marlinda Anim bt. MarhamPeg. Perikanan G41Bahagian Pengurusan Kuarantin Ikan dan Jaminan Kualiti, Ibu Pejabat Perikanan PutrajayaDitempatkan Secara Pentadbiran di Malaysian Quarantine And Inspection Services (MAQIS), Kementerian Pertanain dan Industri Asas Tani Malaysia01/11/2007
1403Puan Fauzidah bt. OthmanPegawai Perikanan Gred G48Cawangan Kuarantin Ikan, Bahagian Pengurusan Kuarantin Ikan dan Jaminan KualitiMalaysian Quarantine And Inspection Services (MAQIS), Kementerian Pertanian dan Industri Asas Tani Malaysia01/11/2007
1404En. Fadzil b. BakarSerang Gred A17Pejabat Perikanan Negeri Pulau PinangPerlindungan Sumber Kuala Kedah, Pejabat Perikanan Negeri Kedah, (Ditempatkan Secara Pentadbiran di Cawangan Perlindungan Sumber Pulau Pinang)01/11/2007
1405En. Abdul Malik b. Abdul KarimSerang Gred A22Kawalselia dan Perlindungan Sumber Bintulu, SarawakInstitut Penyelidikan Perikanan, Batu Maung, Pulau Pinang01/11/2007
1406En. Che Mat b. AbdullahKelasi Gred A1Institut Penyelidikan Perikanan Batu maung, Pulau PinangInstitut Penyelidikan Perikanan Batu Maung(Ditempatkan Secara Pentadbiran di Cawangan Perlindungan Sumber Kuala Perlis, Perlis)01/11/2007
1407En. Suhaimi b. AhmadKelasi Gred A1Unit Kawalselia dan Perlindungan Sumber, Pejabat Perikanan Negeri Pulau PinangUnit Kawalselia da Perlindungan Sumber, Pejabat Perikanan Negeri Pulau Pinang(Ditempatkan Secara Pentadbiran di Bahagian Perlindungan Sumber Kuala Perlis, Perlis)01/11/2007
1408En. Anuar b. AliKelasi Gred A1Unit Kawalselia dan Perlindungan Sumber, Pejabat Perikanan Negeri Pulau PinangUnit Kawalselia da Perlindungan Sumber, Pejabat Perikanan Negeri Pulau Pinang(Ditempatkan Secara Pentadbiran di Bahagian Perlindungan Sumber Kuala Perlis, Perlis)01/11/2007
1409En. Syed Mohd Saifullah b. Syed OmarKelasi Gred A1Unit Kawalselia dan Perlindungan Sumber, Pejabat Perikanan Negeri Pulau Pinang (Bertugas di Langkawi, Kedah)Unit Kawalselia da Perlindungan Sumber, Pejabat Perikanan Negeri Pulau Pinang(Ditempatkan Secara Pentadbiran di Pusat Perikanan Darat Banding, Perak)01/11/2007
1410En. Imtiyaz b. Tawoosh KhanKelasi Gred A1Unit Pengurusan dan Perlindungan Sumber Kg. Acheh, Pejabat Perikanan Negeri PerakUnit Pengurusan dan Perlindungan Sumber Kg. Acheh, Pejabat Perikanan Negeri Perak (Ditempatkan Secara Pentadbiran di Pusat Perikanan Darat Banding, Perak)01/11/2007
1411En. Hassan b. AbdunSerang Gred A17Unit Pengurusan dan Perlindungan Sumber, Pejabat Perikanan Negeri KedahUnit Pengurusan dan Perlindungan Sumber, Pejabat Perikanan Negeri Kedah (Ditempatkan Secara Pentadbiran di Bahagian Perlindungan Sumber Kuala Perlis, Perlis)01/11/2007
1412En. Nik Mohd Yusof b. SulongSerang Gred A17Unit Kawalselia dan Perlindungan Sumber Kg. Acheh, Pejabat Perikanan Negeri PerakUnit Kawalselia dan Perlindungan Sumber, Pejabat Perikanan Negeri Perak (Ditempatkan Secara Pentadbiran di Pusat Perikanan Darat Banding, Perak)01/11/2007
1413En. Othman b. AniJuruenjin Gred A11/12Unit Kawalselia dan Perlindungan Sumber, Pejabat Perikanan Negeri Pulau PinangUnit Kawalselia dan Perlindungan Sumber, Pejabat Perikanan Negeri Pulau Pinang (Ditempatkan Secara Pentadbiran di Bahagian Perlindungan Sumber Kuala Perlis, Perlis)01/11/2007
1414En. Abd. Koder b. Abd. GhaniJuruenjin Gred A18Unit Kawalselia dan Perlindungan Sumber Pelabuhan Klang, Pejabat Perikanan SelangorUnit Kawalselia dan Perlindungan Sumber, Pejabat Perikanan Selangor (Ditempatkan Secara Pentadbiran di Pusat Perikanan Darat Banding, Perak)01/11/2007
1415En. Hasreek Razuff b. Mohd RazaliPembantu Tadbir (P/O) Gred N17Cawangan Pentadbiran Am (Fail Terbuka/Kuarters), Bahagian Pentadbiran dan Kewangan, Ibu Pejabat Perikanan, PutrajayaCawangan Pentadbiran Am (Majlis Rasmi/Kenderaan dan Keselamatan Jabatan), Bahagian Pentadbiran dan Kewangan, Ibu Pejabat Perikanan, Putrajaya01/10/2007
1416Puan Noorhazlina bt. Che IsaPembantu Tadbir (P/O) Gred N17Cawangan Pentadbiran Am (Kiriman), Bahagian Pentadbiran dan Kewangan, Ibu Pejabat Perikanan, PutrajayaCawangan Pentadbiran Am (Fail Terbuka/Kuarters), Bahagian Pentadbiran dan Kewangan, Ibu Pejabat Perikanan, Putrajaya01/10/2007
1417En. Joven b. JunipPembantu Tadbir (P/O) Gred N17Cawangan Pentadbiran Am (Majlis Rasmi/Kenderaan dan Keselamatan Jabatan), Bahagian Pentadbiran dan Kewangan, Ibu Pejabat Perikanan, PutrajayaCawangan Pentadbiran Am (Kiriman), Bahagian Pentadbiran dan Kewangan, Ibu Pejabat Perikanan, Putrajaya01/10/2007
1418Nor Ainy bt. MahyudinPegawai Perikanan G44(Cuti Belajar)Bahagian Pengembangan dan Kawalan Kualiti ikan, Ibu Pejabat Perikanan Malaysia, Putrajaya01/10/2007
1419Ruzaidi b. MamatPegawai Perikanan (Memangku G44)Pejabat Perikanan Negeri Kelantan (Pengembangan dan Latihan)Bahagian Perlindungan Sumber, Cawangan Logistik, Ibu Pejabat Perikanan (Ditempatkan Secara Pentadbiran di Pejabat Perikanan Negeri Kelantan)01/10/2007
1420Noraisyah bt. Abu BakarPegawai Perikanan (Memangku G44)Pusat Pengembangan Perikanan Laut, Batu MaungBahagian Pelesenan dan Pengurusan Sumber, Cawangan Pelesenan, Ibu Pejabat (Ditempatkan Secara Pentadbiran di Pusat Pengembangan Perikanan Laut Batu Maung)01/10/2007
1421Bakri b. MiswanPegawai Perikanan Gred G44Pusat Akuakultur Banding, PerakPusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan, Kompleks Sultan Abu Bakar (KSAB), Johor (Ditempatkan Secara Pentadbiran di Pusat Perikanan Darat Banding, Perak)01/10/2007
1422Norul Fahiezah bt. SalehuddinPegawai Perikanan G41TUMEC, TerengganuPejabat Perikanan Negeri Perak01/10/2007
1423Norarziah bt. Abdullah @ AzizPegawai Perikanan G41Pejabat Perikanan Negeri PerakPejabat Perikanan Negeri Pahang01/10/2007
1424Muhammad Nur Ashry b. BassariPegawai Perikanan G41Bahagian Perlindungan Sumber, Ibu Pejabat Perikanan Malaysia, PutrajayaTaman Pertanian malaysia, Bukit Cahaya Seri Alam, Selangor01/10/2007
1425Kamarul Arifin b. MusaPegawai Perikanan G41pejabat Perikanan Negeri PahangPusat Penyelarasan Penguatkuasaan Maritim, Lumut01/10/2007
1426Noor Hairanny bt. M. TajudeenPenolong Pegawai Perikanan G27Pusat Kuarantin dan Kesihatan Ikan, Sepang, SelangorPejabat Perikanan Negeri Melaka (Perancangan dan Penilaian)01/10/2007
1427Nazuki b. SulongPenolong Pegawai Perikanan G27Pejabat Perikanan Negeri Melaka (Perancangan dan Penilaian)Bhgn. Perancangan dan Pembangunan, Cwgn. Pembangunan, Pengesanan dan Penilaian, Ibu Pejabat Perikanan, Putrajaya (Ditempatkan Secara Pentadbiran di Projek Ternakan Ikan Tilapia Sg. Como, Terengganu01/10/2007
1428En. Teoh Pik nengPegawai Penyelidik Gred Q41Pusat Pengeluaran dan Penyelidikan Ikan Laut, Tanjung DemongPusat Penyelidikan dan Pengeluaran Benih Udang Kebangsaan, Pulau sayak, Kedah01/10/2007
1429Pn. Roziawati bt. Mohd RazaliPegawai Penyelidik Gred Q41Projek Akuakultur Pulau Layang-Layang, Tuaran, SabahInstitut Penyelidikan Perikanan Batu Maung, Pulau Pinang01/10/2007
1430Cik Shireen Hing Chen HueyPegawai Perikanan G41Taman Laut, TerengganuPusat Penyu dan Ekosistem Marin Rantau Abang Terengganu (TUMEC) (Ditempatkan Secara Pentadbiran di Pejabat Perikanan Negeri Terengganu)01/10/2007
1431En. Muhamad Husin b. Md DomPemandu Kenderaan Bermotor Gred R3Pejabat Timbalan Ketua Setiausaha(Perancangan), Kementerian Pertanian dan Industri Asas TaniUnit Pengembangan dan Latihan, Pejabat Perikanan Negeri Perak17/09/2007
1432Pn. Zainah bt. Mat AiniPembantu Perikanan G17Cawangan Pengurusan dan Pelaburan Akuakultur, Bahagian Pembangunan Akuakultur, Ibu Pejabat Perikanan PutrajayaCawangan Pengutipan Data, Bahagian Pengurusan Maklumat Perikanan, Ibu Pejabat Perikanan Putrajaya01/08/2007
1433En. Nik Soh b. JunohPembantu Perikanan G17Cawangan Pengutipan Data, Bahagian Pengurusan Maklumat Perikanan, Ibu Pejabat Perikanan PutrajayaCawangan Sumber Laut Dalam, Bahagian Pelesenan dan Pengurusan Sumber, Ibu Pejabat Perikanan Putrajaya01/08/2007
1434Pn. Azizah bt SadaPembantu Perikanan G17Cawangan Logistik, Bahagian Perlindungan Sumber, Ibu Pejabat Perikanan PutrajayaCawangan Pengutipan Data, Bahagian Pengurusan Maklumat Perikanan, Ibu Pejabat Perikanan Putrajaya01/08/2007
1435Cik Seniati bt. JaisPembantu Perikanan G17Cawangan Operasi, Bahagian Perlindungan Sumber, Ibu Pejabat Perikanan PutrajayaCawangan Pelesenan, Bahagian Pelesenan dan Pengurusan Sumber, Ibu Pejabat Perikanan Putrajaya01/08/2007
1436Pn. Kasmawaty bt. KassimPembantu Perikanan G17Cawangan Akuakultur Air Tawar, Bahagian Pembangunan Akuakultur, Ibu Pejabat Perikanan PutrajayaCawangan Perancangan Sektor, Bahagian Perancang dan Pembangunan, Ibu Pejabat Perikanan Putrajaya01/08/2007
1437En. Abdul Razak b. Mat AiniPembantu Perikanan G17Cawangan Logistik, Bahagian Perlindungan Sumber, Ibu Pejabat Perikanan PutrajayaCawangan Komunikasi, Bahagian Pengurusan Maklumat Perikanan, Ibu Pejabat Perikanan Putrajaya01/08/2007
1438En. Ahmad Abd. Razak b. YaakobPembantu Perikanan G17Unit Kawalselia dan Perlindungan Sumber (Kawalselia Kuala Kedah), Pejabat Perikanan Negeri KedahUnit Taman Laut, Pejabat Perikanan Negeri Kedah01/08/2007
1439En. Mohd Rodzi b. ZakariaPembantu Perikanan G17Unit Kawalselia dan Perlindungan Sumber (SMPP), Pejabat Perikanan Negeri Pulau PinangPusat Pengembangan Perikanan Seberang Takir, Terengganu01/08/2007
1440En. Ahmad Zawari b. TasukiPembantu Perikanan G17Unit Kawalselia dan Perlindungan Sumber (Perlindungan Sumber Batu Maung), Pejabat Perikanan Negeri Pulau PinangPusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan Batu Maung, Pulau Pinang01/08/2007
1441Pn. Nurrulaine bt. IsmailPembantu Perikanan G17Unit Pengembangan dan Latihan (pengembangan), Pejabat Perikanan Negeri MelakaUnit Pengembangan dan Latihan (Akuakultur Negeri), Pejabat Perikanan Negeri Selangor01/08/2007
1442En. Mazri b. WookPembantu Perikanan G17Pusat Penyu dan Ekosistem Marin Rantau Abang, TerengganuUnit Kawalselia dan Perlindungan Sumber (Kawalselia Negeri), Pejabat Perikana Negeri Terengganu01/08/2007
1443En. Muhammad Nazri b. IsmailPembantu Perikanan G17Unit Kawalselia dan Perlindungan Sumber (Melaka Tengah), Pejabat Perikanan Negeri MelakaInstitut Perikanan Malaysia, Chendering, Terengganu01/08/2007
1444En. Mohd Sabri b. OthmanPembantu Perikanan G17Unit Kawalselia dan Perlindungan Sumber (Pelabuhan Kelang), Pejabat Perikanan Negeri SelangorUnit Pengembangan dan Latihan (Akuakultur Kajang), Pejabat Perikanan Negeri Selangor01/08/2007
1445Pn. Hasaniah bt. Ahmad KamalludinPembantu Perikanan G17Unit Kawalselia dan Perlindungan Sumber (Pelabuhan Kelang), Pejabat Perikanan Negeri SelangorUnit Perancang dan Penilaian (Alor Setar), Pejabat Perikanan Negeri Kedah01/08/2007
1446En. Sulaiman b. KamatPembantu Perikanan G17Unit Kawalselia dan Perlindungan Sumber (Perlindungan Sumber Kg. Acheh), Pejabat Perikanan Negeri PerakUnit Pengembangan dan Latihan (Pengembangan Perikanan Kuala Kedah), Pejabat Perikanan Negeri Kedah01/08/2007
1447En. Sharudin b. IshakPembantu Perikanan G17Pusat Pengembangan Perikanan Laut Batu Maung, Pejabat Perikanan Negeri Pulau PinangPusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan, Bukit Kayu Hitam, Kedah01/08/2007
1448En. Adnan b. AbasPembantu Perikanan G17Unit Taman Laut, Pejabat Perikanan Negeri KedahPusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan, Bukit Kayu Hitam, Kedah01/08/2007
1449En. Zaihari b. IbrahimPembantu Perikanan G17Institut Perikanan Malaysia, Chendering, TerengganuPusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan, Bukit Kayu Hitam, Kedah01/08/2007
1450En. Rozali b. MuhamadPembantu Perikanan G17Unit Kawalselia dan Perlindungan Sumber(Kawalselia Kuala Terengganu Selatan), Pejabat Perikanan Negeri TerengganuPusat Penyu dan Ekosistem Marin, Rantau Abang, Terengganu01/08/2007
1451En. Adnan b. AhmadPembantu Perikanan G17Pusat Kuarantin dan Kesihatan Ikan Sepang, SelangorUnit Kawalselia dan Perlindungan Sumber (Perlindungan Sumber Chendering), Pejabat Perikanan Negeri Terengganu01/08/2007
1452En. Sahimi b. AriffinPembantu Perikanan Gred G17Unit Kawalselia dan Perlindungan Sumber(Akuakultur Teluk Intan) Pej. Perikanan Negeri PerakUnit Kawalselia dan Perlindungan Sumber (Perlindungan Sumber Kg. Acheh) Pej. Perikanan Negeri Perak16/07/2007
1453En. Md. Foozi b. RomliPembantu Perikanan Gred G22Pusat Pengembangan Akuakultur Jitra, KedahUnit Kawalselia dan Perlindungan Sumber (KDP Banting), Pej. Perikanan Negeri Selangor16/07/2007
1454En. Mohamad Shaupi b. DerahmanPegawai Perikanan G54Pengarah Bahagian Perancang, Pembangunan dan AntarabangsaPengarah Bahagian Perancang dan Antarabangsa01/07/2007
1455Puan Hjh. Rodiah bt. IdrisPegawai Perikanan G52Cawangan Pembangunan, Pengesanan dan PenilaianPengarah Bahagian Pembangunan dan Perundingan Khidmat Teknikal (Memangku G54)01/07/2007
1456Zaleha bt. ZakariaPembantu Tadbir Rendah(Jurutaip) Gred N11Jabatan Pertanian Malaysia, PutrajayaInstitut Perikanan Malaysia, Chendering, Terengganu27/06/2007
1457En. Osman bin Abdul SatarPembantu Am Pejabat N1Bahagian Pentadbiran dan Kewangan, Pej. Perikanan Laut SarawakBahagian Pentadbiran dan Kewangan, Ibu Pejabat Perikanan Putrajaya (Ditempatkan di Pejabat Ketua Pengarah/Timabalan Ketua Pengarah18/06/2007
1458En. Chandrasegaran a/l TharumalingamPembantu Perikanan G22Unit Kawalselia dan Perlindungan Sumber, Pej. Perikanan Negeri Pulau PinangCawangan Operasi, Bahagian Perlindungan Sumber, Ibu Pejabat Perikanan Putrajaya18/06/2007
1459En. Sunan Mokhdir bin JaafarPembantu Perikanan G22Unit Pentadbiran dan Kewangan(KDP Tanjung Karang), Pej. Perikanan Negeri SelangorCawangan Akuakultur Air Tawar, Bahagian Pembangunan Akuakultur, Ibu Pejabat Perikanan Putrajaya18/06/2007
1460En. Abdullah bin Mat ZainPembantu Perikanan G22Unit Kawalselia dan Perlindungan Sumber(Perlindungan Sumber Kg. Acheh), Pej. Perikanan Negeri PerakUnit Perancang dan Penilaian, Pej. Perikanan Negeri Perak18/06/2007
1461En. Sia Khoon EngPembantu Perikanan G22Pusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan Batu Maung, Pulau PinangUnit Perancang dan Penilaian, Pej. Perikanan Negeri Selangor18/06/2007
1462En. Mohd Yusoff bin HusssainPembantu Perikanan G22Unit Pengembangan dan Latihan, Pej. Perikanan Negeri Melaka(Ditempatkan di Kawalselia, Pej. Perikanan Negeri Kedah)Unit Kawalselia dan Perlindungan Sumber, Pej. Perikanan Negeri Melaka18/06/2007
1463En. Md. Foozi bin RomliPembantu Perikanan G22Pusat Pengembangan Akuakultur Jitra, KedahTapak Ramsar Bera, Pahang18/06/2007
1464En. Abdul Hamid bin TakinPembantu Perikanan G22Pusat Pengembangan Akuakultur Enggor, Perak(Ditempatkan di Hulu Langat, Pej. Perikanan Negeri Selangor)Unit Pentadbiran dan Kewangan(KDP Hulu Langat), Pej. Perikanan Negeri Selangor18/06/2007
1465En. Harbit Hussain bin Abdul Kareem BaxPembantu Perikanan G22Unit Taman Laut, Pej. Perikanan Negeri TerengganuUnit Kawalselia dan Perlindungan Sumber(Perlindungan Sumber Tanjung Sedili) Pej. Perikanan Negeri Johor18/06/2007
1466En. Mesran bin SuripPembantu Perikanan G22Pusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan KLIA, Sepang, SelangorLapangan Terbang Senai, Johor18/06/2007
1467En. Mohd Zubir bin Abdul RashidPembantu Perikanan G17Pusat Pengembangan Perikanan Laut Sitiawan, Manjung, PerakPusat Pengembangan Akuakultur Jitra, Kedah18/06/2007
1468En. Ng Hock SunPembantu Perikanan G17Unit Pengembangan dan Latihan (Akuakultur Selama), Pej. Perikanan Negeri PerakUnit Kawalselia dan Perlindungan Sumber, Pej. Perikanan Negeri Pulau Pinang18/06/2007
1469En. Tajuddin bin Abd RaniPembantu Perikanan G17Unit Pengambangan dan Latihan(Akuakultur Gerik), Pej. Perikanan Negeri PerakPusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan Batu Maung, Pulau Pinang18/06/2007
1470En. Shamshudin bin Mat SaidPembantu Perikanan G17Unit Kawalselia dan Perlindungan Sumber, Pej. Perikanan Negeri Perak(Ditempatkan di Pusat Pengembangan Akuakultur Tapah, Perak)Unit Kawalselia dan Perlindungan Sumber(Perlindung Sumber Kg. Achech), Pej. Perikanan Negeri Perak18/06/2007
1471En. Sahimi bin AriffinPembantu Perikanan G17Unit Kawalselia dan Perlindungan Sumber(Akuakultur Teluk Intan), Pej. Perikanan Negeri PerakUnit Pengembangan dan Latihan, Pej. Perikanan Wilayah Persekutuan labuan18/06/2007
1472En. Mat Yusof bin HashimPembantu Perikanan G17Unit Pengembangan dan Latihan(Pengembangan Perikanan Kuala Muda Utara), Pej. Perikanan Negeri KedahPusat Pengembangan Akuakultur Enggor, Perak18/06/2007
1473En. Hamdan bin JaafarPembantu Perikanan G17Unit Kawalselia dan Perlindungan Sumber(Kawalselia Pontian), Pej. Perikanan Negeri JohorUnit Pengembangan dan Latihan, Pej. Perikanan Negeri Johor18/06/2007
1474En. Zainal Abidin bin AhmadPembantu Perikanan G17Unit Kawalselia dan Perlindungan Sumber(Unit Kawalselia Johor Bahru), Pej. Perikanan Negeri JohorUnit Pengembangan dan Latihan, Pej. Perikanan Negeri Johor18/06/2007
1475En. Aziz bin Mohd DagangPembantu Perikanan G17Institut Perikanan Malaysia Chendering, TerengganuUnit Pentadbiran dan Kewangan(KDP Tumpat), Pej. Perikanan Negeri Kelantan18/06/2007
1476En. Tan Bee ChewPembantu Perikanan G17Unit Perancang dan Penilaian(Pengutipan Data Sibu Wilayah II), Pej. Perikanan Laut SarawakPusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan, Bintawa18/06/2007
1477En. Lim Hock PengPembantu Perikanan G17Unit Kawalselia dan perlindungan Sumber(Perlindungan Sumber Mukah), Pej. Perikanan Laut SarawakUnit Kawalselia dan Perlindungan Sumber, Pej. Perikanan Laut Sarawak18/06/2007
1478En. Mohamad bin IshakPembantu Perikanan G17Unit Perancang dan Penilaian(Marang), Pej. Perikanan Negeri TerengganuUnit Taman Laut, Pej. Perikanan Negeri Terengganu18/06/2007
1479En. Abdul Rahman bin Omar @ ShihabPembantu Perikanan G26Unit Kawalselia dan Perlindungan Sumber, Pej. Perikanan Negeri MelakaUnit Kawalselia dan Perlindungan Sumber, Pej. Perikanan Negeri Johor18/06/2007
1480Mohd Izanni Bin Mohd NasohaPenolong Pegawai Teknolgoi Maklumat F29Jabatan Perikanan Malaysia, PutrajayaKementerian Luar Negeri, Putarajaya01/06/2007
1481Nor Azizah Binti KematPen. Pegawai Perikanan G32Majlis Latihan Pertanian Kebangsaan (NATC) Kementerian Pertanian dan Industri Asas Tani02/05/2007
1482Abu Talib Bin AhmadPeg. Penyelidik Q52Institut Penyelidikan Perikanan, Batu Maung, Pulau PinangDepartmen Penyelidikan dan Pengurusan Sumber Perikanan01/05/2007
1483Mazalina Binti AliPeg. Penyelidik Q41Institut Penyelidikan Perikanan, Batu Maung, Pulau PinangDepartment Penyelidikan dan Pengurusan Sumber Perikanan Marin (SEAFDEC)01/05/2007
1484Mohd Rafi Bin HassanPen. Pegawai Perikanan G32Ketua Daerah Perikanan Manjung, Perak23/04/2007
1485Muhassan Bin MohamadPen. Pegawai Perikanan G32Jabatan Keselamatan dan Kesihatan Pekerjaan PerakKetua Pusat PPA Tapah, Perak16/04/2007
1486Shaharuddin Bin RamliPen. Pegawai Perikanan G32Pusat Kuarantin dan Kesihatan Ikan KLIA, Sepang, SelangorJabatan keselamatan dan Kesihatan Pekerjaan, Perak16/04/2007
1487Hilal bin Abd. AzizPen. Pegawai Perikanan G32Majlis Latihan Pertanian Kebangsaan (NATC)Pusat Kuarantin dan Kesihatan Ikan, Batu Maung, Pulau Pinang16/04/2007
1488Hamid Bin HassanPen. Pegawai Perikanan G32Pusat Kuarantin dan Kesihatan Ikan, Batu Maung, Pulau PinangPusat Kuarantin dan Kesihatan Ikan KLIA, Sepang, Selangor16/04/2007
1489Nor Azaman Bin OthmanPen. Pegawai Perikanan G27Pusat Kuarantin dan Kesihatan Ikan KLIA, Sepang, SelangorKetua Daerah Perikanan Sarikei, Sarawak16/04/2007
1490Zaihani Bt AbdullahPen. Pegawai Perikanan G32Pusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan KLIA,Sepang, SelangorPejabat Taman Laut Kedah (Jawatan Kader)16/04/2007
1491Saadon Bin KasmonPen. Pegawai Penyelidik Q27Pusat Penyelidikan Perikanan Air Tawar Gelemi Lemi, Jelebu, Negeri SembilanPusat Kuarantin Dan Kesihatan Ikan, Subang, Selangor01/04/2007
1492Cik Nur Hidayah binti Abd MananPembantu Tadbir (K/S) N17Bahagian Pentadbiran dan Kewangan, Ibu Pejabat Perikanan, PutrajayaBahagian Pelesenan dan Perlindungan Sumber, Ibu Pejabat Perikanan, Putrajaya01/04/2007
1493Cik Fardilah binti Mohd BasriPembantu Tadbir (K/S) N17Bahagian Pelesenan dan Perlindungan Sumber, Ibu Pejabat Perikanan PutrajayaBahagian Pentadbiran dan Kewangan, Ibu Pejabat Perikanan Putrajaya01/04/2007
1494Arief Dharmawijaya Bin SharipudinPegawai Perikanan G41Seksyen Taman Laut, Kementerian Sumber Asli dan Alam Sekitar, PutrajayaPejabat Perikanan Negeri Perlis (Menggunakan Perjawatan Hakiki PPN Kelantan)16/03/2007
1495Zainuddin B. AliasPeg. Penyelidik Q41TUMEC, TerengganuPusat Pengeluaran dan Penyelidikan Benih Udang Kebangsaan, Pulau Sayak, Kedah15/03/2007
1496Iftikhar Ahmad b. Abdul RafiPeg. Penyelidik Q41PPBUK Pulau Sayak, KedahInstitut Penyelidikan Perikanan Batu Maung, Pulau15/03/2007
1497Hashim Bin ShuhaimiPembantu Penyelidik Q17Pusat Penyelidikan Perikanan Air Tawar Gelemi Lemi, Jelebu, Negeri SembilanPusat Penyelidikan Perikanan Marin Kampung Acheh,15/03/2007
1498Sai-fulhak Bin YahyaPembantu Penyelidik Q17Pusat Penyu Dan Ekosistem Marin Rantau Abang, Dungun, Terengganu.Pusat Penyelidikan Perikanan Marin Kampung Acheh, Lumut, Perak (Unit Sokongan)15/03/2007
1499Mohd Nazir b. TaibJuruteknik J17Departmen Penyelidikan Dan Pembangunan Sumber Perikanan Marin ( SEAFDEC ), Chendering, TerengganuPusat Penyelidikan Perikanan Marin Kampung Acheh,15/03/2007
1500Selamat bin HussinSerang A17Pejabat Perikanan Negeri TerengganuInstitut Perikanan Malaysia, Chendering, Terengganu15/03/2007
1501Zulkfili B. TalibPeg. Penyelidik Q41Departmen Penyelidikan Dan Pembangunan Sumber Perikanan Marin ( SEAFDEC ), Chendering, TerengganuPusat Penyelidikan Perikanan Marin, Kpg. Acheh, Lumut, Perak (Unit Survei Larva)15/03/2007
1502Sallehudin B. JamonPeg. Penyelidik Q41Departmen Penyelidikan Dan Pembangunan Sumber Perikanan Marin ( SEAFDEC ), Chendering, TerengganuPusat Penyelidikan Perikanan Marin, Kpg. Acheh, Lumut, Perak (Unit Prk Inverbrata))15/03/2007
1503Samsudin B. BasirPeg. Penyelidik Q52Institut Penyelidikan Perikanan Batu Maung, Pulau Pinang.Pusat Penyelidikan Perikanan Marin, Kpg. Acheh, Lumut, Perak15/03/2007
1504Ahmad Husin Bin AliasPeg. Penyelidik Q44Institut Penyelidikan Perikanan Batu Maung, Pulau Pinang.Pusat Penyelidikan Perikanan Marin, Kpg. Acheh, Lumut, Perak (Unit Ekosistem Muara)15/03/2007
1505En.Abdul Aziz bin YusofPen. Pegawai Penyelidik Q27Departmen Penyelidikan Dan Pembangunan Sumber Perikanan Marin ( SEAFDEC ), Chendering, TerengganuPusat Kuarantin Dan Kesihatan Ikan, Subang, Selang01/03/2007
1506En. Ahmad Fuad bin AhmadPen. Pegawai Perikanan G32Pusat Pengembangan Akuakultur, Tapah, Pej. Perikanan Negeri PerakPusat Pengurusan Kuarantin Dan Kualiti Ikan, KLIA01/03/2007
1507Puan Rahimshahrina binti IbrahimPembantu Perikanan G17Unit Pengembangan dan Latihan (Akuakultur Negeri), Pej. Perikanan Negeri SelangorPusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan Rantau01/03/2007
1508En. Dawari bin Zainal AbidiniPembantu Perikanan G17Pusat Kuarantin dan Kesihatan Ikan Sepang, SelangorPusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan Rantau01/03/2007
1509Wan Yok HanPenolong Pegawai Perikanan G32Pejabat Perikanan Daerah Manjung, PerakJabatan Keselamatan dan Kesihatan Pekerjaan (JKKP), Johor Bharu, Johor01/03/2007
1510En. Badeli Bin HassanPenolong Pegawai Perikanan G32Pejabat Perikanan Daerah Langkawi, KedahJabatan Keselamatan dan Kesihatan Pekerjaan (JKKP), Johor Bharu, Johor01/03/2007
1511En. Che Din bin TahaPembantu Laut Gred A22Institut Penyelidikan Perikanan Cawangan Sarawak. (Penempatan secara pentadbiran di Institut Penyelidikan Perikanan, Kg. Acheh, Perak)Institut Penyelidikan Perikanan, Pulau Pinang (Kapal-kapal Penyelidikan)(Penempatan secara pentadbiran di Institut Penyelidikan Perikanan, Kg. Acheh, Perak)01/02/2007
1512Nazrul Azman Bin Mat RahimPen. Pegawai Perikanan G27Cawangan Komunikasi, Bahagian Pengurusan Maklumat Perikanan, PutrajayaPejabat Perikanan Wilayah Persekutuan Labuan01/02/2007
1513Mohd Shukri bin YusofPen. Pegawai Perikanan G27Pusat Kuarantin dan Kesihatan Ikan Sultan Abu Bakar, Johor (KSAB)Pejabat Perikanan Negeri Kelantan01/02/2007
1514Nor Farahiyah binti A.AzizPeg. Perikanan G41Pejabat Perikanan Negeri KelantanSeksyen Taman Laut, Kementerian Sumber Asli dan Al01/02/2007
1515Mohd Nizam bin IsmailPeg. Perikanan G41Seksyen Taman Laut, Kementerian Sumber Asli dan Alam Sekitar, PutrajayaPejabat Perikanan Negeri Perlis01/02/2007
1516Arthur Besther SujangPeg. Perikanan G41Bahagian Pembangunan Akuakultur, Ibu Pejabat Perikanan, PutrajayaBahagian Perancang, Pembangunan dan Antarabangsa, Ibu Pejabat Perikanan, Putrajaya01/02/2007
1517Mazniza binti OthmanPeg. Perikanan G41Caw. Pembangunan Perikanan Tangkapan, Bahagian Pelesenan dan Pengurusan Sumber, Ibu Pejabat Perikanan PutrajayaPejabat Perikanan Negeri Sembilan01/02/2007
1518En. Padzil bin BakarPembantu Laut Gred A22Unit Kawalselia dan Perlindungan Sumber (Pangkalan Kecil Perlindungan Sumber Kuala Kedah) Jabatan Perikanan Negeri Kedah.Unit Kawalselia dan Perlindungan Sumber, Jabatan Perikanan Negeri Pulau Pinang. [ Penempatan secara pentadbiran di Unit Kawalselia dan Perlindungan Sumber (Pangkalan Kecil Perlindungan Sumber Kuala Kedah) ].01/02/2007
1519Sivarajah a/l K.KandiahPembantu Perikanan G22Cawangan Pentadbiran dan Kewangan Jabatan Perikanan Negeri Pulau PinangCawangan BIosekuriti dan Pembangunan Standard, Bahagian BIosekuriti Perikanan, Ibu Pejabat Perikanan, Putrajaya01/02/2007
1520Pang Soo KeatPembantu Perikanan G22Cawangan Kawalselia dan Perlindungan Sumber, Jabatan Perikanan Negeri Johor (Ditempatkan di KDP Tg Sedili)Cawangan Pentadbiran dan Kewangan Jabatan Perikanan Negeri Pulau Pinang01/02/2007
1521Tn. Hj Mohd Nordin Bin YakobPeg. Perikanan G48Pejabat Ketua Pengarah, Ibu Pejabat Perikanan PutrajayaBahagian Pembangunan Sumber Manusia, Ibu Pejabat Perikanan, Putrajaya29/01/2007
1522Zam Zam bin SarifanPen. Pegawai Perikanan G27Bahagian Pembangunan Sumber Manusia, Ibu Pejabat Perikanan, PutrajayaPegawai Khas Ketua Pengarah Perikanan Malaysia29/01/2007
1523Che Utama bin Che MusaPeg. Penyelidik Q52Projek Sangkar Laut Terbuka LangkawiPusat Pengeluaran dan Penyelidikan Benih Udang Kebangsaan, Pulau Sayak, Kedah28/01/2007
1524Yusri b. YusofPegawai Perikanan G41Bahagian Pembangunan Sumber Manusia, Ibu Pejabat Perikanan PutrajayaCawangan Kesihatan Haiwan Akuatik, Bahagian Biosekuriti Perikanan, Ibu Pejabat Perikanan Putrajaya05/01/2007
1525En. Zahari bin AwangPenolong Pegawai Penyelidik Q36 (M)Pusat Kuarantin dan Kesihatan Ikan Subang, SelangorPusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan KLIA, Sepang Selangor16/12/2006
1526En. Muhamad Shukor bin AdamPembantu Perikanan G17Unit Pengembangan dan Latihan, Pejabat Perikanan Negeri PerlisUnit Perlindungan Sumber, Pejabat Perikanan Negeri Kedah01/11/2006
1527En. Masoffi bin Abd KarimPembantu Perikanan G17Unit Perlindungan Sumber, Pejabat Perikanan Negeri KedahUnit Pengembangan dan Latihan, Pejabat Perikanan Negeri Perlis01/11/2006
1528En. Hamidi Husnin bin AbdullahPegawai Perikanan G41Pejabat Perikanan Negeri JohorPejabat Perikanan Negeri Terengganu16/10/2006
1529Pn. Nur Afifah bt A.RahmanPegawai Perikanan G41Institut Perikanan Malaysia, Chendering TerengganuPejabat Perikanan Negeri Johor16/10/2006
1530Pn. Norbaya bt JusohPegawai Perikanan G41Pejabat Perikanan Negeri TerengganuInstitut Perikanan Malaysia, Chendering Terengganu16/10/2006
1531En. Zam Zam bin SarifanPenolong Pegawai Perikanan G27Bahagian Perlindungan Sumber, Ibu Pejabat Perikanan PutrajayaBahagian Pembangunan Sumber Manusia, Ibu Pejabat Perikanan Putrajaya16/10/2006
1532Pang Choo TiongPenolong Pegawai Perikanan G27Pejabat Perikanan Negeri Pulau PinangPusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan Bukit Kayu Hitam, Kedah16/10/2006
1533Cik Noorliza bt RamliPegawai Perikanan G41Majlis latihan pertanian kebangsaan (NATC) MOA, kementerian pertanian dan iCawangan Pelesenan, Bahagian Pelesenan dan Pengurusan Sumber, Ibu Pejabat P09/10/2006
1534En. Zakaria bin DarusPembantu Perikanan G17Unit Pelesenan, Pejabat Perikanan Negeri PerlisStesen Kuarantin Perikanan, Kompleks Perikanan LKIM, Kuala Perlis25/09/2006
1535En. Azman bin AbidinPembantu Perikanan G17Unit Ternak Air,Pejabat Perikanan Negeri PerlisPengurusan 1 (vesel zon C & C2) Pejabat Perikanan Negeri Perlis25/09/2006
1536Tn.Hj.Mohd Zubir bin Hj.Md NorPembantu Perikanan G17Unit SMPP, Pejabat Perikanan Negeri PerlisPengurusan 2 (vesel zon A & B) Pejabat Perikanan Negeri Perlis25/09/2006
1537En. Muhammad Zainal bin Murad @ JusuhPembantu Perikanan G17Stesen Kuarantin Perikanan, Kompleks Perikanan LKIM, Kuala PerlisUnit Ternak Air,Pejabat Perikanan Negeri Perlis25/09/2006
1538Pn. Rosmawati bt GhazaliPegawai Perikanan G41Bahagian Pembangunan Akuakultur, Ibu Pejabat Perikanan PutrajayaPejabat Perikanan Negeri Melaka (Projek Ternakan Kupang, Sebatu)18/09/2006
1539Cik Noorliza bt RamliPegawai Perikanan G41Pejabat Perikanan Negeri TerengganuMajlis latihan pertanian kebangsaan (NATC) MOA, kementerian pertanian dan i18/09/2006
1540En. Mohd Yusri bin IsmailPegawai Perikanan G41Pejabat Perikanan Negeri Pulau PinangPusat Penyelarasan dan Penguatkuasaan Maritim Lumut, Perak18/09/2006
1541En. Mat Tahil bin Mat NorPembantu Perikanan G17Bahagian Pelesenan dan Pengurusan Sumber, Ibu Pejabat Perikanan PutrajayaPejabat Perikanan Negeri Selangor18/09/2006
1542Pn. Rosnani bt MohamadPenolong Pegawai Perikanan G27Pejabat Perikanan Negeri MelakaPejabat Perikanan Negeri Kedah18/09/2006
1543Pn. Noor Azean bt Md SuhimiPenolong Pegawai Perikanan Gred G27Pejabat Perikanan Negeri PerakBahagian Pengembangan dan Kawalan Kualiti Ikan, Ibu Pejabat Perikanan Putra18/09/2006
1544En. Abd Hamid bin TakinPembantu Perikanan G17Unit Pengembangan dan Latihan (Akuakultur Kajang), Pejabat Perikanan NegerPusat Pengembangan Akuakultur Enggor, Perak (ditempatkan secara pentadbiran06/09/2006
1545Pn. Shahima bt Abd HamidPegawai Perikanan G48Cawangan Kemajuan Kerjaya dan Pembangunan Latihan Industri, Bahagian PembanKetua Pusat Pusat Kuarantin dan Kesihatan Ikan Subang, Selangor05/09/2006
1546En. Mohamad Azral bin IbrahimPembantu Makmal C17Pusat Penyelidikan Ternakan Air Payau, Gelang Patah, JohorPusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan, Bukit Kayu Hitam, Kedah01/09/2006
1547Pn. Annie @ Lim Pek KhiokPembantu Makmal C17Institut Penyelidikan Perikanan, Cawangan Sarawak, BintawaPusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan, Kompleks Sultan Abu Bakar (KSA01/09/2006
1548Pn. Sofina bt SaufiPembantu Makmal C17Institut Penyelidikan Perikanan, Batu Maung, Pulau PinangPusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan, Bintawa Kuching, Sarawak01/09/2006
1549En. Aluwi bin SulaimanPenolong Pegawai Penyelidik Q32 (M)Pusat Pengeluaran dan Penyelidikan Benih Udang Kebangsaan Pulau Sayak, KedaPusat Penyu dan Ekosistem Marin (TUMEC) Rantau Abang, Terengganu01/09/2006
1550En. Ahamad bin MujiPenolong Pegawai Penyelidik Q32 (M)Institut Penyelidikan Perikanan Batu Maung, Pulau PinangPusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan Bukit Kayu Hitam, Kedah01/09/2006
1551Pn. Zawati bt AwangPenolong Pegawai Penyelidik Q32 (M)Pusat Penyelidikan Perikanan Air Tawar Glami Lemi, Negeri SembilanPusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan KLIA, Sepang Selangor01/09/2006
1552Pn. Siti Noraziah bt Abu ZarinPenolong Pegawai Penyelidik Q32 (M)Pusat Pengeluaran dan Penyelidikan Benih Udang Kebangsaan Pulau Sayak, KedaPusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan Kompleks Sultan Abu Bakar (KSAB01/09/2006
1553En. Zahari bin AwangPenolong Pegawai Penyelidik Q36Pusat Penyu dan Ekosistem Marin (TUMEC) Rantau Abang, TerengganuPusat Kuarantin dan Kesihatan Ikan Subang, Selangor01/09/2006
1554Pn. Jafrizah bt Ab RazakPenolong Pegawai Penyelidik Q27Departmen Penyelidikan dan Pengurusan Sumber Perikanan Marin Chendering, TePusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan KLIA, Sepang Selangor01/09/2006
1555Pn. Zainab bt Md YunosPembantu Penyelidik Q22 (M)Pusat Penyelidikan Perikanan Air Tawar Glami Lemi, Negeri SembilanPusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan Bukit Kayu Hitam, Kedah01/09/2006
1556En. Mohd Saki bin NoorPembantu Penyelidik Q22 (M)Pusat Penyelidikan Perikanan Air Tawar Glami Lemi, Negeri SembilanPusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan Kompleks Sultan Abu Bakar (KSAB01/09/2006
1557Pn. Nor Reha bt HairiPembantu Penyelidik Q22 (M)Pusat Penyelidikan Perikanan Air Tawar Glami Lemi, Negeri SembilanPusat Penyelidikan Perikanan Air Tawar Glami Lemi, Negeri Sembilan01/09/2006
1558En. Mazlan bin IsmailPembantu Penyelidik Q22Pusat Penyelidikan Perikanan Air Tawar Glami Lemi, Negeri SembilanPusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan KLIA, Sepang Selangor01/09/2006
1559En. Adzmi bin MuhamadPembantu Perikanan G17Pusat Pengembangan Akuakultur, MachangUnit SMPP Bachok/Pasir Puteh16/08/2006
1560En. Mahmood bin Che MatPembantu Perikanan G17Unit SMPP Bachok/Pasir PutehPusat Pengembangan Akuakultur, Machang16/08/2006
1561En. Abdul Rahim bin IsaPembantu Perikanan G22Pusat Pengembangan Akuakultur, Enggor, PerakUnit Pentadbiran dan Kewangan, (KDP Barat Daya/Timur Laut), Pejabat Perika16/08/2006
1562En. Omar bin SaadPembantu Perikanan G22Unit Kawalselia dan Perlindungan Sumber (Ketua Pangkalan), Pejabat PerikanaPusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan, Bukit Kayu Hitam, Kedah16/08/2006
1563En. Abdul Rahman bin AwangPembantu Perikanan G22Pusat Pengembangan Akuakultur, Enggor, PerakUnit Kawalselia dan Perlindungan Sumber (Ketua Pangkalan), Pejabat Perikana16/08/2006
1564Pn. Samsiah bt SalehPembantu Perikanan G22Pusat Pengembangan Akuakultur, Enggor, Perak(ditempatkan di cawangan komuniCawangan Logistik, Bahagian Perlindungan Sumber, Ibu Pejabat Perikanan Putr16/08/2006
1565En. Abd Rahman bin SulaimanPembantu Perikanan G17Unit Kawalselia dan Perlindungan Sumber (perlindungan sumber chendering), PUnit Kawalselia dan Perlindungan Sumber , Pejabat Perikanan Negeri Pahang16/08/2006
1566En. Bahanogapan a/l RamasamyPembantu Perikanan G17Pusat Pengembangan Akuakultur Bukit Tinggi, PahangPusat Kuarantin dan Kesihatan Ikan Sepang, KLIA, Selangor16/08/2006
1567En. Zulkefli bin AliPembantu Perikanan G17Pusat Kuarantin dan Kesihatan Ikan Sepang, KLIA, SelangorPusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan, Rantau Panjang, Kelantan16/08/2006
1568En. Abd Rashid bin JusohPembantu Perikanan G17Pusat Pengembangan Perikanan Seberang Takir, TerengganuPusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan, Rantau Panjang, Kelantan16/08/2006
1569En. Saad bin Selayman @ SulaimanPembantu Perikanan G17Unit Pengembangan dan Latihan (pengembangan perikanan kuala kedah), PejabatPusat Kuarantin dan Kesihatan Ikan Sepang, KLIA, Selangor16/08/2006
1570Pn. Aliah bt MatPembantu Perikanan G17Cawangan Logistik, Bahagian Perlindungan Sumber, Ibu Pejabat Perikanan PutrPusat Pengembangan Akuakultur, Enggor, Perak16/08/2006
1571En. Wahab bin JabingPembantu Perikanan G17Unit Kawalselia dan Perlindungan Sumber (Kawalselia Kuching), Pejabat PerikPusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan, Bintawa Kuching, Sarawak16/08/2006
1572En. Mesran bin SuripPembantu Perikanan G17Pusat Pengurusan Kuarantin dan Kualiti Ikan, Kompleks Sultan Abu Bakar (KSAPusat Kuarantin dan Kesihatan Ikan Sepang, KLIA, Selangor16/08/2006
1573En. Samsuri bin MauludPembantu Perikanan G22(ditempatkan di Bahagian Pelesenan dan Pengurusan Sumber, Ibu Pejabat PerikCawangan Pembangunan, Pengesanan dan Penilaian, Bahagian Perancang dan Anta16/08/2006
1574En. Mohd Amin bin AwangPembantu Perikanan G22Cawangan Pembangunan, Pengesanan dan Penilaian, Bahagian Perancang dan AntaCawangan Akuakultur Air Tawar, Bahagian Pembangunan Akuakultur, Ibu Pejabat16/08/2006
1575Foa Teck HungPembantu Perikanan G22cawangan logistik, bahagian perlindungan sumber, ibu pejabat perikanan putrSeksyen Taman Laut, Kementerian Sumber Asli dan Alam Sekitar, Putrajaya16/08/2006
1576Hj. Shahimi bin AliPembantu Perikanan G22Ketua Pusat Pengembangan Akuakultur MachangUnit Akuakultur Negeri ppn kelantan01/08/2006
1577En. Nik Md Nor bin Nik KarPembantu Perikanan G22Unit Akuakultur Negeri, Pejabat Perikanan Negeri KelantanKetua Pusat Pengembangan Akuakultur Machang01/08/2006
1578Dr. Mohd Fadzil Shuhaimi bin RamliPegawai Perikanan G48Cawangan Perancangan Sektor, Bahagian Perancang, Pembangunan dan AntarabangInstitut Perikanan Malaysia, Chendering Terengganu16/07/2006
1579En. Bakri bin MiswanPegawai Perikanan G41Pejabat Perikanan Negeri KelantanPusat Akuakultur Banding, Pejabat Perikanan Negeri Perak15/06/2006
1580En. Amran bin Hj OthmanPembantu Perikanan G17Unit Pengembangan dan Latihan (akuakultur), Pejabat Perikanan Negeri SembilUnit Pengembangan dan Latihan (akuakultur), Pejabat Perikanan Daerah Kuala15/05/2006
1581En. Mat Yusoff bin AhmadPembantu Perikanan G17Unit Pengembangan dan Latihan(pengembangan laut), Pejabat Perikanan DaerahUnit Pengembangan dan Latihan (pengembangan laut), Pejabat Perikanan Negeri15/05/2006
1582Pn. Samsiah bt SalehPembantu Perikanan G17Pusat Pengembangan Akuakultur, Enggor, PerakCawangan Komunikasi, Bahagian Pengurusan Maklumat , Ibu Pejabat Perikanan P15/05/2006
1583En. Syamsul Fatihi bin Mat Junoh@ IbrahimPembantu Perikanan G17Cawangan Komunikasi, Bahagian Pengurusan Maklumat , Ibu Pejabat Perikanan PUnit Pengembangan dan Latihan , Pejabat Perikanan Negeri Terengganu15/05/2006
1584En. Mohd Yunos bin IbrahimPembantu Perikanan G17Unit Kawalselia dan Perlindungan Sumber (kawalselia negeri), Pejabat PerikaUnit Kawalselia dan Perlindungan Sumber, Pejabat Perikanan Wilayah Persekut02/05/2006
1585En. Harbit Hussain bin Abd Kareem BaxPembantu Perikanan G17Unit Pengembangan dan Latihan (pengembangan perikanan negeri), Pejabat PeUnit Taman Laut, Pulau Redang, Terengganu, Kementerian Sumber Asli dan Alam02/05/2006
1586En. Zainal Abidin bin AhmadPembantu Perikanan G17Unit Kawalselia dan Perlindungan Sumber, Pejabat Perikanan Negeri JohorUnit Pelesenan dan Pengurusan Sumber, Pejabat Perikanan Negeri Johor01/05/2006
1587En. Md Rubani bin MuetPembantu Perikanan G17Unit Pelesenan dan Pengurusan Sumber, Pejabat Perikanan Daerah Johor BahrUnit Kawalselia dan Perlindungan Sumber, Pejabat Perikanan Negeri Johor01/05/2006
1588En. Suhaimy bin SeninPembantu Perikanan G17Unit Pelesenan, Pejabat Perikanan Daerah Melaka TengahKDP Alor Gajah, Pemb. Perikanan Akuakultur, Pejabat Perikanan Negeri17/04/2006
1589En. Mohd Khomini bin ZamriPembantu Perikanan G17Unit Perlindungan Sumber, Pemb. Perikanan Akuakultur, Pejabat Perikanan DaPejabat Perikanan Negeri Melaka17/04/2006
1590En. Mohd Azan bin ZakariaPembantu Perikanan G17KDP Jasin, Pembangunan Perikanan Akuakultur, Pejabat Perikanan Daerah JasinUnit Pelesenan, Pejabat Perikanan Daerah Melaka Tengah17/04/2006
1591En. Mohd Nazri bin IsmailPembantu Perikanan G17KDP Alor Gajah, Pemb. Perikanan Akuakultur, Pejabat Perikanan Negeripejabat pengkalan kecil perlindungan sumber, melaka17/04/2006
1592Pn. Nurrulainee bt IsmailPembantu Perikanan G17Pusat Pengurusan Penyu MelakaUnit Pengembangan laut, Pejabat Perikanan Negeri Melaka17/04/2006
1593En. Rozali bin MohamadPembantu Perikanan G17Cawangan Pelesenan, Pejabat Perikanan Daerah Kuala TerengganuCawangan Perlindungan Sumber, Pejabat Perikanan Negeri Terengganu16/04/2006
1594En. Abd Rahman bin SulaimanPembantu Perikanan G17Cawangan Perlindungan Sumber, Pejabat Perikanan Negeri TerengganuCawangan Pelesenan, Pejabat Perikanan Daerah Kuala Terengganu16/04/2006
1595En. Hadzley bin HarithPenolong Pegawai Penyelidik Q32 (M)Institut Penyelidikan Perikanan Batu Maung, Pulau PinangPusat Kuarantin dan Kesihatan Ikan Subang, Selangor03/04/2006
1596Pn. Rohana bt ShapiinPenolong Pegawai Penyelidik Q32 (M)Pusat Kuarantin dan Kesihatan Ikan Subang, SelangorPusat Kuarantin dan Kesihatan Ikan Subang, Selangor03/04/2006
1597En. Mohd Amir Hakim bin AriffinPembantu Penyelidik Q22 (M)Pusat Penyelidikan Perikanan Air Tawar Glami Lemi, Negeri SembilanPusat Penyelidikan Perikanan Air Tawar Glami Lemi, Negeri Sembilan03/04/2006
1598En. Mohd Yazid bin YahyaPembantu Makmal C22Pusat Penyelidikan Ternakan Air Payau, Gelang Patah, JohorPusat Kuarantin dan Kesihatan Ikan, Subang, Selangor03/04/2006
1599Pn. Shifak bt PaharuddinPembantu Makmal C22 (M)Pusat Kuarantin dan Kesihatan Ikan Sepang, KLIA, SelangorPusat Kuarantin dan Kesihatan Ikan, Subang, Selangor03/04/2006
1600En. Devaraj a/l MuniandiPembantu Makmal C22 (M)Institut Penyelidikan Perikanan, Batu Maung, Pulau PinangPusat Kuarantin dan Kesihatan Ikan, Subang, Selangor03/04/2006
1601En. Rajendran a/l KrishnanPembantu Makmal C22 (M)Institut Penyelidikan Perikanan, Batu Maung, Pulau PinangInstitut Penyelidikan Perikanan, Batu Maung, Pulau Pinang03/04/2006
1602En. Muhammaad bin IbrahimPembantu Makmal C22 (M)Seafdec, Chendering, TerengganuPusat Penetasan Udang Galah, Kampung Acheh, Sitiawan, Perak03/04/2006
1603Pn. Noor Asmah bt AhmadPembantu Am Rendah N1Pejabat Ketua Pengarah Perikanan, Ibu Pejabat Perikanan PutrajayaBahagian Pentadbiran dan Kewangan, Ibu Pejabat Perikanan Putrajaya03/04/2006
1604En. Mohd Ridzuan bin Abdul RahmanPembantu Am Rendah N1Pejabat Timbalan Ketua Pengarah (Operasi) dan (Pembangunan), Ibu Pejabat PeBahagian Pentadbiran dan Kewangan, Ibu Pejabat Perikanan Putrajaya03/04/2006
1605Cik Azizah bt SumeriPembantu Am Rendah N1Bahagian Pentadbiran dan Kewangan, Ibu Pejabat Perikanan PutrajayaPejabat Timbalan Ketua Pengarah (Operasi) dan (Pembangunan), Ibu Pejabat Pe03/04/2006
1606En. Hashim bin KidamPembantu Am Rendah N1Bahagian Pentadbiran dan Kewangan, Ibu Pejabat Perikanan PutrajayaPejabat Ketua Pengarah Perikanan, Ibu Pejabat Perikanan Putrajaya03/04/2006
1607En. Ghazali bin Abu BakarPembantu Am Rendah N1Unit Taman Laut Terengganu, Kementerian Sumber Asli dan Alam SekitarInstitut Perikanan Malaysia, Chendering Terengganu03/04/2006
1608En. Shahrin bin MohamedTukang K2 R11Limbongan perikanan pelabuhan klang, selangorInstitut Penyelidikan Perikanan, Batu Maung, Pulau Pinang03/04/2006
1609En. Osman bin Mat ZinJaga R1Pusat Penyu dan Ekosistem Marin (TUMEC) Rantau Abang, TerengganuInstitut Penyelidikan Perikanan, Batu Maung, Pulau Pinang03/04/2006
1610En. Ab Rahman bin HussainJaga R1Institut Perikanan Malaysia, Chendering TerengganuPusat Penyu dan Ekosistem Marin (TUMEC) Rantau Abang, Terengganu03/04/2006
1611En. Omar bin SaadPembantu Perikanan G17Unit Perancang dan Penilaian (perancang dan penilaian alor setar), PejabatUnit Kawalselia dan Perlindungan Sumber (Ketua Pangkalan), Pejabat Perikana03/04/2006
1612En. Sivarajah a/l KandiahPembantu Perikanan G17Unit Perancangan Sektor, Bahagian Perancang dan Pembangunan, Ibu Pejabat PeUnit Pentadbiran dan Kewangan (KDP Seberang Perai), Pejabat Perikanan Pulau03/04/2006
1613En. Nadaraja a/l SinniahPembantu Perikanan G17Cawangan Pengutipan Data, Bahagian Pengurusan Maklumat Perikanan, Ibu PejabUnit Pentadbiran dan Kewangan, (KDP Pelabuhan Klang), Pejabat Perikanan Neg03/04/2006
1614En. Zulkifly bin MohamedPembantu Perikanan G17Unit Kawalselia dan Perlindungan Sumber (kawalselia), Pejabat Perikanan NegUnit Pentadbiran dan Kewangan (KDP Kota Bharu), Pejabat Perikanan Negeri Ke03/04/2006
1615En. Hashim bin Mohd AminPembantu Perikanan G17Unit Kawalselia dan Perlindungan Sumber, Pejabat Perikanan Negeri JohorUnit Kawalselia dan Perlindungan Sumber (perlindungan sumber tg sedili), P03/04/2006
1616Pn. Wan Noriah bt Wan EmbongPembantu Perikanan G17Unit Pengembangan dan Latihan (pengembangan laut negeri), Pejabat PerikanaCawangan Pengembangan Akuakultur, Jerantut, Pahang03/04/2006
1617En. Aziz bin AwangPembantu Perikanan G17Unit Perancangan dan Penilaian (Besut), Pejabat Perikanan Negeri TerengganuUnit Pentadbiran dan Kewangan (KDP Kemaman), Pejabat Perikanan Negeri Tere03/04/2006
1618En. Mohd Yunos bin IbrahimPembantu Perikanan G17Unit Kawalselia dan Perlindungan sumber (kawalselia negeri), Pejabat PerikaUnit Taman Laut Terengganu, Kementerian Sumber Asli dan Alam Sekitar03/04/2006
1619En. Harun bin MajidPembantu Perikanan G17Unit Pengembangan dan Latihan (akuakultur alor gajah), Pejabat Perikanan NJabatan Keselamatan dan Kesihatan Pekerjaan Sabah03/04/2006
1620En. Shariff bin UntongPembantu Perikanan G17Unit Pengembangan dan Latihan (Akuakultur Sematan), Pejabat Perikanan LautUnit Kawalselia dan Perlindungan Sumber(perlindungan sumber kuching), Pejab03/04/2006
1621En. Nik Md Nor bin Nik KarPembantu Perikanan G17Unit Pengembangan dan Latihan (akuakultur negeri), Pejabat Perikanan NegeriUnit Pengembangan dan Latihan (akuakultur), Pejabat Perikanan Negeri Kelant03/04/2006
1622En. Hamzah bin Abu BakarPembantu Perikanan G17Unit Kawalselia dan Perlindungan Sumber (perlindungan sumber melaka tengah)Unit Kawalselia dan Perlindungan Sumber (Ketua Pangkalan Utama Tampoi), Pej03/04/2006
1623En. A.Majid bin SallehPembantu Perikanan G17Unit Pentadbiran dan Kewangan (Ketua Pangkalan Utama Perlindungan Sumber TaUnit Perancang dan Penilaian, Pejabat Perikanan Negeri Johor03/04/2006
1624En. Abdul Rahman bin AwangPembantu Perikanan G17Pusat Pengembangan akuakultur enggor, perakjabatan perlindungan hidupan liar dan taman negara (perhilitan) semenanjung03/04/2006
1625En. Zainal Abidin bin Mohamad SulaimanPembantu Perikanan G17unit pentadbiran dan kewangan (KDP Pelabuhan Kelang) ppn selangorcawangan akuakultur marin, bahaagian pembangunan akuakultur, ibu pejabat pe03/04/2006
1626En. Mohd Amin bin AwangPembantu Perikanan G17(KDP Seberang Perai) ppn pulau pinangCawangan Pembangunan, Pengesanan dan Penilaian, Bahagian Perancang dan Anta03/04/2006
1627En Wan Rossly bin Wan YahyaPembantu Perikanan G17Unit Pengembangan dan Latihan (akuakultur), Pejabat Perikanan Negeri KelantCawangan Operasi, Bahagian Perlindungan Sumber, Ibu pejabat Perikanan Putra03/04/2006
1628En. Md. Nor bin MaarofPembantu Perikanan G17Unit Pentadbiran dan Kewangan, Pejabat Perikanan Negeri SembilanPejabat Perikanan Negeri Sembilan (KDP Kuala Pilah)03/04/2006
1629En. Abd. Rahim bin IsaPembantu Perikanan G22Unit Pentadbiran dan Kewangan , Pejabat Perikanan Negeri Terengganu (KDP KePusat Pengembangan Akuakultur Enggor, Perak03/04/2006
1630En. Azami bin IshakPembantu Perikanan G22Cawangan Pengembangan Akuakultur, Jerantut PahangPusat Pengembangan Akuakultur Enggor, Perak03/04/2006
1631En. Aziz bin AdinanPembantu Perikanan G17Unit Kawalselia dan Perlindungan Sumber (pusat pengembangan akuakultur tapaUnit Kawalselia dan Perlindungan Sumber (pusat pengembangan akuakultur, kua03/04/2006
1632En. Abdul Aziz bin DaudPembantu Perikanan G17Unit Pengembangan dan Latihan (daerah kubang pasu), Pejabat Perikanan NegerUnit Kawalselia dan Perlindungan Sumber, Pejabat Perikanan Negeri Pulau Pin03/04/2006
1633En. Mohd Tomin bin SuibPembantu Perikanan G17Unit Pengembangan dan Latihan (Akuakultur Muar), Pejabat Perikanan Negeri JCawangan Pengembangan Akuakultur Jerantut, Pahang03/04/2006
1634En. Zainal Abidin bin AhmadPembantu Perikanan G17Pusat Pengembangan Perikanan Laut, Tg Sedili, JohorUnit Kawalselia dan Perlindungan Sumber, Pejabat Perikanan Negeri Johor03/04/2006
1635En. Mohd Yusof bin ZakariaPembantu Perikanan G17Unit Kawalselia dan Perlindungan Sumber (pusat pengembangan akuakultur, kuaUnit Kawalselia dan Perlindungan Sumber, Pejabat Perikanan Negeri Kelantan03/04/2006
1636En. Abdul Razak bin HamzahPenolong Pegawai Penyelidik Q27Pusat Pengeluaran dan Penyelidikan Benih Udang Kebangsaan Pulau Sayak, KedaPusat Pengeluaran dan Penyelidikan Ikan Laut Tg Demong, Besut Terengganu03/04/2006
1637Pn. Shireen Hing Chen HueyPegawai Perikanan G41Bahagian Pembangunan Sumber Manusia, Ibu Pejabat Perikanan PutrajayaUnit Taman Laut, Pulau Redang, Terengganu, Kementerian Sumber Asli dan Alam02/04/2006
1638En. Yusri bin YusofPegawai Perikanan G41Unit Taman Laut, Pulau Redang, Terengganu, Kementerian Sumber Asli dan AlamBahagian Pembangunan Sumber Manusia, Ibu Pejabat Perikanan Putrajaya02/04/2006
1639En. Yusdi bin JaafarPembantu Perikanan G17Cawangan Perlindungan Sumber, Pejabat Perikanan Negeri TerengganuCawangan Akuakultur, Pejabat Perikanan Negeri Terengganu02/04/2006
1640En. Nazri bin IshakPegawai Perikanan G41Simpan Dalam Latihan (CBBP)Cawangan Kawalan Kualiti Ikan, Bahagian Pengembangan dan Kawalan Kualiti Ik29/03/2006
1641En. Azman bin Abdul GhaniPembantu Perikanan G17Unit Akuakultur Negeri, Pejabat Perikanan Daerah Melaka TengahKDP Jasin, Pembangunan Perikanan Akuakultur, Pejabat Perikanan Daerah Jasin16/03/2006
1642En. Mohamed Ridzuan bin Mohamed AliasPegawai Perikanan G41Pejabat Perikanan Negeri TerengganuBahagian Pelesenan dan Pengurusan Sumber, Ibu Pejabat Perikanan Putrajaya15/02/2006
1643Pn. Norlizawati bt IbrahimPegawai Perikanan G41Bahagian Pelesenan dan Pengurusan Sumber, Ibu Pejabat Perikanan PutrajayaPejabat Perikanan Negeri Terengganu15/02/2006
1644En. Mohamad Rukhemie bin Abdul HamidPemandu kenderaan bermotor R3Bahagian Pentadbiran dan Kewangan, Ibu Pejabat Perikanan PutrajayaPejabat Timbalan Ketua Pengarah (Pembangunan), Ibu Pejabat Perikanan Putra16/01/2006
1645Hj. Razali bin LajisPegawai Perikanan G52Pejabat Perikanan Negeri TerengganuKetua Cawangan Teknologi Perikanan dan Komuniti Nelayan, Bahagian Pengemban01/01/2006
1646Hj. Munir bin Mohd NawiPegawai Perikanan G48Institut Perikanan Malaysia, Chendering TerengganuPejabat Perikanan Negeri Terengganu01/01/2006
1647En. Hat bin HoklaiPegawai Perikanan Gred G48Pejabat Perikanan Laut SarawakBahagian Kejuruteraan, Ibu Pejabat Perikanan Putrajaya01/01/2006
1648Nurhidayati Binti Ahmad SobriPembantu Makmal Gred C19Batu Maung PenangPejabat Perikanan Negeri Kedah30/11/-0001
1649Hamizah Nadia bt Alias @ YusufPegawai Penyelidik Gred Q41FRI Kampung AchehInstitut Sumber Marin Asia Tenggara30/11/-0001

Jabatan Perikanan Malaysia
Aras 1-6, Blok Menara 4G2,
Presint 4, 62628 Putrajaya

Pusat Panggilan 1Malaysia
(1MOCC) : 03-8000 8000
Faks : 03 - 8889 5490
E-Mel : hqhelp[at]dof[dot]gov[dot]my
Dasar Privasi | Dasar Keselamatan | Penafian | Soalan Lazim | Bantuan | Peta Laman

Sesuai dipapar menggunakan IE 9.0, Firefox 3.0, Google Chrome 9.0 ke atas dengan resolusi 1024 x 768.
Sila klik disini untuk muat turun versi IE terkini dan muat turun Adobe Reader untuk melihat format PDF


Anda pelawat ke : 42185 Tarikh Kemaskini : 21-08-2019
Facebook Information FacebookFacebook adalah sebuah layanan jejaring sosial, pengguna dapat membuat profil pribadi, termasuk pemberitahuan otomatis ketika mereka memperbarui profilnya.     Twitter Information TwitterTwitter adalah layanan jejaring sosial dan mikroblog daring yang memungkinkan penggunanya untuk mengirim dan membaca pesan berbasis teks hingga 140 karakter, yang dikenal dengan sebutan kicauan (tweet).     Instagram Information InstagramInstagram adalah sebuah aplikasi berbagi foto yang memungkinkan pengguna mengambil foto, menerapkan filter digital, dan membagikannya ke berbagai layanan jejaring sosial, termasuk milik Instagram sendiri.     Youtube Information YoutubeYouTube adalah sebuah situs web berbagi video, situs ini memungkinkan pengguna mengunggah, menonton, dan berbagi video.     RSS Information RSSRSS adalah sebuah file berformat XML untuk sindikasi yang telah digunakan (di antaranya dan kebanyakan) situs web berita dan weblog. RSS digunakan untuk menyebar ringkasan tulisan terbaru di jurnal, artikel lengkap dan bahkan gambar dan suara.     QR Code Information Kode QRKode QR atau biasa dikenal dengan istilah QR Code adalah bentuk evolusi kode batang dari satu dimensi menjadi dua dimensi. Kode QR berfungsi bagaikan hipertaut fisik yang dapat menyimpan alamat dan URL.     Mobile Information Mobile WebMobile web bertujuan untuk mengakses layanan data secara wireless dengan menggunakan perangkat mobile seperti handphone, pda dan perangkat portable yang tersambung ke sebuah jaringan telekomunikasi selular.